Portugalia - Primeira Liga

31. kolejka - Primeira Liga

Tabela Primeira Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sporting Lizbona 31 79   24 7 0   56 - 15 41
2 FC Porto 30 70   21 7 2   61 - 27 34
3 SL Benfica Lizbona 30 66   20 6 4   58 - 21 37
4 Sporting Braga 31 59   18 5 8   50 - 31 19
5 FC Paços de Ferreira 31 49   14 7 10   36 - 36 0
6 Vitoria Guimaraes SC 30 41   12 5 13   33 - 37 -4
7 CD Santa Clara 30 37   10 7 13   37 - 35 2
8 Moreirense FC 30 36   8 12 10   29 - 38 -9
9 Gil Vicente FC 31 35   10 5 16   29 - 39 -10
10 CD Tondela 30 35   10 5 15   32 - 49 -17
11 Portimonense SC 30 34   9 7 14   33 - 37 -4
12 Os Belenenses SAD 30 34   7 13 10   21 - 28 -7
13 CS Marítimo Funchal 31 33   10 3 18   25 - 41 -16
14 FC Famalicão 30 31   7 10 13   34 - 44 -10
15 Rio Ave FC 31 31   6 13 12   23 - 35 -12
16 Boavista FC 30 29   6 11 13   35 - 46 -11
17 SC Farense 30 27   6 9 15   27 - 37 -10
18 CD Nacional Funchal 30 24   6 6 18   26 - 49 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

32. kolejka (następna)

  • 09.05 16:00
  • 09.05 21:00
  • 10.05 19:00
  • 10.05 21:15
  • 11.05 17:00
  • 11.05 17:00
  • 11.05 19:00
  • 11.05 21:30
  • 12.05 21:15

Strzelcy Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Haris Seferović(SL Benfica Lizbona) 18 0
Pedro António Pereira Gonçalves(Sporting Lizbona) 18 1
Mario González Gutiérrez(CD Tondela) 13 0

Kartkowicze Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ygor Nogueira de Paula(Gil Vicente FC) 2 10 12
Chidozie Collins Awaziem(Boavista FC) 2 8 10
Fransérgio Rodrigues Barbosa(Sporting Braga) 2 7 9

Terminarz / Wyniki Primeira Liga

31. kolejka

32. kolejka

  • 09.05 16:00  
    FC Paços de Ferreira CS Marítimo Funchal -
  • 09.05 21:00  
    Gil Vicente FC Sporting Braga -
  • 10.05 19:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 10.05 21:15  
    FC Porto SC Farense -
  • 11.05 17:00  
    CD Tondela Os Belenenses SAD -
  • 11.05 17:00  
    CD Santa Clara Rio Ave FC -
  • 11.05 19:00  
    CD Nacional Funchal SL Benfica Lizbona -
  • 11.05 21:30  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 12.05 21:15  
    Vitoria Guimaraes SC FC Famalicão -

33. kolejka

  • 14.05 20:00  
    FC Paços de Ferreira Gil Vicente FC -
  • 14.05 22:15  
    Sporting Braga Moreirense FC -
  • 15.05 16:30  
    Boavista FC Portimonense SC -
  • 15.05 16:30  
    SC Farense CD Tondela -
  • 15.05 19:00  
    SL Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 15.05 21:30  
    Rio Ave FC FC Porto -
  • 16.05 16:00  
    FC Famalicão CD Nacional Funchal -
  • 16.05 18:00  
    Os Belenenses SAD CD Santa Clara -
  • 16.05 21:00  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes SC -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    CD Tondela FC Paços de Ferreira -
  • 19.05 17:00  
    Moreirense FC FC Famalicão -
  • 19.05 17:00  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 19.05 17:00  
    Sporting Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 19.05 17:00  
    Gil Vicente FC Boavista FC -
  • 19.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC SL Benfica Lizbona -
  • 19.05 17:00  
    FC Porto Os Belenenses SAD -
  • 19.05 17:00  
    CD Santa Clara SC Farense -
  • 19.05 17:00  
    CD Nacional Funchal Rio Ave FC -