Hiszpania - Primera División

24. kolejka - Primera División

Tabela Primera División online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Atletico Madryt 23 55   17 4 2   45 - 16 29
2   Real Madryt 24 52   16 4 4   42 - 19 23
3   FC Barcelona 24 50   15 5 4   53 - 22 31
4   Sevilla FC 23 48   15 3 5   34 - 16 18
5   Real Sociedad San Sebastián 24 41   11 8 5   41 - 20 21
6   Villarreal CF 24 37   8 13 3   33 - 25 8
7   Real Betis Balompié 24 36   11 3 10   32 - 38 -6
8   Levante UD 24 31   7 10 7   34 - 33 1
9   Granada CF 24 30   8 6 10   29 - 41 -12
10   Athletic Bilbao 23 29   8 5 10   33 - 27 6
11   Real Club Celta de Vigo 24 29   7 8 9   29 - 36 -7
12   Valencia Club de Futbol 24 27   6 9 9   30 - 32 -2
13   CA Osasuna 24 25   6 7 11   22 - 33 -11
14   Cádiz CF 24 25   6 7 11   21 - 40 -19
15   Getafe CF 24 24   6 6 12   17 - 30 -13
16   Deportivo Alavés 24 22   5 7 12   20 - 38 -18
17   SD Eibar 24 21   4 9 11   19 - 27 -8
18   Real Valladolid CF 24 21   4 9 11   22 - 35 -13
19   Elche CF 23 21   4 9 10   20 - 34 -14
20   SD Huesca 24 19   3 10 11   21 - 35 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 26.02 21:00
  • 27.02 14:00
  • 27.02 16:15
  • 27.02 18:30
  • 27.02 21:00
  • 28.02 14:00
  • 28.02 16:15
  • 28.02 18:30
  • 28.02 21:00
  • 01.03 21:00

Strzelcy Primera División

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lionel Messi(FC Barcelona) 18 3
Luis Suarez(Atletico Madryt) 16 2
Gerard Moreno Balaguero(Villarreal CF) 14 5

Kartkowicze Primera División

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Djené Dakonam Ortega(Getafe CF) 2 6 8
Papa Kouly Diop(SD Eibar) 2 5 7
Aissa Mandi(Real Betis Balompié) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Primera División

25. kolejka

  • 26.02 21:00  
    Levante UD Athletic Bilbao -
  • 27.02 14:00  
    SD Eibar SD Huesca -
  • 27.02 16:15  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 27.02 18:30  
    Deportivo Alavés CA Osasuna -
  • 27.02 21:00  
    Getafe CF Valencia Club de Futbol -
  • 28.02 14:00  
    Real Club Celta de Vigo Real Valladolid CF -
  • 28.02 16:15  
    Cádiz CF Real Betis Balompié -
  • 28.02 18:30  
    Granada CF Elche CF -
  • 28.02 21:00  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 01.03 21:00  
    Real Madryt Real Sociedad San Sebastián -

26. kolejka

  • 05.03 21:00  
    Valencia Club de Futbol Villarreal CF -
  • 06.03 14:00  
    Real Valladolid CF Getafe CF -
  • 06.03 16:15  
    Elche CF Sevilla FC -
  • 06.03 18:30  
    Cádiz CF SD Eibar -
  • 06.03 21:00  
    CA Osasuna FC Barcelona -
  • 07.03 14:00  
    SD Huesca Real Club Celta de Vigo -
  • 07.03 16:15  
    Atletico Madryt Real Madryt -
  • 07.03 18:30  
    Real Sociedad San Sebastián Levante UD -
  • 07.03 21:00  
    Athletic Bilbao Granada CF -
  • 08.03 21:00  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -

27. kolejka

  • 12.03 21:00  
    Levante UD Valencia Club de Futbol -
  • 13.03 14:00  
    Deportivo Alavés Cádiz CF -
  • 13.03 16:15  
    Real Madryt Elche CF -
  • 13.03 18:30  
    CA Osasuna Real Valladolid CF -
  • 13.03 21:00  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 14.03 14:00  
    Real Club Celta de Vigo Athletic Bilbao -
  • 14.03 16:15  
    Granada CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 14.03 18:30  
    SD Eibar Villarreal CF -
  • 14.03 21:00  
    Sevilla FC Real Betis Balompié -
  • 15.03 21:00  
    FC Barcelona SD Huesca -

28. kolejka

  • 21.03  
    Atletico Madryt Deportivo Alavés -
  • 21.03  
    SD Huesca CA Osasuna -
  • 21.03  
    Real Club Celta de Vigo Real Madryt -
  • 21.03  
    Athletic Bilbao SD Eibar -
  • 21.03  
    Villarreal CF Cádiz CF -
  • 21.03  
    Real Valladolid CF Sevilla FC -
  • 21.03  
    Getafe CF Elche CF -
  • 21.03  
    Valencia Club de Futbol Granada CF -
  • 21.03  
    Real Sociedad San Sebastián FC Barcelona -
  • 21.03  
    Real Betis Balompié Levante UD -

