Portugalia - Primeira Liga

24. kolejka - Primeira Liga

Zaległe mecze

  • 03.06 20:00
  • 03.06 22:15
  • 04.06 20:00
  • 04.06 20:15
  • 04.06 22:15

Tabela Primeira Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Porto 24 60   19 3 2   50 - 16 34
2   Benfica Lizbona 24 59   19 2 3   52 - 14 38
3   Sporting Braga 24 46   14 4 6   41 - 26 15
4   Sporting Lizbona 24 42   13 3 8   37 - 26 11
5   Rio Ave FC 24 38   10 8 6   32 - 23 9
6   Vitoria Guimaraes 24 37   10 7 7   40 - 25 15
7   FC Famalicão 24 37   10 7 7   38 - 40 -2
8   Moreirense FC 24 30   7 9 8   34 - 32 2
9   CD Santa Clara 24 30   8 6 10   19 - 26 -7
10   Gil Vicente FC 24 30   7 9 8   25 - 29 -4
11   Boavista FC 24 29   7 8 9   19 - 23 -4
12   Vitória Setúbal FC 24 28   6 10 8   17 - 27 -10
13   Os Belenenses SAD 24 26   7 5 12   19 - 38 -19
14   CD Tondela 24 25   6 7 11   20 - 30 -10
15   CS Marítimo Funchal 24 24   5 9 10   22 - 32 -10
16   FC Paços de Ferreira 24 22   6 4 14   18 - 34 -16
17   Portimonense SC 24 16   2 10 12   16 - 34 -18
18   CD Aves 24 13   4 1 19   23 - 47 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 03.06 20:00
  • 03.06 22:15
  • 04.06 20:00
  • 04.06 20:15
  • 04.06 22:15
  • 05.06 20:00
  • 05.06 22:15
  • 06.06 22:15
  • 07.06 22:00

Strzelcy Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Carlos Vinícius Alves Morais(Benfica Lizbona) 15 0
Luis Miguel Afonso Fernandes Pizzi(Benfica Lizbona) 14 4
João Paulo Dias Fernandes(Sporting Braga) 10 0

Kartkowicze Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
José Vítor Moreira Semedo(Vitória Setúbal FC) 2 11 13
Sebastian Coates(Sporting Lizbona) 2 8 10
João Afonso Crispim(Gil Vicente FC) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Primeira Liga

25. kolejka

  • 03.06 20:00  
    Portimonense SC Gil Vicente FC -
  • 03.06 22:15  
    FC Famalicão FC Porto -
  • 04.06 20:00  
    CS Marítimo Funchal Vitória Setúbal FC -
  • 04.06 20:15  
    Benfica Lizbona CD Tondela -
  • 04.06 22:15  
    Vitoria Guimaraes Sporting Lizbona -
  • 05.06 20:00  
    CD Santa Clara Sporting Braga -
  • 05.06 22:15  
    CD Aves Os Belenenses SAD -
  • 06.06 22:15  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 07.06 22:00  
    Rio Ave FC FC Paços de Ferreira -

26. kolejka

  • 09.06 22:00  
    Gil Vicente FC FC Famalicão -
  • 10.06 18:00  
    Vitória Setúbal FC CD Santa Clara -
  • 10.06 20:15  
    Portimonense SC Benfica Lizbona -
  • 10.06 22:30  
    FC Porto CS Marítimo Funchal -
  • 11.06 20:00  
    Os Belenenses SAD Vitoria Guimaraes -
  • 11.06 22:15  
    CD Tondela CD Aves -
  • 12.06 20:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 12.06 22:15  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 13.06 22:00  
    Sporting Braga Boavista FC -

27. kolejka

  • 15.06 20:00  
    CS Marítimo Funchal Gil Vicente FC -
  • 16.06 20:00  
    CD Santa Clara Portimonense SC -
  • 16.06 22:15  
    CD Aves FC Porto -
  • 17.06 20:00  
    FC Paços de Ferreira Os Belenenses SAD -
  • 17.06 22:15  
    Rio Ave FC Benfica Lizbona -
  • 18.06 20:00  
    Boavista FC Vitória Setúbal FC -
  • 18.06 22:15  
    Sporting Lizbona CD Tondela -
  • 19.06 20:00  
    Vitoria Guimaraes Moreirense FC -
  • 19.06 22:15  
    FC Famalicão Sporting Braga -

28. kolejka

  • 21.06 22:00  
    Gil Vicente FC CD Aves -
  • 22.06 22:00  
    Portimonense SC CS Marítimo Funchal -
  • 23.06 20:00  
    Vitória Setúbal FC Rio Ave FC -
  • 23.06 20:15  
    Benfica Lizbona CD Santa Clara -
  • 23.06 22:15  
    FC Porto Boavista FC -
  • 24.06 20:00  
    CD Tondela FC Paços de Ferreira -
  • 24.06 22:15  
    Moreirense FC FC Famalicão -
  • 25.06 22:00  
    Sporting Braga Vitoria Guimaraes -
  • 26.06 20:15  
    Os Belenenses SAD Sporting Lizbona -

29. kolejka

  • 28.06 22:00  
    Boavista FC CD Santa Clara -
  • 29.06 18:00  
    CD Aves Moreirense FC -
  • 29.06 19:00  
    CS Marítimo Funchal Benfica Lizbona -
  • 29.06 22:15  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -
  • 30.06 18:00  
    FC Famalicão Portimonense SC -
  • 30.06 20:15  
    Vitoria Guimaraes Vitória Setúbal FC -
  • 30.06 22:15  
    Rio Ave FC Sporting Braga -
  • 01.07 20:00  
    Os Belenenses SAD CD Tondela -
  • 01.07 22:15  
    Sporting Lizbona Gil Vicente FC -

30. kolejka

  • 03.07 20:15  
    CD Santa Clara CS Marítimo Funchal -
  • 04.07 18:00  
    Vitória Setúbal FC FC Paços de Ferreira -
  • 04.07 20:15  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes -
  • 04.07 22:15  
    Benfica Lizbona Boavista FC -
  • 04.07 22:30  
    Sporting Braga CD Aves -
  • 05.07 18:00  
    Gil Vicente FC Rio Ave FC -
  • 05.07 20:15  
    CD Tondela FC Famalicão -
  • 05.07 22:30  
    FC Porto Os Belenenses SAD -
  • 06.07 22:00  
    Moreirense FC Sporting Lizbona -

31. kolejka

  • 08.07 20:00  
    CD Aves Vitória Setúbal FC -
  • 08.07 22:15  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 09.07 18:00  
    Rio Ave FC Portimonense SC -
  • 09.07 20:15  
    CD Tondela FC Porto -
  • 09.07 22:30  
    FC Famalicão Benfica Lizbona -
  • 10.07 18:00  
    Vitoria Guimaraes Gil Vicente FC -
  • 10.07 20:15  
    Sporting Lizbona CD Santa Clara -
  • 10.07 22:30  
    FC Paços de Ferreira Sporting Braga -
  • 11.07 20:15  
    Os Belenenses SAD Moreirense FC -

32. kolejka

  • 13.07 20:15  
    CS Marítimo Funchal Rio Ave FC -
  • 13.07 22:15  
    Vitória Setúbal FC FC Famalicão -
  • 14.07 18:00  
    CD Santa Clara CD Aves -
  • 14.07 20:15  
    Portimonense SC Boavista FC -
  • 14.07 22:30  
    Gil Vicente FC CD Tondela -
  • 14.07 22:30  
    Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 15.07 18:00  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -
  • 15.07 20:15  
    Sporting Braga Os Belenenses SAD -
  • 15.07 22:30  
    FC Porto Sporting Lizbona -

33. kolejka

  • 18.07 20:00  
    Rio Ave FC CD Santa Clara -
  • 18.07 22:15  
    FC Famalicão Boavista FC -
  • 19.07 20:00  
    Os Belenenses SAD Gil Vicente FC -
  • 19.07 22:15  
    Vitoria Guimaraes CS Marítimo Funchal -
  • 20.07 18:00  
    FC Paços de Ferreira Portimonense SC -
  • 20.07 20:15  
    CD Tondela Sporting Braga -
  • 20.07 22:15  
    FC Porto Moreirense FC -
  • 21.07 20:00  
    Sporting Lizbona Vitória Setúbal FC -
  • 21.07 22:15  
    CD Aves Benfica Lizbona -

34. kolejka

  • 26.07  
    Boavista FC Rio Ave FC -
  • 26.07  
    Gil Vicente FC FC Paços de Ferreira -
  • 26.07  
    Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 26.07  
    CS Marítimo Funchal FC Famalicão -
  • 26.07  
    Portimonense SC CD Aves -
  • 26.07  
    Vitória Setúbal FC Os Belenenses SAD -
  • 26.07  
    Sporting Braga FC Porto -
  • 26.07  
    CD Santa Clara Vitoria Guimaraes -
  • 26.07  
    Moreirense FC CD Tondela -