Portugalia - Primeira Liga

22. kolejka - Primeira Liga

  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00
  • 07.03 17:00

Tabela Primeira Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Benfica Lizbona 3 9   3 0 0   10 - 3 7
2   CD Santa Clara 3 7   2 1 0   3 - 0 3
3   FC Porto 3 6   2 0 1   10 - 4 6
4   Sporting Lizbona 2 6   2 0 0   4 - 0 4
5   CS Marítimo Funchal 3 6   2 0 1   5 - 5 0
6   Nacional Funchal 3 5   1 2 0   4 - 3 1
7   Gil Vicente FC 2 4   1 1 0   1 - 0 1
8   Moreirense FC 3 4   1 1 1   3 - 3 0
9   Os Belenenses SAD 3 4   1 1 1   2 - 2 0
10   Vitoria Guimaraes 3 4   1 1 1   1 - 1 0
11   FC Famalicão 3 4   1 1 1   4 - 7 -3
12   Sporting Braga 3 3   1 0 2   5 - 4 1
13   Rio Ave FC 3 3   0 3 0   2 - 2 0
14   Boavista FC 3 2   0 2 1   4 - 9 -5
15   FC Paços de Ferreira 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
16   Portimonense SC 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
17   CD Tondela 3 1   0 1 2   2 - 7 -5
18   SC Farense 3 0   0 0 3   2 - 6 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00
  • 14.03 17:00

Strzelcy Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rodrigo Cunha Pereira de Pinho(CS Marítimo Funchal) 4 0
Haris Seferović(Benfica Lizbona) 3 0
Thiago Santos Santana(CD Santa Clara) 3 0

Kartkowicze Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rafael Garcia Tonioli Defendi(SC Farense) 1 0 1
Raúl Michel Melo da Silva(Sporting Braga) 1 0 1
Fábio Diogo Agrela Ferreira(CS Marítimo Funchal) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Primeira Liga

4. kolejka

  • 18.10 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Santa Clara -
  • 18.10 17:00  
    Gil Vicente FC CD Tondela -
  • 18.10 17:00  
    Os Belenenses SAD Moreirense FC -
  • 18.10 17:00  
    Boavista FC Vitoria Guimaraes -
  • 18.10 17:00  
    Sporting Lizbona FC Porto -
  • 18.10 17:00  
    Sporting Braga Nacional Funchal -
  • 18.10 17:00  
    CS Marítimo Funchal Portimonense SC -
  • 18.10 17:00  
    SC Farense FC Famalicão -
  • 18.10 17:00  
    Rio Ave FC Benfica Lizbona -

5. kolejka

  • 25.10 17:00  
    Vitoria Guimaraes Sporting Braga -
  • 25.10 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Lizbona -
  • 25.10 17:00  
    Benfica Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 25.10 17:00  
    FC Famalicão Boavista FC -
  • 25.10 17:00  
    Nacional Funchal FC Paços de Ferreira -
  • 25.10 17:00  
    Moreirense FC CS Marítimo Funchal -
  • 25.10 17:00  
    CD Tondela Portimonense SC -
  • 25.10 17:00  
    FC Porto Gil Vicente FC -
  • 25.10 17:00  
    SC Farense Rio Ave FC -

6. kolejka

  • 01.11 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -
  • 01.11 17:00  
    Gil Vicente FC Vitoria Guimaraes -
  • 01.11 17:00  
    Os Belenenses SAD SC Farense -
  • 01.11 17:00  
    Boavista FC Benfica Lizbona -
  • 01.11 17:00  
    Sporting Braga FC Famalicão -
  • 01.11 17:00  
    CS Marítimo Funchal Nacional Funchal -
  • 01.11 17:00  
    Rio Ave FC Moreirense FC -
  • 01.11 17:00  
    Portimonense SC CD Santa Clara -
  • 01.11 17:00  
    Sporting Lizbona CD Tondela -

7. kolejka

  • 08.11 17:00  
    FC Famalicão CS Marítimo Funchal -
  • 08.11 17:00  
    Benfica Lizbona Sporting Braga -
  • 08.11 17:00  
    Os Belenenses SAD Rio Ave FC -
  • 08.11 17:00  
    Nacional Funchal Gil Vicente FC -
  • 08.11 17:00  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -
  • 08.11 17:00  
    SC Farense Boavista FC -
  • 08.11 17:00  
    FC Porto Portimonense SC -
  • 08.11 17:00  
    Vitoria Guimaraes Sporting Lizbona -
  • 08.11 17:00  
    CD Tondela CD Santa Clara -

8. kolejka

  • 29.11 17:00  
    Gil Vicente FC Rio Ave FC -
  • 29.11 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Famalicão -
  • 29.11 17:00  
    Sporting Braga SC Farense -
  • 29.11 17:00  
    Boavista FC Os Belenenses SAD -
  • 29.11 17:00  
    CD Santa Clara FC Porto -
  • 29.11 17:00  
    Portimonense SC Nacional Funchal -
  • 29.11 17:00  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -
  • 29.11 17:00  
    CS Marítimo Funchal Benfica Lizbona -
  • 29.11 17:00  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes -

9. kolejka

  • 06.12 17:00  
    SC Farense CS Marítimo Funchal -
  • 06.12 17:00  
    Rio Ave FC Boavista FC -
  • 06.12 17:00  
    Benfica Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 06.12 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Braga -
  • 06.12 17:00  
    Nacional Funchal CD Santa Clara -
  • 06.12 17:00  
    FC Famalicão Sporting Lizbona -
  • 06.12 17:00  
    Moreirense FC Gil Vicente FC -
  • 06.12 17:00  
    FC Porto CD Tondela -
  • 06.12 17:00  
    Vitoria Guimaraes Portimonense SC -

10. kolejka

  • 20.12 17:00  
    Sporting Braga Rio Ave FC -
  • 20.12 17:00  
    FC Porto Nacional Funchal -
  • 20.12 17:00  
    CD Santa Clara Vitoria Guimaraes -
  • 20.12 17:00  
    FC Paços de Ferreira Boavista FC -
  • 20.12 17:00  
    CS Marítimo Funchal Os Belenenses SAD -
  • 20.12 17:00  
    Portimonense SC FC Famalicão -
  • 20.12 17:00  
    Gil Vicente FC Benfica Lizbona -
  • 20.12 17:00  
    Sporting Lizbona SC Farense -
  • 20.12 17:00  
    CD Tondela Moreirense FC -

11. kolejka

  • 27.12 17:00  
    Moreirense FC CD Santa Clara -
  • 27.12 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Porto -
  • 27.12 17:00  
    Nacional Funchal CD Tondela -
  • 27.12 17:00  
    Benfica Lizbona Portimonense SC -
  • 27.12 17:00  
    Boavista FC Sporting Braga -
  • 27.12 17:00  
    FC Famalicão Gil Vicente FC -
  • 27.12 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Lizbona -
  • 27.12 17:00  
    Rio Ave FC CS Marítimo Funchal -
  • 27.12 17:00  
    SC Farense FC Paços de Ferreira -

12. kolejka

  • 03.01 17:00  
    CD Santa Clara Benfica Lizbona -
  • 03.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal Boavista FC -
  • 03.01 17:00  
    FC Porto Moreirense FC -
  • 03.01 17:00  
    Portimonense SC SC Farense -
  • 03.01 17:00  
    CD Tondela FC Famalicão -
  • 03.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes Nacional Funchal -
  • 03.01 17:00  
    Sporting Lizbona Sporting Braga -
  • 03.01 17:00  
    Gil Vicente FC Os Belenenses SAD -
  • 03.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Rio Ave FC -

13. kolejka

  • 10.01 17:00  
    FC Famalicão FC Porto -
  • 10.01 17:00  
    Nacional Funchal Sporting Lizbona -
  • 10.01 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Paços de Ferreira -
  • 10.01 17:00  
    Benfica Lizbona CD Tondela -
  • 10.01 17:00  
    Boavista FC CD Santa Clara -
  • 10.01 17:00  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -
  • 10.01 17:00  
    Rio Ave FC Portimonense SC -
  • 10.01 17:00  
    Moreirense FC Vitoria Guimaraes -
  • 10.01 17:00  
    SC Farense Gil Vicente FC -

14. kolejka

  • 17.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Braga -
  • 17.01 17:00  
    Gil Vicente FC CS Marítimo Funchal -
  • 17.01 17:00  
    Nacional Funchal Moreirense FC -
  • 17.01 17:00  
    CD Santa Clara FC Famalicão -
  • 17.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes SC Farense -
  • 17.01 17:00  
    FC Porto Benfica Lizbona -
  • 17.01 17:00  
    Portimonense SC Os Belenenses SAD -
  • 17.01 17:00  
    Sporting Lizbona Rio Ave FC -
  • 17.01 17:00  
    CD Tondela Boavista FC -

15. kolejka

  • 24.01 17:00  
    FC Famalicão Vitoria Guimaraes -
  • 24.01 17:00  
    Benfica Lizbona Nacional Funchal -
  • 24.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Paços de Ferreira -
  • 24.01 17:00  
    Sporting Braga Gil Vicente FC -
  • 24.01 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Tondela -
  • 24.01 17:00  
    Boavista FC Sporting Lizbona -
  • 24.01 17:00  
    Rio Ave FC CD Santa Clara -
  • 24.01 17:00  
    Moreirense FC Portimonense SC -
  • 24.01 17:00  
    SC Farense FC Porto -

16. kolejka

  • 31.01 17:00  
    Nacional Funchal FC Famalicão -
  • 31.01 17:00  
    CD Santa Clara Os Belenenses SAD -
  • 31.01 17:00  
    Gil Vicente FC FC Paços de Ferreira -
  • 31.01 17:00  
    FC Porto Rio Ave FC -
  • 31.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes CS Marítimo Funchal -
  • 31.01 17:00  
    Portimonense SC Boavista FC -
  • 31.01 17:00  
    Moreirense FC Sporting Braga -
  • 31.01 17:00  
    Sporting Lizbona Benfica Lizbona -
  • 31.01 17:00  
    CD Tondela SC Farense -

17. kolejka

  • 03.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Tondela -
  • 03.02 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Porto -
  • 03.02 17:00  
    Boavista FC Gil Vicente FC -
  • 03.02 17:00  
    Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 03.02 17:00  
    FC Famalicão Moreirense FC -
  • 03.02 17:00  
    SC Farense CD Santa Clara -
  • 03.02 17:00  
    Sporting Braga Portimonense SC -
  • 03.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Lizbona -
  • 03.02 17:00  
    Rio Ave FC Nacional Funchal -

18. kolejka

  • 07.02 17:00  
    Benfica Lizbona FC Famalicão -
  • 07.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Santa Clara -
  • 07.02 17:00  
    Boavista FC Nacional Funchal -
  • 07.02 17:00  
    Rio Ave FC CD Tondela -
  • 07.02 17:00  
    Sporting Braga FC Porto -
  • 07.02 17:00  
    Gil Vicente FC Sporting Lizbona -
  • 07.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Portimonense SC -
  • 07.02 17:00  
    SC Farense Moreirense FC -
  • 07.02 17:00  
    Os Belenenses SAD Vitoria Guimaraes -

19. kolejka

  • 14.02 17:00  
    FC Famalicão Os Belenenses SAD -
  • 14.02 17:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 14.02 17:00  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 14.02 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Braga -
  • 14.02 17:00  
    Moreirense FC Benfica Lizbona -
  • 14.02 17:00  
    Nacional Funchal SC Farense -
  • 14.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes Rio Ave FC -
  • 14.02 17:00  
    Portimonense SC Gil Vicente FC -
  • 14.02 17:00  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -

20. kolejka

  • 21.02 17:00  
    SC Farense Benfica Lizbona -
  • 21.02 17:00  
    Rio Ave FC FC Famalicão -
  • 21.02 17:00  
    Os Belenenses SAD Nacional Funchal -
  • 21.02 17:00  
    Gil Vicente FC CD Santa Clara -
  • 21.02 17:00  
    Sporting Braga CD Tondela -
  • 21.02 17:00  
    Sporting Lizbona Portimonense SC -
  • 21.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Porto -
  • 21.02 17:00  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 21.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Vitoria Guimaraes -

21. kolejka

  • 28.02 17:00  
    CD Tondela Gil Vicente FC -
  • 28.02 17:00  
    CD Santa Clara FC Paços de Ferreira -
  • 28.02 17:00  
    Moreirense FC Os Belenenses SAD -
  • 28.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes Boavista FC -
  • 28.02 17:00  
    FC Famalicão SC Farense -
  • 28.02 17:00  
    Nacional Funchal Sporting Braga -
  • 28.02 17:00  
    Benfica Lizbona Rio Ave FC -
  • 28.02 17:00  
    Portimonense SC CS Marítimo Funchal -
  • 28.02 17:00  
    FC Porto Sporting Lizbona -

22. kolejka

  • 07.03 17:00  
    Boavista FC FC Famalicão -
  • 07.03 17:00  
    Sporting Braga Vitoria Guimaraes -
  • 07.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -
  • 07.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira Nacional Funchal -
  • 07.03 17:00  
    Sporting Lizbona CD Santa Clara -
  • 07.03 17:00  
    Gil Vicente FC FC Porto -
  • 07.03 17:00  
    Portimonense SC CD Tondela -
  • 07.03 17:00  
    Rio Ave FC SC Farense -
  • 07.03 17:00  
    Os Belenenses SAD Benfica Lizbona -

23. kolejka

  • 14.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes Gil Vicente FC -
  • 14.03 17:00  
    SC Farense Os Belenenses SAD -
  • 14.03 17:00  
    Benfica Lizbona Boavista FC -
  • 14.03 17:00  
    FC Porto FC Paços de Ferreira -
  • 14.03 17:00  
    Nacional Funchal CS Marítimo Funchal -
  • 14.03 17:00  
    CD Santa Clara Portimonense SC -
  • 14.03 17:00  
    FC Famalicão Sporting Braga -
  • 14.03 17:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 14.03 17:00  
    CD Tondela Sporting Lizbona -

24. kolejka

  • 21.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Famalicão -
  • 21.03 17:00  
    Gil Vicente FC Nacional Funchal -
  • 21.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira Moreirense FC -
  • 21.03 17:00  
    Rio Ave FC Os Belenenses SAD -
  • 21.03 17:00  
    Sporting Braga Benfica Lizbona -
  • 21.03 17:00  
    Sporting Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 21.03 17:00  
    Portimonense SC FC Porto -
  • 21.03 17:00  
    Boavista FC SC Farense -
  • 21.03 17:00  
    CD Santa Clara CD Tondela -

25. kolejka

  • 03.04 17:00  
    FC Porto CD Santa Clara -
  • 03.04 17:00  
    Nacional Funchal Portimonense SC -
  • 03.04 17:00  
    Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 03.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Tondela -
  • 03.04 17:00  
    Moreirense FC Sporting Lizbona -
  • 03.04 17:00  
    Rio Ave FC Gil Vicente FC -
  • 03.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Boavista FC -
  • 03.04 17:00  
    FC Famalicão FC Paços de Ferreira -
  • 03.04 17:00  
    SC Farense Sporting Braga -

26. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Sporting Lizbona FC Famalicão -
  • 11.04 17:00  
    Sporting Braga Os Belenenses SAD -
  • 11.04 17:00  
    CD Santa Clara Nacional Funchal -
  • 11.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira Benfica Lizbona -
  • 11.04 17:00  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes -
  • 11.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal SC Farense -
  • 11.04 17:00  
    CD Tondela FC Porto -
  • 11.04 17:00  
    Gil Vicente FC Moreirense FC -
  • 11.04 17:00  
    Boavista FC Rio Ave FC -

27. kolejka

  • 18.04 17:00  
    Benfica Lizbona Gil Vicente FC -
  • 18.04 17:00  
    Boavista FC FC Paços de Ferreira -
  • 18.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Santa Clara -
  • 18.04 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Braga -
  • 18.04 17:00  
    Os Belenenses SAD CS Marítimo Funchal -
  • 18.04 17:00  
    Nacional Funchal FC Porto -
  • 18.04 17:00  
    SC Farense Sporting Lizbona -
  • 18.04 17:00  
    FC Famalicão Portimonense SC -
  • 18.04 17:00  
    Moreirense FC CD Tondela -

28. kolejka

  • 21.04 17:00  
    Portimonense SC Benfica Lizbona -
  • 21.04 17:00  
    FC Porto Vitoria Guimaraes -
  • 21.04 17:00  
    CD Santa Clara Moreirense FC -
  • 21.04 17:00  
    Sporting Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 21.04 17:00  
    CD Tondela Nacional Funchal -
  • 21.04 17:00  
    Gil Vicente FC FC Famalicão -
  • 21.04 17:00  
    Sporting Braga Boavista FC -
  • 21.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira SC Farense -
  • 21.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal Rio Ave FC -

29. kolejka

  • 25.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Gil Vicente FC -
  • 25.04 17:00  
    Rio Ave FC FC Paços de Ferreira -
  • 25.04 17:00  
    Nacional Funchal Vitoria Guimaraes -
  • 25.04 17:00  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 25.04 17:00  
    Benfica Lizbona CD Santa Clara -
  • 25.04 17:00  
    Moreirense FC FC Porto -
  • 25.04 17:00  
    Sporting Braga Sporting Lizbona -
  • 25.04 17:00  
    SC Farense Portimonense SC -
  • 25.04 17:00  
    FC Famalicão CD Tondela -

30. kolejka

  • 02.05 17:00  
    FC Porto FC Famalicão -
  • 02.05 17:00  
    Sporting Lizbona Nacional Funchal -
  • 02.05 17:00  
    CD Santa Clara Boavista FC -
  • 02.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Os Belenenses SAD -
  • 02.05 17:00  
    CD Tondela Benfica Lizbona -
  • 02.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Braga -
  • 02.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes Moreirense FC -
  • 02.05 17:00  
    Gil Vicente FC SC Farense -
  • 02.05 17:00  
    Portimonense SC Rio Ave FC -

31. kolejka

  • 09.05 17:00  
    SC Farense Vitoria Guimaraes -
  • 09.05 17:00  
    Sporting Braga FC Paços de Ferreira -
  • 09.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Gil Vicente FC -
  • 09.05 17:00  
    Moreirense FC Nacional Funchal -
  • 09.05 17:00  
    FC Famalicão CD Santa Clara -
  • 09.05 17:00  
    Benfica Lizbona FC Porto -
  • 09.05 17:00  
    Os Belenenses SAD Portimonense SC -
  • 09.05 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Lizbona -
  • 09.05 17:00  
    Boavista FC CD Tondela -

32. kolejka

  • 12.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Famalicão -
  • 12.05 17:00  
    CD Tondela Os Belenenses SAD -
  • 12.05 17:00  
    Nacional Funchal Benfica Lizbona -
  • 12.05 17:00  
    Gil Vicente FC Sporting Braga -
  • 12.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira CS Marítimo Funchal -
  • 12.05 17:00  
    FC Porto SC Farense -
  • 12.05 17:00  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 12.05 17:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 12.05 17:00  
    CD Santa Clara Rio Ave FC -

33. kolejka

  • 16.05 17:00  
    Sporting Braga Moreirense FC -
  • 16.05 17:00  
    Rio Ave FC FC Porto -
  • 16.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Gil Vicente FC -
  • 16.05 17:00  
    FC Famalicão Nacional Funchal -
  • 16.05 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Santa Clara -
  • 16.05 17:00  
    Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 16.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes -
  • 16.05 17:00  
    Boavista FC Portimonense SC -
  • 16.05 17:00  
    SC Farense CD Tondela -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    CD Tondela FC Paços de Ferreira -
  • 19.05 17:00  
    Moreirense FC FC Famalicão -
  • 19.05 17:00  
    FC Porto Os Belenenses SAD -
  • 19.05 17:00  
    Sporting Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 19.05 17:00  
    Gil Vicente FC Boavista FC -
  • 19.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes Benfica Lizbona -
  • 19.05 17:00  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 19.05 17:00  
    Nacional Funchal Rio Ave FC -
  • 19.05 17:00  
    CD Santa Clara SC Farense -