Słowenia - 1. SNL

1. kolejka - 1. SNL

  • 20.07 18:00
  • 21.07 18:00
  • 21.07 20:15
  • 22.07 18:15
  • 22.07 20:15

Tabela 1. SNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NK Aluminij 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 NK Celje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 NK Domžale 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 ND Gorica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 NK Krško 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 NK Maribor 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 NŠ Mura 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 NK Olimpija Ljubljana 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Rudar Velenje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 NK Triglav Kranj 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 27.07 18:00
  • 28.07 18:00
  • 28.07 20:15
  • 29.07 18:15
  • 29.07 20:15

Terminarz / Wyniki 1. SNL

1. kolejka

  • 20.07 18:00  
    NK Aluminij NK Celje -
  • 21.07 18:00  
    NŠ Mura NK Triglav Kranj -
  • 21.07 20:15  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -
  • 22.07 18:15  
    Rudar Velenje NK Maribor -
  • 22.07 20:15  
    NK Domžale NK Krško -

2. kolejka

  • 27.07 18:00  
    NK Celje ND Gorica -
  • 28.07 18:00  
    NK Triglav Kranj NK Aluminij -
  • 28.07 20:15  
    NK Krško NK Olimpija Ljubljana -
  • 29.07 18:15  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 29.07 20:15  
    NK Domžale Rudar Velenje -

3. kolejka

  • 04.08 18:15  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 05.08 17:30  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 05.08 18:00  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • 06.08 18:00  
    Rudar Velenje NK Krško -
  • 06.08 20:00  
    ND Gorica NK Triglav Kranj -

4. kolejka

  • 11.08  
    NK Krško NK Celje -
  • 11.08  
    NK Triglav Kranj NK Olimpija Ljubljana -
  • 11.08  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 11.08  
    NK Domžale NK Aluminij -
  • 11.08  
    Rudar Velenje NŠ Mura -

5. kolejka

  • 18.08  
    NŠ Mura NK Krško -
  • 18.08  
    NK Aluminij Rudar Velenje -
  • 18.08  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 18.08  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 18.08  
    NK Celje NK Triglav Kranj -

6. kolejka

  • 25.08  
    NK Krško NK Triglav Kranj -
  • 25.08  
    NK Maribor NK Celje -
  • 25.08  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 25.08  
    Rudar Velenje ND Gorica -
  • 25.08  
    NŠ Mura NK Aluminij -

7. kolejka

  • 01.09  
    NK Aluminij NK Krško -
  • 01.09  
    ND Gorica NŠ Mura -
  • 01.09  
    NK Olimpija Ljubljana Rudar Velenje -
  • 01.09  
    NK Celje NK Domžale -
  • 01.09  
    NK Triglav Kranj NK Maribor -

8. kolejka

  • 15.09  
    NK Krško NK Maribor -
  • 15.09  
    NK Domžale NK Triglav Kranj -
  • 15.09  
    Rudar Velenje NK Celje -
  • 15.09  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 15.09  
    NK Aluminij ND Gorica -

9. kolejka

  • 22.09  
    ND Gorica NK Krško -
  • 22.09  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 22.09  
    NK Celje NŠ Mura -
  • 22.09  
    NK Triglav Kranj Rudar Velenje -
  • 22.09  
    NK Maribor NK Domžale -

10. kolejka

  • 26.09  
    NK Krško NK Domžale -
  • 26.09  
    NK Maribor Rudar Velenje -
  • 26.09  
    NK Triglav Kranj NŠ Mura -
  • 26.09  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 26.09  
    NK Olimpija Ljubljana ND Gorica -

11. kolejka

  • 29.09  
    NK Olimpija Ljubljana NK Krško -
  • 29.09  
    ND Gorica NK Celje -
  • 29.09  
    NK Aluminij NK Triglav Kranj -
  • 29.09  
    NŠ Mura NK Maribor -
  • 29.09  
    Rudar Velenje NK Domžale -

12. kolejka

  • 06.10  
    NK Krško Rudar Velenje -
  • 06.10  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 06.10  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 06.10  
    NK Triglav Kranj ND Gorica -
  • 06.10  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -

13. kolejka

  • 20.10  
    NK Celje NK Krško -
  • 20.10  
    NK Olimpija Ljubljana NK Triglav Kranj -
  • 20.10  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 20.10  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 20.10  
    NŠ Mura Rudar Velenje -

14. kolejka

  • 27.10  
    NK Krško NŠ Mura -
  • 27.10  
    Rudar Velenje NK Aluminij -
  • 27.10  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 27.10  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 27.10  
    NK Triglav Kranj NK Celje -

15. kolejka

  • 03.11  
    NK Triglav Kranj NK Krško -
  • 03.11  
    NK Celje NK Maribor -
  • 03.11  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 03.11  
    ND Gorica Rudar Velenje -
  • 03.11  
    NK Aluminij NŠ Mura -

16. kolejka

  • 10.11  
    NK Krško NK Aluminij -
  • 10.11  
    NŠ Mura ND Gorica -
  • 10.11  
    Rudar Velenje NK Olimpija Ljubljana -
  • 10.11  
    NK Domžale NK Celje -
  • 10.11  
    NK Maribor NK Triglav Kranj -

17. kolejka

  • 24.11  
    NK Maribor NK Krško -
  • 24.11  
    NK Triglav Kranj NK Domžale -
  • 24.11  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 24.11  
    NK Olimpija Ljubljana NŠ Mura -
  • 24.11  
    ND Gorica NK Aluminij -

18. kolejka

  • 01.12  
    NK Krško ND Gorica -
  • 01.12  
    NK Aluminij NK Olimpija Ljubljana -
  • 01.12  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 01.12  
    Rudar Velenje NK Triglav Kranj -
  • 01.12  
    NK Domžale NK Maribor -

19. kolejka

  • 08.12  
    NK Domžale NK Krško -
  • 08.12  
    Rudar Velenje NK Maribor -
  • 08.12  
    NŠ Mura NK Triglav Kranj -
  • 08.12  
    NK Aluminij NK Celje -
  • 08.12  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -

20. kolejka

  • 23.02  
    NK Krško NK Olimpija Ljubljana -
  • 23.02  
    NK Celje ND Gorica -
  • 23.02  
    NK Triglav Kranj NK Aluminij -
  • 23.02  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 23.02  
    NK Domžale Rudar Velenje -

21. kolejka

  • 02.03  
    Rudar Velenje NK Krško -
  • 02.03  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • 02.03  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 02.03  
    ND Gorica NK Triglav Kranj -
  • 02.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -

22. kolejka

  • 09.03  
    NK Krško NK Celje -
  • 09.03  
    NK Triglav Kranj NK Olimpija Ljubljana -
  • 09.03  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 09.03  
    NK Domžale NK Aluminij -
  • 09.03  
    Rudar Velenje NŠ Mura -

23. kolejka

  • 16.03  
    NŠ Mura NK Krško -
  • 16.03  
    NK Aluminij Rudar Velenje -
  • 16.03  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 16.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 16.03  
    NK Celje NK Triglav Kranj -

24. kolejka

  • 30.03  
    NK Krško NK Triglav Kranj -
  • 30.03  
    NK Maribor NK Celje -
  • 30.03  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 30.03  
    Rudar Velenje ND Gorica -
  • 30.03  
    NŠ Mura NK Aluminij -

25. kolejka

  • 06.04  
    NK Aluminij NK Krško -
  • 06.04  
    ND Gorica NŠ Mura -
  • 06.04  
    NK Olimpija Ljubljana Rudar Velenje -
  • 06.04  
    NK Celje NK Domžale -
  • 06.04  
    NK Triglav Kranj NK Maribor -

26. kolejka

  • 10.04  
    NK Krško NK Maribor -
  • 10.04  
    NK Domžale NK Triglav Kranj -
  • 10.04  
    Rudar Velenje NK Celje -
  • 10.04  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 10.04  
    NK Aluminij ND Gorica -

27. kolejka

  • 13.04  
    ND Gorica NK Krško -
  • 13.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 13.04  
    NK Celje NŠ Mura -
  • 13.04  
    NK Triglav Kranj Rudar Velenje -
  • 13.04  
    NK Maribor NK Domžale -

28. kolejka

  • 20.04  
    NK Krško NK Domžale -
  • 20.04  
    NK Maribor Rudar Velenje -
  • 20.04  
    NK Triglav Kranj NŠ Mura -
  • 20.04  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 20.04  
    NK Olimpija Ljubljana ND Gorica -

29. kolejka

  • 27.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Krško -
  • 27.04  
    ND Gorica NK Celje -
  • 27.04  
    NK Aluminij NK Triglav Kranj -
  • 27.04  
    NŠ Mura NK Maribor -
  • 27.04  
    Rudar Velenje NK Domžale -

30. kolejka

  • 01.05  
    NK Krško Rudar Velenje -
  • 01.05  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 01.05  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 01.05  
    NK Triglav Kranj ND Gorica -
  • 01.05  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -

31. kolejka

  • 04.05  
    NK Celje NK Krško -
  • 04.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Triglav Kranj -
  • 04.05  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 04.05  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 04.05  
    NŠ Mura Rudar Velenje -

32. kolejka

  • 11.05  
    NK Krško NŠ Mura -
  • 11.05  
    Rudar Velenje NK Aluminij -
  • 11.05  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 11.05  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 11.05  
    NK Triglav Kranj NK Celje -

33. kolejka

  • 15.05  
    NK Triglav Kranj NK Krško -
  • 15.05  
    NK Celje NK Maribor -
  • 15.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 15.05  
    ND Gorica Rudar Velenje -
  • 15.05  
    NK Aluminij NŠ Mura -

34. kolejka

  • 18.05  
    NK Krško NK Aluminij -
  • 18.05  
    NŠ Mura ND Gorica -
  • 18.05  
    Rudar Velenje NK Olimpija Ljubljana -
  • 18.05  
    NK Domžale NK Celje -
  • 18.05  
    NK Maribor NK Triglav Kranj -

35. kolejka

  • 22.05  
    NK Maribor NK Krško -
  • 22.05  
    NK Triglav Kranj NK Domžale -
  • 22.05  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 22.05  
    NK Olimpija Ljubljana NŠ Mura -
  • 22.05  
    ND Gorica NK Aluminij -

36. kolejka

  • 25.05  
    NK Krško ND Gorica -
  • 25.05  
    NK Aluminij NK Olimpija Ljubljana -
  • 25.05  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 25.05  
    Rudar Velenje NK Triglav Kranj -
  • 25.05  
    NK Domžale NK Maribor -