Rumunia - Liga I

24. kolejka - Liga I

Zaległe mecze

  • 23.02 16:00

Tabela Liga I online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CFR 1907 Kluż 24 51   15 6 3   31 - 12 19
2   Steaua Bukareszt 24 51   16 3 5   49 - 21 28
3   Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 24 47   13 8 3   28 - 13 15
4   AFC Botoşani 24 37   10 7 7   35 - 29 6
5   Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 24 37   8 13 3   37 - 24 13
6   FC Academica Clinceni 24 35   8 11 5   22 - 20 2
7   ACS Campionii Fotbal Club Argeş 24 30   7 9 8   24 - 28 -4
8   AFC UTA Arad 24 30   7 9 8   22 - 31 -9
9   CF Chindia Târgovişte 24 29   7 8 9   20 - 22 -2
10   FC Astra Ploeszti 24 28   7 7 10   33 - 36 -3
11   CS Gaz Metan Mediaş 24 28   8 4 12   29 - 35 -6
12   Dinamo Bukareszt 24 26   7 5 12   23 - 28 -5
13   FC Viitorul Constanţa 23 25   5 10 8   29 - 31 -2
14   AFC Hermannstadt Sibiu 24 22   4 10 10   22 - 33 -11
15   FC Voluntari 24 21   5 6 13   26 - 37 -11
16   ACSM Politehnica Iași 23 16   4 4 15   23 - 53 -30
  • Zespół w trakcie meczu

25. kolejka (następna)

  • 26.02 19:30
  • 27.02 11:30
  • 27.02 14:00
  • 27.02 19:00
  • 28.02 17:00
  • 28.02 19:30
  • 01.03 16:30
  • 01.03 19:30

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Florin Lucian Tănase(Steaua Bukareszt) 15 5
Dennis Man(Steaua Bukareszt) 14 1
Hamidou Keyta(AFC Botoşani) 13 5

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Valentin Gheorghe(FC Astra Ploeszti) 2 6 8
Alexandru Constantin Benga(AFC UTA Arad) 2 4 6
Ondřej Bačo(CS Gaz Metan Mediaş) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Liga I

25. kolejka

  • 26.02 19:30  
    Dinamo Bukareszt FC Viitorul Constanţa -
  • 27.02 11:30  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC UTA Arad -
  • 27.02 14:00  
    FC Academica Clinceni FC Astra Ploeszti -
  • 27.02 19:00  
    CF Chindia Târgovişte Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 28.02 17:00  
    AFC Hermannstadt Sibiu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 28.02 19:30  
    AFC Botoşani Steaua Bukareszt -
  • 01.03 16:30  
    ACSM Politehnica Iași FC Voluntari -
  • 01.03 19:30  
    CFR 1907 Kluż ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

26. kolejka

  • 06.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CF Chindia Târgovişte -
  • 06.03  
    AFC UTA Arad CFR 1907 Kluż -
  • 06.03  
    Steaua Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 06.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş ACSM Politehnica Iași -
  • 06.03  
    FC Voluntari Dinamo Bukareszt -
  • 06.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Botoşani -
  • 06.03  
    FC Viitorul Constanţa FC Academica Clinceni -
  • 06.03  
    FC Astra Ploeszti AFC Hermannstadt Sibiu -

27. kolejka

  • 13.03  
    CS Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 13.03  
    CF Chindia Târgovişte FC Astra Ploeszti -
  • 13.03  
    Dinamo Bukareszt ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 13.03  
    AFC UTA Arad Steaua Bukareszt -
  • 13.03  
    CFR 1907 Kluż ACSM Politehnica Iași -
  • 13.03  
    AFC Botoşani Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.03  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Viitorul Constanţa -
  • 13.03  
    FC Academica Clinceni FC Voluntari -

28. kolejka

  • 20.03  
    ACSM Politehnica Iași Dinamo Bukareszt -
  • 20.03  
    Steaua Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 20.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC UTA Arad -
  • 20.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Academica Clinceni -
  • 20.03  
    FC Voluntari AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 20.03  
    FC Viitorul Constanţa CF Chindia Târgovişte -
  • 20.03  
    FC Astra Ploeszti AFC Botoşani -

29. kolejka

  • 03.04  
    AFC UTA Arad Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 03.04  
    AFC Botoşani FC Viitorul Constanţa -
  • 03.04  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Astra Ploeszti -
  • 03.04  
    CFR 1907 Kluż Dinamo Bukareszt -
  • 03.04  
    Steaua Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 03.04  
    FC Academica Clinceni ACSM Politehnica Iași -
  • 03.04  
    CF Chindia Târgovişte FC Voluntari -
  • 03.04  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

30. kolejka

  • 10.04  
    FC Viitorul Constanţa CS Gaz Metan Mediaş -
  • 10.04  
    FC Astra Ploeszti AFC UTA Arad -
  • 10.04  
    Dinamo Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 10.04  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CF Chindia Târgovişte -
  • 10.04  
    FC Voluntari AFC Botoşani -
  • 10.04  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Steaua Bukareszt -
  • 10.04  
    ACSM Politehnica Iași AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 10.04  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -