Rosja - Premier League

1. kolejka - Premier League

Tabela Premier League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FK Krasnodar 1 3   1 0 0   3 - 0 3
2   Lokomotiw Moskwa 1 3   1 0 0   3 - 1 2
3   Zenit Sankt Petersburg 1 3   1 0 0   3 - 1 2
4   Dynamo Moskwa 1 3   1 0 0   2 - 0 2
5   Terek Grozny 1 3   1 0 0   2 - 1 1
6   CSKA Moskwa 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7   FK Nizhny Novgorod 1 3   1 0 0   1 - 0 1
8   Rubin Kazań 1 3   1 0 0   1 - 0 1
9   Krylja Sowietow Samara 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
10   FK Soczi 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
11   FK Ufa 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
12   Spartak Moskwa 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13   FK Arsenal Tula 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
14   FK Chimki 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
15   FK Rostów nad Donem 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
16   Ural Jekaterynburg 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu

2. kolejka (następna)

  • 30.07 18:00
  • 30.07 18:00
  • 31.07 16:30
  • 31.07 19:00
  • 01.08 16:30
  • 01.08 19:00
  • 01.08 19:00
  • 02.08 19:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rifat Żemaletdinow(Lokomotiw Moskwa) 2 0
Tonny Emilio Trindade de Vilhena(FK Krasnodar) 2 0
Sardar Azmoun(Zenit Sankt Petersburg) 1 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Artem Sokol(FK Arsenal Tula) 1 1 2
François Kamano(Lokomotiw Moskwa) 0 1 1
Oliver Abildgaard(Rubin Kazań) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Premier League

2. kolejka

  • 30.07 18:00  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -
  • 30.07 18:00  
    Krylja Sowietow Samara Spartak Moskwa -
  • 31.07 16:30  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 31.07 19:00  
    CSKA Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 01.08 16:30  
    Ural Jekaterynburg FK Nizhny Novgorod -
  • 01.08 19:00  
    FK Rostów nad Donem Zenit Sankt Petersburg -
  • 01.08 19:00  
    FK Krasnodar FK Chimki -
  • 02.08 19:00  
    Terek Grozny FK Soczi -

3. kolejka

  • 06.08 16:00  
    FK Ufa Lokomotiw Moskwa -
  • 07.08 16:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -
  • 07.08 16:30  
    FK Arsenal Tula Krylja Sowietow Samara -
  • 07.08 19:00  
    Spartak Moskwa FK Nizhny Novgorod -
  • 08.08 16:30  
    FK Chimki FK Rostów nad Donem -
  • 08.08 19:00  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 08.08 19:00  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 09.08 18:00  
    FK Soczi Ural Jekaterynburg -

4. kolejka

  • 14.08 16:30  
    FK Nizhny Novgorod FK Ufa -
  • 14.08 16:30  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 14.08 19:00  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -
  • 14.08 19:00  
    FK Rostów nad Donem CSKA Moskwa -
  • 15.08 16:30  
    Rubin Kazań Krylja Sowietow Samara -
  • 15.08 16:30  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 15.08 19:00  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -
  • 16.08 18:00  
    FK Soczi FK Chimki -

5. kolejka

  • 20.08 16:00  
    Ural Jekaterynburg Dynamo Moskwa -
  • 21.08 16:30  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -
  • 21.08 16:30  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.08 19:00  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 22.08 16:30  
    FK Chimki Rubin Kazań -
  • 22.08 16:30  
    FK Nizhny Novgorod FK Rostów nad Donem -
  • 22.08 19:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Krasnodar -
  • 23.08 17:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Soczi -

6. kolejka

  • 28.08 16:30  
    FK Chimki FK Nizhny Novgorod -
  • 28.08 16:30  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 28.08 19:00  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 28.08 19:00  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -
  • 29.08 16:30  
    FK Ufa Krylja Sowietow Samara -
  • 29.08 16:30  
    Ural Jekaterynburg FK Rostów nad Donem -
  • 29.08 19:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 29.08 19:45  
    Spartak Moskwa FK Soczi -

7. kolejka

  • 12.09  
    Rubin Kazań Ural Jekaterynburg -
  • 12.09  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 12.09  
    Dynamo Moskwa FK Nizhny Novgorod -
  • 12.09  
    FK Rostów nad Donem FK Krasnodar -
  • 12.09  
    Zenit Sankt Petersburg Terek Grozny -
  • 12.09  
    Spartak Moskwa FK Chimki -
  • 12.09  
    FK Soczi FK Ufa -
  • 12.09  
    Lokomotiw Moskwa Krylja Sowietow Samara -

8. kolejka

  • 19.09  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 19.09  
    FK Nizhny Novgorod FK Arsenal Tula -
  • 19.09  
    Rubin Kazań Zenit Sankt Petersburg -
  • 19.09  
    Terek Grozny FK Krasnodar -
  • 19.09  
    FK Soczi Dynamo Moskwa -
  • 19.09  
    FK Ufa FK Chimki -
  • 19.09  
    CSKA Moskwa Spartak Moskwa -
  • 19.09  
    Krylja Sowietow Samara FK Rostów nad Donem -

9. kolejka

  • 24.09  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 24.09  
    FK Chimki Lokomotiw Moskwa -
  • 24.09  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 24.09  
    FK Nizhny Novgorod CSKA Moskwa -
  • 24.09  
    FK Krasnodar FK Soczi -
  • 24.09  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 24.09  
    FK Rostów nad Donem Terek Grozny -
  • 24.09  
    Zenit Sankt Petersburg Krylja Sowietow Samara -

10. kolejka

  • 01.10  
    FK Arsenal Tula FK Chimki -
  • 01.10  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 01.10  
    Dynamo Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 01.10  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 01.10  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 01.10  
    Rubin Kazań FK Nizhny Novgorod -
  • 01.10  
    Zenit Sankt Petersburg FK Soczi -
  • 01.10  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -

11. kolejka

  • 15.10  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -
  • 15.10  
    Ural Jekaterynburg CSKA Moskwa -
  • 15.10  
    FK Chimki Terek Grozny -
  • 15.10  
    Krylja Sowietow Samara FK Nizhny Novgorod -
  • 15.10  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 15.10  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 15.10  
    Rubin Kazań Lokomotiw Moskwa -
  • 15.10  
    FK Soczi FK Rostów nad Donem -

12. kolejka

  • 22.10  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 22.10  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 22.10  
    FK Rostów nad Donem FK Arsenal Tula -
  • 22.10  
    Zenit Sankt Petersburg Spartak Moskwa -
  • 22.10  
    CSKA Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 22.10  
    Dynamo Moskwa FK Chimki -
  • 22.10  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar -
  • 22.10  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -

13. kolejka

  • 29.10  
    FK Chimki Ural Jekaterynburg -
  • 29.10  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 29.10  
    FK Nizhny Novgorod Lokomotiw Moskwa -
  • 29.10  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 29.10  
    FK Arsenal Tula FK Soczi -
  • 29.10  
    FK Krasnodar Krylja Sowietow Samara -
  • 29.10  
    Spartak Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 29.10  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -

14. kolejka

  • 05.11  
    Ural Jekaterynburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 05.11  
    FK Soczi CSKA Moskwa -
  • 05.11  
    Krylja Sowietow Samara FK Chimki -
  • 05.11  
    Terek Grozny FK Nizhny Novgorod -
  • 05.11  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 05.11  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -
  • 05.11  
    FK Rostów nad Donem Rubin Kazań -
  • 05.11  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -

15. kolejka

  • 19.11  
    FK Soczi Rubin Kazań -
  • 19.11  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 19.11  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 19.11  
    FK Rostów nad Donem FK Ufa -
  • 19.11  
    CSKA Moskwa FK Chimki -
  • 19.11  
    FK Krasnodar Spartak Moskwa -
  • 19.11  
    Zenit Sankt Petersburg FK Nizhny Novgorod -
  • 19.11  
    Krylja Sowietow Samara Ural Jekaterynburg -

16. kolejka

  • 26.11  
    FK Chimki FK Krasnodar -
  • 26.11  
    Ural Jekaterynburg FK Soczi -
  • 26.11  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 26.11  
    FK Nizhny Novgorod Krylja Sowietow Samara -
  • 26.11  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 26.11  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 26.11  
    Terek Grozny FK Rostów nad Donem -
  • 26.11  
    FK Ufa Spartak Moskwa -

17. kolejka

  • 03.12  
    Krylja Sowietow Samara CSKA Moskwa -
  • 03.12  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 03.12  
    FK Soczi FK Krasnodar -
  • 03.12  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów nad Donem -
  • 03.12  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 03.12  
    FK Chimki FK Arsenal Tula -
  • 03.12  
    FK Nizhny Novgorod Rubin Kazań -
  • 03.12  
    Dynamo Moskwa FK Ufa -

18. kolejka

  • 10.12  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 10.12  
    FK Krasnodar FK Nizhny Novgorod -
  • 10.12  
    Terek Grozny FK Chimki -
  • 10.12  
    FK Soczi Spartak Moskwa -
  • 10.12  
    Krylja Sowietow Samara Rubin Kazań -
  • 10.12  
    FK Rostów nad Donem Ural Jekaterynburg -
  • 10.12  
    Dynamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 10.12  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -

19. kolejka

  • 25.02  
    FK Chimki Dynamo Moskwa -
  • 25.02  
    FK Nizhny Novgorod Ural Jekaterynburg -
  • 25.02  
    FK Soczi FK Arsenal Tula -
  • 25.02  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 25.02  
    FK Rostów nad Donem Krylja Sowietow Samara -
  • 25.02  
    Terek Grozny FK Ufa -
  • 25.02  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 25.02  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -

20. kolejka

  • 04.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 04.03  
    Terek Grozny Rubin Kazań -
  • 04.03  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 04.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 04.03  
    FK Rostów nad Donem FK Soczi -
  • 04.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Chimki -
  • 04.03  
    CSKA Moskwa FK Nizhny Novgorod -
  • 04.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Arsenal Tula -

21. kolejka

  • 11.03  
    FK Chimki FK Soczi -
  • 11.03  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -
  • 11.03  
    FK Ufa FK Nizhny Novgorod -
  • 11.03  
    Rubin Kazań FK Rostów nad Donem -
  • 11.03  
    FK Arsenal Tula Dynamo Moskwa -
  • 11.03  
    Krylja Sowietow Samara Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.03  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 11.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -

22. kolejka

  • 18.03  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 18.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Arsenal Tula -
  • 18.03  
    FK Nizhny Novgorod Spartak Moskwa -
  • 18.03  
    FK Ufa FK Krasnodar -
  • 18.03  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 18.03  
    Dynamo Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 18.03  
    FK Soczi Krylja Sowietow Samara -
  • 18.03  
    Ural Jekaterynburg FK Chimki -

23. kolejka

  • 01.04  
    Rubin Kazań FK Chimki -
  • 01.04  
    FK Rostów nad Donem FK Nizhny Novgorod -
  • 01.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Ufa -
  • 01.04  
    FK Soczi Zenit Sankt Petersburg -
  • 01.04  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 01.04  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 01.04  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 01.04  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -

24. kolejka

  • 08.04  
    FK Chimki CSKA Moskwa -
  • 08.04  
    FK Nizhny Novgorod Dynamo Moskwa -
  • 08.04  
    Ural Jekaterynburg Krylja Sowietow Samara -
  • 08.04  
    FK Ufa FK Soczi -
  • 08.04  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 08.04  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 08.04  
    FK Rostów nad Donem Lokomotiw Moskwa -
  • 08.04  
    Spartak Moskwa FK Arsenal Tula -

25. kolejka

  • 15.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Chimki -
  • 15.04  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 15.04  
    FK Arsenal Tula FK Rostów nad Donem -
  • 15.04  
    FK Soczi Lokomotiw Moskwa -
  • 15.04  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -
  • 15.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar -
  • 15.04  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 15.04  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -

26. kolejka

  • 22.04  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 22.04  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 22.04  
    FK Soczi Terek Grozny -
  • 22.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Nizhny Novgorod -
  • 22.04  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 22.04  
    FK Chimki Krylja Sowietow Samara -
  • 22.04  
    FK Rostów nad Donem Spartak Moskwa -
  • 22.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -

27. kolejka

  • 29.04  
    FK Arsenal Tula FK Nizhny Novgorod -
  • 29.04  
    FK Chimki FK Ufa -
  • 29.04  
    Rubin Kazań FK Soczi -
  • 29.04  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 29.04  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 29.04  
    FK Krasnodar FK Rostów nad Donem -
  • 29.04  
    Spartak Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 29.04  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -

28. kolejka

  • 06.05  
    FK Nizhny Novgorod Terek Grozny -
  • 06.05  
    FK Ufa FK Rostów nad Donem -
  • 06.05  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 06.05  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 06.05  
    Zenit Sankt Petersburg FK Chimki -
  • 06.05  
    CSKA Moskwa FK Soczi -
  • 06.05  
    Krylja Sowietow Samara Dynamo Moskwa -
  • 06.05  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -

29. kolejka

  • 13.05  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 13.05  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 13.05  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05  
    Terek Grozny Krylja Sowietow Samara -
  • 13.05  
    FK Soczi FK Nizhny Novgorod -
  • 13.05  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 13.05  
    FK Rostów nad Donem FK Chimki -
  • 13.05  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

30. kolejka

  • 21.05  
    FK Chimki Spartak Moskwa -
  • 21.05  
    FK Nizhny Novgorod Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.05  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 21.05  
    Dynamo Moskwa FK Soczi -
  • 21.05  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 21.05  
    Krylja Sowietow Samara Lokomotiw Moskwa -
  • 21.05  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 21.05  
    CSKA Moskwa FK Rostów nad Donem -