Serbia - Super Liga

11. kolejka - Super Liga

  • 16.10 18:00
  • 16.10 18:00
  • 16.10 18:00
  • 16.10 18:00
  • 17.10 15:00
  • 17.10 16:00
  • 17.10 16:00
  • 17.10 16:00
  • 17.10 16:00
  • 18.10 17:00

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Crvena Zvezda Belgrad 10 30   10 0 0   34 - 3 31
2 Partizan Belgrad 10 22   7 1 2   25 - 9 16
3 FK Vojvodina Nowy Sad 10 20   6 2 2   20 - 12 8
4 Spartak Subotica 10 19   6 1 3   24 - 13 11
5 FK Čukarički Stankom 10 18   5 3 2   21 - 10 11
6 FK Proleter Novi Sad 10 18   5 3 2   10 - 7 3
7 FK Radnički Niš 10 17   5 2 3   13 - 13 0
8 FK Mladost Lučani 10 17   5 2 3   12 - 14 -2
9 FK Voždovac 10 16   5 1 4   19 - 16 3
10 FK Bačka Topola 10 14   4 2 4   21 - 18 3
11 FK Javor Ivanjica 10 14   4 2 4   16 - 17 -1
12 FK Metalac Gornji Milanovac 10 13   3 4 3   11 - 18 -7
13 FK Novi Pazar 10 12   3 3 4   12 - 14 -2
14 FK Radnik Surdulica 10 10   3 1 6   15 - 17 -2
15 Rad Belgrad 10 9   3 0 7   10 - 21 -11
16 FK Inđija 10 9   3 0 7   7 - 18 -11
17 FK Bačka Palanka 10 7   1 4 5   9 - 14 -5
18 FK Zlatibor Čajetina 10 6   1 3 6   7 - 23 -16
19 FK Napredak Kruševac 10 5   1 2 7   6 - 18 -12
20 FK Mačva Šabac 10 5   1 2 7   4 - 21 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

12. kolejka (następna)

  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10
  • 25.10

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Milan Makarić(FK Radnik Surdulica) 7 0
Nemanja Nikolić(Spartak Subotica) 7 1
Nenad Lukić(FK Bačka Topola) 7 3

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Miloš Vranjanin(FK Metalac Gornji Milanovac) 2 3 5
Abdoulaye Cissé(FK Novi Pazar) 1 3 4
Nikola Đorić(Rad Belgrad) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Super Liga

11. kolejka

  • 16.10 18:00  
    FK Čukarički Stankom FK Proleter Novi Sad -
  • 16.10 18:00  
    FK Bačka Topola FK Novi Pazar -
  • 16.10 18:00  
    FK Vojvodina Nowy Sad Rad Belgrad -
  • 16.10 18:00  
    FK Radnik Surdulica FK Bačka Palanka -
  • 17.10 15:00  
    FK Inđija FK Zlatibor Čajetina -
  • 17.10 16:00  
    FK Mladost Lučani FK Mačva Šabac -
  • 17.10 16:00  
    FK Voždovac Spartak Subotica -
  • 17.10 16:00  
    FK Napredak Kruševac FK Radnički Niš -
  • 17.10 16:00  
    FK Javor Ivanjica FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 18.10 17:00  
    Partizan Belgrad Crvena Zvezda Belgrad -

12. kolejka

  • 25.10  
    FK Zlatibor Čajetina FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 25.10  
    FK Novi Pazar Rad Belgrad -
  • 25.10  
    FK Bačka Palanka FK Inđija -
  • 25.10  
    FK Mačva Šabac FK Napredak Kruševac -
  • 25.10  
    FK Radnički Niš Partizan Belgrad -
  • 25.10  
    Spartak Subotica FK Mladost Lučani -
  • 25.10  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Radnik Surdulica -
  • 25.10  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Javor Ivanjica -
  • 25.10  
    FK Proleter Novi Sad FK Voždovac -
  • 25.10  
    FK Bačka Topola FK Čukarički Stankom -

13. kolejka

  • 31.10  
    FK Čukarički Stankom FK Novi Pazar -
  • 31.10  
    FK Voždovac FK Bačka Topola -
  • 31.10  
    Partizan Belgrad FK Mačva Šabac -
  • 31.10  
    FK Radnik Surdulica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 31.10  
    FK Mladost Lučani FK Proleter Novi Sad -
  • 31.10  
    FK Inđija FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 31.10  
    FK Javor Ivanjica FK Radnički Niš -
  • 31.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Bačka Palanka -
  • 31.10  
    FK Napredak Kruševac Spartak Subotica -
  • 31.10  
    Rad Belgrad FK Zlatibor Čajetina -

14. kolejka

  • 07.11  
    FK Novi Pazar FK Zlatibor Čajetina -
  • 07.11  
    FK Bačka Palanka Rad Belgrad -
  • 07.11  
    FK Bačka Topola FK Mladost Lučani -
  • 07.11  
    Spartak Subotica Partizan Belgrad -
  • 07.11  
    FK Proleter Novi Sad FK Napredak Kruševac -
  • 07.11  
    FK Radnički Niš FK Radnik Surdulica -
  • 07.11  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 07.11  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Inđija -
  • 07.11  
    FK Mačva Šabac FK Javor Ivanjica -
  • 07.11  
    FK Čukarički Stankom FK Voždovac -

15. kolejka

  • 21.11  
    FK Mladost Lučani FK Čukarički Stankom -
  • 21.11  
    FK Javor Ivanjica Spartak Subotica -
  • 21.11  
    Partizan Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 21.11  
    FK Radnik Surdulica FK Mačva Šabac -
  • 21.11  
    FK Voždovac FK Novi Pazar -
  • 21.11  
    FK Napredak Kruševac FK Bačka Topola -
  • 21.11  
    FK Vojvodina Nowy Sad Crvena Zvezda Belgrad -
  • 21.11  
    FK Inđija FK Radnički Niš -
  • 21.11  
    FK Zlatibor Čajetina FK Bačka Palanka -
  • 21.11  
    Rad Belgrad FK Metalac Gornji Milanovac -

16. kolejka

  • 29.11  
    FK Novi Pazar FK Bačka Palanka -
  • 29.11  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Zlatibor Čajetina -
  • 29.11  
    FK Radnički Niš FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 29.11  
    Crvena Zvezda Belgrad Rad Belgrad -
  • 29.11  
    FK Mačva Šabac FK Inđija -
  • 29.11  
    Spartak Subotica FK Radnik Surdulica -
  • 29.11  
    FK Proleter Novi Sad FK Javor Ivanjica -
  • 29.11  
    FK Voždovac FK Mladost Lučani -
  • 29.11  
    FK Čukarički Stankom FK Napredak Kruševac -
  • 29.11  
    FK Bačka Topola Partizan Belgrad -

17. kolejka

  • 05.12  
    FK Mladost Lučani FK Novi Pazar -
  • 05.12  
    FK Napredak Kruševac FK Voždovac -
  • 05.12  
    Partizan Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 05.12  
    FK Radnik Surdulica FK Proleter Novi Sad -
  • 05.12  
    FK Inđija Spartak Subotica -
  • 05.12  
    FK Javor Ivanjica FK Bačka Topola -
  • 05.12  
    FK Zlatibor Čajetina Crvena Zvezda Belgrad -
  • 05.12  
    Rad Belgrad FK Radnički Niš -
  • 05.12  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Mačva Šabac -
  • 05.12  
    FK Bačka Palanka FK Metalac Gornji Milanovac -

18. kolejka

  • 12.12  
    FK Novi Pazar FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 12.12  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 12.12  
    FK Mačva Šabac Rad Belgrad -
  • 12.12  
    FK Radnički Niš FK Zlatibor Čajetina -
  • 12.12  
    FK Proleter Novi Sad FK Inđija -
  • 12.12  
    FK Bačka Topola FK Radnik Surdulica -
  • 12.12  
    Spartak Subotica FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 12.12  
    FK Čukarički Stankom FK Javor Ivanjica -
  • 12.12  
    FK Voždovac Partizan Belgrad -
  • 12.12  
    FK Mladost Lučani FK Napredak Kruševac -

19. kolejka

  • 16.12  
    FK Napredak Kruševac FK Novi Pazar -
  • 16.12  
    Partizan Belgrad FK Mladost Lučani -
  • 16.12  
    FK Javor Ivanjica FK Voždovac -
  • 16.12  
    FK Inđija FK Bačka Topola -
  • 16.12  
    FK Radnik Surdulica FK Čukarički Stankom -
  • 16.12  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Proleter Novi Sad -
  • 16.12  
    Rad Belgrad Spartak Subotica -
  • 16.12  
    FK Zlatibor Čajetina FK Mačva Šabac -
  • 16.12  
    FK Metalac Gornji Milanovac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 16.12  
    FK Bačka Palanka FK Radnički Niš -

20. kolejka

  • 06.02  
    FK Novi Pazar Crvena Zvezda Belgrad -
  • 06.02  
    FK Bačka Palanka FK Mačva Šabac -
  • 06.02  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Radnički Niš -
  • 06.02  
    FK Zlatibor Čajetina Spartak Subotica -
  • 06.02  
    FK Inđija FK Čukarički Stankom -
  • 06.02  
    Rad Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 06.02  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Bačka Topola -
  • 06.02  
    Partizan Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 06.02  
    FK Radnik Surdulica FK Voždovac -
  • 06.02  
    FK Javor Ivanjica FK Mladost Lučani -

21. kolejka

  • 13.02  
    Partizan Belgrad FK Novi Pazar -
  • 13.02  
    FK Mladost Lučani FK Radnik Surdulica -
  • 13.02  
    FK Napredak Kruševac FK Javor Ivanjica -
  • 13.02  
    FK Voždovac FK Inđija -
  • 13.02  
    FK Bačka Topola Rad Belgrad -
  • 13.02  
    FK Čukarički Stankom FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 13.02  
    FK Proleter Novi Sad FK Zlatibor Čajetina -
  • 13.02  
    FK Mačva Šabac FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 13.02  
    FK Radnički Niš Crvena Zvezda Belgrad -
  • 13.02  
    Spartak Subotica FK Bačka Palanka -

22. kolejka

  • 17.02  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Mačva Šabac -
  • 17.02  
    FK Metalac Gornji Milanovac Spartak Subotica -
  • 17.02  
    FK Novi Pazar FK Radnički Niš -
  • 17.02  
    FK Bačka Palanka FK Proleter Novi Sad -
  • 17.02  
    Rad Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 17.02  
    FK Zlatibor Čajetina FK Bačka Topola -
  • 17.02  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Voždovac -
  • 17.02  
    FK Radnik Surdulica FK Napredak Kruševac -
  • 17.02  
    FK Inđija FK Mladost Lučani -
  • 17.02  
    FK Javor Ivanjica Partizan Belgrad -

23. kolejka

  • 21.02  
    FK Napredak Kruševac FK Inđija -
  • 21.02  
    FK Javor Ivanjica FK Novi Pazar -
  • 21.02  
    Partizan Belgrad FK Radnik Surdulica -
  • 21.02  
    FK Mladost Lučani FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 21.02  
    FK Bačka Topola FK Bačka Palanka -
  • 21.02  
    FK Mačva Šabac FK Radnički Niš -
  • 21.02  
    FK Čukarički Stankom FK Zlatibor Čajetina -
  • 21.02  
    Spartak Subotica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 21.02  
    FK Proleter Novi Sad FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 21.02  
    FK Voždovac Rad Belgrad -

24. kolejka

  • 27.02  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 27.02  
    FK Novi Pazar FK Mačva Šabac -
  • 27.02  
    FK Radnički Niš Spartak Subotica -
  • 27.02  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Napredak Kruševac -
  • 27.02  
    Rad Belgrad FK Mladost Lučani -
  • 27.02  
    FK Zlatibor Čajetina FK Voždovac -
  • 27.02  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Bačka Topola -
  • 27.02  
    FK Inđija Partizan Belgrad -
  • 27.02  
    FK Bačka Palanka FK Čukarički Stankom -
  • 27.02  
    FK Radnik Surdulica FK Javor Ivanjica -

25. kolejka

  • 03.03  
    FK Radnik Surdulica FK Novi Pazar -
  • 03.03  
    FK Javor Ivanjica FK Inđija -
  • 03.03  
    Partizan Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 03.03  
    FK Voždovac FK Bačka Palanka -
  • 03.03  
    FK Bačka Topola Crvena Zvezda Belgrad -
  • 03.03  
    FK Čukarički Stankom FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 03.03  
    Spartak Subotica FK Mačva Šabac -
  • 03.03  
    FK Proleter Novi Sad FK Radnički Niš -
  • 03.03  
    FK Mladost Lučani FK Zlatibor Čajetina -
  • 03.03  
    FK Napredak Kruševac Rad Belgrad -

26. kolejka

  • 07.03  
    FK Novi Pazar Spartak Subotica -
  • 07.03  
    FK Mačva Šabac FK Proleter Novi Sad -
  • 07.03  
    FK Radnički Niš FK Bačka Topola -
  • 07.03  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 07.03  
    FK Bačka Palanka FK Mladost Lučani -
  • 07.03  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Voždovac -
  • 07.03  
    FK Inđija FK Radnik Surdulica -
  • 07.03  
    FK Zlatibor Čajetina FK Napredak Kruševac -
  • 07.03  
    Rad Belgrad Partizan Belgrad -
  • 07.03  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Javor Ivanjica -

27. kolejka

  • 14.03  
    FK Inđija FK Novi Pazar -
  • 14.03  
    FK Radnik Surdulica FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 14.03  
    FK Javor Ivanjica Rad Belgrad -
  • 14.03  
    Partizan Belgrad FK Zlatibor Čajetina -
  • 14.03  
    FK Mladost Lučani FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 14.03  
    FK Voždovac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 14.03  
    FK Napredak Kruševac FK Bačka Palanka -
  • 14.03  
    FK Čukarički Stankom FK Radnički Niš -
  • 14.03  
    FK Bačka Topola FK Mačva Šabac -
  • 14.03  
    FK Proleter Novi Sad Spartak Subotica -

28. kolejka

  • 20.03  
    Spartak Subotica FK Bačka Topola -
  • 20.03  
    FK Mačva Šabac FK Čukarički Stankom -
  • 20.03  
    FK Novi Pazar FK Proleter Novi Sad -
  • 20.03  
    FK Radnički Niš FK Voždovac -
  • 20.03  
    FK Bačka Palanka Partizan Belgrad -
  • 20.03  
    Rad Belgrad FK Radnik Surdulica -
  • 20.03  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Mladost Lučani -
  • 20.03  
    FK Zlatibor Čajetina FK Javor Ivanjica -
  • 20.03  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Napredak Kruševac -
  • 20.03  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Inđija -

29. kolejka

  • 03.04  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Novi Pazar -
  • 03.04  
    FK Inđija Rad Belgrad -
  • 03.04  
    FK Javor Ivanjica FK Bačka Palanka -
  • 03.04  
    FK Radnik Surdulica FK Zlatibor Čajetina -
  • 03.04  
    Partizan Belgrad FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 03.04  
    FK Napredak Kruševac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 03.04  
    FK Mladost Lučani FK Radnički Niš -
  • 03.04  
    FK Voždovac FK Mačva Šabac -
  • 03.04  
    FK Čukarički Stankom Spartak Subotica -
  • 03.04  
    FK Bačka Topola FK Proleter Novi Sad -

30. kolejka

  • 07.04  
    FK Proleter Novi Sad FK Čukarički Stankom -
  • 07.04  
    FK Novi Pazar FK Bačka Topola -
  • 07.04  
    FK Mačva Šabac FK Mladost Lučani -
  • 07.04  
    Spartak Subotica FK Voždovac -
  • 07.04  
    FK Radnički Niš FK Napredak Kruševac -
  • 07.04  
    Crvena Zvezda Belgrad Partizan Belgrad -
  • 07.04  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Javor Ivanjica -
  • 07.04  
    FK Bačka Palanka FK Radnik Surdulica -
  • 07.04  
    Rad Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 07.04  
    FK Zlatibor Čajetina FK Inđija -

31. kolejka

  • 11.04  
    FK Inđija FK Bačka Palanka -
  • 11.04  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Zlatibor Čajetina -
  • 11.04  
    Rad Belgrad FK Novi Pazar -
  • 11.04  
    FK Radnik Surdulica FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 11.04  
    FK Voždovac FK Proleter Novi Sad -
  • 11.04  
    FK Mladost Lučani Spartak Subotica -
  • 11.04  
    FK Napredak Kruševac FK Mačva Šabac -
  • 11.04  
    FK Javor Ivanjica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 11.04  
    FK Čukarički Stankom FK Bačka Topola -
  • 11.04  
    Partizan Belgrad FK Radnički Niš -

32. kolejka

  • 17.04  
    FK Proleter Novi Sad FK Mladost Lučani -
  • 17.04  
    FK Bačka Topola FK Voždovac -
  • 17.04  
    FK Novi Pazar FK Čukarički Stankom -
  • 17.04  
    Spartak Subotica FK Napredak Kruševac -
  • 17.04  
    FK Mačva Šabac Partizan Belgrad -
  • 17.04  
    FK Radnički Niš FK Javor Ivanjica -
  • 17.04  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Radnik Surdulica -
  • 17.04  
    FK Zlatibor Čajetina Rad Belgrad -
  • 17.04  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Inđija -
  • 17.04  
    FK Bačka Palanka FK Vojvodina Nowy Sad -

33. kolejka

  • 24.04  
    FK Zlatibor Čajetina FK Novi Pazar -
  • 24.04  
    Rad Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 24.04  
    FK Inđija Crvena Zvezda Belgrad -
  • 24.04  
    FK Radnik Surdulica FK Radnički Niš -
  • 24.04  
    FK Javor Ivanjica FK Mačva Šabac -
  • 24.04  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 24.04  
    Partizan Belgrad Spartak Subotica -
  • 24.04  
    FK Napredak Kruševac FK Proleter Novi Sad -
  • 24.04  
    FK Mladost Lučani FK Bačka Topola -
  • 24.04  
    FK Voždovac FK Čukarički Stankom -

34. kolejka

  • 29.04  
    FK Čukarički Stankom FK Mladost Lučani -
  • 29.04  
    FK Novi Pazar FK Voždovac -
  • 29.04  
    FK Bačka Topola FK Napredak Kruševac -
  • 29.04  
    FK Mačva Šabac FK Radnik Surdulica -
  • 29.04  
    Spartak Subotica FK Javor Ivanjica -
  • 29.04  
    FK Radnički Niš FK Inđija -
  • 29.04  
    FK Proleter Novi Sad Partizan Belgrad -
  • 29.04  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 29.04  
    FK Metalac Gornji Milanovac Rad Belgrad -
  • 29.04  
    FK Bačka Palanka FK Zlatibor Čajetina -

35. kolejka

  • 05.05  
    Rad Belgrad Crvena Zvezda Belgrad -
  • 05.05  
    FK Zlatibor Čajetina FK Metalac Gornji Milanovac -
  • 05.05  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Radnički Niš -
  • 05.05  
    FK Bačka Palanka FK Novi Pazar -
  • 05.05  
    FK Inđija FK Mačva Šabac -
  • 05.05  
    FK Javor Ivanjica FK Proleter Novi Sad -
  • 05.05  
    FK Radnik Surdulica Spartak Subotica -
  • 05.05  
    Partizan Belgrad FK Bačka Topola -
  • 05.05  
    FK Napredak Kruševac FK Čukarički Stankom -
  • 05.05  
    FK Mladost Lučani FK Voždovac -

36. kolejka

  • 09.05  
    FK Voždovac FK Napredak Kruševac -
  • 09.05  
    FK Bačka Topola FK Javor Ivanjica -
  • 09.05  
    FK Čukarički Stankom Partizan Belgrad -
  • 09.05  
    FK Proleter Novi Sad FK Radnik Surdulica -
  • 09.05  
    FK Mačva Šabac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 09.05  
    FK Novi Pazar FK Mladost Lučani -
  • 09.05  
    Spartak Subotica FK Inđija -
  • 09.05  
    FK Radnički Niš Rad Belgrad -
  • 09.05  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Bačka Palanka -
  • 09.05  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Zlatibor Čajetina -

37. kolejka

  • 15.05  
    FK Bačka Palanka Crvena Zvezda Belgrad -
  • 15.05  
    FK Metalac Gornji Milanovac FK Novi Pazar -
  • 15.05  
    FK Vojvodina Nowy Sad Spartak Subotica -
  • 15.05  
    FK Inđija FK Proleter Novi Sad -
  • 15.05  
    FK Javor Ivanjica FK Čukarički Stankom -
  • 15.05  
    Partizan Belgrad FK Voždovac -
  • 15.05  
    FK Radnik Surdulica FK Bačka Topola -
  • 15.05  
    FK Zlatibor Čajetina FK Radnički Niš -
  • 15.05  
    FK Napredak Kruševac FK Mladost Lučani -
  • 15.05  
    Rad Belgrad FK Mačva Šabac -

38. kolejka

  • 19.05  
    FK Novi Pazar FK Napredak Kruševac -
  • 19.05  
    FK Mladost Lučani Partizan Belgrad -
  • 19.05  
    FK Bačka Topola FK Inđija -
  • 19.05  
    FK Voždovac FK Javor Ivanjica -
  • 19.05  
    FK Čukarički Stankom FK Radnik Surdulica -
  • 19.05  
    FK Proleter Novi Sad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 19.05  
    Spartak Subotica Rad Belgrad -
  • 19.05  
    FK Mačva Šabac FK Zlatibor Čajetina -
  • 19.05  
    FK Radnički Niš FK Bačka Palanka -
  • 19.05  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Metalac Gornji Milanovac -