Portugalia - Segunda Liga

29. kolejka - Segunda Liga

Tabela Segunda Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   GD Estoril Praia 29 64   19 7 3   50 - 21 29
2   FC Vizela 29 55   15 10 4   47 - 30 17
3   Académica de Coimbra 29 52   14 10 5   37 - 23 14
4   GD Chaves 29 52   15 7 7   39 - 28 11
5   CD Feirense 29 51   15 6 8   37 - 25 12
6   FC Arouca 29 50   14 8 7   35 - 23 12
7   FC Penafiel 29 38   10 8 11   36 - 37 -1
8   Casa Pia AC 29 38   9 11 9   36 - 39 -3
9   SL Benfica II 29 36   10 6 13   45 - 38 7
10   Leixoes SC 29 36   9 9 11   30 - 34 -4
11   CD Mafra 29 34   9 7 13   30 - 41 -11
12   CD Cova Piedade 29 31   7 10 12   33 - 42 -9
13   SC Covilha 29 31   7 10 12   28 - 34 -6
14   Academico de Viseu FC 29 29   7 8 14   26 - 39 -13
15   UD Vilafranquense 29 27   4 15 10   27 - 40 -13
16   Varzim SC 29 27   7 6 16   21 - 35 -14
17   UD Oliveirense 29 27   6 9 14   22 - 41 -19
18   Porto II 29 26   5 11 13   35 - 44 -9
  • Zespół w trakcie meczu

30. kolejka (następna)

  • 23.04 21:15
  • 24.04 12:00
  • 24.04 16:00
  • 24.04 18:30
  • 24.04 21:30
  • 25.04 12:15
  • 25.04 16:00
  • 25.04 21:30
  • 26.04 16:30

Strzelcy Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Cassiano Dias Moreira(FC Vizela) 13 6
Mohamed Bouldini(Académica de Coimbra) 12 0
Abdul-Aziz Yakubu(GD Estoril Praia) 12 2

Kartkowicze Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Matheus de Mello Costa(FC Vizela) 3 6 9
Bruno Gonçalves do Prado(FC Arouca) 2 5 7
Bruno Cesar Zanaki(FC Penafiel) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

30. kolejka

  • 23.04 21:15  
    GD Estoril Praia Casa Pia AC -
  • 24.04 12:00  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 24.04 16:00  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 24.04 18:30  
    Varzim SC FC Vizela -
  • 24.04 21:30  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 25.04 12:15  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 25.04 16:00  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 25.04 21:30  
    FC Arouca UD Vilafranquense -
  • 26.04 16:30  
    SL Benfica II FC Penafiel -

31. kolejka

  • 01.05 12:00  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 01.05 16:00  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 02.05 12:15  
    UD Oliveirense SL Benfica II -
  • 02.05 15:00  
    FC Vizela CD Feirense -
  • 02.05 17:00  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 02.05 21:00  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 02.05 21:30  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 03.05 17:30  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 03.05 21:00  
    Académica de Coimbra FC Arouca -

32. kolejka

  • 08.05 16:30  
    CD Feirense UD Oliveirense -
  • 08.05 18:00  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 08.05 19:00  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 08.05 21:15  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 09.05 15:00  
    CD Cova Piedade FC Vizela -
  • 09.05 16:00  
    FC Arouca Casa Pia AC -
  • 09.05 18:30  
    Leixoes SC Porto II -
  • 09.05 21:30  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 10.05 21:00  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -

33. kolejka

  • 14.05 17:30  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -
  • 15.05 12:00  
    GD Chaves Leixoes SC -
  • 15.05 16:00  
    UD Vilafranquense CD Cova Piedade -
  • 15.05 17:00  
    CD Mafra FC Arouca -
  • 16.05 12:15  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 16.05 15:00  
    FC Penafiel FC Vizela -
  • 16.05 16:00  
    Casa Pia AC Varzim SC -
  • 16.05 16:00  
    Porto II CD Feirense -
  • 16.05 17:00  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    Varzim SC UD Oliveirense -
  • 19.05 17:00  
    FC Arouca GD Chaves -
  • 19.05 17:00  
    SL Benfica II Porto II -
  • 19.05 17:00  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 19.05 17:00  
    CD Cova Piedade Casa Pia AC -
  • 19.05 17:00  
    GD Estoril Praia CD Mafra -
  • 19.05 17:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 19.05 17:00  
    FC Vizela UD Vilafranquense -
  • 19.05 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -