Rosja - FNL

Tabela FNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FK Orenburg 18 38   12 2 4   29 - 12 17
2   FK Torpedo Moskva 18 35   9 8 1   37 - 18 19
3   FK Neftekhimik Nizhnekamsk 18 33   10 3 5   33 - 15 18
4   FK Fakel Voronezh 18 33   10 3 5   28 - 15 13
5   FK Alaniya Vladikavkaz 18 32   9 5 4   38 - 22 16
6   SKA-Energia Chabarowsk 18 31   9 4 5   20 - 15 5
7   Veles Moskva 18 27   8 3 7   23 - 20 3
8   FK Akron Togliatti 18 26   7 5 6   20 - 19 1
9   FK Spartak Moskva II 18 26   8 2 8   19 - 29 -10
10   Bałtika Kaliningrad 18 24   5 9 4   21 - 17 4
11   FK KAMAZ Naberezhnye Chelny 18 24   6 6 6   16 - 16 0
12   FK Tom Tomsk 18 22   6 4 8   23 - 28 -5
13   FK Yenisey Krasnoyarsk 18 22   6 4 8   24 - 30 -6
14   FK Rotor Wołgograd 18 22   4 10 4   19 - 18 1
15   FSK Olimp-Dolgoprudny 18 22   5 7 6   14 - 16 -2
16   FK Krasnodar II 18 20   5 5 8   16 - 24 -8
17   FK Metallurg Lipetsk 18 15   4 3 11   14 - 41 -27
18   FK Tekstilshchik Ivanovo 18 15   3 6 9   14 - 26 -12
19   PFK Kuban 18 14   4 2 12   14 - 27 -13
20   Wołgar-Gazprom-2 Astrachań 18 12   3 3 12   9 - 23 -14
  • Zespół w trakcie meczu

19. kolejka (następna)

  • 23.10 11:00
  • 23.10 12:00
  • 23.10 13:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 15:00
  • 23.10 16:00
  • 23.10 16:00
  • 23.10 16:00
  • 23.10 16:00
  • 23.10 18:00

Strzelcy FNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksandr Yushin(FK Neftekhimik Nizhnekamsk) 12 0
Amur Kalmykov(FK Torpedo Moskva) 11 0
David Karaev(SKA-Energia Chabarowsk) 11 6

Kartkowicze FNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksey Pavlishin(Wołgar-Gazprom-2 Astrachań) 2 4 6
Danylo Sagutkin(FK Akron Togliatti) 2 4 6
Valeri Kichin(FK Yenisey Krasnoyarsk) 2 2 4

Terminarz / Wyniki FNL

19. kolejka

  • 23.10 11:00  
    FK Tom Tomsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 23.10 12:00  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 23.10 13:00  
    FK Orenburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 23.10 14:00  
    FK Akron Togliatti FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 23.10 15:00  
    FK Rotor Wołgograd FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 23.10 16:00  
    FK Torpedo Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 23.10 16:00  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Spartak Moskva II -
  • 23.10 16:00  
    FK Krasnodar II PFK Kuban -
  • 23.10 16:00  
    FK Fakel Voronezh FK Metallurg Lipetsk -
  • 23.10 18:00  
    Bałtika Kaliningrad Veles Moskva -

20. kolejka

  • 31.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Krasnodar II -
  • 31.10  
    FK Spartak Moskva II FK Torpedo Moskva -
  • 31.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 31.10  
    PFK Kuban FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 31.10  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Rotor Wołgograd -
  • 31.10  
    Veles Moskva FK Fakel Voronezh -
  • 31.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom Tomsk -
  • 31.10  
    FK Metallurg Lipetsk FK Orenburg -
  • 31.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 31.10 13:00  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Akron Togliatti -

21. kolejka

  • 06.11  
    Veles Moskva PFK Kuban -
  • 06.11  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 06.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 06.11  
    FK Tom Tomsk FK Fakel Voronezh -
  • 06.11  
    FK Orenburg Bałtika Kaliningrad -
  • 06.11  
    FK Akron Togliatti FK Metallurg Lipetsk -
  • 06.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Rotor Wołgograd -
  • 06.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Torpedo Moskva -
  • 06.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Krasnodar II -
  • 06.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Spartak Moskva II -

22. kolejka

  • 13.11  
    FK Tom Tomsk Veles Moskva -
  • 13.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Akron Togliatti -
  • 13.11  
    FK Fakel Voronezh FK Orenburg -
  • 13.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 13.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Torpedo Moskva -
  • 13.11  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Krasnodar II -
  • 13.11  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Rotor Wołgograd -
  • 13.11  
    FK Metallurg Lipetsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 13.11  
    FK Spartak Moskva II PFK Kuban -
  • 13.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -

23. kolejka

  • 17.11  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Torpedo Moskva -
  • 17.11  
    FK Krasnodar II SKA-Energia Chabarowsk -
  • 17.11  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 17.11  
    Veles Moskva FK Spartak Moskva II -
  • 17.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.11  
    FK Akron Togliatti FK Fakel Voronezh -
  • 17.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Metallurg Lipetsk -
  • 17.11  
    FK Orenburg FK Tom Tomsk -
  • 17.11  
    PFK Kuban FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 17.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tekstilshchik Ivanovo -

24. kolejka

  • 21.11  
    FK Akron Togliatti FK Tom Tomsk -
  • 21.11  
    Veles Moskva FK Orenburg -
  • 21.11  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 21.11  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Krasnodar II -
  • 21.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Rotor Wołgograd -
  • 21.11  
    FK Torpedo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 21.11  
    FK Metallurg Lipetsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 21.11  
    FK Fakel Voronezh FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 21.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Spartak Moskva II -
  • 21.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo PFK Kuban -

25. kolejka

  • 27.11  
    FK Torpedo Moskva Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 27.11  
    FK Krasnodar II FK Metallurg Lipetsk -
  • 27.11  
    FK Akron Togliatti FK Orenburg -
  • 27.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Fakel Voronezh -
  • 27.11  
    FK Tom Tomsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 27.11  
    Bałtika Kaliningrad FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 27.11  
    PFK Kuban FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 27.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 27.11  
    FK Spartak Moskva II FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 27.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz Veles Moskva -

26. kolejka

  • 06.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Orenburg -
  • 06.03  
    FK Akron Togliatti Veles Moskva -
  • 06.03  
    FK Krasnodar II Bałtika Kaliningrad -
  • 06.03  
    FK Metallurg Lipetsk FK Torpedo Moskva -
  • 06.03  
    FK Fakel Voronezh FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 06.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Tom Tomsk -
  • 06.03  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 06.03  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Spartak Moskva II -
  • 06.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 06.03  
    PFK Kuban SKA-Energia Chabarowsk -

27. kolejka

  • 12.03  
    FK Torpedo Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 12.03  
    Veles Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 12.03  
    FK Krasnodar II FK Fakel Voronezh -
  • 12.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 12.03  
    PFK Kuban Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 12.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Orenburg -
  • 12.03  
    FK Tom Tomsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 12.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Akron Togliatti -
  • 12.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Metallurg Lipetsk -
  • 12.03  
    FK Spartak Moskva II SKA-Energia Chabarowsk -

28. kolejka

  • 19.03  
    FK Metallurg Lipetsk PFK Kuban -
  • 19.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 19.03  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Spartak Moskva II -
  • 19.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Veles Moskva -
  • 19.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 19.03  
    FK Akron Togliatti FK Rotor Wołgograd -
  • 19.03  
    FK Fakel Voronezh FK Torpedo Moskva -
  • 19.03  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 19.03  
    FK Tom Tomsk FK Krasnodar II -
  • 19.03  
    FK Orenburg FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -

29. kolejka

  • 26.03  
    FK Tom Tomsk FK Torpedo Moskva -
  • 26.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 26.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 26.03  
    PFK Kuban Bałtika Kaliningrad -
  • 26.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Fakel Voronezh -
  • 26.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 26.03  
    Veles Moskva FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 26.03  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Akron Togliatti -
  • 26.03  
    FK Krasnodar II FK Orenburg -
  • 26.03  
    FK Spartak Moskva II FK Metallurg Lipetsk -

30. kolejka

  • 02.04  
    FK Rotor Wołgograd Veles Moskva -
  • 02.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 02.04  
    FK Akron Togliatti FK Krasnodar II -
  • 02.04  
    FK Orenburg FK Torpedo Moskva -
  • 02.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Spartak Moskva II -
  • 02.04  
    FK Fakel Voronezh PFK Kuban -
  • 02.04  
    FK Tom Tomsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 02.04  
    FK Metallurg Lipetsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 02.04  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 02.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FSK Olimp-Dolgoprudny -

31. kolejka

  • 06.04  
    FK Torpedo Moskva FK Akron Togliatti -
  • 06.04  
    Veles Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 06.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 06.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Metallurg Lipetsk -
  • 06.04  
    FK Spartak Moskva II FK Fakel Voronezh -
  • 06.04  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Rotor Wołgograd -
  • 06.04  
    FK Krasnodar II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 06.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz Bałtika Kaliningrad -
  • 06.04  
    PFK Kuban FK Tom Tomsk -
  • 06.04  
    FSK Olimp-Dolgoprudny Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -

32. kolejka

  • 10.04  
    FK Rotor Wołgograd FK Krasnodar II -
  • 10.04  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny Veles Moskva -
  • 10.04  
    FK Metallurg Lipetsk FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 10.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 10.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Torpedo Moskva -
  • 10.04  
    FK Orenburg PFK Kuban -
  • 10.04  
    FK Tom Tomsk FK Spartak Moskva II -
  • 10.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Akron Togliatti -
  • 10.04  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.04  
    FK Fakel Voronezh FK Alaniya Vladikavkaz -

33. kolejka

  • 16.04  
    FK Krasnodar II FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 16.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Metallurg Lipetsk -
  • 16.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Tom Tomsk -
  • 16.04  
    FSK Olimp-Dolgoprudny Bałtika Kaliningrad -
  • 16.04  
    PFK Kuban FK Akron Togliatti -
  • 16.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 16.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Fakel Voronezh -
  • 16.04  
    FK Spartak Moskva II FK Orenburg -
  • 16.04  
    FK Torpedo Moskva FK Rotor Wołgograd -
  • 16.04  
    Veles Moskva Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -

34. kolejka

  • 23.04  
    FK Fakel Voronezh FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 23.04  
    FK Tom Tomsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 23.04  
    FK Krasnodar II Veles Moskva -
  • 23.04  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Torpedo Moskva -
  • 23.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk PFK Kuban -
  • 23.04  
    FK Orenburg FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 23.04  
    FK Rotor Wołgograd FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 23.04  
    FK Metallurg Lipetsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 23.04  
    Bałtika Kaliningrad SKA-Energia Chabarowsk -
  • 23.04  
    FK Akron Togliatti FK Spartak Moskva II -

35. kolejka

  • 30.04  
    Veles Moskva FK Metallurg Lipetsk -
  • 30.04  
    FK Torpedo Moskva FK Krasnodar II -
  • 30.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Akron Togliatti -
  • 30.04  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Tom Tomsk -
  • 30.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Orenburg -
  • 30.04  
    FK Spartak Moskva II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 30.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 30.04  
    PFK Kuban FK Rotor Wołgograd -
  • 30.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Fakel Voronezh -
  • 30.04  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań Bałtika Kaliningrad -

36. kolejka

  • 07.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tom Tomsk -
  • 07.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 07.05  
    FK Akron Togliatti FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 07.05  
    FK Orenburg FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 07.05  
    FK Fakel Voronezh Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 07.05  
    FK Rotor Wołgograd FK Spartak Moskva II -
  • 07.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Metallurg Lipetsk -
  • 07.05  
    FK Krasnodar II FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.05  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny PFK Kuban -
  • 07.05  
    FK Torpedo Moskva Veles Moskva -

37. kolejka

  • 15.05  
    Veles Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 15.05  
    FK Metallurg Lipetsk FK Fakel Voronezh -
  • 15.05  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Tom Tomsk -
  • 15.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Orenburg -
  • 15.05  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Akron Togliatti -
  • 15.05  
    FK Spartak Moskva II FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 15.05  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 15.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Rotor Wołgograd -
  • 15.05  
    PFK Kuban FK Krasnodar II -
  • 15.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Torpedo Moskva -

38. kolejka

  • 21.05  
    FK Torpedo Moskva PFK Kuban -
  • 21.05  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 21.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Akron Togliatti -
  • 21.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 21.05  
    FK Tom Tomsk FK Metallurg Lipetsk -
  • 21.05  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Orenburg -
  • 21.05  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Rotor Wołgograd -
  • 21.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Fakel Voronezh -
  • 21.05  
    FK Krasnodar II FK Spartak Moskva II -
  • 21.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Veles Moskva -