Portugalia - Primeira Liga

2. kolejka - Primeira Liga

Tabela Primeira Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Porto 2 6   2 0 0   8 - 1 7
2 SL Benfica Lizbona 2 6   2 0 0   7 - 1 6
3 CD Santa Clara 2 6   2 0 0   3 - 0 3
4 CD Nacional Funchal 2 4   1 1 0   4 - 3 1
5 Sporting Lizbona 1 3   1 0 0   2 - 0 2
6 Gil Vicente FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Os Belenenses SAD 2 3   1 0 1   2 - 2 0
8 Moreirense FC 2 3   1 0 1   2 - 2 0
9 CS Marítimo Funchal 2 3   1 0 1   2 - 3 -1
10 FC Famalicão 2 3   1 0 1   3 - 6 -3
11 Rio Ave FC 2 2   0 2 0   1 - 1 0
12 CD Tondela 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
13 Portimonense SC 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
14 Vitoria Guimaraes SC 2 1   0 1 1   0 - 1 -1
15 FC Paços de Ferreira 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
16 Boavista FC 2 1   0 1 1   3 - 8 -5
17 Sporting Braga 2 0   0 0 2   1 - 4 -3
18 SC Farense 2 0   0 0 2   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

3. kolejka (następna)

  • 02.10 20:00
  • 02.10 22:15
  • 03.10 17:00
  • 03.10 19:30
  • 03.10 22:00
  • 04.10 16:30
  • 04.10 19:30
  • 04.10 19:30
  • 04.10 22:00

Strzelcy Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Thiago Santos Santana(CD Santa Clara) 3 0
Gian-Luca Waldschmidt(SL Benfica Lizbona) 2 0
Gustavo Affonso Sauerbeck(Boavista FC) 2 0

Kartkowicze Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Fábio Diogo Agrela Ferreira(CS Marítimo Funchal) 1 0 1
Rafael Garcia Tonioli Defendi(SC Farense) 1 0 1
Raúl Michel Melo da Silva(Sporting Braga) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Primeira Liga

3. kolejka

  • 02.10 20:00  
    Moreirense FC Boavista FC -
  • 02.10 22:15  
    Vitoria Guimaraes SC FC Paços de Ferreira -
  • 03.10 17:00  
    CD Santa Clara Gil Vicente FC -
  • 03.10 19:30  
    FC Porto CS Marítimo Funchal -
  • 03.10 22:00  
    CD Tondela Sporting Braga -
  • 04.10 16:30  
    CD Nacional Funchal Os Belenenses SAD -
  • 04.10 19:30  
    FC Famalicão Rio Ave FC -
  • 04.10 19:30  
    SL Benfica Lizbona SC Farense -
  • 04.10 22:00  
    Portimonense SC Sporting Lizbona -

4. kolejka

  • 18.10 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Santa Clara -
  • 18.10 17:00  
    Gil Vicente FC CD Tondela -
  • 18.10 17:00  
    Sporting Braga CD Nacional Funchal -
  • 18.10 17:00  
    Boavista FC Vitoria Guimaraes SC -
  • 18.10 17:00  
    Os Belenenses SAD Moreirense FC -
  • 18.10 17:00  
    Sporting Lizbona FC Porto -
  • 18.10 17:00  
    Rio Ave FC SL Benfica Lizbona -
  • 18.10 17:00  
    SC Farense FC Famalicão -
  • 18.10 17:00  
    CS Marítimo Funchal Portimonense SC -

5. kolejka

  • 25.10 17:00  
    Moreirense FC CS Marítimo Funchal -
  • 25.10 17:00  
    FC Porto Gil Vicente FC -
  • 25.10 17:00  
    CD Tondela Portimonense SC -
  • 25.10 17:00  
    SC Farense Rio Ave FC -
  • 25.10 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Sporting Braga -
  • 25.10 17:00  
    SL Benfica Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 25.10 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Lizbona -
  • 25.10 17:00  
    CD Nacional Funchal FC Paços de Ferreira -
  • 25.10 17:00  
    FC Famalicão Boavista FC -

6. kolejka

  • 01.11 17:00  
    Sporting Lizbona CD Tondela -
  • 01.11 17:00  
    Rio Ave FC Moreirense FC -
  • 01.11 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -
  • 01.11 17:00  
    Sporting Braga FC Famalicão -
  • 01.11 17:00  
    Gil Vicente FC Vitoria Guimaraes SC -
  • 01.11 17:00  
    Os Belenenses SAD SC Farense -
  • 01.11 17:00  
    Portimonense SC CD Santa Clara -
  • 01.11 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Nacional Funchal -
  • 01.11 17:00  
    Boavista FC SL Benfica Lizbona -

