Portugalia - Primeira Liga

2. kolejka - Primeira Liga

Tabela Primeira Liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Benfica Lizbona 2 6   2 0 0   7 - 0 7
2   FC Famalicão 2 6   2 0 0   3 - 0 3
3   FC Porto 2 3   1 0 1   5 - 2 3
4   Sporting Braga 1 3   1 0 0   3 - 1 2
5   Moreirense FC 2 3   1 0 1   4 - 3 1
6   Boavista FC 1 3   1 0 0   2 - 1 1
7   CD Aves 2 3   1 0 1   2 - 2 0
8   CD Santa Clara 2 3   1 0 1   1 - 2 -1
9   Gil Vicente FC 2 3   1 0 1   2 - 4 -2
10   Sporting Lizbona 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11   CD Tondela 1 1   0 1 0   0 - 0 0
12   Portimonense SC 1 1   0 1 0   0 - 0 0
13   CS Marítimo Funchal 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
14   Os Belenenses SAD 2 1   0 1 1   0 - 2 -2
15   Vitória Setúbal FC 2 1   0 1 1   0 - 4 -4
16   Vitoria Guimaraes 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   Rio Ave FC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
18   FC Paços de Ferreira 2 0   0 0 2   0 - 6 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 23.08 20:00
  • 23.08 22:15
  • 24.08 20:00
  • 24.08 22:30
  • 25.08 17:00
  • 25.08 17:00
  • 25.08 19:30
  • 25.08 21:30
  • 25.08 22:00

Strzelcy Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
José Luís Mendes Andrade(FC Porto) 3 0
Luis Miguel Afonso Fernandes Pizzi(Benfica Lizbona) 3 1
Fransérgio Rodrigues Barbosa(Sporting Braga) 1 0

Kartkowicze Primeira Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
José Vítor Moreira Semedo(Vitória Setúbal FC) 1 1 2
Bernardo Sousa Pereira Brites Martins(FC Paços de Ferreira) 1 1 2
Messias Rodrigues da Silva Júnior(Rio Ave FC) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Primeira Liga

2. kolejka

3. kolejka

  • 23.08 20:00  
    Vitória Setúbal FC Moreirense FC -
  • 23.08 22:15  
    Rio Ave FC CD Aves -
  • 24.08 20:00  
    Benfica Lizbona FC Porto -
  • 24.08 22:30  
    Boavista FC FC Paços de Ferreira -
  • 25.08 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Tondela -
  • 25.08 17:00  
    CD Santa Clara Os Belenenses SAD -
  • 25.08 19:30  
    Portimonense SC Sporting Lizbona -
  • 25.08 21:30  
    Gil Vicente FC Sporting Braga -
  • 25.08 22:00  
    Vitoria Guimaraes FC Famalicão -

4. kolejka

  • 30.08 20:00  
    Moreirense FC Portimonense SC -
  • 30.08 22:15  
    Os Belenenses SAD Boavista FC -
  • 31.08 17:30  
    FC Paços de Ferreira CS Marítimo Funchal -
  • 31.08 17:30  
    CD Aves FC Famalicão -
  • 31.08 20:00  
    Sporting Lizbona Rio Ave FC -
  • 31.08 22:30  
    Gil Vicente FC Vitória Setúbal FC -
  • 01.09 17:00  
    CD Tondela CD Santa Clara -
  • 01.09 19:30  
    FC Porto Vitoria Guimaraes -
  • 01.09 22:00  
    Sporting Braga Benfica Lizbona -

5. kolejka

  • 15.09 17:00  
    CD Santa Clara Moreirense FC -
  • 15.09 17:00  
    Boavista FC Sporting Lizbona -
  • 15.09 17:00  
    FC Famalicão FC Paços de Ferreira -
  • 15.09 17:00  
    Rio Ave FC CD Tondela -
  • 15.09 17:00  
    Benfica Lizbona Gil Vicente FC -
  • 15.09 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Aves -
  • 15.09 17:00  
    CS Marítimo Funchal Os Belenenses SAD -
  • 15.09 17:00  
    Vitória Setúbal FC Sporting Braga -
  • 15.09 17:00  
    Portimonense SC FC Porto -

6. kolejka

  • 22.09 17:00  
    Vitória Setúbal FC Portimonense SC -
  • 22.09 17:00  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes -
  • 22.09 17:00  
    Os Belenenses SAD Rio Ave FC -
  • 22.09 17:00  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -
  • 22.09 17:00  
    Sporting Lizbona FC Famalicão -
  • 22.09 17:00  
    Moreirense FC Benfica Lizbona -
  • 22.09 17:00  
    FC Porto CD Santa Clara -
  • 22.09 17:00  
    Gil Vicente FC Boavista FC -
  • 22.09 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Aves -

7. kolejka

  • 29.09 17:00  
    FC Famalicão Os Belenenses SAD -
  • 29.09 17:00  
    CD Aves Sporting Lizbona -
  • 29.09 17:00  
    Benfica Lizbona Vitória Setúbal FC -
  • 29.09 17:00  
    Boavista FC CD Tondela -
  • 29.09 17:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -
  • 29.09 17:00  
    CD Santa Clara Gil Vicente FC -
  • 29.09 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Paços de Ferreira -
  • 29.09 17:00  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 29.09 17:00  
    Rio Ave FC FC Porto -

8. kolejka

  • 27.10 17:00  
    Gil Vicente FC Portimonense SC -
  • 27.10 17:00  
    FC Paços de Ferreira Rio Ave FC -
  • 27.10 17:00  
    Sporting Braga CD Santa Clara -
  • 27.10 17:00  
    FC Porto FC Famalicão -
  • 27.10 17:00  
    Sporting Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 27.10 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Aves -
  • 27.10 17:00  
    Vitória Setúbal FC CS Marítimo Funchal -
  • 27.10 17:00  
    CD Tondela Benfica Lizbona -
  • 27.10 17:00  
    Moreirense FC Boavista FC -

9. kolejka

  • 30.10 17:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Lizbona -
  • 30.10 17:00  
    CD Aves CD Tondela -
  • 30.10 17:00  
    Benfica Lizbona Portimonense SC -
  • 30.10 17:00  
    Boavista FC Sporting Braga -
  • 30.10 17:00  
    CD Santa Clara Vitória Setúbal FC -
  • 30.10 17:00  
    FC Famalicão Gil Vicente FC -
  • 30.10 17:00  
    Rio Ave FC Moreirense FC -
  • 30.10 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Porto -
  • 30.10 17:00  
    Vitoria Guimaraes Os Belenenses SAD -

10. kolejka

  • 03.11 17:00  
    Sporting Braga FC Famalicão -
  • 03.11 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Paços de Ferreira -
  • 03.11 17:00  
    Gil Vicente FC CS Marítimo Funchal -
  • 03.11 17:00  
    Benfica Lizbona Rio Ave FC -
  • 03.11 17:00  
    Vitória Setúbal FC Boavista FC -
  • 03.11 17:00  
    Portimonense SC CD Santa Clara -
  • 03.11 17:00  
    Moreirense FC Vitoria Guimaraes -
  • 03.11 17:00  
    CD Tondela Sporting Lizbona -
  • 03.11 17:00  
    FC Porto CD Aves -

11. kolejka

  • 10.11 17:00  
    Boavista FC FC Porto -
  • 10.11 17:00  
    FC Famalicão Moreirense FC -
  • 10.11 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Tondela -
  • 10.11 17:00  
    CS Marítimo Funchal Portimonense SC -
  • 10.11 17:00  
    Rio Ave FC Vitória Setúbal FC -
  • 10.11 17:00  
    CD Aves Gil Vicente FC -
  • 10.11 17:00  
    Sporting Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 10.11 17:00  
    CD Santa Clara Benfica Lizbona -
  • 10.11 17:00  
    Vitoria Guimaraes Sporting Braga -

12. kolejka

  • 01.12  
    Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 01.12 17:00  
    Moreirense FC CD Aves -
  • 01.12 17:00  
    CD Tondela Os Belenenses SAD -
  • 01.12 17:00  
    Vitória Setúbal FC Vitoria Guimaraes -
  • 01.12 17:00  
    FC Porto FC Paços de Ferreira -
  • 01.12 17:00  
    CD Santa Clara Boavista FC -
  • 01.12 17:00  
    Portimonense SC FC Famalicão -
  • 01.12 17:00  
    Gil Vicente FC Sporting Lizbona -
  • 01.12 17:00  
    Sporting Braga Rio Ave FC -

13. kolejka

  • 08.12 17:00  
    Boavista FC Benfica Lizbona -
  • 08.12 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Santa Clara -
  • 08.12 17:00  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -
  • 08.12 17:00  
    FC Famalicão CD Tondela -
  • 08.12 17:00  
    Vitoria Guimaraes Portimonense SC -
  • 08.12 17:00  
    FC Paços de Ferreira Vitória Setúbal FC -
  • 08.12 17:00  
    Rio Ave FC Gil Vicente FC -
  • 08.12 17:00  
    CD Aves Sporting Braga -
  • 08.12 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Porto -

14. kolejka

  • 15.12 17:00  
    Gil Vicente FC Vitoria Guimaraes -
  • 15.12 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Lizbona -
  • 15.12 17:00  
    FC Porto CD Tondela -
  • 15.12 17:00  
    Portimonense SC Rio Ave FC -
  • 15.12 17:00  
    Sporting Braga FC Paços de Ferreira -
  • 15.12 17:00  
    Benfica Lizbona FC Famalicão -
  • 15.12 17:00  
    CS Marítimo Funchal Boavista FC -
  • 15.12 17:00  
    Moreirense FC Os Belenenses SAD -
  • 15.12 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Aves -

15. kolejka

  • 05.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Moreirense FC -
  • 05.01 17:00  
    CD Aves CD Santa Clara -
  • 05.01 17:00  
    Sporting Lizbona FC Porto -
  • 05.01 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Braga -
  • 05.01 17:00  
    Boavista FC Portimonense SC -
  • 05.01 17:00  
    CD Tondela Gil Vicente FC -
  • 05.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes Benfica Lizbona -
  • 05.01 17:00  
    Rio Ave FC CS Marítimo Funchal -
  • 05.01 17:00  
    FC Famalicão Vitória Setúbal FC -

16. kolejka

  • 11.01 17:00  
    Benfica Lizbona CD Aves -
  • 11.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes -
  • 11.01 17:00  
    Sporting Braga CD Tondela -
  • 11.01 17:00  
    CD Santa Clara Rio Ave FC -
  • 11.01 17:00  
    Gil Vicente FC Os Belenenses SAD -
  • 11.01 17:00  
    Moreirense FC FC Porto -
  • 11.01 17:00  
    Vitória Setúbal FC Sporting Lizbona -
  • 11.01 17:00  
    Boavista FC FC Famalicão -
  • 11.01 17:00  
    Portimonense SC FC Paços de Ferreira -

17. kolejka

  • 18.01 17:00  
    FC Famalicão CS Marítimo Funchal -
  • 18.01 17:00  
    FC Porto Sporting Braga -
  • 18.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Gil Vicente FC -
  • 18.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Santa Clara -
  • 18.01 17:00  
    Sporting Lizbona Benfica Lizbona -
  • 18.01 17:00  
    CD Tondela Moreirense FC -
  • 18.01 17:00  
    Rio Ave FC Boavista FC -
  • 18.01 17:00  
    Os Belenenses SAD Vitória Setúbal FC -
  • 18.01 17:00  
    CD Aves Portimonense SC -

18. kolejka

  • 26.01 17:00  
    CD Aves Boavista FC -
  • 26.01 17:00  
    Os Belenenses SAD Portimonense SC -
  • 26.01 17:00  
    FC Porto Gil Vicente FC -
  • 26.01 17:00  
    Moreirense FC Sporting Braga -
  • 26.01 17:00  
    Sporting Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 26.01 17:00  
    CD Tondela Vitória Setúbal FC -
  • 26.01 17:00  
    FC Famalicão CD Santa Clara -
  • 26.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Benfica Lizbona -
  • 26.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes Rio Ave FC -

19. kolejka

  • 02.02 17:00  
    Rio Ave FC FC Famalicão -
  • 02.02 17:00  
    CD Santa Clara FC Paços de Ferreira -
  • 02.02 17:00  
    Vitória Setúbal FC FC Porto -
  • 02.02 17:00  
    Gil Vicente FC Moreirense FC -
  • 02.02 17:00  
    Boavista FC Vitoria Guimaraes -
  • 02.02 17:00  
    Sporting Braga Sporting Lizbona -
  • 02.02 17:00  
    Portimonense SC CD Tondela -
  • 02.02 17:00  
    Benfica Lizbona Os Belenenses SAD -
  • 02.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Aves -

20. kolejka

  • 09.02 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Santa Clara -
  • 09.02 17:00  
    Sporting Braga Gil Vicente FC -
  • 09.02 17:00  
    FC Porto Benfica Lizbona -
  • 09.02 17:00  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 09.02 17:00  
    Sporting Lizbona Portimonense SC -
  • 09.02 17:00  
    FC Famalicão Vitoria Guimaraes -
  • 09.02 17:00  
    CD Aves Rio Ave FC -
  • 09.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Boavista FC -
  • 09.02 17:00  
    Moreirense FC Vitória Setúbal FC -

21. kolejka

  • 15.02 17:00  
    FC Famalicão CD Aves -
  • 15.02 17:00  
    Benfica Lizbona Sporting Braga -
  • 15.02 17:00  
    Boavista FC Os Belenenses SAD -
  • 15.02 17:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 15.02 17:00  
    CD Santa Clara CD Tondela -
  • 15.02 17:00  
    Vitória Setúbal FC Gil Vicente FC -
  • 15.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Paços de Ferreira -
  • 15.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Porto -
  • 15.02 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Lizbona -

22. kolejka

  • 23.02 17:00  
    Gil Vicente FC Benfica Lizbona -
  • 23.02 17:00  
    CD Aves Vitoria Guimaraes -
  • 23.02 17:00  
    Os Belenenses SAD CS Marítimo Funchal -
  • 23.02 17:00  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 23.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Famalicão -
  • 23.02 17:00  
    Moreirense FC CD Santa Clara -
  • 23.02 17:00  
    Sporting Braga Vitória Setúbal FC -
  • 23.02 17:00  
    FC Porto Portimonense SC -
  • 23.02 17:00  
    CD Tondela Rio Ave FC -

23. kolejka

  • 01.03 17:00  
    CD Santa Clara FC Porto -
  • 01.03 17:00  
    Benfica Lizbona Moreirense FC -
  • 01.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Braga -
  • 01.03 17:00  
    FC Famalicão Sporting Lizbona -
  • 01.03 17:00  
    Boavista FC Gil Vicente FC -
  • 01.03 17:00  
    CD Aves FC Paços de Ferreira -
  • 01.03 17:00  
    Rio Ave FC Os Belenenses SAD -
  • 01.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Tondela -
  • 01.03 17:00  
    Portimonense SC Vitória Setúbal FC -

24. kolejka

  • 08.03 17:00  
    Moreirense FC CS Marítimo Funchal -
  • 08.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira Vitoria Guimaraes -
  • 08.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC Benfica Lizbona -
  • 08.03 17:00  
    CD Tondela Boavista FC -
  • 08.03 17:00  
    Sporting Braga Portimonense SC -
  • 08.03 17:00  
    FC Porto Rio Ave FC -
  • 08.03 17:00  
    Gil Vicente FC CD Santa Clara -
  • 08.03 17:00  
    Sporting Lizbona CD Aves -
  • 08.03 17:00  
    Os Belenenses SAD FC Famalicão -

25. kolejka

  • 15.03 17:00  
    Portimonense SC Gil Vicente FC -
  • 15.03 17:00  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 15.03 17:00  
    Rio Ave FC FC Paços de Ferreira -
  • 15.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes Sporting Lizbona -
  • 15.03 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Braga -
  • 15.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitória Setúbal FC -
  • 15.03 17:00  
    FC Famalicão FC Porto -
  • 15.03 17:00  
    CD Aves Os Belenenses SAD -
  • 15.03 17:00  
    Benfica Lizbona CD Tondela -

26. kolejka

  • 22.03 17:00  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 22.03 17:00  
    Gil Vicente FC FC Famalicão -
  • 22.03 17:00  
    Sporting Braga Boavista FC -
  • 22.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Santa Clara -
  • 22.03 17:00  
    FC Porto CS Marítimo Funchal -
  • 22.03 17:00  
    Os Belenenses SAD Vitoria Guimaraes -
  • 22.03 17:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 22.03 17:00  
    CD Tondela CD Aves -
  • 22.03 17:00  
    Portimonense SC Benfica Lizbona -

27. kolejka

  • 05.04 17:00  
    Rio Ave FC Benfica Lizbona -
  • 05.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira Os Belenenses SAD -
  • 05.04 17:00  
    FC Famalicão Sporting Braga -
  • 05.04 17:00  
    Boavista FC Vitória Setúbal FC -
  • 05.04 17:00  
    CD Aves FC Porto -
  • 05.04 17:00  
    CD Santa Clara Portimonense SC -
  • 05.04 17:00  
    Sporting Lizbona CD Tondela -
  • 05.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Moreirense FC -
  • 05.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal Gil Vicente FC -

28. kolejka

  • 11.04 17:00  
    Portimonense SC CS Marítimo Funchal -
  • 11.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC Rio Ave FC -
  • 11.04 17:00  
    Benfica Lizbona CD Santa Clara -
  • 11.04 17:00  
    Moreirense FC FC Famalicão -
  • 11.04 17:00  
    CD Tondela FC Paços de Ferreira -
  • 11.04 17:00  
    Gil Vicente FC CD Aves -
  • 11.04 17:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 11.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Sporting Lizbona -
  • 11.04 17:00  
    Sporting Braga Vitoria Guimaraes -

29. kolejka

  • 19.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal Benfica Lizbona -
  • 19.04 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Braga -
  • 19.04 17:00  
    FC Famalicão Portimonense SC -
  • 19.04 17:00  
    Boavista FC CD Santa Clara -
  • 19.04 17:00  
    Sporting Lizbona Gil Vicente FC -
  • 19.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -
  • 19.04 17:00  
    CD Aves Moreirense FC -
  • 19.04 17:00  
    Os Belenenses SAD CD Tondela -
  • 19.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Vitória Setúbal FC -

30. kolejka

  • 22.04 17:00  
    Gil Vicente FC Rio Ave FC -
  • 22.04 17:00  
    CD Tondela FC Famalicão -
  • 22.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC FC Paços de Ferreira -
  • 22.04 17:00  
    Sporting Braga CD Aves -
  • 22.04 17:00  
    FC Porto Os Belenenses SAD -
  • 22.04 17:00  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes -
  • 22.04 17:00  
    Benfica Lizbona Boavista FC -
  • 22.04 17:00  
    CD Santa Clara CS Marítimo Funchal -
  • 22.04 17:00  
    Moreirense FC Sporting Lizbona -

31. kolejka

  • 26.04 17:00  
    Rio Ave FC Portimonense SC -
  • 26.04 17:00  
    FC Famalicão Benfica Lizbona -
  • 26.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Braga -
  • 26.04 17:00  
    CD Aves Vitória Setúbal FC -
  • 26.04 17:00  
    Os Belenenses SAD Moreirense FC -
  • 26.04 17:00  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 26.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Gil Vicente FC -
  • 26.04 17:00  
    Sporting Lizbona CD Santa Clara -
  • 26.04 17:00  
    CD Tondela FC Porto -

32. kolejka

  • 03.05 17:00  
    Gil Vicente FC CD Tondela -
  • 03.05 17:00  
    Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 03.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Rio Ave FC -
  • 03.05 17:00  
    FC Porto Sporting Lizbona -
  • 03.05 17:00  
    Portimonense SC Boavista FC -
  • 03.05 17:00  
    Vitória Setúbal FC FC Famalicão -
  • 03.05 17:00  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -
  • 03.05 17:00  
    CD Santa Clara CD Aves -
  • 03.05 17:00  
    Sporting Braga Os Belenenses SAD -

33. kolejka

  • 10.05 17:00  
    FC Famalicão Boavista FC -
  • 10.05 17:00  
    FC Porto Moreirense FC -
  • 10.05 17:00  
    Sporting Lizbona Vitória Setúbal FC -
  • 10.05 17:00  
    Os Belenenses SAD Gil Vicente FC -
  • 10.05 17:00  
    CD Tondela Sporting Braga -
  • 10.05 17:00  
    Rio Ave FC CD Santa Clara -
  • 10.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes CS Marítimo Funchal -
  • 10.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Portimonense SC -
  • 10.05 17:00  
    CD Aves Benfica Lizbona -

34. kolejka

  • 17.05 17:00  
    Boavista FC Rio Ave FC -
  • 17.05 17:00  
    Gil Vicente FC FC Paços de Ferreira -
  • 17.05 17:00  
    Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 17.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Famalicão -
  • 17.05 17:00  
    Portimonense SC CD Aves -
  • 17.05 17:00  
    Vitória Setúbal FC Os Belenenses SAD -
  • 17.05 17:00  
    Sporting Braga FC Porto -
  • 17.05 17:00  
    CD Santa Clara Vitoria Guimaraes -
  • 17.05 17:00  
    Moreirense FC CD Tondela -