Hiszpania - Primera División

12. kolejka - Primera División

  • 05.12 14:00
  • 05.12 16:15
  • 05.12 18:30
  • 05.12 21:00
  • 06.12 14:00
  • 06.12 16:15
  • 06.12 18:30
  • 06.12 21:00
  • 07.12 21:00

Tabela Primera División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Real Sociedad San Sebastián 11 24   7 3 1   22 - 5 17
2   Atletico Madryt 9 23   7 2 0   19 - 2 17
3   Villarreal CF 11 20   5 5 1   15 - 11 4
4   Real Madryt 10 17   5 2 3   16 - 12 4
5   Sevilla FC 9 16   5 1 3   12 - 8 4
6   Cádiz CF 11 15   4 3 4   9 - 12 -3
7   FC Barcelona 9 14   4 2 3   19 - 9 10
8   Granada CF 10 14   4 2 4   11 - 17 -6
9   Athletic Bilbao 11 13   4 1 6   12 - 12 0
10   Elche CF 9 13   3 4 2   9 - 10 -1
11   Getafe CF 10 13   3 4 3   9 - 10 -1
12   SD Eibar 11 13   3 4 4   8 - 9 -1
13   Deportivo Alavés 11 13   3 4 4   11 - 13 -2
14   Real Club Celta de Vigo 12 13   3 4 5   13 - 20 -7
15   Real Betis Balompié 11 12   4 0 7   12 - 23 -11
16   Valencia Club de Futbol 11 12   3 3 5   17 - 17 0
17   CA Osasuna 10 11   3 2 5   8 - 13 -5
18   Real Valladolid CF 11 10   2 4 5   11 - 16 -5
19   Levante UD 10 8   1 5 4   10 - 15 -5
20   SD Huesca 11 7   0 7 4   8 - 17 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 11.12 21:00
  • 12.12 14:00
  • 12.12 16:15
  • 12.12 18:30
  • 12.12 21:00
  • 13.12 14:00
  • 13.12 16:15
  • 13.12 18:30
  • 13.12 21:00
  • 14.12 21:00

Strzelcy Primera División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mikel Oyarzabal Ugarte(Real Sociedad San Sebastián) 7 5
Iago Aspas(Real Club Celta de Vigo) 6 1
Gerard Moreno Balaguero(Villarreal CF) 6 4

Kartkowicze Primera División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aissa Mandi(Real Betis Balompié) 2 3 5
Papa Kouly Diop(SD Eibar) 2 3 5
Damián Nicolás Suárez Suárez(Getafe CF) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Primera División

1. kolejka

2. kolejka

12. kolejka

  • 05.12 14:00  
    Levante UD Getafe CF -
  • 05.12 16:15  
    Sevilla FC Real Madryt -
  • 05.12 18:30  
    Atletico Madryt Real Valladolid CF -
  • 05.12 21:00  
    Cádiz CF FC Barcelona -
  • 06.12 14:00  
    Granada CF SD Huesca -
  • 06.12 16:15  
    CA Osasuna Real Betis Balompié -
  • 06.12 18:30  
    Villarreal CF Elche CF -
  • 06.12 21:00  
    Deportivo Alavés Real Sociedad San Sebastián -
  • 07.12 21:00  
    SD Eibar Valencia Club de Futbol -

13. kolejka

  • 11.12 21:00  
    Real Valladolid CF CA Osasuna -
  • 12.12 14:00  
    Valencia Club de Futbol Athletic Bilbao -
  • 12.12 16:15  
    Getafe CF Sevilla FC -
  • 12.12 18:30  
    SD Huesca Deportivo Alavés -
  • 12.12 21:00  
    Real Madryt Atletico Madryt -
  • 13.12 14:00  
    Real Sociedad San Sebastián SD Eibar -
  • 13.12 16:15  
    Real Betis Balompié Villarreal CF -
  • 13.12 18:30  
    Elche CF Granada CF -
  • 13.12 21:00  
    FC Barcelona Levante UD -
  • 14.12 21:00  
    Real Club Celta de Vigo Cádiz CF -

14. kolejka

  • 18.12 21:00  
    Athletic Bilbao SD Huesca -
  • 19.12 14:00  
    Atletico Madryt Elche CF -
  • 19.12 16:15  
    FC Barcelona Valencia Club de Futbol -
  • 19.12 18:30  
    CA Osasuna Villarreal CF -
  • 19.12 18:30  
    Levante UD Real Sociedad San Sebastián -
  • 19.12 21:00  
    Sevilla FC Real Valladolid CF -
  • 20.12 14:00  
    Real Club Celta de Vigo Deportivo Alavés -
  • 20.12 16:15  
    Granada CF Real Betis Balompié -
  • 20.12 18:30  
    Cádiz CF Getafe CF -
  • 20.12 21:00  
    SD Eibar Real Madryt -

15. kolejka

  • 22.12 17:30  
    Elche CF CA Osasuna -
  • 22.12 17:30  
    Valencia Club de Futbol Sevilla FC -
  • 22.12 19:45  
    Real Sociedad San Sebastián Atletico Madryt -
  • 22.12 19:45  
    SD Huesca Levante UD -
  • 22.12 22:00  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 22.12 22:00  
    Real Valladolid CF FC Barcelona -
  • 23.12 17:30  
    Getafe CF Real Club Celta de Vigo -
  • 23.12 19:45  
    Real Madryt Granada CF -
  • 23.12 22:00  
    Deportivo Alavés SD Eibar -
  • 23.12 22:00  
    Real Betis Balompié Cádiz CF -

16. kolejka

  • 29.12 17:00  
    Sevilla FC Villarreal CF -
  • 29.12 19:15  
    FC Barcelona SD Eibar -
  • 29.12 21:30  
    Levante UD Real Betis Balompié -
  • 29.12 21:30  
    Cádiz CF Real Valladolid CF -
  • 30.12 17:00  
    Granada CF Valencia Club de Futbol -
  • 30.12 19:15  
    Atletico Madryt Getafe CF -
  • 30.12 19:15  
    Real Club Celta de Vigo SD Huesca -
  • 30.12 21:30  
    Elche CF Real Madryt -
  • 31.12 14:00  
    Athletic Bilbao Real Sociedad San Sebastián -
  • 31.12 16:15  
    CA Osasuna Deportivo Alavés -

17. kolejka

  • 02.01 14:00  
    Villarreal CF Levante UD -
  • 02.01 16:15  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -
  • 02.01 18:30  
    Getafe CF Real Valladolid CF -
  • 02.01 21:00  
    Real Madryt Real Club Celta de Vigo -
  • 03.01 14:00  
    Athletic Bilbao Elche CF -
  • 03.01 16:15  
    Deportivo Alavés Atletico Madryt -
  • 03.01 18:30  
    Real Sociedad San Sebastián CA Osasuna -
  • 03.01 18:30  
    SD Eibar Granada CF -
  • 03.01 21:00  
    SD Huesca FC Barcelona -
  • 04.01 21:00  
    Valencia Club de Futbol Cádiz CF -

18. kolejka

  • 10.01  
    Granada CF FC Barcelona -
  • 10.01  
    Levante UD SD Eibar -
  • 10.01  
    SD Huesca Real Betis Balompié -
  • 10.01  
    CA Osasuna Real Madryt -
  • 10.01  
    Cádiz CF Deportivo Alavés -
  • 10.01  
    Real Club Celta de Vigo Villarreal CF -
  • 10.01  
    Atletico Madryt Athletic Bilbao -
  • 10.01  
    Elche CF Getafe CF -
  • 10.01  
    Real Valladolid CF Valencia Club de Futbol -
  • 10.01  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -

19. kolejka

  • 15.12 22:00  
    Real Madryt Athletic Bilbao -
  • 16.12 21:00  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 20.01  
    Cádiz CF Levante UD -
  • 20.01  
    Deportivo Alavés Sevilla FC -
  • 20.01  
    Real Valladolid CF Elche CF -
  • 20.01  
    Villarreal CF Granada CF -
  • 20.01  
    Valencia Club de Futbol CA Osasuna -
  • 20.01  
    SD Eibar Atletico Madryt -
  • 20.01  
    Real Betis Balompié Real Club Celta de Vigo -
  • 20.01  
    Getafe CF SD Huesca -

20. kolejka

  • 24.01  
    Elche CF FC Barcelona -
  • 24.01  
    Levante UD Real Valladolid CF -
  • 24.01  
    Sevilla FC Cádiz CF -
  • 24.01  
    SD Huesca Villarreal CF -
  • 24.01  
    CA Osasuna Granada CF -
  • 24.01  
    Atletico Madryt Valencia Club de Futbol -
  • 24.01  
    Athletic Bilbao Getafe CF -
  • 24.01  
    Deportivo Alavés Real Madryt -
  • 24.01  
    Real Club Celta de Vigo SD Eibar -
  • 24.01  
    Real Sociedad San Sebastián Real Betis Balompié -

21. kolejka

  • 31.01  
    Villarreal CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 31.01  
    Real Valladolid CF SD Huesca -
  • 31.01  
    Cádiz CF Atletico Madryt -
  • 31.01  
    Valencia Club de Futbol Elche CF -
  • 31.01  
    Granada CF Real Club Celta de Vigo -
  • 31.01  
    SD Eibar Sevilla FC -
  • 31.01  
    Real Madryt Levante UD -
  • 31.01  
    Getafe CF Deportivo Alavés -
  • 31.01  
    Real Betis Balompié CA Osasuna -
  • 31.01  
    FC Barcelona Athletic Bilbao -

22. kolejka

  • 07.02  
    Real Betis Balompié FC Barcelona -
  • 07.02  
    Sevilla FC Getafe CF -
  • 07.02  
    Atletico Madryt Real Club Celta de Vigo -
  • 07.02  
    CA Osasuna SD Eibar -
  • 07.02  
    Elche CF Villarreal CF -
  • 07.02  
    Levante UD Granada CF -
  • 07.02  
    Real Sociedad San Sebastián Cádiz CF -
  • 07.02  
    SD Huesca Real Madryt -
  • 07.02  
    Athletic Bilbao Valencia Club de Futbol -
  • 07.02  
    Deportivo Alavés Real Valladolid CF -

23. kolejka

  • 14.02  
    FC Barcelona Deportivo Alavés -
  • 14.02  
    Sevilla FC SD Huesca -
  • 14.02  
    Granada CF Atletico Madryt -
  • 14.02  
    Levante UD CA Osasuna -
  • 14.02  
    Cádiz CF Athletic Bilbao -
  • 14.02  
    Real Madryt Valencia Club de Futbol -
  • 14.02  
    SD Eibar Real Valladolid CF -
  • 14.02  
    Villarreal CF Real Betis Balompié -
  • 14.02  
    Real Club Celta de Vigo Elche CF -
  • 14.02  
    Getafe CF Real Sociedad San Sebastián -

24. kolejka

  • 21.02  
    Athletic Bilbao Villarreal CF -
  • 21.02  
    Real Valladolid CF Real Madryt -
  • 21.02  
    Elche CF SD Eibar -
  • 21.02  
    Valencia Club de Futbol Real Club Celta de Vigo -
  • 21.02  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo Alavés -
  • 21.02  
    CA Osasuna Sevilla FC -
  • 21.02  
    FC Barcelona Cádiz CF -
  • 21.02  
    SD Huesca Granada CF -
  • 21.02  
    Real Betis Balompié Getafe CF -
  • 21.02  
    Atletico Madryt Levante UD -

25. kolejka

  • 28.02  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 28.02  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 28.02  
    Levante UD Athletic Bilbao -
  • 28.02  
    Granada CF Elche CF -
  • 28.02  
    Cádiz CF Real Betis Balompié -
  • 28.02  
    Real Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 28.02  
    Real Club Celta de Vigo Real Valladolid CF -
  • 28.02  
    Deportivo Alavés CA Osasuna -
  • 28.02  
    SD Eibar SD Huesca -
  • 28.02  
    Getafe CF Valencia Club de Futbol -

26. kolejka

  • 07.03  
    Cádiz CF SD Eibar -
  • 07.03  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -
  • 07.03  
    Atletico Madryt Real Madryt -
  • 07.03  
    Athletic Bilbao Granada CF -
  • 07.03  
    Elche CF Sevilla FC -
  • 07.03  
    Real Valladolid CF Getafe CF -
  • 07.03  
    Valencia Club de Futbol Villarreal CF -
  • 07.03  
    CA Osasuna FC Barcelona -
  • 07.03  
    Real Sociedad San Sebastián Levante UD -
  • 07.03  
    SD Huesca Real Club Celta de Vigo -

27. kolejka

  • 14.03  
    Levante UD Valencia Club de Futbol -
  • 14.03  
    Real Madryt Elche CF -
  • 14.03  
    CA Osasuna Real Valladolid CF -
  • 14.03  
    Granada CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 14.03  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 14.03  
    Sevilla FC Real Betis Balompié -
  • 14.03  
    FC Barcelona SD Huesca -
  • 14.03  
    Real Club Celta de Vigo Athletic Bilbao -
  • 14.03  
    Deportivo Alavés Cádiz CF -
  • 14.03  
    SD Eibar Villarreal CF -

28. kolejka

  • 21.03  
    Atletico Madryt Deportivo Alavés -
  • 21.03  
    SD Huesca CA Osasuna -
  • 21.03  
    Real Club Celta de Vigo Real Madryt -
  • 21.03  
    Athletic Bilbao SD Eibar -
  • 21.03  
    Villarreal CF Cádiz CF -
  • 21.03  
    Real Valladolid CF Sevilla FC -
  • 21.03  
    Getafe CF Elche CF -
  • 21.03  
    Valencia Club de Futbol Granada CF -
  • 21.03  
    Real Sociedad San Sebastián FC Barcelona -
  • 21.03  
    Real Betis Balompié Levante UD -

29. kolejka

  • 04.04  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 04.04  
    Real Madryt SD Eibar -
  • 04.04  
    Elche CF Real Betis Balompié -
  • 04.04  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 04.04  
    CA Osasuna Getafe CF -
  • 04.04  
    Deportivo Alavés Real Club Celta de Vigo -
  • 04.04  
    Levante UD SD Huesca -
  • 04.04  
    FC Barcelona Real Valladolid CF -
  • 04.04  
    Granada CF Villarreal CF -
  • 04.04  
    Cádiz CF Valencia Club de Futbol -

30. kolejka

  • 11.04  
    Getafe CF Cádiz CF -
  • 11.04  
    Real Club Celta de Vigo Sevilla FC -
  • 11.04  
    SD Eibar Levante UD -
  • 11.04  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 11.04  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 11.04  
    Valencia Club de Futbol Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.04  
    SD Huesca Elche CF -
  • 11.04  
    Villarreal CF CA Osasuna -
  • 11.04  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 11.04  
    Real Valladolid CF Granada CF -

31. kolejka

  • 21.04  
    CA Osasuna Valencia Club de Futbol -
  • 21.04  
    Elche CF Real Valladolid CF -
  • 21.04  
    Real Sociedad San Sebastián Real Club Celta de Vigo -
  • 21.04  
    Granada CF SD Eibar -
  • 21.04  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 21.04  
    Cádiz CF Real Madryt -
  • 21.04  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 21.04  
    FC Barcelona Getafe CF -
  • 21.04  
    Atletico Madryt SD Huesca -
  • 21.04  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -

32. kolejka

  • 25.04  
    SD Huesca Getafe CF -
  • 25.04  
    Real Club Celta de Vigo CA Osasuna -
  • 25.04  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 25.04  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 25.04  
    Elche CF Levante UD -
  • 25.04  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 25.04  
    Valencia Club de Futbol Deportivo Alavés -
  • 25.04  
    Sevilla FC Granada CF -
  • 25.04  
    Real Valladolid CF Cádiz CF -
  • 25.04  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -

33. kolejka

  • 28.04  
    Deportivo Alavés SD Huesca -
  • 28.04  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 28.04  
    CA Osasuna Elche CF -
  • 28.04  
    FC Barcelona Granada CF -
  • 28.04  
    Cádiz CF Real Club Celta de Vigo -
  • 28.04  
    Levante UD Villarreal CF -
  • 28.04  
    Real Betis Balompié Valencia Club de Futbol -
  • 28.04  
    Getafe CF Real Madryt -
  • 28.04  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 28.04  
    Athletic Bilbao Real Valladolid CF -

34. kolejka

  • 02.05  
    Real Club Celta de Vigo Levante UD -
  • 02.05  
    Elche CF Atletico Madryt -
  • 02.05  
    Real Valladolid CF Real Betis Balompié -
  • 02.05  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 02.05  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 02.05  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 02.05  
    Valencia Club de Futbol FC Barcelona -
  • 02.05  
    SD Huesca Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.05  
    Real Madryt CA Osasuna -
  • 02.05  
    Granada CF Cádiz CF -

35. kolejka

  • 09.05  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 09.05  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 09.05  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 09.05  
    Real Betis Balompié Granada CF -
  • 09.05  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 09.05  
    Athletic Bilbao CA Osasuna -
  • 09.05  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 09.05  
    Villarreal CF Real Club Celta de Vigo -
  • 09.05  
    Valencia Club de Futbol Real Valladolid CF -
  • 09.05  
    Real Sociedad San Sebastián Elche CF -

36. kolejka

  • 12.05  
    Real Club Celta de Vigo Getafe CF -
  • 12.05  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 12.05  
    Granada CF Real Madryt -
  • 12.05  
    SD Huesca Athletic Bilbao -
  • 12.05  
    Real Valladolid CF Villarreal CF -
  • 12.05  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 12.05  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 12.05  
    Sevilla FC Valencia Club de Futbol -
  • 12.05  
    Elche CF Deportivo Alavés -
  • 12.05  
    CA Osasuna Cádiz CF -

37. kolejka

  • 16.05  
    Villarreal CF Sevilla FC -
  • 16.05  
    Valencia Club de Futbol SD Eibar -
  • 16.05  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid CF -
  • 16.05  
    Cádiz CF Elche CF -
  • 16.05  
    FC Barcelona Real Club Celta de Vigo -
  • 16.05  
    Deportivo Alavés Granada CF -
  • 16.05  
    Getafe CF Levante UD -
  • 16.05  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 16.05  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 16.05  
    Real Betis Balompié SD Huesca -

38. kolejka

  • 23.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 23.05  
    Real Valladolid CF Atletico Madryt -
  • 23.05  
    Elche CF Athletic Bilbao -
  • 23.05  
    CA Osasuna Real Sociedad San Sebastián -
  • 23.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 23.05  
    Levante UD Cádiz CF -
  • 23.05  
    Granada CF Getafe CF -
  • 23.05  
    Real Club Celta de Vigo Real Betis Balompié -
  • 23.05  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 23.05  
    SD Huesca Valencia Club de Futbol -