Polska - 2. liga

Zaległe mecze

  • 20.10 15:30

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Stal Rzeszów 13 32   10 2 1   28 - 11 17
2   Ruch Chorzów 13 28   8 4 1   21 - 11 10
3   MKS Chojniczanka Chojnice 13 22   7 1 5   29 - 13 16
4   Olimpia Elbląg 13 22   6 4 3   14 - 13 1
5   Motor Lublin 13 21   5 6 2   24 - 11 13
6   Radunia Stężyca 13 20   6 2 5   22 - 19 3
7   KKS Lech Poznań II 12 19   6 1 5   14 - 14 0
8   Wisła Puławy 13 19   5 4 4   25 - 21 4
9   Wigry Suwałki 13 18   5 3 5   15 - 14 1
10   KKS 1925 Kalisz 13 17   5 2 6   13 - 13 0
11   RKS Garbarnia Kraków 13 17   4 5 4   18 - 19 -1
12   Pogoń Siedlce 13 17   5 2 6   18 - 23 -5
13   GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 14   3 5 4   14 - 16 -2
14   WKS Śląsk Wrocław II 13 14   3 5 5   20 - 24 -4
15   Znicz Pruszków 13 14   3 5 5   17 - 22 -5
16   GKS Bełchatów 13 14   4 2 7   11 - 23 -12
17   KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 13 8   2 2 9   9 - 21 -12
18   Sokół Ostróda 13 4   1 1 11   5 - 29 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże
  • spadek

14. kolejka (następna)

  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:00
  • 23.10 14:55
  • 23.10 15:00
  • 23.10 15:00
  • 23.10 15:00
  • 23.10 15:00
  • 23.10 18:00
  • 24.10 14:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Michał Fidziukiewicz(Motor Lublin) 13 3
Adrian Paluchowski(Wisła Puławy) 7 1
Damian Michalik(Stal Rzeszów) 6 0

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dmytro Bashlay(Radunia Stężyca) 1 6 7
Maciej Górski(Pogoń Siedlce) 1 5 6
Hubert Krawczun(Olimpia Elbląg) 1 4 5

Terminarz / Wyniki 2. liga

14. kolejka

  • 23.10 14:00  
    Znicz Pruszków Ruch Chorzów -
  • 23.10 14:00  
    Wigry Suwałki GKS Bełchatów -
  • 23.10 14:55  
    KKS 1925 Kalisz KKS Lech Poznań II -
  • 23.10 15:00  
    Wisła Puławy WKS Śląsk Wrocław II -
  • 23.10 15:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków -
  • 23.10 15:00  
    Sokół Ostróda Motor Lublin -
  • 23.10 15:00  
    Olimpia Elbląg GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 23.10 18:00  
    Stal Rzeszów Pogoń Siedlce -
  • 24.10 14:00  
    Radunia Stężyca KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -

15. kolejka

  • 29.10 13:00  
    RKS Garbarnia Kraków KKS 1925 Kalisz -
  • 30.10  
    KKS Lech Poznań II Wigry Suwałki -
  • 30.10  
    GKS Bełchatów Sokół Ostróda -
  • 30.10 13:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 30.10 13:00  
    WKS Śląsk Wrocław II Znicz Pruszków -
  • 30.10 13:00  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Wisła Puławy -
  • 30.10 14:00  
    Pogoń Siedlce Radunia Stężyca -
  • 30.10 18:00  
    Ruch Chorzów Olimpia Elbląg -
  • 31.10 16:00  
    Motor Lublin Stal Rzeszów -

16. kolejka

  • 05.11 18:00  
    Stal Rzeszów GKS Bełchatów -
  • 06.11  
    Olimpia Elbląg MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 06.11  
    Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 06.11  
    Radunia Stężyca Motor Lublin -
  • 06.11 13:00  
    Wisła Puławy Pogoń Siedlce -
  • 06.11 13:00  
    Sokół Ostróda KKS Lech Poznań II -
  • 06.11 13:00  
    Wigry Suwałki RKS Garbarnia Kraków -
  • 06.11 18:00  
    KKS 1925 Kalisz GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 06.11 18:00  
    Ruch Chorzów WKS Śląsk Wrocław II -

17. kolejka

  • 12.11 18:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice KKS 1925 Kalisz -
  • 13.11  
    KKS Lech Poznań II Stal Rzeszów -
  • 13.11  
    RKS Garbarnia Kraków Sokół Ostróda -
  • 13.11  
    GKS Bełchatów Radunia Stężyca -
  • 13.11  
    WKS Śląsk Wrocław II Olimpia Elbląg -
  • 13.11 13:00  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Wigry Suwałki -
  • 13.11 13:00  
    Pogoń Siedlce Znicz Pruszków -
  • 13.11 13:00  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Ruch Chorzów -
  • 13.11 17:00  
    Motor Lublin Wisła Puławy -

18. kolejka

  • 20.11  
    Pogoń Siedlce Ruch Chorzów -
  • 20.11  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 WKS Śląsk Wrocław II -
  • 20.11  
    Motor Lublin Znicz Pruszków -
  • 20.11  
    GKS Bełchatów Wisła Puławy -
  • 20.11  
    RKS Garbarnia Kraków Stal Rzeszów -
  • 20.11  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 20.11  
    KKS Lech Poznań II Radunia Stężyca -
  • 20.11  
    Olimpia Elbląg KKS 1925 Kalisz -
  • 20.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -

19. kolejka

  • 27.11  
    Ruch Chorzów Motor Lublin -
  • 27.11  
    WKS Śląsk Wrocław II Pogoń Siedlce -
  • 27.11  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Olimpia Elbląg -
  • 27.11  
    Sokół Ostróda MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 27.11  
    Radunia Stężyca RKS Garbarnia Kraków -
  • 27.11  
    Wisła Puławy KKS Lech Poznań II -
  • 27.11  
    Stal Rzeszów GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 27.11  
    Wigry Suwałki KKS 1925 Kalisz -
  • 27.11  
    Znicz Pruszków GKS Bełchatów -

20. kolejka

  • 04.12  
    MKS Chojniczanka Chojnice Stal Rzeszów -
  • 04.12  
    KKS Lech Poznań II Znicz Pruszków -
  • 04.12  
    RKS Garbarnia Kraków Wisła Puławy -
  • 04.12  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Radunia Stężyca -
  • 04.12  
    Motor Lublin WKS Śląsk Wrocław II -
  • 04.12  
    GKS Bełchatów Ruch Chorzów -
  • 04.12  
    KKS 1925 Kalisz Sokół Ostróda -
  • 04.12  
    Pogoń Siedlce KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 04.12  
    Olimpia Elbląg Wigry Suwałki -

21. kolejka

  • 26.02  
    Znicz Pruszków RKS Garbarnia Kraków -
  • 26.02  
    WKS Śląsk Wrocław II GKS Bełchatów -
  • 26.02  
    Ruch Chorzów KKS Lech Poznań II -
  • 26.02  
    Sokół Ostróda Wigry Suwałki -
  • 26.02  
    Stal Rzeszów KKS 1925 Kalisz -
  • 26.02  
    Radunia Stężyca MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 26.02  
    Wisła Puławy GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 26.02  
    Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg -
  • 26.02  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Motor Lublin -

22. kolejka

  • 05.03  
    Motor Lublin Pogoń Siedlce -
  • 05.03  
    RKS Garbarnia Kraków Ruch Chorzów -
  • 05.03  
    GKS Bełchatów KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 05.03  
    KKS 1925 Kalisz Radunia Stężyca -
  • 05.03  
    KKS Lech Poznań II WKS Śląsk Wrocław II -
  • 05.03  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Znicz Pruszków -
  • 05.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wisła Puławy -
  • 05.03  
    Wigry Suwałki Stal Rzeszów -
  • 05.03  
    Olimpia Elbląg Sokół Ostróda -

23. kolejka

  • 12.03  
    Stal Rzeszów Sokół Ostróda -
  • 12.03  
    Wisła Puławy KKS 1925 Kalisz -
  • 12.03  
    Znicz Pruszków MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 12.03  
    Radunia Stężyca Wigry Suwałki -
  • 12.03  
    Ruch Chorzów GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 12.03  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 KKS Lech Poznań II -
  • 12.03  
    Pogoń Siedlce GKS Bełchatów -
  • 12.03  
    Motor Lublin Olimpia Elbląg -
  • 12.03  
    WKS Śląsk Wrocław II RKS Garbarnia Kraków -

