Rumunia - Liga I

Tabela Liga I online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 5 15   5 0 0   11 - 3 8
2   CFR 1907 Kluż 5 11   3 2 0   5 - 1 4
3   ACSM Politehnica Iași 5 9   3 0 2   10 - 12 -2
4   Steaua Bukareszt 5 9   3 0 2   12 - 7 5
5   AFC Hermannstadt Sibiu 5 8   2 2 1   8 - 6 2
6   AFC Botoşani 5 8   2 2 1   9 - 5 4
7   FC Voluntari 5 7   2 1 2   6 - 6 0
8   FC Academica Clinceni 5 6   1 3 1   5 - 4 1
9   CS Gaz Metan Mediaş 5 6   2 0 3   8 - 8 0
10   AFC UTA Arad 5 6   1 3 1   5 - 5 0
11   Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 5 6   1 3 1   5 - 5 0
12   Dinamo Bukareszt 5 5   1 2 2   5 - 5 0
13   CF Chindia Târgovişte 5 5   1 2 2   2 - 4 -2
14   FC Viitorul Constanţa 5 5   1 2 2   7 - 10 -3
15   ACS Campionii Fotbal Club Argeş 5 1   0 1 4   4 - 11 -7
16   FC Astra Ploeszti 5 1   0 1 4   3 - 13 -10
  • Zespół w trakcie meczu

6. kolejka (następna)

  • 02.10 20:00
  • 03.10 14:30
  • 03.10 17:00
  • 03.10 20:00
  • 04.10 12:30
  • 04.10 17:30
  • 04.10 20:30
  • 05.10 20:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Elvir Koljić(Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv) 6 0
Dennis Man(Steaua Bukareszt) 5 0
Andrei Cristea(ACSM Politehnica Iași) 4 0

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Manuel Ignacio de Iriondo(ACSM Politehnica Iași) 1 2 3
Alexandru Adrian Dandea(FC Astra Ploeszti) 1 2 3
Jonathan Yoni Emanuel Rodriguez(AFC Botoşani) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Liga I

6. kolejka

  • 02.10 20:00  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv ACSM Politehnica Iași -
  • 03.10 14:30  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 03.10 17:00  
    FC Astra Ploeszti FC Voluntari -
  • 03.10 20:00  
    Steaua Bukareszt Dinamo Bukareszt -
  • 04.10 12:30  
    AFC Botoşani CF Chindia Târgovişte -
  • 04.10 17:30  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 04.10 20:30  
    FC Viitorul Constanţa CFR 1907 Kluż -
  • 05.10 20:00  
    AFC UTA Arad FC Academica Clinceni -

7. kolejka

  • 17.10  
    CFR 1907 Kluż AFC Botoşani -
  • 17.10  
    FC Voluntari FC Viitorul Constanţa -
  • 17.10  
    Dinamo Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 17.10  
    FC Academica Clinceni Steaua Bukareszt -
  • 17.10  
    AFC Hermannstadt Sibiu AFC UTA Arad -
  • 17.10  
    ACSM Politehnica Iași Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 17.10  
    CF Chindia Târgovişte CS Gaz Metan Mediaş -
  • 17.10  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Astra Ploeszti -

8. kolejka

  • 24.10  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Academica Clinceni -
  • 24.10  
    FC Voluntari CFR 1907 Kluż -
  • 24.10  
    FC Astra Ploeszti ACSM Politehnica Iași -
  • 24.10  
    AFC UTA Arad CF Chindia Târgovişte -
  • 24.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Dinamo Bukareszt -
  • 24.10  
    FC Viitorul Constanţa ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 24.10  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC Botoşani -
  • 24.10  
    Steaua Bukareszt AFC Hermannstadt Sibiu -

9. kolejka

  • 31.10  
    Dinamo Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 31.10  
    ACSM Politehnica Iași FC Viitorul Constanţa -
  • 31.10  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Voluntari -
  • 31.10  
    CF Chindia Târgovişte Steaua Bukareszt -
  • 31.10  
    CFR 1907 Kluż CS Gaz Metan Mediaş -
  • 31.10  
    AFC Botoşani AFC UTA Arad -
  • 31.10  
    AFC Hermannstadt Sibiu Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 31.10  
    FC Academica Clinceni Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -

10. kolejka

  • 07.11  
    AFC UTA Arad CS Gaz Metan Mediaş -
  • 07.11  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CFR 1907 Kluż -
  • 07.11  
    FC Viitorul Constanţa Dinamo Bukareszt -
  • 07.11  
    FC Voluntari ACSM Politehnica Iași -
  • 07.11  
    Steaua Bukareszt AFC Botoşani -
  • 07.11  
    FC Astra Ploeszti FC Academica Clinceni -
  • 07.11  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 07.11  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CF Chindia Târgovişte -

