Serbia - Super Liga

1. kolejka - Super Liga

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Crvena Zvezda Belgrad 1 3   1 0 0   3 - 0 3
2 FK Radnički Niš 1 3   1 0 0   3 - 1 2
3 FK Napredak Kruševac 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4 FK Radnik Surdulica 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 FK Voždovac 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 FK Mladost Lučani 1 1   0 1 0   1 - 1 0
7 FK Vojvodina Nowy Sad 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 FK Zemun 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9 FK Čukarički Stankom 1 1   0 1 0   1 - 1 0
10 FK Mačva Šabac 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Spartak Subotica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 FK Bačka Palanka 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13 Partizan Belgrad 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
14 Rad Belgrad 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15 FK Proleter Novi Sad 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
16 FK Dinamo Vranje 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 28.07
  • 28.07
  • 28.07
  • 28.07
  • 28.07
  • 28.07
  • 28.07
  • 28.07

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Slađan Nikodijević(FK Radnički Niš) 2 0
Ismaël Béko Fofana(FK Vojvodina Nowy Sad) 1 0
Aleksandar Ješić(FK Voždovac) 1 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vladimir Radivojević(FK Mladost Lučani) 0 1 1
Lazar Đorđević(FK Vojvodina Nowy Sad) 0 1 1
Miloš Šatara(FK Mladost Lučani) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Super Liga

2. kolejka

  • 28.07  
    FK Dinamo Vranje Partizan Belgrad -
  • 28.07  
    FK Mladost Lučani FK Radnik Surdulica -
  • 28.07  
    FK Zemun FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 28.07  
    Rad Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 28.07  
    FK Mačva Šabac FK Napredak Kruševac -
  • 28.07  
    FK Bačka Palanka Spartak Subotica -
  • 28.07  
    FK Proleter Novi Sad FK Voždovac -
  • 28.07  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Radnički Niš -

3. kolejka

  • 04.08  
    FK Radnički Niš FK Dinamo Vranje -
  • 04.08  
    FK Voždovac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 04.08  
    Spartak Subotica FK Proleter Novi Sad -
  • 04.08  
    FK Napredak Kruševac FK Bačka Palanka -
  • 04.08  
    FK Čukarički Stankom FK Mačva Šabac -
  • 04.08  
    FK Vojvodina Nowy Sad Rad Belgrad -
  • 04.08  
    FK Radnik Surdulica FK Zemun -
  • 04.08  
    Partizan Belgrad FK Mladost Lučani -

4. kolejka

  • 11.08  
    FK Dinamo Vranje FK Mladost Lučani -
  • 11.08  
    FK Zemun Partizan Belgrad -
  • 11.08  
    Rad Belgrad FK Radnik Surdulica -
  • 11.08  
    FK Mačva Šabac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 11.08  
    FK Bačka Palanka FK Čukarički Stankom -
  • 11.08  
    FK Proleter Novi Sad FK Napredak Kruševac -
  • 11.08  
    Crvena Zvezda Belgrad Spartak Subotica -
  • 11.08  
    FK Radnički Niš FK Voždovac -

5. kolejka

  • 18.08  
    FK Voždovac FK Dinamo Vranje -
  • 18.08  
    Spartak Subotica FK Radnički Niš -
  • 18.08  
    FK Napredak Kruševac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 18.08  
    FK Čukarički Stankom FK Proleter Novi Sad -
  • 18.08  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Bačka Palanka -
  • 18.08  
    FK Radnik Surdulica FK Mačva Šabac -
  • 18.08  
    Partizan Belgrad Rad Belgrad -
  • 18.08  
    FK Mladost Lučani FK Zemun -

6. kolejka

  • 25.08  
    FK Dinamo Vranje FK Zemun -
  • 25.08  
    Rad Belgrad FK Mladost Lučani -
  • 25.08  
    FK Mačva Šabac Partizan Belgrad -
  • 25.08  
    FK Bačka Palanka FK Radnik Surdulica -
  • 25.08  
    FK Proleter Novi Sad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 25.08  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 25.08  
    FK Radnički Niš FK Napredak Kruševac -
  • 25.08  
    FK Voždovac Spartak Subotica -

7. kolejka

  • 01.09  
    Spartak Subotica FK Dinamo Vranje -
  • 01.09  
    FK Napredak Kruševac FK Voždovac -
  • 01.09  
    FK Čukarički Stankom FK Radnički Niš -
  • 01.09  
    FK Vojvodina Nowy Sad Crvena Zvezda Belgrad -
  • 01.09  
    FK Radnik Surdulica FK Proleter Novi Sad -
  • 01.09  
    Partizan Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 01.09  
    FK Mladost Lučani FK Mačva Šabac -
  • 01.09  
    FK Zemun Rad Belgrad -

8. kolejka

  • 15.09  
    FK Dinamo Vranje Rad Belgrad -
  • 15.09  
    FK Mačva Šabac FK Zemun -
  • 15.09  
    FK Bačka Palanka FK Mladost Lučani -
  • 15.09  
    FK Proleter Novi Sad Partizan Belgrad -
  • 15.09  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Radnik Surdulica -
  • 15.09  
    FK Radnički Niš FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 15.09  
    FK Voždovac FK Čukarički Stankom -
  • 15.09  
    Spartak Subotica FK Napredak Kruševac -

9. kolejka

  • 22.09  
    FK Napredak Kruševac FK Dinamo Vranje -
  • 22.09  
    FK Čukarički Stankom Spartak Subotica -
  • 22.09  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Voždovac -
  • 22.09  
    FK Radnik Surdulica FK Radnički Niš -
  • 22.09  
    Partizan Belgrad Crvena Zvezda Belgrad -
  • 22.09  
    FK Mladost Lučani FK Proleter Novi Sad -
  • 22.09  
    FK Zemun FK Bačka Palanka -
  • 22.09  
    Rad Belgrad FK Mačva Šabac -

10. kolejka

  • 30.09  
    FK Dinamo Vranje FK Mačva Šabac -
  • 30.09  
    FK Bačka Palanka Rad Belgrad -
  • 30.09  
    FK Proleter Novi Sad FK Zemun -
  • 30.09  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Mladost Lučani -
  • 30.09  
    FK Radnički Niš Partizan Belgrad -
  • 30.09  
    FK Voždovac FK Radnik Surdulica -
  • 30.09  
    Spartak Subotica FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 30.09  
    FK Napredak Kruševac FK Čukarički Stankom -

11. kolejka

  • 06.10  
    FK Čukarički Stankom FK Dinamo Vranje -
  • 06.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Napredak Kruševac -
  • 06.10  
    FK Radnik Surdulica Spartak Subotica -
  • 06.10  
    Partizan Belgrad FK Voždovac -
  • 06.10  
    FK Mladost Lučani FK Radnički Niš -
  • 06.10  
    FK Zemun Crvena Zvezda Belgrad -
  • 06.10  
    Rad Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 06.10  
    FK Mačva Šabac FK Bačka Palanka -

12. kolejka

  • 20.10  
    FK Dinamo Vranje FK Bačka Palanka -
  • 20.10  
    FK Proleter Novi Sad FK Mačva Šabac -
  • 20.10  
    Crvena Zvezda Belgrad Rad Belgrad -
  • 20.10  
    FK Radnički Niš FK Zemun -
  • 20.10  
    FK Voždovac FK Mladost Lučani -
  • 20.10  
    Spartak Subotica Partizan Belgrad -
  • 20.10  
    FK Napredak Kruševac FK Radnik Surdulica -
  • 20.10  
    FK Čukarički Stankom FK Vojvodina Nowy Sad -

13. kolejka

  • 27.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Dinamo Vranje -
  • 27.10  
    FK Radnik Surdulica FK Čukarički Stankom -
  • 27.10  
    Partizan Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 27.10  
    FK Mladost Lučani Spartak Subotica -
  • 27.10  
    FK Zemun FK Voždovac -
  • 27.10  
    Rad Belgrad FK Radnički Niš -
  • 27.10  
    FK Mačva Šabac Crvena Zvezda Belgrad -
  • 27.10  
    FK Bačka Palanka FK Proleter Novi Sad -

14. kolejka

  • 31.10  
    FK Dinamo Vranje FK Proleter Novi Sad -
  • 31.10  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 31.10  
    FK Radnički Niš FK Mačva Šabac -
  • 31.10  
    FK Voždovac Rad Belgrad -
  • 31.10  
    Spartak Subotica FK Zemun -
  • 31.10  
    FK Napredak Kruševac FK Mladost Lučani -
  • 31.10  
    FK Čukarički Stankom Partizan Belgrad -
  • 31.10  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Radnik Surdulica -

15. kolejka

  • 04.11  
    FK Radnik Surdulica FK Dinamo Vranje -
  • 04.11  
    Partizan Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 04.11  
    FK Mladost Lučani FK Čukarički Stankom -
  • 04.11  
    FK Zemun FK Napredak Kruševac -
  • 04.11  
    Rad Belgrad Spartak Subotica -
  • 04.11  
    FK Mačva Šabac FK Voždovac -
  • 04.11  
    FK Bačka Palanka FK Radnički Niš -
  • 04.11  
    FK Proleter Novi Sad Crvena Zvezda Belgrad -

16. kolejka

  • 10.11  
    FK Dinamo Vranje Crvena Zvezda Belgrad -
  • 10.11  
    FK Proleter Novi Sad FK Radnički Niš -
  • 10.11  
    FK Bačka Palanka FK Voždovac -
  • 10.11  
    FK Mačva Šabac Spartak Subotica -
  • 10.11  
    Rad Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 10.11  
    FK Zemun FK Čukarički Stankom -
  • 10.11  
    FK Mladost Lučani FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 10.11  
    Partizan Belgrad FK Radnik Surdulica -

17. kolejka

  • 24.11  
    Partizan Belgrad FK Dinamo Vranje -
  • 24.11  
    FK Radnik Surdulica FK Mladost Lučani -
  • 24.11  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Zemun -
  • 24.11  
    FK Čukarički Stankom Rad Belgrad -
  • 24.11  
    FK Napredak Kruševac FK Mačva Šabac -
  • 24.11  
    Spartak Subotica FK Bačka Palanka -
  • 24.11  
    FK Voždovac FK Proleter Novi Sad -
  • 24.11  
    FK Radnički Niš Crvena Zvezda Belgrad -

18. kolejka

  • 01.12  
    FK Dinamo Vranje FK Radnički Niš -
  • 01.12  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Voždovac -
  • 01.12  
    FK Proleter Novi Sad Spartak Subotica -
  • 01.12  
    FK Bačka Palanka FK Napredak Kruševac -
  • 01.12  
    FK Mačva Šabac FK Čukarički Stankom -
  • 01.12  
    Rad Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 01.12  
    FK Zemun FK Radnik Surdulica -
  • 01.12  
    FK Mladost Lučani Partizan Belgrad -

19. kolejka

  • 05.12  
    FK Mladost Lučani FK Dinamo Vranje -
  • 05.12  
    Partizan Belgrad FK Zemun -
  • 05.12  
    FK Radnik Surdulica Rad Belgrad -
  • 05.12  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Mačva Šabac -
  • 05.12  
    FK Čukarički Stankom FK Bačka Palanka -
  • 05.12  
    FK Napredak Kruševac FK Proleter Novi Sad -
  • 05.12  
    Spartak Subotica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 05.12  
    FK Voždovac FK Radnički Niš -

20. kolejka

  • 09.12  
    FK Dinamo Vranje FK Voždovac -
  • 09.12  
    FK Radnički Niš Spartak Subotica -
  • 09.12  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Napredak Kruševac -
  • 09.12  
    FK Proleter Novi Sad FK Čukarički Stankom -
  • 09.12  
    FK Bačka Palanka FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 09.12  
    FK Mačva Šabac FK Radnik Surdulica -
  • 09.12  
    Rad Belgrad Partizan Belgrad -
  • 09.12  
    FK Zemun FK Mladost Lučani -

21. kolejka

  • 15.12  
    FK Zemun FK Dinamo Vranje -
  • 15.12  
    FK Mladost Lučani Rad Belgrad -
  • 15.12  
    Partizan Belgrad FK Mačva Šabac -
  • 15.12  
    FK Radnik Surdulica FK Bačka Palanka -
  • 15.12  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Proleter Novi Sad -
  • 15.12  
    FK Čukarički Stankom Crvena Zvezda Belgrad -
  • 15.12  
    FK Napredak Kruševac FK Radnički Niš -
  • przełożony  
    Spartak Subotica FK Voždovac -

22. kolejka

  • przełożony  
    FK Dinamo Vranje Spartak Subotica -
  • 16.02  
    FK Voždovac FK Napredak Kruševac -
  • 16.02  
    FK Radnički Niš FK Čukarički Stankom -
  • 16.02  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 16.02  
    FK Proleter Novi Sad FK Radnik Surdulica -
  • 16.02  
    FK Bačka Palanka Partizan Belgrad -
  • 16.02  
    FK Mačva Šabac FK Mladost Lučani -
  • 16.02  
    Rad Belgrad FK Zemun -

23. kolejka

  • 23.02  
    Rad Belgrad FK Dinamo Vranje -
  • 23.02  
    FK Zemun FK Mačva Šabac -
  • 23.02  
    FK Mladost Lučani FK Bačka Palanka -
  • 23.02  
    Partizan Belgrad FK Proleter Novi Sad -
  • 23.02  
    FK Radnik Surdulica Crvena Zvezda Belgrad -
  • 23.02  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Radnički Niš -
  • 23.02  
    FK Čukarički Stankom FK Voždovac -
  • 23.02  
    FK Napredak Kruševac Spartak Subotica -

24. kolejka

  • 27.02  
    FK Dinamo Vranje FK Napredak Kruševac -
  • 27.02  
    Spartak Subotica FK Čukarički Stankom -
  • 27.02  
    FK Voždovac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 27.02  
    FK Radnički Niš FK Radnik Surdulica -
  • 27.02  
    Crvena Zvezda Belgrad Partizan Belgrad -
  • 27.02  
    FK Proleter Novi Sad FK Mladost Lučani -
  • 27.02  
    FK Bačka Palanka FK Zemun -
  • 27.02  
    FK Mačva Šabac Rad Belgrad -

25. kolejka

  • 03.03  
    FK Mačva Šabac FK Dinamo Vranje -
  • 03.03  
    Rad Belgrad FK Bačka Palanka -
  • 03.03  
    FK Zemun FK Proleter Novi Sad -
  • 03.03  
    FK Mladost Lučani Crvena Zvezda Belgrad -
  • 03.03  
    Partizan Belgrad FK Radnički Niš -
  • 03.03  
    FK Radnik Surdulica FK Voždovac -
  • 03.03  
    FK Vojvodina Nowy Sad Spartak Subotica -
  • 03.03  
    FK Čukarički Stankom FK Napredak Kruševac -

26. kolejka

  • 09.03  
    FK Dinamo Vranje FK Čukarički Stankom -
  • 09.03  
    FK Napredak Kruševac FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 09.03  
    Spartak Subotica FK Radnik Surdulica -
  • 09.03  
    FK Voždovac Partizan Belgrad -
  • 09.03  
    FK Radnički Niš FK Mladost Lučani -
  • 09.03  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Zemun -
  • 09.03  
    FK Proleter Novi Sad Rad Belgrad -
  • 09.03  
    FK Bačka Palanka FK Mačva Šabac -

27. kolejka

  • 17.03  
    FK Bačka Palanka FK Dinamo Vranje -
  • 17.03  
    FK Mačva Šabac FK Proleter Novi Sad -
  • 17.03  
    Rad Belgrad Crvena Zvezda Belgrad -
  • 17.03  
    FK Zemun FK Radnički Niš -
  • 17.03  
    FK Mladost Lučani FK Voždovac -
  • 17.03  
    Partizan Belgrad Spartak Subotica -
  • 17.03  
    FK Radnik Surdulica FK Napredak Kruševac -
  • 17.03  
    FK Vojvodina Nowy Sad FK Čukarički Stankom -

28. kolejka

  • 30.03  
    FK Dinamo Vranje FK Vojvodina Nowy Sad -
  • 30.03  
    FK Čukarički Stankom FK Radnik Surdulica -
  • 30.03  
    FK Napredak Kruševac Partizan Belgrad -
  • 30.03  
    Spartak Subotica FK Mladost Lučani -
  • 30.03  
    FK Voždovac FK Zemun -
  • 30.03  
    FK Radnički Niš Rad Belgrad -
  • 30.03  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Mačva Šabac -
  • 30.03  
    FK Proleter Novi Sad FK Bačka Palanka -

29. kolejka

  • 03.04  
    FK Proleter Novi Sad FK Dinamo Vranje -
  • 03.04  
    FK Bačka Palanka Crvena Zvezda Belgrad -
  • 03.04  
    FK Mačva Šabac FK Radnički Niš -
  • 03.04  
    Rad Belgrad FK Voždovac -
  • 03.04  
    FK Zemun Spartak Subotica -
  • 03.04  
    FK Mladost Lučani FK Napredak Kruševac -
  • 03.04  
    Partizan Belgrad FK Čukarički Stankom -
  • 03.04  
    FK Radnik Surdulica FK Vojvodina Nowy Sad -

30. kolejka

  • 07.04  
    FK Dinamo Vranje FK Radnik Surdulica -
  • 07.04  
    FK Vojvodina Nowy Sad Partizan Belgrad -
  • 07.04  
    FK Čukarički Stankom FK Mladost Lučani -
  • 07.04  
    FK Napredak Kruševac FK Zemun -
  • 07.04  
    Spartak Subotica Rad Belgrad -
  • 07.04  
    FK Voždovac FK Mačva Šabac -
  • 07.04  
    FK Radnički Niš FK Bačka Palanka -
  • 07.04  
    Crvena Zvezda Belgrad FK Proleter Novi Sad -