Słowacja - Super Liga

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 DAC 1904 Dunajska Streda 1 3   1 0 0   6 - 0 6
2 ŠK Slovan Bratysława 1 3   1 0 0   5 - 0 5
3 MSK Żilina 1 3   1 0 0   4 - 0 4
4 FC Spartak Trnava 1 3   1 0 0   2 - 0 2
5 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1 1   0 1 0   2 - 2 0
6 MFK Rużomberok 1 1   0 1 0   2 - 2 0
7 FK AS Trenczyn 1 1   0 1 0   2 - 2 0
8 FC Zlate Moravce 1 1   0 1 0   2 - 2 0
9 MFK Zemplín Michalovce 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
10 FK Senica 1 0   0 0 1   0 - 4 -4
11 FC Nitra 1 0   0 0 1   0 - 5 -5
12 ŠKF Sereď 1 0   0 0 1   0 - 6 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 11.08 18:00
  • 11.08 19:00
  • 11.08 20:00
  • 12.08 19:00
  • 12.08 19:00
  • 12.08 19:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andrija Balić(DAC 1904 Dunajska Streda) 2 0
Vahan Vardani Bichakhchyan(MSK Żilina) 2 0
Žan Medved(ŠK Slovan Bratysława) 2 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Peter Orávik(FC Zlate Moravce) 1 1 2
Steve Kapuadi(FK AS Trenczyn) 1 1 2
Ľubomír Michalík(ŠKF Sereď) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Super Liga

2. kolejka

  • 11.08 18:00  
    FC Spartak Trnava MFK Rużomberok -
  • 11.08 19:00  
    MSK Żilina FC Nitra -
  • 11.08 20:00  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Zemplín Michalovce -
  • 12.08 19:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 12.08 19:00  
    FK AS Trenczyn FC Zlate Moravce -
  • 12.08 19:00  
    ŠKF Sereď FK Senica -

3. kolejka

  • 15.08 18:00  
    FK AS Trenczyn MSK Żilina -
  • 15.08 19:00  
    FC Spartak Trnava FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 15.08 19:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FC Nitra -
  • 15.08 19:00  
    MFK Rużomberok ŠKF Sereď -
  • 15.08 19:00  
    FK Senica MFK Zemplín Michalovce -
  • 15.08 19:00  
    FC Zlate Moravce ŠK Slovan Bratysława -

4. kolejka

  • 22.08 18:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FC Spartak Trnava -
  • 22.08 19:00  
    ŠK Slovan Bratysława FK Senica -
  • 22.08 19:00  
    FC Nitra MFK Rużomberok -
  • 22.08 19:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Zlate Moravce -
  • 22.08 19:00  
    ŠKF Sereď FK AS Trenczyn -
  • 22.08 20:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa MSK Żilina -

5. kolejka

  • 29.08 18:30  
    FK Senica FC Nitra -
  • 29.08 19:00  
    FC Spartak Trnava ŠKF Sereď -
  • 29.08 20:30  
    FK AS Trenczyn ŠK Slovan Bratysława -
  • 30.08 19:00  
    MFK Rużomberok FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 30.08 19:00  
    MSK Żilina MFK Zemplín Michalovce -
  • 30.08 19:00  
    FC Zlate Moravce DAC 1904 Dunajska Streda -

6. kolejka

  • 12.09 19:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Spartak Trnava -
  • 12.09 19:00  
    FC Nitra FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 12.09 19:00  
    MFK Zemplín Michalovce FK AS Trenczyn -
  • 12.09 19:00  
    FC Zlate Moravce FK Senica -
  • 12.09 19:00  
    ŠKF Sereď MSK Żilina -
  • 12.09 19:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda MFK Rużomberok -

7. kolejka

  • 19.09 19:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa ŠKF Sereď -
  • 19.09 19:00  
    MFK Rużomberok MFK Zemplín Michalovce -
  • 19.09 19:00  
    FC Spartak Trnava FC Zlate Moravce -
  • 19.09 19:00  
    FK Senica DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 19.09 19:00  
    MSK Żilina ŠK Slovan Bratysława -
  • 19.09 19:00  
    FK AS Trenczyn FC Nitra -

8. kolejka

  • 26.09 19:00  
    MFK Zemplín Michalovce FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 26.09 19:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FK AS Trenczyn -
  • 26.09 19:00  
    FC Nitra ŠKF Sereď -
  • 26.09 19:00  
    FC Zlate Moravce MSK Żilina -
  • 26.09 19:00  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Rużomberok -
  • 26.09 19:00  
    FK Senica FC Spartak Trnava -

9. kolejka

  • 03.10 19:00  
    MSK Żilina DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 03.10 19:00  
    FK AS Trenczyn FK Senica -
  • 03.10 19:00  
    MFK Rużomberok FC Zlate Moravce -
  • 03.10 19:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa ŠK Slovan Bratysława -
  • 03.10 19:00  
    FC Spartak Trnava FC Nitra -
  • 03.10 19:00  
    ŠKF Sereď MFK Zemplín Michalovce -

10. kolejka

  • 17.10 17:00  
    FK Senica MFK Rużomberok -
  • 17.10 17:00  
    FC Zlate Moravce FC Nitra -
  • 17.10 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława ŠKF Sereď -
  • 17.10 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 17.10 17:00  
    FK AS Trenczyn FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 17.10 17:00  
    MSK Żilina FC Spartak Trnava -

11. kolejka

  • 24.10 17:00  
    ŠKF Sereď FC Zlate Moravce -
  • 24.10 17:00  
    FC Spartak Trnava FK AS Trenczyn -
  • 24.10 17:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FK Senica -
  • 24.10 17:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda ŠK Slovan Bratysława -
  • 24.10 17:00  
    MFK Rużomberok MSK Żilina -
  • 24.10 17:00  
    FC Nitra MFK Zemplín Michalovce -

12. kolejka

  • 31.10 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Nitra -
  • 31.10 17:00  
    FC Spartak Trnava MFK Zemplín Michalovce -
  • 31.10 17:00  
    FK AS Trenczyn MFK Rużomberok -
  • 31.10 17:00  
    ŠKF Sereď DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 31.10 17:00  
    MSK Żilina FK Senica -
  • 31.10 17:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FC Zlate Moravce -

13. kolejka

  • 07.11 17:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 07.11 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce ŠK Slovan Bratysława -
  • 07.11 17:00  
    FC Zlate Moravce FK AS Trenczyn -
  • 07.11 17:00  
    MFK Rużomberok FC Spartak Trnava -
  • 07.11 17:00  
    FK Senica ŠKF Sereď -
  • 07.11 17:00  
    FC Nitra MSK Żilina -

14. kolejka

  • 21.11 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FC Spartak Trnava -
  • 21.11 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Zlate Moravce -
  • 21.11 14:00  
    ŠKF Sereď MFK Rużomberok -
  • 21.11 14:00  
    FC Nitra DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 21.11 14:00  
    MSK Żilina FK AS Trenczyn -
  • 21.11 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FK Senica -

15. kolejka

  • 28.11 14:00  
    FK Senica ŠK Slovan Bratysława -
  • 28.11 14:00  
    FC Zlate Moravce MFK Zemplín Michalovce -
  • 28.11 14:00  
    FK AS Trenczyn ŠKF Sereď -
  • 28.11 14:00  
    FC Spartak Trnava DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 28.11 14:00  
    MSK Żilina FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 28.11 14:00  
    MFK Rużomberok FC Nitra -

16. kolejka

  • 05.12 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce MSK Żilina -
  • 05.12 14:00  
    ŠKF Sereď FC Spartak Trnava -
  • 05.12 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FC Zlate Moravce -
  • 05.12 14:00  
    FC Nitra FK Senica -
  • 05.12 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa MFK Rużomberok -
  • 05.12 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FK AS Trenczyn -

17. kolejka

  • 12.12 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FC Nitra -
  • 12.12 14:00  
    MFK Rużomberok DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 12.12 14:00  
    FK AS Trenczyn MFK Zemplín Michalovce -
  • 12.12 14:00  
    FK Senica FC Zlate Moravce -
  • 12.12 14:00  
    MSK Żilina ŠKF Sereď -
  • 12.12 14:00  
    FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratysława -

18. kolejka

  • 15.12 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FK Senica -
  • 15.12 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława MSK Żilina -
  • 15.12 14:00  
    FC Zlate Moravce FC Spartak Trnava -
  • 15.12 14:00  
    ŠKF Sereď FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 15.12 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce MFK Rużomberok -
  • 15.12 14:00  
    FC Nitra FK AS Trenczyn -

19. kolejka

  • 13.02 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa MFK Zemplín Michalovce -
  • 13.02 14:00  
    FC Spartak Trnava FK Senica -
  • 13.02 14:00  
    MSK Żilina FC Zlate Moravce -
  • 13.02 14:00  
    MFK Rużomberok ŠK Slovan Bratysława -
  • 13.02 14:00  
    ŠKF Sereď FC Nitra -
  • 13.02 14:00  
    FK AS Trenczyn DAC 1904 Dunajska Streda -

20. kolejka

  • 20.02 14:00  
    FC Zlate Moravce MFK Rużomberok -
  • 20.02 14:00  
    FC Nitra FC Spartak Trnava -
  • 20.02 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 20.02 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda MSK Żilina -
  • 20.02 14:00  
    FK Senica FK AS Trenczyn -
  • 20.02 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce ŠKF Sereď -

21. kolejka

  • 27.02 14:00  
    MFK Rużomberok FK Senica -
  • 27.02 14:00  
    FC Nitra FC Zlate Moravce -
  • 27.02 14:00  
    FC Spartak Trnava MSK Żilina -
  • 27.02 14:00  
    ŠKF Sereď ŠK Slovan Bratysława -
  • 27.02 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FK AS Trenczyn -
  • 27.02 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda MFK Zemplín Michalovce -

22. kolejka

  • 06.03 14:00  
    FC Zlate Moravce ŠKF Sereď -
  • 06.03 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 06.03 14:00  
    FK AS Trenczyn FC Spartak Trnava -
  • 06.03 14:00  
    FK Senica FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 06.03 14:00  
    MSK Żilina MFK Rużomberok -
  • 06.03 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Nitra -