Rosja - FNL

28. kolejka - FNL

  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03
  • 06.03

Tabela FNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Nizhny Novgorod 15 34   11 1 3   24 - 11 13
2 FK Orenburg 15 33   9 6 0   22 - 9 13
3 Krylja Sowietow Samara 15 32   10 2 3   32 - 9 23
4 FK Spartak Moskva II 15 28   9 1 5   24 - 14 10
5 FK Torpedo Moskva 15 28   8 4 3   27 - 11 16
6 FK Neftekhimik Nizhnekamsk 15 28   8 4 3   22 - 9 13
7 FK Alaniya Vladikavkaz 15 27   8 3 4   24 - 14 10
8 Veles Moskva 15 25   7 4 4   19 - 20 -1
9 Bałtika Kaliningrad 15 22   6 4 5   16 - 13 3
10 FK Chayka Peschanokopskoye 15 22   6 4 5   14 - 17 -3
11 FK Krasnodar II 15 21   6 3 6   21 - 21 0
12 FK Yenisey Krasnoyarsk 15 20   6 2 7   15 - 21 -6
13 FK Dinamo Briańsk 15 19   6 1 8   8 - 22 -14
14 Wołgar Astrachań 15 18   5 3 7   16 - 16 0
15 SKA-Energia Chabarowsk 15 18   5 3 7   16 - 19 -3
16 FK Tekstilshchik Ivanovo 15 17   4 5 6   12 - 20 -8
17 FK Akron Togliatti 15 14   4 2 9   9 - 16 -7
18 FK Chertanovo Moskva 15 14   4 2 9   9 - 19 -10
19 FK Fakel Voronezh 15 13   3 4 8   9 - 15 -6
20 FK Irtysz Omsk 15 11   3 2 10   10 - 25 -15
21 FK Tom Tomsk 15 9   2 3 10   8 - 20 -12
22 Szynnik Jarosław 15 9   2 3 10   9 - 25 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

29. kolejka (następna)

  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03

Strzelcy FNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ivan Sergeev(Krylja Sowietow Samara) 7 0
Eduard Spertsyan(FK Krasnodar II) 7 2
Dmitri Vorobjev(Wołgar Astrachań) 6 1

Kartkowicze FNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Irakli Kvekveskiri(SKA-Energia Chabarowsk) 1 6 7
Artem Meshchaninov(Bałtika Kaliningrad) 1 5 6
Vitali Stezhko(FK Krasnodar II) 1 5 6

Terminarz / Wyniki FNL

14. kolejka

  • 09.10 13:00  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Krylja Sowietow Samara -
  • 09.10 13:30  
    FK Tom Tomsk FK Akron Togliatti -
  • 09.10 14:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Veles Moskva -
  • 09.10 15:00  
    FK Irtysz Omsk FK Torpedo Moskva -
  • 09.10 15:00  
    FK Orenburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 09.10 15:00  
    FK Spartak Moskva II FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 09.10 16:00  
    FK Alaniya Vladikavkaz Wołgar Astrachań -
  • 09.10 17:00  
    FK Chertanovo Moskva FK Krasnodar II -
  • 09.10 17:00  
    FK Dinamo Briańsk Szynnik Jarosław -
  • 09.10 17:00  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Fakel Voronezh -
  • 09.10 17:30  
    FK Nizhny Novgorod Bałtika Kaliningrad -

15. kolejka

  • 13.10 10:30  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 13.10 13:00  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Orenburg -
  • 13.10 13:30  
    FK Krasnodar II FK Tom Tomsk -
  • 13.10 15:00  
    FK Irtysz Omsk FK Akron Togliatti -
  • 13.10 16:30  
    Wołgar Astrachań FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 13.10 17:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Spartak Moskva II -
  • 13.10 17:30  
    Szynnik Jarosław FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 13.10 18:00  
    FK Fakel Voronezh FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 13.10 18:00  
    Veles Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 13.10 18:30  
    FK Torpedo Moskva FK Dinamo Briańsk -
  • 13.10 19:30  
    Bałtika Kaliningrad FK Chertanovo Moskva -

16. kolejka

  • 17.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz Szynnik Jarosław -
  • 17.10  
    Veles Moskva FK Chertanovo Moskva -
  • 17.10  
    FK Irtysz Omsk FK Krasnodar II -
  • 17.10  
    FK Tom Tomsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Fakel Voronezh -
  • 17.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 17.10  
    FK Nizhny Novgorod SKA-Energia Chabarowsk -
  • 17.10  
    FK Spartak Moskva II FK Orenburg -
  • 17.10 14:00  
    Krylja Sowietow Samara Wołgar Astrachań -
  • 17.10 16:00  
    FK Torpedo Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 17.10 16:00  
    FK Dinamo Briańsk FK Akron Togliatti -

17. kolejka

  • 24.10  
    FK Torpedo Moskva FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 24.10  
    Szynnik Jarosław FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 24.10  
    Wołgar Astrachań FK Spartak Moskva II -
  • 24.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Irtysz Omsk -
  • 24.10  
    FK Fakel Voronezh Krylja Sowietow Samara -
  • 24.10  
    FK Akron Togliatti FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 24.10  
    FK Krasnodar II FK Dinamo Briańsk -
  • 24.10  
    Veles Moskva FK Tom Tomsk -
  • 24.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chertanovo Moskva -
  • 24.10  
    FK Orenburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 24.10  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Nizhny Novgorod -

18. kolejka

  • 28.10  
    FK Chertanovo Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 28.10  
    FK Tom Tomsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.10  
    FK Dinamo Briańsk Bałtika Kaliningrad -
  • 28.10  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Krasnodar II -
  • 28.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Torpedo Moskva -
  • 28.10  
    FK Irtysz Omsk Veles Moskva -
  • 28.10  
    Krylja Sowietow Samara Szynnik Jarosław -
  • 28.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Akron Togliatti -
  • 28.10  
    FK Spartak Moskva II FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 28.10  
    Wołgar Astrachań FK Fakel Voronezh -
  • 28.10  
    FK Nizhny Novgorod FK Orenburg -

19. kolejka

  • 01.11  
    FK Fakel Voronezh FK Spartak Moskva II -
  • 01.11  
    Szynnik Jarosław Wołgar Astrachań -
  • 01.11  
    Veles Moskva FK Dinamo Briańsk -
  • 01.11  
    FK Torpedo Moskva Krylja Sowietow Samara -
  • 01.11  
    FK Krasnodar II FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 01.11  
    FK Akron Togliatti FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 01.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Irtysz Omsk -
  • 01.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Nizhny Novgorod -
  • 01.11  
    FK Orenburg FK Chertanovo Moskva -
  • 01.11  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Tom Tomsk -
  • 01.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

20. kolejka

  • 07.11  
    FK Tom Tomsk FK Orenburg -
  • 07.11  
    FK Irtysz Omsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 07.11  
    FK Dinamo Briańsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 07.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Krasnodar II -
  • 07.11  
    Krylja Sowietow Samara FK Akron Togliatti -
  • 07.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Veles Moskva -
  • 07.11  
    Wołgar Astrachań FK Torpedo Moskva -
  • 07.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz Bałtika Kaliningrad -
  • 07.11  
    FK Fakel Voronezh Szynnik Jarosław -
  • 07.11  
    FK Spartak Moskva II FK Nizhny Novgorod -

21. kolejka

  • 11.11  
    Szynnik Jarosław FK Spartak Moskva II -
  • 11.11  
    FK Torpedo Moskva FK Fakel Voronezh -
  • 11.11  
    FK Krasnodar II Krylja Sowietow Samara -
  • 11.11  
    FK Akron Togliatti Wołgar Astrachań -
  • 11.11  
    Veles Moskva FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 11.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Bałtika Kaliningrad -
  • 11.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 11.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tom Tomsk -
  • 11.11  
    FK Orenburg FK Irtysz Omsk -
  • 11.11  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Dinamo Briańsk -
  • 11.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Chertanovo Moskva -

22. kolejka

  • 15.11  
    FK Tom Tomsk FK Chertanovo Moskva -
  • 15.11  
    FK Dinamo Briańsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 15.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Orenburg -
  • 15.11  
    Szynnik Jarosław FK Akron Togliatti -
  • 15.11  
    Krylja Sowietow Samara Veles Moskva -
  • 15.11  
    Wołgar Astrachań Bałtika Kaliningrad -
  • 15.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 15.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 15.11  
    FK Irtysz Omsk FK Nizhny Novgorod -
  • 15.11  
    FK Fakel Voronezh FK Krasnodar II -
  • 15.11  
    FK Torpedo Moskva FK Spartak Moskva II -

23. kolejka

  • 21.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Orenburg -
  • 21.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Irtysz Omsk -
  • 21.11  
    SKA-Energia Chabarowsk Krylja Sowietow Samara -
  • 21.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 21.11  
    FK Akron Togliatti FK Torpedo Moskva -
  • 21.11  
    FK Krasnodar II Szynnik Jarosław -
  • 21.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Dinamo Briańsk -
  • 21.11  
    Veles Moskva Wołgar Astrachań -
  • 21.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Fakel Voronezh -
  • 21.11  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 21.11  
    FK Spartak Moskva II FK Tom Tomsk -

24. kolejka

  • 25.11  
    FK Irtysz Omsk FK Tom Tomsk -
  • 25.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Nizhny Novgorod -
  • 25.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 25.11  
    FK Dinamo Briańsk FK Chertanovo Moskva -
  • 25.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Orenburg -
  • 25.11  
    Wołgar Astrachań SKA-Energia Chabarowsk -
  • 25.11  
    Krylja Sowietow Samara FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 25.11  
    Szynnik Jarosław Bałtika Kaliningrad -
  • 25.11  
    FK Torpedo Moskva FK Krasnodar II -
  • 25.11  
    FK Fakel Voronezh Veles Moskva -
  • 25.11  
    FK Akron Togliatti FK Spartak Moskva II -

25. kolejka

  • 29.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Nizhny Novgorod -
  • 29.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 29.11  
    FK Dinamo Briańsk FK Tom Tomsk -
  • 29.11  
    FK Krasnodar II FK Akron Togliatti -
  • 29.11  
    FK Spartak Moskva II FK Irtysz Omsk -
  • 29.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 29.11  
    FK Orenburg Krylja Sowietow Samara -
  • 29.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Torpedo Moskva -
  • 29.11  
    FK Fakel Voronezh SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.11  
    Wołgar Astrachań FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 29.11  
    Veles Moskva Szynnik Jarosław -

26. kolejka

  • 12.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tom Tomsk -
  • 12.05  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Nizhny Novgorod -
  • 12.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Chertanovo Moskva -
  • 12.05  
    FK Irtysz Omsk FK Dinamo Briańsk -
  • 12.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 12.05  
    FK Fakel Voronezh FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 12.05  
    Wołgar Astrachań FK Orenburg -
  • 12.05  
    Szynnik Jarosław SKA-Energia Chabarowsk -
  • 12.05  
    FK Akron Togliatti Bałtika Kaliningrad -
  • 12.05  
    FK Torpedo Moskva Veles Moskva -
  • 12.05  
    FK Krasnodar II FK Spartak Moskva II -

27. kolejka

  • 27.02  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Chertanovo Moskva -
  • 27.02  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Tom Tomsk -
  • 27.02  
    FK Irtysz Omsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 27.02  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Wołgar Astrachań -
  • 27.02  
    Bałtika Kaliningrad FK Krasnodar II -
  • 27.02  
    FK Orenburg FK Fakel Voronezh -
  • 27.02  
    FK Chayka Peschanokopskoye Szynnik Jarosław -
  • 27.02  
    FK Torpedo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 27.02  
    FK Nizhny Novgorod Krylja Sowietow Samara -
  • 27.02  
    Veles Moskva FK Akron Togliatti -
  • 27.02  
    FK Spartak Moskva II FK Dinamo Briańsk -

28. kolejka

  • 06.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Fakel Voronezh -
  • 06.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Irtysz Omsk -
  • 06.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Dinamo Briańsk -
  • 06.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Chertanovo Moskva -
  • 06.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Tom Tomsk -
  • 06.03  
    Wołgar Astrachań FK Nizhny Novgorod -
  • 06.03  
    FK Torpedo Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 06.03  
    Szynnik Jarosław FK Orenburg -
  • 06.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Spartak Moskva II -
  • 06.03  
    FK Akron Togliatti SKA-Energia Chabarowsk -
  • 06.03  
    FK Krasnodar II Veles Moskva -

29. kolejka

  • 10.03  
    FK Tom Tomsk Krylja Sowietow Samara -
  • 10.03  
    FK Dinamo Briańsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 10.03  
    FK Irtysz Omsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 10.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar II -
  • 10.03  
    Veles Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 10.03  
    FK Chertanovo Moskva Wołgar Astrachań -
  • 10.03  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Akron Togliatti -
  • 10.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Szynnik Jarosław -
  • 10.03  
    FK Orenburg FK Torpedo Moskva -
  • 10.03  
    FK Spartak Moskva II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 10.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Fakel Voronezh -

30. kolejka

  • 14.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 14.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Irtysz Omsk -
  • 14.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Dinamo Briańsk -
  • 14.03  
    Wołgar Astrachań FK Tom Tomsk -
  • 14.03  
    FK Fakel Voronezh FK Chertanovo Moskva -
  • 14.03  
    Szynnik Jarosław FK Nizhny Novgorod -
  • 14.03  
    FK Akron Togliatti FK Orenburg -
  • 14.03  
    FK Krasnodar II FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 14.03  
    FK Torpedo Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 14.03  
    Bałtika Kaliningrad SKA-Energia Chabarowsk -
  • 14.03  
    Veles Moskva FK Spartak Moskva II -

31. kolejka

  • 20.03  
    FK Chertanovo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 20.03  
    FK Tom Tomsk FK Fakel Voronezh -
  • 20.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Torpedo Moskva -
  • 20.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Akron Togliatti -
  • 20.03  
    FK Chayka Peschanokopskoye Bałtika Kaliningrad -
  • 20.03  
    FK Dinamo Briańsk Krylja Sowietow Samara -
  • 20.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 20.03  
    SKA-Energia Chabarowsk Veles Moskva -
  • 20.03  
    FK Irtysz Omsk Wołgar Astrachań -
  • 20.03  
    FK Spartak Moskva II FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 20.03  
    FK Orenburg FK Krasnodar II -

32. kolejka

  • 24.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 24.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 24.03  
    Wołgar Astrachań FK Dinamo Briańsk -
  • 24.03  
    FK Fakel Voronezh FK Irtysz Omsk -
  • 24.03  
    FK Torpedo Moskva FK Chertanovo Moskva -
  • 24.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Spartak Moskva II -
  • 24.03  
    FK Akron Togliatti FK Nizhny Novgorod -
  • 24.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Orenburg -
  • 24.03  
    Szynnik Jarosław FK Tom Tomsk -
  • 24.03  
    Veles Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 24.03  
    FK Krasnodar II FK Yenisey Krasnoyarsk -

33. kolejka

  • 28.03  
    FK Chertanovo Moskva FK Akron Togliatti -
  • 28.03  
    FK Tom Tomsk FK Torpedo Moskva -
  • 28.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Wołgar Astrachań -
  • 28.03  
    FK Irtysz Omsk Szynnik Jarosław -
  • 28.03  
    FK Dinamo Briańsk FK Fakel Voronezh -
  • 28.03  
    FK Chayka Peschanokopskoye SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz Krylja Sowietow Samara -
  • 28.03  
    FK Orenburg Veles Moskva -
  • 28.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar II -
  • 28.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Bałtika Kaliningrad -
  • 28.03  
    FK Spartak Moskva II FK Tekstilshchik Ivanovo -

34. kolejka

  • 03.04  
    FK Torpedo Moskva FK Irtysz Omsk -
  • 03.04  
    Wołgar Astrachań FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 03.04  
    FK Fakel Voronezh FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 03.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 03.04  
    Szynnik Jarosław FK Dinamo Briańsk -
  • 03.04  
    FK Krasnodar II FK Chertanovo Moskva -
  • 03.04  
    FK Akron Togliatti FK Tom Tomsk -
  • 03.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Nizhny Novgorod -
  • 03.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Orenburg -
  • 03.04  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Spartak Moskva II -
  • 03.04  
    Veles Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -

35. kolejka

  • 07.04  
    FK Akron Togliatti FK Irtysz Omsk -
  • 07.04  
    FK Chertanovo Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 07.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Fakel Voronezh -
  • 07.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Szynnik Jarosław -
  • 07.04  
    FK Tom Tomsk FK Krasnodar II -
  • 07.04  
    FK Nizhny Novgorod Veles Moskva -
  • 07.04  
    FK Orenburg FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 07.04  
    FK Spartak Moskva II Krylja Sowietow Samara -
  • 07.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 07.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Wołgar Astrachań -
  • 07.04  
    FK Dinamo Briańsk FK Torpedo Moskva -

36. kolejka

  • 11.04  
    Wołgar Astrachań Krylja Sowietow Samara -
  • 11.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Torpedo Moskva -
  • 11.04  
    Szynnik Jarosław FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 11.04  
    FK Fakel Voronezh FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 11.04  
    FK Akron Togliatti FK Dinamo Briańsk -
  • 11.04  
    FK Krasnodar II FK Irtysz Omsk -
  • 11.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Nizhny Novgorod -
  • 11.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom Tomsk -
  • 11.04  
    FK Chertanovo Moskva Veles Moskva -
  • 11.04  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 11.04  
    FK Orenburg FK Spartak Moskva II -

37. kolejka

  • 17.04  
    FK Irtysz Omsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.04  
    FK Tom Tomsk Veles Moskva -
  • 17.04  
    FK Chertanovo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 17.04  
    FK Dinamo Briańsk FK Krasnodar II -
  • 17.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Akron Togliatti -
  • 17.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Torpedo Moskva -
  • 17.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Szynnik Jarosław -
  • 17.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Fakel Voronezh -
  • 17.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 17.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 17.04  
    FK Spartak Moskva II Wołgar Astrachań -

38. kolejka

  • 24.04  
    Veles Moskva FK Irtysz Omsk -
  • 24.04  
    FK Fakel Voronezh Wołgar Astrachań -
  • 24.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Dinamo Briańsk -
  • 24.04  
    Szynnik Jarosław Krylja Sowietow Samara -
  • 24.04  
    FK Krasnodar II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 24.04  
    FK Torpedo Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 24.04  
    FK Akron Togliatti FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 24.04  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Chertanovo Moskva -
  • 24.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Spartak Moskva II -
  • 24.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tom Tomsk -
  • 24.04  
    FK Orenburg FK Nizhny Novgorod -

39. kolejka

  • 28.04  
    FK Chertanovo Moskva FK Orenburg -
  • 28.04  
    FK Spartak Moskva II FK Fakel Voronezh -
  • 28.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Torpedo Moskva -
  • 28.04  
    FK Tom Tomsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 28.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Krasnodar II -
  • 28.04  
    FK Irtysz Omsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Bałtika Kaliningrad -
  • 28.04  
    FK Dinamo Briańsk Veles Moskva -
  • 28.04  
    Wołgar Astrachań Szynnik Jarosław -
  • 28.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Akron Togliatti -
  • 28.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Yenisey Krasnoyarsk -

40. kolejka

  • 02.05  
    FK Akron Togliatti Krylja Sowietow Samara -
  • 02.05  
    Szynnik Jarosław FK Fakel Voronezh -
  • 02.05  
    FK Torpedo Moskva Wołgar Astrachań -
  • 02.05  
    FK Krasnodar II FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 02.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 02.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Dinamo Briańsk -
  • 02.05  
    Veles Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 02.05  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Irtysz Omsk -
  • 02.05  
    FK Orenburg FK Tom Tomsk -
  • 02.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Chertanovo Moskva -
  • 02.05  
    FK Nizhny Novgorod FK Spartak Moskva II -

41. kolejka

  • 08.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 08.05  
    Wołgar Astrachań FK Akron Togliatti -
  • 08.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar II -
  • 08.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 08.05  
    FK Spartak Moskva II Szynnik Jarosław -
  • 08.05  
    FK Tom Tomsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 08.05  
    FK Dinamo Briańsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 08.05  
    FK Irtysz Omsk FK Orenburg -
  • 08.05  
    FK Chertanovo Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 08.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz Veles Moskva -
  • 08.05  
    FK Fakel Voronezh FK Torpedo Moskva -

42. kolejka

  • 15.05  
    Bałtika Kaliningrad Krylja Sowietow Samara -
  • 15.05  
    Veles Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 15.05  
    FK Krasnodar II Wołgar Astrachań -
  • 15.05  
    FK Akron Togliatti FK Fakel Voronezh -
  • 15.05  
    FK Torpedo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 15.05  
    FK Spartak Moskva II FK Chertanovo Moskva -
  • 15.05  
    FK Tom Tomsk FK Nizhny Novgorod -
  • 15.05  
    FK Orenburg FK Dinamo Briańsk -
  • 15.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 15.05  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 15.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Irtysz Omsk -