Słowenia - 1. SNL

6. kolejka - 1. SNL

Tabela 1. SNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NK Olimpija Ljubljana 5 13   4 1 0   13 - 4 9
2 NK Aluminij 5 11   3 2 0   6 - 2 4
3 NK Celje 6 9   2 3 1   11 - 9 2
4 MND Tabor Sežana 6 9   3 0 3   7 - 8 -1
5 NŠ Mura 4 8   2 2 0   10 - 7 3
6 NK Maribor 6 6   1 3 2   8 - 8 0
7 NK Triglav Kranj 6 6   2 0 4   9 - 14 -5
8 NK Bravo 5 4   1 1 3   6 - 9 -3
9 Rudar Velenje 5 3   0 3 2   6 - 10 -4
10 NK Domžale 4 1   0 1 3   8 - 13 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 24.08 18:00
  • 24.08 20:15
  • 25.08 16:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 20:10

Strzelcy 1. SNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ante Vukušić(NK Olimpija Ljubljana) 4 0
Luka Štor(NK Aluminij) 4 0
Predrag Sikimić(MND Tabor Sežana) 4 1

Kartkowicze 1. SNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Stjepan Babić(MND Tabor Sežana) 1 3 4
David Kašnik(Rudar Velenje) 1 1 2
Vitalijs Maksimenko(NK Olimpija Ljubljana) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. SNL

3. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

  • 24.08 18:00  
    NK Domžale NK Aluminij -
  • 24.08 20:15  
    NK Olimpija Ljubljana NŠ Mura -
  • 25.08 16:00  
    NK Triglav Kranj NK Celje -
  • 25.08 18:00  
    Rudar Velenje MND Tabor Sežana -
  • 25.08 20:10  
    NK Maribor NK Bravo -

8. kolejka

  • 30.08 17:00  
    NK Bravo NK Triglav Kranj -
  • 31.08 18:00  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 31.08 20:10  
    NK Domžale NK Maribor -
  • 01.09 17:00  
    MND Tabor Sežana NK Olimpija Ljubljana -
  • 01.09 20:15  
    NK Aluminij NŠ Mura -

9. kolejka

  • 14.09  
    NK Triglav Kranj NK Domžale -
  • 14.09  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 14.09  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 14.09  
    Rudar Velenje NK Bravo -
  • 14.09  
    NŠ Mura MND Tabor Sežana -

10. kolejka

  • 21.09  
    Rudar Velenje NK Domžale -
  • 21.09  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -
  • 21.09  
    NK Olimpija Ljubljana NK Bravo -
  • 21.09  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 21.09  
    NK Triglav Kranj NK Maribor -

11. kolejka

  • 25.09  
    NK Maribor Rudar Velenje -
  • 25.09  
    NK Triglav Kranj NK Aluminij -
  • 25.09  
    NK Celje MND Tabor Sežana -
  • 25.09  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 25.09  
    NK Bravo NŠ Mura -

12. kolejka

  • 28.09  
    Rudar Velenje NK Triglav Kranj -
  • 28.09  
    MND Tabor Sežana NK Bravo -
  • 28.09  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 28.09  
    NK Aluminij NK Celje -
  • 28.09  
    NŠ Mura NK Domžale -

13. kolejka

  • 05.10  
    NK Domžale MND Tabor Sežana -
  • 05.10  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 05.10  
    NK Bravo NK Celje -
  • 05.10  
    NK Triglav Kranj NK Olimpija Ljubljana -
  • 05.10  
    Rudar Velenje NK Aluminij -

14. kolejka

  • 19.10  
    NK Olimpija Ljubljana Rudar Velenje -
  • 19.10  
    NŠ Mura NK Triglav Kranj -
  • 19.10  
    NK Aluminij NK Bravo -
  • 19.10  
    MND Tabor Sežana NK Maribor -
  • 19.10  
    NK Celje NK Domžale -

15. kolejka

  • 26.10  
    NK Triglav Kranj MND Tabor Sežana -
  • 26.10  
    Rudar Velenje NŠ Mura -
  • 26.10  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 26.10  
    NK Domžale NK Bravo -
  • 26.10  
    NK Maribor NK Celje -

16. kolejka

  • 02.11  
    NK Celje NK Triglav Kranj -
  • 02.11  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 02.11  
    MND Tabor Sežana Rudar Velenje -
  • 02.11  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 02.11  
    NK Bravo NK Maribor -

17. kolejka

  • 09.11  
    NŠ Mura NK Aluminij -
  • 09.11  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -
  • 09.11  
    Rudar Velenje NK Celje -
  • 09.11  
    NK Triglav Kranj NK Bravo -
  • 09.11  
    NK Maribor NK Domžale -

18. kolejka

  • 23.11  
    NK Bravo Rudar Velenje -
  • 23.11  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 23.11  
    NK Domžale NK Triglav Kranj -
  • 23.11  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
  • 23.11  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -

19. kolejka

  • 30.11  
    NK Bravo NK Olimpija Ljubljana -
  • 30.11  
    NK Domžale Rudar Velenje -
  • 30.11  
    NK Celje NŠ Mura -
  • 30.11  
    MND Tabor Sežana NK Aluminij -
  • 30.11  
    NK Maribor NK Triglav Kranj -

20. kolejka

  • 04.12  
    NK Aluminij NK Triglav Kranj -
  • 04.12  
    MND Tabor Sežana NK Celje -
  • 04.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 04.12  
    Rudar Velenje NK Maribor -
  • 04.12  
    NŠ Mura NK Bravo -

21. kolejka

  • 07.12  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 07.12  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 07.12  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 07.12  
    NK Bravo MND Tabor Sežana -
  • 07.12  
    NK Triglav Kranj Rudar Velenje -

22. kolejka

  • 14.12  
    NK Aluminij Rudar Velenje -
  • 14.12  
    NŠ Mura NK Maribor -
  • 14.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Triglav Kranj -
  • 14.12  
    NK Celje NK Bravo -
  • 14.12  
    MND Tabor Sežana NK Domžale -

23. kolejka

  • 22.02  
    NK Triglav Kranj NŠ Mura -
  • 22.02  
    NK Maribor MND Tabor Sežana -
  • 22.02  
    NK Domžale NK Celje -
  • 22.02  
    NK Bravo NK Aluminij -
  • 22.02  
    Rudar Velenje NK Olimpija Ljubljana -

24. kolejka

  • 26.02  
    NŠ Mura Rudar Velenje -
  • 26.02  
    NK Aluminij NK Olimpija Ljubljana -
  • 26.02  
    NK Bravo NK Domžale -
  • 26.02  
    NK Celje NK Maribor -
  • 26.02  
    MND Tabor Sežana NK Triglav Kranj -

25. kolejka

  • 29.02  
    Rudar Velenje MND Tabor Sežana -
  • 29.02  
    NK Triglav Kranj NK Celje -
  • 29.02  
    NK Maribor NK Bravo -
  • 29.02  
    NK Domžale NK Aluminij -
  • 29.02  
    NK Olimpija Ljubljana NŠ Mura -

26. kolejka

  • 04.03  
    NK Bravo NK Triglav Kranj -
  • 04.03  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 04.03  
    MND Tabor Sežana NK Olimpija Ljubljana -
  • 04.03  
    NK Aluminij NŠ Mura -
  • 04.03  
    NK Domžale NK Maribor -

27. kolejka

  • 07.03  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 07.03  
    NK Triglav Kranj NK Domžale -
  • 07.03  
    Rudar Velenje NK Bravo -
  • 07.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 07.03  
    NŠ Mura MND Tabor Sežana -

28. kolejka

  • 14.03  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -
  • 14.03  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 14.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Bravo -
  • 14.03  
    Rudar Velenje NK Domžale -
  • 14.03  
    NK Triglav Kranj NK Maribor -

29. kolejka

  • 21.03  
    NK Celje MND Tabor Sežana -
  • 21.03  
    NK Triglav Kranj NK Aluminij -
  • 21.03  
    NK Maribor Rudar Velenje -
  • 21.03  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 21.03  
    NK Bravo NŠ Mura -

30. kolejka

  • 04.04  
    NK Aluminij NK Celje -
  • 04.04  
    Rudar Velenje NK Triglav Kranj -
  • 04.04  
    MND Tabor Sežana NK Bravo -
  • 04.04  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • 04.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -

31. kolejka

  • 11.04  
    NK Triglav Kranj NK Olimpija Ljubljana -
  • 11.04  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 11.04  
    NK Domžale MND Tabor Sežana -
  • 11.04  
    Rudar Velenje NK Aluminij -
  • 11.04  
    NK Bravo NK Celje -

32. kolejka

  • 18.04  
    MND Tabor Sežana NK Maribor -
  • 18.04  
    NK Celje NK Domžale -
  • 18.04  
    NK Aluminij NK Bravo -
  • 18.04  
    NŠ Mura NK Triglav Kranj -
  • 18.04  
    NK Olimpija Ljubljana Rudar Velenje -

33. kolejka

  • 25.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 25.04  
    Rudar Velenje NŠ Mura -
  • 25.04  
    NK Triglav Kranj MND Tabor Sežana -
  • 25.04  
    NK Domžale NK Bravo -
  • 25.04  
    NK Maribor NK Celje -

34. kolejka

  • 02.05  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 02.05  
    NK Bravo NK Maribor -
  • 02.05  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 02.05  
    MND Tabor Sežana Rudar Velenje -
  • 02.05  
    NK Celje NK Triglav Kranj -

35. kolejka

  • 09.05  
    NŠ Mura NK Aluminij -
  • 09.05  
    NK Triglav Kranj NK Bravo -
  • 09.05  
    NK Maribor NK Domžale -
  • 09.05  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -
  • 09.05  
    Rudar Velenje NK Celje -

36. kolejka

  • 16.05  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 16.05  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
  • 16.05  
    NK Bravo Rudar Velenje -
  • 16.05  
    NK Domžale NK Triglav Kranj -
  • 16.05  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -