Rumunia - Liga I

1. kolejka - Liga I

Tabela Liga I

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Bukareszt 1 3   1 0 0   2 - 1 1
2 FC Astra Ploeszti 1 3   1 0 0   1 - 0 1
3 FC Dunărea Călăraşi 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4 AFC Hermannstadt Sibiu 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 AFC Botoşani 1 1   0 1 0   1 - 1 0
6 CFR 1907 Kluż 1 1   0 1 0   1 - 1 0
7 CS Concordia Chiajna 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 CS Gaz Metan Mediaş 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 FC Politehnica Iași 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 FC Voluntari 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
12 Steaua Bukareszt 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
14 FC Viitorul 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 27.07 20:00
  • 28.07 17:00
  • 28.07 20:00
  • 29.07 17:00
  • 29.07 20:00
  • 30.07 17:00
  • 30.07 20:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Paulo Vinícius de Souza Nascimento(CFR 1907 Kluż) 1 0
Diogo Ferreira Salomo(Dinamo Bukareszt) 1 0
Azdren Llullaku(FC Astra Ploeszti) 1 0

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tudor Cristian Băluţă(FC Viitorul) 1 1 2
Mihai Alexandru Roman(AFC Botoşani) 0 2 2
Aristides Soiledis(AFC Botoşani) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Liga I

1. kolejka

2. kolejka

  • 27.07 20:00  
    AFC Botoşani AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 28.07 17:00  
    FC Dunărea Călăraşi CFR 1907 Kluż -
  • 28.07 20:00  
    FC Politehnica Iași FC Astra Ploeszti -
  • 29.07 17:00  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 29.07 20:00  
    Steaua Bukareszt Dinamo Bukareszt -
  • 30.07 17:00  
    FC Voluntari CS Gaz Metan Mediaş -
  • 30.07 20:00  
    CS Concordia Chiajna FC Viitorul -

3. kolejka

  • 04.08  
    FC Astra Ploeszti Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 04.08  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Botoşani -
  • 04.08  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Dunărea Călăraşi -
  • 04.08  
    CFR 1907 Kluż CS Concordia Chiajna -
  • 04.08  
    FC Viitorul FC Voluntari -
  • 04.08  
    CS Gaz Metan Mediaş Dinamo Bukareszt -
  • 04.08  
    Steaua Bukareszt FC Politehnica Iași -

4. kolejka

  • 11.08  
    AFC Botoşani FC Astra Ploeszti -
  • 11.08  
    FC Dunărea Călăraşi Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 11.08  
    CS Concordia Chiajna AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 11.08  
    FC Voluntari CFR 1907 Kluż -
  • 11.08  
    Dinamo Bukareszt FC Viitorul -
  • 11.08  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Politehnica Iași -
  • 11.08  
    CS Gaz Metan Mediaş Steaua Bukareszt -

5. kolejka

  • 18.08  
    FC Astra Ploeszti FC Dunărea Călăraşi -
  • 18.08  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CS Concordia Chiajna -
  • 18.08  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Voluntari -
  • 18.08  
    CFR 1907 Kluż Dinamo Bukareszt -
  • 18.08  
    FC Politehnica Iași AFC Botoşani -
  • 18.08  
    FC Viitorul CS Gaz Metan Mediaş -
  • 18.08  
    Steaua Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -

6. kolejka

  • 25.08  
    CS Concordia Chiajna FC Astra Ploeszti -
  • 25.08  
    FC Voluntari Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 25.08  
    Dinamo Bukareszt AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 25.08  
    FC Dunărea Călăraşi FC Politehnica Iași -
  • 25.08  
    CS Gaz Metan Mediaş CFR 1907 Kluż -
  • 25.08  
    AFC Botoşani Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 25.08  
    FC Viitorul Steaua Bukareszt -

7. kolejka

  • 01.09  
    FC Astra Ploeszti FC Voluntari -
  • 01.09  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Dinamo Bukareszt -
  • 01.09  
    FC Politehnica Iași CS Concordia Chiajna -
  • 01.09  
    AFC Hermannstadt Sibiu CS Gaz Metan Mediaş -
  • 01.09  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Dunărea Călăraşi -
  • 01.09  
    CFR 1907 Kluż FC Viitorul -
  • 01.09  
    Steaua Bukareszt AFC Botoşani -

