Portugalia - Segunda Liga

21. kolejka - Segunda Liga

Tabela Segunda Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   GD Estoril Praia 21 44   13 5 3   33 - 13 20
2   CD Feirense 21 43   13 4 4   31 - 17 14
3   Académica de Coimbra 21 42   12 6 3   28 - 15 13
4   FC Vizela 21 37   10 7 4   30 - 24 6
5   FC Arouca 21 34   9 7 5   22 - 16 6
6   GD Chaves 21 32   9 5 7   26 - 22 4
7   SL Benfica II 21 27   7 6 8   34 - 27 7
8   CD Mafra 21 27   7 6 8   26 - 26 0
9   FC Penafiel 18 26   7 5 6   26 - 25 1
10   Casa Pia AC 21 26   6 8 7   24 - 32 -8
11   Leixoes SC 21 23   5 8 8   20 - 24 -4
12   SC Covilha 19 22   5 7 7   20 - 20 0
13   CD Cova Piedade 21 22   5 7 9   23 - 30 -7
14   UD Oliveirense 20 22   5 7 8   20 - 29 -9
15   UD Vilafranquense 20 20   3 11 6   21 - 27 -6
16   Academico de Viseu FC 20 19   4 7 9   15 - 26 -11
17   Varzim SC 21 15   3 6 12   13 - 28 -15
18   Porto II 21 15   3 6 12   23 - 34 -11
  • Zespół w trakcie meczu

22. kolejka (następna)

  • 26.02 19:30
  • 27.02 12:00
  • 27.02 16:00
  • 27.02 18:00
  • 28.02 12:15
  • 28.02 15:00
  • 28.02 16:00
  • 28.02 18:00
  • 01.03 18:00

Strzelcy Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mohamed Bouldini(Académica de Coimbra) 10 0
Gonçalo Matias Ramos(SL Benfica II) 8 1
Cassiano Dias Moreira(FC Vizela) 8 4

Kartkowicze Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Matheus de Mello Costa(FC Vizela) 2 4 6
Christian Okechukwu Irobiso(Varzim SC) 2 3 5
João Miguel Passos Manuel Pica(Academico de Viseu FC) 1 8 9

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

17. kolejka

20. kolejka

22. kolejka

  • 26.02 19:30  
    GD Chaves FC Vizela -
  • 27.02 12:00  
    SC Covilha CD Feirense -
  • 27.02 16:00  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 27.02 18:00  
    UD Vilafranquense Porto II -
  • 28.02 12:15  
    GD Estoril Praia SL Benfica II -
  • 28.02 15:00  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 28.02 16:00  
    Casa Pia AC UD Oliveirense -
  • 28.02 18:00  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 01.03 18:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -

23. kolejka

  • 06.03 12:00  
    FC Vizela CD Mafra -
  • 07.03 12:15  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -
  • 07.03 15:00  
    UD Oliveirense GD Chaves -
  • 08.03 16:00  
    Porto II Casa Pia AC -
  • 08.03 16:00  
    CD Cova Piedade Academico de Viseu FC -
  • 08.03 17:00  
    SL Benfica II FC Arouca -
  • 08.03 19:00  
    UD Vilafranquense SC Covilha -
  • 08.03 21:00  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 09.03 21:00  
    CD Feirense GD Estoril Praia -

24. kolejka

  • 14.03 17:00  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 14.03 17:00  
    GD Estoril Praia Varzim SC -
  • 14.03 17:00  
    GD Chaves Porto II -
  • 14.03 17:00  
    FC Arouca FC Penafiel -
  • 14.03 17:00  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -
  • 14.03 17:00  
    CD Mafra CD Feirense -
  • 14.03 17:00  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 14.03 17:00  
    Casa Pia AC UD Vilafranquense -
  • 14.03 17:00  
    Académica de Coimbra FC Vizela -

25. kolejka

  • 21.03 17:00  
    SL Benfica II Leixoes SC -
  • 21.03 17:00  
    CD Cova Piedade GD Estoril Praia -
  • 21.03 17:00  
    Varzim SC CD Mafra -
  • 21.03 17:00  
    FC Penafiel Casa Pia AC -
  • 21.03 17:00  
    FC Vizela FC Arouca -
  • 21.03 17:00  
    UD Vilafranquense GD Chaves -
  • 21.03 17:00  
    Porto II SC Covilha -
  • 21.03 17:00  
    UD Oliveirense Académica de Coimbra -
  • 21.03 17:00  
    CD Feirense Academico de Viseu FC -

