Portugalia - Segunda Liga

1. kolejka - Segunda Liga

  • 07.08 12:00
  • 07.08 15:00
  • 07.08 19:00
  • 07.08 20:30
  • 08.08 12:00
  • 08.08 15:00
  • 08.08 19:00
  • 09.08 19:00
  • 10.08 19:00

Tabela Segunda Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Academico de Viseu FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   Académica de Coimbra 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   Casa Pia AC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   CD Feirense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   CD Mafra 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   CD Nacional Funchal 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   CD Trofense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   Club Foot Estrela 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   FC Penafiel 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   GD Chaves 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Leixoes SC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Porto II 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Rio Ave FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   SC Covilha 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   SC Farense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   SL Benfica II 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   UD Vilafranquense 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Varzim SC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu

2. kolejka (następna)

  • 13.08 19:00
  • 14.08 12:00
  • 14.08 15:00
  • 14.08 19:00
  • 15.08 12:00
  • 15.08 15:00
  • 15.08 16:30
  • 15.08 20:30
  • 16.08 19:00

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

1. kolejka

  • 07.08 12:00  
    Academico de Viseu FC Casa Pia AC -
  • 07.08 15:00  
    Varzim SC GD Chaves -
  • 07.08 19:00  
    Porto II CD Trofense -
  • 07.08 20:30  
    CD Feirense SC Covilha -
  • 08.08 12:00  
    Club Foot Estrela CD Mafra -
  • 08.08 15:00  
    Rio Ave FC Académica de Coimbra -
  • 08.08 19:00  
    SL Benfica II CD Nacional Funchal -
  • 09.08 19:00  
    UD Vilafranquense FC Penafiel -
  • 10.08 19:00  
    Leixoes SC SC Farense -

2. kolejka

  • 13.08 19:00  
    CD Trofense Club Foot Estrela -
  • 14.08 12:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 14.08 15:00  
    Casa Pia AC Porto II -
  • 14.08 19:00  
    CD Mafra CD Feirense -
  • 15.08 12:00  
    SC Farense Rio Ave FC -
  • 15.08 15:00  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 15.08 16:30  
    CD Nacional Funchal UD Vilafranquense -
  • 15.08 20:30  
    SC Covilha Academico de Viseu FC -
  • 16.08 19:00  
    GD Chaves Leixoes SC -

3. kolejka

  • 21.08 12:00  
    Club Foot Estrela SC Farense -
  • 21.08 15:00  
    FC Penafiel Casa Pia AC -
  • 22.08 12:00  
    Varzim SC Rio Ave FC -
  • 22.08 15:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 22.08 16:30  
    Porto II CD Nacional Funchal -
  • 22.08 19:00  
    Academico de Viseu FC CD Mafra -
  • 22.08 19:00  
    SL Benfica II CD Trofense -
  • 22.08 20:30  
    CD Feirense GD Chaves -
  • 23.08 19:00  
    UD Vilafranquense SC Covilha -

4. kolejka

  • 26.08 19:00  
    GD Chaves Academico de Viseu FC -
  • 28.08 12:00  
    Casa Pia AC SL Benfica II -
  • 28.08 15:00  
    Rio Ave FC Leixoes SC -
  • 28.08 16:30  
    CD Nacional Funchal Varzim SC -
  • 29.08 12:00  
    SC Covilha Porto II -
  • 29.08 15:00  
    Académica de Coimbra Club Foot Estrela -
  • 29.08 20:30  
    SC Farense CD Feirense -
  • 30.08 20:00  
    CD Mafra UD Vilafranquense -
  • 30.08 22:15  
    CD Trofense FC Penafiel -

5. kolejka

  • 12.09  
    Porto II CD Mafra -
  • 12.09  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 12.09  
    Leixoes SC Varzim SC -
  • 12.09  
    FC Penafiel CD Nacional Funchal -
  • 12.09  
    CD Feirense Académica de Coimbra -
  • 12.09  
    Club Foot Estrela Rio Ave FC -
  • 12.09  
    UD Vilafranquense GD Chaves -
  • 12.09  
    Academico de Viseu FC SC Farense -
  • 12.09  
    CD Trofense Casa Pia AC -

6. kolejka

  • 19.09  
    Varzim SC Club Foot Estrela -
  • 19.09  
    SC Covilha FC Penafiel -
  • 19.09  
    CD Mafra CD Trofense -
  • 19.09  
    CD Nacional Funchal Casa Pia AC -
  • 19.09  
    GD Chaves Porto II -
  • 19.09  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 19.09  
    Académica de Coimbra UD Vilafranquense -
  • 19.09  
    Rio Ave FC CD Feirense -
  • 19.09  
    SC Farense SL Benfica II -

7. kolejka

  • 03.10  
    Porto II Rio Ave FC -
  • 03.10  
    CD Trofense CD Nacional Funchal -
  • 03.10  
    FC Penafiel CD Mafra -
  • 03.10  
    SL Benfica II GD Chaves -
  • 03.10  
    UD Vilafranquense SC Farense -
  • 03.10  
    Academico de Viseu FC Académica de Coimbra -
  • 03.10  
    Casa Pia AC SC Covilha -
  • 03.10  
    CD Feirense Varzim SC -
  • 03.10  
    Club Foot Estrela Leixoes SC -

8. kolejka

  • 10.10  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 10.10  
    SC Covilha CD Nacional Funchal -
  • 10.10  
    Club Foot Estrela Academico de Viseu FC -
  • 10.10  
    CD Mafra Casa Pia AC -
  • 10.10  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 10.10  
    GD Chaves FC Penafiel -
  • 10.10  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 10.10  
    Rio Ave FC UD Vilafranquense -
  • 10.10  
    SC Farense CD Trofense -

9. kolejka

  • 24.10  
    Porto II SC Farense -
  • 24.10  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 24.10  
    CD Feirense Club Foot Estrela -
  • 24.10  
    CD Trofense SC Covilha -
  • 24.10  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 24.10  
    UD Vilafranquense Leixoes SC -
  • 24.10  
    Casa Pia AC GD Chaves -
  • 24.10  
    FC Penafiel Rio Ave FC -
  • 24.10  
    CD Nacional Funchal CD Mafra -

10. kolejka

  • 31.10  
    Rio Ave FC Academico de Viseu FC -
  • 31.10  
    Club Foot Estrela Porto II -
  • 31.10  
    Varzim SC UD Vilafranquense -
  • 31.10  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 31.10  
    CD Feirense Casa Pia AC -
  • 31.10  
    Leixoes SC SL Benfica II -
  • 31.10  
    SC Farense FC Penafiel -
  • 31.10  
    Académica de Coimbra CD Nacional Funchal -
  • 31.10  
    GD Chaves CD Trofense -

11. kolejka

  • 07.11  
    CD Trofense Rio Ave FC -
  • 07.11  
    UD Vilafranquense Club Foot Estrela -
  • 07.11  
    Academico de Viseu FC CD Feirense -
  • 07.11  
    Porto II Varzim SC -
  • 07.11  
    SC Covilha SC Farense -
  • 07.11  
    Casa Pia AC Académica de Coimbra -
  • 07.11  
    FC Penafiel Leixoes SC -
  • 07.11  
    SL Benfica II CD Mafra -
  • 07.11  
    CD Nacional Funchal GD Chaves -

12. kolejka

  • 28.11  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 28.11  
    Club Foot Estrela SL Benfica II -
  • 28.11  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 28.11  
    CD Feirense Porto II -
  • 28.11  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -
  • 28.11  
    Leixoes SC CD Trofense -
  • 28.11  
    SC Farense Casa Pia AC -
  • 28.11  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 28.11  
    Rio Ave FC CD Nacional Funchal -

13. kolejka

  • 05.12  
    UD Vilafranquense CD Feirense -
  • 05.12  
    CD Trofense Academico de Viseu FC -
  • 05.12  
    Porto II Leixoes SC -
  • 05.12  
    CD Mafra SC Farense -
  • 05.12  
    SC Covilha GD Chaves -
  • 05.12  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -
  • 05.12  
    CD Nacional Funchal Club Foot Estrela -
  • 05.12  
    SL Benfica II Rio Ave FC -
  • 05.12  
    Casa Pia AC Varzim SC -

14. kolejka

  • 12.12  
    Club Foot Estrela Casa Pia AC -
  • 12.12  
    UD Vilafranquense Porto II -
  • 12.12  
    Varzim SC CD Trofense -
  • 12.12  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 12.12  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 12.12  
    Leixoes SC SC Covilha -
  • 12.12  
    SC Farense CD Nacional Funchal -
  • 12.12  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 12.12  
    Rio Ave FC CD Mafra -

15. kolejka

  • 19.12  
    SC Covilha Varzim SC -
  • 19.12  
    CD Trofense CD Feirense -
  • 19.12  
    Porto II Academico de Viseu FC -
  • 19.12  
    GD Chaves SC Farense -
  • 19.12  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 19.12  
    FC Penafiel Club Foot Estrela -
  • 19.12  
    CD Nacional Funchal Leixoes SC -
  • 19.12  
    Casa Pia AC Rio Ave FC -
  • 19.12  
    SL Benfica II UD Vilafranquense -

16. kolejka

  • 29.12  
    Club Foot Estrela GD Chaves -
  • 29.12  
    Porto II FC Penafiel -
  • 29.12  
    UD Vilafranquense Casa Pia AC -
  • 29.12  
    Academico de Viseu FC CD Nacional Funchal -
  • 29.12  
    CD Feirense SL Benfica II -
  • 29.12  
    Varzim SC SC Farense -
  • 29.12  
    Rio Ave FC SC Covilha -
  • 29.12  
    Leixoes SC CD Mafra -
  • 29.12  
    Académica de Coimbra CD Trofense -

17. kolejka

  • 08.01  
    CD Mafra Varzim SC -
  • 08.01  
    CD Trofense UD Vilafranquense -
  • 08.01  
    SC Covilha Club Foot Estrela -
  • 08.01  
    Casa Pia AC Leixoes SC -
  • 08.01  
    SL Benfica II Porto II -
  • 08.01  
    GD Chaves Rio Ave FC -
  • 08.01  
    CD Nacional Funchal CD Feirense -
  • 08.01  
    SC Farense Académica de Coimbra -
  • 08.01  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -

18. kolejka

  • 16.01  
    CD Nacional Funchal SL Benfica II -
  • 16.01  
    GD Chaves Varzim SC -
  • 16.01  
    SC Covilha CD Feirense -
  • 16.01  
    SC Farense Leixoes SC -
  • 16.01  
    Académica de Coimbra Rio Ave FC -
  • 16.01  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 16.01  
    CD Mafra Club Foot Estrela -
  • 16.01  
    CD Trofense Porto II -
  • 16.01  
    FC Penafiel UD Vilafranquense -

19. kolejka

  • 23.01  
    UD Vilafranquense CD Nacional Funchal -
  • 23.01  
    Club Foot Estrela CD Trofense -
  • 23.01  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -
  • 23.01  
    CD Feirense CD Mafra -
  • 23.01  
    Porto II Casa Pia AC -
  • 23.01  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 23.01  
    Leixoes SC GD Chaves -
  • 23.01  
    Varzim SC Académica de Coimbra -
  • 23.01  
    Rio Ave FC SC Farense -

20. kolejka

  • 30.01  
    CD Nacional Funchal Porto II -
  • 30.01  
    Rio Ave FC Varzim SC -
  • 30.01  
    SC Covilha UD Vilafranquense -
  • 30.01  
    SC Farense Club Foot Estrela -
  • 30.01  
    CD Mafra Academico de Viseu FC -
  • 30.01  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -
  • 30.01  
    CD Trofense SL Benfica II -
  • 30.01  
    GD Chaves CD Feirense -
  • 30.01  
    Casa Pia AC FC Penafiel -

21. kolejka

  • 06.02  
    UD Vilafranquense CD Mafra -
  • 06.02  
    SL Benfica II Casa Pia AC -
  • 06.02  
    Academico de Viseu FC GD Chaves -
  • 06.02  
    Club Foot Estrela Académica de Coimbra -
  • 06.02  
    CD Feirense SC Farense -
  • 06.02  
    Leixoes SC Rio Ave FC -
  • 06.02  
    Varzim SC CD Nacional Funchal -
  • 06.02  
    Porto II SC Covilha -
  • 06.02  
    FC Penafiel CD Trofense -

22. kolejka

  • 13.02  
    CD Mafra Porto II -
  • 13.02  
    Rio Ave FC Club Foot Estrela -
  • 13.02  
    Casa Pia AC CD Trofense -
  • 13.02  
    GD Chaves UD Vilafranquense -
  • 13.02  
    SC Farense Academico de Viseu FC -
  • 13.02  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 13.02  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 13.02  
    Académica de Coimbra CD Feirense -
  • 13.02  
    CD Nacional Funchal FC Penafiel -

23. kolejka

  • 20.02  
    Club Foot Estrela Varzim SC -
  • 20.02  
    FC Penafiel SC Covilha -
  • 20.02  
    CD Trofense CD Mafra -
  • 20.02  
    Academico de Viseu FC Leixoes SC -
  • 20.02  
    CD Feirense Rio Ave FC -
  • 20.02  
    Porto II GD Chaves -
  • 20.02  
    SL Benfica II SC Farense -
  • 20.02  
    UD Vilafranquense Académica de Coimbra -
  • 20.02  
    Casa Pia AC CD Nacional Funchal -

24. kolejka

  • 27.02  
    Leixoes SC Club Foot Estrela -
  • 27.02  
    CD Nacional Funchal CD Trofense -
  • 27.02  
    Rio Ave FC Porto II -
  • 27.02  
    SC Farense UD Vilafranquense -
  • 27.02  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -
  • 27.02  
    SC Covilha Casa Pia AC -
  • 27.02  
    GD Chaves SL Benfica II -
  • 27.02  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 27.02  
    Varzim SC CD Feirense -

25. kolejka

  • 06.03  
    Academico de Viseu FC Club Foot Estrela -
  • 06.03  
    SL Benfica II Varzim SC -
  • 06.03  
    CD Nacional Funchal SC Covilha -
  • 06.03  
    CD Feirense Leixoes SC -
  • 06.03  
    Casa Pia AC CD Mafra -
  • 06.03  
    Porto II Académica de Coimbra -
  • 06.03  
    CD Trofense SC Farense -
  • 06.03  
    UD Vilafranquense Rio Ave FC -
  • 06.03  
    FC Penafiel GD Chaves -

26. kolejka

  • 13.03  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -
  • 13.03  
    GD Chaves Casa Pia AC -
  • 13.03  
    Rio Ave FC FC Penafiel -
  • 13.03  
    CD Mafra CD Nacional Funchal -
  • 13.03  
    Club Foot Estrela CD Feirense -
  • 13.03  
    SC Covilha CD Trofense -
  • 13.03  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -
  • 13.03  
    Leixoes SC UD Vilafranquense -
  • 13.03  
    SC Farense Porto II -

27. kolejka

  • 20.03  
    CD Trofense GD Chaves -
  • 20.03  
    SL Benfica II Leixoes SC -
  • 20.03  
    Porto II Club Foot Estrela -
  • 20.03  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 20.03  
    SC Covilha CD Mafra -
  • 20.03  
    Casa Pia AC CD Feirense -
  • 20.03  
    CD Nacional Funchal Académica de Coimbra -
  • 20.03  
    Academico de Viseu FC Rio Ave FC -
  • 20.03  
    FC Penafiel SC Farense -

28. kolejka

  • 03.04  
    Club Foot Estrela UD Vilafranquense -
  • 03.04  
    Académica de Coimbra Casa Pia AC -
  • 03.04  
    CD Mafra SL Benfica II -
  • 03.04  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 03.04  
    GD Chaves CD Nacional Funchal -
  • 03.04  
    CD Feirense Academico de Viseu FC -
  • 03.04  
    SC Farense SC Covilha -
  • 03.04  
    Rio Ave FC CD Trofense -
  • 03.04  
    Varzim SC Porto II -

29. kolejka

  • 10.04  
    CD Nacional Funchal Rio Ave FC -
  • 10.04  
    SL Benfica II Club Foot Estrela -
  • 10.04  
    FC Penafiel Varzim SC -
  • 10.04  
    CD Mafra GD Chaves -
  • 10.04  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 10.04  
    CD Trofense Leixoes SC -
  • 10.04  
    Casa Pia AC SC Farense -
  • 10.04  
    Porto II CD Feirense -
  • 10.04  
    UD Vilafranquense Academico de Viseu FC -

30. kolejka

  • 16.04  
    Academico de Viseu FC CD Trofense -
  • 16.04  
    CD Feirense UD Vilafranquense -
  • 16.04  
    Leixoes SC Porto II -
  • 16.04  
    SC Farense CD Mafra -
  • 16.04  
    GD Chaves SC Covilha -
  • 16.04  
    Club Foot Estrela CD Nacional Funchal -
  • 16.04  
    Académica de Coimbra FC Penafiel -
  • 16.04  
    Rio Ave FC SL Benfica II -
  • 16.04  
    Varzim SC Casa Pia AC -

31. kolejka

  • 24.04  
    Casa Pia AC Club Foot Estrela -
  • 24.04  
    CD Trofense Varzim SC -
  • 24.04  
    Porto II UD Vilafranquense -
  • 24.04  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 24.04  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 24.04  
    GD Chaves Académica de Coimbra -
  • 24.04  
    CD Nacional Funchal SC Farense -
  • 24.04  
    CD Mafra Rio Ave FC -
  • 24.04  
    FC Penafiel CD Feirense -

32. kolejka

  • 30.04  
    CD Feirense CD Trofense -
  • 30.04  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 30.04  
    Varzim SC SC Covilha -
  • 30.04  
    Académica de Coimbra CD Mafra -
  • 30.04  
    Rio Ave FC Casa Pia AC -
  • 30.04  
    UD Vilafranquense SL Benfica II -
  • 30.04  
    SC Farense GD Chaves -
  • 30.04  
    Leixoes SC CD Nacional Funchal -
  • 30.04  
    Club Foot Estrela FC Penafiel -

33. kolejka

  • 08.05  
    Casa Pia AC UD Vilafranquense -
  • 08.05  
    GD Chaves Club Foot Estrela -
  • 08.05  
    SC Farense Varzim SC -
  • 08.05  
    FC Penafiel Porto II -
  • 08.05  
    CD Mafra Leixoes SC -
  • 08.05  
    CD Nacional Funchal Academico de Viseu FC -
  • 08.05  
    CD Trofense Académica de Coimbra -
  • 08.05  
    SL Benfica II CD Feirense -
  • 08.05  
    SC Covilha Rio Ave FC -

34. kolejka

  • 15.05  
    Club Foot Estrela SC Covilha -
  • 15.05  
    Leixoes SC Casa Pia AC -
  • 15.05  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -
  • 15.05  
    Varzim SC CD Mafra -
  • 15.05  
    Porto II SL Benfica II -
  • 15.05  
    UD Vilafranquense CD Trofense -
  • 15.05  
    Rio Ave FC GD Chaves -
  • 15.05  
    CD Feirense CD Nacional Funchal -
  • 15.05  
    Académica de Coimbra SC Farense -