Rosja - Premier League

14. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 14 31   10 1 3   22 - 11 11
2 FK Krasnodar 14 26   8 2 4   25 - 12 13
3 Lokomotiw Moskwa 14 25   7 4 3   19 - 12 7
4 FK Rostów 14 23   6 5 3   14 - 8 6
5 CSKA Moskwa 14 23   6 5 3   19 - 7 12
6 Rubin Kazań 14 20   4 8 2   13 - 11 2
7 Ural Jekaterynburg 14 19   5 4 5   16 - 21 -5
8 Terek Grozny 14 19   5 4 5   12 - 14 -2
9 Spartak Moskwa 14 19   5 4 5   14 - 15 -1
10 FK Orenburg 14 19   5 4 5   15 - 13 2
11 FK Arsenal Tula 14 17   4 5 5   19 - 18 1
12 Dynamo Moskwa 14 16   3 7 4   10 - 10 0
13 Krylja Sowietow Samara 14 14   4 2 8   8 - 19 -11
14 FK Ufa 14 14   3 5 6   11 - 16 -5
15 FK Anżi Machaczkała 14 13   4 1 9   8 - 21 -13
16 FK Yenisey Krasnoyarsk 14 6   1 3 10   7 - 24 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

15. kolejka (następna)

  • 23.11 16:00
  • 23.11 18:30
  • 24.11 12:00
  • 24.11 14:30
  • 24.11 17:00
  • 25.11 12:00
  • 25.11 14:30
  • 25.11 17:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Fedor Chalov(CSKA Moskwa) 9 1
Ariclenes da Silva Ferreira(FK Krasnodar) 6 0
Viktor Claesson(FK Krasnodar) 6 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dmitri Belorukov(FK Anżi Machaczkała) 2 4 6
Leandro Daniel Paredes(Zenit Sankt Petersburg) 1 5 6
Grzegorz Krychowiak(Lokomotiw Moskwa) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Premier League

15. kolejka

  • 23.11 16:00  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 23.11 18:30  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 24.11 12:00  
    Dynamo Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 24.11 14:30  
    FK Orenburg FK Ufa -
  • 24.11 17:00  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 25.11 12:00  
    Spartak Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 25.11 14:30  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -
  • 25.11 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów -

16. kolejka

  • 30.11 17:30  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 01.12 12:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Terek Grozny -
  • 01.12 14:30  
    FK Orenburg Krylja Sowietow Samara -
  • 01.12 17:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Ufa -
  • 02.12 12:00  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 02.12 14:30  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 02.12 17:00  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 03.12 17:30  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -

17. kolejka

  • 08.12 10:30  
    Krylja Sowietow Samara FK Rostów -
  • 08.12 13:00  
    CSKA Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 08.12 15:30  
    Lokomotiw Moskwa FK Orenburg -
  • 08.12 18:00  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 09.12 12:00  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 09.12 14:30  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 09.12 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 10.12 17:30  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -

18. kolejka

  • 03.03  
    Lokomotiw Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 03.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Rostów -
  • 03.03  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 03.03  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 03.03  
    Ural Jekaterynburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 03.03  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 03.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 03.03  
    FK Orenburg FK Anżi Machaczkała -

19. kolejka

  • 10.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 10.03  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 10.03  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 10.03  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 10.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 10.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 10.03  
    FK Krasnodar FK Orenburg -
  • 10.03  
    FK Anżi Machaczkała Lokomotiw Moskwa -

20. kolejka

  • 17.03  
    FK Anżi Machaczkała Krylja Sowietow Samara -
  • 17.03  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 17.03  
    FK Arsenal Tula FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 17.03  
    Ural Jekaterynburg CSKA Moskwa -
  • 17.03  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 17.03  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 17.03  
    FK Orenburg Dynamo Moskwa -
  • 17.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Krasnodar -

21. kolejka

  • 31.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Arsenal Tula -
  • 31.03  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 31.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Rubin Kazań -
  • 31.03  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 31.03  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 31.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Orenburg -
  • 31.03  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 31.03  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -

22. kolejka

  • 07.04  
    FK Krasnodar Krylja Sowietow Samara -
  • 07.04  
    FK Ufa FK Rostów -
  • 07.04  
    Ural Jekaterynburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.04  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 07.04  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 07.04  
    FK Orenburg Terek Grozny -
  • 07.04  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 07.04  
    FK Anżi Machaczkała Dynamo Moskwa -

23. kolejka

  • 14.04  
    Krylja Sowietow Samara Rubin Kazań -
  • 14.04  
    FK Rostów Spartak Moskwa -
  • 14.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Ufa -
  • 14.04  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 14.04  
    CSKA Moskwa FK Orenburg -
  • 14.04  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 14.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 14.04  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

24. kolejka

  • 21.04  
    Dynamo Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 21.04  
    FK Orenburg FK Rostów -
  • 21.04  
    Spartak Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 21.04  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 21.04  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 21.04  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 21.04  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 21.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 23.04  
    Krylja Sowietow Samara Ural Jekaterynburg -
  • 23.04  
    FK Rostów Lokomotiw Moskwa -
  • 23.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 23.04  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 23.04  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 23.04  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 23.04  
    Terek Grozny FK Krasnodar -
  • 23.04  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -

26. kolejka

  • 28.04  
    Zenit Sankt Petersburg Krylja Sowietow Samara -
  • 28.04  
    FK Anżi Machaczkała FK Rostów -
  • 28.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 28.04  
    FK Orenburg FK Arsenal Tula -
  • 28.04  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 28.04  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 28.04  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 28.04  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -

27. kolejka

  • 05.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Ufa -
  • 05.05  
    FK Rostów FK Krasnodar -
  • 05.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Anżi Machaczkała -
  • 05.05  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 05.05  
    Rubin Kazań FK Orenburg -
  • 05.05  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 05.05  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 05.05  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 12.05 00:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Krasnodar -
  • 12.05  
    Terek Grozny Krylja Sowietow Samara -
  • 12.05  
    Dynamo Moskwa FK Rostów -
  • 12.05  
    FK Anżi Machaczkała FK Arsenal Tula -
  • 12.05  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 12.05  
    FK Orenburg Ural Jekaterynburg -
  • 12.05  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 12.05  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 19.05  
    Krylja Sowietow Samara Spartak Moskwa -
  • 19.05  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 19.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Dynamo Moskwa -
  • 19.05  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 19.05  
    Rubin Kazań FK Anżi Machaczkała -
  • 19.05  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 19.05  
    FK Ufa FK Orenburg -
  • 19.05  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -

30. kolejka

  • 26.05  
    CSKA Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 26.05  
    Terek Grozny FK Rostów -
  • 26.05  
    Zenit Sankt Petersburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 26.05  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 26.05  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 26.05  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 26.05  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 26.05  
    FK Orenburg Spartak Moskwa -