7. kolejka

  • 08.11 17:00  
    CD Tondela CD Santa Clara -
  • 08.11 17:00  
    SC Farense Boavista FC -
  • 08.11 17:00  
    Os Belenenses SAD Rio Ave FC -
  • 08.11 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Sporting Lizbona -
  • 08.11 17:00  
    SL Benfica Lizbona Sporting Braga -
  • 08.11 17:00  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -
  • 08.11 17:00  
    FC Famalicão CS Marítimo Funchal -
  • 08.11 17:00  
    FC Porto Portimonense SC -
  • 08.11 17:00  
    CD Nacional Funchal Gil Vicente FC -

8. kolejka

  • 29.11 17:00  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes SC -
  • 29.11 17:00  
    CD Santa Clara FC Porto -
  • 29.11 17:00  
    Sporting Braga SC Farense -
  • 29.11 17:00  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -
  • 29.11 17:00  
    Gil Vicente FC Rio Ave FC -
  • 29.11 17:00  
    Boavista FC Os Belenenses SAD -
  • 29.11 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Famalicão -
  • 29.11 17:00  
    Portimonense SC CD Nacional Funchal -
  • 29.11 17:00  
    CS Marítimo Funchal SL Benfica Lizbona -

9. kolejka

  • 06.12 17:00  
    FC Porto CD Tondela -
  • 06.12 17:00  
    Rio Ave FC Boavista FC -
  • 06.12 17:00  
    SC Farense CS Marítimo Funchal -
  • 06.12 17:00  
    CD Nacional Funchal CD Santa Clara -
  • 06.12 17:00  
    FC Famalicão Sporting Lizbona -
  • 06.12 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Portimonense SC -
  • 06.12 17:00  
    Moreirense FC Gil Vicente FC -
  • 06.12 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Braga -
  • 06.12 17:00  
    SL Benfica Lizbona FC Paços de Ferreira -

10. kolejka

  • 20.12 17:00  
    CD Santa Clara Vitoria Guimaraes SC -
  • 20.12 17:00  
    CS Marítimo Funchal Os Belenenses SAD -
  • 20.12 17:00  
    Portimonense SC FC Famalicão -
  • 20.12 17:00  
    Sporting Lizbona SC Farense -
  • 20.12 17:00  
    FC Porto CD Nacional Funchal -
  • 20.12 17:00  
    CD Tondela Moreirense FC -
  • 20.12 17:00  
    Gil Vicente FC SL Benfica Lizbona -
  • 20.12 17:00  
    Sporting Braga Rio Ave FC -
  • 20.12 17:00  
    FC Paços de Ferreira Boavista FC -

11. kolejka

  • 27.12 17:00  
    SL Benfica Lizbona Portimonense SC -
  • 27.12 17:00  
    Boavista FC Sporting Braga -
  • 27.12 17:00  
    Moreirense FC CD Santa Clara -
  • 27.12 17:00  
    Rio Ave FC CS Marítimo Funchal -
  • 27.12 17:00  
    SC Farense FC Paços de Ferreira -
  • 27.12 17:00  
    CD Nacional Funchal CD Tondela -
  • 27.12 17:00  
    FC Famalicão Gil Vicente FC -
  • 27.12 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Lizbona -
  • 27.12 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC FC Porto -

12. kolejka

  • 03.01 17:00  
    CD Tondela FC Famalicão -
  • 03.01 17:00  
    FC Porto Moreirense FC -
  • 03.01 17:00  
    Sporting Lizbona Sporting Braga -
  • 03.01 17:00  
    Portimonense SC SC Farense -
  • 03.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal Boavista FC -
  • 03.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Rio Ave FC -
  • 03.01 17:00  
    Gil Vicente FC Os Belenenses SAD -
  • 03.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC CD Nacional Funchal -
  • 03.01 17:00  
    CD Santa Clara SL Benfica Lizbona -

13. kolejka

  • 10.01 17:00  
    Boavista FC CD Santa Clara -
  • 10.01 17:00  
    CD Nacional Funchal Sporting Lizbona -
  • 10.01 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Paços de Ferreira -
  • 10.01 17:00  
    SL Benfica Lizbona CD Tondela -
  • 10.01 17:00  
    FC Famalicão FC Porto -
  • 10.01 17:00  
    Moreirense FC Vitoria Guimaraes SC -
  • 10.01 17:00  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -
  • 10.01 17:00  
    SC Farense Gil Vicente FC -
  • 10.01 17:00  
    Rio Ave FC Portimonense SC -

14. kolejka

  • 17.01 17:00  
    Gil Vicente FC CS Marítimo Funchal -
  • 17.01 17:00  
    Portimonense SC Os Belenenses SAD -
  • 17.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC SC Farense -
  • 17.01 17:00  
    FC Porto SL Benfica Lizbona -
  • 17.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Braga -
  • 17.01 17:00  
    CD Nacional Funchal Moreirense FC -
  • 17.01 17:00  
    CD Santa Clara FC Famalicão -
  • 17.01 17:00  
    CD Tondela Boavista FC -
  • 17.01 17:00  
    Sporting Lizbona Rio Ave FC -

15. kolejka

  • 24.01 17:00  
    Sporting Braga Gil Vicente FC -
  • 24.01 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Tondela -
  • 24.01 17:00  
    FC Famalicão Vitoria Guimaraes SC -
  • 24.01 17:00  
    SL Benfica Lizbona CD Nacional Funchal -
  • 24.01 17:00  
    Rio Ave FC CD Santa Clara -
  • 24.01 17:00  
    SC Farense FC Porto -
  • 24.01 17:00  
    Moreirense FC Portimonense SC -
  • 24.01 17:00  
    Boavista FC Sporting Lizbona -
  • 24.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Paços de Ferreira -

16. kolejka

  • 31.01 17:00  
    CD Tondela SC Farense -
  • 31.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC CS Marítimo Funchal -
  • 31.01 17:00  
    Moreirense FC Sporting Braga -
  • 31.01 17:00  
    Sporting Lizbona SL Benfica Lizbona -
  • 31.01 17:00  
    FC Porto Rio Ave FC -
  • 31.01 17:00  
    Portimonense SC Boavista FC -
  • 31.01 17:00  
    CD Santa Clara Os Belenenses SAD -
  • 31.01 17:00  
    CD Nacional Funchal FC Famalicão -
  • 31.01 17:00  
    Gil Vicente FC FC Paços de Ferreira -

17. kolejka

  • 03.02 17:00  
    Sporting Braga Portimonense SC -
  • 03.02 17:00  
    Rio Ave FC CD Nacional Funchal -
  • 03.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Lizbona -
  • 03.02 17:00  
    SL Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes SC -
  • 03.02 17:00  
    SC Farense CD Santa Clara -
  • 03.02 17:00  
    Boavista FC Gil Vicente FC -
  • 03.02 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Porto -
  • 03.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Tondela -
  • 03.02 17:00  
    FC Famalicão Moreirense FC -

18. kolejka

  • 07.02 17:00  
    SL Benfica Lizbona FC Famalicão -
  • 07.02 17:00  
    Boavista FC CD Nacional Funchal -
  • 07.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Santa Clara -
  • 07.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Portimonense SC -
  • 07.02 17:00  
    SC Farense Moreirense FC -
  • 07.02 17:00  
    Os Belenenses SAD Vitoria Guimaraes SC -
  • 07.02 17:00  
    Gil Vicente FC Sporting Lizbona -
  • 07.02 17:00  
    Sporting Braga FC Porto -
  • 07.02 17:00  
    Rio Ave FC CD Tondela -

19. kolejka

  • 14.02 17:00  
    FC Famalicão Os Belenenses SAD -
  • 14.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Rio Ave FC -
  • 14.02 17:00  
    Moreirense FC SL Benfica Lizbona -
  • 14.02 17:00  
    CD Nacional Funchal SC Farense -
  • 14.02 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Braga -
  • 14.02 17:00  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 14.02 17:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 14.02 17:00  
    Portimonense SC Gil Vicente FC -
  • 14.02 17:00  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -

20. kolejka

  • 21.02 17:00  
    Gil Vicente FC CD Santa Clara -
  • 21.02 17:00  
    Rio Ave FC FC Famalicão -
  • 21.02 17:00  
    SC Farense SL Benfica Lizbona -
  • 21.02 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Nacional Funchal -
  • 21.02 17:00  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 21.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Vitoria Guimaraes SC -
  • 21.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Porto -
  • 21.02 17:00  
    Sporting Braga CD Tondela -
  • 21.02 17:00  
    Sporting Lizbona Portimonense SC -

21. kolejka

  • 28.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Boavista FC -
  • 28.02 17:00  
    FC Famalicão SC Farense -
  • 28.02 17:00  
    Moreirense FC Os Belenenses SAD -
  • 28.02 17:00  
    SL Benfica Lizbona Rio Ave FC -
  • 28.02 17:00  
    FC Porto Sporting Lizbona -
  • 28.02 17:00  
    CD Santa Clara FC Paços de Ferreira -
  • 28.02 17:00  
    Portimonense SC CS Marítimo Funchal -
  • 28.02 17:00  
    CD Nacional Funchal Sporting Braga -
  • 28.02 17:00  
    CD Tondela Gil Vicente FC -

22. kolejka

  • 07.03 17:00  
    Portimonense SC CD Tondela -
  • 07.03 17:00  
    Rio Ave FC SC Farense -
  • 07.03 17:00  
    Boavista FC FC Famalicão -
  • 07.03 17:00  
    Sporting Lizbona CD Santa Clara -
  • 07.03 17:00  
    Gil Vicente FC FC Porto -
  • 07.03 17:00  
    Sporting Braga Vitoria Guimaraes SC -
  • 07.03 17:00  
    Os Belenenses SAD SL Benfica Lizbona -
  • 07.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Nacional Funchal -
  • 07.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -

23. kolejka

  • 14.03 17:00  
    CD Nacional Funchal CS Marítimo Funchal -
  • 14.03 17:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 14.03 17:00  
    CD Tondela Sporting Lizbona -
  • 14.03 17:00  
    CD Santa Clara Portimonense SC -
  • 14.03 17:00  
    SL Benfica Lizbona Boavista FC -
  • 14.03 17:00  
    FC Porto FC Paços de Ferreira -
  • 14.03 17:00  
    FC Famalicão Sporting Braga -
  • 14.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Gil Vicente FC -
  • 14.03 17:00  
    SC Farense Os Belenenses SAD -

24. kolejka

  • 21.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira Moreirense FC -
  • 21.03 17:00  
    Sporting Braga SL Benfica Lizbona -
  • 21.03 17:00  
    Portimonense SC FC Porto -
  • 21.03 17:00  
    Sporting Lizbona Vitoria Guimaraes SC -
  • 21.03 17:00  
    Boavista FC SC Farense -
  • 21.03 17:00  
    Gil Vicente FC CD Nacional Funchal -
  • 21.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Famalicão -
  • 21.03 17:00  
    Rio Ave FC Os Belenenses SAD -
  • 21.03 17:00  
    CD Santa Clara CD Tondela -

25. kolejka

  • 03.04 17:00  
    FC Porto CD Santa Clara -
  • 03.04 17:00  
    CD Nacional Funchal Portimonense SC -
  • 03.04 17:00  
    SL Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 03.04 17:00  
    Moreirense FC Sporting Lizbona -
  • 03.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC CD Tondela -
  • 03.04 17:00  
    SC Farense Sporting Braga -
  • 03.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Boavista FC -
  • 03.04 17:00  
    Rio Ave FC Gil Vicente FC -
  • 03.04 17:00  
    FC Famalicão FC Paços de Ferreira -

26. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Sporting Lizbona FC Famalicão -
  • 11.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira SL Benfica Lizbona -
  • 11.04 17:00  
    CD Santa Clara CD Nacional Funchal -
  • 11.04 17:00  
    Sporting Braga Os Belenenses SAD -
  • 11.04 17:00  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes SC -
  • 11.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal SC Farense -
  • 11.04 17:00  
    Boavista FC Rio Ave FC -
  • 11.04 17:00  
    Gil Vicente FC Moreirense FC -
  • 11.04 17:00  
    CD Tondela FC Porto -

27. kolejka

  • 18.04 17:00  
    SL Benfica Lizbona Gil Vicente FC -
  • 18.04 17:00  
    Os Belenenses SAD CS Marítimo Funchal -
  • 18.04 17:00  
    Boavista FC FC Paços de Ferreira -
  • 18.04 17:00  
    SC Farense Sporting Lizbona -
  • 18.04 17:00  
    Moreirense FC CD Tondela -
  • 18.04 17:00  
    FC Famalicão Portimonense SC -
  • 18.04 17:00  
    CD Nacional Funchal FC Porto -
  • 18.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC CD Santa Clara -
  • 18.04 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Braga -

28. kolejka

  • 21.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal Rio Ave FC -
  • 21.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira SC Farense -
  • 21.04 17:00  
    Gil Vicente FC FC Famalicão -
  • 21.04 17:00  
    FC Porto Vitoria Guimaraes SC -
  • 21.04 17:00  
    Sporting Braga Boavista FC -
  • 21.04 17:00  
    Portimonense SC SL Benfica Lizbona -
  • 21.04 17:00  
    Sporting Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 21.04 17:00  
    CD Tondela CD Nacional Funchal -
  • 21.04 17:00  
    CD Santa Clara Moreirense FC -

29. kolejka

  • 25.04 17:00  
    SL Benfica Lizbona CD Santa Clara -
  • 25.04 17:00  
    FC Famalicão CD Tondela -
  • 25.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Gil Vicente FC -
  • 25.04 17:00  
    Rio Ave FC FC Paços de Ferreira -
  • 25.04 17:00  
    Sporting Braga Sporting Lizbona -
  • 25.04 17:00  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 25.04 17:00  
    CD Nacional Funchal Vitoria Guimaraes SC -
  • 25.04 17:00  
    SC Farense Portimonense SC -
  • 25.04 17:00  
    Moreirense FC FC Porto -

30. kolejka

  • 02.05 17:00  
    Portimonense SC Rio Ave FC -
  • 02.05 17:00  
    FC Porto FC Famalicão -
  • 02.05 17:00  
    Sporting Lizbona CD Nacional Funchal -
  • 02.05 17:00  
    CD Tondela SL Benfica Lizbona -
  • 02.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Os Belenenses SAD -
  • 02.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Braga -
  • 02.05 17:00  
    CD Santa Clara Boavista FC -
  • 02.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Moreirense FC -
  • 02.05 17:00  
    Gil Vicente FC SC Farense -

31. kolejka

  • 09.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Gil Vicente FC -
  • 09.05 17:00  
    Moreirense FC CD Nacional Funchal -
  • 09.05 17:00  
    Sporting Braga FC Paços de Ferreira -
  • 09.05 17:00  
    Os Belenenses SAD Portimonense SC -
  • 09.05 17:00  
    SC Farense Vitoria Guimaraes SC -
  • 09.05 17:00  
    SL Benfica Lizbona FC Porto -
  • 09.05 17:00  
    FC Famalicão CD Santa Clara -
  • 09.05 17:00  
    Boavista FC CD Tondela -
  • 09.05 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Lizbona -

32. kolejka

  • 12.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC FC Famalicão -
  • 12.05 17:00  
    CD Tondela Os Belenenses SAD -
  • 12.05 17:00  
    CD Santa Clara Rio Ave FC -
  • 12.05 17:00  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 12.05 17:00  
    Gil Vicente FC Sporting Braga -
  • 12.05 17:00  
    CD Nacional Funchal SL Benfica Lizbona -
  • 12.05 17:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 12.05 17:00  
    FC Porto SC Farense -
  • 12.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira CS Marítimo Funchal -

33. kolejka

  • 16.05 17:00  
    Boavista FC Portimonense SC -
  • 16.05 17:00  
    SL Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 16.05 17:00  
    SC Farense CD Tondela -
  • 16.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes SC -
  • 16.05 17:00  
    Rio Ave FC FC Porto -
  • 16.05 17:00  
    FC Famalicão CD Nacional Funchal -
  • 16.05 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Santa Clara -
  • 16.05 17:00  
    Sporting Braga Moreirense FC -
  • 16.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Gil Vicente FC -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    CD Tondela FC Paços de Ferreira -
  • 19.05 17:00  
    Moreirense FC FC Famalicão -
  • 19.05 17:00  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 19.05 17:00  
    Sporting Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 19.05 17:00  
    Gil Vicente FC Boavista FC -
  • 19.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC SL Benfica Lizbona -
  • 19.05 17:00  
    FC Porto Os Belenenses SAD -
  • 19.05 17:00  
    CD Santa Clara SC Farense -
  • 19.05 17:00  
    CD Nacional Funchal Rio Ave FC -