26. kolejka

  • 28.03 17:00  
    Académica de Coimbra UD Vilafranquense -
  • 28.03 17:00  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 28.03 17:00  
    GD Estoril Praia UD Oliveirense -
  • 28.03 17:00  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 28.03 17:00  
    SC Covilha Casa Pia AC -
  • 28.03 17:00  
    GD Chaves FC Penafiel -
  • 28.03 17:00  
    CD Mafra Porto II -
  • 28.03 17:00  
    FC Arouca CD Feirense -
  • 28.03 17:00  
    Leixoes SC FC Vizela -

27. kolejka

  • 03.04 17:00  
    UD Oliveirense Leixoes SC -
  • 03.04 17:00  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 03.04 17:00  
    FC Vizela GD Estoril Praia -
  • 03.04 17:00  
    Casa Pia AC GD Chaves -
  • 03.04 17:00  
    Porto II FC Arouca -
  • 03.04 17:00  
    UD Vilafranquense CD Mafra -
  • 03.04 17:00  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 03.04 17:00  
    CD Feirense CD Cova Piedade -
  • 03.04 17:00  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -

28. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Vizela -
  • 11.04 17:00  
    CD Cova Piedade Varzim SC -
  • 11.04 17:00  
    GD Chaves SC Covilha -
  • 11.04 17:00  
    GD Estoril Praia UD Vilafranquense -
  • 11.04 17:00  
    FC Arouca UD Oliveirense -
  • 11.04 17:00  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 11.04 17:00  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 11.04 17:00  
    CD Mafra Casa Pia AC -
  • 11.04 17:00  
    SL Benfica II CD Feirense -

29. kolejka

  • 18.04 17:00  
    SC Covilha FC Arouca -
  • 18.04 17:00  
    UD Oliveirense CD Mafra -
  • 18.04 17:00  
    Porto II GD Estoril Praia -
  • 18.04 17:00  
    UD Vilafranquense Leixoes SC -
  • 18.04 17:00  
    FC Penafiel CD Cova Piedade -
  • 18.04 17:00  
    GD Chaves Academico de Viseu FC -
  • 18.04 17:00  
    CD Feirense Varzim SC -
  • 18.04 17:00  
    Casa Pia AC Académica de Coimbra -
  • 18.04 17:00  
    FC Vizela SL Benfica II -

30. kolejka

  • 25.04 17:00  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 25.04 17:00  
    Varzim SC FC Vizela -
  • 25.04 17:00  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 25.04 17:00  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 25.04 17:00  
    FC Arouca UD Vilafranquense -
  • 25.04 17:00  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 25.04 17:00  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 25.04 17:00  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 25.04 17:00  
    GD Estoril Praia Casa Pia AC -

31. kolejka

  • 02.05 17:00  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 02.05 17:00  
    UD Oliveirense SL Benfica II -
  • 02.05 17:00  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 02.05 17:00  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 02.05 17:00  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 02.05 17:00  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 02.05 17:00  
    FC Vizela CD Feirense -
  • 02.05 17:00  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 02.05 17:00  
    Académica de Coimbra FC Arouca -

32. kolejka

  • 09.05 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -
  • 09.05 17:00  
    CD Feirense UD Oliveirense -
  • 09.05 17:00  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 09.05 17:00  
    CD Cova Piedade FC Vizela -
  • 09.05 17:00  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 09.05 17:00  
    Leixoes SC Porto II -
  • 09.05 17:00  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 09.05 17:00  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 09.05 17:00  
    FC Arouca Casa Pia AC -

33. kolejka

  • 16.05 17:00  
    Casa Pia AC Varzim SC -
  • 16.05 17:00  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -
  • 16.05 17:00  
    GD Chaves Leixoes SC -
  • 16.05 17:00  
    FC Penafiel FC Vizela -
  • 16.05 17:00  
    CD Mafra FC Arouca -
  • 16.05 17:00  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 16.05 17:00  
    Porto II CD Feirense -
  • 16.05 17:00  
    UD Vilafranquense CD Cova Piedade -
  • 16.05 17:00  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    Varzim SC UD Oliveirense -
  • 19.05 17:00  
    FC Arouca GD Chaves -
  • 19.05 17:00  
    SL Benfica II Porto II -
  • 19.05 17:00  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 19.05 17:00  
    CD Cova Piedade Casa Pia AC -
  • 19.05 17:00  
    GD Estoril Praia CD Mafra -
  • 19.05 17:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 19.05 17:00  
    FC Vizela UD Vilafranquense -
  • 19.05 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -