Słowenia - 1. SNL

5. kolejka - 1. SNL

Zaległe mecze

  • 30.09 20:00

Tabela 1. SNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   NŠ Mura 5 13   4 1 0   9 - 1 8
2   MND Tabor Sežana 5 9   3 0 2   8 - 8 0
3   NK Maribor 5 8   2 2 1   11 - 7 4
4   NK Bravo 5 7   2 1 2   7 - 8 -1
5   NK Domžale 5 7   2 1 2   9 - 8 1
6   NK Olimpija Ljubljana 4 5   1 2 1   4 - 4 0
7   FC Koper 5 5   1 2 2   6 - 7 -1
8   NK Celje 5 5   1 2 2   5 - 6 -1
9   NK Aluminij 5 4   1 1 3   2 - 8 -6
10   ND Gorica 4 3   1 0 3   5 - 9 -4
  • Zespół w trakcie meczu

6. kolejka (następna)

  • 03.10 17:00
  • 03.10 19:00
  • 04.10 15:15
  • 04.10 18:00
  • 04.10 20:15

Strzelcy 1. SNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andrija Filipović(NŠ Mura) 3 0
Dario Kolobaric(NK Domžale) 3 0
Nino Kouter(NŠ Mura) 3 0

Kartkowicze 1. SNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lovre Čirjak(FC Koper) 1 2 3
Dino Stančič(MND Tabor Sežana) 1 1 2
Josip Ćalušić(NK Celje) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. SNL

1. kolejka

6. kolejka

  • 03.10 17:00  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 03.10 19:00  
    NK Aluminij FC Koper -
  • 04.10 15:15  
    NK Bravo NŠ Mura -
  • 04.10 18:00  
    NK Celje MND Tabor Sežana -
  • 04.10 20:15  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -

7. kolejka

  • 17.10 15:45  
    FC Koper NK Domžale -
  • 17.10 18:00  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 18.10 15:00  
    MND Tabor Sežana NK Bravo -
  • 18.10 17:00  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 18.10 19:00  
    NŠ Mura NK Aluminij -

8. kolejka

  • 24.10  
    NK Maribor FC Koper -
  • 24.10  
    NK Celje ND Gorica -
  • 24.10  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 24.10  
    MND Tabor Sežana NK Olimpija Ljubljana -
  • 24.10  
    NK Bravo NK Aluminij -

9. kolejka

  • 31.10  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 31.10  
    FC Koper NK Celje -
  • 31.10  
    NŠ Mura NK Maribor -
  • 31.10  
    NK Olimpija Ljubljana NK Bravo -
  • 31.10  
    ND Gorica MND Tabor Sežana -

10. kolejka

  • 07.11  
    FC Koper MND Tabor Sežana -
  • 07.11  
    NK Bravo NK Domžale -
  • 07.11  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 07.11  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 07.11  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -

11. kolejka

  • 21.11  
    NK Maribor NK Domžale -
  • 21.11  
    ND Gorica NK Bravo -
  • 21.11  
    NK Olimpija Ljubljana FC Koper -
  • 21.11  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -
  • 21.11  
    NK Celje NK Aluminij -

12. kolejka

  • 28.11  
    NK Domžale NK Celje -
  • 28.11  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -
  • 28.11  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 28.11  
    FC Koper ND Gorica -
  • 28.11  
    NK Bravo NK Maribor -

13. kolejka

  • 05.12  
    ND Gorica NŠ Mura -
  • 05.12  
    FC Koper NK Bravo -
  • 05.12  
    NK Celje NK Maribor -
  • 05.12  
    MND Tabor Sežana NK Domžale -
  • 05.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -

14. kolejka

  • 12.12  
    NK Bravo NK Celje -
  • 12.12  
    NK Aluminij ND Gorica -
  • 12.12  
    NK Maribor MND Tabor Sežana -
  • 12.12  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 12.12  
    NŠ Mura FC Koper -

15. kolejka

  • 15.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 15.12  
    MND Tabor Sežana NK Celje -
  • 15.12  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 15.12  
    NŠ Mura NK Bravo -
  • 15.12  
    FC Koper NK Aluminij -

16. kolejka

  • 19.12  
    NK Domžale FC Koper -
  • 19.12  
    NK Aluminij NŠ Mura -
  • 19.12  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 19.12  
    NK Bravo MND Tabor Sežana -
  • 19.12  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -

17. kolejka

  • przełożony  
    ND Gorica NK Celje -
  • przełożony  
    NK Aluminij NK Bravo -
  • przełożony  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • przełożony  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -
  • przełożony  
    FC Koper NK Maribor -

18. kolejka

  • przełożony  
    MND Tabor Sežana ND Gorica -
  • przełożony  
    NK Celje FC Koper -
  • przełożony  
    NK Domžale NK Aluminij -
  • przełożony  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • przełożony  
    NK Bravo NK Olimpija Ljubljana -

