Rumunia - Liga I

9. kolejka - Liga I

  • 17.09 17:00
  • 17.09 20:00
  • 18.09 13:30
  • 18.09 19:00
  • 19.09 12:30
  • 19.09 15:00
  • 19.09 18:00
  • 20.09 20:00

Tabela Liga I online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CFR 1907 Kluż 8 21   7 0 1   13 - 5 8
2   FC Rapid 1923 8 17   5 2 1   10 - 4 6
3   AFC Botoşani 8 17   5 2 1   8 - 5 3
4   AFC UTA Arad 8 15   4 3 1   9 - 5 4
5   SSC Farul Constanţa 1920 8 15   4 3 1   12 - 2 10
6   Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 8 13   4 1 3   10 - 9 1
7   Steaua Bukareszt 8 12   3 3 2   15 - 9 6
8   FC Voluntari 8 12   4 0 4   9 - 12 -3
9   ACS Campionii Fotbal Club Argeş 8 10   3 1 4   7 - 6 1
10   CS Mioveni 8 10   3 1 4   5 - 7 -2
11   CF Chindia Târgovişte 8 9   2 3 3   6 - 7 -1
12   FC U Craiova 1948 SA 8 8   2 2 4   7 - 9 -2
13   Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 8 7   1 4 3   7 - 9 -2
14   Dinamo Bukareszt 8 6   2 0 6   6 - 17 -11
15   CS Gaz Metan Mediaş 8 4   1 1 6   5 - 11 -6
16   FC Academica Clinceni 8 2   0 2 6   6 - 18 -12
  • Zespół w trakcie meczu

10. kolejka (następna)

  • 24.09 19:00
  • 25.09 16:00
  • 25.09 20:00
  • 26.09 14:30
  • 26.09 17:00
  • 26.09 20:00
  • 27.09 17:00
  • 27.09 20:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jefté Betancor Sánchez(SSC Farul Constanţa 1920) 7 1
Deian Cristian Sorescu(Dinamo Bukareszt) 5 0
Jovan Marković(Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv) 3 0

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Steliano Filip(Dinamo Bukareszt) 1 4 5
Diogo Marques Izata Pereira(CS Gaz Metan Mediaş) 1 3 4
Claudiu Belu-Iordache(FC Rapid 1923) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Liga I

9. kolejka

  • 17.09 17:00  
    FC Voluntari CS Mioveni -
  • 17.09 20:00  
    FC Rapid 1923 CS Gaz Metan Mediaş -
  • 18.09 13:30  
    CF Chindia Târgovişte SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 18.09 19:00  
    FC U Craiova 1948 SA Steaua Bukareszt -
  • 19.09 12:30  
    FC Academica Clinceni ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 19.09 15:00  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC UTA Arad -
  • 19.09 18:00  
    Dinamo Bukareszt AFC Botoşani -
  • 20.09 20:00  
    CFR 1907 Kluż Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

10. kolejka

  • 24.09 19:00  
    FC Rapid 1923 FC Voluntari -
  • 25.09 16:00  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CF Chindia Târgovişte -
  • 25.09 20:00  
    Steaua Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 26.09 14:30  
    SSC Farul Constanţa 1920 CS Mioveni -
  • 26.09 17:00  
    AFC Botoşani FC U Craiova 1948 SA -
  • 26.09 20:00  
    AFC UTA Arad CFR 1907 Kluż -
  • 27.09 17:00  
    CS Gaz Metan Mediaş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 27.09 20:00  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Dinamo Bukareszt -

11. kolejka

  • 02.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Rapid 1923 -
  • 02.10  
    FC Voluntari SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 02.10  
    CFR 1907 Kluż CS Gaz Metan Mediaş -
  • 02.10  
    CS Mioveni ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 02.10  
    FC Academica Clinceni AFC Botoşani -
  • 02.10  
    CF Chindia Târgovişte Steaua Bukareszt -
  • 02.10  
    Dinamo Bukareszt AFC UTA Arad -
  • 02.10  
    FC U Craiova 1948 SA Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

12. kolejka

  • 16.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Voluntari -
  • 16.10  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 16.10  
    FC Rapid 1923 CFR 1907 Kluż -
  • 16.10  
    Steaua Bukareszt CS Mioveni -
  • 16.10  
    AFC Botoşani CF Chindia Târgovişte -
  • 16.10  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Academica Clinceni -
  • 16.10  
    AFC UTA Arad FC U Craiova 1948 SA -
  • 16.10  
    CS Gaz Metan Mediaş Dinamo Bukareszt -

13. kolejka

  • 23.10  
    Dinamo Bukareszt FC Rapid 1923 -
  • 23.10  
    SSC Farul Constanţa 1920 Steaua Bukareszt -
  • 23.10  
    CFR 1907 Kluż Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 23.10  
    FC Voluntari ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 23.10  
    CS Mioveni AFC Botoşani -
  • 23.10  
    CF Chindia Târgovişte Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 23.10  
    FC Academica Clinceni AFC UTA Arad -
  • 23.10  
    FC U Craiova 1948 SA CS Gaz Metan Mediaş -

14. kolejka

  • 30.10  
    Steaua Bukareszt ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 30.10  
    CFR 1907 Kluż FC Voluntari -
  • 30.10  
    AFC Botoşani SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 30.10  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CS Mioveni -
  • 30.10  
    AFC UTA Arad CF Chindia Târgovişte -
  • 30.10  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Academica Clinceni -
  • 30.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Dinamo Bukareszt -
  • 30.10  
    FC Rapid 1923 FC U Craiova 1948 SA -

15. kolejka

  • 06.11  
    FC Voluntari Steaua Bukareszt -
  • 06.11  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş AFC Botoşani -
  • 06.11  
    Dinamo Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 06.11  
    CF Chindia Târgovişte CS Gaz Metan Mediaş -
  • 06.11  
    CS Mioveni AFC UTA Arad -
  • 06.11  
    SSC Farul Constanţa 1920 Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 06.11  
    FC Academica Clinceni FC Rapid 1923 -
  • 06.11  
    FC U Craiova 1948 SA Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -

16. kolejka

  • 20.11  
    Steaua Bukareszt AFC Botoşani -
  • 20.11  
    CF Chindia Târgovişte FC Rapid 1923 -
  • 20.11  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 20.11  
    SSC Farul Constanţa 1920 AFC UTA Arad -
  • 20.11  
    CS Mioveni CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.11  
    FC Voluntari Dinamo Bukareszt -
  • 20.11  
    FC Academica Clinceni Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 20.11  
    FC U Craiova 1948 SA CFR 1907 Kluż -

17. kolejka

  • 27.11  
    AFC UTA Arad ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 27.11  
    AFC Botoşani FC Voluntari -
  • 27.11  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Steaua Bukareszt -
  • 27.11  
    CS Gaz Metan Mediaş SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 27.11  
    FC Rapid 1923 CS Mioveni -
  • 27.11  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CF Chindia Târgovişte -
  • 27.11  
    CFR 1907 Kluż FC Academica Clinceni -
  • 27.11  
    Dinamo Bukareszt FC U Craiova 1948 SA -

18. kolejka

  • 04.12  
    SSC Farul Constanţa 1920 FC Rapid 1923 -
  • 04.12  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CS Gaz Metan Mediaş -
  • 04.12  
    FC Academica Clinceni Dinamo Bukareszt -
  • 04.12  
    AFC Botoşani Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 04.12  
    CF Chindia Târgovişte CFR 1907 Kluż -
  • 04.12  
    CS Mioveni Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 04.12  
    Steaua Bukareszt AFC UTA Arad -
  • 04.12  
    FC U Craiova 1948 SA FC Voluntari -

19. kolejka

  • 11.12  
    FC U Craiova 1948 SA FC Academica Clinceni -
  • 11.12  
    FC Voluntari Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 11.12  
    CS Gaz Metan Mediaş Steaua Bukareszt -
  • 11.12  
    AFC UTA Arad AFC Botoşani -
  • 11.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 11.12  
    Dinamo Bukareszt CF Chindia Târgovişte -
  • 11.12  
    FC Rapid 1923 ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 11.12  
    CFR 1907 Kluż CS Mioveni -

20. kolejka

  • 14.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC UTA Arad -
  • 14.12  
    FC Academica Clinceni FC Voluntari -
  • 14.12  
    CF Chindia Târgovişte FC U Craiova 1948 SA -
  • 14.12  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -
  • 14.12  
    Steaua Bukareszt FC Rapid 1923 -
  • 14.12  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 14.12  
    SSC Farul Constanţa 1920 CFR 1907 Kluż -
  • 14.12  
    CS Mioveni Dinamo Bukareszt -

21. kolejka

  • 18.12  
    FC Voluntari AFC UTA Arad -
  • 18.12  
    FC Academica Clinceni CF Chindia Târgovişte -
  • 18.12  
    CS Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 18.12  
    FC U Craiova 1948 SA CS Mioveni -
  • 18.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Steaua Bukareszt -
  • 18.12  
    Dinamo Bukareszt SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 18.12  
    FC Rapid 1923 AFC Botoşani -
  • 18.12  
    CFR 1907 Kluż ACS Campionii Fotbal Club Argeş -

22. kolejka

  • 22.01  
    CS Mioveni FC Academica Clinceni -
  • 22.01  
    SSC Farul Constanţa 1920 FC U Craiova 1948 SA -
  • 22.01  
    AFC UTA Arad CS Gaz Metan Mediaş -
  • 22.01  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Rapid 1923 -
  • 22.01  
    CF Chindia Târgovişte FC Voluntari -
  • 22.01  
    AFC Botoşani Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 22.01  
    Steaua Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 22.01  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Dinamo Bukareszt -

23. kolejka

  • 29.01  
    FC Rapid 1923 AFC UTA Arad -
  • 29.01  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 29.01  
    FC Academica Clinceni SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 29.01  
    FC Voluntari CS Gaz Metan Mediaş -
  • 29.01  
    CF Chindia Târgovişte CS Mioveni -
  • 29.01  
    FC U Craiova 1948 SA ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 29.01  
    CFR 1907 Kluż AFC Botoşani -
  • 29.01  
    Dinamo Bukareszt Steaua Bukareszt -

24. kolejka

  • 05.02  
    CS Mioveni FC Voluntari -
  • 05.02  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Rapid 1923 -
  • 05.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Academica Clinceni -
  • 05.02  
    AFC UTA Arad Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 05.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -
  • 05.02  
    SSC Farul Constanţa 1920 CF Chindia Târgovişte -
  • 05.02  
    Steaua Bukareszt FC U Craiova 1948 SA -
  • 05.02  
    AFC Botoşani Dinamo Bukareszt -

25. kolejka

  • 09.02  
    FC Voluntari FC Rapid 1923 -
  • 09.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Gaz Metan Mediaş -
  • 09.02  
    CFR 1907 Kluż AFC UTA Arad -
  • 09.02  
    Dinamo Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 09.02  
    CS Mioveni SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 09.02  
    FC U Craiova 1948 SA AFC Botoşani -
  • 09.02  
    CF Chindia Târgovişte ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 09.02  
    FC Academica Clinceni Steaua Bukareszt -

26. kolejka

  • 12.02  
    Steaua Bukareszt CF Chindia Târgovişte -
  • 12.02  
    AFC Botoşani FC Academica Clinceni -
  • 12.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC U Craiova 1948 SA -
  • 12.02  
    AFC UTA Arad Dinamo Bukareszt -
  • 12.02  
    SSC Farul Constanţa 1920 FC Voluntari -
  • 12.02  
    FC Rapid 1923 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 12.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş CS Mioveni -
  • 12.02  
    CS Gaz Metan Mediaş CFR 1907 Kluż -

27. kolejka

  • 19.02  
    FC Voluntari Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 19.02  
    SSC Farul Constanţa 1920 ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 19.02  
    CFR 1907 Kluż FC Rapid 1923 -
  • 19.02  
    CS Mioveni Steaua Bukareszt -
  • 19.02  
    CF Chindia Târgovişte AFC Botoşani -
  • 19.02  
    FC Academica Clinceni Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 19.02  
    FC U Craiova 1948 SA AFC UTA Arad -
  • 19.02  
    Dinamo Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -

28. kolejka

  • 26.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CFR 1907 Kluż -
  • 26.02  
    AFC UTA Arad FC Academica Clinceni -
  • 26.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CF Chindia Târgovişte -
  • 26.02  
    CS Gaz Metan Mediaş FC U Craiova 1948 SA -
  • 26.02  
    AFC Botoşani CS Mioveni -
  • 26.02  
    FC Rapid 1923 Dinamo Bukareszt -
  • 26.02  
    Steaua Bukareszt SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 26.02  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş FC Voluntari -

29. kolejka

  • 01.03  
    FC Voluntari CFR 1907 Kluż -
  • 01.03  
    ACS Campionii Fotbal Club Argeş Steaua Bukareszt -
  • 01.03  
    SSC Farul Constanţa 1920 AFC Botoşani -
  • 01.03  
    CS Mioveni Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 01.03  
    CF Chindia Târgovişte AFC UTA Arad -
  • 01.03  
    FC Academica Clinceni CS Gaz Metan Mediaş -
  • 01.03  
    FC U Craiova 1948 SA FC Rapid 1923 -
  • 01.03  
    Dinamo Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -

30. kolejka

  • 05.03  
    CS Gaz Metan Mediaş CF Chindia Târgovişte -
  • 05.03  
    AFC UTA Arad CS Mioveni -
  • 05.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv SSC Farul Constanţa 1920 -
  • 05.03  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC U Craiova 1948 SA -
  • 05.03  
    Steaua Bukareszt FC Voluntari -
  • 05.03  
    FC Rapid 1923 FC Academica Clinceni -
  • 05.03  
    AFC Botoşani ACS Campionii Fotbal Club Argeş -
  • 05.03  
    CFR 1907 Kluż Dinamo Bukareszt -