8. kolejka

  • 15.09  
    Dinamo Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 15.09  
    FC Voluntari FC Politehnica Iași -
  • 15.09  
    CS Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 15.09  
    CS Concordia Chiajna Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 15.09  
    FC Viitorul AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 15.09  
    FC Dunărea Călăraşi AFC Botoşani -
  • 15.09  
    CFR 1907 Kluż Steaua Bukareszt -

9. kolejka

  • 22.09  
    FC Astra Ploeszti CS Gaz Metan Mediaş -
  • 22.09  
    FC Politehnica Iași Dinamo Bukareszt -
  • 22.09  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Voluntari -
  • 22.09  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Viitorul -
  • 22.09  
    AFC Botoşani CS Concordia Chiajna -
  • 22.09  
    AFC Hermannstadt Sibiu CFR 1907 Kluż -
  • 22.09  
    Steaua Bukareszt FC Dunărea Călăraşi -

10. kolejka

  • 29.09  
    FC Viitorul FC Astra Ploeszti -
  • 29.09  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Politehnica Iași -
  • 29.09  
    Dinamo Bukareszt Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 29.09  
    FC Voluntari AFC Botoşani -
  • 29.09  
    CFR 1907 Kluż Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 29.09  
    CS Concordia Chiajna FC Dunărea Călăraşi -
  • 29.09  
    AFC Hermannstadt Sibiu Steaua Bukareszt -

11. kolejka

  • 06.10  
    FC Astra Ploeszti CFR 1907 Kluż -
  • 06.10  
    FC Politehnica Iași FC Viitorul -
  • 06.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Gaz Metan Mediaş -
  • 06.10  
    AFC Botoşani Dinamo Bukareszt -
  • 06.10  
    FC Dunărea Călăraşi FC Voluntari -
  • 06.10  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 06.10  
    Steaua Bukareszt CS Concordia Chiajna -

12. kolejka

  • 20.10  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Astra Ploeszti -
  • 20.10  
    CFR 1907 Kluż FC Politehnica Iași -
  • 20.10  
    FC Viitorul Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 20.10  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC Botoşani -
  • 20.10  
    Dinamo Bukareszt FC Dunărea Călăraşi -
  • 20.10  
    FC Voluntari CS Concordia Chiajna -
  • 20.10  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Steaua Bukareszt -

13. kolejka

  • 27.10  
    FC Astra Ploeszti Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 27.10  
    FC Politehnica Iași AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 27.10  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CFR 1907 Kluż -
  • 27.10  
    AFC Botoşani FC Viitorul -
  • 27.10  
    FC Dunărea Călăraşi CS Gaz Metan Mediaş -
  • 27.10  
    CS Concordia Chiajna Dinamo Bukareszt -
  • 27.10  
    Steaua Bukareszt FC Voluntari -

14. kolejka

  • 03.11  
    Steaua Bukareszt FC Astra Ploeszti -
  • 03.11  
    FC Politehnica Iași Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 03.11  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 03.11  
    AFC Botoşani CFR 1907 Kluż -
  • 03.11  
    FC Dunărea Călăraşi FC Viitorul -
  • 03.11  
    CS Concordia Chiajna CS Gaz Metan Mediaş -
  • 03.11  
    FC Voluntari Dinamo Bukareszt -

15. kolejka

  • 10.11  
    FC Astra Ploeszti FC Politehnica Iași -
  • 10.11  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 10.11  
    AFC Hermannstadt Sibiu AFC Botoşani -
  • 10.11  
    CFR 1907 Kluż FC Dunărea Călăraşi -
  • 10.11  
    FC Viitorul CS Concordia Chiajna -
  • 10.11  
    Dinamo Bukareszt Steaua Bukareszt -
  • 10.11  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Voluntari -

16. kolejka

  • 24.11  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Astra Ploeszti -
  • 24.11  
    AFC Botoşani Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 24.11  
    FC Dunărea Călăraşi AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 24.11  
    CS Concordia Chiajna CFR 1907 Kluż -
  • 24.11  
    FC Voluntari FC Viitorul -
  • 24.11  
    Dinamo Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -
  • 24.11  
    FC Politehnica Iași Steaua Bukareszt -

17. kolejka

  • 01.12  
    FC Astra Ploeszti AFC Botoşani -
  • 01.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Dunărea Călăraşi -
  • 01.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu CS Concordia Chiajna -
  • 01.12  
    CFR 1907 Kluż FC Voluntari -
  • 01.12  
    FC Viitorul Dinamo Bukareszt -
  • 01.12  
    FC Politehnica Iași Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 01.12  
    Steaua Bukareszt CS Gaz Metan Mediaş -

18. kolejka

  • 05.12  
    FC Dunărea Călăraşi FC Astra Ploeszti -
  • 05.12  
    CS Concordia Chiajna Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 05.12  
    FC Voluntari AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 05.12  
    Dinamo Bukareszt CFR 1907 Kluż -
  • 05.12  
    AFC Botoşani FC Politehnica Iași -
  • 05.12  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Viitorul -
  • 05.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Steaua Bukareszt -

19. kolejka

  • 08.12  
    FC Astra Ploeszti CS Concordia Chiajna -
  • 08.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Voluntari -
  • 08.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu Dinamo Bukareszt -
  • 08.12  
    FC Politehnica Iași FC Dunărea Călăraşi -
  • 08.12  
    CFR 1907 Kluż CS Gaz Metan Mediaş -
  • 08.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe AFC Botoşani -
  • 08.12  
    Steaua Bukareszt FC Viitorul -

20. kolejka

  • 15.12  
    FC Voluntari FC Astra Ploeszti -
  • 15.12  
    Dinamo Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 15.12  
    CS Concordia Chiajna FC Politehnica Iași -
  • 15.12  
    CS Gaz Metan Mediaş AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 15.12  
    FC Dunărea Călăraşi Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 15.12  
    FC Viitorul CFR 1907 Kluż -
  • 15.12  
    AFC Botoşani Steaua Bukareszt -

21. kolejka

  • 20.12  
    FC Astra Ploeszti Dinamo Bukareszt -
  • 20.12  
    FC Politehnica Iași FC Voluntari -
  • 20.12  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.12  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe CS Concordia Chiajna -
  • 20.12  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Viitorul -
  • 20.12  
    AFC Botoşani FC Dunărea Călăraşi -
  • 20.12  
    Steaua Bukareszt CFR 1907 Kluż -

22. kolejka

  • 02.02  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Astra Ploeszti -
  • 02.02  
    Dinamo Bukareszt FC Politehnica Iași -
  • 02.02  
    FC Voluntari Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 02.02  
    FC Viitorul Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 02.02  
    CS Concordia Chiajna AFC Botoşani -
  • 02.02  
    CFR 1907 Kluż AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 02.02  
    FC Dunărea Călăraşi Steaua Bukareszt -

23. kolejka

  • 09.02  
    FC Astra Ploeszti FC Viitorul -
  • 09.02  
    FC Politehnica Iași CS Gaz Metan Mediaş -
  • 09.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Dinamo Bukareszt -
  • 09.02  
    AFC Botoşani FC Voluntari -
  • 09.02  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv CFR 1907 Kluż -
  • 09.02  
    FC Dunărea Călăraşi CS Concordia Chiajna -
  • 09.02  
    Steaua Bukareszt AFC Hermannstadt Sibiu -

24. kolejka

  • 16.02  
    CFR 1907 Kluż FC Astra Ploeszti -
  • 16.02  
    FC Viitorul FC Politehnica Iași -
  • 16.02  
    CS Gaz Metan Mediaş Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 16.02  
    Dinamo Bukareszt AFC Botoşani -
  • 16.02  
    FC Voluntari FC Dunărea Călăraşi -
  • 16.02  
    AFC Hermannstadt Sibiu Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -
  • 16.02  
    CS Concordia Chiajna Steaua Bukareszt -

25. kolejka

  • 23.02  
    FC Astra Ploeszti AFC Hermannstadt Sibiu -
  • 23.02  
    FC Politehnica Iași CFR 1907 Kluż -
  • 23.02  
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe FC Viitorul -
  • 23.02  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -
  • 23.02  
    FC Dunărea Călăraşi Dinamo Bukareszt -
  • 23.02  
    CS Concordia Chiajna FC Voluntari -
  • 23.02  
    Steaua Bukareszt Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv -

26. kolejka

  • 02.03  
    Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv FC Astra Ploeszti -
  • 02.03  
    AFC Hermannstadt Sibiu FC Politehnica Iași -
  • 02.03  
    CFR 1907 Kluż Sepsi OSK Sfântu Gheorghe -
  • 02.03  
    FC Viitorul AFC Botoşani -
  • 02.03  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Dunărea Călăraşi -
  • 02.03  
    Dinamo Bukareszt CS Concordia Chiajna -
  • 02.03  
    FC Voluntari Steaua Bukareszt -