11. kolejka

  • 21.11  
    CFR 1907 Kluż AFC UTA Arad -
  • 21.11  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Astra Ploeszti -
  • 21.11  
    AFC Botoşani Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 21.11  
    Dinamo Bukareszt FC Voluntari -
  • 21.11  
    CF Chindia Târgovişte Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 21.11  
    ACSM Politehnica Iași ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 21.11  
    FC Academica Clinceni FC Viitorul Constanţa -
  • 21.11  
    CS Gaz Metan Mediaş Steaua Bukareszt -

12. kolejka

  • 05.12  
    ACSM Politehnica Iași CFR 1907 Kluż -
  • 05.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Botoşani -
  • 05.12  
    FC Voluntari FC Academica Clinceni -
  • 05.12  
    Steaua Bukareszt AFC UTA Arad -
  • 05.12  
    FC Viitorul Constanţa AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 05.12  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Dinamo Bukareszt -
  • 05.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CS Gaz Metan Mediaş -
  • 05.12  
    FC Astra Ploeszti CF Chindia Târgovişte -

13. kolejka

  • 12.12  
    CF Chindia Târgovişte FC Viitorul Constanţa -
  • 12.12  
    FC Academica Clinceni ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 12.12  
    AFC Botoşani FC Astra Ploeszti -
  • 12.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Voluntari -
  • 12.12  
    CS Gaz Metan Mediaş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 12.12  
    Dinamo Bukareszt ACSM Politehnica Iași -
  • 12.12  
    CFR 1907 Kluż Steaua Bukareszt -
  • 12.12  
    AFC UTA Arad Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

14. kolejka

  • 16.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC UTA Arad -
  • 16.12  
    Dinamo Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 16.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Steaua Bukareszt -
  • 16.12  
    FC Astra Ploeszti CS Gaz Metan Mediaş -
  • 16.12  
    FC Voluntari CF Chindia Târgovişte -
  • 16.12  
    ACSM Politehnica Iași FC Academica Clinceni -
  • 16.12  
    FC Viitorul Constanţa AFC Botoşani -
  • 16.12  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş AFC Hermannstadt Sibiu -

15. kolejka

  • 19.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACSM Politehnica Iași -
  • 19.12  
    FC Academica Clinceni Dinamo Bukareszt -
  • 19.12  
    AFC UTA Arad FC Astra Ploeszti -
  • 19.12  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Viitorul Constanţa -
  • 19.12  
    CF Chindia Târgovişte ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 19.12  
    AFC Botoşani FC Voluntari -
  • 19.12  
    Steaua Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 19.12  
    CFR 1907 Kluż Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

16. kolejka

  • 13.01  
    Steaua Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 13.01  
    AFC UTA Arad FC Viitorul Constanţa -
  • 13.01  
    AFC Hermannstadt Sibiu Dinamo Bukareszt -
  • 13.01  
    CF Chindia Târgovişte ACSM Politehnica Iași -
  • 13.01  
    CFR 1907 Kluż FC Academica Clinceni -
  • 13.01  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Voluntari -
  • 13.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.01  
    AFC Botoşani ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

17. kolejka

  • 16.01  
    FC Viitorul Constanţa Steaua Bukareszt -
  • 16.01  
    FC Voluntari AFC UTA Arad -
  • 16.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CFR 1907 Kluż -
  • 16.01  
    FC Astra Ploeszti Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 16.01  
    FC Academica Clinceni AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 16.01  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CS Gaz Metan Mediaş -
  • 16.01  
    ACSM Politehnica Iași AFC Botoşani -
  • 16.01  
    Dinamo Bukareszt CF Chindia Târgovişte -

18. kolejka

  • 23.01  
    AFC Hermannstadt Sibiu CFR 1907 Kluż -
  • 23.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Astra Ploeszti -
  • 23.01  
    AFC UTA Arad ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 23.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Viitorul Constanţa -
  • 23.01  
    Steaua Bukareszt FC Voluntari -
  • 23.01  
    AFC Botoşani Dinamo Bukareszt -
  • 23.01  
    CS Gaz Metan Mediaş ACSM Politehnica Iași -
  • 23.01  
    CF Chindia Târgovişte FC Academica Clinceni -

19. kolejka

  • 27.01  
    CFR 1907 Kluż FC Astra Ploeszti -
  • 27.01  
    AFC Hermannstadt Sibiu CF Chindia Târgovişte -
  • 27.01  
    FC Viitorul Constanţa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 27.01  
    FC Voluntari Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 27.01  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Steaua Bukareszt -
  • 27.01  
    Dinamo Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 27.01  
    FC Academica Clinceni AFC Botoşani -
  • 27.01  
    ACSM Politehnica Iași AFC UTA Arad -

20. kolejka

  • 30.01  
    CF Chindia Târgovişte CFR 1907 Kluż -
  • 30.01  
    AFC Botoşani AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 30.01  
    FC Astra Ploeszti FC Viitorul Constanţa -
  • 30.01  
    AFC UTA Arad Dinamo Bukareszt -
  • 30.01  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Academica Clinceni -
  • 30.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Voluntari -
  • 30.01  
    Steaua Bukareszt ACSM Politehnica Iași -
  • 30.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

21. kolejka

  • 03.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 03.02  
    CF Chindia Târgovişte AFC Botoşani -
  • 03.02  
    CFR 1907 Kluż FC Viitorul Constanţa -
  • 03.02  
    FC Voluntari FC Astra Ploeszti -
  • 03.02  
    FC Academica Clinceni AFC UTA Arad -
  • 03.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu CS Gaz Metan Mediaş -
  • 03.02  
    ACSM Politehnica Iași Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 03.02  
    Dinamo Bukareszt Steaua Bukareszt -

22. kolejka

  • 06.02  
    AFC UTA Arad AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 06.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ACSM Politehnica Iași -
  • 06.02  
    FC Astra Ploeszti ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 06.02  
    Steaua Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 06.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Dinamo Bukareszt -
  • 06.02  
    AFC Botoşani CFR 1907 Kluż -
  • 06.02  
    CS Gaz Metan Mediaş CF Chindia Târgovişte -
  • 06.02  
    FC Viitorul Constanţa FC Voluntari -

23. kolejka

  • 13.02  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -
  • 13.02  
    ACSM Politehnica Iași FC Astra Ploeszti -
  • 13.02  
    CF Chindia Târgovişte AFC UTA Arad -
  • 13.02  
    Dinamo Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Viitorul Constanţa -
  • 13.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Steaua Bukareszt -
  • 13.02  
    CFR 1907 Kluż FC Voluntari -
  • 13.02  
    FC Academica Clinceni Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

24. kolejka

  • 20.02  
    FC Viitorul Constanţa ACSM Politehnica Iași -
  • 20.02  
    AFC UTA Arad AFC Botoşani -
  • 20.02  
    FC Voluntari ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 20.02  
    CS Gaz Metan Mediaş CFR 1907 Kluż -
  • 20.02  
    Steaua Bukareszt CF Chindia Târgovişte -
  • 20.02  
    FC Astra Ploeszti Dinamo Bukareszt -
  • 20.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 20.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Academica Clinceni -

25. kolejka

  • 27.02  
    ACSM Politehnica Iași FC Voluntari -
  • 27.02  
    Dinamo Bukareszt FC Viitorul Constanţa -
  • 27.02  
    FC Academica Clinceni FC Astra Ploeszti -
  • 27.02  
    CF Chindia Târgovişte Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 27.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 27.02  
    CFR 1907 Kluż ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 27.02  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC UTA Arad -
  • 27.02  
    AFC Botoşani Steaua Bukareszt -

26. kolejka

  • 06.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CF Chindia Târgovişte -
  • 06.03  
    AFC UTA Arad CFR 1907 Kluż -
  • 06.03  
    Steaua Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 06.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş ACSM Politehnica Iași -
  • 06.03  
    FC Voluntari Dinamo Bukareszt -
  • 06.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Botoşani -
  • 06.03  
    FC Viitorul Constanţa FC Academica Clinceni -
  • 06.03  
    FC Astra Ploeszti AFC Hermannstadt Sibiu -

27. kolejka

  • 13.03  
    CS Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 13.03  
    CF Chindia Târgovişte FC Astra Ploeszti -
  • 13.03  
    Dinamo Bukareszt ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 13.03  
    AFC UTA Arad Steaua Bukareszt -
  • 13.03  
    CFR 1907 Kluż ACSM Politehnica Iași -
  • 13.03  
    AFC Botoşani Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 13.03  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Viitorul Constanţa -
  • 13.03  
    FC Academica Clinceni FC Voluntari -

28. kolejka

  • 20.03  
    ACSM Politehnica Iași Dinamo Bukareszt -
  • 20.03  
    Steaua Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 20.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC UTA Arad -
  • 20.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Academica Clinceni -
  • 20.03  
    FC Voluntari AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 20.03  
    FC Viitorul Constanţa CF Chindia Târgovişte -
  • 20.03  
    FC Astra Ploeszti AFC Botoşani -

29. kolejka

  • 03.04  
    AFC UTA Arad Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 03.04  
    AFC Botoşani FC Viitorul Constanţa -
  • 03.04  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Astra Ploeszti -
  • 03.04  
    CFR 1907 Kluż Dinamo Bukareszt -
  • 03.04  
    Steaua Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 03.04  
    FC Academica Clinceni ACSM Politehnica Iași -
  • 03.04  
    CF Chindia Târgovişte FC Voluntari -
  • 03.04  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

30. kolejka

  • 10.04  
    FC Viitorul Constanţa CS Gaz Metan Mediaş -
  • 10.04  
    FC Astra Ploeszti AFC UTA Arad -
  • 10.04  
    Dinamo Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 10.04  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CF Chindia Târgovişte -
  • 10.04  
    FC Voluntari AFC Botoşani -
  • 10.04  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Steaua Bukareszt -
  • 10.04  
    ACSM Politehnica Iași AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 10.04  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -