Portugalia - Segunda Liga

23. kolejka - Segunda Liga

  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00

Zaległe mecze

  • 08.10 16:00
  • 15.10 21:00

Tabela Segunda Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CD Mafra 5 12   4 0 1   10 - 4 6
2 GD Estoril Praia 5 12   4 0 1   5 - 1 4
3 CD Feirense 4 10   3 1 0   7 - 1 6
4 FC Penafiel 5 9   3 0 2   8 - 6 2
5 GD Chaves 4 8   2 2 0   6 - 4 2
6 Académica de Coimbra 5 8   2 2 1   2 - 1 1
7 FC Vizela 5 8   2 2 1   7 - 8 -1
8 Porto II 5 7   2 1 2   9 - 7 2
9 SL Benfica II 5 6   2 0 3   13 - 9 4
10 FC Arouca 5 6   1 3 1   3 - 2 1
11 UD Oliveirense 5 5   1 2 2   5 - 6 -1
12 Varzim SC 5 5   1 2 2   2 - 3 -1
13 Casa Pia AC 5 5   1 2 2   5 - 11 -6
14 SC Covilha 5 4   1 1 3   4 - 7 -3
15 UD Vilafranquense 5 4   1 1 3   5 - 10 -5
16 CD Cova Piedade 5 4   1 1 3   3 - 8 -5
17 Leixoes SC 5 3   0 3 2   3 - 6 -3
18 Academico de Viseu FC 5 3   0 3 2   2 - 5 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00

Strzelcy Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonçalo Matias Ramos(SL Benfica II) 7 0
Stevy Okitokandjo(CD Mafra) 4 2
João André Ribeiro Vieira(CD Cova Piedade) 2 0

Kartkowicze Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marcos Vinicius da Silva Santos(UD Vilafranquense) 1 2 3
Vítor Bruno Ramos Gonçalves(UD Vilafranquense) 1 1 2
Ericson Jorge Silva Rodrigues Duarte(FC Vizela) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

1. kolejka

6. kolejka

  • 18.10 17:00  
    Casa Pia AC Porto II -
  • 18.10 17:00  
    GD Estoril Praia CD Feirense -
  • 18.10 17:00  
    CD Mafra FC Vizela -
  • 18.10 17:00  
    Académica de Coimbra FC Penafiel -
  • 18.10 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Cova Piedade -
  • 18.10 17:00  
    SC Covilha UD Vilafranquense -
  • 18.10 17:00  
    FC Arouca SL Benfica II -
  • 18.10 17:00  
    GD Chaves UD Oliveirense -
  • 18.10 17:00  
    Leixoes SC Varzim SC -

7. kolejka

  • 25.10 17:00  
    FC Penafiel FC Arouca -
  • 25.10 17:00  
    Porto II GD Chaves -
  • 25.10 17:00  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 25.10 17:00  
    CD Feirense CD Mafra -
  • 25.10 17:00  
    CD Cova Piedade Leixoes SC -
  • 25.10 17:00  
    FC Vizela Académica de Coimbra -
  • 25.10 17:00  
    UD Oliveirense SC Covilha -
  • 25.10 17:00  
    Varzim SC GD Estoril Praia -
  • 25.10 17:00  
    UD Vilafranquense Casa Pia AC -

8. kolejka

  • 01.11 17:00  
    Académica de Coimbra UD Oliveirense -
  • 01.11 17:00  
    Casa Pia AC FC Penafiel -
  • 01.11 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Feirense -
  • 01.11 17:00  
    GD Estoril Praia CD Cova Piedade -
  • 01.11 17:00  
    CD Mafra Varzim SC -
  • 01.11 17:00  
    GD Chaves UD Vilafranquense -
  • 01.11 17:00  
    Leixoes SC SL Benfica II -
  • 01.11 17:00  
    FC Arouca FC Vizela -
  • 01.11 17:00  
    SC Covilha Porto II -

9. kolejka

  • 08.11 17:00  
    CD Cova Piedade SL Benfica II -
  • 08.11 17:00  
    CD Feirense FC Arouca -
  • 08.11 17:00  
    Casa Pia AC SC Covilha -
  • 08.11 17:00  
    FC Penafiel GD Chaves -
  • 08.11 17:00  
    UD Oliveirense GD Estoril Praia -
  • 08.11 17:00  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -
  • 08.11 17:00  
    Porto II CD Mafra -
  • 08.11 17:00  
    FC Vizela Leixoes SC -
  • 08.11 17:00  
    UD Vilafranquense Académica de Coimbra -

10. kolejka

  • 29.11 17:00  
    CD Cova Piedade CD Feirense -
  • 29.11 17:00  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 29.11 17:00  
    CD Mafra UD Vilafranquense -
  • 29.11 17:00  
    GD Estoril Praia FC Vizela -
  • 29.11 17:00  
    GD Chaves Casa Pia AC -
  • 29.11 17:00  
    FC Arouca Porto II -
  • 29.11 17:00  
    Leixoes SC UD Oliveirense -
  • 29.11 17:00  
    SL Benfica II Varzim SC -
  • 29.11 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -

11. kolejka

  • 06.12 17:00  
    UD Vilafranquense GD Estoril Praia -
  • 06.12 17:00  
    Casa Pia AC CD Mafra -
  • 06.12 17:00  
    FC Vizela Academico de Viseu FC -
  • 06.12 17:00  
    Porto II Académica de Coimbra -
  • 06.12 17:00  
    FC Penafiel Leixoes SC -
  • 06.12 17:00  
    CD Feirense SL Benfica II -
  • 06.12 17:00  
    SC Covilha GD Chaves -
  • 06.12 17:00  
    UD Oliveirense FC Arouca -
  • 06.12 17:00  
    Varzim SC CD Cova Piedade -

12. kolejka

  • 20.12 17:00  
    Academico de Viseu FC GD Chaves -
  • 20.12 17:00  
    Académica de Coimbra Casa Pia AC -
  • 20.12 17:00  
    CD Mafra UD Oliveirense -
  • 20.12 17:00  
    CD Cova Piedade FC Penafiel -
  • 20.12 17:00  
    FC Arouca SC Covilha -
  • 20.12 17:00  
    SL Benfica II FC Vizela -
  • 20.12 17:00  
    Varzim SC CD Feirense -
  • 20.12 17:00  
    Leixoes SC UD Vilafranquense -
  • 20.12 17:00  
    GD Estoril Praia Porto II -

13. kolejka

  • 29.12 17:00  
    Casa Pia AC GD Estoril Praia -
  • 29.12 17:00  
    GD Chaves Académica de Coimbra -
  • 29.12 17:00  
    UD Vilafranquense FC Arouca -
  • 29.12 17:00  
    CD Feirense Leixoes SC -
  • 29.12 17:00  
    SC Covilha CD Mafra -
  • 29.12 17:00  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 29.12 17:00  
    FC Vizela Varzim SC -
  • 29.12 17:00  
    UD Oliveirense CD Cova Piedade -
  • 29.12 17:00  
    Porto II Academico de Viseu FC -

14. kolejka

  • 03.01 17:00  
    Academico de Viseu FC Casa Pia AC -
  • 03.01 17:00  
    CD Feirense FC Vizela -
  • 03.01 17:00  
    CD Mafra GD Chaves -
  • 03.01 17:00  
    CD Cova Piedade Porto II -
  • 03.01 17:00  
    GD Estoril Praia FC Penafiel -
  • 03.01 17:00  
    Varzim SC UD Vilafranquense -
  • 03.01 17:00  
    FC Arouca Académica de Coimbra -
  • 03.01 17:00  
    SL Benfica II UD Oliveirense -
  • 03.01 17:00  
    Leixoes SC SC Covilha -

15. kolejka

  • 10.01 17:00  
    Casa Pia AC FC Arouca -
  • 10.01 17:00  
    FC Penafiel Varzim SC -
  • 10.01 17:00  
    Académica de Coimbra CD Mafra -
  • 10.01 17:00  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 10.01 17:00  
    Porto II Leixoes SC -
  • 10.01 17:00  
    UD Vilafranquense Academico de Viseu FC -
  • 10.01 17:00  
    UD Oliveirense CD Feirense -
  • 10.01 17:00  
    GD Chaves GD Estoril Praia -
  • 10.01 17:00  
    FC Vizela CD Cova Piedade -

16. kolejka

  • 17.01 17:00  
    FC Vizela FC Penafiel -
  • 17.01 17:00  
    GD Estoril Praia SC Covilha -
  • 17.01 17:00  
    FC Arouca CD Mafra -
  • 17.01 17:00  
    Leixoes SC GD Chaves -
  • 17.01 17:00  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 17.01 17:00  
    CD Cova Piedade UD Vilafranquense -
  • 17.01 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Oliveirense -
  • 17.01 17:00  
    Varzim SC Casa Pia AC -
  • 17.01 17:00  
    CD Feirense Porto II -

17. kolejka

  • 24.01 17:00  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -
  • 24.01 17:00  
    Porto II SL Benfica II -
  • 24.01 17:00  
    Casa Pia AC CD Cova Piedade -
  • 24.01 17:00  
    CD Mafra GD Estoril Praia -
  • 24.01 17:00  
    FC Penafiel CD Feirense -
  • 24.01 17:00  
    GD Chaves FC Arouca -
  • 24.01 17:00  
    SC Covilha Academico de Viseu FC -
  • 24.01 17:00  
    UD Oliveirense Varzim SC -
  • 24.01 17:00  
    UD Vilafranquense FC Vizela -

18. kolejka

  • 31.01 17:00  
    GD Chaves CD Feirense -
  • 31.01 17:00  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -
  • 31.01 17:00  
    SC Covilha FC Penafiel -
  • 31.01 17:00  
    FC Arouca GD Estoril Praia -
  • 31.01 17:00  
    CD Mafra CD Cova Piedade -
  • 31.01 17:00  
    UD Oliveirense FC Vizela -
  • 31.01 17:00  
    Casa Pia AC Leixoes SC -
  • 31.01 17:00  
    UD Vilafranquense SL Benfica II -
  • 31.01 17:00  
    Porto II Varzim SC -

19. kolejka

  • 07.02 17:00  
    Leixoes SC FC Arouca -
  • 07.02 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Mafra -
  • 07.02 17:00  
    GD Estoril Praia Académica de Coimbra -
  • 07.02 17:00  
    SL Benfica II Casa Pia AC -
  • 07.02 17:00  
    FC Vizela Porto II -
  • 07.02 17:00  
    CD Cova Piedade SC Covilha -
  • 07.02 17:00  
    Varzim SC GD Chaves -
  • 07.02 17:00  
    FC Penafiel UD Oliveirense -
  • 07.02 17:00  
    CD Feirense UD Vilafranquense -

20. kolejka

  • 14.02 17:00  
    Académica de Coimbra CD Cova Piedade -
  • 14.02 17:00  
    GD Estoril Praia Academico de Viseu FC -
  • 14.02 17:00  
    Casa Pia AC CD Feirense -
  • 14.02 17:00  
    UD Vilafranquense FC Penafiel -
  • 14.02 17:00  
    Porto II UD Oliveirense -
  • 14.02 17:00  
    SC Covilha FC Vizela -
  • 14.02 17:00  
    FC Arouca Varzim SC -
  • 14.02 17:00  
    GD Chaves SL Benfica II -
  • 14.02 17:00  
    CD Mafra Leixoes SC -

21. kolejka

  • 21.02 17:00  
    FC Vizela Casa Pia AC -
  • 21.02 17:00  
    SL Benfica II CD Mafra -
  • 21.02 17:00  
    Leixoes SC GD Estoril Praia -
  • 21.02 17:00  
    FC Penafiel Porto II -
  • 21.02 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Arouca -
  • 21.02 17:00  
    CD Cova Piedade GD Chaves -
  • 21.02 17:00  
    UD Oliveirense UD Vilafranquense -
  • 21.02 17:00  
    Varzim SC SC Covilha -
  • 21.02 17:00  
    CD Feirense Académica de Coimbra -

22. kolejka

  • 28.02 17:00  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 28.02 17:00  
    Casa Pia AC UD Oliveirense -
  • 28.02 17:00  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 28.02 17:00  
    GD Estoril Praia SL Benfica II -
  • 28.02 17:00  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 28.02 17:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 28.02 17:00  
    UD Vilafranquense Porto II -
  • 28.02 17:00  
    GD Chaves FC Vizela -
  • 28.02 17:00  
    SC Covilha CD Feirense -

23. kolejka

  • 07.03 17:00  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -
  • 07.03 17:00  
    UD Vilafranquense SC Covilha -
  • 07.03 17:00  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 07.03 17:00  
    CD Cova Piedade Academico de Viseu FC -
  • 07.03 17:00  
    FC Vizela CD Mafra -
  • 07.03 17:00  
    Porto II Casa Pia AC -
  • 07.03 17:00  
    CD Feirense GD Estoril Praia -
  • 07.03 17:00  
    SL Benfica II FC Arouca -
  • 07.03 17:00  
    UD Oliveirense GD Chaves -

24. kolejka

  • 14.03 17:00  
    GD Estoril Praia Varzim SC -
  • 14.03 17:00  
    Académica de Coimbra FC Vizela -
  • 14.03 17:00  
    GD Chaves Porto II -
  • 14.03 17:00  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 14.03 17:00  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 14.03 17:00  
    Casa Pia AC UD Vilafranquense -
  • 14.03 17:00  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -
  • 14.03 17:00  
    CD Mafra CD Feirense -
  • 14.03 17:00  
    FC Arouca FC Penafiel -

25. kolejka

  • 21.03 17:00  
    UD Oliveirense Académica de Coimbra -
  • 21.03 17:00  
    CD Cova Piedade GD Estoril Praia -
  • 21.03 17:00  
    Varzim SC CD Mafra -
  • 21.03 17:00  
    FC Penafiel Casa Pia AC -
  • 21.03 17:00  
    CD Feirense Academico de Viseu FC -
  • 21.03 17:00  
    FC Vizela FC Arouca -
  • 21.03 17:00  
    UD Vilafranquense GD Chaves -
  • 21.03 17:00  
    Porto II SC Covilha -
  • 21.03 17:00  
    SL Benfica II Leixoes SC -

26. kolejka

  • 28.03 17:00  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 28.03 17:00  
    Académica de Coimbra UD Vilafranquense -
  • 28.03 17:00  
    SC Covilha Casa Pia AC -
  • 28.03 17:00  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 28.03 17:00  
    GD Chaves FC Penafiel -
  • 28.03 17:00  
    CD Mafra Porto II -
  • 28.03 17:00  
    FC Arouca CD Feirense -
  • 28.03 17:00  
    GD Estoril Praia UD Oliveirense -
  • 28.03 17:00  
    Leixoes SC FC Vizela -

27. kolejka

  • 03.04 17:00  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 03.04 17:00  
    CD Feirense CD Cova Piedade -
  • 03.04 17:00  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -
  • 03.04 17:00  
    UD Vilafranquense CD Mafra -
  • 03.04 17:00  
    Porto II FC Arouca -
  • 03.04 17:00  
    Casa Pia AC GD Chaves -
  • 03.04 17:00  
    FC Vizela GD Estoril Praia -
  • 03.04 17:00  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 03.04 17:00  
    UD Oliveirense Leixoes SC -

28. kolejka

  • 11.04 17:00  
    CD Mafra Casa Pia AC -
  • 11.04 17:00  
    SL Benfica II CD Feirense -
  • 11.04 17:00  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 11.04 17:00  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 11.04 17:00  
    GD Chaves SC Covilha -
  • 11.04 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Vizela -
  • 11.04 17:00  
    FC Arouca UD Oliveirense -
  • 11.04 17:00  
    CD Cova Piedade Varzim SC -
  • 11.04 17:00  
    GD Estoril Praia UD Vilafranquense -

29. kolejka

  • 18.04 17:00  
    GD Chaves Academico de Viseu FC -
  • 18.04 17:00  
    Casa Pia AC Académica de Coimbra -
  • 18.04 17:00  
    FC Penafiel CD Cova Piedade -
  • 18.04 17:00  
    FC Vizela SL Benfica II -
  • 18.04 17:00  
    SC Covilha FC Arouca -
  • 18.04 17:00  
    CD Feirense Varzim SC -
  • 18.04 17:00  
    UD Oliveirense CD Mafra -
  • 18.04 17:00  
    UD Vilafranquense Leixoes SC -
  • 18.04 17:00  
    Porto II GD Estoril Praia -

30. kolejka

  • 25.04 17:00  
    GD Estoril Praia Casa Pia AC -
  • 25.04 17:00  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 25.04 17:00  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 25.04 17:00  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 25.04 17:00  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 25.04 17:00  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 25.04 17:00  
    Varzim SC FC Vizela -
  • 25.04 17:00  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 25.04 17:00  
    FC Arouca UD Vilafranquense -

31. kolejka

  • 02.05 17:00  
    FC Vizela CD Feirense -
  • 02.05 17:00  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 02.05 17:00  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 02.05 17:00  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 02.05 17:00  
    Académica de Coimbra FC Arouca -
  • 02.05 17:00  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 02.05 17:00  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 02.05 17:00  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 02.05 17:00  
    UD Oliveirense SL Benfica II -

32. kolejka

  • 09.05 17:00  
    Leixoes SC Porto II -
  • 09.05 17:00  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 09.05 17:00  
    CD Cova Piedade FC Vizela -
  • 09.05 17:00  
    FC Arouca Casa Pia AC -
  • 09.05 17:00  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 09.05 17:00  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 09.05 17:00  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 09.05 17:00  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -
  • 09.05 17:00  
    CD Feirense UD Oliveirense -

33. kolejka

  • 16.05 17:00  
    FC Penafiel FC Vizela -
  • 16.05 17:00  
    Porto II CD Feirense -
  • 16.05 17:00  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 16.05 17:00  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -
  • 16.05 17:00  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -
  • 16.05 17:00  
    Casa Pia AC Varzim SC -
  • 16.05 17:00  
    UD Vilafranquense CD Cova Piedade -
  • 16.05 17:00  
    GD Chaves Leixoes SC -
  • 16.05 17:00  
    CD Mafra FC Arouca -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    FC Vizela UD Vilafranquense -
  • 19.05 17:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 19.05 17:00  
    GD Estoril Praia CD Mafra -
  • 19.05 17:00  
    CD Cova Piedade Casa Pia AC -
  • 19.05 17:00  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 19.05 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -
  • 19.05 17:00  
    Varzim SC UD Oliveirense -
  • 19.05 17:00  
    FC Arouca GD Chaves -
  • 19.05 17:00  
    SL Benfica II Porto II -