Rosja - Premier League

19. kolejka - Premier League

Tabela Premier League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Zenit Sankt Petersburg 19 41   12 5 2   43 - 15 28
2   CSKA Moskwa 19 37   11 4 4   35 - 17 18
3   Spartak Moskwa 19 35   10 5 4   33 - 21 12
4   FK Soczi 19 33   9 6 4   28 - 22 6
5   FK Rostów nad Donem 19 32   10 2 7   24 - 20 4
6   Dynamo Moskwa 19 30   9 3 7   24 - 21 3
7   FK Krasnodar 19 30   9 3 7   35 - 19 16
8   Lokomotiw Moskwa 19 28   8 4 7   21 - 25 -4
9   Rubin Kazań 19 28   8 4 7   24 - 25 -1
10   Terek Grozny 19 26   7 5 7   19 - 21 -2
11   FK Chimki 19 25   7 4 8   24 - 30 -6
12   Ural Jekaterynburg 19 21   4 9 6   16 - 23 -7
13   FK Rotor Wołgograd 19 14   3 5 11   9 - 30 -21
14   FK Arsenal Tula 19 14   3 5 11   17 - 30 -13
15   FK Tambov 19 13   3 4 12   13 - 29 -16
16   FK Ufa 19 13   3 4 12   14 - 31 -17
  • Zespół w trakcie meczu

20. kolejka (następna)

  • 26.02 17:00
  • 27.02 12:00
  • 27.02 14:30
  • 27.02 17:00
  • 27.02 17:00
  • 28.02 12:00
  • 28.02 14:30
  • 28.02 17:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sardar Azmoun(Zenit Sankt Petersburg) 11 1
Artjom Dziuba(Zenit Sankt Petersburg) 11 3
Marcus Berg(FK Krasnodar) 9 1

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Siergiej Parszywluk(Dynamo Moskwa) 2 7 9
Anton Shvets(Terek Grozny) 2 5 7
Roman Evgenjev(Dynamo Moskwa) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Premier League

20. kolejka

  • 26.02 17:00  
    FK Tambov FK Rotor Wołgograd -
  • 27.02 12:00  
    FK Chimki FK Ufa -
  • 27.02 14:30  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów nad Donem -
  • 27.02 17:00  
    FK Soczi FK Arsenal Tula -
  • 27.02 17:00  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 28.02 12:00  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 28.02 14:30  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -
  • 28.02 17:00  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -

21. kolejka

  • 06.03 14:30  
    FK Rotor Wołgograd FK Chimki -
  • 06.03 17:00  
    FK Rostów nad Donem FK Soczi -
  • 07.03 12:00  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 07.03 14:30  
    Dynamo Moskwa FK Tambov -
  • 07.03 17:00  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 08.03 12:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 08.03 14:30  
    Rubin Kazań Zenit Sankt Petersburg -
  • 08.03 17:00  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -

22. kolejka

  • 12.03 17:00  
    FK Chimki FK Rostów nad Donem -
  • 13.03 10:00  
    Ural Jekaterynburg FK Rotor Wołgograd -
  • 13.03 12:00  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 13.03 14:30  
    Zenit Sankt Petersburg Terek Grozny -
  • 13.03 17:00  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 14.03 12:00  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 14.03 14:30  
    FK Tambov FK Krasnodar -
  • 14.03 17:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -

23. kolejka

  • 17.03 16:00  
    FK Rotor Wołgograd FK Rostów nad Donem -
  • 17.03 18:00  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 17.03 18:00  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 18.03 15:00  
    FK Ufa Lokomotiw Moskwa -
  • 18.03 17:00  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 19.03 17:00  
    FK Soczi FK Tambov -
  • 19.03 17:00  
    Rubin Kazań FK Chimki -
  • 21.03  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -

24. kolejka

  • 04.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Chimki -
  • 04.04  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 04.04  
    Rubin Kazań FK Soczi -
  • 04.04  
    FK Rotor Wołgograd Lokomotiw Moskwa -
  • 04.04  
    FK Tambov CSKA Moskwa -
  • 04.04  
    Dynamo Moskwa FK Ufa -
  • 04.04  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 04.04  
    FK Rostów nad Donem Spartak Moskwa -

25. kolejka

  • 11.04  
    FK Soczi Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.04  
    CSKA Moskwa FK Rotor Wołgograd -
  • 11.04  
    FK Chimki FK Tambov -
  • 11.04  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 11.04  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 11.04  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 11.04  
    FK Rostów nad Donem Rubin Kazań -
  • 11.04  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -

26. kolejka

  • 18.04  
    FK Soczi CSKA Moskwa -
  • 18.04  
    FK Arsenal Tula FK Tambov -
  • 18.04  
    FK Rotor Wołgograd Dynamo Moskwa -
  • 18.04  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 18.04  
    Terek Grozny FK Chimki -
  • 18.04  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 18.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -
  • 18.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów nad Donem -

27. kolejka

  • 25.04  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 25.04  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -
  • 25.04  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 25.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rotor Wołgograd -
  • 25.04  
    FK Rostów nad Donem FK Arsenal Tula -
  • 25.04  
    FK Ufa FK Soczi -
  • 25.04  
    Dynamo Moskwa FK Chimki -
  • 25.04  
    FK Tambov Lokomotiw Moskwa -

28. kolejka

  • 02.05  
    FK Rotor Wołgograd Terek Grozny -
  • 02.05  
    FK Krasnodar FK Soczi -
  • 02.05  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 02.05  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 02.05  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 02.05  
    FK Chimki Ural Jekaterynburg -
  • 02.05  
    FK Rostów nad Donem FK Tambov -
  • 02.05  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -

29. kolejka

  • 09.05  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 09.05  
    Ural Jekaterynburg FK Rostów nad Donem -
  • 09.05  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -
  • 09.05  
    Terek Grozny FK Tambov -
  • 09.05  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 09.05  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -
  • 09.05  
    Spartak Moskwa FK Chimki -
  • 09.05  
    FK Soczi FK Rotor Wołgograd -

30. kolejka

  • 16.05  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 16.05  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 16.05  
    FK Chimki FK Soczi -
  • 16.05  
    Rubin Kazań FK Rotor Wołgograd -
  • 16.05  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 16.05  
    FK Rostów nad Donem FK Krasnodar -
  • 16.05  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 16.05  
    FK Tambov Zenit Sankt Petersburg -