Rosja - FNL

38. kolejka - FNL

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela FNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Rotor Wołgograd 27 56   17 5 5   41 - 21 20
2 FK Chimki 27 54   16 6 5   50 - 19 31
3 FK Chertanovo Moskva 27 54   15 9 3   37 - 19 18
4 FK Torpedo Moskva 27 53   16 5 6   39 - 25 14
5 FK Neftekhimik Nizhnekamsk 27 48   13 9 5   38 - 25 13
6 SKA-Energia Chabarowsk 27 43   12 7 8   42 - 30 12
7 Bałtika Kaliningrad 27 43   12 7 8   34 - 23 11
8 Szynnik Jarosław 27 43   12 7 8   43 - 35 8
9 FK Tom Tomsk 27 39   10 9 8   32 - 26 6
10 FK Chayka Peschanokopskoye 27 38   10 8 9   31 - 29 2
11 FK Nizhny Novgorod 27 36   9 9 9   28 - 29 -1
12 FK Armavir 27 30   7 9 11   23 - 29 -6
13 FK Avangard Kursk 27 29   5 14 8   29 - 39 -10
14 FK Yenisey Krasnoyarsk 27 28   7 7 13   23 - 40 -17
15 FK Krasnodar II 27 28   6 10 11   32 - 34 -2
16 Łucz Energia Władywostok 27 27   6 9 12   28 - 40 -12
17 FK Spartak Moskva II 27 26   6 8 13   38 - 45 -7
18 FK Tekstilshchik Ivanovo 27 19   5 4 18   25 - 52 -27
19 FK Fakel Voronezh 27 19   4 7 16   14 - 44 -30
20 FK Mordowia Sarańsk 27 19   4 7 16   21 - 44 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

Strzelcy FNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ivan Sergeev(FK Torpedo Moskva) 14 1
Alexandr Rudenko(FK Torpedo Moskva/FK Spartak Moskva II) 14 2
Merabi Uridia(FK Neftekhimik Nizhnekamsk) 11 0

Kartkowicze FNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Kirill Gotsuk(FK Avangard Kursk/FK Nizhny Novgorod) 2 9 11
Vladimir Khozin(FK Nizhny Novgorod) 2 7 9
Evgeni Shlyakov(SKA-Energia Chabarowsk) 2 7 9

Terminarz / Wyniki FNL

28. kolejka

  • przełożony  
    Łucz Energia Władywostok Bałtika Kaliningrad -
  • przełożony  
    FK Tom Tomsk FK Chertanovo Moskva -
  • przełożony  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Torpedo Moskva -
  • przełożony  
    FK Chimki Szynnik Jarosław -
  • przełożony  
    FK Avangard Kursk FK Fakel Voronezh -
  • przełożony  
    FK Nizhny Novgorod FK Mordowia Sarańsk -
  • przełożony  
    FK Rotor Wołgograd FK Spartak Moskva II -
  • przełożony  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Chayka Peschanokopskoye -
  • przełożony  
    FK Armavir SKA-Energia Chabarowsk -
  • przełożony  
    FK Krasnodar II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

29. kolejka

  • przełożony  
    FK Fakel Voronezh FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • przełożony  
    Bałtika Kaliningrad FK Avangard Kursk -
  • przełożony  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tom Tomsk -
  • przełożony  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • przełożony  
    FK Mordowia Sarańsk FK Armavir -
  • przełożony  
    FK Torpedo Moskva FK Rotor Wołgograd -
  • przełożony  
    SKA-Energia Chabarowsk Łucz Energia Władywostok -
  • przełożony  
    Szynnik Jarosław FK Krasnodar II -
  • przełożony  
    FK Spartak Moskva II FK Chimki -
  • przełożony  
    FK Chertanovo Moskva FK Nizhny Novgorod -

30. kolejka

  • przełożony  
    Bałtika Kaliningrad FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • przełożony  
    FK Armavir FK Nizhny Novgorod -
  • przełożony  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Fakel Voronezh -
  • przełożony  
    Łucz Energia Władywostok FK Mordowia Sarańsk -
  • przełożony  
    FK Rotor Wołgograd FK Chayka Peschanokopskoye -
  • przełożony  
    FK Avangard Kursk SKA-Energia Chabarowsk -
  • przełożony  
    FK Chimki FK Torpedo Moskva -
  • przełożony  
    FK Krasnodar II FK Spartak Moskva II -
  • przełożony  
    FK Tom Tomsk Szynnik Jarosław -
  • przełożony  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Chertanovo Moskva -

31. kolejka

  • przełożony  
    FK Krasnodar II FK Torpedo Moskva -
  • przełożony  
    FK Mordowia Sarańsk FK Avangard Kursk -
  • przełożony  
    FK Chertanovo Moskva FK Armavir -
  • przełożony  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • przełożony  
    FK Nizhny Novgorod Łucz Energia Władywostok -
  • przełożony  
    Bałtika Kaliningrad FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • przełożony  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Chimki -
  • przełożony  
    FK Spartak Moskva II FK Tom Tomsk -
  • przełożony  
    Szynnik Jarosław FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • przełożony  
    FK Fakel Voronezh FK Rotor Wołgograd -

32. kolejka

  • przełożony  
    FK Rotor Wołgograd Bałtika Kaliningrad -
  • przełożony  
    FK Chimki FK Fakel Voronezh -
  • przełożony  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Mordowia Sarańsk -
  • przełożony  
    FK Yenisey Krasnoyarsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • przełożony  
    FK Krasnodar II FK Chayka Peschanokopskoye -
  • przełożony  
    Łucz Energia Władywostok FK Armavir -
  • przełożony  
    FK Avangard Kursk FK Nizhny Novgorod -
  • przełożony  
    FK Tom Tomsk FK Torpedo Moskva -
  • przełożony  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Spartak Moskva II -
  • przełożony  
    Szynnik Jarosław FK Chertanovo Moskva -

33. kolejka

  • odwołany  
    Bałtika Kaliningrad FK Chimki -
  • odwołany  
    FK Nizhny Novgorod FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • odwołany  
    FK Mordowia Sarańsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • odwołany  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Rotor Wołgograd -
  • odwołany  
    FK Fakel Voronezh FK Krasnodar II -
  • odwołany  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Tom Tomsk -
  • odwołany  
    FK Torpedo Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • odwołany  
    FK Spartak Moskva II Szynnik Jarosław -
  • odwołany  
    FK Armavir FK Avangard Kursk -
  • odwołany  
    FK Chertanovo Moskva Łucz Energia Władywostok -

34. kolejka

  • odwołany  
    FK Avangard Kursk Łucz Energia Władywostok -
  • odwołany  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Armavir -
  • odwołany  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Nizhny Novgorod -
  • odwołany  
    FK Chimki SKA-Energia Chabarowsk -
  • odwołany  
    FK Spartak Moskva II FK Chertanovo Moskva -
  • odwołany  
    FK Krasnodar II Bałtika Kaliningrad -
  • odwołany  
    Szynnik Jarosław FK Torpedo Moskva -
  • odwołany  
    FK Tom Tomsk FK Fakel Voronezh -
  • odwołany  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • odwołany  
    FK Rotor Wołgograd FK Mordowia Sarańsk -

35. kolejka

  • odwołany  
    FK Nizhny Novgorod FK Rotor Wołgograd -
  • odwołany  
    FK Mordowia Sarańsk FK Chimki -
  • odwołany  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar II -
  • odwołany  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom Tomsk -
  • odwołany  
    FK Armavir FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • odwołany  
    FK Fakel Voronezh FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • odwołany  
    FK Chayka Peschanokopskoye Szynnik Jarosław -
  • odwołany  
    FK Torpedo Moskva FK Spartak Moskva II -
  • odwołany  
    FK Chertanovo Moskva FK Avangard Kursk -
  • odwołany  
    Łucz Energia Władywostok FK Tekstilshchik Ivanovo -

36. kolejka

  • odwołany  
    FK Chertanovo Moskva FK Torpedo Moskva -
  • odwołany  
    FK Krasnodar II FK Mordowia Sarańsk -
  • odwołany  
    FK Tom Tomsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • odwołany  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Avangard Kursk -
  • odwołany  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Łucz Energia Władywostok -
  • odwołany  
    FK Rotor Wołgograd FK Armavir -
  • odwołany  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Bałtika Kaliningrad -
  • odwołany  
    FK Chimki FK Nizhny Novgorod -
  • odwołany  
    Szynnik Jarosław FK Fakel Voronezh -
  • odwołany  
    FK Spartak Moskva II FK Chayka Peschanokopskoye -

37. kolejka

  • odwołany  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Chertanovo Moskva -
  • odwołany  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Torpedo Moskva -
  • odwołany  
    Bałtika Kaliningrad Szynnik Jarosław -
  • odwołany  
    FK Fakel Voronezh FK Spartak Moskva II -
  • odwołany  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar II -
  • odwołany  
    FK Mordowia Sarańsk FK Tom Tomsk -
  • odwołany  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • odwołany  
    FK Armavir FK Chimki -
  • odwołany  
    FK Avangard Kursk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • odwołany  
    Łucz Energia Władywostok FK Rotor Wołgograd -

38. kolejka

  • przełożony  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • przełożony  
    FK Rotor Wołgograd FK Avangard Kursk -
  • przełożony  
    FK Krasnodar II FK Armavir -
  • przełożony  
    FK Tom Tomsk FK Nizhny Novgorod -
  • przełożony  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Mordowia Sarańsk -
  • przełożony  
    FK Chimki Łucz Energia Władywostok -
  • przełożony  
    Szynnik Jarosław SKA-Energia Chabarowsk -
  • przełożony  
    FK Spartak Moskva II Bałtika Kaliningrad -
  • przełożony  
    FK Torpedo Moskva FK Fakel Voronezh -
  • przełożony  
    FK Chertanovo Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -