Rosja - FNL

Tabela FNL online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FK Torpedo Moskva 11 25   7 4 0   26 - 9 17
2   FK Orenburg 11 25   8 1 2   21 - 8 13
3   FK Spartak Moskva II 11 22   7 1 3   13 - 14 -1
4   FK Fakel Voronezh 11 21   6 3 2   16 - 11 5
5   SKA-Energia Chabarowsk 11 20   6 2 3   14 - 10 4
6   FK Alaniya Vladikavkaz 11 19   5 4 2   24 - 15 9
7   FK KAMAZ Naberezhnye Chelny 11 18   5 3 3   12 - 11 1
8   FK Neftekhimik Nizhnekamsk 11 17   5 2 4   15 - 8 7
9   Veles Moskva 11 17   5 2 4   13 - 10 3
10   FK Rotor Wołgograd 11 15   3 6 2   12 - 8 4
11   FK Krasnodar II 11 15   4 3 4   10 - 11 -1
12   FK Yenisey Krasnoyarsk 11 14   4 2 5   14 - 17 -3
13   Bałtika Kaliningrad 11 13   2 7 2   9 - 9 0
14   FK Tom Tomsk 11 11   3 2 6   13 - 17 -4
15   FK Akron Togliatti 11 10   2 4 5   9 - 13 -4
16   FK Tekstilshchik Ivanovo 11 9   2 3 6   7 - 14 -7
17   FSK Olimp-Dolgoprudny 11 9   2 3 6   7 - 13 -6
18   PFK Kuban 11 8   2 2 7   9 - 16 -7
19   FK Metallurg Lipetsk 11 7   2 1 8   10 - 30 -20
20   Wołgar-Gazprom-2 Astrachań 11 6   1 3 7   5 - 15 -10
  • Zespół w trakcie meczu

12. kolejka (następna)

  • 19.09 12:00
  • 19.09 13:00
  • 19.09 14:00
  • 19.09 15:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 16:00
  • 19.09 17:00
  • 19.09 17:00
  • 20.09 17:30

Strzelcy FNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Amur Kalmykov(FK Torpedo Moskva) 10 0
David Karaev(SKA-Energia Chabarowsk) 8 3
Joel Fameyeh(FK Orenburg) 6 2

Kartkowicze FNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksey Pavlishin(Wołgar-Gazprom-2 Astrachań) 2 4 6
Danylo Sagutkin(FK Akron Togliatti) 2 2 4
Oleg Kalugin(FK KAMAZ Naberezhnye Chelny) 1 6 7

Terminarz / Wyniki FNL

12. kolejka

  • 19.09 12:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tom Tomsk -
  • 19.09 13:00  
    FSK Olimp-Dolgoprudny SKA-Energia Chabarowsk -
  • 19.09 14:00  
    FK Spartak Moskva II Bałtika Kaliningrad -
  • 19.09 15:00  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 19.09 16:00  
    FK Torpedo Moskva FK Orenburg -
  • 19.09 16:00  
    FK Krasnodar II FK Akron Togliatti -
  • 19.09 16:00  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 19.09 17:00  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Metallurg Lipetsk -
  • 19.09 17:00  
    PFK Kuban FK Fakel Voronezh -
  • 20.09 17:30  
    Veles Moskva FK Rotor Wołgograd -

13. kolejka

  • 25.09  
    FK Rotor Wołgograd FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 25.09  
    FK Tom Tomsk PFK Kuban -
  • 25.09  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 25.09  
    FK Fakel Voronezh FK Spartak Moskva II -
  • 25.09  
    FK Akron Togliatti FK Torpedo Moskva -
  • 25.09  
    Bałtika Kaliningrad FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 25.09  
    SKA-Energia Chabarowsk Veles Moskva -
  • 25.09  
    FK Metallurg Lipetsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 25.09  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Krasnodar II -
  • 25.09 15:00  
    FK Orenburg FK Yenisey Krasnoyarsk -

14. kolejka

  • 29.09  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Metallurg Lipetsk -
  • 29.09  
    FK Akron Togliatti FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 29.09  
    SKA-Energia Chabarowsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 29.09  
    PFK Kuban FK Orenburg -
  • 29.09  
    FK Spartak Moskva II FK Tom Tomsk -
  • 29.09  
    Veles Moskva FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 29.09  
    FK Torpedo Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 29.09  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Bałtika Kaliningrad -
  • 29.09  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Fakel Voronezh -
  • 29.09  
    FK Krasnodar II FK Rotor Wołgograd -

