Rosja - Premier League

6. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 8 17   5 2 1   14 - 5 9
2 Spartak Moskwa 8 17   5 2 1   13 - 8 5
3 CSKA Moskwa 8 16   5 1 2   14 - 7 7
4 FK Soczi 8 15   4 3 1   12 - 9 3
5 Dynamo Moskwa 8 14   4 2 2   7 - 4 3
6 FK Krasnodar 8 14   4 2 2   17 - 6 11
7 FK Rostów 8 14   4 2 2   7 - 5 2
8 Lokomotiw Moskwa 8 12   3 3 2   8 - 6 2
9 Rubin Kazań 8 11   3 2 3   11 - 11 0
10 Terek Grozny 8 10   3 1 4   8 - 11 -3
11 Ural Jekaterynburg 8 10   2 4 2   7 - 7 0
12 FK Arsenal Tula 8 8   2 2 4   10 - 13 -3
13 FK Tambov 8 7   2 1 5   7 - 11 -4
14 FK Ufa 8 5   1 2 5   5 - 14 -9
15 FK Chimki 8 3   0 3 5   7 - 18 -11
16 FK Rotor Wołgograd 8 2   0 2 6   3 - 15 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

7. kolejka (następna)

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Christian Noboa(FK Soczi) 6 2
Marcus Berg(FK Krasnodar) 4 0
Sardar Azmoun(Zenit Sankt Petersburg) 4 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Siergiej Parszywluk(Dynamo Moskwa) 1 4 5
Anton Shvets(Terek Grozny) 1 3 4
Evans Kangwa(FK Arsenal Tula) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Premier League

9. kolejka

  • 26.09 13:00  
    FK Tambov Spartak Moskwa -
  • 26.09 15:30  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 26.09 19:00  
    FK Soczi FK Krasnodar -
  • 27.09 13:00  
    FK Arsenal Tula FK Rostów -
  • 27.09 15:30  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 27.09 18:00  
    CSKA Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 27.09 18:00  
    FK Rotor Wołgograd Rubin Kazań -
  • 28.09 18:00  
    FK Chimki Dynamo Moskwa -

10. kolejka

  • 03.10 13:00  
    FK Ufa FK Rotor Wołgograd -
  • 03.10 15:30  
    FK Tambov FK Arsenal Tula -
  • 03.10 15:30  
    Ural Jekaterynburg CSKA Moskwa -
  • 03.10 18:00  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 04.10 13:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Chimki -
  • 04.10 15:30  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 04.10 15:30  
    FK Soczi FK Rostów -
  • 04.10 19:00  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

11. kolejka

  • 18.10  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 18.10  
    Zenit Sankt Petersburg FK Soczi -
  • 18.10  
    FK Rostów Terek Grozny -
  • 18.10  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 18.10  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 18.10  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 18.10  
    FK Chimki Spartak Moskwa -
  • 18.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Tambov -

12. kolejka

  • 25.10  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 25.10  
    FK Rostów FK Chimki -
  • 25.10  
    FK Krasnodar Spartak Moskwa -
  • 25.10  
    Dynamo Moskwa FK Soczi -
  • 25.10  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 25.10  
    Terek Grozny FK Ufa -
  • 25.10  
    Lokomotiw Moskwa FK Rotor Wołgograd -
  • 25.10  
    Ural Jekaterynburg FK Tambov -

13. kolejka

  • 01.11  
    FK Soczi Lokomotiw Moskwa -
  • 01.11  
    FK Tambov Dynamo Moskwa -
  • 01.11  
    Terek Grozny FK Krasnodar -
  • 01.11  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 01.11  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 01.11  
    FK Rotor Wołgograd CSKA Moskwa -
  • 01.11  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 01.11  
    FK Chimki Zenit Sankt Petersburg -

14. kolejka

  • 08.11  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -
  • 08.11  
    FK Tambov Terek Grozny -
  • 08.11  
    FK Arsenal Tula FK Rotor Wołgograd -
  • 08.11  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 08.11  
    FK Soczi FK Ufa -
  • 08.11  
    CSKA Moskwa FK Rostów -
  • 08.11  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 08.11  
    FK Chimki Rubin Kazań -

15. kolejka

  • 22.11  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 22.11  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 22.11  
    Lokomotiw Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 22.11  
    CSKA Moskwa FK Soczi -
  • 22.11  
    FK Rotor Wołgograd Ural Jekaterynburg -
  • 22.11  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 22.11  
    FK Krasnodar FK Tambov -
  • 22.11  
    FK Ufa FK Chimki -

16. kolejka

  • 29.11  
    Spartak Moskwa FK Rotor Wołgograd -
  • 29.11  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 29.11  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 29.11  
    FK Rostów Dynamo Moskwa -
  • 29.11  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -
  • 29.11  
    FK Chimki FK Krasnodar -
  • 29.11  
    FK Ufa FK Tambov -
  • 29.11  
    Ural Jekaterynburg FK Soczi -

17. kolejka

  • 06.12  
    FK Krasnodar FK Rotor Wołgograd -
  • 06.12  
    CSKA Moskwa FK Chimki -
  • 06.12  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 06.12  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 06.12  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -
  • 06.12  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 06.12  
    Spartak Moskwa FK Tambov -
  • 06.12  
    FK Soczi Terek Grozny -

18. kolejka

  • 13.12  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 13.12  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 13.12  
    Terek Grozny FK Rostów -
  • 13.12  
    FK Chimki FK Arsenal Tula -
  • 13.12  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 13.12  
    FK Rotor Wołgograd FK Ufa -
  • 13.12  
    FK Soczi Spartak Moskwa -
  • 13.12  
    FK Tambov Rubin Kazań -

19. kolejka

  • 16.12  
    Zenit Sankt Petersburg Spartak Moskwa -
  • 16.12  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 16.12  
    Terek Grozny Rubin Kazań -
  • 16.12  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 16.12  
    FK Chimki Lokomotiw Moskwa -
  • 16.12  
    FK Soczi Dynamo Moskwa -
  • 16.12  
    FK Rotor Wołgograd FK Arsenal Tula -
  • 16.12  
    FK Tambov Ural Jekaterynburg -

20. kolejka

  • 28.02  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 28.02  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 28.02  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów -
  • 28.02  
    FK Tambov FK Rotor Wołgograd -
  • 28.02  
    FK Soczi FK Arsenal Tula -
  • 28.02  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -
  • 28.02  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 28.02  
    FK Chimki FK Ufa -

21. kolejka

  • 07.03  
    FK Rostów FK Soczi -
  • 07.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 07.03  
    Dynamo Moskwa FK Tambov -
  • 07.03  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -
  • 07.03  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 07.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Chimki -
  • 07.03  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 07.03  
    Rubin Kazań Zenit Sankt Petersburg -

22. kolejka

  • 14.03  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 14.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 14.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Soczi -
  • 14.03  
    FK Tambov FK Krasnodar -
  • 14.03  
    FK Chimki FK Rostów -
  • 14.03  
    Zenit Sankt Petersburg Terek Grozny -
  • 14.03  
    Ural Jekaterynburg FK Rotor Wołgograd -
  • 14.03  
    FK Ufa Rubin Kazań -

23. kolejka

  • 21.03  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 21.03  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 21.03  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 21.03  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Rostów -
  • 21.03  
    Rubin Kazań FK Chimki -
  • 21.03  
    FK Soczi FK Tambov -
  • 21.03  
    FK Ufa Lokomotiw Moskwa -

24. kolejka

  • 04.04  
    FK Rostów Spartak Moskwa -
  • 04.04  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 04.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Chimki -
  • 04.04  
    Dynamo Moskwa FK Ufa -
  • 04.04  
    Rubin Kazań FK Soczi -
  • 04.04  
    FK Rotor Wołgograd Lokomotiw Moskwa -
  • 04.04  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 04.04  
    FK Tambov CSKA Moskwa -

25. kolejka

  • 11.04  
    FK Rostów Rubin Kazań -
  • 11.04  
    CSKA Moskwa FK Rotor Wołgograd -
  • 11.04  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 11.04  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 11.04  
    FK Soczi Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.04  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 11.04  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 11.04  
    FK Chimki FK Tambov -

26. kolejka

  • 18.04  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 18.04  
    Terek Grozny FK Chimki -
  • 18.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -
  • 18.04  
    FK Arsenal Tula FK Tambov -
  • 18.04  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 18.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 18.04  
    FK Rotor Wołgograd Dynamo Moskwa -
  • 18.04  
    FK Soczi CSKA Moskwa -

27. kolejka

  • 25.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rotor Wołgograd -
  • 25.04  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 25.04  
    FK Tambov Lokomotiw Moskwa -
  • 25.04  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 25.04  
    Rubin Kazań FK Krasnodar -
  • 25.04  
    Dynamo Moskwa FK Chimki -
  • 25.04  
    FK Ufa FK Soczi -
  • 25.04  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -

28. kolejka

  • 02.05  
    FK Krasnodar FK Soczi -
  • 02.05  
    FK Rostów FK Tambov -
  • 02.05  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 02.05  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 02.05  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 02.05  
    FK Chimki Ural Jekaterynburg -
  • 02.05  
    FK Rotor Wołgograd Terek Grozny -
  • 02.05  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -

29. kolejka

  • 09.05  
    Spartak Moskwa FK Chimki -
  • 09.05  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 09.05  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 09.05  
    Terek Grozny FK Tambov -
  • 09.05  
    Ural Jekaterynburg FK Rostów -
  • 09.05  
    FK Soczi FK Rotor Wołgograd -
  • 09.05  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -
  • 09.05  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -

30. kolejka

  • 16.05  
    FK Rostów FK Krasnodar -
  • 16.05  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 16.05  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 16.05  
    FK Tambov Zenit Sankt Petersburg -
  • 16.05  
    Rubin Kazań FK Rotor Wołgograd -
  • 16.05  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 16.05  
    FK Chimki FK Soczi -
  • 16.05  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -