Rosja - 1. division

2. kolejka - 1. division

Tabela 1. division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szynnik Jarosław 2 6   2 0 0   4 - 1 3
2 FK Tambov 2 6   2 0 0   4 - 2 2
3 FK Tom' Tomsk 2 6   2 0 0   3 - 0 3
4 FK Nizhny Novgorod 2 4   1 1 0   4 - 3 1
5 FK Rotor Wołgograd 2 4   1 1 0   2 - 1 1
6 FK Chertanovo Moskva 2 4   1 1 0   3 - 2 1
7 FK Mordowia Sarańsk 2 4   1 1 0   3 - 2 1
8 SKA-Energia Chabarowsk 2 4   1 1 0   4 - 1 3
9 FK Spartak Moskva II 1 3   1 0 0   1 - 0 1
10 FK Tyumen 2 3   1 0 1   5 - 3 2
11 FK Sochi 2 3   1 0 1   2 - 2 0
12 FK Chimki 2 3   1 0 1   1 - 1 0
13 FK Krasnodar II 2 2   0 2 0   2 - 2 0
14 Sibir Nowosybirsk 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
15 FK Zenit St. Petersburg II 2 0   0 0 2   2 - 4 -2
16 Bałtika Kaliningrad 2 0   0 0 2   2 - 6 -4
17 FK Avangard Kursk 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
18 FK Fakel Voronezh 2 0   0 0 2   1 - 4 -3
19 Łucz Energia Władywostok 2 0   0 0 2   0 - 2 -2
20 FK Armavir 2 0   0 0 2   0 - 4 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

3. kolejka (następna)

  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07
  • 29.07

Strzelcy 1. division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ilya Kukharchuk(FK Tom' Tomsk) 3 0
Maxim Votinov(FK Tyumen) 3 1
Władimir Djadjun(Bałtika Kaliningrad) 2 0

Kartkowicze 1. division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksandr Filin(FK Chimki) 1 1 2
Mladen Kaszczelan(FK Tambov) 0 1 1
Dmitri Torbinski(Bałtika Kaliningrad) 0 1 1

Terminarz / Wyniki 1. division

3. kolejka

  • 29.07  
    SKA-Energia Chabarowsk Sibir Nowosybirsk -
  • 29.07  
    FK Mordowia Sarańsk FK Krasnodar II -
  • 29.07  
    FK Tyumen FK Armavir -
  • 29.07  
    FK Tambov FK Nizhny Novgorod -
  • 29.07  
    FK Chertanovo Moskva Bałtika Kaliningrad -
  • 29.07  
    Łucz Energia Władywostok FK Zenit St. Petersburg II -
  • 29.07  
    FK Tom' Tomsk FK Rotor Wołgograd -
  • 29.07  
    FK Sochi FK Chimki -
  • 29.07  
    FK Avangard Kursk FK Fakel Voronezh -
  • 29.07  
    Szynnik Jarosław FK Spartak Moskva II -

4. kolejka

  • 04.08  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Mordowia Sarańsk -
  • 04.08  
    FK Tyumen FK Krasnodar II -
  • 04.08  
    FK Armavir FK Tambov -
  • 04.08  
    FK Nizhny Novgorod FK Chertanovo Moskva -
  • 04.08  
    Łucz Energia Władywostok Bałtika Kaliningrad -
  • 04.08  
    FK Tom' Tomsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 04.08  
    FK Rotor Wołgograd FK Sochi -
  • 04.08  
    FK Chimki FK Avangard Kursk -
  • 04.08  
    FK Fakel Voronezh Szynnik Jarosław -
  • 04.08  
    Sibir Nowosybirsk FK Spartak Moskva II -

5. kolejka

  • 08.08  
    FK Mordowia Sarańsk Sibir Nowosybirsk -
  • 08.08  
    FK Tyumen SKA-Energia Chabarowsk -
  • 08.08  
    FK Tambov FK Krasnodar II -
  • 08.08  
    FK Chertanovo Moskva FK Armavir -
  • 08.08  
    FK Nizhny Novgorod Łucz Energia Władywostok -
  • 08.08  
    FK Tom' Tomsk Bałtika Kaliningrad -
  • 08.08  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Sochi -
  • 08.08  
    FK Avangard Kursk FK Rotor Wołgograd -
  • 08.08  
    Szynnik Jarosław FK Chimki -
  • 08.08  
    FK Spartak Moskva II FK Fakel Voronezh -

6. kolejka

  • 12.08  
    FK Tyumen FK Mordowia Sarańsk -
  • 12.08  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tambov -
  • 12.08  
    FK Krasnodar II FK Chertanovo Moskva -
  • 12.08  
    Łucz Energia Władywostok FK Armavir -
  • 12.08  
    FK Tom' Tomsk FK Nizhny Novgorod -
  • 12.08  
    Bałtika Kaliningrad FK Sochi -
  • 12.08  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Avangard Kursk -
  • 12.08  
    Szynnik Jarosław FK Rotor Wołgograd -
  • 12.08  
    FK Chimki FK Spartak Moskva II -
  • 12.08  
    FK Fakel Voronezh Sibir Nowosybirsk -

7. kolejka

  • 18.08  
    FK Tyumen Sibir Nowosybirsk -
  • 18.08  
    FK Tambov FK Mordowia Sarańsk -
  • 18.08  
    FK Chertanovo Moskva SKA-Energia Chabarowsk -
  • 18.08  
    Łucz Energia Władywostok FK Krasnodar II -
  • 18.08  
    FK Tom' Tomsk FK Armavir -
  • 18.08  
    FK Sochi FK Nizhny Novgorod -
  • 18.08  
    FK Avangard Kursk Bałtika Kaliningrad -
  • 18.08  
    Szynnik Jarosław FK Zenit St. Petersburg II -
  • 18.08  
    FK Spartak Moskva II FK Rotor Wołgograd -
  • 18.08  
    FK Fakel Voronezh FK Chimki -

8. kolejka

  • 26.08  
    FK Tyumen FK Tambov -
  • 26.08  
    FK Mordowia Sarańsk FK Chertanovo Moskva -
  • 26.08  
    SKA-Energia Chabarowsk Łucz Energia Władywostok -
  • 26.08  
    FK Krasnodar II FK Tom' Tomsk -
  • 26.08  
    FK Armavir FK Sochi -
  • 26.08  
    FK Nizhny Novgorod FK Avangard Kursk -
  • 26.08  
    Bałtika Kaliningrad Szynnik Jarosław -
  • 26.08  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Spartak Moskva II -
  • 26.08  
    FK Rotor Wołgograd FK Fakel Voronezh -
  • 26.08  
    Sibir Nowosybirsk FK Chimki -

9. kolejka

  • 01.09  
    FK Tambov Sibir Nowosybirsk -
  • 01.09  
    FK Chertanovo Moskva FK Tyumen -
  • 01.09  
    Łucz Energia Władywostok FK Mordowia Sarańsk -
  • 01.09  
    FK Tom' Tomsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 01.09  
    FK Sochi FK Krasnodar II -
  • 01.09  
    FK Avangard Kursk FK Armavir -
  • 01.09  
    Szynnik Jarosław FK Nizhny Novgorod -
  • 01.09  
    FK Spartak Moskva II Bałtika Kaliningrad -
  • 01.09  
    FK Fakel Voronezh FK Zenit St. Petersburg II -
  • 01.09  
    FK Chimki FK Rotor Wołgograd -

10. kolejka

  • 08.09  
    FK Tambov FK Chertanovo Moskva -
  • 08.09  
    FK Tyumen Łucz Energia Władywostok -
  • 08.09  
    FK Mordowia Sarańsk FK Tom' Tomsk -
  • 08.09  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Sochi -
  • 08.09  
    FK Krasnodar II FK Avangard Kursk -
  • 08.09  
    FK Armavir Szynnik Jarosław -
  • 08.09  
    FK Nizhny Novgorod FK Spartak Moskva II -
  • 08.09  
    Bałtika Kaliningrad FK Fakel Voronezh -
  • 08.09  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Chimki -
  • 08.09  
    Sibir Nowosybirsk FK Rotor Wołgograd -

11. kolejka

  • 15.09  
    FK Chertanovo Moskva Sibir Nowosybirsk -
  • 15.09  
    Łucz Energia Władywostok FK Tambov -
  • 15.09  
    FK Tom' Tomsk FK Tyumen -
  • 15.09  
    FK Sochi FK Mordowia Sarańsk -
  • 15.09  
    FK Avangard Kursk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 15.09  
    Szynnik Jarosław FK Krasnodar II -
  • 15.09  
    FK Spartak Moskva II FK Armavir -
  • 15.09  
    FK Fakel Voronezh FK Nizhny Novgorod -
  • 15.09  
    FK Chimki Bałtika Kaliningrad -
  • 15.09  
    FK Rotor Wołgograd FK Zenit St. Petersburg II -

12. kolejka

  • 19.09  
    FK Chertanovo Moskva Łucz Energia Władywostok -
  • 19.09  
    FK Tambov FK Tom' Tomsk -
  • 19.09  
    FK Tyumen FK Sochi -
  • 19.09  
    FK Mordowia Sarańsk FK Avangard Kursk -
  • 19.09  
    Szynnik Jarosław SKA-Energia Chabarowsk -
  • 19.09  
    FK Krasnodar II FK Spartak Moskva II -
  • 19.09  
    FK Armavir FK Fakel Voronezh -
  • 19.09  
    FK Nizhny Novgorod FK Chimki -
  • 19.09  
    Bałtika Kaliningrad FK Rotor Wołgograd -
  • 19.09  
    Sibir Nowosybirsk FK Zenit St. Petersburg II -

13. kolejka

  • 23.09  
    Łucz Energia Władywostok Sibir Nowosybirsk -
  • 23.09  
    FK Tom' Tomsk FK Chertanovo Moskva -
  • 23.09  
    FK Sochi FK Tambov -
  • 23.09  
    FK Avangard Kursk FK Tyumen -
  • 23.09  
    Szynnik Jarosław FK Mordowia Sarańsk -
  • 23.09  
    FK Spartak Moskva II SKA-Energia Chabarowsk -
  • 23.09  
    FK Fakel Voronezh FK Krasnodar II -
  • 23.09  
    FK Chimki FK Armavir -
  • 23.09  
    FK Rotor Wołgograd FK Nizhny Novgorod -
  • 23.09  
    FK Zenit St. Petersburg II Bałtika Kaliningrad -

14. kolejka

  • 30.09  
    Łucz Energia Władywostok FK Tom' Tomsk -
  • 30.09  
    FK Chertanovo Moskva FK Sochi -
  • 30.09  
    FK Tambov FK Avangard Kursk -
  • 30.09  
    FK Tyumen Szynnik Jarosław -
  • 30.09  
    FK Mordowia Sarańsk FK Spartak Moskva II -
  • 30.09  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Fakel Voronezh -
  • 30.09  
    FK Krasnodar II FK Chimki -
  • 30.09  
    FK Armavir FK Rotor Wołgograd -
  • 30.09  
    FK Nizhny Novgorod FK Zenit St. Petersburg II -
  • 30.09  
    Sibir Nowosybirsk Bałtika Kaliningrad -

15. kolejka

  • 06.10  
    FK Tom' Tomsk Sibir Nowosybirsk -
  • 06.10  
    FK Sochi Łucz Energia Władywostok -
  • 06.10  
    FK Avangard Kursk FK Chertanovo Moskva -
  • 06.10  
    Szynnik Jarosław FK Tambov -
  • 06.10  
    FK Spartak Moskva II FK Tyumen -
  • 06.10  
    FK Fakel Voronezh FK Mordowia Sarańsk -
  • 06.10  
    FK Chimki SKA-Energia Chabarowsk -
  • 06.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Krasnodar II -
  • 06.10  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Armavir -
  • 06.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Nizhny Novgorod -

16. kolejka

  • 13.10  
    FK Tom' Tomsk FK Sochi -
  • 13.10  
    Łucz Energia Władywostok FK Avangard Kursk -
  • 13.10  
    FK Chertanovo Moskva Szynnik Jarosław -
  • 13.10  
    FK Tambov FK Spartak Moskva II -
  • 13.10  
    FK Tyumen FK Fakel Voronezh -
  • 13.10  
    FK Mordowia Sarańsk FK Chimki -
  • 13.10  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Rotor Wołgograd -
  • 13.10  
    FK Krasnodar II FK Zenit St. Petersburg II -
  • 13.10  
    FK Armavir Bałtika Kaliningrad -
  • 13.10  
    Sibir Nowosybirsk FK Nizhny Novgorod -

17. kolejka

  • 20.10  
    FK Sochi Sibir Nowosybirsk -
  • 20.10  
    FK Avangard Kursk FK Tom' Tomsk -
  • 20.10  
    Szynnik Jarosław Łucz Energia Władywostok -
  • 20.10  
    FK Spartak Moskva II FK Chertanovo Moskva -
  • 20.10  
    FK Fakel Voronezh FK Tambov -
  • 20.10  
    FK Chimki FK Tyumen -
  • 20.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Mordowia Sarańsk -
  • 20.10  
    FK Zenit St. Petersburg II SKA-Energia Chabarowsk -
  • 20.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Krasnodar II -
  • 20.10  
    FK Nizhny Novgorod FK Armavir -

18. kolejka

  • 24.10  
    FK Sochi FK Avangard Kursk -
  • 24.10  
    FK Tom' Tomsk Szynnik Jarosław -
  • 24.10  
    FK Spartak Moskva II Łucz Energia Władywostok -
  • 24.10  
    FK Chertanovo Moskva FK Fakel Voronezh -
  • 24.10  
    FK Tambov FK Chimki -
  • 24.10  
    FK Tyumen FK Rotor Wołgograd -
  • 24.10  
    FK Mordowia Sarańsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.10  
    SKA-Energia Chabarowsk Bałtika Kaliningrad -
  • 24.10  
    FK Krasnodar II FK Nizhny Novgorod -
  • 24.10  
    Sibir Nowosybirsk FK Armavir -

19. kolejka

  • 28.10  
    FK Avangard Kursk Sibir Nowosybirsk -
  • 28.10  
    Szynnik Jarosław FK Sochi -
  • 28.10  
    FK Spartak Moskva II FK Tom' Tomsk -
  • 28.10  
    FK Fakel Voronezh Łucz Energia Władywostok -
  • 28.10  
    FK Chimki FK Chertanovo Moskva -
  • 28.10  
    FK Rotor Wołgograd FK Tambov -
  • 28.10  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Tyumen -
  • 28.10  
    Bałtika Kaliningrad FK Mordowia Sarańsk -
  • 28.10  
    FK Nizhny Novgorod SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.10  
    FK Armavir FK Krasnodar II -

20. kolejka

  • 04.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar II -
  • 04.11  
    FK Mordowia Sarańsk FK Armavir -
  • 04.11  
    FK Tyumen FK Nizhny Novgorod -
  • 04.11  
    FK Tambov Bałtika Kaliningrad -
  • 04.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Zenit St. Petersburg II -
  • 04.11  
    Łucz Energia Władywostok FK Rotor Wołgograd -
  • 04.11  
    FK Tom' Tomsk FK Chimki -
  • 04.11  
    FK Sochi FK Fakel Voronezh -
  • 04.11  
    FK Avangard Kursk FK Spartak Moskva II -
  • 04.11  
    Szynnik Jarosław Sibir Nowosybirsk -

21. kolejka

  • 10.11  
    Sibir Nowosybirsk FK Mordowia Sarańsk -
  • 10.11  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tyumen -
  • 10.11  
    FK Krasnodar II FK Tambov -
  • 10.11  
    FK Armavir FK Chertanovo Moskva -
  • 10.11  
    Łucz Energia Władywostok FK Nizhny Novgorod -
  • 10.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Tom' Tomsk -
  • 10.11  
    FK Sochi FK Zenit St. Petersburg II -
  • 10.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Avangard Kursk -
  • 10.11  
    FK Chimki Szynnik Jarosław -
  • 10.11  
    FK Fakel Voronezh FK Spartak Moskva II -

22. kolejka

  • 14.11  
    FK Mordowia Sarańsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 14.11  
    FK Krasnodar II FK Tyumen -
  • 14.11  
    FK Tambov FK Armavir -
  • 14.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Nizhny Novgorod -
  • 14.11  
    Bałtika Kaliningrad Łucz Energia Władywostok -
  • 14.11  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Tom' Tomsk -
  • 14.11  
    FK Sochi FK Rotor Wołgograd -
  • 14.11  
    FK Avangard Kursk FK Chimki -
  • 14.11  
    Szynnik Jarosław FK Fakel Voronezh -
  • 14.11  
    FK Spartak Moskva II Sibir Nowosybirsk -

23. kolejka

  • 18.11  
    Sibir Nowosybirsk SKA-Energia Chabarowsk -
  • 18.11  
    FK Krasnodar II FK Mordowia Sarańsk -
  • 18.11  
    FK Armavir FK Tyumen -
  • 18.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Tambov -
  • 18.11  
    Bałtika Kaliningrad FK Chertanovo Moskva -
  • 18.11  
    FK Zenit St. Petersburg II Łucz Energia Władywostok -
  • 18.11  
    FK Rotor Wołgograd FK Tom' Tomsk -
  • 18.11  
    FK Chimki FK Sochi -
  • 18.11  
    FK Fakel Voronezh FK Avangard Kursk -
  • 18.11  
    FK Spartak Moskva II Szynnik Jarosław -

24. kolejka

  • 24.11  
    FK Mordowia Sarańsk FK Tyumen -
  • 24.11  
    FK Tambov SKA-Energia Chabarowsk -
  • 24.11  
    FK Chertanovo Moskva FK Krasnodar II -
  • 24.11  
    FK Armavir Łucz Energia Władywostok -
  • 24.11  
    FK Nizhny Novgorod FK Tom' Tomsk -
  • 24.11  
    FK Sochi Bałtika Kaliningrad -
  • 24.11  
    FK Avangard Kursk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.11  
    FK Rotor Wołgograd Szynnik Jarosław -
  • 24.11  
    FK Spartak Moskva II FK Chimki -
  • 24.11  
    Sibir Nowosybirsk FK Fakel Voronezh -

25. kolejka

  • 03.03  
    Sibir Nowosybirsk FK Tyumen -
  • 03.03  
    FK Mordowia Sarańsk FK Tambov -
  • 03.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chertanovo Moskva -
  • 03.03  
    FK Krasnodar II Łucz Energia Władywostok -
  • 03.03  
    FK Armavir FK Tom' Tomsk -
  • 03.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Sochi -
  • 03.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Avangard Kursk -
  • 03.03  
    FK Zenit St. Petersburg II Szynnik Jarosław -
  • 03.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Spartak Moskva II -
  • 03.03  
    FK Chimki FK Fakel Voronezh -

26. kolejka

  • 10.03  
    FK Tambov FK Tyumen -
  • 10.03  
    FK Chertanovo Moskva FK Mordowia Sarańsk -
  • 10.03  
    Łucz Energia Władywostok SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.03  
    FK Tom' Tomsk FK Krasnodar II -
  • 10.03  
    FK Sochi FK Armavir -
  • 10.03  
    FK Avangard Kursk FK Nizhny Novgorod -
  • 10.03  
    Szynnik Jarosław Bałtika Kaliningrad -
  • 10.03  
    FK Spartak Moskva II FK Zenit St. Petersburg II -
  • 10.03  
    FK Fakel Voronezh FK Rotor Wołgograd -
  • 10.03  
    FK Chimki Sibir Nowosybirsk -

27. kolejka

  • 17.03  
    Sibir Nowosybirsk FK Tambov -
  • 17.03  
    FK Tyumen FK Chertanovo Moskva -
  • 17.03  
    FK Mordowia Sarańsk Łucz Energia Władywostok -
  • 17.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tom' Tomsk -
  • 17.03  
    FK Krasnodar II FK Sochi -
  • 17.03  
    FK Armavir FK Avangard Kursk -
  • 17.03  
    FK Nizhny Novgorod Szynnik Jarosław -
  • 17.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Spartak Moskva II -
  • 17.03  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Fakel Voronezh -
  • 17.03  
    FK Rotor Wołgograd FK Chimki -

28. kolejka

  • 24.03  
    FK Chertanovo Moskva FK Tambov -
  • 24.03  
    Łucz Energia Władywostok FK Tyumen -
  • 24.03  
    FK Tom' Tomsk FK Mordowia Sarańsk -
  • 24.03  
    FK Sochi SKA-Energia Chabarowsk -
  • 24.03  
    FK Avangard Kursk FK Krasnodar II -
  • 24.03  
    Szynnik Jarosław FK Armavir -
  • 24.03  
    FK Spartak Moskva II FK Nizhny Novgorod -
  • 24.03  
    FK Fakel Voronezh Bałtika Kaliningrad -
  • 24.03  
    FK Chimki FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.03  
    FK Rotor Wołgograd Sibir Nowosybirsk -

29. kolejka

  • 30.03  
    Sibir Nowosybirsk FK Chertanovo Moskva -
  • 30.03  
    FK Tambov Łucz Energia Władywostok -
  • 30.03  
    FK Tyumen FK Tom' Tomsk -
  • 30.03  
    FK Mordowia Sarańsk FK Sochi -
  • 30.03  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Avangard Kursk -
  • 30.03  
    FK Krasnodar II Szynnik Jarosław -
  • 30.03  
    FK Armavir FK Spartak Moskva II -
  • 30.03  
    FK Nizhny Novgorod FK Fakel Voronezh -
  • 30.03  
    Bałtika Kaliningrad FK Chimki -
  • 30.03  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Rotor Wołgograd -

30. kolejka

  • 07.04  
    Łucz Energia Władywostok FK Chertanovo Moskva -
  • 07.04  
    FK Tom' Tomsk FK Tambov -
  • 07.04  
    FK Sochi FK Tyumen -
  • 07.04  
    FK Avangard Kursk FK Mordowia Sarańsk -
  • 07.04  
    SKA-Energia Chabarowsk Szynnik Jarosław -
  • 07.04  
    FK Spartak Moskva II FK Krasnodar II -
  • 07.04  
    FK Fakel Voronezh FK Armavir -
  • 07.04  
    FK Chimki FK Nizhny Novgorod -
  • 07.04  
    FK Rotor Wołgograd Bałtika Kaliningrad -
  • 07.04  
    FK Zenit St. Petersburg II Sibir Nowosybirsk -

31. kolejka

  • 13.04  
    Sibir Nowosybirsk Łucz Energia Władywostok -
  • 13.04  
    FK Chertanovo Moskva FK Tom' Tomsk -
  • 13.04  
    FK Tambov FK Sochi -
  • 13.04  
    FK Tyumen FK Avangard Kursk -
  • 13.04  
    FK Mordowia Sarańsk Szynnik Jarosław -
  • 13.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Spartak Moskva II -
  • 13.04  
    FK Krasnodar II FK Fakel Voronezh -
  • 13.04  
    FK Armavir FK Chimki -
  • 13.04  
    FK Nizhny Novgorod FK Rotor Wołgograd -
  • 13.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Zenit St. Petersburg II -

32. kolejka

  • 20.04  
    FK Tom' Tomsk Łucz Energia Władywostok -
  • 20.04  
    FK Sochi FK Chertanovo Moskva -
  • 20.04  
    FK Avangard Kursk FK Tambov -
  • 20.04  
    Szynnik Jarosław FK Tyumen -
  • 20.04  
    FK Spartak Moskva II FK Mordowia Sarańsk -
  • 20.04  
    FK Fakel Voronezh SKA-Energia Chabarowsk -
  • 20.04  
    FK Chimki FK Krasnodar II -
  • 20.04  
    FK Rotor Wołgograd FK Armavir -
  • 20.04  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Nizhny Novgorod -
  • 20.04  
    Bałtika Kaliningrad Sibir Nowosybirsk -

33. kolejka

  • 24.04  
    Sibir Nowosybirsk FK Tom' Tomsk -
  • 24.04  
    Łucz Energia Władywostok FK Sochi -
  • 24.04  
    FK Chertanovo Moskva FK Avangard Kursk -
  • 24.04  
    FK Tambov Szynnik Jarosław -
  • 24.04  
    FK Tyumen FK Spartak Moskva II -
  • 24.04  
    FK Mordowia Sarańsk FK Fakel Voronezh -
  • 24.04  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Chimki -
  • 24.04  
    FK Krasnodar II FK Rotor Wołgograd -
  • 24.04  
    FK Armavir FK Zenit St. Petersburg II -
  • 24.04  
    FK Nizhny Novgorod Bałtika Kaliningrad -

34. kolejka

  • 28.04  
    FK Sochi FK Tom' Tomsk -
  • 28.04  
    FK Avangard Kursk Łucz Energia Władywostok -
  • 28.04  
    Szynnik Jarosław FK Chertanovo Moskva -
  • 28.04  
    FK Spartak Moskva II FK Tambov -
  • 28.04  
    FK Fakel Voronezh FK Tyumen -
  • 28.04  
    FK Chimki FK Mordowia Sarańsk -
  • 28.04  
    FK Rotor Wołgograd SKA-Energia Chabarowsk -
  • 28.04  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Krasnodar II -
  • 28.04  
    Bałtika Kaliningrad FK Armavir -
  • 28.04  
    FK Nizhny Novgorod Sibir Nowosybirsk -

35. kolejka

  • 04.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Sochi -
  • 04.05  
    FK Tom' Tomsk FK Avangard Kursk -
  • 04.05  
    Łucz Energia Władywostok Szynnik Jarosław -
  • 04.05  
    FK Chertanovo Moskva FK Spartak Moskva II -
  • 04.05  
    FK Tambov FK Fakel Voronezh -
  • 04.05  
    FK Tyumen FK Chimki -
  • 04.05  
    FK Mordowia Sarańsk FK Rotor Wołgograd -
  • 04.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 04.05  
    FK Krasnodar II Bałtika Kaliningrad -
  • 04.05  
    FK Armavir FK Nizhny Novgorod -

36. kolejka

  • 11.05  
    FK Avangard Kursk FK Sochi -
  • 11.05  
    Szynnik Jarosław FK Tom' Tomsk -
  • 11.05  
    Łucz Energia Władywostok FK Spartak Moskva II -
  • 11.05  
    FK Fakel Voronezh FK Chertanovo Moskva -
  • 11.05  
    FK Chimki FK Tambov -
  • 11.05  
    FK Rotor Wołgograd FK Tyumen -
  • 11.05  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Mordowia Sarańsk -
  • 11.05  
    Bałtika Kaliningrad SKA-Energia Chabarowsk -
  • 11.05  
    FK Nizhny Novgorod FK Krasnodar II -
  • 11.05  
    FK Armavir Sibir Nowosybirsk -

37. kolejka

  • 19.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Avangard Kursk -
  • 19.05  
    FK Sochi Szynnik Jarosław -
  • 19.05  
    FK Tom' Tomsk FK Spartak Moskva II -
  • 19.05  
    Łucz Energia Władywostok FK Fakel Voronezh -
  • 19.05  
    FK Chertanovo Moskva FK Chimki -
  • 19.05  
    FK Tambov FK Rotor Wołgograd -
  • 19.05  
    FK Tyumen FK Zenit St. Petersburg II -
  • 19.05  
    FK Mordowia Sarańsk Bałtika Kaliningrad -
  • 19.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Nizhny Novgorod -
  • 19.05  
    FK Krasnodar II FK Armavir -

38. kolejka

  • 25.05  
    FK Tambov FK Zenit St. Petersburg II -
  • 25.05  
    Szynnik Jarosław FK Avangard Kursk -
  • 25.05  
    FK Spartak Moskva II FK Sochi -
  • 25.05  
    FK Fakel Voronezh FK Tom' Tomsk -
  • 25.05  
    FK Chimki Łucz Energia Władywostok -
  • 25.05  
    FK Rotor Wołgograd FK Chertanovo Moskva -
  • 25.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Tyumen -
  • 25.05  
    FK Nizhny Novgorod FK Mordowia Sarańsk -
  • 25.05  
    FK Armavir SKA-Energia Chabarowsk -
  • 25.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Krasnodar II -