Hiszpania - Segunda División

6. kolejka - Segunda División

Tabela Segunda División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   RCD Espanyol Barcelona 6 13   4 1 1   7 - 1 6
2   Real Sporting de Gijón 6 13   4 1 1   6 - 2 4
3   CF Fuenlabrada 6 12   3 3 0   9 - 5 4
4   Rayo Vallecano 6 12   4 0 2   8 - 5 3
5   Real Club Deportivo Mallorca 6 11   3 2 1   4 - 1 3
6   Malaga Club de Futbol 6 10   3 1 2   4 - 7 -3
7   SD Ponferradina 5 9   3 0 2   7 - 4 3
8   UD Las Palmas 6 9   2 3 1   9 - 7 2
9   CD Mirandés 6 9   2 3 1   5 - 3 2
10   CD Leganés 6 9   3 0 3   6 - 6 0
11   CD Castellón 6 8   2 2 2   6 - 5 1
12   FC Cartagena 6 8   2 2 2   6 - 6 0
13   Real Saragossa 4 7   2 1 1   7 - 4 3
14   CD Tenerife 6 7   2 1 3   5 - 7 -2
15   Girona FC 4 6   2 0 2   2 - 3 -1
16   Real Oviedo 6 6   1 3 2   3 - 5 -2
17   CD Lugo 6 6   2 0 4   4 - 8 -4
18   UD Logroñés 5 4   1 1 3   3 - 5 -2
19   AD Alcorcón 5 4   1 1 3   2 - 5 -3
20   Albacete Balompié 6 4   1 1 4   4 - 8 -4
21   UD Almería 4 3   1 0 3   2 - 4 -2
22   CE Sabadell FC 5 0   0 0 5   1 - 9 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 21.10 16:30
  • 21.10 19:00
  • 21.10 19:00
  • 21.10 19:00
  • 21.10 21:30
  • 21.10 21:30
  • 21.10 21:30
  • 22.10 16:30
  • 22.10 19:00
  • 22.10 19:00
  • 22.10 21:30

Strzelcy Segunda División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Uroš Đurđević(Real Sporting de Gijón) 4 0
Sergio Ezequiel Araújo(UD Las Palmas) 3 0
Sabin Merino Zuloaga(CD Leganés) 3 0

Kartkowicze Segunda División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
David Andújar Jiménez(FC Cartagena) 1 4 5
Mikel Iribas Aliende(CF Fuenlabrada) 1 3 4
Ivan Kecojević(Albacete Balompié) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Segunda División

7. kolejka

  • 21.10 16:30  
    RCD Espanyol Barcelona CD Mirandés -
  • 21.10 19:00  
    CD Lugo Girona FC -
  • 21.10 19:00  
    UD Las Palmas CD Castellón -
  • 21.10 19:00  
    SD Ponferradina CD Tenerife -
  • 21.10 21:30  
    UD Almería FC Cartagena -
  • 21.10 21:30  
    CF Fuenlabrada UD Logroñés -
  • 21.10 21:30  
    CE Sabadell FC AD Alcorcón -
  • 22.10 16:30  
    CD Leganés Real Saragossa -
  • 22.10 19:00  
    Real Club Deportivo Mallorca Albacete Balompié -
  • 22.10 19:00  
    Real Oviedo Rayo Vallecano -
  • 22.10 21:30  
    Malaga Club de Futbol Real Sporting de Gijón -

8. kolejka

  • 24.10 18:15  
    UD Logroñés CD Lugo -
  • 24.10 18:15  
    FC Cartagena UD Las Palmas -
  • 24.10 20:30  
    CD Castellón Girona FC -
  • 24.10 20:30  
    UD Almería CF Fuenlabrada -
  • 25.10 14:00  
    AD Alcorcón Real Club Deportivo Mallorca -
  • 25.10 16:00  
    Real Sporting de Gijón SD Ponferradina -
  • 25.10 18:15  
    CD Tenerife RCD Espanyol Barcelona -
  • 25.10 18:15  
    CD Leganés Real Oviedo -
  • 25.10 20:30  
    Malaga Club de Futbol CD Mirandés -
  • 25.10 20:30  
    Albacete Balompié Rayo Vallecano -
  • 25.10 21:00  
    Real Saragossa CE Sabadell FC -

9. kolejka

  • 28.10  
    Girona FC FC Cartagena -
  • 28.10  
    Albacete Balompié UD Las Palmas -
  • 28.10  
    Rayo Vallecano CF Fuenlabrada -
  • 28.10  
    CD Mirandés Real Saragossa -
  • 28.10  
    RCD Espanyol Barcelona SD Ponferradina -
  • 28.10  
    CD Castellón UD Almería -
  • 28.10  
    CD Tenerife CD Lugo -
  • 28.10  
    Real Club Deportivo Mallorca Malaga Club de Futbol -
  • 28.10  
    AD Alcorcón Real Sporting de Gijón -
  • 28.10  
    Real Oviedo UD Logroñés -
  • 28.10  
    CE Sabadell FC CD Leganés -

10. kolejka

  • 01.11  
    Real Saragossa Real Club Deportivo Mallorca -
  • 01.11  
    Real Sporting de Gijón CD Castellón -
  • 01.11  
    CD Lugo Rayo Vallecano -
  • 01.11  
    SD Ponferradina CE Sabadell FC -
  • 01.11  
    UD Logroñés AD Alcorcón -
  • 01.11  
    Malaga Club de Futbol RCD Espanyol Barcelona -
  • 01.11  
    UD Las Palmas Real Oviedo -
  • 01.11  
    CD Leganés CD Mirandés -
  • 01.11  
    FC Cartagena Albacete Balompié -
  • 01.11  
    UD Almería Girona FC -
  • 01.11  
    CF Fuenlabrada CD Tenerife -

11. kolejka

  • 08.11  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 08.11  
    Real Oviedo CD Castellón -
  • 08.11  
    CD Mirandés Real Sporting de Gijón -
  • 08.11  
    Girona FC UD Las Palmas -
  • 08.11  
    Real Club Deportivo Mallorca SD Ponferradina -
  • 08.11  
    FC Cartagena UD Logroñés -
  • 08.11  
    CE Sabadell FC Malaga Club de Futbol -
  • 08.11  
    RCD Espanyol Barcelona CD Lugo -
  • 08.11  
    Rayo Vallecano UD Almería -
  • 08.11  
    Albacete Balompié CD Leganés -
  • 08.11  
    AD Alcorcón CF Fuenlabrada -

12. kolejka

  • 15.11  
    UD Logroñés CE Sabadell FC -
  • 15.11  
    CD Leganés AD Alcorcón -
  • 15.11  
    UD Almería CD Mirandés -
  • 15.11  
    CF Fuenlabrada RCD Espanyol Barcelona -
  • 15.11  
    CD Castellón FC Cartagena -
  • 15.11  
    Real Saragossa Real Oviedo -
  • 15.11  
    SD Ponferradina Malaga Club de Futbol -
  • 15.11  
    Real Sporting de Gijón Rayo Vallecano -
  • 15.11  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 15.11  
    UD Las Palmas CD Tenerife -
  • 15.11  
    Girona FC Real Club Deportivo Mallorca -

13. kolejka

  • 22.11  
    CE Sabadell FC UD Las Palmas -
  • 22.11  
    Real Oviedo CF Fuenlabrada -
  • 22.11  
    CD Tenerife UD Logroñés -
  • 22.11  
    Rayo Vallecano CD Castellón -
  • 22.11  
    CD Mirandés FC Cartagena -
  • 22.11  
    Real Club Deportivo Mallorca Real Sporting de Gijón -
  • 22.11  
    Malaga Club de Futbol CD Leganés -
  • 22.11  
    SD Ponferradina Real Saragossa -
  • 22.11  
    AD Alcorcón CD Lugo -
  • 22.11  
    RCD Espanyol Barcelona Girona FC -
  • 22.11  
    Albacete Balompié UD Almería -

14. kolejka

  • 25.11  
    UD Almería CD Tenerife -
  • 25.11  
    CD Leganés RCD Espanyol Barcelona -
  • 25.11  
    Real Sporting de Gijón CE Sabadell FC -
  • 25.11  
    Real Saragossa Rayo Vallecano -
  • 25.11  
    UD Logroñés Albacete Balompié -
  • 25.11  
    CF Fuenlabrada SD Ponferradina -
  • 25.11  
    Girona FC Malaga Club de Futbol -
  • 25.11  
    UD Las Palmas CD Mirandés -
  • 25.11  
    FC Cartagena Real Club Deportivo Mallorca -
  • 25.11  
    CD Lugo Real Oviedo -
  • 25.11  
    CD Castellón AD Alcorcón -

15. kolejka

  • 29.11  
    CE Sabadell FC CF Fuenlabrada -
  • 29.11  
    Rayo Vallecano FC Cartagena -
  • 29.11  
    Real Club Deportivo Mallorca UD Logroñés -
  • 29.11  
    UD Las Palmas Real Sporting de Gijón -
  • 29.11  
    CD Mirandés CD Castellón -
  • 29.11  
    RCD Espanyol Barcelona Real Saragossa -
  • 29.11  
    AD Alcorcón Girona FC -
  • 29.11  
    Malaga Club de Futbol CD Lugo -
  • 29.11  
    Real Oviedo UD Almería -
  • 29.11  
    SD Ponferradina CD Leganés -
  • 29.11  
    Albacete Balompié CD Tenerife -

16. kolejka

  • 02.12  
    CD Tenerife CE Sabadell FC -
  • 02.12  
    UD Logroñés SD Ponferradina -
  • 02.12  
    CD Lugo UD Las Palmas -
  • 02.12  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 02.12  
    CF Fuenlabrada Malaga Club de Futbol -
  • 02.12  
    Girona FC CD Mirandés -
  • 02.12  
    CD Leganés Rayo Vallecano -
  • 02.12  
    CD Castellón Real Saragossa -
  • 02.12  
    Real Sporting de Gijón Albacete Balompié -
  • 02.12  
    FC Cartagena RCD Espanyol Barcelona -
  • 02.12  
    UD Almería Real Club Deportivo Mallorca -

17. kolejka

  • 06.12  
    Malaga Club de Futbol FC Cartagena -
  • 06.12  
    AD Alcorcón UD Almería -
  • 06.12  
    CD Mirandés CD Lugo -
  • 06.12  
    RCD Espanyol Barcelona Real Sporting de Gijón -
  • 06.12  
    SD Ponferradina UD Las Palmas -
  • 06.12  
    Albacete Balompié Girona FC -
  • 06.12  
    CE Sabadell FC Real Oviedo -
  • 06.12  
    CD Tenerife CD Leganés -
  • 06.12  
    Real Saragossa CF Fuenlabrada -
  • 06.12  
    Rayo Vallecano UD Logroñés -
  • 06.12  
    Real Club Deportivo Mallorca CD Castellón -

18. kolejka

  • 13.12  
    Real Sporting de Gijón Real Saragossa -
  • 13.12  
    CF Fuenlabrada CD Mirandés -
  • 13.12  
    Real Oviedo CD Tenerife -
  • 13.12  
    CD Leganés Real Club Deportivo Mallorca -
  • 13.12  
    UD Las Palmas AD Alcorcón -
  • 13.12  
    UD Logroñés RCD Espanyol Barcelona -
  • 13.12  
    CD Lugo SD Ponferradina -
  • 13.12  
    CD Castellón Albacete Balompié -
  • 13.12  
    UD Almería Malaga Club de Futbol -
  • 13.12  
    FC Cartagena CE Sabadell FC -
  • 13.12  
    Girona FC Rayo Vallecano -

19. kolejka

  • 20.12  
    AD Alcorcón FC Cartagena -
  • 20.12  
    RCD Espanyol Barcelona UD Almería -
  • 20.12  
    CE Sabadell FC CD Castellón -
  • 20.12  
    Rayo Vallecano UD Las Palmas -
  • 20.12  
    Real Club Deportivo Mallorca CF Fuenlabrada -
  • 20.12  
    CD Mirandés Albacete Balompié -
  • 20.12  
    Malaga Club de Futbol UD Logroñés -
  • 20.12  
    SD Ponferradina Real Oviedo -
  • 20.12  
    Real Saragossa CD Lugo -
  • 20.12  
    CD Tenerife Girona FC -
  • 20.12  
    Real Sporting de Gijón CD Leganés -

20. kolejka

  • 03.01  
    Albacete Balompié Malaga Club de Futbol -
  • 03.01  
    UD Las Palmas RCD Espanyol Barcelona -
  • 03.01  
    CF Fuenlabrada CD Leganés -
  • 03.01  
    Girona FC CE Sabadell FC -
  • 03.01  
    CD Castellón CD Tenerife -
  • 03.01  
    CD Lugo Real Sporting de Gijón -
  • 03.01  
    Real Oviedo Real Club Deportivo Mallorca -
  • 03.01  
    UD Logroñés CD Mirandés -
  • 03.01  
    Rayo Vallecano AD Alcorcón -
  • 03.01  
    FC Cartagena Real Saragossa -
  • 03.01  
    UD Almería SD Ponferradina -

21. kolejka

  • 10.01  
    Malaga Club de Futbol Real Oviedo -
  • 10.01  
    RCD Espanyol Barcelona CD Castellón -
  • 10.01  
    AD Alcorcón Albacete Balompié -
  • 10.01  
    CD Leganés UD Almería -
  • 10.01  
    CD Tenerife FC Cartagena -
  • 10.01  
    Real Sporting de Gijón CF Fuenlabrada -
  • 10.01  
    CD Mirandés Rayo Vallecano -
  • 10.01  
    CE Sabadell FC CD Lugo -
  • 10.01  
    Real Saragossa UD Logroñés -
  • 10.01  
    SD Ponferradina Girona FC -
  • 10.01  
    Real Club Deportivo Mallorca UD Las Palmas -

22. kolejka

  • 24.01  
    UD Logroñés Real Oviedo -
  • 24.01  
    Girona FC RCD Espanyol Barcelona -
  • 24.01  
    CD Castellón Real Sporting de Gijón -
  • 24.01  
    FC Cartagena CD Mirandés -
  • 24.01  
    Albacete Balompié Real Saragossa -
  • 24.01  
    UD Almería CE Sabadell FC -
  • 24.01  
    CD Lugo CD Tenerife -
  • 24.01  
    Malaga Club de Futbol SD Ponferradina -
  • 24.01  
    UD Las Palmas CD Leganés -
  • 24.01  
    Rayo Vallecano Real Club Deportivo Mallorca -
  • 24.01  
    CF Fuenlabrada AD Alcorcón -

23. kolejka

  • 31.01  
    Real Club Deportivo Mallorca Girona FC -
  • 31.01  
    RCD Espanyol Barcelona Rayo Vallecano -
  • 31.01  
    CD Leganés CD Lugo -
  • 31.01  
    Real Oviedo Albacete Balompié -
  • 31.01  
    CD Mirandés UD Las Palmas -
  • 31.01  
    UD Almería CD Castellón -
  • 31.01  
    AD Alcorcón Malaga Club de Futbol -
  • 31.01  
    CD Tenerife CF Fuenlabrada -
  • 31.01  
    Real Sporting de Gijón FC Cartagena -
  • 31.01  
    CE Sabadell FC UD Logroñés -
  • 31.01  
    Real Saragossa SD Ponferradina -

24. kolejka

  • 07.02  
    SD Ponferradina AD Alcorcón -
  • 07.02  
    Malaga Club de Futbol Real Saragossa -
  • 07.02  
    Rayo Vallecano CD Tenerife -
  • 07.02  
    CD Lugo RCD Espanyol Barcelona -
  • 07.02  
    CF Fuenlabrada UD Almería -
  • 07.02  
    UD Las Palmas CE Sabadell FC -
  • 07.02  
    UD Logroñés Real Sporting de Gijón -
  • 07.02  
    Girona FC CD Leganés -
  • 07.02  
    CD Castellón CD Mirandés -
  • 07.02  
    Albacete Balompié Real Club Deportivo Mallorca -
  • 07.02  
    FC Cartagena Real Oviedo -

25. kolejka

  • 14.02  
    FC Cartagena Rayo Vallecano -
  • 14.02  
    UD Almería UD Las Palmas -
  • 14.02  
    AD Alcorcón UD Logroñés -
  • 14.02  
    Real Sporting de Gijón Malaga Club de Futbol -
  • 14.02  
    CD Tenerife SD Ponferradina -
  • 14.02  
    Real Oviedo CD Lugo -
  • 14.02  
    CE Sabadell FC Real Saragossa -
  • 14.02  
    CD Castellón CF Fuenlabrada -
  • 14.02  
    Real Club Deportivo Mallorca RCD Espanyol Barcelona -
  • 14.02  
    CD Mirandés Girona FC -
  • 14.02  
    CD Leganés Albacete Balompié -

26. kolejka

  • 21.02  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 21.02  
    Malaga Club de Futbol Rayo Vallecano -
  • 21.02  
    UD Las Palmas FC Cartagena -
  • 21.02  
    Real Club Deportivo Mallorca UD Almería -
  • 21.02  
    CD Lugo UD Logroñés -
  • 21.02  
    CD Leganés CD Tenerife -
  • 21.02  
    CF Fuenlabrada Real Oviedo -
  • 21.02  
    SD Ponferradina CD Mirandés -
  • 21.02  
    RCD Espanyol Barcelona CE Sabadell FC -
  • 21.02  
    Girona FC CD Castellón -
  • 21.02  
    Albacete Balompié Real Sporting de Gijón -

27. kolejka

  • 28.02  
    Real Sporting de Gijón RCD Espanyol Barcelona -
  • 28.02  
    Rayo Vallecano SD Ponferradina -
  • 28.02  
    Real Oviedo Real Saragossa -
  • 28.02  
    CD Mirandés Malaga Club de Futbol -
  • 28.02  
    FC Cartagena CD Leganés -
  • 28.02  
    CD Tenerife AD Alcorcón -
  • 28.02  
    UD Logroñés Real Club Deportivo Mallorca -
  • 28.02  
    CD Castellón UD Las Palmas -
  • 28.02  
    UD Almería CD Lugo -
  • 28.02  
    CE Sabadell FC Albacete Balompié -
  • 28.02  
    CF Fuenlabrada Girona FC -

28. kolejka

  • 07.03  
    Girona FC UD Almería -
  • 07.03  
    Real Saragossa CD Tenerife -
  • 07.03  
    Real Club Deportivo Mallorca FC Cartagena -
  • 07.03  
    SD Ponferradina Real Sporting de Gijón -
  • 07.03  
    Malaga Club de Futbol CE Sabadell FC -
  • 07.03  
    CD Leganés CD Castellón -
  • 07.03  
    CD Lugo CF Fuenlabrada -
  • 07.03  
    UD Las Palmas Rayo Vallecano -
  • 07.03  
    RCD Espanyol Barcelona Real Oviedo -
  • 07.03  
    Albacete Balompié UD Logroñés -
  • 07.03  
    AD Alcorcón CD Mirandés -

29. kolejka

  • 14.03  
    Rayo Vallecano Real Saragossa -
  • 14.03  
    Real Sporting de Gijón Real Club Deportivo Mallorca -
  • 14.03  
    UD Logroñés Malaga Club de Futbol -
  • 14.03  
    CD Mirandés RCD Espanyol Barcelona -
  • 14.03  
    CD Tenerife Albacete Balompié -
  • 14.03  
    Real Oviedo CD Leganés -
  • 14.03  
    Girona FC CD Lugo -
  • 14.03  
    CF Fuenlabrada UD Las Palmas -
  • 14.03  
    CD Castellón CE Sabadell FC -
  • 14.03  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 14.03  
    FC Cartagena SD Ponferradina -

30. kolejka

  • 21.03  
    CD Lugo CD Castellón -
  • 21.03  
    Albacete Balompié FC Cartagena -
  • 21.03  
    Malaga Club de Futbol CD Tenerife -
  • 21.03  
    CE Sabadell FC Real Sporting de Gijón -
  • 21.03  
    SD Ponferradina UD Almería -
  • 21.03  
    Real Club Deportivo Mallorca Real Oviedo -
  • 21.03  
    Real Saragossa CD Mirandés -
  • 21.03  
    CD Leganés CF Fuenlabrada -
  • 21.03  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 21.03  
    AD Alcorcón Rayo Vallecano -
  • 21.03  
    RCD Espanyol Barcelona UD Logroñés -

31. kolejka

  • 28.03  
    Real Oviedo SD Ponferradina -
  • 28.03  
    CF Fuenlabrada Real Club Deportivo Mallorca -
  • 28.03  
    CD Lugo CE Sabadell FC -
  • 28.03  
    CD Tenerife UD Las Palmas -
  • 28.03  
    Rayo Vallecano CD Mirandés -
  • 28.03  
    Girona FC Albacete Balompié -
  • 28.03  
    Real Sporting de Gijón AD Alcorcón -
  • 28.03  
    UD Logroñés Real Saragossa -
  • 28.03  
    CD Castellón RCD Espanyol Barcelona -
  • 28.03  
    FC Cartagena Malaga Club de Futbol -
  • 28.03  
    UD Almería CD Leganés -

32. kolejka

  • 31.03  
    Albacete Balompié CD Castellón -
  • 31.03  
    CD Mirandés CD Tenerife -
  • 31.03  
    Real Club Deportivo Mallorca CD Leganés -
  • 31.03  
    RCD Espanyol Barcelona CF Fuenlabrada -
  • 31.03  
    UD Las Palmas CD Lugo -
  • 31.03  
    AD Alcorcón Real Oviedo -
  • 31.03  
    SD Ponferradina UD Logroñés -
  • 31.03  
    Malaga Club de Futbol UD Almería -
  • 31.03  
    Rayo Vallecano Real Sporting de Gijón -
  • 31.03  
    Real Saragossa FC Cartagena -
  • 31.03  
    CE Sabadell FC Girona FC -

33. kolejka

  • 04.04  
    Albacete Balompié RCD Espanyol Barcelona -
  • 04.04  
    UD Las Palmas Real Club Deportivo Mallorca -
  • 04.04  
    CD Leganés CE Sabadell FC -
  • 04.04  
    Girona FC SD Ponferradina -
  • 04.04  
    CF Fuenlabrada Real Saragossa -
  • 04.04  
    UD Logroñés CD Tenerife -
  • 04.04  
    CD Castellón Real Oviedo -
  • 04.04  
    UD Almería Rayo Vallecano -
  • 04.04  
    CD Lugo Malaga Club de Futbol -
  • 04.04  
    FC Cartagena AD Alcorcón -
  • 04.04  
    Real Sporting de Gijón CD Mirandés -

34. kolejka

  • 11.04  
    RCD Espanyol Barcelona CD Leganés -
  • 11.04  
    Malaga Club de Futbol Albacete Balompié -
  • 11.04  
    AD Alcorcón CD Castellón -
  • 11.04  
    CE Sabadell FC FC Cartagena -
  • 11.04  
    CD Tenerife Real Sporting de Gijón -
  • 11.04  
    SD Ponferradina CF Fuenlabrada -
  • 11.04  
    CD Mirandés UD Logroñés -
  • 11.04  
    Real Oviedo UD Las Palmas -
  • 11.04  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 11.04  
    Real Club Deportivo Mallorca CD Lugo -
  • 11.04  
    Rayo Vallecano Girona FC -

35. kolejka

  • 18.04  
    FC Cartagena CD Tenerife -
  • 18.04  
    UD Almería RCD Espanyol Barcelona -
  • 18.04  
    Albacete Balompié CD Mirandés -
  • 18.04  
    UD Logroñés Rayo Vallecano -
  • 18.04  
    CD Leganés SD Ponferradina -
  • 18.04  
    CF Fuenlabrada CE Sabadell FC -
  • 18.04  
    Girona FC Real Saragossa -
  • 18.04  
    CD Castellón Real Club Deportivo Mallorca -
  • 18.04  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 18.04  
    Real Sporting de Gijón Real Oviedo -
  • 18.04  
    UD Las Palmas Malaga Club de Futbol -

36. kolejka

  • 25.04  
    SD Ponferradina CD Lugo -
  • 25.04  
    UD Logroñés FC Cartagena -
  • 25.04  
    CD Mirandés UD Almería -
  • 25.04  
    Malaga Club de Futbol CF Fuenlabrada -
  • 25.04  
    CE Sabadell FC Real Club Deportivo Mallorca -
  • 25.04  
    CD Tenerife CD Castellón -
  • 25.04  
    RCD Espanyol Barcelona UD Las Palmas -
  • 25.04  
    AD Alcorcón CD Leganés -
  • 25.04  
    Real Saragossa Real Sporting de Gijón -
  • 25.04  
    Real Oviedo Girona FC -
  • 25.04  
    Rayo Vallecano Albacete Balompié -

37. kolejka

  • 02.05  
    CD Leganés Real Sporting de Gijón -
  • 02.05  
    UD Las Palmas SD Ponferradina -
  • 02.05  
    UD Almería Real Oviedo -
  • 02.05  
    CF Fuenlabrada FC Cartagena -
  • 02.05  
    Albacete Balompié AD Alcorcón -
  • 02.05  
    CD Castellón UD Logroñés -
  • 02.05  
    RCD Espanyol Barcelona Malaga Club de Futbol -
  • 02.05  
    CE Sabadell FC Rayo Vallecano -
  • 02.05  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 02.05  
    Girona FC CD Tenerife -
  • 02.05  
    Real Club Deportivo Mallorca CD Mirandés -

38. kolejka

  • 09.05  
    FC Cartagena CD Castellón -
  • 09.05  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 09.05  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 09.05  
    Real Sporting de Gijón CD Lugo -
  • 09.05  
    SD Ponferradina Albacete Balompié -
  • 09.05  
    CD Mirandés CF Fuenlabrada -
  • 09.05  
    Rayo Vallecano CD Leganés -
  • 09.05  
    UD Logroñés Girona FC -
  • 09.05  
    Real Oviedo CE Sabadell FC -
  • 09.05  
    Real Saragossa RCD Espanyol Barcelona -
  • 09.05  
    Malaga Club de Futbol Real Club Deportivo Mallorca -

39. kolejka

  • 16.05  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 16.05  
    Real Oviedo Malaga Club de Futbol -
  • 16.05  
    CE Sabadell FC CD Tenerife -
  • 16.05  
    CF Fuenlabrada Rayo Vallecano -
  • 16.05  
    RCD Espanyol Barcelona FC Cartagena -
  • 16.05  
    CD Leganés UD Logroñés -
  • 16.05  
    CD Castellón SD Ponferradina -
  • 16.05  
    Girona FC Real Sporting de Gijón -
  • 16.05  
    CD Lugo CD Mirandés -
  • 16.05  
    Real Club Deportivo Mallorca AD Alcorcón -
  • 16.05  
    UD Las Palmas Real Saragossa -

40. kolejka

  • 19.05  
    CD Mirandés CD Leganés -
  • 19.05  
    AD Alcorcón CE Sabadell FC -
  • 19.05  
    FC Cartagena UD Almería -
  • 19.05  
    UD Logroñés CF Fuenlabrada -
  • 19.05  
    Albacete Balompié CD Lugo -
  • 19.05  
    Malaga Club de Futbol Girona FC -
  • 19.05  
    Rayo Vallecano Real Oviedo -
  • 19.05  
    SD Ponferradina RCD Espanyol Barcelona -
  • 19.05  
    Real Sporting de Gijón UD Las Palmas -
  • 19.05  
    CD Tenerife Real Club Deportivo Mallorca -
  • 19.05  
    Real Saragossa CD Castellón -

41. kolejka

  • 23.05  
    CD Lugo FC Cartagena -
  • 23.05  
    CE Sabadell FC SD Ponferradina -
  • 23.05  
    Real Oviedo CD Mirandés -
  • 23.05  
    Real Club Deportivo Mallorca Real Saragossa -
  • 23.05  
    UD Las Palmas Albacete Balompié -
  • 23.05  
    CF Fuenlabrada Real Sporting de Gijón -
  • 23.05  
    Girona FC AD Alcorcón -
  • 23.05  
    CD Leganés Malaga Club de Futbol -
  • 23.05  
    RCD Espanyol Barcelona CD Tenerife -
  • 23.05  
    CD Castellón Rayo Vallecano -
  • 23.05  
    UD Almería UD Logroñés -

42. kolejka

  • 30.05  
    CD Tenerife Real Oviedo -
  • 30.05  
    Real Sporting de Gijón UD Almería -
  • 30.05  
    Real Saragossa CD Leganés -
  • 30.05  
    SD Ponferradina Real Club Deportivo Mallorca -
  • 30.05  
    Rayo Vallecano CD Lugo -
  • 30.05  
    UD Logroñés UD Las Palmas -
  • 30.05  
    CD Mirandés CE Sabadell FC -
  • 30.05  
    FC Cartagena Girona FC -
  • 30.05  
    AD Alcorcón RCD Espanyol Barcelona -
  • 30.05  
    Albacete Balompié CF Fuenlabrada -
  • 30.05  
    Malaga Club de Futbol CD Castellón -