Portugalia - Primeira Liga

6. kolejka - Primeira Liga

  • 17.09 21:15
  • 18.09 16:30
  • 18.09 19:00
  • 18.09 21:30
  • 19.09 16:30
  • 19.09 19:00
  • 19.09 21:30
  • 20.09 20:00
  • 20.09 22:15

Tabela Primeira Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SL Benfica Lizbona 5 15   5 0 0   13 - 2 11
2 GD Estoril Praia 5 13   4 1 0   9 - 3 6
3 Sporting Lizbona 5 11   3 2 0   9 - 3 6
4 FC Porto 5 11   3 2 0   9 - 3 6
5 Boavista FC 5 8   2 2 1   7 - 5 2
6 Sporting Braga 5 8   2 2 1   6 - 4 2
7 Gil Vicente FC 5 7   2 1 2   6 - 5 1
8 FC Paços de Ferreira 5 7   2 1 2   4 - 6 -2
9 Portimonense SC 5 7   2 1 2   5 - 3 2
10 Vitoria Guimaraes SC 5 6   1 3 1   4 - 1 3
11 CS Marítimo Funchal 5 5   1 2 2   6 - 8 -2
12 FC Vizela 5 5   1 2 2   5 - 11 -6
13 FC Arouca 5 4   1 1 3   4 - 10 -6
14 CD Santa Clara 5 4   1 1 3   3 - 12 -9
15 Moreirense FC 5 3   0 3 2   8 - 10 -2
16 CD Tondela 5 3   1 0 4   6 - 9 -3
17 FC Famalicão 5 2   0 2 3   5 - 9 -4
18 Os Belenenses SAD 5 2   0 2 3   2 - 7 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

7. kolejka (następna)

  • 24.09 20:00
  • 24.09 22:15
  • 25.09 16:30
  • 25.09 19:00
  • 25.09 21:30
  • 26.09 19:00
  • 26.09 21:30
  • 27.09 20:00
  • 27.09 22:15

Strzelcy Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Francisco José Navarro Aliaga(Gil Vicente FC) 4 0
Antonio Martínez López(FC Porto) 3 0
Pedro António Pereira Gonçalves(Sporting Lizbona) 3 0

Kartkowicze Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alfa Semedo Esteves(Vitoria Guimaraes SC) 2 1 3
André Filipe Cunha Vidigal(CS Marítimo Funchal) 1 3 4
Dopanga Loockman Trova Boni(Os Belenenses SAD) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Primeira Liga

6. kolejka

  • 17.09 21:15  
    Portimonense SC CD Santa Clara -
  • 18.09 16:30  
    FC Famalicão CS Marítimo Funchal -
  • 18.09 19:00  
    Os Belenenses SAD Gil Vicente FC -
  • 18.09 21:30  
    FC Arouca Vitoria Guimaraes SC -
  • 19.09 16:30  
    FC Vizela FC Paços de Ferreira -
  • 19.09 19:00  
    FC Porto Moreirense FC -
  • 19.09 21:30  
    GD Estoril Praia Sporting Lizbona -
  • 20.09 20:00  
    SL Benfica Lizbona Boavista FC -
  • 20.09 22:15  
    Sporting Braga CD Tondela -

7. kolejka

  • 24.09 20:00  
    Sporting Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 24.09 22:15  
    Gil Vicente FC FC Porto -
  • 25.09 16:30  
    Moreirense FC FC Arouca -
  • 25.09 19:00  
    Vitoria Guimaraes SC SL Benfica Lizbona -
  • 25.09 21:30  
    CD Tondela FC Famalicão -
  • 26.09 19:00  
    CD Santa Clara Sporting Braga -
  • 26.09 21:30  
    Portimonense SC FC Vizela -
  • 27.09 20:00  
    FC Paços de Ferreira Os Belenenses SAD -
  • 27.09 22:15  
    Boavista FC GD Estoril Praia -

8. kolejka

  • 01.10 20:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -
  • 01.10 22:15  
    FC Famalicão Vitoria Guimaraes SC -
  • 02.10 16:30  
    FC Vizela CD Santa Clara -
  • 02.10 19:00  
    FC Porto FC Paços de Ferreira -
  • 02.10 21:30  
    FC Arouca Sporting Lizbona -
  • 03.10 16:30  
    Os Belenenses SAD CD Tondela -
  • 03.10 19:00  
    GD Estoril Praia Gil Vicente FC -
  • 03.10 19:00  
    SL Benfica Lizbona Portimonense SC -
  • 03.10 21:30  
    Sporting Braga Boavista FC -

9. kolejka

  • 22.10 21:15  
    Vitoria Guimaraes SC CS Marítimo Funchal -
  • 23.10 16:30  
    CD Santa Clara FC Famalicão -
  • 23.10 19:00  
    CD Tondela FC Porto -
  • 23.10 21:30  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -
  • 24.10 16:30  
    FC Paços de Ferreira FC Arouca -
  • 24.10 19:00  
    FC Vizela SL Benfica Lizbona -
  • 24.10 21:30  
    Portimonense SC GD Estoril Praia -
  • 25.10 20:00  
    Gil Vicente FC Sporting Braga -
  • 25.10 22:15  
    Boavista FC Os Belenenses SAD -

10. kolejka

  • 29.10 21:15  
    FC Arouca CD Tondela -
  • 30.10 18:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 30.10 20:00  
    GD Estoril Praia SL Benfica Lizbona -
  • 30.10 22:15  
    Sporting Lizbona Vitoria Guimaraes SC -
  • 31.10 16:30  
    CS Marítimo Funchal Gil Vicente FC -
  • 31.10 19:00  
    Os Belenenses SAD CD Santa Clara -
  • 31.10 21:30  
    FC Famalicão FC Vizela -
  • 01.11 20:00  
    Sporting Braga Portimonense SC -
  • 01.11 22:15  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -

11. kolejka

  • 05.11 20:00  
    Gil Vicente FC FC Arouca -
  • 05.11 22:15  
    Boavista FC FC Famalicão -
  • 06.11 16:30  
    FC Vizela GD Estoril Praia -
  • 06.11 19:00  
    Portimonense SC Os Belenenses SAD -
  • 07.11 15:00  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 07.11 18:00  
    CD Santa Clara FC Porto -
  • 07.11 20:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Lizbona -
  • 07.11 22:15  
    SL Benfica Lizbona Sporting Braga -
  • 10.11 21:30  
    Vitoria Guimaraes SC Moreirense FC -

12. kolejka

  • 26.11 21:15  
    Moreirense FC Gil Vicente FC -
  • 27.11 16:30  
    FC Famalicão Portimonense SC -
  • 27.11 19:00  
    FC Arouca Boavista FC -
  • 27.11 21:30  
    Os Belenenses SAD SL Benfica Lizbona -
  • 28.11 16:30  
    CS Marítimo Funchal FC Paços de Ferreira -
  • 28.11 19:00  
    Sporting Lizbona CD Tondela -
  • 28.11 21:30  
    FC Porto Vitoria Guimaraes SC -
  • 29.11 21:15  
    GD Estoril Praia CD Santa Clara -
  • 30.11 21:15  
    Sporting Braga FC Vizela -

13. kolejka

  • 03.12 20:00  
    Portimonense SC FC Porto -
  • 03.12 22:15  
    SL Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 04.12 16:30  
    CD Tondela Moreirense FC -
  • 04.12 19:00  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 04.12 21:30  
    FC Paços de Ferreira Vitoria Guimaraes SC -
  • 05.12 16:30  
    CD Santa Clara FC Arouca -
  • 05.12 19:00  
    Gil Vicente FC FC Famalicão -
  • 05.12 21:30  
    Sporting Braga GD Estoril Praia -
  • 06.12 21:15  
    FC Vizela Os Belenenses SAD -

14. kolejka

  • 12.12  
    FC Porto Sporting Braga -
  • 12.12  
    FC Paços de Ferreira Gil Vicente FC -
  • 12.12  
    FC Famalicão SL Benfica Lizbona -
  • 12.12  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 12.12  
    Moreirense FC Portimonense SC -
  • 12.12  
    FC Arouca FC Vizela -
  • 12.12  
    Os Belenenses SAD GD Estoril Praia -
  • 12.12  
    CS Marítimo Funchal CD Santa Clara -
  • 12.12  
    Vitoria Guimaraes SC CD Tondela -

15. kolejka

  • 19.12  
    FC Vizela FC Porto -
  • 19.12  
    GD Estoril Praia FC Famalicão -
  • 19.12  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 19.12  
    CD Santa Clara Vitoria Guimaraes SC -
  • 19.12  
    SL Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 19.12  
    Sporting Braga Os Belenenses SAD -
  • 19.12  
    CD Tondela FC Paços de Ferreira -
  • 19.12  
    Gil Vicente FC Sporting Lizbona -
  • 19.12  
    Portimonense SC FC Arouca -

16. kolejka

  • 29.12  
    Vitoria Guimaraes SC Boavista FC -
  • 29.12  
    CS Marítimo Funchal FC Vizela -
  • 29.12  
    FC Arouca Sporting Braga -
  • 29.12  
    FC Paços de Ferreira CD Santa Clara -
  • 29.12  
    FC Famalicão Os Belenenses SAD -
  • 29.12  
    CD Tondela Gil Vicente FC -
  • 29.12  
    Moreirense FC GD Estoril Praia -
  • 29.12  
    FC Porto SL Benfica Lizbona -
  • 29.12  
    Sporting Lizbona Portimonense SC -

17. kolejka

  • 08.01  
    FC Vizela Moreirense FC -
  • 08.01  
    GD Estoril Praia FC Porto -
  • 08.01  
    Portimonense SC CS Marítimo Funchal -
  • 08.01  
    Boavista FC CD Tondela -
  • 08.01  
    Os Belenenses SAD FC Arouca -
  • 08.01  
    CD Santa Clara Sporting Lizbona -
  • 08.01  
    SL Benfica Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 08.01  
    Sporting Braga FC Famalicão -
  • 08.01  
    Gil Vicente FC Vitoria Guimaraes SC -

18. kolejka

  • 16.01  
    SL Benfica Lizbona Moreirense FC -
  • 16.01  
    FC Famalicão FC Paços de Ferreira -
  • 16.01  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -
  • 16.01  
    FC Vizela Sporting Lizbona -
  • 16.01  
    Os Belenenses SAD FC Porto -
  • 16.01  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes SC -
  • 16.01  
    CD Santa Clara CD Tondela -
  • 16.01  
    Boavista FC Gil Vicente FC -
  • 16.01  
    GD Estoril Praia FC Arouca -

19. kolejka

  • 23.01  
    FC Arouca SL Benfica Lizbona -
  • 23.01  
    Vitoria Guimaraes SC GD Estoril Praia -
  • 23.01  
    Gil Vicente FC Portimonense SC -
  • 23.01  
    CD Tondela FC Vizela -
  • 23.01  
    FC Paços de Ferreira Boavista FC -
  • 23.01  
    FC Porto FC Famalicão -
  • 23.01  
    CS Marítimo Funchal Os Belenenses SAD -
  • 23.01  
    Moreirense FC CD Santa Clara -
  • 23.01  
    Sporting Lizbona Sporting Braga -

20. kolejka

  • 30.01  
    Sporting Braga Moreirense FC -
  • 30.01  
    CD Santa Clara Boavista FC -
  • 30.01  
    FC Vizela Vitoria Guimaraes SC -
  • 30.01  
    Portimonense SC CD Tondela -
  • 30.01  
    FC Porto CS Marítimo Funchal -
  • 30.01  
    SL Benfica Lizbona Gil Vicente FC -
  • 30.01  
    GD Estoril Praia FC Paços de Ferreira -
  • 30.01  
    Os Belenenses SAD Sporting Lizbona -
  • 30.01  
    FC Famalicão FC Arouca -

21. kolejka

  • 06.02  
    FC Paços de Ferreira Portimonense SC -
  • 06.02  
    Boavista FC FC Vizela -
  • 06.02  
    CS Marítimo Funchal GD Estoril Praia -
  • 06.02  
    Sporting Lizbona FC Famalicão -
  • 06.02  
    CD Tondela SL Benfica Lizbona -
  • 06.02  
    Vitoria Guimaraes SC Sporting Braga -
  • 06.02  
    Moreirense FC Os Belenenses SAD -
  • 06.02  
    FC Arouca FC Porto -
  • 06.02  
    Gil Vicente FC CD Santa Clara -

22. kolejka

  • 13.02  
    GD Estoril Praia CD Tondela -
  • 13.02  
    Portimonense SC Boavista FC -
  • 13.02  
    FC Arouca CS Marítimo Funchal -
  • 13.02  
    FC Vizela Gil Vicente FC -
  • 13.02  
    SL Benfica Lizbona CD Santa Clara -
  • 13.02  
    FC Famalicão Moreirense FC -
  • 13.02  
    Sporting Braga FC Paços de Ferreira -
  • 13.02  
    Os Belenenses SAD Vitoria Guimaraes SC -
  • 13.02  
    FC Porto Sporting Lizbona -

23. kolejka

  • 20.02  
    Vitoria Guimaraes SC FC Arouca -
  • 20.02  
    FC Paços de Ferreira FC Vizela -
  • 20.02  
    CD Santa Clara Portimonense SC -
  • 20.02  
    CD Tondela Sporting Braga -
  • 20.02  
    Moreirense FC FC Porto -
  • 20.02  
    Boavista FC SL Benfica Lizbona -
  • 20.02  
    CS Marítimo Funchal FC Famalicão -
  • 20.02  
    Sporting Lizbona GD Estoril Praia -
  • 20.02  
    Gil Vicente FC Os Belenenses SAD -

24. kolejka

  • 27.02  
    FC Arouca Moreirense FC -
  • 27.02  
    FC Porto Gil Vicente FC -
  • 27.02  
    SL Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes SC -
  • 27.02  
    FC Famalicão CD Tondela -
  • 27.02  
    CS Marítimo Funchal Sporting Lizbona -
  • 27.02  
    Sporting Braga CD Santa Clara -
  • 27.02  
    Os Belenenses SAD FC Paços de Ferreira -
  • 27.02  
    FC Vizela Portimonense SC -
  • 27.02  
    GD Estoril Praia Boavista FC -

25. kolejka

  • 06.03  
    Vitoria Guimaraes SC FC Famalicão -
  • 06.03  
    Moreirense FC CS Marítimo Funchal -
  • 06.03  
    Sporting Lizbona FC Arouca -
  • 06.03  
    CD Santa Clara FC Vizela -
  • 06.03  
    Boavista FC Sporting Braga -
  • 06.03  
    Gil Vicente FC GD Estoril Praia -
  • 06.03  
    CD Tondela Os Belenenses SAD -
  • 06.03  
    Portimonense SC SL Benfica Lizbona -
  • 06.03  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -

26. kolejka

  • 13.03  
    Os Belenenses SAD Boavista FC -
  • 13.03  
    SL Benfica Lizbona FC Vizela -
  • 13.03  
    GD Estoril Praia Portimonense SC -
  • 13.03  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes SC -
  • 13.03  
    FC Famalicão CD Santa Clara -
  • 13.03  
    FC Arouca FC Paços de Ferreira -
  • 13.03  
    FC Porto CD Tondela -
  • 13.03  
    Sporting Braga Gil Vicente FC -
  • 13.03  
    Moreirense FC Sporting Lizbona -

27. kolejka

  • 20.03  
    Gil Vicente FC CS Marítimo Funchal -
  • 20.03  
    FC Vizela FC Famalicão -
  • 20.03  
    CD Tondela FC Arouca -
  • 20.03  
    FC Paços de Ferreira Moreirense FC -
  • 20.03  
    SL Benfica Lizbona GD Estoril Praia -
  • 20.03  
    CD Santa Clara Os Belenenses SAD -
  • 20.03  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 20.03  
    Vitoria Guimaraes SC Sporting Lizbona -
  • 20.03  
    Boavista FC FC Porto -

28. kolejka

  • 03.04  
    GD Estoril Praia FC Vizela -
  • 03.04  
    Os Belenenses SAD Portimonense SC -
  • 03.04  
    FC Famalicão Boavista FC -
  • 03.04  
    Moreirense FC Vitoria Guimaraes SC -
  • 03.04  
    FC Arouca Gil Vicente FC -
  • 03.04  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 03.04  
    FC Porto CD Santa Clara -
  • 03.04  
    Sporting Braga SL Benfica Lizbona -
  • 03.04  
    CS Marítimo Funchal CD Tondela -

29. kolejka

  • 10.04  
    CD Tondela Sporting Lizbona -
  • 10.04  
    FC Paços de Ferreira CS Marítimo Funchal -
  • 10.04  
    CD Santa Clara GD Estoril Praia -
  • 10.04  
    Boavista FC FC Arouca -
  • 10.04  
    SL Benfica Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 10.04  
    Portimonense SC FC Famalicão -
  • 10.04  
    FC Vizela Sporting Braga -
  • 10.04  
    Gil Vicente FC Moreirense FC -
  • 10.04  
    Vitoria Guimaraes SC FC Porto -

30. kolejka

  • 16.04  
    CS Marítimo Funchal Boavista FC -
  • 16.04  
    Moreirense FC CD Tondela -
  • 16.04  
    Os Belenenses SAD FC Vizela -
  • 16.04  
    FC Porto Portimonense SC -
  • 16.04  
    FC Arouca CD Santa Clara -
  • 16.04  
    Vitoria Guimaraes SC FC Paços de Ferreira -
  • 16.04  
    FC Famalicão Gil Vicente FC -
  • 16.04  
    GD Estoril Praia Sporting Braga -
  • 16.04  
    Sporting Lizbona SL Benfica Lizbona -

31. kolejka

  • 24.04  
    FC Vizela FC Arouca -
  • 24.04  
    CD Santa Clara CS Marítimo Funchal -
  • 24.04  
    GD Estoril Praia Os Belenenses SAD -
  • 24.04  
    SL Benfica Lizbona FC Famalicão -
  • 24.04  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes SC -
  • 24.04  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 24.04  
    Gil Vicente FC FC Paços de Ferreira -
  • 24.04  
    Boavista FC Sporting Lizbona -
  • 24.04  
    Sporting Braga FC Porto -

32. kolejka

  • 30.04  
    Vitoria Guimaraes SC CD Santa Clara -
  • 30.04  
    Sporting Lizbona Gil Vicente FC -
  • 30.04  
    Os Belenenses SAD Sporting Braga -
  • 30.04  
    FC Porto FC Vizela -
  • 30.04  
    FC Famalicão GD Estoril Praia -
  • 30.04  
    FC Arouca Portimonense SC -
  • 30.04  
    Moreirense FC Boavista FC -
  • 30.04  
    FC Paços de Ferreira CD Tondela -
  • 30.04  
    CS Marítimo Funchal SL Benfica Lizbona -

33. kolejka

  • 08.05  
    FC Vizela CS Marítimo Funchal -
  • 08.05  
    GD Estoril Praia Moreirense FC -
  • 08.05  
    Sporting Braga FC Arouca -
  • 08.05  
    SL Benfica Lizbona FC Porto -
  • 08.05  
    Boavista FC Vitoria Guimaraes SC -
  • 08.05  
    Os Belenenses SAD FC Famalicão -
  • 08.05  
    Gil Vicente FC CD Tondela -
  • 08.05  
    Portimonense SC Sporting Lizbona -
  • 08.05  
    CD Santa Clara FC Paços de Ferreira -

34. kolejka

  • 15.05  
    CD Tondela Boavista FC -
  • 15.05  
    FC Paços de Ferreira SL Benfica Lizbona -
  • 15.05  
    Vitoria Guimaraes SC Gil Vicente FC -
  • 15.05  
    FC Famalicão Sporting Braga -
  • 15.05  
    Moreirense FC FC Vizela -
  • 15.05  
    FC Porto GD Estoril Praia -
  • 15.05  
    FC Arouca Os Belenenses SAD -
  • 15.05  
    CS Marítimo Funchal Portimonense SC -
  • 15.05  
    Sporting Lizbona CD Santa Clara -