Słowenia - 1. SNL

2. kolejka - 1. SNL

Tabela 1. SNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NŠ Mura 4 10   3 1 0   6 - 0 6
2 NK Maribor 4 8   2 2 0   10 - 4 6
3 NK Domžale 4 7   2 1 1   7 - 5 2
4 NK Bravo 4 7   2 1 1   7 - 6 1
5 MND Tabor Sežana 4 6   2 0 2   5 - 7 -2
6 FC Koper 4 5   1 2 1   5 - 4 1
7 NK Aluminij 4 4   1 1 2   2 - 6 -4
8 NK Olimpija Ljubljana 3 2   0 2 1   1 - 2 -1
9 NK Celje 4 2   0 2 2   3 - 6 -3
10 ND Gorica 3 0   0 0 3   3 - 9 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

3. kolejka (następna)

Strzelcy 1. SNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Žan Žužek(FC Koper) 3 0
Dario Kolobaric(NK Domžale) 3 0
Nino Kouter(NŠ Mura) 2 0

Kartkowicze 1. SNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lovre Čirjak(FC Koper) 1 2 3
Miral Samardžić(NK Olimpija Ljubljana) 1 1 2
Dino Stančič(MND Tabor Sežana) 1 1 2

Terminarz / Wyniki 1. SNL

1. kolejka

5. kolejka

  • 26.09 15:30  
    MND Tabor Sežana NK Maribor -
  • 26.09 17:30  
    ND Gorica NK Aluminij -
  • 27.09 15:45  
    NK Celje NK Bravo -
  • 27.09 18:00  
    FC Koper NŠ Mura -
  • 27.09 20:15  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -

6. kolejka

  • 03.10 17:00  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 03.10 19:00  
    NK Aluminij FC Koper -
  • 04.10 15:15  
    NK Bravo NŠ Mura -
  • 04.10 18:00  
    NK Celje MND Tabor Sežana -
  • 04.10 20:15  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -

7. kolejka

  • 17.10 15:15  
    FC Koper NK Domžale -
  • 17.10 18:00  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 18.10 15:00  
    MND Tabor Sežana NK Bravo -
  • 18.10 17:00  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 18.10 19:00  
    NŠ Mura NK Aluminij -

8. kolejka

  • 24.10  
    NK Celje ND Gorica -
  • 24.10  
    NK Maribor FC Koper -
  • 24.10  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 24.10  
    MND Tabor Sežana NK Olimpija Ljubljana -
  • 24.10  
    NK Bravo NK Aluminij -

9. kolejka

  • 31.10  
    NK Olimpija Ljubljana NK Bravo -
  • 31.10  
    ND Gorica MND Tabor Sežana -
  • 31.10  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 31.10  
    FC Koper NK Celje -
  • 31.10  
    NŠ Mura NK Maribor -

10. kolejka

  • 07.11  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 07.11  
    NK Bravo NK Domžale -
  • 07.11  
    FC Koper MND Tabor Sežana -
  • 07.11  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 07.11  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -

11. kolejka

  • 21.11  
    ND Gorica NK Bravo -
  • 21.11  
    NK Olimpija Ljubljana FC Koper -
  • 21.11  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -
  • 21.11  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 21.11  
    NK Maribor NK Domžale -

12. kolejka

  • 28.11  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 28.11  
    NK Domžale NK Celje -
  • 28.11  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -
  • 28.11  
    NK Bravo NK Maribor -
  • 28.11  
    FC Koper ND Gorica -

13. kolejka

  • 05.12  
    FC Koper NK Bravo -
  • 05.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 05.12  
    MND Tabor Sežana NK Domžale -
  • 05.12  
    NK Celje NK Maribor -
  • 05.12  
    ND Gorica NŠ Mura -

14. kolejka

  • 12.12  
    NK Bravo NK Celje -
  • 12.12  
    NK Maribor MND Tabor Sežana -
  • 12.12  
    NŠ Mura FC Koper -
  • 12.12  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 12.12  
    NK Aluminij ND Gorica -

15. kolejka

  • 15.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 15.12  
    FC Koper NK Aluminij -
  • 15.12  
    NŠ Mura NK Bravo -
  • 15.12  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 15.12  
    MND Tabor Sežana NK Celje -

16. kolejka

  • 19.12  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
  • 19.12  
    NK Bravo MND Tabor Sežana -
  • 19.12  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 19.12  
    NK Domžale FC Koper -
  • 19.12  
    NK Aluminij NŠ Mura -

17. kolejka

  • przełożony  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • przełożony  
    NK Aluminij NK Bravo -
  • przełożony  
    FC Koper NK Maribor -
  • przełożony  
    ND Gorica NK Celje -
  • przełożony  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -

18. kolejka

  • przełożony  
    MND Tabor Sežana ND Gorica -
  • przełożony  
    NK Celje FC Koper -
  • przełożony  
    NK Bravo NK Olimpija Ljubljana -
  • przełożony  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • przełożony  
    NK Domžale NK Aluminij -

19. kolejka

  • 13.02  
    NK Domžale NK Bravo -
  • 13.02  
    NK Celje NŠ Mura -
  • 13.02  
    MND Tabor Sežana FC Koper -
  • 13.02  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 13.02  
    NK Olimpija Ljubljana ND Gorica -

20. kolejka

  • 20.02  
    NK Bravo ND Gorica -
  • 20.02  
    FC Koper NK Olimpija Ljubljana -
  • 20.02  
    NŠ Mura MND Tabor Sežana -
  • 20.02  
    NK Aluminij NK Celje -
  • 20.02  
    NK Domžale NK Maribor -

21. kolejka

  • 24.02  
    NK Maribor NK Bravo -
  • 24.02  
    NK Olimpija Ljubljana NŠ Mura -
  • 24.02  
    MND Tabor Sežana NK Aluminij -
  • 24.02  
    ND Gorica FC Koper -
  • 24.02  
    NK Celje NK Domžale -

22. kolejka

  • 27.02  
    NŠ Mura ND Gorica -
  • 27.02  
    NK Bravo FC Koper -
  • 27.02  
    NK Aluminij NK Olimpija Ljubljana -
  • 27.02  
    NK Domžale MND Tabor Sežana -
  • 27.02  
    NK Maribor NK Celje -

23. kolejka

  • 03.03  
    NK Celje NK Bravo -
  • 03.03  
    ND Gorica NK Aluminij -
  • 03.03  
    MND Tabor Sežana NK Maribor -
  • 03.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 03.03  
    FC Koper NŠ Mura -

24. kolejka

  • 06.03  
    NK Aluminij FC Koper -
  • 06.03  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 06.03  
    NK Bravo NŠ Mura -
  • 06.03  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 06.03  
    NK Celje MND Tabor Sežana -

25. kolejka

  • 13.03  
    MND Tabor Sežana NK Bravo -
  • 13.03  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 13.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -
  • 13.03  
    FC Koper NK Domžale -
  • 13.03  
    NŠ Mura NK Aluminij -

26. kolejka

  • 17.03  
    NK Domžale NŠ Mura -
  • 17.03  
    NK Maribor FC Koper -
  • 17.03  
    NK Bravo NK Aluminij -
  • 17.03  
    NK Celje ND Gorica -
  • 17.03  
    MND Tabor Sežana NK Olimpija Ljubljana -

27. kolejka

  • 03.04  
    FC Koper NK Celje -
  • 03.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Bravo -
  • 03.04  
    NŠ Mura NK Maribor -
  • 03.04  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 03.04  
    ND Gorica MND Tabor Sežana -

28. kolejka

  • 10.04  
    NK Bravo NK Domžale -
  • 10.04  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 10.04  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -
  • 10.04  
    NŠ Mura NK Celje -
  • 10.04  
    FC Koper MND Tabor Sežana -

29. kolejka

  • 17.04  
    MND Tabor Sežana NŠ Mura -
  • 17.04  
    ND Gorica NK Bravo -
  • 17.04  
    NK Olimpija Ljubljana FC Koper -
  • 17.04  
    NK Maribor NK Domžale -
  • 17.04  
    NK Celje NK Aluminij -

30. kolejka

  • 21.04  
    NK Bravo NK Maribor -
  • 21.04  
    NK Domžale NK Celje -
  • 21.04  
    NŠ Mura NK Olimpija Ljubljana -
  • 21.04  
    NK Aluminij MND Tabor Sežana -
  • 21.04  
    FC Koper ND Gorica -

31. kolejka

  • 24.04  
    FC Koper NK Bravo -
  • 24.04  
    ND Gorica NŠ Mura -
  • 24.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 24.04  
    NK Celje NK Maribor -
  • 24.04  
    MND Tabor Sežana NK Domžale -

32. kolejka

  • 28.04  
    NŠ Mura FC Koper -
  • 28.04  
    NK Bravo NK Celje -
  • 28.04  
    NK Maribor MND Tabor Sežana -
  • 28.04  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 28.04  
    NK Aluminij ND Gorica -

33. kolejka

  • 01.05  
    FC Koper NK Aluminij -
  • 01.05  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 01.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 01.05  
    NŠ Mura NK Bravo -
  • 01.05  
    MND Tabor Sežana NK Celje -

34. kolejka

  • 08.05  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
  • 08.05  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 08.05  
    NK Bravo MND Tabor Sežana -
  • 08.05  
    NK Domžale FC Koper -
  • 08.05  
    NK Aluminij NŠ Mura -

35. kolejka

  • 15.05  
    NŠ Mura NK Domžale -
  • 15.05  
    ND Gorica NK Celje -
  • 15.05  
    NK Olimpija Ljubljana MND Tabor Sežana -
  • 15.05  
    FC Koper NK Maribor -
  • 15.05  
    NK Aluminij NK Bravo -

36. kolejka

  • 19.05  
    NK Bravo NK Olimpija Ljubljana -
  • 19.05  
    NK Celje FC Koper -
  • 19.05  
    MND Tabor Sežana ND Gorica -
  • 19.05  
    NK Maribor NŠ Mura -
  • 19.05  
    NK Domžale NK Aluminij -