Portugalia - Segunda Liga

1. kolejka - Segunda Liga

Tabela Segunda Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CD Mafra 3 9   3 0 0   7 - 0 7
2 SL Benfica II 3 6   2 0 1   12 - 6 6
3 CD Feirense 2 6   2 0 0   6 - 1 5
4 GD Estoril Praia 3 6   2 0 1   3 - 1 2
5 FC Vizela 3 6   2 0 1   5 - 6 -1
6 Varzim SC 3 5   1 2 0   1 - 0 1
7 Porto II 3 4   1 1 1   6 - 4 2
8 GD Chaves 2 4   1 1 0   4 - 3 1
9 Académica de Coimbra 2 4   1 1 0   1 - 0 1
10 UD Oliveirense 3 4   1 1 1   5 - 5 0
11 CD Cova Piedade 3 4   1 1 1   3 - 5 -2
12 FC Penafiel 3 3   1 0 2   3 - 4 -1
13 UD Vilafranquense 3 3   1 0 2   4 - 8 -4
14 FC Arouca 3 2   0 2 1   0 - 1 -1
15 Leixoes SC 3 2   0 2 1   2 - 4 -2
16 Casa Pia AC 3 1   0 1 2   3 - 10 -7
17 Academico de Viseu FC 2 0   0 0 2   0 - 3 -3
18 SC Covilha 3 0   0 0 3   2 - 6 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

2. kolejka (następna)

Strzelcy Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonçalo Matias Ramos(SL Benfica II) 7 0
Stevy Okitokandjo(CD Mafra) 3 1
João André Ribeiro Vieira(CD Cova Piedade) 2 0

Kartkowicze Segunda Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vítor Bruno Ramos Gonçalves(UD Vilafranquense) 1 1 2
Lewis Mbah Enoh(SC Covilha) 1 1 2
Marcos Vinicius da Silva Santos(UD Vilafranquense) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda Liga

1. kolejka

4. kolejka

  • 26.09 12:00  
    SC Covilha Varzim SC -
  • 27.09 12:15  
    CD Mafra SL Benfica II -
  • 27.09 16:30  
    FC Arouca Academico de Viseu FC -
  • 27.09 16:30  
    Casa Pia AC FC Vizela -
  • 27.09 18:00  
    Porto II FC Penafiel -
  • 27.09 19:00  
    UD Vilafranquense UD Oliveirense -
  • 27.09 19:00  
    GD Chaves CD Cova Piedade -
  • 28.09 20:45  
    GD Estoril Praia Leixoes SC -
  • 29.09 21:00  
    Académica de Coimbra CD Feirense -

5. kolejka

  • 02.10 18:00  
    FC Penafiel CD Mafra -
  • 03.10 12:00  
    CD Feirense SC Covilha -
  • 03.10 16:30  
    CD Cova Piedade FC Arouca -
  • 03.10 16:30  
    UD Oliveirense Casa Pia AC -
  • 04.10 12:15  
    SL Benfica II GD Estoril Praia -
  • 04.10 12:15  
    Varzim SC Académica de Coimbra -
  • 04.10 16:30  
    Academico de Viseu FC Leixoes SC -
  • 04.10 18:00  
    Porto II UD Vilafranquense -
  • 05.10 20:45  
    FC Vizela GD Chaves -

6. kolejka

  • 18.10 17:00  
    Casa Pia AC Porto II -
  • 18.10 17:00  
    GD Estoril Praia CD Feirense -
  • 18.10 17:00  
    CD Mafra FC Vizela -
  • 18.10 17:00  
    Académica de Coimbra FC Penafiel -
  • 18.10 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Cova Piedade -
  • 18.10 17:00  
    SC Covilha UD Vilafranquense -
  • 18.10 17:00  
    FC Arouca SL Benfica II -
  • 18.10 17:00  
    GD Chaves UD Oliveirense -
  • 18.10 17:00  
    Leixoes SC Varzim SC -

7. kolejka

  • 25.10 17:00  
    FC Penafiel FC Arouca -
  • 25.10 17:00  
    Porto II GD Chaves -
  • 25.10 17:00  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 25.10 17:00  
    CD Feirense CD Mafra -
  • 25.10 17:00  
    CD Cova Piedade Leixoes SC -
  • 25.10 17:00  
    FC Vizela Académica de Coimbra -
  • 25.10 17:00  
    UD Oliveirense SC Covilha -
  • 25.10 17:00  
    Varzim SC GD Estoril Praia -
  • 25.10 17:00  
    UD Vilafranquense Casa Pia AC -

8. kolejka

  • 01.11  
    Académica de Coimbra UD Oliveirense -
  • 01.11  
    Casa Pia AC FC Penafiel -
  • 01.11  
    Academico de Viseu FC CD Feirense -
  • 01.11  
    GD Estoril Praia CD Cova Piedade -
  • 01.11  
    CD Mafra Varzim SC -
  • 01.11  
    GD Chaves UD Vilafranquense -
  • 01.11  
    Leixoes SC SL Benfica II -
  • 01.11  
    FC Arouca FC Vizela -
  • 01.11  
    SC Covilha Porto II -

9. kolejka

  • 08.11  
    CD Cova Piedade SL Benfica II -
  • 08.11  
    CD Feirense FC Arouca -
  • 08.11  
    Casa Pia AC SC Covilha -
  • 08.11  
    FC Penafiel GD Chaves -
  • 08.11  
    UD Oliveirense GD Estoril Praia -
  • 08.11  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -
  • 08.11  
    Porto II CD Mafra -
  • 08.11  
    FC Vizela Leixoes SC -
  • 08.11  
    UD Vilafranquense Académica de Coimbra -

10. kolejka

  • 29.11  
    CD Cova Piedade CD Feirense -
  • 29.11  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 29.11  
    CD Mafra UD Vilafranquense -
  • 29.11  
    GD Estoril Praia FC Vizela -
  • 29.11  
    GD Chaves Casa Pia AC -
  • 29.11  
    FC Arouca Porto II -
  • 29.11  
    Leixoes SC UD Oliveirense -
  • 29.11  
    SL Benfica II Varzim SC -
  • 29.11  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -

11. kolejka

  • 06.12  
    UD Vilafranquense GD Estoril Praia -
  • 06.12  
    Casa Pia AC CD Mafra -
  • 06.12  
    FC Vizela Academico de Viseu FC -
  • 06.12  
    Porto II Académica de Coimbra -
  • 06.12  
    FC Penafiel Leixoes SC -
  • 06.12  
    CD Feirense SL Benfica II -
  • 06.12  
    SC Covilha GD Chaves -
  • 06.12  
    UD Oliveirense FC Arouca -
  • 06.12  
    Varzim SC CD Cova Piedade -

12. kolejka

  • 20.12  
    Academico de Viseu FC GD Chaves -
  • 20.12  
    Académica de Coimbra Casa Pia AC -
  • 20.12  
    CD Mafra UD Oliveirense -
  • 20.12  
    CD Cova Piedade FC Penafiel -
  • 20.12  
    FC Arouca SC Covilha -
  • 20.12  
    SL Benfica II FC Vizela -
  • 20.12  
    Varzim SC CD Feirense -
  • 20.12  
    Leixoes SC UD Vilafranquense -
  • 20.12  
    GD Estoril Praia Porto II -

13. kolejka

  • 29.12  
    Casa Pia AC GD Estoril Praia -
  • 29.12  
    GD Chaves Académica de Coimbra -
  • 29.12  
    UD Vilafranquense FC Arouca -
  • 29.12  
    CD Feirense Leixoes SC -
  • 29.12  
    SC Covilha CD Mafra -
  • 29.12  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 29.12  
    FC Vizela Varzim SC -
  • 29.12  
    UD Oliveirense CD Cova Piedade -
  • 29.12  
    Porto II Academico de Viseu FC -

14. kolejka

  • 03.01  
    Academico de Viseu FC Casa Pia AC -
  • 03.01  
    CD Feirense FC Vizela -
  • 03.01  
    CD Mafra GD Chaves -
  • 03.01  
    CD Cova Piedade Porto II -
  • 03.01  
    GD Estoril Praia FC Penafiel -
  • 03.01  
    Varzim SC UD Vilafranquense -
  • 03.01  
    FC Arouca Académica de Coimbra -
  • 03.01  
    SL Benfica II UD Oliveirense -
  • 03.01  
    Leixoes SC SC Covilha -

15. kolejka

  • 10.01  
    Casa Pia AC FC Arouca -
  • 10.01  
    FC Penafiel Varzim SC -
  • 10.01  
    Académica de Coimbra CD Mafra -
  • 10.01  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 10.01  
    Porto II Leixoes SC -
  • 10.01  
    UD Vilafranquense Academico de Viseu FC -
  • 10.01  
    UD Oliveirense CD Feirense -
  • 10.01  
    GD Chaves GD Estoril Praia -
  • 10.01  
    FC Vizela CD Cova Piedade -

16. kolejka

  • 17.01  
    FC Vizela FC Penafiel -
  • 17.01  
    GD Estoril Praia SC Covilha -
  • 17.01  
    FC Arouca CD Mafra -
  • 17.01  
    Leixoes SC GD Chaves -
  • 17.01  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 17.01  
    CD Cova Piedade UD Vilafranquense -
  • 17.01  
    Academico de Viseu FC UD Oliveirense -
  • 17.01  
    Varzim SC Casa Pia AC -
  • 17.01  
    CD Feirense Porto II -

17. kolejka

  • 24.01  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -
  • 24.01  
    Porto II SL Benfica II -
  • 24.01  
    Casa Pia AC CD Cova Piedade -
  • 24.01  
    CD Mafra GD Estoril Praia -
  • 24.01  
    FC Penafiel CD Feirense -
  • 24.01  
    GD Chaves FC Arouca -
  • 24.01  
    SC Covilha Academico de Viseu FC -
  • 24.01  
    UD Oliveirense Varzim SC -
  • 24.01  
    UD Vilafranquense FC Vizela -

18. kolejka

  • 31.01  
    GD Chaves CD Feirense -
  • 31.01  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -
  • 31.01  
    SC Covilha FC Penafiel -
  • 31.01  
    FC Arouca GD Estoril Praia -
  • 31.01  
    CD Mafra CD Cova Piedade -
  • 31.01  
    UD Oliveirense FC Vizela -
  • 31.01  
    Casa Pia AC Leixoes SC -
  • 31.01  
    UD Vilafranquense SL Benfica II -
  • 31.01  
    Porto II Varzim SC -

19. kolejka

  • 07.02  
    Leixoes SC FC Arouca -
  • 07.02  
    Academico de Viseu FC CD Mafra -
  • 07.02  
    GD Estoril Praia Académica de Coimbra -
  • 07.02  
    SL Benfica II Casa Pia AC -
  • 07.02  
    FC Vizela Porto II -
  • 07.02  
    CD Cova Piedade SC Covilha -
  • 07.02  
    Varzim SC GD Chaves -
  • 07.02  
    FC Penafiel UD Oliveirense -
  • 07.02  
    CD Feirense UD Vilafranquense -

20. kolejka

  • 14.02  
    Académica de Coimbra CD Cova Piedade -
  • 14.02  
    GD Estoril Praia Academico de Viseu FC -
  • 14.02  
    Casa Pia AC CD Feirense -
  • 14.02  
    UD Vilafranquense FC Penafiel -
  • 14.02  
    Porto II UD Oliveirense -
  • 14.02  
    SC Covilha FC Vizela -
  • 14.02  
    FC Arouca Varzim SC -
  • 14.02  
    GD Chaves SL Benfica II -
  • 14.02  
    CD Mafra Leixoes SC -

21. kolejka

  • 21.02  
    FC Vizela Casa Pia AC -
  • 21.02  
    SL Benfica II CD Mafra -
  • 21.02  
    Leixoes SC GD Estoril Praia -
  • 21.02  
    FC Penafiel Porto II -
  • 21.02  
    Academico de Viseu FC FC Arouca -
  • 21.02  
    CD Cova Piedade GD Chaves -
  • 21.02  
    UD Oliveirense UD Vilafranquense -
  • 21.02  
    Varzim SC SC Covilha -
  • 21.02  
    CD Feirense Académica de Coimbra -

22. kolejka

  • 28.02  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 28.02  
    Casa Pia AC UD Oliveirense -
  • 28.02  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 28.02  
    GD Estoril Praia SL Benfica II -
  • 28.02  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 28.02  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 28.02  
    UD Vilafranquense Porto II -
  • 28.02  
    GD Chaves FC Vizela -
  • 28.02  
    SC Covilha CD Feirense -

23. kolejka

  • 07.03  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -
  • 07.03  
    UD Vilafranquense SC Covilha -
  • 07.03  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 07.03  
    CD Cova Piedade Academico de Viseu FC -
  • 07.03  
    FC Vizela CD Mafra -
  • 07.03  
    Porto II Casa Pia AC -
  • 07.03  
    CD Feirense GD Estoril Praia -
  • 07.03  
    SL Benfica II FC Arouca -
  • 07.03  
    UD Oliveirense GD Chaves -

24. kolejka

  • 14.03  
    GD Estoril Praia Varzim SC -
  • 14.03  
    Académica de Coimbra FC Vizela -
  • 14.03  
    GD Chaves Porto II -
  • 14.03  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 14.03  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 14.03  
    Casa Pia AC UD Vilafranquense -
  • 14.03  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -
  • 14.03  
    CD Mafra CD Feirense -
  • 14.03  
    FC Arouca FC Penafiel -

25. kolejka

  • 21.03  
    UD Oliveirense Académica de Coimbra -
  • 21.03  
    CD Cova Piedade GD Estoril Praia -
  • 21.03  
    Varzim SC CD Mafra -
  • 21.03  
    FC Penafiel Casa Pia AC -
  • 21.03  
    CD Feirense Academico de Viseu FC -
  • 21.03  
    FC Vizela FC Arouca -
  • 21.03  
    UD Vilafranquense GD Chaves -
  • 21.03  
    Porto II SC Covilha -
  • 21.03  
    SL Benfica II Leixoes SC -

26. kolejka

  • 28.03  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 28.03  
    Académica de Coimbra UD Vilafranquense -
  • 28.03  
    SC Covilha Casa Pia AC -
  • 28.03  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 28.03  
    GD Chaves FC Penafiel -
  • 28.03  
    CD Mafra Porto II -
  • 28.03  
    FC Arouca CD Feirense -
  • 28.03  
    GD Estoril Praia UD Oliveirense -
  • 28.03  
    Leixoes SC FC Vizela -

27. kolejka

  • 03.04  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 03.04  
    CD Feirense CD Cova Piedade -
  • 03.04  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -
  • 03.04  
    UD Vilafranquense CD Mafra -
  • 03.04  
    Porto II FC Arouca -
  • 03.04  
    Casa Pia AC GD Chaves -
  • 03.04  
    FC Vizela GD Estoril Praia -
  • 03.04  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 03.04  
    UD Oliveirense Leixoes SC -

28. kolejka

  • 11.04  
    CD Mafra Casa Pia AC -
  • 11.04  
    SL Benfica II CD Feirense -
  • 11.04  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 11.04  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 11.04  
    GD Chaves SC Covilha -
  • 11.04  
    Academico de Viseu FC FC Vizela -
  • 11.04  
    FC Arouca UD Oliveirense -
  • 11.04  
    CD Cova Piedade Varzim SC -
  • 11.04  
    GD Estoril Praia UD Vilafranquense -

29. kolejka

  • 18.04  
    GD Chaves Academico de Viseu FC -
  • 18.04  
    Casa Pia AC Académica de Coimbra -
  • 18.04  
    FC Penafiel CD Cova Piedade -
  • 18.04  
    FC Vizela SL Benfica II -
  • 18.04  
    SC Covilha FC Arouca -
  • 18.04  
    CD Feirense Varzim SC -
  • 18.04  
    UD Oliveirense CD Mafra -
  • 18.04  
    UD Vilafranquense Leixoes SC -
  • 18.04  
    Porto II GD Estoril Praia -

30. kolejka

  • 25.04  
    GD Estoril Praia Casa Pia AC -
  • 25.04  
    Leixoes SC CD Feirense -
  • 25.04  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 25.04  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 25.04  
    Académica de Coimbra GD Chaves -
  • 25.04  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 25.04  
    Varzim SC FC Vizela -
  • 25.04  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 25.04  
    FC Arouca UD Vilafranquense -

31. kolejka

  • 02.05  
    FC Vizela CD Feirense -
  • 02.05  
    GD Chaves CD Mafra -
  • 02.05  
    Casa Pia AC Academico de Viseu FC -
  • 02.05  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 02.05  
    Académica de Coimbra FC Arouca -
  • 02.05  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 02.05  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 02.05  
    UD Vilafranquense Varzim SC -
  • 02.05  
    UD Oliveirense SL Benfica II -

32. kolejka

  • 09.05  
    Leixoes SC Porto II -
  • 09.05  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 09.05  
    CD Cova Piedade FC Vizela -
  • 09.05  
    FC Arouca Casa Pia AC -
  • 09.05  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 09.05  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 09.05  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 09.05  
    Academico de Viseu FC UD Vilafranquense -
  • 09.05  
    CD Feirense UD Oliveirense -

33. kolejka

  • 16.05  
    FC Penafiel FC Vizela -
  • 16.05  
    Porto II CD Feirense -
  • 16.05  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 16.05  
    Académica de Coimbra SL Benfica II -
  • 16.05  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -
  • 16.05  
    Casa Pia AC Varzim SC -
  • 16.05  
    UD Vilafranquense CD Cova Piedade -
  • 16.05  
    GD Chaves Leixoes SC -
  • 16.05  
    CD Mafra FC Arouca -

34. kolejka

  • 19.05  
    FC Vizela UD Vilafranquense -
  • 19.05  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 19.05  
    GD Estoril Praia CD Mafra -
  • 19.05  
    CD Cova Piedade Casa Pia AC -
  • 19.05  
    CD Feirense FC Penafiel -
  • 19.05  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -
  • 19.05  
    Varzim SC UD Oliveirense -
  • 19.05  
    FC Arouca GD Chaves -
  • 19.05  
    SL Benfica II Porto II -