Portugalia - Liga Sagres

13. kolejka - Liga Sagres

Tabela Liga Sagres online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Porto 13 33   11 0 2   28 - 8 20
2   Sporting Lizbona 13 31   10 1 2   30 - 14 16
3   Sporting Braga 13 30   9 3 1   26 - 10 16
4   Benfica Lizbona 13 29   9 2 2   25 - 11 14
5   Vitoria Guimaraes 13 22   6 4 3   20 - 15 5
6   Rio Ave FC 13 19   5 4 4   22 - 21 1
7   Os Belenenses SAD 13 19   4 7 2   13 - 12 1
8   Moreirense FC 13 19   6 1 6   13 - 18 -5
9   CD Santa Clara 13 17   5 2 6   21 - 21 0
10   Vitória Setúbal FC 13 17   5 2 6   15 - 15 0
11   Portimonense SC 13 17   5 2 6   19 - 25 -6
12   Boavista FC 13 13   3 4 6   10 - 15 -5
13   Nacional Funchal 13 13   3 4 6   15 - 26 -11
14   CD Aves 13 11   3 2 8   15 - 23 -8
15   CS Marítimo Funchal 13 11   3 2 8   7 - 16 -9
16   CD Feirense 13 10   2 4 7   8 - 20 -12
17   CD Tondela 13 9   2 3 8   14 - 20 -6
18   GD Chaves 13 7   2 1 10   10 - 21 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

14. kolejka (następna)

  • 22.12 16:30
  • 22.12 16:30
  • 22.12 16:30
  • 22.12 19:00
  • 22.12 21:30
  • 23.12 16:00
  • 23.12 16:00
  • 23.12 18:30
  • 23.12 21:00

Strzelcy Liga Sagres

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dyego Wilverson Ferreira Sousa(Sporting Braga) 10 1
Bas Dost(Sporting Lizbona) 10 6
Wilson Bruno Naval Eduardo(Sporting Braga) 7 3

Kartkowicze Liga Sagres

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
António Manuel Fernandes Mendes(CD Tondela) 2 4 6
Patrick de Oliveira Vieira(CD Santa Clara) 1 5 6
Daniel Danny(CS Marítimo Funchal) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Liga Sagres

14. kolejka

  • 22.12 16:30  
    Vitória Setúbal FC CD Santa Clara -
  • 22.12 16:30  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 22.12 16:30  
    CD Feirense Portimonense SC -
  • 22.12 19:00  
    Os Belenenses SAD CD Aves -
  • 22.12 21:30  
    Moreirense FC Boavista FC -
  • 23.12 16:00  
    Nacional Funchal GD Chaves -
  • 23.12 16:00  
    FC Porto Rio Ave FC -
  • 23.12 18:30  
    Benfica Lizbona Sporting Braga -
  • 23.12 21:00  
    Vitoria Guimaraes Sporting Lizbona -

15. kolejka

  • 02.01 17:00  
    CD Santa Clara CD Tondela -
  • 02.01 17:00  
    Sporting Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 02.01 17:00  
    Portimonense SC Benfica Lizbona -
  • 02.01 17:00  
    Nacional Funchal Vitoria Guimaraes -
  • 02.01 17:00  
    Rio Ave FC Moreirense FC -
  • 02.01 17:00  
    GD Chaves CD Feirense -
  • 02.01 17:00  
    Boavista FC Vitória Setúbal FC -
  • 02.01 17:00  
    CD Aves FC Porto -
  • 02.01 17:00  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -

16. kolejka

  • 06.01 17:00  
    Vitória Setúbal FC GD Chaves -
  • 06.01 17:00  
    CD Feirense CD Santa Clara -
  • 06.01 17:00  
    FC Porto Nacional Funchal -
  • 06.01 17:00  
    CD Tondela Sporting Lizbona -
  • 06.01 17:00  
    Sporting Braga Boavista FC -
  • 06.01 17:00  
    Moreirense FC CD Aves -
  • 06.01 17:00  
    Benfica Lizbona Rio Ave FC -
  • 06.01 17:00  
    Os Belenenses SAD Vitoria Guimaraes -
  • 06.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal Portimonense SC -

17. kolejka

  • 12.01 17:00  
    CD Santa Clara Benfica Lizbona -
  • 12.01 17:00  
    Nacional Funchal Os Belenenses SAD -
  • 12.01 17:00  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 12.01 17:00  
    Rio Ave FC Vitória Setúbal FC -
  • 12.01 17:00  
    Sporting Lizbona FC Porto -
  • 12.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes Moreirense FC -
  • 12.01 17:00  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 12.01 17:00  
    CD Aves CD Feirense -
  • 12.01 17:00  
    GD Chaves CD Tondela -

18. kolejka

  • 19.01 17:00  
    CD Santa Clara CS Marítimo Funchal -
  • 19.01 17:00  
    Boavista FC Portimonense SC -
  • 19.01 17:00  
    GD Chaves FC Porto -
  • 19.01 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Tondela -
  • 19.01 17:00  
    CD Aves Vitória Setúbal FC -
  • 19.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes Benfica Lizbona -
  • 19.01 17:00  
    Rio Ave FC CD Feirense -
  • 19.01 17:00  
    Nacional Funchal Sporting Braga -
  • 19.01 17:00  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -

19. kolejka

  • 30.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal Rio Ave FC -
  • 30.01 17:00  
    Moreirense FC Nacional Funchal -
  • 30.01 17:00  
    Vitória Setúbal FC Sporting Lizbona -
  • 30.01 17:00  
    CD Feirense Vitoria Guimaraes -
  • 30.01 17:00  
    Sporting Braga CD Santa Clara -
  • 30.01 17:00  
    CD Tondela CD Aves -
  • 30.01 17:00  
    Portimonense SC GD Chaves -
  • 30.01 17:00  
    FC Porto Os Belenenses SAD -
  • 30.01 17:00  
    Benfica Lizbona Boavista FC -

20. kolejka

  • 03.02 16:00  
    CD Santa Clara Portimonense SC -
  • 03.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Porto -
  • 03.02 17:00  
    Nacional Funchal Vitória Setúbal FC -
  • 03.02 17:00  
    Rio Ave FC CD Tondela -
  • 03.02 17:00  
    GD Chaves CS Marítimo Funchal -
  • 03.02 17:00  
    Sporting Lizbona Benfica Lizbona -
  • 03.02 17:00  
    Os Belenenses SAD Moreirense FC -
  • 03.02 17:00  
    CD Aves Sporting Braga -
  • 03.02 17:00  
    Boavista FC CD Feirense -

21. kolejka

  • 10.02 17:00  
    Sporting Braga GD Chaves -
  • 10.02 17:00  
    CD Feirense Sporting Lizbona -
  • 10.02 17:00  
    Moreirense FC FC Porto -
  • 10.02 17:00  
    Boavista FC CD Santa Clara -
  • 10.02 17:00  
    Portimonense SC Rio Ave FC -
  • 10.02 17:00  
    Benfica Lizbona Nacional Funchal -
  • 10.02 17:00  
    Vitória Setúbal FC Os Belenenses SAD -
  • 10.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Aves -
  • 10.02 17:00  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes -

22. kolejka

  • 17.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes Portimonense SC -
  • 17.02 17:00  
    Moreirense FC CD Tondela -
  • 17.02 17:00  
    FC Porto Vitória Setúbal FC -
  • 17.02 17:00  
    Os Belenenses SAD CS Marítimo Funchal -
  • 17.02 17:00  
    CD Aves Benfica Lizbona -
  • 17.02 17:00  
    GD Chaves Boavista FC -
  • 17.02 17:00  
    Rio Ave FC CD Santa Clara -
  • 17.02 17:00  
    Sporting Lizbona Sporting Braga -
  • 17.02 17:00  
    Nacional Funchal CD Feirense -

23. kolejka

  • 24.02 16:00  
    CD Santa Clara Nacional Funchal -
  • 24.02 17:00  
    Boavista FC Rio Ave FC -
  • 24.02 17:00  
    CD Feirense Moreirense FC -
  • 24.02 17:00  
    Benfica Lizbona GD Chaves -
  • 24.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Lizbona -
  • 24.02 17:00  
    CD Tondela FC Porto -
  • 24.02 17:00  
    Sporting Braga Os Belenenses SAD -
  • 24.02 17:00  
    Portimonense SC CD Aves -
  • 24.02 17:00  
    Vitória Setúbal FC Vitoria Guimaraes -

24. kolejka

  • 03.03 17:00  
    GD Chaves CD Santa Clara -
  • 03.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes CS Marítimo Funchal -
  • 03.03 17:00  
    Moreirense FC Vitória Setúbal FC -
  • 03.03 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Feirense -
  • 03.03 17:00  
    Nacional Funchal CD Tondela -
  • 03.03 17:00  
    CD Aves Boavista FC -
  • 03.03 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Braga -
  • 03.03 17:00  
    FC Porto Benfica Lizbona -
  • 03.03 17:00  
    Sporting Lizbona Portimonense SC -

25. kolejka

  • 10.03 16:00  
    CD Santa Clara CD Aves -
  • 10.03 17:00  
    GD Chaves Rio Ave FC -
  • 10.03 17:00  
    CD Feirense FC Porto -
  • 10.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -
  • 10.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Tondela -
  • 10.03 17:00  
    Sporting Braga Vitoria Guimaraes -
  • 10.03 17:00  
    Boavista FC Sporting Lizbona -
  • 10.03 17:00  
    Benfica Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 10.03 17:00  
    Portimonense SC Nacional Funchal -

26. kolejka

  • 17.03 17:00  
    CD Aves GD Chaves -
  • 17.03 17:00  
    FC Porto CS Marítimo Funchal -
  • 17.03 17:00  
    Os Belenenses SAD Portimonense SC -
  • 17.03 17:00  
    Nacional Funchal Rio Ave FC -
  • 17.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC Sporting Braga -
  • 17.03 17:00  
    CD Tondela CD Feirense -
  • 17.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes Boavista FC -
  • 17.03 17:00  
    Moreirense FC Benfica Lizbona -
  • 17.03 17:00  
    Sporting Lizbona CD Santa Clara -

27. kolejka

  • 31.03 16:00  
    CD Santa Clara Vitoria Guimaraes -
  • 31.03 17:00  
    CD Feirense Vitória Setúbal FC -
  • 31.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Nacional Funchal -
  • 31.03 17:00  
    GD Chaves Sporting Lizbona -
  • 31.03 17:00  
    Sporting Braga FC Porto -
  • 31.03 17:00  
    Rio Ave FC CD Aves -
  • 31.03 17:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 31.03 17:00  
    Boavista FC Os Belenenses SAD -
  • 31.03 17:00  
    Benfica Lizbona CD Tondela -

28. kolejka

  • 07.04 17:00  
    CD Tondela Portimonense SC -
  • 07.04 17:00  
    Sporting Lizbona Rio Ave FC -
  • 07.04 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Santa Clara -
  • 07.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC CS Marítimo Funchal -
  • 07.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes GD Chaves -
  • 07.04 17:00  
    Nacional Funchal CD Aves -
  • 07.04 17:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 07.04 17:00  
    CD Feirense Benfica Lizbona -
  • 07.04 17:00  
    Moreirense FC Sporting Braga -

29. kolejka

  • 14.04 16:00  
    CD Santa Clara Moreirense FC -
  • 14.04 17:00  
    Boavista FC Nacional Funchal -
  • 14.04 17:00  
    Sporting Braga CD Tondela -
  • 14.04 17:00  
    Benfica Lizbona Vitória Setúbal FC -
  • 14.04 17:00  
    CD Aves Sporting Lizbona -
  • 14.04 17:00  
    GD Chaves Os Belenenses SAD -
  • 14.04 17:00  
    Rio Ave FC Vitoria Guimaraes -
  • 14.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Feirense -
  • 14.04 17:00  
    Portimonense SC FC Porto -

30. kolejka

  • 20.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC Portimonense SC -
  • 20.04 17:00  
    Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 20.04 17:00  
    Nacional Funchal Sporting Lizbona -
  • 20.04 17:00  
    FC Porto CD Santa Clara -
  • 20.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Rio Ave FC -
  • 20.04 17:00  
    Moreirense FC GD Chaves -
  • 20.04 17:00  
    CD Tondela Boavista FC -
  • 20.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Aves -
  • 20.04 17:00  
    CD Feirense Sporting Braga -

31. kolejka

  • 28.04 16:00  
    CD Santa Clara Vitória Setúbal FC -
  • 28.04 17:00  
    GD Chaves Nacional Funchal -
  • 28.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Tondela -
  • 28.04 17:00  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 28.04 17:00  
    CD Aves Os Belenenses SAD -
  • 28.04 17:00  
    Sporting Braga Benfica Lizbona -
  • 28.04 17:00  
    Sporting Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 28.04 17:00  
    Portimonense SC CD Feirense -
  • 28.04 17:00  
    Rio Ave FC FC Porto -

32. kolejka

  • 05.05 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Lizbona -
  • 05.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes Nacional Funchal -
  • 05.05 17:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 05.05 17:00  
    CD Tondela CD Santa Clara -
  • 05.05 17:00  
    Benfica Lizbona Portimonense SC -
  • 05.05 17:00  
    CD Feirense GD Chaves -
  • 05.05 17:00  
    Vitória Setúbal FC Boavista FC -
  • 05.05 17:00  
    FC Porto CD Aves -
  • 05.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Braga -

33. kolejka

  • 12.05 16:00  
    CD Santa Clara CD Feirense -
  • 12.05 17:00  
    GD Chaves Vitória Setúbal FC -
  • 12.05 17:00  
    Nacional Funchal FC Porto -
  • 12.05 17:00  
    Sporting Lizbona CD Tondela -
  • 12.05 17:00  
    Boavista FC Sporting Braga -
  • 12.05 17:00  
    CD Aves Moreirense FC -
  • 12.05 17:00  
    Rio Ave FC Benfica Lizbona -
  • 12.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes Os Belenenses SAD -
  • 12.05 17:00  
    Portimonense SC CS Marítimo Funchal -

34. kolejka

  • 19.05 17:00  
    Benfica Lizbona CD Santa Clara -
  • 19.05 17:00  
    Sporting Braga Portimonense SC -
  • 19.05 17:00  
    FC Porto Sporting Lizbona -
  • 19.05 17:00  
    Os Belenenses SAD Nacional Funchal -
  • 19.05 17:00  
    CD Tondela GD Chaves -
  • 19.05 17:00  
    CD Feirense CD Aves -
  • 19.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Boavista FC -
  • 19.05 17:00  
    Moreirense FC Vitoria Guimaraes -
  • 19.05 17:00  
    Vitória Setúbal FC Rio Ave FC -