Rumunia - Liga I

Tabela Liga I

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CFR 1907 Kluż 21 46   13 7 1   35 - 12 23
2 Steaua Bukareszt 21 40   12 4 5   40 - 24 16
3 Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 21 38   11 5 5   37 - 19 18
4 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 21 33   9 6 6   29 - 19 10
5 FC Viitorul 21 33   10 3 8   25 - 23 2
6 FC Astra Ploeszti 21 31   8 7 6   28 - 20 8
7 AFC Hermannstadt Sibiu 21 28   8 4 9   22 - 22 0
8 CS Gaz Metan Mediaş 21 28   7 7 7   23 - 28 -5
9 FC Politehnica Iași 21 28   8 4 9   26 - 32 -6
10 AFC Botoşani 21 26   6 8 7   26 - 30 -4
11 Dinamo Bukareszt 21 22   5 7 9   22 - 34 -12
12 FC Dunărea Călăraşi 21 17   3 8 10   13 - 23 -10
13 CS Concordia Chiajna 21 17   4 5 12   16 - 37 -21
14 FC Voluntari 21 13   2 7 12   21 - 40 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

22. kolejka (następna)

  • 01.02 16:00
  • 01.02 19:00
  • 02.02 13:00
  • 02.02 19:00
  • 03.02 16:00
  • 03.02 19:00
  • 04.02 19:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Marius George Țucudean(CFR 1907 Kluż) 13 0
Alexandru Ionuț Mitriță(Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv) 13 5
Harlem-Eddy Gnohéré(Steaua Bukareszt) 11 3

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Denis Alibec(FC Astra Ploeszti) 2 6 8
Tudor Cristian Băluţă(FC Viitorul) 2 6 8
Alexandru Munteanu(FC Dunărea Călăraşi) 2 1 3

Terminarz / Wyniki Liga I

22. kolejka

  • 01.02 16:00  
    CS Concordia Chiajna AFC Botoşani -
  • 01.02 19:00  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Astra Ploeszti -
  • 02.02 13:00  
    FC Dunărea Călăraşi Steaua Bukareszt -
  • 02.02 19:00  
    CFR 1907 Kluż AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 03.02 16:00  
    FC Voluntari Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 03.02 19:00  
    FC Viitorul Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 04.02 19:00  
    Dinamo Bukareszt FC Politehnica Iași -

23. kolejka

  • 09.02  
    FC Astra Ploeszti FC Viitorul -
  • 09.02  
    FC Politehnica Iași CS Gaz Metan Mediaş -
  • 09.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Dinamo Bukareszt -
  • 09.02  
    AFC Botoşani FC Voluntari -
  • 09.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -
  • 09.02  
    FC Dunărea Călăraşi CS Concordia Chiajna -
  • 09.02  
    Steaua Bukareszt AFC Hermannstadt Sibiu -

24. kolejka

  • 16.02  
    CFR 1907 Kluż FC Astra Ploeszti -
  • 16.02  
    FC Viitorul FC Politehnica Iași -
  • 16.02  
    CS Gaz Metan Mediaş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 16.02  
    Dinamo Bukareszt AFC Botoşani -
  • 16.02  
    FC Voluntari FC Dunărea Călăraşi -
  • 16.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 16.02  
    CS Concordia Chiajna Steaua Bukareszt -

25. kolejka

  • 23.02  
    FC Astra Ploeszti AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 23.02  
    FC Politehnica Iași CFR 1907 Kluż -
  • 23.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Viitorul -
  • 23.02  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -
  • 23.02  
    FC Dunărea Călăraşi Dinamo Bukareszt -
  • 23.02  
    CS Concordia Chiajna FC Voluntari -
  • 23.02  
    Steaua Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

26. kolejka

  • 02.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Astra Ploeszti -
  • 02.03  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Politehnica Iași -
  • 02.03  
    CFR 1907 Kluż Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 02.03  
    FC Viitorul AFC Botoşani -
  • 02.03  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Dunărea Călăraşi -
  • 02.03  
    Dinamo Bukareszt CS Concordia Chiajna -
  • 02.03  
    FC Voluntari Steaua Bukareszt -