Słowenia - 1. SNL

29. kolejka - 1. SNL

  • 20.04 15:00
  • 20.04 17:15
  • 21.04 15:00
  • 21.04 16:45
  • 21.04 20:00

Tabela 1. SNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   NK Olimpija Ljubljana 28 54   15 9 4   36 - 17 19
2   NK Maribor 28 50   13 11 4   52 - 32 20
3   NŠ Mura 28 46   12 10 6   31 - 18 13
4   NK Domžale 28 41   10 11 7   39 - 32 7
5   FC Koper 28 40   11 7 10   36 - 37 -1
6   NK Bravo 28 36   8 12 8   29 - 29 0
7   MND Tabor Sežana 28 33   9 6 13   31 - 37 -6
8   NK Aluminij 28 28   6 10 12   19 - 36 -17
9   NK Celje 28 28   7 7 14   24 - 33 -9
10   ND Gorica 28 19   4 7 17   17 - 43 -26
  • Zespół w trakcie meczu

30. kolejka (następna)

  • 24.04 16:15
  • 24.04 18:00
  • 24.04 20:00
  • 25.04 15:00
  • 25.04 17:15

Strzelcy 1. SNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nardin Mulahusejnović(FC Koper) 12 2
Andrés Vombergar(NK Olimpija Ljubljana) 10 0
Dario Kolobaric(NK Domžale) 10 0

Kartkowicze 1. SNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Miral Samardžić(NK Olimpija Ljubljana) 2 2 4
Gregor Sikošek(NK Domžale) 1 7 8
Dominik Mihaljević(MND Tabor Sežana) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 1. SNL

29. kolejka

  • 20.04 15:00  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 20.04 17:15  
    NK Maribor NK Domžale -
  • 21.04 15:00  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -
  • 21.04 16:45  
    NK Olimpija Ljubljana FC Koper -
  • 21.04 20:00  
    ND Gorica NK Bravo -

30. kolejka

  • 24.04 16:15  
    NK Bravo NK Maribor -
  • 24.04 18:00  
    NK Domžale NK Celje -
  • 24.04 20:00  
    FC Koper ND Gorica -
  • 25.04 15:00  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -
  • 25.04 17:15  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -

31. kolejka

  • 30.04 17:00  
    ND Gorica NŠ Mura -
  • 01.05 15:00  
    MND Tabor Sežana NK Domžale -
  • 01.05 16:45  
    NK Celje NK Maribor -
  • 01.05 20:00  
    FC Koper NK Bravo -
  • 02.05 17:15  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -

32. kolejka

  • 05.05  
    NK Bravo NK Celje -
  • 05.05  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 05.05  
    NK Aluminij ND Gorica -
  • 05.05  
    NŠ Mura FC Koper -
  • 05.05  
    NK Maribor MND Tabor Sežana -

33. kolejka

  • 08.05  
    MND Tabor Sežana NK Celje -
  • 08.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 08.05  
    FC Koper NK Aluminij -
  • 08.05  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 08.05  
    NŠ Mura NK Bravo -

34. kolejka

  • 15.05  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 15.05  
    NK Bravo MND Tabor Sežana -
  • 15.05  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
  • 15.05  
    NK Aluminij NŠ Mura -
  • 15.05  
    NK Domžale FC Koper -

35. kolejka

  • 19.05  
    FC Koper NK Maribor -
  • 19.05  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -
  • 19.05  
    ND Gorica NK Celje -
  • 19.05  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • 19.05  
    NK Aluminij NK Bravo -

36. kolejka

  • 22.05  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 22.05  
    MND Tabor Sežana ND Gorica -
  • 22.05  
    NK Celje FC Koper -
  • 22.05  
    NK Bravo NK Olimpija Ljubljana -
  • 22.05  
    NK Domžale NK Aluminij -