Rosja - Premier League

6. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 6 14   4 2 0   9 - 2 7
2 FK Krasnodar 6 13   4 1 1   10 - 4 6
3 FK Rostów 5 11   3 2 0   10 - 7 3
4 CSKA Moskwa 5 10   3 1 1   4 - 3 1
5 Lokomotiw Moskwa 5 10   3 1 1   9 - 4 5
6 FK Arsenal Tula 5 10   3 1 1   8 - 6 2
7 Spartak Moskwa 5 8   2 2 1   6 - 5 1
8 Rubin Kazań 5 7   2 1 2   3 - 3 0
9 Ural Jekaterynburg 6 7   2 1 3   9 - 13 -4
10 Terek Grozny 6 7   2 1 3   4 - 8 -4
11 Krylja Sowietow Samara 6 6   2 0 4   9 - 9 0
12 Dynamo Moskwa 5 5   1 2 2   3 - 4 -1
13 FK Ufa 5 4   1 1 3   6 - 8 -2
14 FK Tambov 6 4   1 1 4   6 - 9 -3
15 FK Soczi 6 3   0 3 3   1 - 7 -6
16 FK Orenburg 6 2   0 2 4   6 - 11 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 24.08 13:00
  • 24.08 15:30
  • 24.08 18:00
  • 25.08 13:00
  • 25.08 15:30
  • 25.08 18:00
  • 25.08 20:30
  • 26.08 17:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksandr Sobolev(Krylja Sowietow Samara) 5 1
Eldor Shomurodov(FK Rostów) 4 0
Artjom Dziuba(Zenit Sankt Petersburg) 4 1

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Valeriu Ciuperca(FK Tambov) 1 3 4
Roman Emelianow(Ural Jekaterynburg) 1 3 4
Artur Jusupow(Dynamo Moskwa) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Premier League

6. kolejka

7. kolejka

  • 24.08 13:00  
    FK Tambov Dynamo Moskwa -
  • 24.08 15:30  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -
  • 24.08 18:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 25.08 13:00  
    Krylja Sowietow Samara Spartak Moskwa -
  • 25.08 15:30  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -
  • 25.08 18:00  
    FK Rostów Rubin Kazań -
  • 25.08 20:30  
    FK Arsenal Tula FK Orenburg -
  • 26.08 17:00  
    Ural Jekaterynburg FK Soczi -

8. kolejka

  • 30.08 19:00  
    Krylja Sowietow Samara Dynamo Moskwa -
  • 31.08 10:30  
    FK Ufa FK Orenburg -
  • 31.08 13:00  
    Rubin Kazań FK Soczi -
  • 31.08 15:30  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 31.08 18:00  
    Terek Grozny FK Tambov -
  • 01.09 13:00  
    Ural Jekaterynburg FK Krasnodar -
  • 01.09 15:30  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 01.09 18:00  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

9. kolejka

  • 15.09  
    Dynamo Moskwa FK Ufa -
  • 15.09  
    FK Tambov CSKA Moskwa -
  • 15.09  
    FK Orenburg Rubin Kazań -
  • 15.09  
    Zenit Sankt Petersburg FK Arsenal Tula -
  • 15.09  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 15.09  
    FK Rostów Terek Grozny -
  • 15.09  
    FK Krasnodar Krylja Sowietow Samara -
  • 15.09  
    FK Soczi Lokomotiw Moskwa -

10. kolejka

  • 22.09  
    FK Tambov FK Rostów -
  • 22.09  
    FK Ufa Spartak Moskwa -
  • 22.09  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 22.09  
    Terek Grozny Krylja Sowietow Samara -
  • 22.09  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 22.09  
    Dynamo Moskwa FK Soczi -
  • 22.09  
    FK Orenburg Lokomotiw Moskwa -
  • 22.09  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -

11. kolejka

  • 29.09  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -
  • 29.09  
    FK Rostów Dynamo Moskwa -
  • 29.09  
    Spartak Moskwa FK Orenburg -
  • 29.09  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 29.09  
    Ural Jekaterynburg CSKA Moskwa -
  • 29.09  
    Krylja Sowietow Samara FK Tambov -
  • 29.09  
    FK Soczi Terek Grozny -
  • 29.09  
    Rubin Kazań FK Ufa -

12. kolejka

  • 06.10  
    FK Krasnodar Spartak Moskwa -
  • 06.10  
    CSKA Moskwa FK Rostów -
  • 06.10  
    FK Soczi Krylja Sowietow Samara -
  • 06.10  
    Rubin Kazań FK Tambov -
  • 06.10  
    Lokomotiw Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 06.10  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 06.10  
    Ural Jekaterynburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 06.10  
    FK Orenburg Dynamo Moskwa -

13. kolejka

  • 20.10  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 20.10  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów -
  • 20.10  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -
  • 20.10  
    FK Tambov Ural Jekaterynburg -
  • 20.10  
    FK Arsenal Tula FK Soczi -
  • 20.10  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 20.10  
    FK Orenburg Krylja Sowietow Samara -
  • 20.10  
    FK Ufa CSKA Moskwa -

14. kolejka

  • 27.10  
    FK Krasnodar FK Orenburg -
  • 27.10  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 27.10  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 27.10  
    FK Rostów FK Soczi -
  • 27.10  
    FK Tambov FK Ufa -
  • 27.10  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 27.10  
    Rubin Kazań Ural Jekaterynburg -
  • 27.10  
    Krylja Sowietow Samara Zenit Sankt Petersburg -

15. kolejka

  • 03.11  
    FK Soczi FK Tambov -
  • 03.11  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -
  • 03.11  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 03.11  
    Spartak Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 03.11  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -
  • 03.11  
    FK Ufa Lokomotiw Moskwa -
  • 03.11  
    Krylja Sowietow Samara Rubin Kazań -
  • 03.11  
    Ural Jekaterynburg FK Orenburg -

16. kolejka

  • 10.11  
    FK Orenburg FK Ufa -
  • 10.11  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 10.11  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -
  • 10.11  
    FK Soczi CSKA Moskwa -
  • 10.11  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 10.11  
    Lokomotiw Moskwa FK Krasnodar -
  • 10.11  
    FK Rostów FK Tambov -
  • 10.11  
    Spartak Moskwa Krylja Sowietow Samara -

17. kolejka

  • 24.11  
    FK Ufa FK Soczi -
  • 24.11  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 24.11  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 24.11  
    Rubin Kazań Zenit Sankt Petersburg -
  • 24.11  
    Dynamo Moskwa FK Rostów -
  • 24.11  
    CSKA Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 24.11  
    FK Tambov Lokomotiw Moskwa -
  • 24.11  
    FK Orenburg Terek Grozny -

18. kolejka

  • 01.12  
    Zenit Sankt Petersburg Spartak Moskwa -
  • 01.12  
    Krylja Sowietow Samara FK Ufa -
  • 01.12  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 01.12  
    FK Soczi FK Orenburg -
  • 01.12  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 01.12  
    Terek Grozny Rubin Kazań -
  • 01.12  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 01.12  
    FK Krasnodar FK Tambov -

19. kolejka

  • 08.12  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 08.12  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 08.12  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 08.12  
    FK Tambov FK Orenburg -
  • 08.12  
    FK Soczi Rubin Kazań -
  • 08.12  
    Krylja Sowietow Samara Ural Jekaterynburg -
  • 08.12  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 08.12  
    Terek Grozny FK Ufa -

20. kolejka

  • 01.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 01.03  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 01.03  
    Terek Grozny FK Rostów -
  • 01.03  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 01.03  
    FK Tambov Rubin Kazań -
  • 01.03  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 01.03  
    FK Soczi FK Arsenal Tula -
  • 01.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Orenburg -

21. kolejka

  • 08.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 08.03  
    FK Soczi Ural Jekaterynburg -
  • 08.03  
    Dynamo Moskwa FK Tambov -
  • 08.03  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 08.03  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 08.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 08.03  
    Rubin Kazań Krylja Sowietow Samara -
  • 08.03  
    FK Orenburg FK Arsenal Tula -

22. kolejka

  • 15.03  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -
  • 15.03  
    FK Rostów Lokomotiw Moskwa -
  • 15.03  
    FK Tambov Krylja Sowietow Samara -
  • 15.03  
    FK Soczi FK Krasnodar -
  • 15.03  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -
  • 15.03  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 15.03  
    FK Orenburg Spartak Moskwa -
  • 15.03  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -

23. kolejka

  • 22.03  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 22.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Orenburg -
  • 22.03  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 22.03  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 22.03  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 22.03  
    Krylja Sowietow Samara Terek Grozny -
  • 22.03  
    FK Soczi FK Rostów -
  • 22.03  
    FK Ufa FK Tambov -

24. kolejka

  • 05.04  
    FK Orenburg FK Krasnodar -
  • 05.04  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 05.04  
    Zenit Sankt Petersburg Krylja Sowietow Samara -
  • 05.04  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 05.04  
    Terek Grozny FK Soczi -
  • 05.04  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 05.04  
    Ural Jekaterynburg FK Tambov -
  • 05.04  
    Rubin Kazań Lokomotiw Moskwa -

25. kolejka

  • 12.04  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 12.04  
    FK Soczi Dynamo Moskwa -
  • 12.04  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 12.04  
    Lokomotiw Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 12.04  
    CSKA Moskwa Spartak Moskwa -
  • 12.04  
    FK Tambov Zenit Sankt Petersburg -
  • 12.04  
    FK Rostów FK Krasnodar -
  • 12.04  
    FK Orenburg Ural Jekaterynburg -

26. kolejka

  • 19.04  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 19.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Rostów -
  • 19.04  
    Rubin Kazań FK Orenburg -
  • 19.04  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 19.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -
  • 19.04  
    Spartak Moskwa FK Tambov -
  • 19.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -
  • 19.04  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -

27. kolejka

  • 26.04  
    FK Orenburg CSKA Moskwa -
  • 26.04  
    FK Arsenal Tula Krylja Sowietow Samara -
  • 26.04  
    Ural Jekaterynburg Dynamo Moskwa -
  • 26.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Soczi -
  • 26.04  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 26.04  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 26.04  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 26.04  
    FK Tambov Terek Grozny -

28. kolejka

  • 03.05  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 03.05  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 03.05  
    Dynamo Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 03.05  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 03.05  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 03.05  
    FK Soczi Spartak Moskwa -
  • 03.05  
    FK Orenburg FK Rostów -
  • 03.05  
    FK Arsenal Tula FK Tambov -

29. kolejka

  • 10.05  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 10.05  
    Zenit Sankt Petersburg FK Orenburg -
  • 10.05  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 10.05  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 10.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar -
  • 10.05  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 10.05  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 10.05  
    FK Tambov FK Soczi -

30. kolejka

  • 17.05  
    CSKA Moskwa FK Tambov -
  • 17.05  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 17.05  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 17.05  
    Dynamo Moskwa FK Orenburg -
  • 17.05  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -
  • 17.05  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 17.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Soczi -
  • 17.05  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -