Słowacja - Super Liga

9. kolejka - Super Liga

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 ŠK Slovan Bratysława 9 23   7 2 0   21 - 9 12
2 DAC 1904 Dunajská Streda 9 18   5 3 1   24 - 14 10
3 FK AS Trenczyn 8 17   5 2 1   19 - 13 6
4 MFK Rużomberok 9 16   4 4 1   17 - 7 10
5 MSK Żilina 9 16   5 1 3   15 - 10 5
6 ŻP Sport Podbrezova 9 13   4 1 4   11 - 14 -3
7 ŠKF Sereď 9 10   3 1 5   10 - 18 -8
8 FC Nitra 8 9   2 3 3   13 - 12 1
9 FC Spartak Trnava 9 8   2 2 5   7 - 8 -1
10 FC Zlate Moravce 9 7   2 1 6   9 - 16 -7
11 FK Senica 9 6   1 3 5   5 - 20 -15
12 MFK Zemplín Michalovce 9 4   1 1 7   7 - 17 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 29.09 16:00
  • 29.09 18:00
  • 29.09 19:00
  • 29.09 19:00
  • 29.09 19:00
  • 29.09 19:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andraž Šporar(ŠK Slovan Bratysława) 8 0
Ismar Tandir(MFK Rużomberok) 7 2
Nikola Gatarić(ŠKF Sereď) 6 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Šulek(FK AS Trenczyn) 1 4 5
Patrik Banovič(FC Zlate Moravce) 1 3 4
Osman Bukari(FK AS Trenczyn) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Super Liga

10. kolejka

  • 29.09 16:00  
    ŠKF Sereď FC Nitra -
  • 29.09 18:00  
    FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratysława -
  • 29.09 19:00  
    MFK Zemplín Michalovce MFK Rużomberok -
  • 29.09 19:00  
    ŻP Sport Podbrezova FK AS Trenczyn -
  • 29.09 19:00  
    FC Zlate Moravce MSK Żilina -
  • 29.09 19:00  
    FK Senica DAC 1904 Dunajská Streda -

11. kolejka

  • 06.10 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława FK Senica -
  • 06.10 17:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda FC Zlate Moravce -
  • 06.10 17:00  
    MSK Żilina ŻP Sport Podbrezova -
  • 06.10 17:00  
    FK AS Trenczyn MFK Zemplín Michalovce -
  • 06.10 17:00  
    MFK Rużomberok FC Nitra -
  • 07.10 17:00  
    FC Spartak Trnava ŠKF Sereď -

12. kolejka

  • 20.10 17:00  
    ŠKF Sereď MFK Rużomberok -
  • 20.10 17:00  
    FK AS Trenczyn FC Nitra -
  • 20.10 17:00  
    MSK Żilina MFK Zemplín Michalovce -
  • 20.10 17:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda ŻP Sport Podbrezova -
  • 20.10 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Zlate Moravce -
  • 20.10 17:00  
    FC Spartak Trnava FK Senica -

13. kolejka

  • 27.10 17:00  
    FK Senica ŠKF Sereď -
  • 27.10 17:00  
    ŻP Sport Podbrezova ŠK Slovan Bratysława -
  • 27.10 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 27.10 17:00  
    FC Nitra MSK Żilina -
  • 27.10 17:00  
    MFK Rużomberok FK AS Trenczyn -
  • 28.10 17:00  
    FC Zlate Moravce FC Spartak Trnava -

14. kolejka

  • 03.11 17:00  
    ŠKF Sereď FK AS Trenczyn -
  • 03.11 17:00  
    MSK Żilina MFK Rużomberok -
  • 03.11 17:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda FC Nitra -
  • 03.11 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Zemplín Michalovce -
  • 03.11 17:00  
    FC Spartak Trnava ŻP Sport Podbrezova -
  • 03.11 17:00  
    FK Senica FC Zlate Moravce -

15. kolejka

  • 10.11 17:00  
    FC Zlate Moravce ŠKF Sereď -
  • 10.11 17:00  
    ŻP Sport Podbrezova FK Senica -
  • 10.11 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Spartak Trnava -
  • 10.11 17:00  
    FC Nitra ŠK Slovan Bratysława -
  • 10.11 17:00  
    MFK Rużomberok DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 10.11 17:00  
    FK AS Trenczyn MSK Żilina -

16. kolejka

  • 24.11 14:00  
    ŠKF Sereď MSK Żilina -
  • 24.11 14:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda FK AS Trenczyn -
  • 24.11 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Rużomberok -
  • 24.11 14:00  
    FC Spartak Trnava FC Nitra -
  • 24.11 14:00  
    FK Senica MFK Zemplín Michalovce -
  • 24.11 14:00  
    FC Zlate Moravce ŻP Sport Podbrezova -

17. kolejka

  • 01.12 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova ŠKF Sereď -
  • 01.12 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Zlate Moravce -
  • 01.12 14:00  
    FC Nitra FK Senica -
  • 01.12 14:00  
    MFK Rużomberok FC Spartak Trnava -
  • 01.12 14:00  
    FK AS Trenczyn ŠK Slovan Bratysława -
  • 01.12 14:00  
    MSK Żilina DAC 1904 Dunajská Streda -

18. kolejka

  • 08.12 14:00  
    ŠKF Sereď DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 08.12 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława MSK Żilina -
  • 08.12 14:00  
    FC Spartak Trnava FK AS Trenczyn -
  • 08.12 14:00  
    FK Senica MFK Rużomberok -
  • 08.12 14:00  
    FC Zlate Moravce FC Nitra -
  • 08.12 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova MFK Zemplín Michalovce -

19. kolejka

  • 16.02 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce ŠKF Sereď -
  • 16.02 14:00  
    FC Nitra ŻP Sport Podbrezova -
  • 16.02 14:00  
    MFK Rużomberok FC Zlate Moravce -
  • 16.02 14:00  
    FK AS Trenczyn FK Senica -
  • 16.02 14:00  
    MSK Żilina FC Spartak Trnava -
  • 16.02 14:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda ŠK Slovan Bratysława -

20. kolejka

  • 23.02 14:00  
    ŠKF Sereď ŠK Slovan Bratysława -
  • 23.02 14:00  
    FC Spartak Trnava DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 23.02 14:00  
    FK Senica MSK Żilina -
  • 23.02 14:00  
    FC Zlate Moravce FK AS Trenczyn -
  • 23.02 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova MFK Rużomberok -
  • 23.02 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Nitra -

21. kolejka

  • 02.03 14:00  
    FC Nitra ŠKF Sereď -
  • 02.03 14:00  
    MFK Rużomberok MFK Zemplín Michalovce -
  • 02.03 14:00  
    FK AS Trenczyn ŻP Sport Podbrezova -
  • 02.03 14:00  
    MSK Żilina FC Zlate Moravce -
  • 02.03 14:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda FK Senica -
  • 02.03 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Spartak Trnava -

22. kolejka

  • 09.03 14:00  
    ŠKF Sereď FC Spartak Trnava -
  • 09.03 14:00  
    FK Senica ŠK Slovan Bratysława -
  • 09.03 14:00  
    FC Zlate Moravce DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 09.03 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova MSK Żilina -
  • 09.03 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FK AS Trenczyn -
  • 09.03 14:00  
    FC Nitra MFK Rużomberok -