Rosja - Premier League

22. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 22 50   15 5 2   44 - 10 34
2 Lokomotiw Moskwa 22 41   12 5 5   32 - 25 7
3 FK Krasnodar 22 41   11 8 3   36 - 22 14
4 FK Rostów 22 38   11 5 6   39 - 34 5
5 CSKA Moskwa 22 36   10 6 6   29 - 22 7
6 Dynamo Moskwa 22 30   8 6 8   20 - 25 -5
7 FK Arsenal Tula 22 28   8 4 10   25 - 27 -2
8 Spartak Moskwa 22 28   8 4 10   24 - 23 1
9 FK Ufa 22 27   6 9 7   16 - 19 -3
10 Ural Jekaterynburg 22 25   6 7 9   26 - 41 -15
11 FK Tambov 22 25   7 4 11   26 - 27 -1
12 FK Soczi 22 24   6 6 10   26 - 28 -2
13 FK Orenburg 22 23   6 5 11   26 - 36 -10
14 Rubin Kazań 22 23   5 8 9   12 - 22 -10
15 Krylja Sowietow Samara 22 22   6 4 12   22 - 29 -7
16 Terek Grozny 22 20   4 8 10   16 - 29 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 21.06
  • 21.06
  • 21.06
  • 21.06
  • 21.06
  • 21.06
  • 21.06
  • 21.06

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Artjom Dziuba(Zenit Sankt Petersburg) 13 4
Eldor Shomurodov(FK Rostów) 11 0
Sardar Azmoun(Zenit Sankt Petersburg) 10 1

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Valeriu Ciuperca(FK Tambov) 3 6 9
Srđan Mijailović(Krylja Sowietow Samara) 2 5 7
Artur Jusupow(Dynamo Moskwa) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Premier League

23. kolejka

  • 21.06  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 21.06  
    Lokomotiw Moskwa FK Orenburg -
  • 21.06  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.06  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 21.06  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 21.06  
    Krylja Sowietow Samara Terek Grozny -
  • 21.06  
    FK Soczi FK Rostów -
  • 21.06  
    FK Ufa FK Tambov -

24. kolejka

  • 28.06  
    FK Orenburg FK Krasnodar -
  • 28.06  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 28.06  
    Zenit Sankt Petersburg Krylja Sowietow Samara -
  • 28.06  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 28.06  
    Terek Grozny FK Soczi -
  • 28.06  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 28.06  
    Ural Jekaterynburg FK Tambov -
  • 28.06  
    Rubin Kazań Lokomotiw Moskwa -

25. kolejka

  • 01.07  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 01.07  
    FK Soczi Dynamo Moskwa -
  • 01.07  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 01.07  
    Lokomotiw Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 01.07  
    CSKA Moskwa Spartak Moskwa -
  • 01.07  
    FK Tambov Zenit Sankt Petersburg -
  • 01.07  
    FK Rostów FK Krasnodar -
  • 01.07  
    FK Orenburg Ural Jekaterynburg -

26. kolejka

  • 05.07  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 05.07  
    Krylja Sowietow Samara FK Rostów -
  • 05.07  
    Rubin Kazań FK Orenburg -
  • 05.07  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 05.07  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -
  • 05.07  
    Spartak Moskwa FK Tambov -
  • 05.07  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -
  • 05.07  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -

27. kolejka

  • 08.07  
    FK Orenburg CSKA Moskwa -
  • 08.07  
    FK Arsenal Tula Krylja Sowietow Samara -
  • 08.07  
    Ural Jekaterynburg Dynamo Moskwa -
  • 08.07  
    Zenit Sankt Petersburg FK Soczi -
  • 08.07  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 08.07  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 08.07  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 08.07  
    FK Tambov Terek Grozny -

28. kolejka

  • 12.07  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 12.07  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 12.07  
    Dynamo Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 12.07  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 12.07  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 12.07  
    FK Soczi Spartak Moskwa -
  • 12.07  
    FK Orenburg FK Rostów -
  • 12.07  
    FK Arsenal Tula FK Tambov -

29. kolejka

  • 15.07  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 15.07  
    Zenit Sankt Petersburg FK Orenburg -
  • 15.07  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 15.07  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 15.07  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar -
  • 15.07  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 15.07  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 15.07  
    FK Tambov FK Soczi -

30. kolejka

  • 22.07  
    CSKA Moskwa FK Tambov -
  • 22.07  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 22.07  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 22.07  
    Dynamo Moskwa FK Orenburg -
  • 22.07  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -
  • 22.07  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 22.07  
    Krylja Sowietow Samara FK Soczi -
  • 22.07  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -