Słowacja - Super Liga

Zaległe mecze

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 DAC 1904 Dunajska Streda 8 24   8 0 0   28 - 8 20
2 ŠK Slovan Bratysława 7 16   5 1 1   22 - 5 17
3 FC Spartak Trnava 8 13   4 1 3   10 - 8 2
4 ŠKF Sereď 8 12   3 3 2   12 - 14 -2
5 FC Nitra 8 11   3 2 3   11 - 17 -6
6 MSK Żilina 8 10   3 1 4   20 - 17 3
7 FC Zlate Moravce 8 9   2 3 3   12 - 10 2
8 FK AS Trenczyn 8 7   1 4 3   12 - 16 -4
9 MFK Rużomberok 8 7   1 4 3   10 - 14 -4
10 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 8 7   1 4 3   9 - 13 -4
11 MFK Zemplín Michalovce 8 7   2 1 5   6 - 21 -15
12 FK Senica 7 5   1 2 4   7 - 16 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • 03.10 17:00
  • 03.10 19:00
  • 03.10 19:00
  • 03.10 19:00
  • 04.10 18:00
  • 04.10 19:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Zsolt Kalmár(DAC 1904 Dunajska Streda) 8 2
Marko Divković(DAC 1904 Dunajska Streda) 6 0
Michal Faško(FC Nitra) 6 1

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tomáš Hučko(ŠKF Sereď) 1 2 3
Steve Kapuadi(FK AS Trenczyn) 1 2 3
Martin Boďa(MFK Rużomberok) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Super Liga

9. kolejka

  • 03.10 17:00  
    MSK Żilina DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 03.10 19:00  
    MFK Rużomberok FC Zlate Moravce -
  • 03.10 19:00  
    FC Spartak Trnava FC Nitra -
  • 03.10 19:00  
    ŠKF Sereď MFK Zemplín Michalovce -
  • 04.10 18:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa ŠK Slovan Bratysława -
  • 04.10 19:00  
    FK AS Trenczyn FK Senica -

10. kolejka

  • 17.10 17:00  
    FK Senica MFK Rużomberok -
  • 17.10 17:00  
    FC Zlate Moravce FC Nitra -
  • 17.10 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława ŠKF Sereď -
  • 17.10 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 17.10 17:00  
    FK AS Trenczyn FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 18.10 16:00  
    MSK Żilina FC Spartak Trnava -

11. kolejka

  • 24.10 17:00  
    ŠKF Sereď FC Zlate Moravce -
  • 24.10 17:00  
    FC Spartak Trnava FK AS Trenczyn -
  • 24.10 17:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FK Senica -
  • 24.10 17:00  
    MFK Rużomberok MSK Żilina -
  • 24.10 17:00  
    FC Nitra MFK Zemplín Michalovce -
  • 25.10 16:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda ŠK Slovan Bratysława -

12. kolejka

  • 31.10 17:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Nitra -
  • 31.10 17:00  
    FC Spartak Trnava MFK Zemplín Michalovce -
  • 31.10 17:00  
    MSK Żilina FK Senica -
  • 31.10 17:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FC Zlate Moravce -
  • 01.11 16:00  
    ŠKF Sereď DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 01.11 17:00  
    FK AS Trenczyn MFK Rużomberok -

13. kolejka

  • 07.11 17:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 07.11 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce ŠK Slovan Bratysława -
  • 07.11 17:00  
    FC Zlate Moravce FK AS Trenczyn -
  • 07.11 17:00  
    MFK Rużomberok FC Spartak Trnava -
  • 07.11 17:00  
    FK Senica ŠKF Sereď -
  • 08.11 16:00  
    FC Nitra MSK Żilina -

14. kolejka

  • 21.11 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FC Spartak Trnava -
  • 21.11 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Zlate Moravce -
  • 21.11 14:00  
    ŠKF Sereď MFK Rużomberok -
  • 21.11 14:00  
    FC Nitra DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 21.11 14:00  
    MSK Żilina FK AS Trenczyn -
  • 21.11 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FK Senica -

15. kolejka

  • 28.11 14:00  
    FK Senica ŠK Slovan Bratysława -
  • 28.11 14:00  
    FC Zlate Moravce MFK Zemplín Michalovce -
  • 28.11 14:00  
    FK AS Trenczyn ŠKF Sereď -
  • 28.11 14:00  
    FC Spartak Trnava DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 28.11 14:00  
    MSK Żilina FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 28.11 14:00  
    MFK Rużomberok FC Nitra -

16. kolejka

  • 05.12 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce MSK Żilina -
  • 05.12 14:00  
    ŠKF Sereď FC Spartak Trnava -
  • 05.12 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FC Zlate Moravce -
  • 05.12 14:00  
    FC Nitra FK Senica -
  • 05.12 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa MFK Rużomberok -
  • 05.12 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FK AS Trenczyn -

17. kolejka

  • 12.12 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FC Nitra -
  • 12.12 14:00  
    MFK Rużomberok DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 12.12 14:00  
    FK AS Trenczyn MFK Zemplín Michalovce -
  • 12.12 14:00  
    FK Senica FC Zlate Moravce -
  • 12.12 14:00  
    MSK Żilina ŠKF Sereď -
  • 12.12 14:00  
    FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratysława -

18. kolejka

  • 15.12 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda FK Senica -
  • 15.12 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława MSK Żilina -
  • 15.12 14:00  
    FC Zlate Moravce FC Spartak Trnava -
  • 15.12 14:00  
    ŠKF Sereď FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 15.12 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce MFK Rużomberok -
  • 15.12 14:00  
    FC Nitra FK AS Trenczyn -

19. kolejka

  • 13.02 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa MFK Zemplín Michalovce -
  • 13.02 14:00  
    FC Spartak Trnava FK Senica -
  • 13.02 14:00  
    MSK Żilina FC Zlate Moravce -
  • 13.02 14:00  
    MFK Rużomberok ŠK Slovan Bratysława -
  • 13.02 14:00  
    ŠKF Sereď FC Nitra -
  • 13.02 14:00  
    FK AS Trenczyn DAC 1904 Dunajska Streda -

20. kolejka

  • 20.02 14:00  
    FC Zlate Moravce MFK Rużomberok -
  • 20.02 14:00  
    FC Nitra FC Spartak Trnava -
  • 20.02 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 20.02 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda MSK Żilina -
  • 20.02 14:00  
    FK Senica FK AS Trenczyn -
  • 20.02 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce ŠKF Sereď -

21. kolejka

  • 27.02 14:00  
    MFK Rużomberok FK Senica -
  • 27.02 14:00  
    FC Nitra FC Zlate Moravce -
  • 27.02 14:00  
    FC Spartak Trnava MSK Żilina -
  • 27.02 14:00  
    ŠKF Sereď ŠK Slovan Bratysława -
  • 27.02 14:00  
    FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa FK AS Trenczyn -
  • 27.02 14:00  
    DAC 1904 Dunajska Streda MFK Zemplín Michalovce -

22. kolejka

  • 06.03 14:00  
    FC Zlate Moravce ŠKF Sereď -
  • 06.03 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława DAC 1904 Dunajska Streda -
  • 06.03 14:00  
    FK AS Trenczyn FC Spartak Trnava -
  • 06.03 14:00  
    FK Senica FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -
  • 06.03 14:00  
    MSK Żilina MFK Rużomberok -
  • 06.03 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Nitra -