Polska - Ekstraklasa

18. kolejka - Ekstraklasa

Tabela Ekstraklasa online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Legia Warszawa 18 36   11 3 4   31 - 19 12
2   Pogoń Szczecin 18 35   10 5 3   23 - 10 13
3   Raków Częstochowa 18 31   9 4 5   29 - 20 9
4   Górnik Zabrze 18 27   8 3 7   22 - 20 2
5   Lechia Gdańsk 18 26   8 2 8   24 - 22 2
6   Śląsk Wrocław 18 25   7 4 7   22 - 19 3
7   Jagiellonia Białystok 18 25   7 4 7   26 - 28 -2
8   Zagłębie Lubin 18 23   6 5 7   19 - 20 -1
9   Warta Poznań 18 23   7 2 9   17 - 20 -3
10   Lech Poznań 18 22   5 7 6   25 - 24 1
11   Wisła Płock 17 22   6 4 7   22 - 25 -3
12   Wisła Kraków 18 21   5 6 7   27 - 25 2
13   Piast Gliwice 18 21   5 6 7   23 - 22 1
14   Cracovia *** 18 18   5 8 5   19 - 20 -1
15   Podbeskidzie B.-B. 18 17   4 5 9   18 - 41 -23
16   Stal Mielec 17 15   3 6 8   18 - 30 -12
  • *** Cracovia ukarana pięcioma ujemnymi punktami na początku rogrywek za korupcję
  • Zespół w trakcie meczu
  • el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 26.02 18:00
  • 26.02 20:30
  • 27.02 15:00
  • 27.02 17:30
  • 27.02 20:00
  • 28.02 12:30
  • 28.02 15:00
  • 28.02 17:30

Strzelcy Ekstraklasa

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Tomasz Pekhart(Legia Warszawa) 15 4
Jesus Imaz(Jagiellonia Białystok) 10 1
Jakov Puljić(Jagiellonia Białystok) 9 1

Kartkowicze Ekstraklasa

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michał Nalepa(Lechia Gdańsk) 2 9 11
Dino Sztiglec(Śląsk Wrocław) 1 5 6
Michał Jakóbowski(Warta Poznań) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Ekstraklasa

19. kolejka

  • 26.02 18:00  
    Raków Częstochowa Podbeskidzie B.-B. -
  • 26.02 20:30  
    Warta Poznań Lech Poznań -
  • 27.02 15:00  
    Stal Mielec Lechia Gdańsk -
  • 27.02 17:30  
    Jagiellonia Białystok Piast Gliwice -
  • 27.02 20:00  
    Górnik Zabrze Legia Warszawa -
  • 28.02 12:30  
    Wisła Płock Wisła Kraków -
  • 28.02 15:00  
    Cracovia Zagłębie Lubin -
  • 28.02 17:30  
    Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin -

20. kolejka

  • 05.03 20:30  
    Wisła Kraków Górnik Zabrze -
  • 06.03 15:00  
    Podbeskidzie B.-B. Lechia Gdańsk -
  • 06.03 17:30  
    Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok -
  • 06.03 20:00  
    Raków Częstochowa Cracovia -
  • 07.03 12:30  
    Piast Gliwice Stal Mielec -
  • 07.03 15:00  
    Pogoń Szczecin Lech Poznań -
  • 07.03 17:30  
    Śląsk Wrocław Legia Warszawa -
  • 08.03 18:00  
    Warta Poznań Wisła Płock -

21. kolejka

  • 12.03 18:00  
    Cracovia Śląsk Wrocław -
  • 12.03 20:30  
    Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin -
  • 13.03 15:00  
    Wisła Płock Raków Częstochowa -
  • 13.03 17:30  
    Lechia Gdańsk Wisła Kraków -
  • 13.03 20:00  
    Legia Warszawa Warta Poznań -
  • 14.03 15:00  
    Górnik Zabrze Zagłębie Lubin -
  • 14.03 17:30  
    Lech Poznań Piast Gliwice -
  • 15.03 18:00  
    Stal Mielec Podbeskidzie B.-B. -

22. kolejka

  • 19.03 18:00  
    Piast Gliwice Cracovia -
  • 19.03 20:30  
    Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk -
  • 20.03 15:00  
    Śląsk Wrocław Wisła Płock -
  • 20.03 17:30  
    Raków Częstochowa Górnik Zabrze -
  • 20.03 20:00  
    Lech Poznań Jagiellonia Białystok -
  • 21.03 12:30  
    Warta Poznań Podbeskidzie B.-B. -
  • 21.03 15:00  
    Wisła Kraków Stal Mielec -
  • 21.03 17:30  
    Zagłębie Lubin Legia Warszawa -

23. kolejka

  • 03.04  
    Cracovia Lech Poznań -
  • 03.04  
    Górnik Zabrze Warta Poznań -
  • 03.04  
    Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław -
  • 03.04  
    Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin -
  • 03.04  
    Legia Warszawa Pogoń Szczecin -
  • 03.04  
    Podbeskidzie B.-B. Wisła Kraków -
  • 03.04  
    Stal Mielec Raków Częstochowa -
  • 03.04  
    Wisła Płock Piast Gliwice -

24. kolejka

  • 10.04  
    Jagiellonia Białystok Cracovia -
  • 10.04  
    Lech Poznań Legia Warszawa -
  • 10.04  
    Piast Gliwice Górnik Zabrze -
  • 10.04  
    Pogoń Szczecin Wisła Płock -
  • 10.04  
    Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk -
  • 10.04  
    Wisła Kraków Raków Częstochowa -
  • 10.04  
    Zagłębie Lubin Podbeskidzie B.-B. -
  • 10.04  
    Warta Poznań Stal Mielec -

25. kolejka

  • 17.04  
    Górnik Zabrze Śląsk Wrocław -
  • 17.04  
    Lechia Gdańsk Piast Gliwice -
  • 17.04  
    Legia Warszawa Cracovia -
  • 17.04  
    Podbeskidzie B.-B. Pogoń Szczecin -
  • 17.04  
    Raków Częstochowa Lech Poznań -
  • 17.04  
    Stal Mielec Zagłębie Lubin -
  • 17.04  
    Wisła Kraków Warta Poznań -
  • 17.04  
    Wisła Płock Jagiellonia Białystok -

26. kolejka

  • 20.04  
    Cracovia Wisła Płock -
  • 20.04  
    Jagiellonia Białystok Stal Mielec -
  • 20.04  
    Lech Poznań Lechia Gdańsk -
  • 20.04  
    Piast Gliwice Legia Warszawa -
  • 20.04  
    Pogoń Szczecin Górnik Zabrze -
  • 20.04  
    Śląsk Wrocław Podbeskidzie B.-B. -
  • 20.04  
    Zagłębie Lubin Wisła Kraków -
  • 20.04  
    Warta Poznań Raków Częstochowa -

27. kolejka

  • 24.04  
    Górnik Zabrze Wisła Płock -
  • 24.04  
    Lechia Gdańsk Legia Warszawa -
  • 24.04  
    Podbeskidzie B.-B. Lech Poznań -
  • 24.04  
    Raków Częstochowa Śląsk Wrocław -
  • 24.04  
    Stal Mielec Pogoń Szczecin -
  • 24.04  
    Wisła Kraków Cracovia -
  • 24.04  
    Zagłębie Lubin Piast Gliwice -
  • 24.04  
    Warta Poznań Jagiellonia Białystok -

28. kolejka

  • 01.05  
    Cracovia Górnik Zabrze -
  • 01.05  
    Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa -
  • 01.05  
    Lech Poznań Stal Mielec -
  • 01.05  
    Legia Warszawa Wisła Kraków -
  • 01.05  
    Piast Gliwice Podbeskidzie B.-B. -
  • 01.05  
    Pogoń Szczecin Warta Poznań -
  • 01.05  
    Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin -
  • 01.05  
    Wisła Płock Lechia Gdańsk -

29. kolejka

  • 08.05  
    Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok -
  • 08.05  
    Lechia Gdańsk Cracovia -
  • 08.05  
    Podbeskidzie B.-B. Wisła Płock -
  • 08.05  
    Raków Częstochowa Piast Gliwice -
  • 08.05  
    Stal Mielec Legia Warszawa -
  • 08.05  
    Wisła Kraków Lech Poznań -
  • 08.05  
    Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin -
  • 08.05  
    Warta Poznań Śląsk Wrocław -

30. kolejka

  • 16.05  
    Cracovia Warta Poznań -
  • 16.05  
    Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk -
  • 16.05  
    Lech Poznań Górnik Zabrze -
  • 16.05  
    Legia Warszawa Podbeskidzie B.-B. -
  • 16.05  
    Piast Gliwice Wisła Kraków -
  • 16.05  
    Pogoń Szczecin Raków Częstochowa -
  • 16.05  
    Śląsk Wrocław Stal Mielec -
  • 16.05  
    Wisła Płock Zagłębie Lubin -