Polska - 2. liga

26. kolejka - 2. liga

  • 08.04 koniec
    Znicz Pruszków GKS Katowice 1-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 10.04 13:00
  • 10.04 13:00
  • 10.04 15:00
  • 10.04 16:00
  • 10.04 16:00
  • 10.04 18:00
  • 10.04 20:15
  • 11.04 13:00

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   GKS Katowice 24 53   17 2 5   46 - 24 22
2   Górnik Polkowice 23 51   16 3 4   47 - 18 29
3   MKS Chojniczanka Chojnice 24 47   14 5 5   42 - 22 20
4   KS SKRA Częstochowa 24 45   14 3 7   35 - 19 16
5   Wigry Suwałki 24 43   13 4 7   33 - 23 10
6   WKS Śląsk Wrocław II 23 35   10 5 8   35 - 30 5
7   Stal Rzeszów 24 35   10 5 9   36 - 35 1
8   KKS 1925 Kalisz 23 34   11 1 11   32 - 26 6
9   Sokół Ostróda 24 33   10 3 11   34 - 33 1
10   Pogoń Siedlce 24 33   10 3 11   41 - 40 1
11   Motor Lublin 23 30   7 9 7   26 - 25 1
12   RKS Garbarnia Kraków 22 29   8 5 9   28 - 32 -4
13   MKS Bytovia 24 29   7 8 9   32 - 33 -1
14   Znicz Pruszków 25 26   7 5 13   24 - 41 -17
15   Błękitni Stargard 24 23   6 5 13   23 - 49 -26
16   KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 24 23   7 2 15   29 - 53 -24
17   Olimpia Grudziądz 24 23   6 5 13   22 - 39 -17
18   Olimpia Elbląg 24 21   5 6 13   26 - 37 -11
19   KKS Lech Poznań II 23 21   6 3 14   32 - 44 -12
  • Zespół w trakcie meczu

27. kolejka (następna)

  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00
  • 14.04 13:00
  • 14.04 16:30
  • 14.04 17:00
  • 14.04 17:00
  • 14.04 18:00
  • 14.04 18:00
  • 14.04 19:30

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dawid Wolny(Sokół Ostróda) 15 3
Kamil Wojtyra(KS SKRA Częstochowa) 15 3
Piotr Giel(MKS Bytovia) 13 0

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Damian Kostkowski(Stal Rzeszów) 2 7 9
Abdallah Ahmed Hafez(KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010) 2 6 8
Marcin Michota(Motor Lublin) 2 4 6

Terminarz / Wyniki 2. liga

26. kolejka

  • 10.04 13:00  
    KS SKRA Częstochowa Stal Rzeszów -
  • 10.04 13:00  
    Błękitni Stargard Sokół Ostróda -
  • 10.04 15:00  
    RKS Garbarnia Kraków MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 10.04 16:00  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Olimpia Elbląg -
  • 10.04 16:00  
    Pogoń Siedlce Górnik Polkowice -
  • 10.04 18:00  
    KKS 1925 Kalisz Motor Lublin -
  • 10.04 20:15  
    Olimpia Grudziądz KKS Lech Poznań II -
  • 11.04 13:00  
    WKS Śląsk Wrocław II MKS Bytovia -

27. kolejka

  • 14.04 13:00  
    Stal Rzeszów RKS Garbarnia Kraków -
  • 14.04 13:00  
    Górnik Polkowice Olimpia Grudziądz -
  • 14.04 13:00  
    KKS Lech Poznań II Znicz Pruszków -
  • 14.04 16:30  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Błękitni Stargard -
  • 14.04 17:00  
    MKS Bytovia KKS 1925 Kalisz -
  • 14.04 17:00  
    GKS Katowice Olimpia Elbląg -
  • 14.04 18:00  
    Motor Lublin Wigry Suwałki -
  • 14.04 18:00  
    Sokół Ostróda KS SKRA Częstochowa -
  • 14.04 19:30  
    MKS Chojniczanka Chojnice WKS Śląsk Wrocław II -

28. kolejka

  • 17.04 15:00  
    RKS Garbarnia Kraków Sokół Ostróda -
  • 17.04 16:00  
    Wigry Suwałki MKS Bytovia -
  • 17.04 16:00  
    Olimpia Elbląg KKS Lech Poznań II -
  • 17.04 16:00  
    KS SKRA Częstochowa KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 18.04 13:00  
    WKS Śląsk Wrocław II Stal Rzeszów -
  • 18.04 13:00  
    Błękitni Stargard GKS Katowice -
  • 18.04 13:00  
    Znicz Pruszków Górnik Polkowice -
  • 18.04 17:00  
    Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce -
  • 18.04 17:50  
    KKS 1925 Kalisz MKS Chojniczanka Chojnice -

29. kolejka

  • 23.04 13:00  
    Stal Rzeszów KKS 1925 Kalisz -
  • 23.04 19:30  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -
  • 24.04  
    KKS Lech Poznań II Błękitni Stargard -
  • 24.04 13:00  
    Górnik Polkowice Olimpia Elbląg -
  • 24.04 17:00  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 RKS Garbarnia Kraków -
  • 24.04 17:00  
    Pogoń Siedlce Znicz Pruszków -
  • 24.04 18:00  
    MKS Bytovia Motor Lublin -
  • 24.04 18:00  
    Sokół Ostróda WKS Śląsk Wrocław II -
  • 24.04 18:30  
    GKS Katowice KS SKRA Częstochowa -

30. kolejka

  • 28.04  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 28.04 15:00  
    WKS Śląsk Wrocław II KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 28.04 15:00  
    KS SKRA Częstochowa KKS Lech Poznań II -
  • 28.04 15:00  
    Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce -
  • 28.04 16:00  
    Błękitni Stargard Górnik Polkowice -
  • 28.04 16:00  
    Wigry Suwałki Stal Rzeszów -
  • 28.04 17:00  
    RKS Garbarnia Kraków GKS Katowice -
  • 28.04 18:00  
    Motor Lublin MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 28.04 18:00  
    KKS 1925 Kalisz Sokół Ostróda -

31. kolejka

  • 01.05  
    Górnik Polkowice KS SKRA Częstochowa -
  • 01.05  
    KKS Lech Poznań II RKS Garbarnia Kraków -
  • 01.05 17:00  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 KKS 1925 Kalisz -
  • 01.05 17:00  
    Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -
  • 01.05 18:00  
    Sokół Ostróda Wigry Suwałki -
  • 01.05 18:00  
    GKS Katowice WKS Śląsk Wrocław II -
  • 02.05 13:00  
    Stal Rzeszów Motor Lublin -
  • 02.05 17:00  
    Olimpia Grudziądz Olimpia Elbląg -
  • 02.05 17:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -

32. kolejka

  • 08.05  
    Motor Lublin Sokół Ostróda -
  • 08.05  
    WKS Śląsk Wrocław II KKS Lech Poznań II -
  • 08.05 13:00  
    Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz -
  • 08.05 15:00  
    Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -
  • 08.05 16:00  
    Wigry Suwałki KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 08.05 16:00  
    RKS Garbarnia Kraków Górnik Polkowice -
  • 08.05 17:30  
    KS SKRA Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 08.05 18:00  
    MKS Bytovia Stal Rzeszów -
  • 08.05 18:00  
    KKS 1925 Kalisz GKS Katowice -

33. kolejka

  • 15.05  
    Górnik Polkowice WKS Śląsk Wrocław II -
  • 15.05  
    Stal Rzeszów MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 15.05  
    Znicz Pruszków Błękitni Stargard -
  • 15.05  
    KKS Lech Poznań II KKS 1925 Kalisz -
  • 15.05  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Motor Lublin -
  • 15.05 17:00  
    Olimpia Grudziądz KS SKRA Częstochowa -
  • 15.05 17:00  
    Pogoń Siedlce RKS Garbarnia Kraków -
  • 15.05 18:00  
    Sokół Ostróda MKS Bytovia -
  • 15.05 18:00  
    GKS Katowice Wigry Suwałki -

34. kolejka

  • 19.05  
    Motor Lublin GKS Katowice -
  • 19.05  
    RKS Garbarnia Kraków Olimpia Grudziądz -
  • 19.05 16:00  
    Wigry Suwałki KKS Lech Poznań II -
  • 19.05 16:00  
    KS SKRA Częstochowa Znicz Pruszków -
  • 19.05 16:00  
    WKS Śląsk Wrocław II Pogoń Siedlce -
  • 19.05 17:00  
    Błękitni Stargard Olimpia Elbląg -
  • 19.05 18:00  
    KKS 1925 Kalisz Górnik Polkowice -
  • 19.05 18:00  
    MKS Bytovia KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 19.05 19:30  
    MKS Chojniczanka Chojnice Sokół Ostróda -

35. kolejka

  • 22.05  
    Górnik Polkowice Wigry Suwałki -
  • 22.05  
    Stal Rzeszów Sokół Ostróda -
  • 22.05  
    Olimpia Elbląg KS SKRA Częstochowa -
  • 22.05  
    Znicz Pruszków RKS Garbarnia Kraków -
  • 22.05  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 22.05  
    KKS Lech Poznań II Motor Lublin -
  • 22.05 17:00  
    Olimpia Grudziądz WKS Śląsk Wrocław II -
  • 22.05 17:00  
    Pogoń Siedlce KKS 1925 Kalisz -
  • 23.05 18:00  
    GKS Katowice MKS Bytovia -

36. kolejka

  • 28.05 19:30  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Katowice -
  • 29.05  
    Stal Rzeszów KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 29.05  
    RKS Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg -
  • 29.05  
    Motor Lublin Górnik Polkowice -
  • 29.05 16:00  
    Wigry Suwałki Pogoń Siedlce -
  • 29.05 17:00  
    WKS Śląsk Wrocław II Znicz Pruszków -
  • 29.05 17:30  
    KS SKRA Częstochowa Błękitni Stargard -
  • 29.05 18:00  
    MKS Bytovia KKS Lech Poznań II -
  • 29.05 18:00  
    KKS 1925 Kalisz Olimpia Grudziądz -

37. kolejka

  • 05.06  
    Znicz Pruszków KKS 1925 Kalisz -
  • 05.06  
    Górnik Polkowice MKS Bytovia -
  • 05.06  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Sokół Ostróda -
  • 05.06  
    KKS Lech Poznań II MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 05.06  
    Olimpia Elbląg WKS Śląsk Wrocław II -
  • 05.06  
    Pogoń Siedlce Motor Lublin -
  • 05.06 13:00  
    Błękitni Stargard RKS Garbarnia Kraków -
  • 05.06 17:00  
    Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki -
  • 05.06 18:00  
    GKS Katowice Stal Rzeszów -

38. kolejka

  • 12.06  
    Motor Lublin Olimpia Grudziądz -
  • 12.06  
    Wigry Suwałki Znicz Pruszków -
  • 12.06  
    Stal Rzeszów KKS Lech Poznań II -
  • 12.06  
    WKS Śląsk Wrocław II Błękitni Stargard -
  • 12.06  
    RKS Garbarnia Kraków KS SKRA Częstochowa -
  • 12.06 17:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Górnik Polkowice -
  • 12.06 18:00  
    Sokół Ostróda GKS Katowice -
  • 12.06 18:00  
    KKS 1925 Kalisz Olimpia Elbląg -
  • 12.06 18:00  
    MKS Bytovia Pogoń Siedlce -