15. kolejka

  • 03.10  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Krasnodar II -
  • 03.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Torpedo Moskva -
  • 03.10  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 03.10  
    FK Tom Tomsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 03.10  
    Bałtika Kaliningrad FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 03.10  
    FK Akron Togliatti PFK Kuban -
  • 03.10  
    FK Fakel Voronezh FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 03.10  
    FK Orenburg FK Spartak Moskva II -
  • 03.10  
    FK Metallurg Lipetsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 03.10  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań Veles Moskva -

16. kolejka

  • 09.10  
    Veles Moskva FK Krasnodar II -
  • 09.10  
    FK Torpedo Moskva FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 09.10  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Metallurg Lipetsk -
  • 09.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Tom Tomsk -
  • 09.10  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Fakel Voronezh -
  • 09.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Rotor Wołgograd -
  • 09.10  
    SKA-Energia Chabarowsk Bałtika Kaliningrad -
  • 09.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Orenburg -
  • 09.10  
    FK Spartak Moskva II FK Akron Togliatti -
  • 09.10  
    PFK Kuban FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

17. kolejka

  • 13.10  
    FK Krasnodar II FK Torpedo Moskva -
  • 13.10  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 13.10  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Spartak Moskva II -
  • 13.10  
    FK Tom Tomsk FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 13.10  
    FK Akron Togliatti FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 13.10  
    Bałtika Kaliningrad Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 13.10  
    FK Fakel Voronezh SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.10  
    FK Orenburg FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 13.10  
    FK Rotor Wołgograd PFK Kuban -
  • 13.10  
    FK Metallurg Lipetsk Veles Moskva -

18. kolejka

  • 17.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Akron Togliatti -
  • 17.10  
    FK Metallurg Lipetsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.10  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Fakel Voronezh -
  • 17.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tom Tomsk -
  • 17.10  
    FK Spartak Moskva II FK Rotor Wołgograd -
  • 17.10  
    Veles Moskva FK Torpedo Moskva -
  • 17.10  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Orenburg -
  • 17.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 17.10  
    PFK Kuban FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 17.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Krasnodar II -

19. kolejka

  • 23.10  
    FK Torpedo Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 23.10  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Spartak Moskva II -
  • 23.10  
    FK Krasnodar II PFK Kuban -
  • 23.10  
    FK Fakel Voronezh FK Metallurg Lipetsk -
  • 23.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 23.10  
    FK Tom Tomsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 23.10  
    FK Akron Togliatti FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 23.10  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 23.10  
    Bałtika Kaliningrad Veles Moskva -
  • 23.10  
    FK Orenburg SKA-Energia Chabarowsk -

20. kolejka

  • 31.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Krasnodar II -
  • 31.10  
    FK Spartak Moskva II FK Torpedo Moskva -
  • 31.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 31.10  
    PFK Kuban FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 31.10  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Rotor Wołgograd -
  • 31.10  
    Veles Moskva FK Fakel Voronezh -
  • 31.10  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Akron Togliatti -
  • 31.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom Tomsk -
  • 31.10  
    FK Metallurg Lipetsk FK Orenburg -
  • 31.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

21. kolejka

  • 06.11  
    Veles Moskva PFK Kuban -
  • 06.11  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 06.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 06.11  
    FK Tom Tomsk FK Fakel Voronezh -
  • 06.11  
    FK Orenburg Bałtika Kaliningrad -
  • 06.11  
    FK Akron Togliatti FK Metallurg Lipetsk -
  • 06.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Rotor Wołgograd -
  • 06.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Torpedo Moskva -
  • 06.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Krasnodar II -
  • 06.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Spartak Moskva II -

22. kolejka

  • 13.11  
    FK Tom Tomsk Veles Moskva -
  • 13.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Akron Togliatti -
  • 13.11  
    FK Fakel Voronezh FK Orenburg -
  • 13.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 13.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Torpedo Moskva -
  • 13.11  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Krasnodar II -
  • 13.11  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Rotor Wołgograd -
  • 13.11  
    FK Metallurg Lipetsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 13.11  
    FK Spartak Moskva II PFK Kuban -
  • 13.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -

23. kolejka

  • 17.11  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Torpedo Moskva -
  • 17.11  
    FK Krasnodar II SKA-Energia Chabarowsk -
  • 17.11  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 17.11  
    Veles Moskva FK Spartak Moskva II -
  • 17.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.11  
    FK Akron Togliatti FK Fakel Voronezh -
  • 17.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Metallurg Lipetsk -
  • 17.11  
    FK Orenburg FK Tom Tomsk -
  • 17.11  
    PFK Kuban FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 17.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tekstilshchik Ivanovo -

24. kolejka

  • 21.11  
    FK Akron Togliatti FK Tom Tomsk -
  • 21.11  
    Veles Moskva FK Orenburg -
  • 21.11  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 21.11  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Krasnodar II -
  • 21.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Rotor Wołgograd -
  • 21.11  
    FK Torpedo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 21.11  
    FK Metallurg Lipetsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 21.11  
    FK Fakel Voronezh FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 21.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Spartak Moskva II -
  • 21.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo PFK Kuban -

25. kolejka

  • 27.11  
    FK Torpedo Moskva Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 27.11  
    FK Krasnodar II FK Metallurg Lipetsk -
  • 27.11  
    FK Akron Togliatti FK Orenburg -
  • 27.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Fakel Voronezh -
  • 27.11  
    FK Tom Tomsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 27.11  
    Bałtika Kaliningrad FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 27.11  
    PFK Kuban FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 27.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 27.11  
    FK Spartak Moskva II FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 27.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz Veles Moskva -

26. kolejka

  • 06.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Orenburg -
  • 06.03  
    FK Akron Togliatti Veles Moskva -
  • 06.03  
    FK Krasnodar II Bałtika Kaliningrad -
  • 06.03  
    FK Metallurg Lipetsk FK Torpedo Moskva -
  • 06.03  
    FK Fakel Voronezh FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 06.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Tom Tomsk -
  • 06.03  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 06.03  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Spartak Moskva II -
  • 06.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 06.03  
    PFK Kuban SKA-Energia Chabarowsk -

27. kolejka

  • 12.03  
    FK Torpedo Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 12.03  
    Veles Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 12.03  
    FK Krasnodar II FK Fakel Voronezh -
  • 12.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 12.03  
    PFK Kuban Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 12.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Orenburg -
  • 12.03  
    FK Tom Tomsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 12.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Akron Togliatti -
  • 12.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Metallurg Lipetsk -
  • 12.03  
    FK Spartak Moskva II SKA-Energia Chabarowsk -

28. kolejka

  • 19.03  
    FK Metallurg Lipetsk PFK Kuban -
  • 19.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 19.03  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Spartak Moskva II -
  • 19.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Veles Moskva -
  • 19.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 19.03  
    FK Akron Togliatti FK Rotor Wołgograd -
  • 19.03  
    FK Fakel Voronezh FK Torpedo Moskva -
  • 19.03  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 19.03  
    FK Tom Tomsk FK Krasnodar II -
  • 19.03  
    FK Orenburg FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -

29. kolejka

  • 26.03  
    FK Tom Tomsk FK Torpedo Moskva -
  • 26.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 26.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 26.03  
    PFK Kuban Bałtika Kaliningrad -
  • 26.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Fakel Voronezh -
  • 26.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 26.03  
    Veles Moskva FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 26.03  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Akron Togliatti -
  • 26.03  
    FK Krasnodar II FK Orenburg -
  • 26.03  
    FK Spartak Moskva II FK Metallurg Lipetsk -

30. kolejka

  • 02.04  
    FK Rotor Wołgograd Veles Moskva -
  • 02.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 02.04  
    FK Akron Togliatti FK Krasnodar II -
  • 02.04  
    FK Orenburg FK Torpedo Moskva -
  • 02.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Spartak Moskva II -
  • 02.04  
    FK Fakel Voronezh PFK Kuban -
  • 02.04  
    FK Tom Tomsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 02.04  
    FK Metallurg Lipetsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 02.04  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 02.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FSK Olimp-Dolgoprudny -

31. kolejka

  • 06.04  
    FK Torpedo Moskva FK Akron Togliatti -
  • 06.04  
    Veles Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 06.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 06.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Metallurg Lipetsk -
  • 06.04  
    FK Spartak Moskva II FK Fakel Voronezh -
  • 06.04  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Rotor Wołgograd -
  • 06.04  
    FK Krasnodar II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 06.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz Bałtika Kaliningrad -
  • 06.04  
    PFK Kuban FK Tom Tomsk -
  • 06.04  
    FSK Olimp-Dolgoprudny Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -

32. kolejka

  • 10.04  
    FK Rotor Wołgograd FK Krasnodar II -
  • 10.04  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny Veles Moskva -
  • 10.04  
    FK Metallurg Lipetsk FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 10.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 10.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Torpedo Moskva -
  • 10.04  
    FK Orenburg PFK Kuban -
  • 10.04  
    FK Tom Tomsk FK Spartak Moskva II -
  • 10.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Akron Togliatti -
  • 10.04  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.04  
    FK Fakel Voronezh FK Alaniya Vladikavkaz -

33. kolejka

  • 16.04  
    FK Krasnodar II FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 16.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Metallurg Lipetsk -
  • 16.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Tom Tomsk -
  • 16.04  
    FSK Olimp-Dolgoprudny Bałtika Kaliningrad -
  • 16.04  
    PFK Kuban FK Akron Togliatti -
  • 16.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 16.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Fakel Voronezh -
  • 16.04  
    FK Spartak Moskva II FK Orenburg -
  • 16.04  
    FK Torpedo Moskva FK Rotor Wołgograd -
  • 16.04  
    Veles Moskva Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -

34. kolejka

  • 23.04  
    FK Fakel Voronezh FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 23.04  
    FK Tom Tomsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 23.04  
    FK Krasnodar II Veles Moskva -
  • 23.04  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny FK Torpedo Moskva -
  • 23.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk PFK Kuban -
  • 23.04  
    FK Orenburg FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 23.04  
    FK Rotor Wołgograd FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 23.04  
    FK Metallurg Lipetsk Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 23.04  
    Bałtika Kaliningrad SKA-Energia Chabarowsk -
  • 23.04  
    FK Akron Togliatti FK Spartak Moskva II -

35. kolejka

  • 30.04  
    Veles Moskva FK Metallurg Lipetsk -
  • 30.04  
    FK Torpedo Moskva FK Krasnodar II -
  • 30.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Akron Togliatti -
  • 30.04  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Tom Tomsk -
  • 30.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Orenburg -
  • 30.04  
    FK Spartak Moskva II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 30.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 30.04  
    PFK Kuban FK Rotor Wołgograd -
  • 30.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Fakel Voronezh -
  • 30.04  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań Bałtika Kaliningrad -

36. kolejka

  • 07.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 07.05  
    FK Akron Togliatti FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 07.05  
    FK Orenburg FSK Olimp-Dolgoprudny -
  • 07.05  
    FK Tom Tomsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 07.05  
    FK Fakel Voronezh Wołgar-Gazprom-2 Astrachań -
  • 07.05  
    FK Rotor Wołgograd FK Spartak Moskva II -
  • 07.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Metallurg Lipetsk -
  • 07.05  
    FK Krasnodar II FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.05  
    FK KAMAZ Naberezhnye Chelny PFK Kuban -
  • 07.05  
    FK Torpedo Moskva Veles Moskva -

37. kolejka

  • 15.05  
    Veles Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 15.05  
    FK Metallurg Lipetsk FK Fakel Voronezh -
  • 15.05  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Tom Tomsk -
  • 15.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Orenburg -
  • 15.05  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Akron Togliatti -
  • 15.05  
    FK Spartak Moskva II FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 15.05  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 15.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Rotor Wołgograd -
  • 15.05  
    PFK Kuban FK Krasnodar II -
  • 15.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Torpedo Moskva -

38. kolejka

  • 21.05  
    FK Torpedo Moskva PFK Kuban -
  • 21.05  
    FSK Olimp-Dolgoprudny FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 21.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Akron Togliatti -
  • 21.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK KAMAZ Naberezhnye Chelny -
  • 21.05  
    FK Tom Tomsk FK Metallurg Lipetsk -
  • 21.05  
    Wołgar-Gazprom-2 Astrachań FK Orenburg -
  • 21.05  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Rotor Wołgograd -
  • 21.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Fakel Voronezh -
  • 21.05  
    FK Krasnodar II FK Spartak Moskva II -
  • 21.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Veles Moskva -