Rosja - Premier League

7. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 7 19   6 1 0   12 - 2 10
2 FK Rostów 7 14   4 2 1   9 - 3 6
3 Spartak Moskwa 7 14   4 2 1   6 - 3 3
4 FK Krasnodar 7 13   4 1 2   11 - 6 5
5 CSKA Moskwa 7 12   3 3 1   12 - 3 9
6 Dynamo Moskwa 7 10   2 4 1   9 - 5 4
7 Rubin Kazań 7 10   2 4 1   7 - 6 1
8 Terek Grozny 7 10   3 1 3   8 - 9 -1
9 FK Orenburg 7 10   3 1 3   9 - 7 2
10 Lokomotiw Moskwa 7 9   2 3 2   5 - 5 0
11 FK Arsenal Tula 7 8   2 2 3   7 - 6 1
12 Krylja Sowietow Samara 7 7   2 1 4   2 - 9 -7
13 FK Yenisey Krasnoyarsk 7 5   1 2 4   2 - 9 -7
14 Ural Jekaterynburg 7 5   1 2 4   6 - 14 -8
15 FK Ufa 7 4   1 1 5   4 - 11 -7
16 FK Anżi Machaczkała 7 3   1 0 6   3 - 14 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

8. kolejka (następna)

  • 22.09 10:30
  • 22.09 13:00
  • 22.09 15:30
  • 22.09 18:00
  • 22.09 18:00
  • 23.09 15:30
  • 23.09 18:00
  • 24.09 17:30

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Fedor Chalov(CSKA Moskwa) 6 0
Aleksiej Jonow(FK Rostów) 4 2
Björn Bergmann Sigurðarson(FK Rostów) 3 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dmitri Belorukov(FK Anżi Machaczkała) 1 4 5
Cristian Leonel Ramírez Zambrano(FK Krasnodar) 1 3 4
Kantemir Berkhamov(FK Arsenal Tula) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Premier League

8. kolejka

  • 22.09 10:30  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Ural Jekaterynburg -
  • 22.09 13:00  
    Dynamo Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 22.09 15:30  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -
  • 22.09 18:00  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 22.09 18:00  
    Terek Grozny FK Orenburg -
  • 23.09 15:30  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 23.09 18:00  
    CSKA Moskwa Spartak Moskwa -
  • 24.09 17:30  
    Krylja Sowietow Samara FK Krasnodar -

9. kolejka

  • 28.09 16:30  
    FK Orenburg CSKA Moskwa -
  • 29.09 10:30  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 29.09 15:30  
    FK Ufa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 29.09 18:00  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 30.09 13:00  
    FK Anżi Machaczkała Zenit Sankt Petersburg -
  • 30.09 15:30  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -
  • 30.09 18:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 01.10 18:30  
    Rubin Kazań Krylja Sowietow Samara -

10. kolejka

  • 05.10 18:30  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 06.10 13:00  
    Krylja Sowietow Samara Dynamo Moskwa -
  • 06.10 15:30  
    FK Rostów FK Orenburg -
  • 06.10 18:00  
    Rubin Kazań Ural Jekaterynburg -
  • 07.10 10:30  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Spartak Moskwa -
  • 07.10 13:00  
    Terek Grozny FK Anżi Machaczkała -
  • 07.10 15:30  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -
  • 07.10 18:00  
    CSKA Moskwa Lokomotiw Moskwa -

11. kolejka

  • 19.10 17:00  
    FK Anżi Machaczkała CSKA Moskwa -
  • 19.10 19:30  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 20.10 10:30  
    FK Orenburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 20.10 13:00  
    Ural Jekaterynburg Krylja Sowietow Samara -
  • 20.10 15:30  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 21.10 13:00  
    Dynamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 21.10 15:30  
    Spartak Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 21.10 18:00  
    FK Krasnodar Terek Grozny -

12. kolejka

  • 27.10 13:00  
    Ural Jekaterynburg FK Ufa -
  • 27.10 15:30  
    FK Arsenal Tula FK Orenburg -
  • 27.10 18:00  
    FK Rostów FK Anżi Machaczkała -
  • 28.10 13:00  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Lokomotiw Moskwa -
  • 28.10 15:30  
    Terek Grozny Dynamo Moskwa -
  • 28.10 18:00  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 29.10 17:00  
    Krylja Sowietow Samara Zenit Sankt Petersburg -
  • 29.10 19:30  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -

13. kolejka

  • 03.11 13:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 03.11 15:30  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 04.11 13:00  
    Zenit Sankt Petersburg Terek Grozny -
  • 04.11 15:30  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 04.11 18:00  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 05.11 13:00  
    FK Orenburg Rubin Kazań -
  • 05.11 15:30  
    FK Ufa Krylja Sowietow Samara -
  • 05.11 18:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Yenisey Krasnoyarsk -

14. kolejka

  • 09.11 18:30  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 10.11 13:00  
    Ural Jekaterynburg FK Orenburg -
  • 10.11 15:30  
    Krylja Sowietow Samara Terek Grozny -
  • 10.11 18:00  
    FK Rostów Dynamo Moskwa -
  • 11.11 10:30  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Krasnodar -
  • 11.11 13:00  
    FK Ufa Spartak Moskwa -
  • 11.11 15:30  
    Rubin Kazań Lokomotiw Moskwa -
  • 11.11 18:00  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

15. kolejka

  • 25.11  
    Spartak Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 25.11  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów -
  • 25.11  
    Dynamo Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 25.11  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -
  • 25.11  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 25.11  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 25.11  
    FK Orenburg FK Ufa -
  • 25.11  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -

16. kolejka

  • 02.12  
    FK Krasnodar Ural Jekaterynburg -
  • 02.12  
    FK Anżi Machaczkała FK Ufa -
  • 02.12  
    FK Orenburg Krylja Sowietow Samara -
  • 02.12  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 02.12  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Terek Grozny -
  • 02.12  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -
  • 02.12  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 02.12  
    Spartak Moskwa Lokomotiw Moskwa -

17. kolejka

  • 09.12  
    Krylja Sowietow Samara FK Rostów -
  • 09.12  
    CSKA Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 09.12  
    Terek Grozny FK Arsenal Tula -
  • 09.12  
    Zenit Sankt Petersburg Rubin Kazań -
  • 09.12  
    Dynamo Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 09.12  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 09.12  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 09.12  
    Lokomotiw Moskwa FK Orenburg -

18. kolejka

  • 03.03  
    Lokomotiw Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 03.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Rostów -
  • 03.03  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -
  • 03.03  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 03.03  
    Ural Jekaterynburg Zenit Sankt Petersburg -
  • 03.03  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 03.03  
    Spartak Moskwa FK Krasnodar -
  • 03.03  
    FK Orenburg FK Anżi Machaczkała -

19. kolejka

  • 10.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 10.03  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 10.03  
    CSKA Moskwa Rubin Kazań -
  • 10.03  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 10.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -
  • 10.03  
    Dynamo Moskwa Spartak Moskwa -
  • 10.03  
    FK Krasnodar FK Orenburg -
  • 10.03  
    FK Anżi Machaczkała Lokomotiw Moskwa -

20. kolejka

  • 17.03  
    FK Anżi Machaczkała Krylja Sowietow Samara -
  • 17.03  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 17.03  
    FK Arsenal Tula FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 17.03  
    Ural Jekaterynburg CSKA Moskwa -
  • 17.03  
    FK Ufa Terek Grozny -
  • 17.03  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 17.03  
    FK Orenburg Dynamo Moskwa -
  • 17.03  
    Lokomotiw Moskwa FK Krasnodar -

21. kolejka

  • 31.03  
    Krylja Sowietow Samara FK Arsenal Tula -
  • 31.03  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 31.03  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Rubin Kazań -
  • 31.03  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 31.03  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 31.03  
    Zenit Sankt Petersburg FK Orenburg -
  • 31.03  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 31.03  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -

22. kolejka

  • 07.04  
    FK Krasnodar Krylja Sowietow Samara -
  • 07.04  
    FK Ufa FK Rostów -
  • 07.04  
    Ural Jekaterynburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 07.04  
    Rubin Kazań FK Arsenal Tula -
  • 07.04  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 07.04  
    FK Orenburg Terek Grozny -
  • 07.04  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 07.04  
    FK Anżi Machaczkała Dynamo Moskwa -

23. kolejka

  • 14.04  
    Krylja Sowietow Samara Rubin Kazań -
  • 14.04  
    FK Rostów Spartak Moskwa -
  • 14.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Ufa -
  • 14.04  
    FK Arsenal Tula Ural Jekaterynburg -
  • 14.04  
    CSKA Moskwa FK Orenburg -
  • 14.04  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 14.04  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 14.04  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

24. kolejka

  • 21.04  
    Dynamo Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 21.04  
    FK Orenburg FK Rostów -
  • 21.04  
    Spartak Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 21.04  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 21.04  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 21.04  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 21.04  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 21.04  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 23.04  
    Krylja Sowietow Samara Ural Jekaterynburg -
  • 23.04  
    FK Rostów Lokomotiw Moskwa -
  • 23.04  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Orenburg -
  • 23.04  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 23.04  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 23.04  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 23.04  
    Terek Grozny FK Krasnodar -
  • 23.04  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -

26. kolejka

  • 28.04  
    Zenit Sankt Petersburg Krylja Sowietow Samara -
  • 28.04  
    FK Anżi Machaczkała FK Rostów -
  • 28.04  
    Lokomotiw Moskwa FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 28.04  
    FK Orenburg FK Arsenal Tula -
  • 28.04  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 28.04  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 28.04  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 28.04  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -

27. kolejka

  • 05.05  
    Krylja Sowietow Samara FK Ufa -
  • 05.05  
    FK Rostów FK Krasnodar -
  • 05.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Anżi Machaczkała -
  • 05.05  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 05.05  
    Rubin Kazań FK Orenburg -
  • 05.05  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 05.05  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 05.05  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 12.05  
    Terek Grozny Krylja Sowietow Samara -
  • 12.05  
    Dynamo Moskwa FK Rostów -
  • 12.05  
    FK Krasnodar FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 12.05  
    FK Anżi Machaczkała FK Arsenal Tula -
  • 12.05  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 12.05  
    FK Orenburg Ural Jekaterynburg -
  • 12.05  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 12.05  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 19.05  
    Krylja Sowietow Samara Spartak Moskwa -
  • 19.05  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 19.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk Dynamo Moskwa -
  • 19.05  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -
  • 19.05  
    Rubin Kazań FK Anżi Machaczkała -
  • 19.05  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 19.05  
    FK Ufa FK Orenburg -
  • 19.05  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -

30. kolejka

  • 26.05  
    CSKA Moskwa Krylja Sowietow Samara -
  • 26.05  
    Terek Grozny FK Rostów -
  • 26.05  
    Zenit Sankt Petersburg FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 26.05  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 26.05  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 26.05  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 26.05  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 26.05  
    FK Orenburg Spartak Moskwa -