Rosja - FNL

Tabela FNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Orenburg 12 28   8 4 0   18 - 6 12
2 FK Spartak Moskva II 12 25   8 1 3   20 - 10 10
3 FK Nizhny Novgorod 12 25   8 1 3   16 - 7 9
4 Veles Moskva 12 24   7 3 2   17 - 14 3
5 Krylja Sowietow Samara 12 23   7 2 3   25 - 8 17
6 FK Alaniya Vladikavkaz 12 23   7 2 3   22 - 12 10
7 FK Neftekhimik Nizhnekamsk 12 22   6 4 2   16 - 4 12
8 FK Torpedo Moskva 12 19   5 4 3   21 - 11 10
9 Bałtika Kaliningrad 12 19   5 4 3   13 - 9 4
10 FK Krasnodar II 12 18   5 3 4   17 - 17 0
11 FK Chayka Peschanokopskoye 12 18   5 3 4   12 - 15 -3
12 SKA-Energia Chabarowsk 12 16   5 1 6   14 - 16 -2
13 FK Tekstilshchik Ivanovo 12 16   4 4 4   12 - 15 -3
14 FK Dinamo Briańsk 12 15   5 0 7   6 - 19 -13
15 Wołgar Astrachań 12 14   4 2 6   13 - 13 0
16 FK Yenisey Krasnoyarsk 12 14   4 2 6   12 - 20 -8
17 FK Fakel Voronezh 12 11   3 2 7   8 - 12 -4
18 FK Akron Togliatti 12 11   3 2 7   7 - 13 -6
19 Szynnik Jarosław 11 9   2 3 6   8 - 15 -7
20 FK Chertanovo Moskva 12 8   2 2 8   6 - 17 -11
21 FK Irtysz Omsk 12 5   1 2 9   6 - 23 -17
22 FK Tom Tomsk 11 3   0 3 8   3 - 16 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

7. kolejka (następna)

Strzelcy FNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Eduard Spertsyan(FK Krasnodar II) 7 2
Ivan Sergeev(Krylja Sowietow Samara) 6 0
Dmitri Barkov(SKA-Energia Chabarowsk) 5 0

Kartkowicze FNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Irakli Kvekveskiri(SKA-Energia Chabarowsk) 1 5 6
Artem Meshchaninov(Bałtika Kaliningrad) 1 5 6
Vitali Djakov(FK Spartak Moskva II) 1 4 5

Terminarz / Wyniki FNL

13. kolejka

  • 04.10 09:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 04.10 13:00  
    FK Akron Togliatti FK Chertanovo Moskva -
  • 04.10 13:00  
    Veles Moskva FK Orenburg -
  • 04.10 14:00  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Spartak Moskva II -
  • 04.10 14:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 04.10 14:00  
    Szynnik Jarosław FK Irtysz Omsk -
  • 04.10 15:00  
    Wołgar Astrachań FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 04.10 16:00  
    FK Fakel Voronezh FK Dinamo Briańsk -
  • 04.10 16:00  
    FK Krasnodar II FK Nizhny Novgorod -
  • 04.10 16:00  
    FK Torpedo Moskva FK Tom Tomsk -
  • 04.10 18:00  
    Bałtika Kaliningrad FK Yenisey Krasnoyarsk -

14. kolejka

  • 09.10  
    FK Chertanovo Moskva FK Krasnodar II -
  • 09.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Krylja Sowietow Samara -
  • 09.10  
    FK Irtysz Omsk FK Torpedo Moskva -
  • 09.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz Wołgar Astrachań -
  • 09.10  
    FK Tom Tomsk FK Akron Togliatti -
  • 09.10  
    FK Dinamo Briańsk Szynnik Jarosław -
  • 09.10  
    FK Orenburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 09.10  
    FK Nizhny Novgorod Bałtika Kaliningrad -
  • 09.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Veles Moskva -
  • 09.10  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Fakel Voronezh -
  • 09.10 15:00  
    FK Spartak Moskva II FK Chayka Peschanokopskoye -

15. kolejka

  • 13.10  
    Szynnik Jarosław FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 13.10  
    FK Fakel Voronezh FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 13.10  
    Wołgar Astrachań FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 13.10  
    FK Krasnodar II FK Tom Tomsk -
  • 13.10  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Orenburg -
  • 13.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Chertanovo Moskva -
  • 13.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 13.10  
    Veles Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 13.10  
    FK Irtysz Omsk FK Akron Togliatti -
  • 13.10 17:00  
    Krylja Sowietow Samara FK Spartak Moskva II -
  • 13.10 18:30  
    FK Torpedo Moskva FK Dinamo Briańsk -

16. kolejka

  • 17.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz Szynnik Jarosław -
  • 17.10  
    FK Dinamo Briańsk FK Akron Togliatti -
  • 17.10  
    Veles Moskva FK Chertanovo Moskva -
  • 17.10  
    FK Irtysz Omsk FK Krasnodar II -
  • 17.10  
    FK Tom Tomsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Fakel Voronezh -
  • 17.10  
    Krylja Sowietow Samara Wołgar Astrachań -
  • 17.10  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 17.10  
    FK Nizhny Novgorod SKA-Energia Chabarowsk -
  • 17.10  
    FK Spartak Moskva II FK Orenburg -
  • 17.10 16:00  
    FK Torpedo Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

17. kolejka

  • 24.10  
    FK Torpedo Moskva FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 24.10  
    Szynnik Jarosław FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 24.10  
    Wołgar Astrachań FK Spartak Moskva II -
  • 24.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Irtysz Omsk -
  • 24.10  
    FK Fakel Voronezh Krylja Sowietow Samara -
  • 24.10  
    FK Akron Togliatti FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 24.10  
    FK Krasnodar II FK Dinamo Briańsk -
  • 24.10  
    Veles Moskva FK Tom Tomsk -
  • 24.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chertanovo Moskva -
  • 24.10  
    FK Orenburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 24.10  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Nizhny Novgorod -

18. kolejka

  • 28.10  
    FK Chertanovo Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 28.10  
    FK Tom Tomsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.10  
    FK Dinamo Briańsk Bałtika Kaliningrad -
  • 28.10  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Krasnodar II -
  • 28.10  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Torpedo Moskva -
  • 28.10  
    FK Irtysz Omsk Veles Moskva -
  • 28.10  
    Krylja Sowietow Samara Szynnik Jarosław -
  • 28.10  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Akron Togliatti -
  • 28.10  
    FK Spartak Moskva II FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 28.10  
    Wołgar Astrachań FK Fakel Voronezh -
  • 28.10  
    FK Nizhny Novgorod FK Orenburg -

19. kolejka

  • 01.11  
    FK Fakel Voronezh FK Spartak Moskva II -
  • 01.11  
    Szynnik Jarosław Wołgar Astrachań -
  • 01.11  
    Veles Moskva FK Dinamo Briańsk -
  • 01.11  
    FK Torpedo Moskva Krylja Sowietow Samara -
  • 01.11  
    FK Krasnodar II FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 01.11  
    FK Akron Togliatti FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 01.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Irtysz Omsk -
  • 01.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Nizhny Novgorod -
  • 01.11  
    FK Orenburg FK Chertanovo Moskva -
  • 01.11  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Tom Tomsk -
  • 01.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

20. kolejka

  • 07.11  
    FK Tom Tomsk FK Orenburg -
  • 07.11  
    FK Irtysz Omsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 07.11  
    FK Dinamo Briańsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 07.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Krasnodar II -
  • 07.11  
    Krylja Sowietow Samara FK Akron Togliatti -
  • 07.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Veles Moskva -
  • 07.11  
    Wołgar Astrachań FK Torpedo Moskva -
  • 07.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz Bałtika Kaliningrad -
  • 07.11  
    FK Fakel Voronezh Szynnik Jarosław -
  • 07.11  
    FK Spartak Moskva II FK Nizhny Novgorod -

21. kolejka

  • 11.11  
    Szynnik Jarosław FK Spartak Moskva II -
  • 11.11  
    FK Torpedo Moskva FK Fakel Voronezh -
  • 11.11  
    FK Krasnodar II Krylja Sowietow Samara -
  • 11.11  
    FK Akron Togliatti Wołgar Astrachań -
  • 11.11  
    Veles Moskva FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 11.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Bałtika Kaliningrad -
  • 11.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 11.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tom Tomsk -
  • 11.11  
    FK Orenburg FK Irtysz Omsk -
  • 11.11  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Dinamo Briańsk -
  • 11.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Chertanovo Moskva -

22. kolejka

  • 15.11  
    FK Tom Tomsk FK Chertanovo Moskva -
  • 15.11  
    FK Dinamo Briańsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 15.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Orenburg -
  • 15.11  
    Szynnik Jarosław FK Akron Togliatti -
  • 15.11  
    Krylja Sowietow Samara Veles Moskva -
  • 15.11  
    Wołgar Astrachań Bałtika Kaliningrad -
  • 15.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 15.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 15.11  
    FK Irtysz Omsk FK Nizhny Novgorod -
  • 15.11  
    FK Fakel Voronezh FK Krasnodar II -
  • 15.11  
    FK Torpedo Moskva FK Spartak Moskva II -

23. kolejka

  • 21.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Orenburg -
  • 21.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Irtysz Omsk -
  • 21.11  
    SKA-Energia Chabarowsk Krylja Sowietow Samara -
  • 21.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 21.11  
    FK Akron Togliatti FK Torpedo Moskva -
  • 21.11  
    FK Krasnodar II Szynnik Jarosław -
  • 21.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Dinamo Briańsk -
  • 21.11  
    Veles Moskva Wołgar Astrachań -
  • 21.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Fakel Voronezh -
  • 21.11  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 21.11  
    FK Spartak Moskva II FK Tom Tomsk -

24. kolejka

  • 25.11  
    FK Irtysz Omsk FK Tom Tomsk -
  • 25.11  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Nizhny Novgorod -
  • 25.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 25.11  
    FK Dinamo Briańsk FK Chertanovo Moskva -
  • 25.11  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Orenburg -
  • 25.11  
    Wołgar Astrachań SKA-Energia Chabarowsk -
  • 25.11  
    Krylja Sowietow Samara FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 25.11  
    Szynnik Jarosław Bałtika Kaliningrad -
  • 25.11  
    FK Torpedo Moskva FK Krasnodar II -
  • 25.11  
    FK Fakel Voronezh Veles Moskva -
  • 25.11  
    FK Akron Togliatti FK Spartak Moskva II -

25. kolejka

  • 29.11  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Nizhny Novgorod -
  • 29.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 29.11  
    FK Dinamo Briańsk FK Tom Tomsk -
  • 29.11  
    FK Krasnodar II FK Akron Togliatti -
  • 29.11  
    FK Spartak Moskva II FK Irtysz Omsk -
  • 29.11  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 29.11  
    FK Orenburg Krylja Sowietow Samara -
  • 29.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Torpedo Moskva -
  • 29.11  
    FK Fakel Voronezh SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.11  
    Wołgar Astrachań FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 29.11  
    Veles Moskva Szynnik Jarosław -

26. kolejka

  • 12.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tom Tomsk -
  • 12.05  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Nizhny Novgorod -
  • 12.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Chertanovo Moskva -
  • 12.05  
    FK Irtysz Omsk FK Dinamo Briańsk -
  • 12.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 12.05  
    FK Fakel Voronezh FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 12.05  
    Wołgar Astrachań FK Orenburg -
  • 12.05  
    Szynnik Jarosław SKA-Energia Chabarowsk -
  • 12.05  
    FK Akron Togliatti Bałtika Kaliningrad -
  • 12.05  
    FK Torpedo Moskva Veles Moskva -
  • 12.05  
    FK Krasnodar II FK Spartak Moskva II -

27. kolejka

  • 27.02  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Chertanovo Moskva -
  • 27.02  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Tom Tomsk -
  • 27.02  
    FK Irtysz Omsk FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 27.02  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Wołgar Astrachań -
  • 27.02  
    Bałtika Kaliningrad FK Krasnodar II -
  • 27.02  
    FK Orenburg FK Fakel Voronezh -
  • 27.02  
    FK Chayka Peschanokopskoye Szynnik Jarosław -
  • 27.02  
    FK Torpedo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 27.02  
    FK Nizhny Novgorod Krylja Sowietow Samara -
  • 27.02  
    Veles Moskva FK Akron Togliatti -
  • 27.02  
    FK Spartak Moskva II FK Dinamo Briańsk -

28. kolejka

  • 06.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Fakel Voronezh -
  • 06.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Irtysz Omsk -
  • 06.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Dinamo Briańsk -
  • 06.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Chertanovo Moskva -
  • 06.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Tom Tomsk -
  • 06.03  
    Wołgar Astrachań FK Nizhny Novgorod -
  • 06.03  
    FK Torpedo Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 06.03  
    Szynnik Jarosław FK Orenburg -
  • 06.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Spartak Moskva II -
  • 06.03  
    FK Akron Togliatti SKA-Energia Chabarowsk -
  • 06.03  
    FK Krasnodar II Veles Moskva -

29. kolejka

  • 10.03  
    FK Tom Tomsk Krylja Sowietow Samara -
  • 10.03  
    FK Dinamo Briańsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 10.03  
    FK Irtysz Omsk FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 10.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar II -
  • 10.03  
    Veles Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 10.03  
    FK Chertanovo Moskva Wołgar Astrachań -
  • 10.03  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Akron Togliatti -
  • 10.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Szynnik Jarosław -
  • 10.03  
    FK Orenburg FK Torpedo Moskva -
  • 10.03  
    FK Spartak Moskva II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 10.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Fakel Voronezh -

30. kolejka

  • 14.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 14.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Irtysz Omsk -
  • 14.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Dinamo Briańsk -
  • 14.03  
    Wołgar Astrachań FK Tom Tomsk -
  • 14.03  
    FK Fakel Voronezh FK Chertanovo Moskva -
  • 14.03  
    Szynnik Jarosław FK Nizhny Novgorod -
  • 14.03  
    FK Akron Togliatti FK Orenburg -
  • 14.03  
    FK Krasnodar II FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 14.03  
    FK Torpedo Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 14.03  
    Bałtika Kaliningrad SKA-Energia Chabarowsk -
  • 14.03  
    Veles Moskva FK Spartak Moskva II -

31. kolejka

  • 20.03  
    FK Chertanovo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 20.03  
    FK Tom Tomsk FK Fakel Voronezh -
  • 20.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Torpedo Moskva -
  • 20.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Akron Togliatti -
  • 20.03  
    FK Chayka Peschanokopskoye Bałtika Kaliningrad -
  • 20.03  
    FK Dinamo Briańsk Krylja Sowietow Samara -
  • 20.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 20.03  
    SKA-Energia Chabarowsk Veles Moskva -
  • 20.03  
    FK Irtysz Omsk Wołgar Astrachań -
  • 20.03  
    FK Spartak Moskva II FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 20.03  
    FK Orenburg FK Krasnodar II -

32. kolejka

  • 24.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 24.03  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 24.03  
    Wołgar Astrachań FK Dinamo Briańsk -
  • 24.03  
    FK Fakel Voronezh FK Irtysz Omsk -
  • 24.03  
    FK Torpedo Moskva FK Chertanovo Moskva -
  • 24.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Spartak Moskva II -
  • 24.03  
    FK Akron Togliatti FK Nizhny Novgorod -
  • 24.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Orenburg -
  • 24.03  
    Szynnik Jarosław FK Tom Tomsk -
  • 24.03  
    Veles Moskva FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 24.03  
    FK Krasnodar II FK Yenisey Krasnoyarsk -

33. kolejka

  • 28.03  
    FK Chertanovo Moskva FK Akron Togliatti -
  • 28.03  
    FK Tom Tomsk FK Torpedo Moskva -
  • 28.03  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Wołgar Astrachań -
  • 28.03  
    FK Irtysz Omsk Szynnik Jarosław -
  • 28.03  
    FK Dinamo Briańsk FK Fakel Voronezh -
  • 28.03  
    FK Chayka Peschanokopskoye SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.03  
    FK Alaniya Vladikavkaz Krylja Sowietow Samara -
  • 28.03  
    FK Orenburg Veles Moskva -
  • 28.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar II -
  • 28.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Bałtika Kaliningrad -
  • 28.03  
    FK Spartak Moskva II FK Tekstilshchik Ivanovo -

34. kolejka

  • 03.04  
    FK Torpedo Moskva FK Irtysz Omsk -
  • 03.04  
    Wołgar Astrachań FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 03.04  
    FK Fakel Voronezh FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 03.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 03.04  
    Szynnik Jarosław FK Dinamo Briańsk -
  • 03.04  
    FK Krasnodar II FK Chertanovo Moskva -
  • 03.04  
    FK Akron Togliatti FK Tom Tomsk -
  • 03.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Nizhny Novgorod -
  • 03.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Orenburg -
  • 03.04  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Spartak Moskva II -
  • 03.04  
    Veles Moskva FK Yenisey Krasnoyarsk -

35. kolejka

  • 07.04  
    FK Akron Togliatti FK Irtysz Omsk -
  • 07.04  
    FK Chertanovo Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 07.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Fakel Voronezh -
  • 07.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Szynnik Jarosław -
  • 07.04  
    FK Tom Tomsk FK Krasnodar II -
  • 07.04  
    FK Nizhny Novgorod Veles Moskva -
  • 07.04  
    FK Orenburg FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 07.04  
    FK Spartak Moskva II Krylja Sowietow Samara -
  • 07.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 07.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Wołgar Astrachań -
  • 07.04  
    FK Dinamo Briańsk FK Torpedo Moskva -

