Słowacja - Super Liga

18. kolejka - Super Liga

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 ŠK Slovan Bratysława 18 46   14 4 0   47 - 17 30
2 DAC 1904 Dunajská Streda 18 38   11 5 2   38 - 22 16
3 MSK Żilina 18 34   10 4 4   33 - 21 12
4 MFK Rużomberok 18 28   7 7 4   29 - 20 9
5 ŠKF Sereď 18 25   7 4 7   22 - 26 -4
6 FC Nitra 18 24   7 3 8   26 - 25 1
7 MFK Zemplín Michalovce 18 24   7 3 8   24 - 31 -7
8 FC Spartak Trnava 18 21   6 3 9   23 - 21 2
9 FK AS Trenczyn 18 18   5 3 10   23 - 32 -9
10 ŻP Sport Podbrezova 18 17   5 2 11   18 - 30 -12
11 FK Senica 18 15   3 6 9   19 - 36 -17
12 FC Zlate Moravce 18 11   3 2 13   14 - 35 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 16.02 14:00
  • 16.02 14:00
  • 16.02 14:00
  • 16.02 14:00
  • 16.02 14:00
  • 16.02 16:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andraž Šporar(ŠK Slovan Bratysława) 15 3
Vakoun Issouf Bayo(DAC 1904 Dunajská Streda) 10 0
Róbert Boženík(MSK Żilina) 10 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Šulek(FK AS Trenczyn) 1 7 8
Patrik Banovič(FC Zlate Moravce) 1 6 7
Tihomir Kostadinov(MFK Rużomberok) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Super Liga

19. kolejka

  • 16.02 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce ŠKF Sereď -
  • 16.02 14:00  
    FC Nitra ŻP Sport Podbrezova -
  • 16.02 14:00  
    MFK Rużomberok FC Zlate Moravce -
  • 16.02 14:00  
    FK AS Trenczyn FK Senica -
  • 16.02 14:00  
    MSK Żilina FC Spartak Trnava -
  • 16.02 16:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda ŠK Slovan Bratysława -

20. kolejka

  • 23.02 14:00  
    ŠKF Sereď ŠK Slovan Bratysława -
  • 23.02 14:00  
    FC Spartak Trnava DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 23.02 14:00  
    FK Senica MSK Żilina -
  • 23.02 14:00  
    FC Zlate Moravce FK AS Trenczyn -
  • 23.02 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova MFK Rużomberok -
  • 23.02 16:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Nitra -

21. kolejka

  • 02.03 14:00  
    FC Nitra ŠKF Sereď -
  • 02.03 14:00  
    MFK Rużomberok MFK Zemplín Michalovce -
  • 02.03 14:00  
    FK AS Trenczyn ŻP Sport Podbrezova -
  • 02.03 14:00  
    MSK Żilina FC Zlate Moravce -
  • 02.03 14:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda FK Senica -
  • 03.03 18:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Spartak Trnava -

22. kolejka

  • 09.03 14:00  
    ŠKF Sereď FC Spartak Trnava -
  • 09.03 14:00  
    FK Senica ŠK Slovan Bratysława -
  • 09.03 14:00  
    FC Zlate Moravce DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 09.03 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova MSK Żilina -
  • 09.03 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FK AS Trenczyn -
  • 09.03 14:00  
    FC Nitra MFK Rużomberok -