29. kolejka

  • 04.04  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 04.04  
    Real Madryt SD Eibar -
  • 04.04  
    Elche CF Real Betis Balompié -
  • 04.04  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 04.04  
    CA Osasuna Getafe CF -
  • 04.04  
    Deportivo Alavés Real Club Celta de Vigo -
  • 04.04  
    Levante UD SD Huesca -
  • 04.04  
    FC Barcelona Real Valladolid CF -
  • 04.04  
    Granada CF Villarreal CF -
  • 04.04  
    Cádiz CF Valencia Club de Futbol -

30. kolejka

  • 11.04  
    Getafe CF Cádiz CF -
  • 11.04  
    Real Club Celta de Vigo Sevilla FC -
  • 11.04  
    SD Eibar Levante UD -
  • 11.04  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 11.04  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 11.04  
    Valencia Club de Futbol Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.04  
    SD Huesca Elche CF -
  • 11.04  
    Villarreal CF CA Osasuna -
  • 11.04  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 11.04  
    Real Valladolid CF Granada CF -

31. kolejka

  • 21.04  
    CA Osasuna Valencia Club de Futbol -
  • 21.04  
    Elche CF Real Valladolid CF -
  • 21.04  
    Real Sociedad San Sebastián Real Club Celta de Vigo -
  • 21.04  
    Granada CF SD Eibar -
  • 21.04  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 21.04  
    Cádiz CF Real Madryt -
  • 21.04  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 21.04  
    FC Barcelona Getafe CF -
  • 21.04  
    Atletico Madryt SD Huesca -
  • 21.04  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -

32. kolejka

  • 25.04  
    SD Huesca Getafe CF -
  • 25.04  
    Real Club Celta de Vigo CA Osasuna -
  • 25.04  
    Athletic Bilbao Atletico Madryt -
  • 25.04  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 25.04  
    Elche CF Levante UD -
  • 25.04  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 25.04  
    Valencia Club de Futbol Deportivo Alavés -
  • 25.04  
    Sevilla FC Granada CF -
  • 25.04  
    Real Valladolid CF Cádiz CF -
  • 25.04  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -

33. kolejka

  • 28.04  
    Deportivo Alavés SD Huesca -
  • 28.04  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 28.04  
    CA Osasuna Elche CF -
  • 28.04  
    FC Barcelona Granada CF -
  • 28.04  
    Cádiz CF Real Club Celta de Vigo -
  • 28.04  
    Levante UD Villarreal CF -
  • 28.04  
    Real Betis Balompié Valencia Club de Futbol -
  • 28.04  
    Getafe CF Real Madryt -
  • 28.04  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 28.04  
    Athletic Bilbao Real Valladolid CF -

34. kolejka

  • 02.05  
    Real Club Celta de Vigo Levante UD -
  • 02.05  
    Elche CF Atletico Madryt -
  • 02.05  
    Real Valladolid CF Real Betis Balompié -
  • 02.05  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 02.05  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 02.05  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 02.05  
    Valencia Club de Futbol FC Barcelona -
  • 02.05  
    SD Huesca Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.05  
    Real Madryt CA Osasuna -
  • 02.05  
    Granada CF Cádiz CF -

35. kolejka

  • 09.05  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 09.05  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 09.05  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 09.05  
    Real Betis Balompié Granada CF -
  • 09.05  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 09.05  
    Athletic Bilbao CA Osasuna -
  • 09.05  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 09.05  
    Villarreal CF Real Club Celta de Vigo -
  • 09.05  
    Valencia Club de Futbol Real Valladolid CF -
  • 09.05  
    Real Sociedad San Sebastián Elche CF -

36. kolejka

  • 12.05  
    Real Club Celta de Vigo Getafe CF -
  • 12.05  
    SD Eibar Real Betis Balompié -
  • 12.05  
    Granada CF Real Madryt -
  • 12.05  
    SD Huesca Athletic Bilbao -
  • 12.05  
    Real Valladolid CF Villarreal CF -
  • 12.05  
    Levante UD FC Barcelona -
  • 12.05  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 12.05  
    Sevilla FC Valencia Club de Futbol -
  • 12.05  
    Elche CF Deportivo Alavés -
  • 12.05  
    CA Osasuna Cádiz CF -

37. kolejka

  • 16.05  
    Villarreal CF Sevilla FC -
  • 16.05  
    Valencia Club de Futbol SD Eibar -
  • 16.05  
    Real Sociedad San Sebastián Real Valladolid CF -
  • 16.05  
    Cádiz CF Elche CF -
  • 16.05  
    FC Barcelona Real Club Celta de Vigo -
  • 16.05  
    Deportivo Alavés Granada CF -
  • 16.05  
    Getafe CF Levante UD -
  • 16.05  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 16.05  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 16.05  
    Real Betis Balompié SD Huesca -

38. kolejka

  • 23.05  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 23.05  
    Real Valladolid CF Atletico Madryt -
  • 23.05  
    Elche CF Athletic Bilbao -
  • 23.05  
    CA Osasuna Real Sociedad San Sebastián -
  • 23.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 23.05  
    Levante UD Cádiz CF -
  • 23.05  
    Granada CF Getafe CF -
  • 23.05  
    Real Club Celta de Vigo Real Betis Balompié -
  • 23.05  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 23.05  
    SD Huesca Valencia Club de Futbol -