19. kolejka

  • 13.02  
    NK Olimpija Ljubljana ND Gorica -
  • 13.02  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 13.02  
    NK Domžale NK Bravo -
  • 13.02  
    NK Celje NŠ Mura -
  • 13.02  
    MND Tabor Sežana FC Koper -

20. kolejka

  • 20.02  
    NK Domžale NK Maribor -
  • 20.02  
    NŠ Mura MND Tabor Sežana -
  • 20.02  
    NK Bravo ND Gorica -
  • 20.02  
    FC Koper NK Olimpija Ljubljana -
  • 20.02  
    NK Aluminij NK Celje -

21. kolejka

  • 24.02  
    NK Olimpija Ljubljana NŠ Mura -
  • 24.02  
    MND Tabor Sežana NK Aluminij -
  • 24.02  
    ND Gorica FC Koper -
  • 24.02  
    NK Maribor NK Bravo -
  • 24.02  
    NK Celje NK Domžale -

22. kolejka

  • 27.02  
    NK Maribor NK Celje -
  • 27.02  
    NK Domžale MND Tabor Sežana -
  • 27.02  
    NŠ Mura ND Gorica -
  • 27.02  
    NK Bravo FC Koper -
  • 27.02  
    NK Aluminij NK Olimpija Ljubljana -

23. kolejka

  • 03.03  
    FC Koper NŠ Mura -
  • 03.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 03.03  
    NK Celje NK Bravo -
  • 03.03  
    MND Tabor Sežana NK Maribor -
  • 03.03  
    ND Gorica NK Aluminij -

24. kolejka

  • 06.03  
    NK Celje MND Tabor Sežana -
  • 06.03  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 06.03  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 06.03  
    NK Aluminij FC Koper -
  • 06.03  
    NK Bravo NŠ Mura -

25. kolejka

  • 13.03  
    FC Koper NK Domžale -
  • 13.03  
    MND Tabor Sežana NK Bravo -
  • 13.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 13.03  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 13.03  
    NŠ Mura NK Aluminij -

26. kolejka

  • 17.03  
    NK Bravo NK Aluminij -
  • 17.03  
    NK Celje ND Gorica -
  • 17.03  
    NK Maribor FC Koper -
  • 17.03  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 17.03  
    MND Tabor Sežana NK Olimpija Ljubljana -

27. kolejka

  • 03.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Bravo -
  • 03.04  
    ND Gorica MND Tabor Sežana -
  • 03.04  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 03.04  
    FC Koper NK Celje -
  • 03.04  
    NŠ Mura NK Maribor -

28. kolejka

  • 10.04  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 10.04  
    FC Koper MND Tabor Sežana -
  • 10.04  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -
  • 10.04  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 10.04  
    NK Bravo NK Domžale -

29. kolejka

  • 17.04  
    NK Olimpija Ljubljana FC Koper -
  • 17.04  
    ND Gorica NK Bravo -
  • 17.04  
    NK Maribor NK Domžale -
  • 17.04  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -
  • 17.04  
    NK Celje NK Aluminij -

30. kolejka

  • 21.04  
    NK Domžale NK Celje -
  • 21.04  
    FC Koper ND Gorica -
  • 21.04  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 21.04  
    NK Bravo NK Maribor -
  • 21.04  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -

31. kolejka

  • 24.04  
    ND Gorica NŠ Mura -
  • 24.04  
    MND Tabor Sežana NK Domžale -
  • 24.04  
    NK Celje NK Maribor -
  • 24.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 24.04  
    FC Koper NK Bravo -

32. kolejka

  • 28.04  
    NK Bravo NK Celje -
  • 28.04  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 28.04  
    NK Aluminij ND Gorica -
  • 28.04  
    NŠ Mura FC Koper -
  • 28.04  
    NK Maribor MND Tabor Sežana -

33. kolejka

  • 01.05  
    MND Tabor Sežana NK Celje -
  • 01.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 01.05  
    FC Koper NK Aluminij -
  • 01.05  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 01.05  
    NŠ Mura NK Bravo -

34. kolejka

  • 08.05  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 08.05  
    NK Bravo MND Tabor Sežana -
  • 08.05  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
  • 08.05  
    NK Aluminij NŠ Mura -
  • 08.05  
    NK Domžale FC Koper -

35. kolejka

  • 15.05  
    FC Koper NK Maribor -
  • 15.05  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -
  • 15.05  
    ND Gorica NK Celje -
  • 15.05  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • 15.05  
    NK Aluminij NK Bravo -

36. kolejka

  • 19.05  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 19.05  
    MND Tabor Sežana ND Gorica -
  • 19.05  
    NK Celje FC Koper -
  • 19.05  
    NK Bravo NK Olimpija Ljubljana -
  • 19.05  
    NK Domžale NK Aluminij -