36. kolejka

  • 11.04  
    Wołgar Astrachań Krylja Sowietow Samara -
  • 11.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Torpedo Moskva -
  • 11.04  
    Szynnik Jarosław FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 11.04  
    FK Fakel Voronezh FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 11.04  
    FK Akron Togliatti FK Dinamo Briańsk -
  • 11.04  
    FK Krasnodar II FK Irtysz Omsk -
  • 11.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Nizhny Novgorod -
  • 11.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom Tomsk -
  • 11.04  
    FK Chertanovo Moskva Veles Moskva -
  • 11.04  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 11.04  
    FK Orenburg FK Spartak Moskva II -

37. kolejka

  • 17.04  
    FK Irtysz Omsk Bałtika Kaliningrad -
  • 17.04  
    FK Tom Tomsk Veles Moskva -
  • 17.04  
    FK Chertanovo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 17.04  
    FK Dinamo Briańsk FK Krasnodar II -
  • 17.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Akron Togliatti -
  • 17.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Torpedo Moskva -
  • 17.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo Szynnik Jarosław -
  • 17.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Fakel Voronezh -
  • 17.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 17.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 17.04  
    FK Spartak Moskva II Wołgar Astrachań -

38. kolejka

  • 24.04  
    Veles Moskva FK Irtysz Omsk -
  • 24.04  
    FK Fakel Voronezh Wołgar Astrachań -
  • 24.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Dinamo Briańsk -
  • 24.04  
    Szynnik Jarosław Krylja Sowietow Samara -
  • 24.04  
    FK Krasnodar II FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 24.04  
    FK Torpedo Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 24.04  
    FK Akron Togliatti FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 24.04  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Chertanovo Moskva -
  • 24.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Spartak Moskva II -
  • 24.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tom Tomsk -
  • 24.04  
    FK Orenburg FK Nizhny Novgorod -

39. kolejka

  • 28.04  
    FK Chertanovo Moskva FK Orenburg -
  • 28.04  
    FK Spartak Moskva II FK Fakel Voronezh -
  • 28.04  
    Krylja Sowietow Samara FK Torpedo Moskva -
  • 28.04  
    FK Tom Tomsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 28.04  
    FK Alaniya Vladikavkaz FK Krasnodar II -
  • 28.04  
    FK Irtysz Omsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.04  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk Bałtika Kaliningrad -
  • 28.04  
    FK Dinamo Briańsk Veles Moskva -
  • 28.04  
    Wołgar Astrachań Szynnik Jarosław -
  • 28.04  
    FK Tekstilshchik Ivanovo FK Akron Togliatti -
  • 28.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Yenisey Krasnoyarsk -

40. kolejka

  • 02.05  
    FK Akron Togliatti Krylja Sowietow Samara -
  • 02.05  
    Szynnik Jarosław FK Fakel Voronezh -
  • 02.05  
    FK Torpedo Moskva Wołgar Astrachań -
  • 02.05  
    FK Krasnodar II FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 02.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 02.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Dinamo Briańsk -
  • 02.05  
    Veles Moskva FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 02.05  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Irtysz Omsk -
  • 02.05  
    FK Orenburg FK Tom Tomsk -
  • 02.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Chertanovo Moskva -
  • 02.05  
    FK Nizhny Novgorod FK Spartak Moskva II -

41. kolejka

  • 08.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 08.05  
    Wołgar Astrachań FK Akron Togliatti -
  • 08.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar II -
  • 08.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 08.05  
    FK Spartak Moskva II Szynnik Jarosław -
  • 08.05  
    FK Tom Tomsk FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 08.05  
    FK Dinamo Briańsk FK Chayka Peschanokopskoye -
  • 08.05  
    FK Irtysz Omsk FK Orenburg -
  • 08.05  
    FK Chertanovo Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 08.05  
    FK Alaniya Vladikavkaz Veles Moskva -
  • 08.05  
    FK Fakel Voronezh FK Torpedo Moskva -

42. kolejka

  • 15.05  
    Bałtika Kaliningrad Krylja Sowietow Samara -
  • 15.05  
    Veles Moskva FK Tekstilshchik Ivanovo -
  • 15.05  
    FK Krasnodar II Wołgar Astrachań -
  • 15.05  
    FK Akron Togliatti FK Fakel Voronezh -
  • 15.05  
    FK Torpedo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 15.05  
    FK Spartak Moskva II FK Chertanovo Moskva -
  • 15.05  
    FK Tom Tomsk FK Nizhny Novgorod -
  • 15.05  
    FK Orenburg FK Dinamo Briańsk -
  • 15.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Alaniya Vladikavkaz -
  • 15.05  
    FK Chayka Peschanokopskoye FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 15.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Irtysz Omsk -