Portugalia - Segunda Liga

7. kolejka - Segunda Liga

  • 23.10 koniec
    FC Penafiel FC Arouca 2-2 (karne ) (po dogrywce)
  • 24.10 12:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 16:00
  • 24.10 18:00
  • 25.10 12:15
  • 25.10 16:00
  • 26.10 19:30

Tabela Segunda Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CD Mafra 6 15   5 0 1   12 - 4 8
2   GD Estoril Praia 6 13   4 1 1   8 - 4 4
3   GD Chaves 6 11   3 2 1   10 - 6 4
4   CD Feirense 6 11   3 2 1   10 - 8 2
5   Académica de Coimbra 6 11   3 2 1   4 - 2 2
6   FC Arouca 7 10   2 4 1   6 - 4 2
7   FC Penafiel 7 10   3 1 3   11 - 10 1
8   Casa Pia AC 6 8   2 2 2   7 - 12 -5
9   FC Vizela 6 8   2 2 2   7 - 10 -3
10   UD Oliveirense 6 8   2 2 2   7 - 6 1
11   Porto II 6 7   2 1 3   10 - 9 1
12   CD Cova Piedade 6 7   2 1 3   5 - 8 -3
13   SL Benfica II 6 6   2 0 4   13 - 10 3
14   Leixoes SC 6 6   1 3 2   6 - 7 -1
15   SC Covilha 6 5   1 2 3   6 - 9 -3
16   Varzim SC 6 5   1 2 3   3 - 6 -3
17   UD Vilafranquense 6 5   1 2 3   7 - 12 -5
18   Academico de Viseu FC 6 3   0 3 3   2 - 7 -5
  • Zespół w trakcie meczu

8. kolejka (następna)

  • 30.10 19:30
  • 31.10 12:00
  • 31.10 16:00
  • 31.10 18:30
  • 01.11 12:15
  • 01.11 15:00
  • 01.11 16:00
  • 01.11 16:00
  • 01.11 18:30

Strzelcy Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonçalo Matias Ramos(SL Benfica II) 7 0
Stevy Okitokandjo(CD Mafra) 4 2
Kelvin Owusu Boateng(Porto II) 3 0

Kartkowicze Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Edwin Fernando Vente Banguera(SC Covilha) 1 2 3
Marcos Vinicius da Silva Santos(UD Vilafranquense) 1 2 3
Felipe Rodrigues da Silva(SL Benfica II) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

7. kolejka

  • 24.10 12:00  
    FC Vizela Académica de Coimbra -
  • 24.10 16:00  
    Porto II GD Chaves -
  • 24.10 16:00  
    CD Cova Piedade Leixoes SC -
  • 24.10 16:00  
    UD Vilafranquense Casa Pia AC -
  • 24.10 18:00  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 25.10 12:15  
    Varzim SC GD Estoril Praia -
  • 25.10 16:00  
    UD Oliveirense SC Covilha -
  • 26.10 19:30  
    CD Feirense CD Mafra -

8. kolejka

  • 30.10 19:30  
    GD Estoril Praia CD Cova Piedade -
  • 31.10 12:00  
    SC Covilha Porto II -
  • 31.10 16:00  
    Académica de Coimbra UD Oliveirense -
  • 31.10 18:30  
    GD Chaves UD Vilafranquense -
  • 01.11 12:15  
    Leixoes SC SL Benfica II -
  • 01.11 15:00  
    Casa Pia AC FC Penafiel -
  • 01.11 16:00  
    CD Mafra Varzim SC -
  • 01.11 16:00  
    Academico de Viseu FC CD Feirense -
  • 01.11 18:30  
    FC Arouca FC Vizela -

9. kolejka

  • 06.11 19:30  
    CD Feirense FC Arouca -
  • 07.11 12:00  
    CD Cova Piedade SL Benfica II -
  • 07.11 16:00  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -
  • 07.11 16:00  
    Porto II CD Mafra -
  • 07.11 16:00  
    Casa Pia AC SC Covilha -
  • 07.11 18:30  
    FC Vizela Leixoes SC -
  • 08.11 12:15  
    UD Oliveirense GD Estoril Praia -
  • 08.11 16:00  
    UD Vilafranquense Académica de Coimbra -
  • 09.11 20:45  
    FC Penafiel GD Chaves -

10. kolejka

  • 29.11 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -
  • 29.11 17:00  
    CD Mafra UD Vilafranquense -
  • 29.11 17:00  
    CD Cova Piedade CD Feirense -
  • 29.11 17:00  
    GD Estoril Praia FC Vizela -
  • 29.11 17:00  
    FC Arouca Porto II -
  • 29.11 17:00  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 29.11 17:00  
    SL Benfica II Varzim SC -
  • 29.11 17:00  
    Leixoes SC UD Oliveirense -
  • 29.11 17:00  
    GD Chaves Casa Pia AC -

11. kolejka

  • 06.12 17:00  
    FC Vizela Academico de Viseu FC -
  • 06.12 17:00  
    Porto II Académica de Coimbra -
  • 06.12 17:00  
    UD Oliveirense FC Arouca -
  • 06.12 17:00  
    SC Covilha GD Chaves -
  • 06.12 17:00  
    UD Vilafranquense GD Estoril Praia -
  • 06.12 17:00  
    Varzim SC CD Cova Piedade -
  • 06.12 17:00  
    FC Penafiel Leixoes SC -
  • 06.12 17:00  
    Casa Pia AC CD Mafra -
  • 06.12 17:00  
    CD Feirense SL Benfica II -

12. kolejka

  • 20.12 17:00  
    CD Mafra UD Oliveirense -
  • 20.12 17:00  
    Leixoes SC UD Vilafranquense -
  • 20.12 17:00  
    Académica de Coimbra Casa Pia AC -
  • 20.12 17:00  
    CD Cova Piedade FC Penafiel -
  • 20.12 17:00  
    GD Estoril Praia Porto II -
  • 20.12 17:00  
    Academico de Viseu FC GD Chaves -
  • 20.12 17:00  
    SL Benfica II FC Vizela -
  • 20.12 17:00  
    Varzim SC CD Feirense -
  • 20.12 17:00  
    FC Arouca SC Covilha -

13. kolejka

  • 29.12 17:00  
    UD Vilafranquense FC Arouca -
  • 29.12 17:00  
    SC Covilha CD Mafra -
  • 29.12 17:00  
    GD Chaves Académica de Coimbra -
  • 29.12 17:00  
    UD Oliveirense CD Cova Piedade -
  • 29.12 17:00  
    Porto II Academico de Viseu FC -
  • 29.12 17:00  
    FC Vizela Varzim SC -
  • 29.12 17:00  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 29.12 17:00  
    CD Feirense Leixoes SC -
  • 29.12 17:00  
    Casa Pia AC GD Estoril Praia -

14. kolejka

  • 03.01 17:00  
    FC Arouca Académica de Coimbra -
  • 03.01 17:00  
    Leixoes SC SC Covilha -
  • 03.01 17:00  
    GD Estoril Praia FC Penafiel -
  • 03.01 17:00  
    SL Benfica II UD Oliveirense -
  • 03.01 17:00  
    Varzim SC UD Vilafranquense -
  • 03.01 17:00  
    CD Mafra GD Chaves -
  • 03.01 17:00  
    CD Feirense FC Vizela -
  • 03.01 17:00  
    CD Cova Piedade Porto II -
  • 03.01 17:00  
    Academico de Viseu FC Casa Pia AC -

15. kolejka

  • 10.01 17:00  
    UD Vilafranquense Academico de Viseu FC -
  • 10.01 17:00  
    Porto II Leixoes SC -
  • 10.01 17:00  
    GD Chaves GD Estoril Praia -
  • 10.01 17:00  
    UD Oliveirense CD Feirense -
  • 10.01 17:00  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 10.01 17:00  
    FC Vizela CD Cova Piedade -
  • 10.01 17:00  
    Casa Pia AC FC Arouca -
  • 10.01 17:00  
    Académica de Coimbra CD Mafra -
  • 10.01 17:00  
    FC Penafiel Varzim SC -

16. kolejka

  • 17.01 17:00  
    GD Estoril Praia SC Covilha -
  • 17.01 17:00  
    Leixoes SC GD Chaves -
  • 17.01 17:00  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 17.01 17:00  
    Varzim SC Casa Pia AC -
  • 17.01 17:00  
    FC Vizela FC Penafiel -
  • 17.01 17:00  
    FC Arouca CD Mafra -
  • 17.01 17:00  
    CD Cova Piedade UD Vilafranquense -
  • 17.01 17:00  
    CD Feirense Porto II -
  • 17.01 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Oliveirense -

17. kolejka

  • 24.01 17:00  
    UD Vilafranquense FC Vizela -
  • 24.01 17:00  
    Porto II SL Benfica II -
  • 24.01 17:00  
    SC Covilha Academico de Viseu FC -
  • 24.01 17:00  
    UD Oliveirense Varzim SC -
  • 24.01 17:00  
    GD Chaves FC Arouca -
  • 24.01 17:00  
    FC Penafiel CD Feirense -
  • 24.01 17:00  
    CD Mafra GD Estoril Praia -
  • 24.01 17:00  
    Casa Pia AC CD Cova Piedade -
  • 24.01 17:00  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -

18. kolejka

  • 31.01 17:00  
    UD Vilafranquense SL Benfica II -
  • 31.01 17:00  
    Casa Pia AC Leixoes SC -
  • 31.01 17:00  
    Porto II Varzim SC -
  • 31.01 17:00  
    FC Arouca GD Estoril Praia -
  • 31.01 17:00  
    GD Chaves CD Feirense -
  • 31.01 17:00  
    SC Covilha FC Penafiel -
  • 31.01 17:00  
    CD Mafra CD Cova Piedade -
  • 31.01 17:00  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -
  • 31.01 17:00  
    UD Oliveirense FC Vizela -

19. kolejka

  • 07.02 17:00  
    GD Estoril Praia Académica de Coimbra -
  • 07.02 17:00  
    CD Feirense UD Vilafranquense -
  • 07.02 17:00  
    CD Cova Piedade SC Covilha -
  • 07.02 17:00  
    FC Penafiel UD Oliveirense -
  • 07.02 17:00  
    SL Benfica II Casa Pia AC -
  • 07.02 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Mafra -
  • 07.02 17:00  
    Varzim SC GD Chaves -
  • 07.02 17:00  
    FC Vizela Porto II -
  • 07.02 17:00  
    Leixoes SC FC Arouca -

20. kolejka

  • 14.02 17:00  
    SC Covilha FC Vizela -
  • 14.02 17:00  
    UD Vilafranquense FC Penafiel -
  • 14.02 17:00  
    GD Chaves SL Benfica II -
  • 14.02 17:00  
    CD Mafra Leixoes SC -
  • 14.02 17:00  
    Porto II UD Oliveirense -
  • 14.02 17:00  
    FC Arouca Varzim SC -
  • 14.02 17:00  
    Casa Pia AC CD Feirense -
  • 14.02 17:00  
    GD Estoril Praia Academico de Viseu FC -
  • 14.02 17:00  
    Académica de Coimbra CD Cova Piedade -

21. kolejka

  • 21.02 17:00  
    CD Cova Piedade GD Chaves -
  • 21.02 17:00  
    FC Penafiel Porto II -
  • 21.02 17:00  
    UD Oliveirense UD Vilafranquense -
  • 21.02 17:00  
    Varzim SC SC Covilha -
  • 21.02 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Arouca -
  • 21.02 17:00  
    SL Benfica II CD Mafra -
  • 21.02 17:00  
    CD Feirense Académica de Coimbra -
  • 21.02 17:00  
    FC Vizela Casa Pia AC -
  • 21.02 17:00  
    Leixoes SC GD Estoril Praia -

22. kolejka

  • 28.02 17:00  
    SC Covilha CD Feirense -
  • 28.02 17:00  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 28.02 17:00  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 28.02 17:00  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 28.02 17:00  
    Casa Pia AC UD Oliveirense -
  • 28.02 17:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 28.02 17:00  
    GD Estoril Praia SL Benfica II -
  • 28.02 17:00  
    GD Chaves FC Vizela -
  • 28.02 17:00  
    UD Vilafranquense Porto II -

23. kolejka

  • 07.03 17:00  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -
  • 07.03 17:00  
    Porto II Casa Pia AC -
  • 07.03 17:00  
    FC Vizela CD Mafra -
  • 07.03 17:00  
    CD Feirense GD Estoril Praia -
  • 07.03 17:00  
    CD Cova Piedade Academico de Viseu FC -
  • 07.03 17:00  
    UD Vilafranquense SC Covilha -
  • 07.03 17:00  
    UD Oliveirense GD Chaves -
  • 07.03 17:00  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 07.03 17:00  
    SL Benfica II FC Arouca -

24. kolejka

  • 14.03 17:00  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 14.03 17:00  
    GD Estoril Praia Varzim SC -
  • 14.03 17:00  
    GD Chaves Porto II -
  • 14.03 17:00  
    FC Arouca FC Penafiel -
  • 14.03 17:00  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -
  • 14.03 17:00  
    CD Mafra CD Feirense -
  • 14.03 17:00  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 14.03 17:00  
    Casa Pia AC UD Vilafranquense -
  • 14.03 17:00  
    Académica de Coimbra FC Vizela -

25. kolejka

  • 21.03 17:00  
    SL Benfica II Leixoes SC -
  • 21.03 17:00  
    CD Cova Piedade GD Estoril Praia -
  • 21.03 17:00  
    Varzim SC CD Mafra -
  • 21.03 17:00  
    FC Penafiel Casa Pia AC -
  • 21.03 17:00  
    FC Vizela FC Arouca -
  • 21.03 17:00  
    UD Vilafranquense GD Chaves -
  • 21.03 17:00  
    Porto II SC Covilha -
  • 21.03 17:00  
    UD Oliveirense Académica de Coimbra -
  • 21.03 17:00  
    CD Feirense Academico de Viseu FC -

26. kolejka

  • 28.03 17:00  
    Académica de Coimbra UD Vilafranquense -
  • 28.03 17:00  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 28.03 17:00  
    GD Estoril Praia UD Oliveirense -
  • 28.03 17:00  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 28.03 17:00  
    SC Covilha Casa Pia AC -
  • 28.03 17:00  
    GD Chaves FC Penafiel -
  • 28.03 17:00  
    CD Mafra Porto II -
  • 28.03 17:00  
    FC Arouca CD Feirense -
  • 28.03 17:00  
    Leixoes SC FC Vizela -

27. kolejka

  • 03.04 17:00  
    UD Oliveirense Leixoes SC -
  • 03.04 17:00  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 03.04 17:00  
    FC Vizela GD Estoril Praia -
  • 03.04 17:00  
    Casa Pia AC GD Chaves -
  • 03.04 17:00  
    Porto II FC Arouca -
  • 03.04 17:00  
    UD Vilafranquense CD Mafra -
  • 03.04 17:00  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 03.04 17:00  
    CD Feirense CD Cova Piedade -
  • 03.04 17:00  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -

28. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Vizela -
  • 11.04 17:00  
    CD Cova Piedade Varzim SC -
  • 11.04 17:00  
    GD Chaves SC Covilha -
  • 11.04 17:00  
    GD Estoril Praia UD Vilafranquense -
  • 11.04 17:00  
    FC Arouca UD Oliveirense -
  • 11.04 17:00  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 11.04 17:00  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 11.04 17:00  
    CD Mafra Casa Pia AC -
  • 11.04 17:00  
    SL Benfica II CD Feirense -

29. kolejka

  • 18.04 17:00  
    SC Covilha FC Arouca -
  • 18.04 17:00  
    UD Oliveirense CD Mafra -
  • 18.04 17:00  
    Porto II GD Estoril Praia -
  • 18.04 17:00  
    UD Vilafranquense Leixoes SC -
  • 18.04 17:00  
    FC Penafiel CD Cova Piedade -
  • 18.04 17:00  
    GD Chaves Academico de Viseu FC -
  • 18.04 17:00  
    CD Feirense Varzim SC -
  • 18.04 17:00  
    Casa Pia AC Académica de Coimbra -
  • 18.04 17:00  
    FC Vizela SL Benfica II -

30. kolejka

  • 25.04 17:00  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 25.04 17:00  
    Varzim SC FC Vizela -
  • 25.04 17:00  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 25.04 17:00  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 25.04 17:00  
    FC Arouca UD Vilafranquense -
  • 25.04 17:00  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 25.04 17:00  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 25.04 17:00  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 25.04 17:00  
    GD Estoril Praia Casa Pia AC -

31. kolejka

  • 02.05 17:00  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 02.05 17:00  
    UD Oliveirense SL Benfica II -
  • 02.05 17:00  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 02.05 17:00  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 02.05 17:00  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 02.05 17:00  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 02.05 17:00  
    FC Vizela CD Feirense -
  • 02.05 17:00  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 02.05 17:00  
    Académica de Coimbra FC Arouca -

32. kolejka

  • 09.05 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -
  • 09.05 17:00  
    CD Feirense UD Oliveirense -
  • 09.05 17:00  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 09.05 17:00  
    CD Cova Piedade FC Vizela -
  • 09.05 17:00  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 09.05 17:00  
    Leixoes SC Porto II -
  • 09.05 17:00  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 09.05 17:00  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 09.05 17:00  
    FC Arouca Casa Pia AC -

33. kolejka

  • 16.05 17:00  
    Casa Pia AC Varzim SC -
  • 16.05 17:00  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -
  • 16.05 17:00  
    GD Chaves Leixoes SC -
  • 16.05 17:00  
    FC Penafiel FC Vizela -
  • 16.05 17:00  
    CD Mafra FC Arouca -
  • 16.05 17:00  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 16.05 17:00  
    Porto II CD Feirense -
  • 16.05 17:00  
    UD Vilafranquense CD Cova Piedade -
  • 16.05 17:00  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    Varzim SC UD Oliveirense -
  • 19.05 17:00  
    FC Arouca GD Chaves -
  • 19.05 17:00  
    SL Benfica II Porto II -
  • 19.05 17:00  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 19.05 17:00  
    CD Cova Piedade Casa Pia AC -
  • 19.05 17:00  
    GD Estoril Praia CD Mafra -
  • 19.05 17:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 19.05 17:00  
    FC Vizela UD Vilafranquense -
  • 19.05 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -