Portugalia - Segunda Liga

4. kolejka - Segunda Liga

Tabela Segunda Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   CD Mafra 4 12   4 0 0   9 - 1 8
2   CD Feirense 3 9   3 0 0   7 - 1 6
3   GD Estoril Praia 4 9   3 0 1   4 - 1 3
4   GD Chaves 3 7   2 1 0   5 - 3 2
5   FC Vizela 4 7   2 1 1   6 - 7 -1
6   SL Benfica II 4 6   2 0 2   13 - 8 5
7   FC Penafiel 4 6   2 0 2   5 - 5 0
8   UD Oliveirense 4 5   1 2 1   5 - 5 0
9   Varzim SC 4 5   1 2 1   2 - 2 0
10   Porto II 4 4   1 1 2   7 - 6 1
11   Académica de Coimbra 3 4   1 1 1   1 - 1 0
12   CD Cova Piedade 4 4   1 1 2   3 - 6 -3
13   UD Vilafranquense 4 4   1 1 2   4 - 8 -4
14   FC Arouca 4 3   0 3 1   1 - 2 -1
15   SC Covilha 4 3   1 0 3   4 - 7 -3
16   Casa Pia AC 4 2   0 2 2   4 - 11 -7
17   Leixoes SC 4 2   0 2 2   2 - 5 -3
18   Academico de Viseu FC 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
  • Zespół w trakcie meczu

5. kolejka (następna)

  • 02.10 18:00
  • 03.10 12:00
  • 03.10 16:30
  • 03.10 16:30
  • 04.10 12:15
  • 04.10 12:15
  • 04.10 16:30
  • 04.10 18:00
  • 05.10 20:45

Strzelcy Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonçalo Matias Ramos(SL Benfica II) 7 0
Stevy Okitokandjo(CD Mafra) 4 2
Kelvin Owusu Boateng(Porto II) 2 0

Kartkowicze Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lewis Mbah Enoh(SC Covilha) 1 1 2
Vítor Bruno Ramos Gonçalves(UD Vilafranquense) 1 1 2
Marcos Vinicius da Silva Santos(UD Vilafranquense) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

1. kolejka

5. kolejka

  • 02.10 18:00  
    FC Penafiel CD Mafra -
  • 03.10 12:00  
    CD Feirense SC Covilha -
  • 03.10 16:30  
    CD Cova Piedade FC Arouca -
  • 03.10 16:30  
    UD Oliveirense Casa Pia AC -
  • 04.10 12:15  
    SL Benfica II GD Estoril Praia -
  • 04.10 12:15  
    Varzim SC Académica de Coimbra -
  • 04.10 16:30  
    Academico de Viseu FC Leixoes SC -
  • 04.10 18:00  
    Porto II UD Vilafranquense -
  • 05.10 20:45  
    FC Vizela GD Chaves -

6. kolejka

  • 18.10 17:00  
    SC Covilha UD Vilafranquense -
  • 18.10 17:00  
    GD Chaves UD Oliveirense -
  • 18.10 17:00  
    Leixoes SC Varzim SC -
  • 18.10 17:00  
    FC Arouca SL Benfica II -
  • 18.10 17:00  
    GD Estoril Praia CD Feirense -
  • 18.10 17:00  
    Académica de Coimbra FC Penafiel -
  • 18.10 17:00  
    Casa Pia AC Porto II -
  • 18.10 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Cova Piedade -
  • 18.10 17:00  
    CD Mafra FC Vizela -

7. kolejka

  • 25.10 17:00  
    UD Oliveirense SC Covilha -
  • 25.10 17:00  
    Porto II GD Chaves -
  • 25.10 17:00  
    CD Cova Piedade Leixoes SC -
  • 25.10 17:00  
    Varzim SC GD Estoril Praia -
  • 25.10 17:00  
    FC Vizela Académica de Coimbra -
  • 25.10 17:00  
    UD Vilafranquense Casa Pia AC -
  • 25.10 17:00  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 25.10 17:00  
    FC Penafiel FC Arouca -
  • 25.10 17:00  
    CD Feirense CD Mafra -

8. kolejka

  • 01.11 17:00  
    SC Covilha Porto II -
  • 01.11 17:00  
    Leixoes SC SL Benfica II -
  • 01.11 17:00  
    GD Chaves UD Vilafranquense -
  • 01.11 17:00  
    GD Estoril Praia CD Cova Piedade -
  • 01.11 17:00  
    FC Arouca FC Vizela -
  • 01.11 17:00  
    CD Mafra Varzim SC -
  • 01.11 17:00  
    Casa Pia AC FC Penafiel -
  • 01.11 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Feirense -
  • 01.11 17:00  
    Académica de Coimbra UD Oliveirense -

9. kolejka

  • 08.11 17:00  
    UD Oliveirense GD Estoril Praia -
  • 08.11 17:00  
    UD Vilafranquense Académica de Coimbra -
  • 08.11 17:00  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -
  • 08.11 17:00  
    Porto II CD Mafra -
  • 08.11 17:00  
    FC Vizela Leixoes SC -
  • 08.11 17:00  
    FC Penafiel GD Chaves -
  • 08.11 17:00  
    CD Cova Piedade SL Benfica II -
  • 08.11 17:00  
    CD Feirense FC Arouca -
  • 08.11 17:00  
    Casa Pia AC SC Covilha -

10. kolejka

  • 29.11 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -
  • 29.11 17:00  
    CD Mafra UD Vilafranquense -
  • 29.11 17:00  
    CD Cova Piedade CD Feirense -
  • 29.11 17:00  
    GD Estoril Praia FC Vizela -
  • 29.11 17:00  
    FC Arouca Porto II -
  • 29.11 17:00  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 29.11 17:00  
    SL Benfica II Varzim SC -
  • 29.11 17:00  
    Leixoes SC UD Oliveirense -
  • 29.11 17:00  
    GD Chaves Casa Pia AC -

11. kolejka

  • 06.12 17:00  
    FC Vizela Academico de Viseu FC -
  • 06.12 17:00  
    Porto II Académica de Coimbra -
  • 06.12 17:00  
    UD Oliveirense FC Arouca -
  • 06.12 17:00  
    SC Covilha GD Chaves -
  • 06.12 17:00  
    UD Vilafranquense GD Estoril Praia -
  • 06.12 17:00  
    Varzim SC CD Cova Piedade -
  • 06.12 17:00  
    FC Penafiel Leixoes SC -
  • 06.12 17:00  
    Casa Pia AC CD Mafra -
  • 06.12 17:00  
    CD Feirense SL Benfica II -

12. kolejka

  • 20.12 17:00  
    CD Mafra UD Oliveirense -
  • 20.12 17:00  
    Leixoes SC UD Vilafranquense -
  • 20.12 17:00  
    Académica de Coimbra Casa Pia AC -
  • 20.12 17:00  
    CD Cova Piedade FC Penafiel -
  • 20.12 17:00  
    GD Estoril Praia Porto II -
  • 20.12 17:00  
    Academico de Viseu FC GD Chaves -
  • 20.12 17:00  
    SL Benfica II FC Vizela -
  • 20.12 17:00  
    Varzim SC CD Feirense -
  • 20.12 17:00  
    FC Arouca SC Covilha -

13. kolejka

  • 29.12 17:00  
    UD Vilafranquense FC Arouca -
  • 29.12 17:00  
    SC Covilha CD Mafra -
  • 29.12 17:00  
    GD Chaves Académica de Coimbra -
  • 29.12 17:00  
    UD Oliveirense CD Cova Piedade -
  • 29.12 17:00  
    Porto II Academico de Viseu FC -
  • 29.12 17:00  
    FC Vizela Varzim SC -
  • 29.12 17:00  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 29.12 17:00  
    CD Feirense Leixoes SC -
  • 29.12 17:00  
    Casa Pia AC GD Estoril Praia -

14. kolejka

  • 03.01 17:00  
    FC Arouca Académica de Coimbra -
  • 03.01 17:00  
    Leixoes SC SC Covilha -
  • 03.01 17:00  
    GD Estoril Praia FC Penafiel -
  • 03.01 17:00  
    SL Benfica II UD Oliveirense -
  • 03.01 17:00  
    Varzim SC UD Vilafranquense -
  • 03.01 17:00  
    CD Mafra GD Chaves -
  • 03.01 17:00  
    CD Feirense FC Vizela -
  • 03.01 17:00  
    CD Cova Piedade Porto II -
  • 03.01 17:00  
    Academico de Viseu FC Casa Pia AC -

15. kolejka

  • 10.01 17:00  
    UD Vilafranquense Academico de Viseu FC -
  • 10.01 17:00  
    Porto II Leixoes SC -
  • 10.01 17:00  
    GD Chaves GD Estoril Praia -
  • 10.01 17:00  
    UD Oliveirense CD Feirense -
  • 10.01 17:00  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 10.01 17:00  
    FC Vizela CD Cova Piedade -
  • 10.01 17:00  
    Casa Pia AC FC Arouca -
  • 10.01 17:00  
    Académica de Coimbra CD Mafra -
  • 10.01 17:00  
    FC Penafiel Varzim SC -

16. kolejka

  • 17.01 17:00  
    GD Estoril Praia SC Covilha -
  • 17.01 17:00  
    Leixoes SC GD Chaves -
  • 17.01 17:00  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 17.01 17:00  
    Varzim SC Casa Pia AC -
  • 17.01 17:00  
    FC Vizela FC Penafiel -
  • 17.01 17:00  
    FC Arouca CD Mafra -
  • 17.01 17:00  
    CD Cova Piedade UD Vilafranquense -
  • 17.01 17:00  
    CD Feirense Porto II -
  • 17.01 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Oliveirense -

17. kolejka

  • 24.01 17:00  
    UD Vilafranquense FC Vizela -
  • 24.01 17:00  
    Porto II SL Benfica II -
  • 24.01 17:00  
    SC Covilha Academico de Viseu FC -
  • 24.01 17:00  
    UD Oliveirense Varzim SC -
  • 24.01 17:00  
    GD Chaves FC Arouca -
  • 24.01 17:00  
    FC Penafiel CD Feirense -
  • 24.01 17:00  
    CD Mafra GD Estoril Praia -
  • 24.01 17:00  
    Casa Pia AC CD Cova Piedade -
  • 24.01 17:00  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -

18. kolejka

  • 31.01 17:00  
    UD Vilafranquense SL Benfica II -
  • 31.01 17:00  
    Casa Pia AC Leixoes SC -
  • 31.01 17:00  
    Porto II Varzim SC -
  • 31.01 17:00  
    FC Arouca GD Estoril Praia -
  • 31.01 17:00  
    GD Chaves CD Feirense -
  • 31.01 17:00  
    SC Covilha FC Penafiel -
  • 31.01 17:00  
    CD Mafra CD Cova Piedade -
  • 31.01 17:00  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -
  • 31.01 17:00  
    UD Oliveirense FC Vizela -

19. kolejka

  • 07.02 17:00  
    GD Estoril Praia Académica de Coimbra -
  • 07.02 17:00  
    CD Feirense UD Vilafranquense -
  • 07.02 17:00  
    CD Cova Piedade SC Covilha -
  • 07.02 17:00  
    FC Penafiel UD Oliveirense -
  • 07.02 17:00  
    SL Benfica II Casa Pia AC -
  • 07.02 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Mafra -
  • 07.02 17:00  
    Varzim SC GD Chaves -
  • 07.02 17:00  
    FC Vizela Porto II -
  • 07.02 17:00  
    Leixoes SC FC Arouca -

20. kolejka

  • 14.02 17:00  
    SC Covilha FC Vizela -
  • 14.02 17:00  
    UD Vilafranquense FC Penafiel -
  • 14.02 17:00  
    GD Chaves SL Benfica II -
  • 14.02 17:00  
    CD Mafra Leixoes SC -
  • 14.02 17:00  
    Porto II UD Oliveirense -
  • 14.02 17:00  
    FC Arouca Varzim SC -
  • 14.02 17:00  
    Casa Pia AC CD Feirense -
  • 14.02 17:00  
    GD Estoril Praia Academico de Viseu FC -
  • 14.02 17:00  
    Académica de Coimbra CD Cova Piedade -

21. kolejka

  • 21.02 17:00  
    CD Cova Piedade GD Chaves -
  • 21.02 17:00  
    FC Penafiel Porto II -
  • 21.02 17:00  
    UD Oliveirense UD Vilafranquense -
  • 21.02 17:00  
    Varzim SC SC Covilha -
  • 21.02 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Arouca -
  • 21.02 17:00  
    SL Benfica II CD Mafra -
  • 21.02 17:00  
    CD Feirense Académica de Coimbra -
  • 21.02 17:00  
    FC Vizela Casa Pia AC -
  • 21.02 17:00  
    Leixoes SC GD Estoril Praia -

22. kolejka

  • 28.02 17:00  
    SC Covilha CD Feirense -
  • 28.02 17:00  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 28.02 17:00  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 28.02 17:00  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 28.02 17:00  
    Casa Pia AC UD Oliveirense -
  • 28.02 17:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 28.02 17:00  
    GD Estoril Praia SL Benfica II -
  • 28.02 17:00  
    GD Chaves FC Vizela -
  • 28.02 17:00  
    UD Vilafranquense Porto II -

23. kolejka

  • 07.03 17:00  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -
  • 07.03 17:00  
    Porto II Casa Pia AC -
  • 07.03 17:00  
    FC Vizela CD Mafra -
  • 07.03 17:00  
    CD Feirense GD Estoril Praia -
  • 07.03 17:00  
    CD Cova Piedade Academico de Viseu FC -
  • 07.03 17:00  
    UD Vilafranquense SC Covilha -
  • 07.03 17:00  
    UD Oliveirense GD Chaves -
  • 07.03 17:00  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 07.03 17:00  
    SL Benfica II FC Arouca -

24. kolejka

  • 14.03 17:00  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 14.03 17:00  
    GD Estoril Praia Varzim SC -
  • 14.03 17:00  
    GD Chaves Porto II -
  • 14.03 17:00  
    FC Arouca FC Penafiel -
  • 14.03 17:00  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -
  • 14.03 17:00  
    CD Mafra CD Feirense -
  • 14.03 17:00  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 14.03 17:00  
    Casa Pia AC UD Vilafranquense -
  • 14.03 17:00  
    Académica de Coimbra FC Vizela -

25. kolejka

  • 21.03 17:00  
    SL Benfica II Leixoes SC -
  • 21.03 17:00  
    CD Cova Piedade GD Estoril Praia -
  • 21.03 17:00  
    Varzim SC CD Mafra -
  • 21.03 17:00  
    FC Penafiel Casa Pia AC -
  • 21.03 17:00  
    FC Vizela FC Arouca -
  • 21.03 17:00  
    UD Vilafranquense GD Chaves -
  • 21.03 17:00  
    Porto II SC Covilha -
  • 21.03 17:00  
    UD Oliveirense Académica de Coimbra -
  • 21.03 17:00  
    CD Feirense Academico de Viseu FC -

26. kolejka

  • 28.03 17:00  
    Académica de Coimbra UD Vilafranquense -
  • 28.03 17:00  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 28.03 17:00  
    GD Estoril Praia UD Oliveirense -
  • 28.03 17:00  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 28.03 17:00  
    SC Covilha Casa Pia AC -
  • 28.03 17:00  
    GD Chaves FC Penafiel -
  • 28.03 17:00  
    CD Mafra Porto II -
  • 28.03 17:00  
    FC Arouca CD Feirense -
  • 28.03 17:00  
    Leixoes SC FC Vizela -

27. kolejka

  • 03.04 17:00  
    UD Oliveirense Leixoes SC -
  • 03.04 17:00  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 03.04 17:00  
    FC Vizela GD Estoril Praia -
  • 03.04 17:00  
    Casa Pia AC GD Chaves -
  • 03.04 17:00  
    Porto II FC Arouca -
  • 03.04 17:00  
    UD Vilafranquense CD Mafra -
  • 03.04 17:00  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 03.04 17:00  
    CD Feirense CD Cova Piedade -
  • 03.04 17:00  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -

28. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Vizela -
  • 11.04 17:00  
    CD Cova Piedade Varzim SC -
  • 11.04 17:00  
    GD Chaves SC Covilha -
  • 11.04 17:00  
    GD Estoril Praia UD Vilafranquense -
  • 11.04 17:00  
    FC Arouca UD Oliveirense -
  • 11.04 17:00  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 11.04 17:00  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 11.04 17:00  
    CD Mafra Casa Pia AC -
  • 11.04 17:00  
    SL Benfica II CD Feirense -

29. kolejka

  • 18.04 17:00  
    SC Covilha FC Arouca -
  • 18.04 17:00  
    UD Oliveirense CD Mafra -
  • 18.04 17:00  
    Porto II GD Estoril Praia -
  • 18.04 17:00  
    UD Vilafranquense Leixoes SC -
  • 18.04 17:00  
    FC Penafiel CD Cova Piedade -
  • 18.04 17:00  
    GD Chaves Academico de Viseu FC -
  • 18.04 17:00  
    CD Feirense Varzim SC -
  • 18.04 17:00  
    Casa Pia AC Académica de Coimbra -
  • 18.04 17:00  
    FC Vizela SL Benfica II -

30. kolejka

  • 25.04 17:00  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 25.04 17:00  
    Varzim SC FC Vizela -
  • 25.04 17:00  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 25.04 17:00  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 25.04 17:00  
    FC Arouca UD Vilafranquense -
  • 25.04 17:00  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 25.04 17:00  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 25.04 17:00  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 25.04 17:00  
    GD Estoril Praia Casa Pia AC -

31. kolejka

  • 02.05 17:00  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 02.05 17:00  
    UD Oliveirense SL Benfica II -
  • 02.05 17:00  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 02.05 17:00  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 02.05 17:00  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 02.05 17:00  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 02.05 17:00  
    FC Vizela CD Feirense -
  • 02.05 17:00  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 02.05 17:00  
    Académica de Coimbra FC Arouca -

32. kolejka

  • 09.05 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -
  • 09.05 17:00  
    CD Feirense UD Oliveirense -
  • 09.05 17:00  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 09.05 17:00  
    CD Cova Piedade FC Vizela -
  • 09.05 17:00  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 09.05 17:00  
    Leixoes SC Porto II -
  • 09.05 17:00  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 09.05 17:00  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 09.05 17:00  
    FC Arouca Casa Pia AC -

33. kolejka

  • 16.05 17:00  
    Casa Pia AC Varzim SC -
  • 16.05 17:00  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -
  • 16.05 17:00  
    GD Chaves Leixoes SC -
  • 16.05 17:00  
    FC Penafiel FC Vizela -
  • 16.05 17:00  
    CD Mafra FC Arouca -
  • 16.05 17:00  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 16.05 17:00  
    Porto II CD Feirense -
  • 16.05 17:00  
    UD Vilafranquense CD Cova Piedade -
  • 16.05 17:00  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    Varzim SC UD Oliveirense -
  • 19.05 17:00  
    FC Arouca GD Chaves -
  • 19.05 17:00  
    SL Benfica II Porto II -
  • 19.05 17:00  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 19.05 17:00  
    CD Cova Piedade Casa Pia AC -
  • 19.05 17:00  
    GD Estoril Praia CD Mafra -
  • 19.05 17:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 19.05 17:00  
    FC Vizela UD Vilafranquense -
  • 19.05 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -