Rosja - FNL

Tabela FNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Krylja Sowietow Samara 40 95   30 5 5   93 - 26 67
2   FK Orenburg 40 88   26 10 4   74 - 31 43
3   FK Nizhny Novgorod 40 84   26 6 8   63 - 26 37
4   FK Alaniya Vladikavkaz 40 73   21 10 9   74 - 40 34
5   FK Torpedo Moskva 40 71   21 8 11   65 - 40 25
6   Bałtika Kaliningrad 40 70   21 7 12   46 - 33 13
7   FK Neftekhimik Nizhnekamsk 40 67   19 10 11   61 - 42 19
8   Veles Moskva 40 62   17 11 12   52 - 45 7
9   FK Fakel Voronezh 40 60   16 12 12   56 - 44 12
10   FK Yenisey Krasnoyarsk 40 60   18 6 16   50 - 52 -2
11   SKA-Energia Chabarowsk 40 60   17 9 14   49 - 42 7
12   Wołgar-Gazprom-2 Astrachań 40 53   14 11 15   46 - 43 3
13   FK Chayka Peschanokopskoye 40 50   13 11 16   42 - 53 -11
14   FK Tekstilshchik Ivanovo 40 47   12 11 17   30 - 48 -18
15   FK Spartak Moskva II 40 43   12 7 21   62 - 91 -29
16   FK Krasnodar II 40 42   10 12 18   54 - 63 -9
17   FK Akron Togliatti 40 41   10 11 19   34 - 52 -18
18   FK Tom Tomsk 40 37   9 10 21   33 - 52 -19
19   FK Irtysz Omsk 40 35   9 8 23   32 - 60 -28
20   FK Dinamo Briańsk 40 35   10 5 25   22 - 62 -40
21   FK Chertanovo Moskva 40 27   7 6 27   31 - 73 -42
22   Szynnik Jarosław 40 22   4 10 26   37 - 88 -51
  • Zespół w trakcie meczu

41. kolejka (następna)

  • 08.05 12:00
  • 08.05 13:00
  • 08.05 13:00
  • 08.05 13:00
  • 08.05 14:00
  • 08.05 14:00
  • 08.05 15:00
  • 08.05 15:00
  • 08.05 15:00
  • 08.05 16:00
  • 08.05 19:00

Strzelcy FNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ivan Sergeev(Krylja Sowietow Samara) 39 5
Dmitri Vorobjev(Wołgar-Gazprom-2 Astrachań/FK Orenburg) 23 3
Merabi Uridia(FK Neftekhimik Nizhnekamsk) 16 0

Kartkowicze FNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Konstantin Lyakhov(FK Chertanovo Moskva) 3 3 6
Irakli Kvekveskiri(SKA-Energia Chabarowsk) 2 17 19
Maksim Tishkin(Bałtika Kaliningrad) 2 16 18

Terminarz / Wyniki FNL

41. kolejka

  • 08.05 12:00  
    FK Tom Tomsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 08.05 13:00  
    FK Spartak Moskva II Szynnik Jarosław -
  • 08.05 13:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar II -
  • 08.05 13:00  
    FK Irtysz Omsk FK Orenburg -
  • 08.05 14:00  
    FK Chertanovo Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 08.05 14:00  
    FK Fakel Voronezh FK Torpedo Moskva -
  • 08.05 15:00  
    FK Dinamo Briańsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 08.05 15:00  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Akron Togliatti -
  • 08.05 15:00  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 08.05 16:00  
    FK Alaniya Vladikavkaz Veles Moskva -
  • 08.05 19:00  
    Bałtika Kaliningrad FK Tekstilshchik Ivanovo -

42. kolejka

  • 15.05  
    FK Orenburg FK Dinamo Briańsk -
  • 15.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Irtysz Omsk -
  • 15.05  
    FK Torpedo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 15.05  
    Veles Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 15.05  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 15.05  
    FK Tom Tomsk FK Nizhny Novgorod -
  • 15.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 15.05  
    Bałtika Kaliningrad Krylja Sowietow Samara -
  • 15.05  
    FK Spartak Moskva II FK Chertanovo Moskva -
  • 15.05  
    FK Krasnodar II Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 15.05  
    FK Akron Togliatti FK Fakel Voronezh -