Portugalia - Liga Vitalis (2. liga)

7. kolejka - Liga Vitalis (2. liga)

  • 14.10 koniec
    GD Estoril Praia Varzim SC 2-2 (karne ) (po dogrywce)
  • 27.10 12:00
  • 27.10 16:00
  • 27.10 16:00
  • 27.10 19:00
  • 28.10 12:15
  • 28.10 16:00
  • 28.10 19:00
  • 29.10 21:15

Tabela Liga Vitalis (2. liga)

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Paços de Ferreira 6 15   5 0 1   9 - 2 7
2 SL Benfica II 6 14   4 2 0   7 - 3 4
3 GD Estoril Praia 7 13   4 1 2   20 - 10 10
4 FC Famalicão 6 13   4 1 1   11 - 6 5
5 CD Mafra 6 11   3 2 1   9 - 4 5
6 Leixoes SC 6 10   3 1 2   8 - 6 2
7 FC Penafiel 6 8   2 2 2   6 - 4 2
8 Academico de Viseu FC 6 7   2 1 3   10 - 11 -1
9 Varzim SC 7 7   2 1 4   7 - 8 -1
10 SC Farense 6 7   2 1 3   5 - 6 -1
11 Sporting Braga II 6 7   2 1 3   4 - 6 -2
12 Vitória SC Guimarães II 6 7   2 1 3   4 - 7 -3
13 FC Arouca 6 6   2 0 4   6 - 10 -4
14 Académica de Coimbra 6 6   1 3 2   6 - 10 -4
15 CD Cova Piedade 6 6   1 3 2   4 - 9 -5
16 UD Oliveirense 6 5   0 5 1   6 - 8 -2
17 SC Covilha 6 5   1 2 3   6 - 10 -4
18 Porto II 6 4   1 1 4   4 - 12 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

8. kolejka (następna)

  • 03.11 12:00
  • 03.11 16:00
  • 03.11 16:00
  • 03.11 16:00
  • 04.11 12:15
  • 04.11 16:00
  • 04.11 16:00
  • 04.11 16:00
  • 04.11 18:00

Strzelcy Liga Vitalis (2. liga)

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Roberto Porfirio Maximiano Rodrigo(GD Estoril Praia) 5 0
Kwamé N'Sor(Academico de Viseu FC) 5 0
Hugo Almeida(Académica de Coimbra) 4 0

Kartkowicze Liga Vitalis (2. liga)

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Bruno Tiago Conceição Bernardo(SC Farense) 1 2 3
Manconi Soriano Mané(CD Cova Piedade) 1 2 3
Júlio Estevão Alves de Melo(Varzim SC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Liga Vitalis (2. liga)

7. kolejka

  • 27.10 12:00  
    FC Famalicão Porto II -
  • 27.10 16:00  
    Academico de Viseu FC Leixoes SC -
  • 27.10 16:00  
    SC Farense CD Cova Piedade -
  • 27.10 19:00  
    SL Benfica II SC Covilha -
  • 28.10 12:15  
    UD Oliveirense Sporting Braga II -
  • 28.10 16:00  
    FC Arouca CD Mafra -
  • 28.10 19:00  
    Vitória SC Guimarães II FC Paços de Ferreira -
  • 29.10 21:15  
    FC Penafiel Académica de Coimbra -

8. kolejka

  • 03.11 12:00  
    FC Paços de Ferreira SL Benfica II -
  • 03.11 16:00  
    CD Cova Piedade FC Arouca -
  • 03.11 16:00  
    CD Mafra FC Penafiel -
  • 03.11 16:00  
    Sporting Braga II FC Famalicão -
  • 04.11 12:15  
    Leixoes SC Porto II -
  • 04.11 16:00  
    Vitória SC Guimarães II GD Estoril Praia -
  • 04.11 16:00  
    Varzim SC SC Farense -
  • 04.11 16:00  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 04.11 18:00  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -

9. kolejka

  • 10.11 12:00  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 10.11 16:00  
    SC Farense Vitória SC Guimarães II -
  • 11.11 12:15  
    GD Estoril Praia FC Paços de Ferreira -
  • 11.11 16:00  
    FC Famalicão SC Covilha -
  • 11.11 16:00  
    Academico de Viseu FC CD Mafra -
  • 11.11 16:00  
    Porto II CD Cova Piedade -
  • 11.11 16:00  
    Sporting Braga II Académica de Coimbra -
  • 11.11 16:00  
    FC Arouca Leixoes SC -
  • 11.11 16:00  
    UD Oliveirense Varzim SC -

10. kolejka

  • 02.12 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Penafiel -
  • 02.12 17:00  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -
  • 02.12 17:00  
    Leixoes SC Sporting Braga II -
  • 02.12 17:00  
    CD Cova Piedade FC Famalicão -
  • 02.12 17:00  
    CD Mafra Porto II -
  • 02.12 17:00  
    Vitória SC Guimarães II UD Oliveirense -
  • 02.12 17:00  
    SL Benfica II GD Estoril Praia -
  • 02.12 17:00  
    Académica de Coimbra FC Arouca -
  • 02.12 17:00  
    SC Covilha SC Farense -

11. kolejka

  • 09.12 17:00  
    SC Farense SL Benfica II -
  • 09.12 17:00  
    GD Estoril Praia SC Covilha -
  • 09.12 17:00  
    FC Penafiel Vitória SC Guimarães II -
  • 09.12 17:00  
    Academico de Viseu FC CD Cova Piedade -
  • 09.12 17:00  
    Porto II Académica de Coimbra -
  • 09.12 17:00  
    UD Oliveirense FC Paços de Ferreira -
  • 09.12 17:00  
    Sporting Braga II CD Mafra -
  • 09.12 17:00  
    FC Arouca Varzim SC -
  • 09.12 17:00  
    FC Famalicão Leixoes SC -

12. kolejka

  • 16.12 17:00  
    SC Covilha FC Arouca -
  • 16.12 17:00  
    CD Cova Piedade Sporting Braga II -
  • 16.12 17:00  
    CD Mafra Leixoes SC -
  • 16.12 17:00  
    Varzim SC FC Penafiel -
  • 16.12 17:00  
    FC Paços de Ferreira Porto II -
  • 16.12 17:00  
    Vitória SC Guimarães II Academico de Viseu FC -
  • 16.12 17:00  
    SL Benfica II UD Oliveirense -
  • 16.12 17:00  
    Académica de Coimbra FC Famalicão -
  • 16.12 17:00  
    GD Estoril Praia SC Farense -

13. kolejka

  • 23.12 17:00  
    Porto II SC Covilha -
  • 23.12 17:00  
    UD Oliveirense GD Estoril Praia -
  • 23.12 17:00  
    FC Penafiel SC Farense -
  • 23.12 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Paços de Ferreira -
  • 23.12 17:00  
    FC Famalicão SL Benfica II -
  • 23.12 17:00  
    CD Mafra Académica de Coimbra -
  • 23.12 17:00  
    Sporting Braga II Varzim SC -
  • 23.12 17:00  
    FC Arouca Vitória SC Guimarães II -
  • 23.12 17:00  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -

14. kolejka

  • 02.01 17:00  
    SC Covilha Sporting Braga II -
  • 02.01 17:00  
    Vitória SC Guimarães II FC Famalicão -
  • 02.01 17:00  
    CD Cova Piedade CD Mafra -
  • 02.01 17:00  
    Varzim SC Porto II -
  • 02.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Arouca -
  • 02.01 17:00  
    SC Farense UD Oliveirense -
  • 02.01 17:00  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 02.01 17:00  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -
  • 02.01 17:00  
    GD Estoril Praia FC Penafiel -

15. kolejka

  • 06.01 17:00  
    UD Oliveirense FC Penafiel -
  • 06.01 17:00  
    Porto II SL Benfica II -
  • 06.01 17:00  
    Leixoes SC SC Covilha -
  • 06.01 17:00  
    Academico de Viseu FC GD Estoril Praia -
  • 06.01 17:00  
    CD Mafra FC Paços de Ferreira -
  • 06.01 17:00  
    FC Famalicão Varzim SC -
  • 06.01 17:00  
    Académica de Coimbra CD Cova Piedade -
  • 06.01 17:00  
    Sporting Braga II Vitória SC Guimarães II -
  • 06.01 17:00  
    FC Arouca SC Farense -

16. kolejka

  • 09.01 17:00  
    GD Estoril Praia FC Arouca -
  • 09.01 17:00  
    UD Oliveirense FC Famalicão -
  • 09.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Leixoes SC -
  • 09.01 17:00  
    Varzim SC CD Cova Piedade -
  • 09.01 17:00  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 09.01 17:00  
    Vitória SC Guimarães II SL Benfica II -
  • 09.01 17:00  
    SC Farense CD Mafra -
  • 09.01 17:00  
    Sporting Braga II Porto II -
  • 09.01 17:00  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -

17. kolejka

  • 13.01 17:00  
    CD Mafra SC Covilha -
  • 13.01 17:00  
    FC Famalicão GD Estoril Praia -
  • 13.01 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Farense -
  • 13.01 17:00  
    Porto II Vitória SC Guimarães II -
  • 13.01 17:00  
    CD Cova Piedade FC Paços de Ferreira -
  • 13.01 17:00  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 13.01 17:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 13.01 17:00  
    SL Benfica II Sporting Braga II -
  • 13.01 17:00  
    FC Arouca UD Oliveirense -

18. kolejka

  • 19.01 17:00  
    Sporting Braga II FC Paços de Ferreira -
  • 19.01 17:00  
    FC Famalicão SC Farense -
  • 19.01 17:00  
    CD Mafra Varzim SC -
  • 19.01 17:00  
    FC Arouca FC Penafiel -
  • 19.01 17:00  
    Académica de Coimbra UD Oliveirense -
  • 19.01 17:00  
    Leixoes SC SL Benfica II -
  • 19.01 17:00  
    Porto II GD Estoril Praia -
  • 19.01 17:00  
    Academico de Viseu FC SC Covilha -
  • 19.01 17:00  
    CD Cova Piedade Vitória SC Guimarães II -

19. kolejka

  • 30.01 17:00  
    SC Farense Porto II -
  • 30.01 17:00  
    Vitória SC Guimarães II CD Mafra -
  • 30.01 17:00  
    UD Oliveirense Academico de Viseu FC -
  • 30.01 17:00  
    SC Covilha CD Cova Piedade -
  • 30.01 17:00  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 30.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Académica de Coimbra -
  • 30.01 17:00  
    GD Estoril Praia Sporting Braga II -
  • 30.01 17:00  
    SL Benfica II FC Arouca -
  • 30.01 17:00  
    FC Penafiel FC Famalicão -

20. kolejka

  • 03.02 17:00  
    Sporting Braga II SC Farense -
  • 03.02 17:00  
    SC Covilha Varzim SC -
  • 03.02 17:00  
    FC Famalicão FC Paços de Ferreira -
  • 03.02 17:00  
    FC Arouca Academico de Viseu FC -
  • 03.02 17:00  
    Académica de Coimbra Vitória SC Guimarães II -
  • 03.02 17:00  
    CD Mafra SL Benfica II -
  • 03.02 17:00  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 03.02 17:00  
    Leixoes SC GD Estoril Praia -
  • 03.02 17:00  
    Porto II FC Penafiel -

21. kolejka

  • 10.02 17:00  
    FC Arouca FC Famalicão -
  • 10.02 17:00  
    GD Estoril Praia CD Cova Piedade -
  • 10.02 17:00  
    SC Farense Leixoes SC -
  • 10.02 17:00  
    Academico de Viseu FC Porto II -
  • 10.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Varzim SC -
  • 10.02 17:00  
    UD Oliveirense CD Mafra -
  • 10.02 17:00  
    FC Penafiel Sporting Braga II -
  • 10.02 17:00  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 10.02 17:00  
    Vitória SC Guimarães II SC Covilha -

22. kolejka

  • 17.02 17:00  
    Académica de Coimbra SC Farense -
  • 17.02 17:00  
    SC Covilha FC Paços de Ferreira -
  • 17.02 17:00  
    FC Famalicão Academico de Viseu FC -
  • 17.02 17:00  
    CD Cova Piedade FC Penafiel -
  • 17.02 17:00  
    Porto II UD Oliveirense -
  • 17.02 17:00  
    Sporting Braga II FC Arouca -
  • 17.02 17:00  
    CD Mafra GD Estoril Praia -
  • 17.02 17:00  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 17.02 17:00  
    Leixoes SC Vitória SC Guimarães II -

23. kolejka

  • 24.02 17:00  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 24.02 17:00  
    FC Famalicão CD Mafra -
  • 24.02 17:00  
    SC Farense FC Paços de Ferreira -
  • 24.02 17:00  
    FC Arouca Porto II -
  • 24.02 17:00  
    Vitória SC Guimarães II Varzim SC -
  • 24.02 17:00  
    UD Oliveirense Leixoes SC -
  • 24.02 17:00  
    Academico de Viseu FC Sporting Braga II -
  • 24.02 17:00  
    GD Estoril Praia Académica de Coimbra -
  • 24.02 17:00  
    FC Penafiel SC Covilha -

24. kolejka

  • 03.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira Vitória SC Guimarães II -
  • 03.03 17:00  
    Académica de Coimbra FC Penafiel -
  • 03.03 17:00  
    Sporting Braga II UD Oliveirense -
  • 03.03 17:00  
    CD Cova Piedade SC Farense -
  • 03.03 17:00  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 03.03 17:00  
    Porto II FC Famalicão -
  • 03.03 17:00  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 03.03 17:00  
    CD Mafra FC Arouca -
  • 03.03 17:00  
    Varzim SC GD Estoril Praia -

25. kolejka

  • 10.03 17:00  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 10.03 17:00  
    SL Benfica II FC Paços de Ferreira -
  • 10.03 17:00  
    GD Estoril Praia Vitória SC Guimarães II -
  • 10.03 17:00  
    SC Farense Varzim SC -
  • 10.03 17:00  
    FC Penafiel CD Mafra -
  • 10.03 17:00  
    Porto II Leixoes SC -
  • 10.03 17:00  
    FC Famalicão Sporting Braga II -
  • 10.03 17:00  
    Academico de Viseu FC Académica de Coimbra -
  • 10.03 17:00  
    UD Oliveirense SC Covilha -

26. kolejka

  • 17.03 17:00  
    SC Covilha FC Famalicão -
  • 17.03 17:00  
    SL Benfica II FC Penafiel -
  • 17.03 17:00  
    CD Mafra Academico de Viseu FC -
  • 17.03 17:00  
    CD Cova Piedade Porto II -
  • 17.03 17:00  
    Vitória SC Guimarães II SC Farense -
  • 17.03 17:00  
    Académica de Coimbra Sporting Braga II -
  • 17.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira GD Estoril Praia -
  • 17.03 17:00  
    Leixoes SC FC Arouca -
  • 17.03 17:00  
    Varzim SC UD Oliveirense -

27. kolejka

  • 31.03 17:00  
    Academico de Viseu FC Varzim SC -
  • 31.03 17:00  
    Sporting Braga II Leixoes SC -
  • 31.03 17:00  
    FC Famalicão CD Cova Piedade -
  • 31.03 17:00  
    FC Penafiel FC Paços de Ferreira -
  • 31.03 17:00  
    Porto II CD Mafra -
  • 31.03 17:00  
    FC Arouca Académica de Coimbra -
  • 31.03 17:00  
    SC Farense SC Covilha -
  • 31.03 17:00  
    GD Estoril Praia SL Benfica II -
  • 31.03 17:00  
    UD Oliveirense Vitória SC Guimarães II -

28. kolejka

  • 07.04 17:00  
    SC Covilha GD Estoril Praia -
  • 07.04 17:00  
    Vitória SC Guimarães II FC Penafiel -
  • 07.04 17:00  
    CD Cova Piedade Academico de Viseu FC -
  • 07.04 17:00  
    SL Benfica II SC Farense -
  • 07.04 17:00  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 07.04 17:00  
    Varzim SC FC Arouca -
  • 07.04 17:00  
    Leixoes SC FC Famalicão -
  • 07.04 17:00  
    CD Mafra Sporting Braga II -
  • 07.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira UD Oliveirense -

29. kolejka

  • 14.04 17:00  
    Sporting Braga II CD Cova Piedade -
  • 14.04 17:00  
    Leixoes SC CD Mafra -
  • 14.04 17:00  
    FC Penafiel Varzim SC -
  • 14.04 17:00  
    FC Arouca SC Covilha -
  • 14.04 17:00  
    Porto II FC Paços de Ferreira -
  • 14.04 17:00  
    FC Famalicão Académica de Coimbra -
  • 14.04 17:00  
    SC Farense GD Estoril Praia -
  • 14.04 17:00  
    UD Oliveirense SL Benfica II -
  • 14.04 17:00  
    Academico de Viseu FC Vitória SC Guimarães II -

30. kolejka

  • 20.04 17:00  
    SC Covilha Porto II -
  • 20.04 17:00  
    SC Farense FC Penafiel -
  • 20.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira Academico de Viseu FC -
  • 20.04 17:00  
    SL Benfica II FC Famalicão -
  • 20.04 17:00  
    GD Estoril Praia UD Oliveirense -
  • 20.04 17:00  
    Académica de Coimbra CD Mafra -
  • 20.04 17:00  
    Varzim SC Sporting Braga II -
  • 20.04 17:00  
    Vitória SC Guimarães II FC Arouca -
  • 20.04 17:00  
    CD Cova Piedade Leixoes SC -

31. kolejka

  • 28.04 17:00  
    FC Famalicão Vitória SC Guimarães II -
  • 28.04 17:00  
    CD Mafra CD Cova Piedade -
  • 28.04 17:00  
    Porto II Varzim SC -
  • 28.04 17:00  
    Sporting Braga II SC Covilha -
  • 28.04 17:00  
    FC Arouca FC Paços de Ferreira -
  • 28.04 17:00  
    Leixoes SC Académica de Coimbra -
  • 28.04 17:00  
    FC Penafiel GD Estoril Praia -
  • 28.04 17:00  
    Academico de Viseu FC SL Benfica II -
  • 28.04 17:00  
    UD Oliveirense SC Farense -

32. kolejka

  • 05.05 17:00  
    FC Penafiel UD Oliveirense -
  • 05.05 17:00  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 05.05 17:00  
    GD Estoril Praia Academico de Viseu FC -
  • 05.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Mafra -
  • 05.05 17:00  
    SL Benfica II Porto II -
  • 05.05 17:00  
    Varzim SC FC Famalicão -
  • 05.05 17:00  
    CD Cova Piedade Académica de Coimbra -
  • 05.05 17:00  
    Vitória SC Guimarães II Sporting Braga II -
  • 05.05 17:00  
    SC Farense FC Arouca -

33. kolejka

  • 12.05 17:00  
    FC Arouca GD Estoril Praia -
  • 12.05 17:00  
    Leixoes SC FC Paços de Ferreira -
  • 12.05 17:00  
    CD Cova Piedade Varzim SC -
  • 12.05 17:00  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 12.05 17:00  
    FC Famalicão UD Oliveirense -
  • 12.05 17:00  
    SL Benfica II Vitória SC Guimarães II -
  • 12.05 17:00  
    CD Mafra SC Farense -
  • 12.05 17:00  
    Porto II Sporting Braga II -
  • 12.05 17:00  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    GD Estoril Praia FC Famalicão -
  • 19.05 17:00  
    SC Farense Academico de Viseu FC -
  • 19.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Cova Piedade -
  • 19.05 17:00  
    SC Covilha CD Mafra -
  • 19.05 17:00  
    Vitória SC Guimarães II Porto II -
  • 19.05 17:00  
    Varzim SC Académica de Coimbra -
  • 19.05 17:00  
    UD Oliveirense FC Arouca -
  • 19.05 17:00  
    FC Penafiel Leixoes SC -
  • 19.05 17:00  
    Sporting Braga II SL Benfica II -