Rosja - Premier League

11. kolejka - Premier League

Tabela Premier League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Spartak Moskwa 11 24   7 3 1   19 - 11 8
2   Zenit Sankt Petersburg 11 24   7 3 1   24 - 7 17
3   CSKA Moskwa 11 22   7 1 3   19 - 9 10
4   Lokomotiw Moskwa 11 21   6 3 2   12 - 7 5
5   FK Rostów nad Donem 11 20   6 2 3   15 - 11 4
6   FK Soczi 11 19   5 4 2   18 - 15 3
7   FK Krasnodar 11 18   5 3 3   21 - 10 11
8   Dynamo Moskwa 11 17   5 2 4   10 - 8 2
9   Rubin Kazań 11 15   4 3 4   16 - 16 0
10   Terek Grozny 11 14   4 2 5   11 - 15 -4
11   FK Arsenal Tula 11 12   3 3 5   14 - 17 -3
12   FK Tambov 11 11   3 2 6   10 - 14 -4
13   Ural Jekaterynburg 11 10   2 4 5   7 - 12 -5
14   FK Chimki 11 6   1 3 7   11 - 23 -12
15   FK Ufa 11 6   1 3 7   5 - 21 -16
16   FK Rotor Wołgograd 11 3   0 3 8   4 - 20 -16
  • Zespół w trakcie meczu

12. kolejka (następna)

  • 24.10 13:00
  • 24.10 15:30
  • 24.10 18:00
  • 24.10 18:00
  • 25.10 12:00
  • 25.10 14:30
  • 25.10 17:00
  • 26.10 17:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Christian Noboa(FK Soczi) 7 3
Sardar Azmoun(Zenit Sankt Petersburg) 6 0
Artjom Dziuba(Zenit Sankt Petersburg) 6 1

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Anton Shvets(Terek Grozny) 2 5 7
Maksim Nenakhov(Terek Grozny) 1 5 6
Siergiej Parszywluk(Dynamo Moskwa) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Premier League

12. kolejka

  • 24.10 13:00  
    Dynamo Moskwa FK Soczi -
  • 24.10 15:30  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 24.10 18:00  
    FK Krasnodar Spartak Moskwa -
  • 24.10 18:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Rotor Wołgograd -
  • 25.10 12:00  
    Ural Jekaterynburg FK Tambov -
  • 25.10 14:30  
    FK Rostów nad Donem FK Chimki -
  • 25.10 17:00  
    Terek Grozny FK Ufa -
  • 26.10 17:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -

13. kolejka

  • 31.10 12:00  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 31.10 14:30  
    Terek Grozny FK Krasnodar -
  • 31.10 14:30  
    Spartak Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 31.10 17:00  
    FK Soczi Lokomotiw Moskwa -
  • 01.11 10:00  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 01.11 12:00  
    FK Chimki Zenit Sankt Petersburg -
  • 01.11 14:30  
    FK Rotor Wołgograd CSKA Moskwa -
  • 01.11 17:00  
    FK Tambov Dynamo Moskwa -

14. kolejka

  • 06.11 17:00  
    FK Soczi FK Ufa -
  • 07.11 12:00  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 07.11 14:30  
    FK Arsenal Tula FK Rotor Wołgograd -
  • 07.11 17:00  
    FK Tambov Terek Grozny -
  • 08.11 12:00  
    FK Chimki Rubin Kazań -
  • 08.11 14:30  
    CSKA Moskwa FK Rostów nad Donem -
  • 08.11 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -
  • 08.11 17:00  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -

15. kolejka

  • 21.11 12:00  
    FK Krasnodar FK Tambov -
  • 21.11 14:30  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.11 17:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 21.11 17:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 22.11 12:00  
    CSKA Moskwa FK Soczi -
  • 22.11 14:30  
    FK Rotor Wołgograd Ural Jekaterynburg -
  • 22.11 17:00  
    Rubin Kazań FK Rostów nad Donem -
  • 23.11 15:00  
    FK Ufa FK Chimki -

16. kolejka

  • 28.11 12:00  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -
  • 28.11 14:30  
    FK Chimki FK Krasnodar -
  • 28.11 17:00  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 28.11 17:00  
    FK Rostów nad Donem Dynamo Moskwa -
  • 29.11 10:00  
    Ural Jekaterynburg FK Soczi -
  • 29.11 12:00  
    FK Ufa FK Tambov -
  • 29.11 14:30  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 29.11 17:00  
    Spartak Moskwa FK Rotor Wołgograd -

17. kolejka

  • 05.12 12:00  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 05.12 14:30  
    Spartak Moskwa FK Tambov -
  • 05.12 17:00  
    FK Krasnodar FK Rotor Wołgograd -
  • 05.12 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -
  • 06.12 12:00  
    FK Rostów nad Donem FK Ufa -
  • 06.12 15:30  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 06.12 17:00  
    CSKA Moskwa FK Chimki -
  • 07.12 17:00  
    FK Soczi Terek Grozny -

18. kolejka

  • 11.12 17:00  
    FK Chimki FK Arsenal Tula -
  • 12.12 12:00  
    FK Rotor Wołgograd FK Ufa -
  • 12.12 14:30  
    FK Soczi Spartak Moskwa -
  • 12.12 17:00  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 13.12 12:00  
    FK Tambov Rubin Kazań -
  • 13.12 14:30  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 13.12 17:00  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 13.12 17:00  
    Terek Grozny FK Rostów nad Donem -

19. kolejka

  • 16.12 16:00  
    FK Soczi Dynamo Moskwa -
  • 16.12 16:00  
    FK Rotor Wołgograd FK Arsenal Tula -
  • 16.12 18:00  
    Zenit Sankt Petersburg Spartak Moskwa -
  • 17.12 16:00  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 17.12 16:00  
    FK Chimki Lokomotiw Moskwa -
  • 17.12 18:00  
    Terek Grozny Rubin Kazań -
  • 17.12 18:00  
    FK Rostów nad Donem CSKA Moskwa -
  • 18.12 18:00  
    FK Tambov Ural Jekaterynburg -

20. kolejka

  • 28.02  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 28.02  
    FK Soczi FK Arsenal Tula -
  • 28.02  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -
  • 28.02  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 28.02  
    FK Tambov FK Rotor Wołgograd -
  • 28.02  
    FK Chimki FK Ufa -
  • 28.02  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów nad Donem -
  • 28.02  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -

21. kolejka

  • 07.03  
    FK Rostów nad Donem FK Soczi -
  • 07.03  
    Rubin Kazań Zenit Sankt Petersburg -
  • 07.03  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 07.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Chimki -
  • 07.03  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 07.03  
    Dynamo Moskwa FK Tambov -
  • 07.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 07.03  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -

22. kolejka

  • 14.03  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 14.03  
    Zenit Sankt Petersburg Terek Grozny -
  • 14.03  
    FK Chimki FK Rostów nad Donem -
  • 14.03  
    Ural Jekaterynburg FK Rotor Wołgograd -
  • 14.03  
    FK Tambov FK Krasnodar -
  • 14.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -
  • 14.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 14.03  
    FK Ufa Rubin Kazań -

23. kolejka

  • 21.03  
    FK Soczi FK Tambov -
  • 21.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Rostów nad Donem -
  • 21.03  
    Rubin Kazań FK Chimki -
  • 21.03  
    FK Ufa Lokomotiw Moskwa -
  • 21.03  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 21.03  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 21.03  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 21.03  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

24. kolejka

  • 04.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Chimki -
  • 04.04  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 04.04  
    Rubin Kazań FK Soczi -
  • 04.04  
    FK Rotor Wołgograd Lokomotiw Moskwa -
  • 04.04  
    FK Tambov CSKA Moskwa -
  • 04.04  
    Dynamo Moskwa FK Ufa -
  • 04.04  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 04.04  
    FK Rostów nad Donem Spartak Moskwa -

25. kolejka

  • 11.04  
    FK Soczi Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.04  
    CSKA Moskwa FK Rotor Wołgograd -
  • 11.04  
    FK Chimki FK Tambov -
  • 11.04  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 11.04  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 11.04  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 11.04  
    FK Rostów nad Donem Rubin Kazań -
  • 11.04  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -

26. kolejka

  • 18.04  
    FK Soczi CSKA Moskwa -
  • 18.04  
    FK Arsenal Tula FK Tambov -
  • 18.04  
    FK Rotor Wołgograd Dynamo Moskwa -
  • 18.04  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 18.04  
    Terek Grozny FK Chimki -
  • 18.04  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 18.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -
  • 18.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów nad Donem -

27. kolejka

  • 25.04  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 25.04  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -
  • 25.04  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 25.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rotor Wołgograd -
  • 25.04  
    FK Rostów nad Donem FK Arsenal Tula -
  • 25.04  
    FK Ufa FK Soczi -
  • 25.04  
    Dynamo Moskwa FK Chimki -
  • 25.04  
    FK Tambov Lokomotiw Moskwa -

28. kolejka

  • 02.05  
    FK Rotor Wołgograd Terek Grozny -
  • 02.05  
    FK Krasnodar FK Soczi -
  • 02.05  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 02.05  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 02.05  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 02.05  
    FK Chimki Ural Jekaterynburg -
  • 02.05  
    FK Rostów nad Donem FK Tambov -
  • 02.05  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -

29. kolejka

  • 09.05  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 09.05  
    Ural Jekaterynburg FK Rostów nad Donem -
  • 09.05  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -
  • 09.05  
    Terek Grozny FK Tambov -
  • 09.05  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 09.05  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -
  • 09.05  
    Spartak Moskwa FK Chimki -
  • 09.05  
    FK Soczi FK Rotor Wołgograd -

30. kolejka

  • 16.05  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 16.05  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 16.05  
    FK Chimki FK Soczi -
  • 16.05  
    Rubin Kazań FK Rotor Wołgograd -
  • 16.05  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 16.05  
    FK Rostów nad Donem FK Krasnodar -
  • 16.05  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 16.05  
    FK Tambov Zenit Sankt Petersburg -