Rosja - Premier League

11. kolejka - Premier League

Tabela Premier League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Zenit Sankt Petersburg 11 23   7 2 2   23 - 14 9
2   FK Soczi 11 21   7 0 4   17 - 12 5
3   Dynamo Moskwa 11 20   6 2 3   16 - 11 5
4   CSKA Moskwa 11 20   6 2 3   14 - 8 6
5   Lokomotiw Moskwa 11 18   4 6 1   15 - 10 5
6   FK Krasnodar 11 18   5 3 3   18 - 10 8
7   Spartak Moskwa 11 17   5 2 4   13 - 10 3
8   Krylja Sowietow Samara 11 16   5 1 5   14 - 13 1
9   Rubin Kazań 11 15   4 3 4   15 - 13 2
10   FK Nizhny Novgorod 11 14   4 2 5   12 - 15 -3
11   Terek Grozny 11 12   4 0 7   11 - 18 -7
12   FK Arsenal Tula 11 12   3 3 5   14 - 20 -6
13   FK Chimki 11 11   2 5 4   10 - 15 -5
14   FK Ufa 11 9   2 3 6   12 - 18 -6
15   FK Rostów nad Donem 11 9   2 3 6   15 - 23 -8
16   Ural Jekaterynburg 11 9   2 3 6   5 - 14 -9
  • Zespół w trakcie meczu

12. kolejka (następna)

  • 22.10 18:00
  • 23.10 13:00
  • 23.10 15:30
  • 23.10 18:00
  • 24.10 13:00
  • 24.10 15:30
  • 24.10 18:00
  • 25.10 18:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gamid Agalarov(FK Ufa) 9 1
Fiodor Smołow(Lokomotiw Moskwa) 7 1
Denis Głuszakow(FK Chimki) 6 3

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dmitrij Barinow(Lokomotiw Moskwa) 2 5 7
Daler Kuziajew(Zenit Sankt Petersburg) 1 5 6
Zoran Nižić(Terek Grozny) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Premier League

12. kolejka

  • 22.10 18:00  
    Dynamo Moskwa FK Chimki -
  • 23.10 13:00  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar -
  • 23.10 15:30  
    FK Rostów nad Donem FK Arsenal Tula -
  • 23.10 18:00  
    CSKA Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 24.10 13:00  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 24.10 15:30  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 24.10 18:00  
    Zenit Sankt Petersburg Spartak Moskwa -
  • 25.10 18:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -

13. kolejka

  • 29.10 18:00  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 30.10 13:00  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 30.10 15:30  
    Spartak Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 30.10 18:00  
    FK Nizhny Novgorod Lokomotiw Moskwa -
  • 30.10 18:00  
    FK Krasnodar Krylja Sowietow Samara -
  • 31.10 12:00  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 31.10 14:30  
    FK Arsenal Tula FK Soczi -
  • 31.10 17:00  
    FK Chimki Ural Jekaterynburg -

14. kolejka

  • 06.11 12:00  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 06.11 14:30  
    Krylja Sowietow Samara FK Chimki -
  • 06.11 14:30  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -
  • 06.11 17:00  
    FK Soczi CSKA Moskwa -
  • 07.11 12:00  
    Ural Jekaterynburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 07.11 14:30  
    FK Rostów nad Donem Rubin Kazań -
  • 07.11 17:00  
    Terek Grozny FK Nizhny Novgorod -
  • 07.11 17:00  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -

15. kolejka

  • 19.11 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Nizhny Novgorod -
  • 20.11 12:00  
    Krylja Sowietow Samara Ural Jekaterynburg -
  • 20.11 14:30  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 20.11 17:00  
    FK Krasnodar Spartak Moskwa -
  • 21.11 12:00  
    FK Rostów nad Donem FK Ufa -
  • 21.11 12:00  
    CSKA Moskwa FK Chimki -
  • 21.11 14:30  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 21.11 17:00  
    FK Soczi Rubin Kazań -

16. kolejka

  • 27.11 12:00  
    Ural Jekaterynburg FK Soczi -
  • 27.11 14:30  
    Terek Grozny FK Rostów nad Donem -
  • 27.11 17:00  
    FK Chimki FK Krasnodar -
  • 28.11 12:00  
    FK Nizhny Novgorod Krylja Sowietow Samara -
  • 28.11 14:30  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 28.11 18:00  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 29.11 15:00  
    FK Ufa Spartak Moskwa -
  • 29.11 17:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -

17. kolejka

  • 03.12 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów nad Donem -
  • 04.12 12:00  
    Krylja Sowietow Samara CSKA Moskwa -
  • 04.12 15:00  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 04.12 17:00  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 05.12 12:00  
    FK Chimki FK Arsenal Tula -
  • 05.12 14:30  
    FK Nizhny Novgorod Rubin Kazań -
  • 05.12 14:30  
    Dynamo Moskwa FK Ufa -
  • 05.12 17:00  
    FK Soczi FK Krasnodar -

18. kolejka

  • 11.12 12:00  
    Krylja Sowietow Samara Rubin Kazań -
  • 11.12 14:30  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 11.12 17:00  
    FK Rostów nad Donem Ural Jekaterynburg -
  • 12.12 12:00  
    Dynamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 12.12 14:30  
    Terek Grozny FK Chimki -
  • 12.12 17:00  
    FK Krasnodar FK Nizhny Novgorod -
  • 12.12 17:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 13.12 17:00  
    FK Soczi Spartak Moskwa -

19. kolejka

  • 25.02  
    FK Chimki Dynamo Moskwa -
  • 25.02  
    FK Nizhny Novgorod Ural Jekaterynburg -
  • 25.02  
    FK Soczi FK Arsenal Tula -
  • 25.02  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 25.02  
    FK Rostów nad Donem Krylja Sowietow Samara -
  • 25.02  
    Terek Grozny FK Ufa -
  • 25.02  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 25.02  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -

20. kolejka

  • 04.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 04.03  
    Terek Grozny Rubin Kazań -
  • 04.03  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 04.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 04.03  
    FK Rostów nad Donem FK Soczi -
  • 04.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Chimki -
  • 04.03  
    CSKA Moskwa FK Nizhny Novgorod -
  • 04.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Arsenal Tula -

21. kolejka

  • 11.03  
    FK Chimki FK Soczi -
  • 11.03  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -
  • 11.03  
    FK Ufa FK Nizhny Novgorod -
  • 11.03  
    Rubin Kazań FK Rostów nad Donem -
  • 11.03  
    FK Arsenal Tula Dynamo Moskwa -
  • 11.03  
    Krylja Sowietow Samara Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.03  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 11.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -

22. kolejka

  • 18.03  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 18.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Arsenal Tula -
  • 18.03  
    FK Nizhny Novgorod Spartak Moskwa -
  • 18.03  
    FK Ufa FK Krasnodar -
  • 18.03  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 18.03  
    Dynamo Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 18.03  
    FK Soczi Krylja Sowietow Samara -
  • 18.03  
    Ural Jekaterynburg FK Chimki -

23. kolejka

  • 01.04  
    Rubin Kazań FK Chimki -
  • 01.04  
    FK Rostów nad Donem FK Nizhny Novgorod -
  • 01.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Ufa -
  • 01.04  
    FK Soczi Zenit Sankt Petersburg -
  • 01.04  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 01.04  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 01.04  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 01.04  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -

24. kolejka

  • 08.04  
    FK Chimki CSKA Moskwa -
  • 08.04  
    FK Nizhny Novgorod Dynamo Moskwa -
  • 08.04  
    Ural Jekaterynburg Krylja Sowietow Samara -
  • 08.04  
    FK Ufa FK Soczi -
  • 08.04  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 08.04  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 08.04  
    FK Rostów nad Donem Lokomotiw Moskwa -
  • 08.04  
    Spartak Moskwa FK Arsenal Tula -

25. kolejka

  • 15.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Chimki -
  • 15.04  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 15.04  
    FK Arsenal Tula FK Rostów nad Donem -
  • 15.04  
    FK Soczi Lokomotiw Moskwa -
  • 15.04  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -
  • 15.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar -
  • 15.04  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 15.04  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -

26. kolejka

  • 22.04  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 22.04  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 22.04  
    FK Soczi Terek Grozny -
  • 22.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Nizhny Novgorod -
  • 22.04  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 22.04  
    FK Chimki Krylja Sowietow Samara -
  • 22.04  
    FK Rostów nad Donem Spartak Moskwa -
  • 22.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -

27. kolejka

  • 29.04  
    FK Arsenal Tula FK Nizhny Novgorod -
  • 29.04  
    FK Chimki FK Ufa -
  • 29.04  
    Rubin Kazań FK Soczi -
  • 29.04  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 29.04  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 29.04  
    FK Krasnodar FK Rostów nad Donem -
  • 29.04  
    Spartak Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 29.04  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -

28. kolejka

  • 06.05  
    FK Nizhny Novgorod Terek Grozny -
  • 06.05  
    FK Ufa FK Rostów nad Donem -
  • 06.05  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 06.05  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 06.05  
    Zenit Sankt Petersburg FK Chimki -
  • 06.05  
    CSKA Moskwa FK Soczi -
  • 06.05  
    Krylja Sowietow Samara Dynamo Moskwa -
  • 06.05  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -

29. kolejka

  • 13.05  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 13.05  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 13.05  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05  
    Terek Grozny Krylja Sowietow Samara -
  • 13.05  
    FK Soczi FK Nizhny Novgorod -
  • 13.05  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 13.05  
    FK Rostów nad Donem FK Chimki -
  • 13.05  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

30. kolejka

  • 21.05  
    FK Chimki Spartak Moskwa -
  • 21.05  
    FK Nizhny Novgorod Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.05  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 21.05  
    Dynamo Moskwa FK Soczi -
  • 21.05  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 21.05  
    Krylja Sowietow Samara Lokomotiw Moskwa -
  • 21.05  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 21.05  
    CSKA Moskwa FK Rostów nad Donem -