Rosja - Premier League

4. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 4 12   4 0 0   8 - 1 7
2 Spartak Moskwa 4 10   3 1 0   3 - 0 3
3 FK Orenburg 4 9   3 0 1   7 - 2 5
4 FK Rostów 4 9   3 0 1   6 - 1 5
5 FK Krasnodar 4 6   2 0 2   4 - 4 0
6 Dynamo Moskwa 4 6   1 3 0   5 - 2 3
7 CSKA Moskwa 4 5   1 2 1   4 - 2 2
8 Rubin Kazań 4 5   1 2 1   4 - 4 0
9 Lokomotiw Moskwa 4 5   1 2 1   1 - 1 0
10 FK Arsenal Tula 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
11 FK Ufa 4 4   1 1 2   3 - 4 -1
12 Terek Grozny 4 4   1 1 2   3 - 5 -2
13 Krylja Sowietow Samara 4 4   1 1 2   1 - 4 -3
14 FK Anżi Machaczkała 4 3   1 0 3   2 - 7 -5
15 Ural Jekaterynburg 4 1   0 1 3   3 - 8 -5
16 FK Yenisey Krasnoyarsk 4 1   0 1 3   1 - 8 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 24.08 18:30
  • 25.08 13:00
  • 25.08 15:30
  • 25.08 18:00
  • 26.08 13:00
  • 26.08 15:30
  • 26.08 18:00
  • 27.08 16:30

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Björn Bergmann Sigurðarson(FK Rostów) 3 0
Oleg Iwanow(Terek Grozny) 2 0
Artjom Dziuba(Zenit Sankt Petersburg) 2 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dmitri Belorukov(FK Anżi Machaczkała) 1 2 3
Kantemir Berkhamov(FK Arsenal Tula) 1 2 3
Gia Grigaława(FK Arsenal Tula) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Premier League

5. kolejka

  • 24.08 18:30  
    FK Arsenal Tula FK Rostów -
  • 25.08 13:00  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -
  • 25.08 15:30  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 25.08 18:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 26.08 13:00  
    FK Orenburg FK Krasnodar -
  • 26.08 15:30  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -
  • 26.08 18:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 27.08 16:30  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Krylja Sowietow Samara -

6. kolejka

  • 31.08 18:30  
    FK Rostów Rubin Kazań -
  • 01.09 13:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Anżi Machaczkała -
  • 01.09 15:30  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 01.09 18:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 02.09 13:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Arsenal Tula -
  • 02.09 15:30  
    Dynamo Moskwa FK Orenburg -
  • 02.09 18:00  
    Zenit Sankt Petersburg Spartak Moskwa -
  • 02.09 20:30  
    Terek Grozny FK Ufa -

7. kolejka

  • 16.09  
    FK Arsenal Tula Krylja Sowietow Samara -
  • 16.09  
    Ural Jekaterynburg FK Rostów -
  • 16.09  
    Rubin Kazań FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 16.09  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 16.09  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 16.09  
    FK Orenburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 16.09  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 16.09  
    FK Anżi Machaczkała FK Krasnodar -

8. kolejka

  • 23.09  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar -
  • 23.09  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 23.09  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Ural Jekaterynburg -
  • 23.09  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -
  • 23.09  
    CSKA Moskwa Spartak Moskwa -
  • 23.09  
    Terek Grozny FK Orenburg -
  • 23.09  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 23.09  
    Dynamo Moskwa FK Anżi Machaczkała -

9. kolejka

  • 30.09  
    Rubin Kazań Krylja Sowietow Samara -
  • 30.09  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 30.09  
    FK Ufa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 30.09  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 30.09  
    FK Orenburg CSKA Moskwa -
  • 30.09  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 30.09  
    FK Anżi Machaczkała Zenit Sankt Petersburg -
  • 30.09  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -

10. kolejka

  • 10.10  
    Krylja Sowietow Samara Dynamo Moskwa -
  • 10.10  
    FK Rostów FK Orenburg -
  • 10.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Spartak Moskwa -
  • 10.10  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 10.10  
    Rubin Kazań Ural Jekaterynburg -
  • 10.10  
    CSKA Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 10.10  
    Terek Grozny FK Anżi Machaczkała -
  • 10.10  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -

11. kolejka

  • 21.10  
    Ural Jekaterynburg Krylja Sowietow Samara -
  • 21.10  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 21.10  
    FK Orenburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 21.10  
    Spartak Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 21.10  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 21.10  
    FK Anżi Machaczkała CSKA Moskwa -
  • 21.10  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 21.10  
    Dynamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

12. kolejka

  • 28.10  
    Krylja Sowietow Samara Zenit Sankt Petersburg -
  • 28.10  
    FK Rostów FK Anżi Machaczkała -
  • 28.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Lokomotiw Moskwa -
  • 28.10  
    FK Arsenal Tula FK Orenburg -
  • 28.10  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -
  • 28.10  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 28.10  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 28.10  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -

13. kolejka

  • 04.11  
    FK Ufa Krylja Sowietow Samara -
  • 04.11  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 04.11  
    FK Anżi Machaczkała FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 04.11  
    Lokomotiw Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 04.11  
    FK Orenburg Rubin Kazań -
  • 04.11  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 04.11  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 04.11  
    Zenit Sankt Petersburg Terek Grozny -

14. kolejka

  • 11.11  
    Krylja Sowietow Samara Terek Grozny -
  • 11.11  
    FK Rostów Dynamo Moskwa -
  • 11.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Krasnodar -
  • 11.11  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 11.11  
    Rubin Kazań Lokomotiw Moskwa -
  • 11.11  
    Ural Jekaterynburg FK Orenburg -
  • 11.11  
    FK Ufa Spartak Moskwa -
  • 11.11  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

15. kolejka

  • 25.11  
    Spartak Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 25.11  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów -
  • 25.11  
    Dynamo Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 25.11  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -
  • 25.11  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 25.11  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 25.11  
    FK Orenburg FK Ufa -
  • 25.11  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -

16. kolejka

  • 02.12  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 02.12  
    FK Anżi Machaczkała FK Ufa -
  • 02.12  
    FK Orenburg Krylja Sowietow Samara -
  • 02.12  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 02.12  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Terek Grozny -
  • 02.12  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -
  • 02.12  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 02.12  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -

17. kolejka

  • 09.12  
    Krylja Sowietow Samara FK Rostów -
  • 09.12  
    CSKA Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 09.12  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 09.12  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 09.12  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 09.12  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 09.12  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 09.12  
    Lokomotiw Moskwa FK Orenburg -

18. kolejka

  • 03.03  
    Lokomotiw Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 03.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Rostów -
  • 03.03  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 03.03  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 03.03  
    Ural Jekaterynburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 03.03  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 03.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 03.03  
    FK Orenburg FK Anżi Machaczkała -

19. kolejka

  • 10.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 10.03  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 10.03  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 10.03  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 10.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 10.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 10.03  
    FK Krasnodar FK Orenburg -
  • 10.03  
    FK Anżi Machaczkała Lokomotiw Moskwa -

20. kolejka

  • 17.03  
    FK Anżi Machaczkała Krylja Sowietow Samara -
  • 17.03  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 17.03  
    FK Arsenal Tula FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 17.03  
    Ural Jekaterynburg CSKA Moskwa -
  • 17.03  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 17.03  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 17.03  
    FK Orenburg Dynamo Moskwa -
  • 17.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Krasnodar -

21. kolejka

  • 31.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Arsenal Tula -
  • 31.03  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 31.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Rubin Kazań -
  • 31.03  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 31.03  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 31.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Orenburg -
  • 31.03  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 31.03  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -

22. kolejka

  • 07.04  
    FK Krasnodar Krylja Sowietow Samara -
  • 07.04  
    FK Ufa FK Rostów -
  • 07.04  
    Ural Jekaterynburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.04  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 07.04  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 07.04  
    FK Orenburg Terek Grozny -
  • 07.04  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 07.04  
    FK Anżi Machaczkała Dynamo Moskwa -

23. kolejka

  • 14.04  
    Krylja Sowietow Samara Rubin Kazań -
  • 14.04  
    FK Rostów Spartak Moskwa -
  • 14.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Ufa -
  • 14.04  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 14.04  
    CSKA Moskwa FK Orenburg -
  • 14.04  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 14.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 14.04  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

24. kolejka

  • 21.04  
    Dynamo Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 21.04  
    FK Orenburg FK Rostów -
  • 21.04  
    Spartak Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 21.04  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 21.04  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 21.04  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 21.04  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 21.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 23.04  
    Krylja Sowietow Samara Ural Jekaterynburg -
  • 23.04  
    FK Rostów Lokomotiw Moskwa -
  • 23.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 23.04  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 23.04  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 23.04  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 23.04  
    Terek Grozny FK Krasnodar -
  • 23.04  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -

26. kolejka

  • 28.04  
    Zenit Sankt Petersburg Krylja Sowietow Samara -
  • 28.04  
    FK Anżi Machaczkała FK Rostów -
  • 28.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 28.04  
    FK Orenburg FK Arsenal Tula -
  • 28.04  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 28.04  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 28.04  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 28.04  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -

27. kolejka

  • 05.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Ufa -
  • 05.05  
    FK Rostów FK Krasnodar -
  • 05.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Anżi Machaczkała -
  • 05.05  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 05.05  
    Rubin Kazań FK Orenburg -
  • 05.05  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 05.05  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 05.05  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 12.05  
    Terek Grozny Krylja Sowietow Samara -
  • 12.05  
    Dynamo Moskwa FK Rostów -
  • 12.05  
    FK Krasnodar FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 12.05  
    FK Anżi Machaczkała FK Arsenal Tula -
  • 12.05  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 12.05  
    FK Orenburg Ural Jekaterynburg -
  • 12.05  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 12.05  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 19.05  
    Krylja Sowietow Samara Spartak Moskwa -
  • 19.05  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 19.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Dynamo Moskwa -
  • 19.05  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 19.05  
    Rubin Kazań FK Anżi Machaczkała -
  • 19.05  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 19.05  
    FK Ufa FK Orenburg -
  • 19.05  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -

30. kolejka

  • 26.05  
    CSKA Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 26.05  
    Terek Grozny FK Rostów -
  • 26.05  
    Zenit Sankt Petersburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 26.05  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 26.05  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 26.05  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 26.05  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 26.05  
    FK Orenburg Spartak Moskwa -