Rumunia - Liga I

Tabela Liga I

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CFR 1907 Kluż 6 14   4 2 0   14 - 4 10
2 ACSM Politehnica Iași 6 14   4 2 0   8 - 2 6
3 FC Viitorul Constanţa 6 12   3 3 0   14 - 7 7
4 CS Gaz Metan Mediaş 6 12   3 3 0   10 - 4 6
5 AFC Botoşani 6 10   2 4 0   12 - 7 5
6 Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 6 10   3 1 2   8 - 6 2
7 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 6 8   1 5 0   5 - 4 1
8 FC Astra Ploeszti 6 8   2 2 2   7 - 7 0
9 AFC Hermannstadt Sibiu 6 6   2 0 4   9 - 14 -5
10 FC Voluntari 6 5   1 2 3   5 - 10 -5
11 Steaua Bukareszt 6 4   1 1 4   7 - 12 -5
12 CF Chindia Târgovişte 6 4   1 1 4   7 - 13 -6
13 FC Academica Clinceni 6 3   1 0 5   9 - 16 -7
14 Dinamo Bukareszt 6 3   1 0 5   6 - 15 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 23.08 17:00
  • 23.08 20:00
  • 24.08 14:30
  • 24.08 20:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 20:00
  • 26.08 20:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Eric De Oliveira Pereira(FC Viitorul Constanţa) 5 2
Sergiu Florin Buș(CS Gaz Metan Mediaş) 4 0
Valentin Gheorghe(FC Astra Ploeszti) 4 0

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Răzvan Adrian Dâlbea(AFC Hermannstadt Sibiu) 1 2 3
Ousmane Diarrassouba(AFC Hermannstadt Sibiu) 1 1 2
Neluţ Stelian Roșu(CS Gaz Metan Mediaş) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Liga I

7. kolejka

  • 23.08 17:00  
    ACSM Politehnica Iași CF Chindia Târgovişte -
  • 23.08 20:00  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Astra Ploeszti -
  • 24.08 14:30  
    FC Academica Clinceni Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 24.08 20:00  
    CFR 1907 Kluż AFC Botoşani -
  • 25.08 17:00  
    FC Viitorul Constanţa FC Voluntari -
  • 25.08 20:00  
    CS Gaz Metan Mediaş Steaua Bukareszt -
  • 26.08 20:00  
    Dinamo Bukareszt AFC Hermannstadt Sibiu -

8. kolejka

  • 31.08  
    AFC Botoşani FC Academica Clinceni -
  • 31.08  
    CS Gaz Metan Mediaş ACSM Politehnica Iași -
  • 31.08  
    AFC Hermannstadt Sibiu CF Chindia Târgovişte -
  • 31.08  
    Steaua Bukareszt FC Viitorul Constanţa -
  • 31.08  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Dinamo Bukareszt -
  • 31.08  
    FC Voluntari Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 31.08  
    FC Astra Ploeszti CFR 1907 Kluż -

9. kolejka

  • 14.09  
    FC Academica Clinceni FC Astra Ploeszti -
  • 14.09  
    Dinamo Bukareszt AFC Botoşani -
  • 14.09  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Steaua Bukareszt -
  • 14.09  
    FC Viitorul Constanţa CS Gaz Metan Mediaş -
  • 14.09  
    CF Chindia Târgovişte Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 14.09  
    ACSM Politehnica Iași AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 14.09  
    CFR 1907 Kluż FC Voluntari -

10. kolejka

  • 21.09  
    FC Astra Ploeszti Dinamo Bukareszt -
  • 21.09  
    FC Voluntari FC Academica Clinceni -
  • 21.09  
    Steaua Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 21.09  
    AFC Botoşani CF Chindia Târgovişte -
  • 21.09  
    FC Viitorul Constanţa ACSM Politehnica Iași -
  • 21.09  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 21.09  
    CS Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

11. kolejka

  • 28.09  
    FC Academica Clinceni Steaua Bukareszt -
  • 28.09  
    Dinamo Bukareszt FC Voluntari -
  • 28.09  
    AFC Hermannstadt Sibiu AFC Botoşani -
  • 28.09  
    CF Chindia Târgovişte FC Astra Ploeszti -
  • 28.09  
    CFR 1907 Kluż CS Gaz Metan Mediaş -
  • 28.09  
    ACSM Politehnica Iași Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 28.09  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Viitorul Constanţa -

12. kolejka

  • 05.10  
    FC Viitorul Constanţa CFR 1907 Kluż -
  • 05.10  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv ACSM Politehnica Iași -
  • 05.10  
    AFC Botoşani Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 05.10  
    FC Astra Ploeszti AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 05.10  
    FC Voluntari CF Chindia Târgovişte -
  • 05.10  
    Steaua Bukareszt Dinamo Bukareszt -
  • 05.10  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Academica Clinceni -

13. kolejka

  • 19.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Astra Ploeszti -
  • 19.10  
    CFR 1907 Kluż Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 19.10  
    FC Academica Clinceni FC Viitorul Constanţa -
  • 19.10  
    Dinamo Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 19.10  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Voluntari -
  • 19.10  
    CF Chindia Târgovişte Steaua Bukareszt -
  • 19.10  
    ACSM Politehnica Iași AFC Botoşani -

14. kolejka

  • 26.10  
    CF Chindia Târgovişte CS Gaz Metan Mediaş -
  • 26.10  
    Dinamo Bukareszt FC Viitorul Constanţa -
  • 26.10  
    AFC Hermannstadt Sibiu Steaua Bukareszt -
  • 26.10  
    AFC Botoşani FC Astra Ploeszti -
  • 26.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Voluntari -
  • 26.10  
    FC Academica Clinceni Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 26.10  
    ACSM Politehnica Iași CFR 1907 Kluż -

15. kolejka

  • 02.11  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Dinamo Bukareszt -
  • 02.11  
    FC Viitorul Constanţa CF Chindia Târgovişte -
  • 02.11  
    Steaua Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 02.11  
    CFR 1907 Kluż FC Academica Clinceni -
  • 02.11  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 02.11  
    FC Voluntari AFC Botoşani -
  • 02.11  
    FC Astra Ploeszti ACSM Politehnica Iași -

16. kolejka

  • 09.11  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Viitorul Constanţa -
  • 09.11  
    CF Chindia Târgovişte Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 09.11  
    Dinamo Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 09.11  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Gaz Metan Mediaş -
  • 09.11  
    FC Academica Clinceni ACSM Politehnica Iași -
  • 09.11  
    FC Astra Ploeszti FC Voluntari -
  • 09.11  
    AFC Botoşani Steaua Bukareszt -

17. kolejka

  • 23.11  
    FC Viitorul Constanţa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 23.11  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 23.11  
    CFR 1907 Kluż CF Chindia Târgovişte -
  • 23.11  
    FC Academica Clinceni Dinamo Bukareszt -
  • 23.11  
    Steaua Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 23.11  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC Botoşani -
  • 23.11  
    ACSM Politehnica Iași FC Voluntari -

18. kolejka

  • 30.11  
    AFC Hermannstadt Sibiu CFR 1907 Kluż -
  • 30.11  
    AFC Botoşani FC Viitorul Constanţa -
  • 30.11  
    FC Astra Ploeszti CS Gaz Metan Mediaş -
  • 30.11  
    FC Voluntari Steaua Bukareszt -
  • 30.11  
    CF Chindia Târgovişte FC Academica Clinceni -
  • 30.11  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 30.11  
    Dinamo Bukareszt ACSM Politehnica Iași -

19. kolejka

  • 04.12  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Voluntari -
  • 04.12  
    CFR 1907 Kluż Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 04.12  
    FC Viitorul Constanţa FC Astra Ploeszti -
  • 04.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Botoşani -
  • 04.12  
    ACSM Politehnica Iași Steaua Bukareszt -
  • 04.12  
    Dinamo Bukareszt CF Chindia Târgovişte -
  • 04.12  
    FC Academica Clinceni AFC Hermannstadt Sibiu -

20. kolejka

  • 07.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Academica Clinceni -
  • 07.12  
    FC Astra Ploeszti Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 07.12  
    AFC Botoşani CFR 1907 Kluż -
  • 07.12  
    FC Voluntari FC Viitorul Constanţa -
  • 07.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu Dinamo Bukareszt -
  • 07.12  
    CF Chindia Târgovişte ACSM Politehnica Iași -
  • 07.12  
    Steaua Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -

21. kolejka

  • 14.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Voluntari -
  • 14.12  
    CFR 1907 Kluż FC Astra Ploeszti -
  • 14.12  
    FC Academica Clinceni AFC Botoşani -
  • 14.12  
    CF Chindia Târgovişte AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 14.12  
    FC Viitorul Constanţa Steaua Bukareszt -
  • 14.12  
    Dinamo Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 14.12  
    ACSM Politehnica Iași CS Gaz Metan Mediaş -

22. kolejka

  • 21.12  
    Steaua Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 21.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CF Chindia Târgovişte -
  • 21.12  
    AFC Botoşani Dinamo Bukareszt -
  • 21.12  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Viitorul Constanţa -
  • 21.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu ACSM Politehnica Iași -
  • 21.12  
    FC Voluntari CFR 1907 Kluż -
  • 21.12  
    FC Astra Ploeszti FC Academica Clinceni -

23. kolejka

  • 01.02  
    CF Chindia Târgovişte AFC Botoşani -
  • 01.02  
    Dinamo Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 01.02  
    FC Academica Clinceni FC Voluntari -
  • 01.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 01.02  
    CFR 1907 Kluż Steaua Bukareszt -
  • 01.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CS Gaz Metan Mediaş -
  • 01.02  
    ACSM Politehnica Iași FC Viitorul Constanţa -

24. kolejka

  • 08.02  
    Steaua Bukareszt FC Academica Clinceni -
  • 08.02  
    CS Gaz Metan Mediaş CFR 1907 Kluż -
  • 08.02  
    FC Voluntari Dinamo Bukareszt -
  • 08.02  
    AFC Botoşani AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 08.02  
    FC Astra Ploeszti CF Chindia Târgovişte -
  • 08.02  
    FC Viitorul Constanţa Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 08.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ACSM Politehnica Iași -

25. kolejka

  • 15.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Botoşani -
  • 15.02  
    ACSM Politehnica Iași Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 15.02  
    CF Chindia Târgovişte FC Voluntari -
  • 15.02  
    Dinamo Bukareszt Steaua Bukareszt -
  • 15.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Astra Ploeszti -
  • 15.02  
    FC Academica Clinceni CS Gaz Metan Mediaş -
  • 15.02  
    CFR 1907 Kluż FC Viitorul Constanţa -

26. kolejka

  • 22.02  
    FC Voluntari AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 22.02  
    Steaua Bukareszt CF Chindia Târgovişte -
  • 22.02  
    FC Astra Ploeszti Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 22.02  
    AFC Botoşani ACSM Politehnica Iași -
  • 22.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -
  • 22.02  
    CS Gaz Metan Mediaş Dinamo Bukareszt -
  • 22.02  
    FC Viitorul Constanţa FC Academica Clinceni -