Rumunia - Liga I

8. kolejka - Liga I

Tabela Liga I online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 8 21   7 0 1   13 - 4 9
2   Steaua Bukareszt 7 15   5 0 2   17 - 9 8
3   CFR 1907 Kluż 7 15   4 3 0   8 - 3 5
4   Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 7 12   3 3 1   10 - 6 4
5   CF Chindia Târgovişte 7 11   3 2 2   5 - 4 1
6   AFC Botoşani 8 11   3 2 3   12 - 10 2
7   AFC Hermannstadt Sibiu 7 10   2 4 1   10 - 8 2
8   FC Academica Clinceni 8 10   2 4 2   6 - 6 0
9   FC Voluntari 7 10   3 1 3   9 - 10 -1
10   FC Viitorul Constanţa 7 9   2 3 2   10 - 11 -1
11   ACSM Politehnica Iași 7 9   3 0 4   11 - 17 -6
12   AFC UTA Arad 7 8   1 5 1   6 - 6 0
13   CS Gaz Metan Mediaş 8 7   2 1 5   10 - 12 -2
14   Dinamo Bukareszt 7 5   1 2 4   7 - 9 -2
15   ACS Campionii Fotbal Club Argeş 7 4   1 1 5   5 - 12 -7
16   FC Astra Ploeszti 7 1   0 1 6   5 - 17 -12
  • Zespół w trakcie meczu

9. kolejka (następna)

  • przełożony
  • 30.10 20:00
  • 31.10 11:30
  • przełożony
  • 31.10 20:30
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Elvir Koljić(Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv) 6 0
Dennis Man(Steaua Bukareszt) 6 0
Florin Lucian Tănase(Steaua Bukareszt) 5 2

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Manuel Ignacio de Iriondo(ACSM Politehnica Iași) 1 3 4
Jonathan Yoni Emanuel Rodriguez(AFC Botoşani) 1 3 4
Alexandru Ilie Răuță(Dinamo Bukareszt) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Liga I

8. kolejka

9. kolejka

  • przełożony  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Voluntari -
  • 30.10 20:00  
    Dinamo Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 31.10 11:30  
    FC Academica Clinceni Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • przełożony  
    AFC Botoşani AFC UTA Arad -
  • 31.10 20:30  
    AFC Hermannstadt Sibiu Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • przełożony  
    ACSM Politehnica Iași FC Viitorul Constanţa -
  • przełożony  
    CFR 1907 Kluż CS Gaz Metan Mediaş -
  • przełożony  
    CF Chindia Târgovişte Steaua Bukareszt -

10. kolejka

  • 06.11 17:00  
    FC Astra Ploeszti FC Academica Clinceni -
  • 06.11 20:00  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CF Chindia Târgovişte -
  • 07.11 13:30  
    FC Voluntari ACSM Politehnica Iași -
  • 07.11 16:00  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 07.11 20:45  
    Steaua Bukareszt AFC Botoşani -
  • 08.11 17:00  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CFR 1907 Kluż -
  • 08.11 20:00  
    FC Viitorul Constanţa Dinamo Bukareszt -
  • 09.11 17:00  
    AFC UTA Arad CS Gaz Metan Mediaş -

11. kolejka

  • 21.11  
    CFR 1907 Kluż AFC UTA Arad -
  • 21.11  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Astra Ploeszti -
  • 21.11  
    AFC Botoşani Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 21.11  
    Dinamo Bukareszt FC Voluntari -
  • 21.11  
    CF Chindia Târgovişte Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 21.11  
    ACSM Politehnica Iași ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 21.11  
    FC Academica Clinceni FC Viitorul Constanţa -
  • 21.11  
    CS Gaz Metan Mediaş Steaua Bukareszt -

12. kolejka

  • 05.12  
    ACSM Politehnica Iași CFR 1907 Kluż -
  • 05.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Botoşani -
  • 05.12  
    FC Voluntari FC Academica Clinceni -
  • 05.12  
    Steaua Bukareszt AFC UTA Arad -
  • 05.12  
    FC Viitorul Constanţa AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 05.12  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Dinamo Bukareszt -
  • 05.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CS Gaz Metan Mediaş -
  • 05.12  
    FC Astra Ploeszti CF Chindia Târgovişte -

13. kolejka

  • 12.12  
    CF Chindia Târgovişte FC Viitorul Constanţa -
  • 12.12  
    FC Academica Clinceni ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 12.12  
    AFC Botoşani FC Astra Ploeszti -
  • 12.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Voluntari -
  • 12.12  
    CS Gaz Metan Mediaş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 12.12  
    Dinamo Bukareszt ACSM Politehnica Iași -
  • 12.12  
    CFR 1907 Kluż Steaua Bukareszt -
  • 12.12  
    AFC UTA Arad Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

14. kolejka

  • 16.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC UTA Arad -
  • 16.12  
    Dinamo Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 16.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Steaua Bukareszt -
  • 16.12  
    FC Astra Ploeszti CS Gaz Metan Mediaş -
  • 16.12  
    FC Voluntari CF Chindia Târgovişte -
  • 16.12  
    ACSM Politehnica Iași FC Academica Clinceni -
  • 16.12  
    FC Viitorul Constanţa AFC Botoşani -
  • 16.12  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş AFC Hermannstadt Sibiu -

15. kolejka

  • 19.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACSM Politehnica Iași -
  • 19.12  
    FC Academica Clinceni Dinamo Bukareszt -
  • 19.12  
    AFC UTA Arad FC Astra Ploeszti -
  • 19.12  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Viitorul Constanţa -
  • 19.12  
    CF Chindia Târgovişte ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 19.12  
    AFC Botoşani FC Voluntari -
  • 19.12  
    Steaua Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 19.12  
    CFR 1907 Kluż Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

16. kolejka

  • 13.01  
    Steaua Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 13.01  
    AFC UTA Arad FC Viitorul Constanţa -
  • 13.01  
    AFC Hermannstadt Sibiu Dinamo Bukareszt -
  • 13.01  
    CF Chindia Târgovişte ACSM Politehnica Iași -
  • 13.01  
    CFR 1907 Kluż FC Academica Clinceni -
  • 13.01  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Voluntari -
  • 13.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.01  
    AFC Botoşani ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

17. kolejka

  • 16.01  
    FC Viitorul Constanţa Steaua Bukareszt -
  • 16.01  
    FC Voluntari AFC UTA Arad -
  • 16.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CFR 1907 Kluż -
  • 16.01  
    FC Astra Ploeszti Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 16.01  
    FC Academica Clinceni AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 16.01  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CS Gaz Metan Mediaş -
  • 16.01  
    ACSM Politehnica Iași AFC Botoşani -
  • 16.01  
    Dinamo Bukareszt CF Chindia Târgovişte -

18. kolejka

  • 23.01  
    AFC Hermannstadt Sibiu CFR 1907 Kluż -
  • 23.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Astra Ploeszti -
  • 23.01  
    AFC UTA Arad ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 23.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Viitorul Constanţa -
  • 23.01  
    Steaua Bukareszt FC Voluntari -
  • 23.01  
    AFC Botoşani Dinamo Bukareszt -
  • 23.01  
    CS Gaz Metan Mediaş ACSM Politehnica Iași -
  • 23.01  
    CF Chindia Târgovişte FC Academica Clinceni -

19. kolejka

  • 27.01  
    CFR 1907 Kluż FC Astra Ploeszti -
  • 27.01  
    AFC Hermannstadt Sibiu CF Chindia Târgovişte -
  • 27.01  
    FC Viitorul Constanţa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 27.01  
    FC Voluntari Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 27.01  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Steaua Bukareszt -
  • 27.01  
    Dinamo Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 27.01  
    FC Academica Clinceni AFC Botoşani -
  • 27.01  
    ACSM Politehnica Iași AFC UTA Arad -

20. kolejka

  • 30.01  
    CF Chindia Târgovişte CFR 1907 Kluż -
  • 30.01  
    AFC Botoşani AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 30.01  
    FC Astra Ploeszti FC Viitorul Constanţa -
  • 30.01  
    AFC UTA Arad Dinamo Bukareszt -
  • 30.01  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Academica Clinceni -
  • 30.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Voluntari -
  • 30.01  
    Steaua Bukareszt ACSM Politehnica Iași -
  • 30.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

21. kolejka

  • 03.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 03.02  
    CF Chindia Târgovişte AFC Botoşani -
  • 03.02  
    CFR 1907 Kluż FC Viitorul Constanţa -
  • 03.02  
    FC Voluntari FC Astra Ploeszti -
  • 03.02  
    FC Academica Clinceni AFC UTA Arad -
  • 03.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu CS Gaz Metan Mediaş -
  • 03.02  
    ACSM Politehnica Iași Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 03.02  
    Dinamo Bukareszt Steaua Bukareszt -

22. kolejka

  • 06.02  
    AFC UTA Arad AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 06.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ACSM Politehnica Iași -
  • 06.02  
    FC Astra Ploeszti ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 06.02  
    Steaua Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 06.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Dinamo Bukareszt -
  • 06.02  
    AFC Botoşani CFR 1907 Kluż -
  • 06.02  
    CS Gaz Metan Mediaş CF Chindia Târgovişte -
  • 06.02  
    FC Viitorul Constanţa FC Voluntari -

23. kolejka

  • 13.02  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -
  • 13.02  
    ACSM Politehnica Iași FC Astra Ploeszti -
  • 13.02  
    CF Chindia Târgovişte AFC UTA Arad -
  • 13.02  
    Dinamo Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Viitorul Constanţa -
  • 13.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Steaua Bukareszt -
  • 13.02  
    CFR 1907 Kluż FC Voluntari -
  • 13.02  
    FC Academica Clinceni Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

24. kolejka

  • 20.02  
    FC Viitorul Constanţa ACSM Politehnica Iași -
  • 20.02  
    AFC UTA Arad AFC Botoşani -
  • 20.02  
    FC Voluntari ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 20.02  
    CS Gaz Metan Mediaş CFR 1907 Kluż -
  • 20.02  
    Steaua Bukareszt CF Chindia Târgovişte -
  • 20.02  
    FC Astra Ploeszti Dinamo Bukareszt -
  • 20.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 20.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Academica Clinceni -

25. kolejka

  • 27.02  
    ACSM Politehnica Iași FC Voluntari -
  • 27.02  
    Dinamo Bukareszt FC Viitorul Constanţa -
  • 27.02  
    FC Academica Clinceni FC Astra Ploeszti -
  • 27.02  
    CF Chindia Târgovişte Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 27.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 27.02  
    CFR 1907 Kluż ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 27.02  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC UTA Arad -
  • 27.02  
    AFC Botoşani Steaua Bukareszt -

26. kolejka

  • 06.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CF Chindia Târgovişte -
  • 06.03  
    AFC UTA Arad CFR 1907 Kluż -
  • 06.03  
    Steaua Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 06.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş ACSM Politehnica Iași -
  • 06.03  
    FC Voluntari Dinamo Bukareszt -
  • 06.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Botoşani -
  • 06.03  
    FC Viitorul Constanţa FC Academica Clinceni -
  • 06.03  
    FC Astra Ploeszti AFC Hermannstadt Sibiu -

27. kolejka

  • 13.03  
    CS Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 13.03  
    CF Chindia Târgovişte FC Astra Ploeszti -
  • 13.03  
    Dinamo Bukareszt ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 13.03  
    AFC UTA Arad Steaua Bukareszt -
  • 13.03  
    CFR 1907 Kluż ACSM Politehnica Iași -
  • 13.03  
    AFC Botoşani Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.03  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Viitorul Constanţa -
  • 13.03  
    FC Academica Clinceni FC Voluntari -

28. kolejka

  • 20.03  
    ACSM Politehnica Iași Dinamo Bukareszt -
  • 20.03  
    Steaua Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 20.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC UTA Arad -
  • 20.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Academica Clinceni -
  • 20.03  
    FC Voluntari AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 20.03  
    FC Viitorul Constanţa CF Chindia Târgovişte -
  • 20.03  
    FC Astra Ploeszti AFC Botoşani -

29. kolejka

  • 03.04  
    AFC UTA Arad Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 03.04  
    AFC Botoşani FC Viitorul Constanţa -
  • 03.04  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Astra Ploeszti -
  • 03.04  
    CFR 1907 Kluż Dinamo Bukareszt -
  • 03.04  
    Steaua Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 03.04  
    FC Academica Clinceni ACSM Politehnica Iași -
  • 03.04  
    CF Chindia Târgovişte FC Voluntari -
  • 03.04  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

30. kolejka

  • 10.04  
    FC Viitorul Constanţa CS Gaz Metan Mediaş -
  • 10.04  
    FC Astra Ploeszti AFC UTA Arad -
  • 10.04  
    Dinamo Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 10.04  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CF Chindia Târgovişte -
  • 10.04  
    FC Voluntari AFC Botoşani -
  • 10.04  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Steaua Bukareszt -
  • 10.04  
    ACSM Politehnica Iași AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 10.04  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -