Serbia - Super Liga

9. kolejka - Super Liga

Zaległe mecze

  • 26.09 18:30

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Crvena Zvezda Belgrad 8 22   7 1 0   23 - 4 19
2 FK Radnički Niš 9 20   6 2 1   17 - 9 8
3 Partizan Belgrad 9 20   6 2 1   9 - 3 6
4 FK Čukarički Stankom 9 18   5 3 1   15 - 7 8
5 FK Mladost Lučani 9 18   5 3 1   12 - 6 6
6 FK Napredak Kruševac 8 13   3 4 1   10 - 6 4
7 Rad Belgrad 9 13   4 1 4   8 - 9 -1
8 FK Vojvodina Nowy Sad 9 12   3 3 3   10 - 9 1
9 FK Mačva Šabac 9 10   3 1 5   5 - 9 -4
10 FK Zemun 9 9   2 3 4   9 - 10 -1
11 FK Bačka Palanka 9 9   2 3 4   7 - 11 -4
12 FK Proleter Novi Sad 9 8   2 2 5   8 - 9 -1
13 FK Voždovac 9 8   2 2 5   6 - 11 -5
14 FK Radnik Surdulica 9 7   2 1 6   5 - 15 -10
15 Spartak Subotica 9 7   2 1 6   6 - 17 -11
16 FK Dinamo Vranje 9 3   1 0 8   2 - 17 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 29.09 20:30
  • 30.09 15:00
  • 30.09 19:00
  • 30.09 19:00
  • 30.09 19:00
  • 30.09 19:00
  • 30.09 19:00
  • 30.09 19:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksa Vukanović(FK Napredak Kruševac) 5 1
Aleksandar Stanisavljević(FK Radnički Niš) 4 2
Janko Tumbasević(FK Mladost Lučani) 3 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nikola Đurić(FK Dinamo Vranje) 2 1 3
Miloš Pavlović(FK Voždovac) 1 3 4
Miloš Mihajlov(FK Voždovac) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Super Liga

10. kolejka

  • 29.09 20:30  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Mladost Lučani -
  • 30.09 15:00  
    Spartak Subotica FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 30.09 19:00  
    FK Dinamo Vranje FK Mačva Šabac -
  • 30.09 19:00  
    FK Bačka Palanka Rad Belgrad -
  • 30.09 19:00  
    FK Proleter Novi Sad FK Zemun -
  • 30.09 19:00  
    FK Radnički Niš Partizan Belgrad -
  • 30.09 19:00  
    FK Voždovac FK Radnik Surdulica -
  • 30.09 19:00  
    FK Napredak Kruševac FK Čukarički Stankom -

11. kolejka

  • 06.10  
    FK Čukarički Stankom FK Dinamo Vranje -
  • 06.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Napredak Kruševac -
  • 06.10  
    FK Radnik Surdulica Spartak Subotica -
  • 06.10  
    Partizan Belgrad FK Voždovac -
  • 06.10  
    FK Mladost Lučani FK Radnički Niš -
  • 06.10  
    FK Zemun Crvena Zvezda Belgrad -
  • 06.10  
    Rad Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 06.10  
    FK Mačva Šabac FK Bačka Palanka -

12. kolejka

  • 20.10  
    FK Dinamo Vranje FK Bačka Palanka -
  • 20.10  
    FK Proleter Novi Sad FK Mačva Šabac -
  • 20.10  
    Crvena Zvezda Belgrad Rad Belgrad -
  • 20.10  
    FK Radnički Niš FK Zemun -
  • 20.10  
    FK Voždovac FK Mladost Lučani -
  • 20.10  
    Spartak Subotica Partizan Belgrad -
  • 20.10  
    FK Napredak Kruševac FK Radnik Surdulica -
  • 20.10  
    FK Čukarički Stankom FK Vojvodina Nowy Sad -

13. kolejka

  • 27.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Dinamo Vranje -
  • 27.10  
    FK Radnik Surdulica FK Čukarički Stankom -
  • 27.10  
    Partizan Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 27.10  
    FK Mladost Lučani Spartak Subotica -
  • 27.10  
    FK Zemun FK Voždovac -
  • 27.10  
    Rad Belgrad FK Radnički Niš -
  • 27.10  
    FK Mačva Šabac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 27.10  
    FK Bačka Palanka FK Proleter Novi Sad -

14. kolejka

  • 31.10  
    FK Dinamo Vranje FK Proleter Novi Sad -
  • 31.10  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 31.10  
    FK Radnički Niš FK Mačva Šabac -
  • 31.10  
    FK Voždovac Rad Belgrad -
  • 31.10  
    Spartak Subotica FK Zemun -
  • 31.10  
    FK Napredak Kruševac FK Mladost Lučani -
  • 31.10  
    FK Čukarički Stankom Partizan Belgrad -
  • 31.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Radnik Surdulica -

15. kolejka

  • 04.11  
    FK Radnik Surdulica FK Dinamo Vranje -
  • 04.11  
    Partizan Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 04.11  
    FK Mladost Lučani FK Čukarički Stankom -
  • 04.11  
    FK Zemun FK Napredak Kruševac -
  • 04.11  
    Rad Belgrad Spartak Subotica -
  • 04.11  
    FK Mačva Šabac FK Voždovac -
  • 04.11  
    FK Bačka Palanka FK Radnički Niš -
  • 04.11  
    FK Proleter Novi Sad Crvena Zvezda Belgrad -

16. kolejka

  • 10.11  
    FK Dinamo Vranje Crvena Zvezda Belgrad -
  • 10.11  
    FK Proleter Novi Sad FK Radnički Niš -
  • 10.11  
    FK Bačka Palanka FK Voždovac -
  • 10.11  
    FK Mačva Šabac Spartak Subotica -
  • 10.11  
    Rad Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 10.11  
    FK Zemun FK Čukarički Stankom -
  • 10.11  
    FK Mladost Lučani FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 10.11  
    Partizan Belgrad FK Radnik Surdulica -

17. kolejka

  • 24.11  
    Partizan Belgrad FK Dinamo Vranje -
  • 24.11  
    FK Radnik Surdulica FK Mladost Lučani -
  • 24.11  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Zemun -
  • 24.11  
    FK Čukarički Stankom Rad Belgrad -
  • 24.11  
    FK Napredak Kruševac FK Mačva Šabac -
  • 24.11  
    Spartak Subotica FK Bačka Palanka -
  • 24.11  
    FK Voždovac FK Proleter Novi Sad -
  • 24.11  
    FK Radnički Niš Crvena Zvezda Belgrad -

18. kolejka

  • 01.12  
    FK Dinamo Vranje FK Radnički Niš -
  • 01.12  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Voždovac -
  • 01.12  
    FK Proleter Novi Sad Spartak Subotica -
  • 01.12  
    FK Bačka Palanka FK Napredak Kruševac -
  • 01.12  
    FK Mačva Šabac FK Čukarički Stankom -
  • 01.12  
    Rad Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 01.12  
    FK Zemun FK Radnik Surdulica -
  • 01.12  
    FK Mladost Lučani Partizan Belgrad -

19. kolejka

  • 05.12  
    FK Mladost Lučani FK Dinamo Vranje -
  • 05.12  
    Partizan Belgrad FK Zemun -
  • 05.12  
    FK Radnik Surdulica Rad Belgrad -
  • 05.12  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Mačva Šabac -
  • 05.12  
    FK Čukarički Stankom FK Bačka Palanka -
  • 05.12  
    FK Napredak Kruševac FK Proleter Novi Sad -
  • 05.12  
    Spartak Subotica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 05.12  
    FK Voždovac FK Radnički Niš -

20. kolejka

  • 09.12  
    FK Dinamo Vranje FK Voždovac -
  • 09.12  
    FK Radnički Niš Spartak Subotica -
  • 09.12  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 09.12  
    FK Proleter Novi Sad FK Čukarički Stankom -
  • 09.12  
    FK Bačka Palanka FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 09.12  
    FK Mačva Šabac FK Radnik Surdulica -
  • 09.12  
    Rad Belgrad Partizan Belgrad -
  • 09.12  
    FK Zemun FK Mladost Lučani -

21. kolejka

  • 15.12  
    FK Zemun FK Dinamo Vranje -
  • 15.12  
    FK Mladost Lučani Rad Belgrad -
  • 15.12  
    Partizan Belgrad FK Mačva Šabac -
  • 15.12  
    FK Radnik Surdulica FK Bačka Palanka -
  • 15.12  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Proleter Novi Sad -
  • 15.12  
    FK Čukarički Stankom Crvena Zvezda Belgrad -
  • 15.12  
    FK Napredak Kruševac FK Radnički Niš -
  • przełożony  
    Spartak Subotica FK Voždovac -

22. kolejka

  • przełożony  
    FK Dinamo Vranje Spartak Subotica -
  • 16.02  
    FK Voždovac FK Napredak Kruševac -
  • 16.02  
    FK Radnički Niš FK Čukarički Stankom -
  • 16.02  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 16.02  
    FK Proleter Novi Sad FK Radnik Surdulica -
  • 16.02  
    FK Bačka Palanka Partizan Belgrad -
  • 16.02  
    FK Mačva Šabac FK Mladost Lučani -
  • 16.02  
    Rad Belgrad FK Zemun -

23. kolejka

  • 23.02  
    Rad Belgrad FK Dinamo Vranje -
  • 23.02  
    FK Zemun FK Mačva Šabac -
  • 23.02  
    FK Mladost Lučani FK Bačka Palanka -
  • 23.02  
    Partizan Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 23.02  
    FK Radnik Surdulica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 23.02  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Radnički Niš -
  • 23.02  
    FK Čukarički Stankom FK Voždovac -
  • 23.02  
    FK Napredak Kruševac Spartak Subotica -

24. kolejka

  • 27.02  
    FK Dinamo Vranje FK Napredak Kruševac -
  • 27.02  
    Spartak Subotica FK Čukarički Stankom -
  • 27.02  
    FK Voždovac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 27.02  
    FK Radnički Niš FK Radnik Surdulica -
  • 27.02  
    Crvena Zvezda Belgrad Partizan Belgrad -
  • 27.02  
    FK Proleter Novi Sad FK Mladost Lučani -
  • 27.02  
    FK Bačka Palanka FK Zemun -
  • 27.02  
    FK Mačva Šabac Rad Belgrad -

25. kolejka

  • 03.03  
    FK Mačva Šabac FK Dinamo Vranje -
  • 03.03  
    Rad Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 03.03  
    FK Zemun FK Proleter Novi Sad -
  • 03.03  
    FK Mladost Lučani Crvena Zvezda Belgrad -
  • 03.03  
    Partizan Belgrad FK Radnički Niš -
  • 03.03  
    FK Radnik Surdulica FK Voždovac -
  • 03.03  
    FK Vojvodina Nowy Sad Spartak Subotica -
  • 03.03  
    FK Čukarički Stankom FK Napredak Kruševac -

26. kolejka

  • 09.03  
    FK Dinamo Vranje FK Čukarički Stankom -
  • 09.03  
    FK Napredak Kruševac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 09.03  
    Spartak Subotica FK Radnik Surdulica -
  • 09.03  
    FK Voždovac Partizan Belgrad -
  • 09.03  
    FK Radnički Niš FK Mladost Lučani -
  • 09.03  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Zemun -
  • 09.03  
    FK Proleter Novi Sad Rad Belgrad -
  • 09.03  
    FK Bačka Palanka FK Mačva Šabac -

27. kolejka

  • 17.03  
    FK Bačka Palanka FK Dinamo Vranje -
  • 17.03  
    FK Mačva Šabac FK Proleter Novi Sad -
  • 17.03  
    Rad Belgrad Crvena Zvezda Belgrad -
  • 17.03  
    FK Zemun FK Radnički Niš -
  • 17.03  
    FK Mladost Lučani FK Voždovac -
  • 17.03  
    Partizan Belgrad Spartak Subotica -
  • 17.03  
    FK Radnik Surdulica FK Napredak Kruševac -
  • 17.03  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Čukarički Stankom -

28. kolejka

  • 30.03  
    FK Dinamo Vranje FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 30.03  
    FK Čukarički Stankom FK Radnik Surdulica -
  • 30.03  
    FK Napredak Kruševac Partizan Belgrad -
  • 30.03  
    Spartak Subotica FK Mladost Lučani -
  • 30.03  
    FK Voždovac FK Zemun -
  • 30.03  
    FK Radnički Niš Rad Belgrad -
  • 30.03  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Mačva Šabac -
  • 30.03  
    FK Proleter Novi Sad FK Bačka Palanka -

29. kolejka

  • 03.04  
    FK Proleter Novi Sad FK Dinamo Vranje -
  • 03.04  
    FK Bačka Palanka Crvena Zvezda Belgrad -
  • 03.04  
    FK Mačva Šabac FK Radnički Niš -
  • 03.04  
    Rad Belgrad FK Voždovac -
  • 03.04  
    FK Zemun Spartak Subotica -
  • 03.04  
    FK Mladost Lučani FK Napredak Kruševac -
  • 03.04  
    Partizan Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 03.04  
    FK Radnik Surdulica FK Vojvodina Nowy Sad -

30. kolejka

  • 07.04  
    FK Dinamo Vranje FK Radnik Surdulica -
  • 07.04  
    FK Vojvodina Nowy Sad Partizan Belgrad -
  • 07.04  
    FK Čukarički Stankom FK Mladost Lučani -
  • 07.04  
    FK Napredak Kruševac FK Zemun -
  • 07.04  
    Spartak Subotica Rad Belgrad -
  • 07.04  
    FK Voždovac FK Mačva Šabac -
  • 07.04  
    FK Radnički Niš FK Bačka Palanka -
  • 07.04  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Proleter Novi Sad -