24. kolejka

  • 19.03  
    GKS Bełchatów Motor Lublin -
  • 19.03  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki WKS Śląsk Wrocław II -
  • 19.03  
    RKS Garbarnia Kraków KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 19.03  
    KKS Lech Poznań II Pogoń Siedlce -
  • 19.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Ruch Chorzów -
  • 19.03  
    KKS 1925 Kalisz Znicz Pruszków -
  • 19.03  
    Wigry Suwałki Wisła Puławy -
  • 19.03  
    Olimpia Elbląg Stal Rzeszów -
  • 19.03  
    Sokół Ostróda Radunia Stężyca -

25. kolejka

  • 26.03  
    Radunia Stężyca Stal Rzeszów -
  • 26.03  
    Ruch Chorzów KKS 1925 Kalisz -
  • 26.03  
    WKS Śląsk Wrocław II MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 26.03  
    Znicz Pruszków Wigry Suwałki -
  • 26.03  
    Wisła Puławy Sokół Ostróda -
  • 26.03  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 26.03  
    GKS Bełchatów Olimpia Elbląg -
  • 26.03  
    Motor Lublin KKS Lech Poznań II -
  • 26.03  
    Pogoń Siedlce RKS Garbarnia Kraków -

26. kolejka

  • 02.04  
    KKS 1925 Kalisz WKS Śląsk Wrocław II -
  • 02.04  
    Wigry Suwałki Ruch Chorzów -
  • 02.04  
    Olimpia Elbląg Radunia Stężyca -
  • 02.04  
    Stal Rzeszów Wisła Puławy -
  • 02.04  
    Sokół Ostróda Znicz Pruszków -
  • 02.04  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Siedlce -
  • 02.04  
    RKS Garbarnia Kraków Motor Lublin -
  • 02.04  
    KKS Lech Poznań II GKS Bełchatów -
  • 02.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -

27. kolejka

  • 09.04  
    Ruch Chorzów Sokół Ostróda -
  • 09.04  
    Znicz Pruszków Stal Rzeszów -
  • 09.04  
    Wisła Puławy Radunia Stężyca -
  • 09.04  
    Pogoń Siedlce MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 09.04  
    Motor Lublin GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 09.04  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 KKS 1925 Kalisz -
  • 09.04  
    WKS Śląsk Wrocław II Wigry Suwałki -
  • 09.04  
    GKS Bełchatów RKS Garbarnia Kraków -
  • 09.04  
    KKS Lech Poznań II Olimpia Elbląg -

28. kolejka

  • 16.04  
    KKS 1925 Kalisz Pogoń Siedlce -
  • 16.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Motor Lublin -
  • 16.04  
    RKS Garbarnia Kraków KKS Lech Poznań II -
  • 16.04  
    Sokół Ostróda WKS Śląsk Wrocław II -
  • 16.04  
    Stal Rzeszów Ruch Chorzów -
  • 16.04  
    Wigry Suwałki KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 16.04  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki GKS Bełchatów -
  • 16.04  
    Radunia Stężyca Znicz Pruszków -
  • 16.04  
    Olimpia Elbląg Wisła Puławy -

29. kolejka

  • 23.04  
    Motor Lublin KKS 1925 Kalisz -
  • 23.04  
    Ruch Chorzów Radunia Stężyca -
  • 23.04  
    Znicz Pruszków Wisła Puławy -
  • 23.04  
    RKS Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg -
  • 23.04  
    Pogoń Siedlce Wigry Suwałki -
  • 23.04  
    GKS Bełchatów MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 23.04  
    KKS Lech Poznań II GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 23.04  
    WKS Śląsk Wrocław II Stal Rzeszów -
  • 23.04  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Sokół Ostróda -

30. kolejka

  • 27.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice KKS Lech Poznań II -
  • 27.04  
    Sokół Ostróda Pogoń Siedlce -
  • 27.04  
    KKS 1925 Kalisz GKS Bełchatów -
  • 27.04  
    Wigry Suwałki Motor Lublin -
  • 27.04  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki RKS Garbarnia Kraków -
  • 27.04  
    Radunia Stężyca WKS Śląsk Wrocław II -
  • 27.04  
    Stal Rzeszów KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 27.04  
    Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -
  • 27.04  
    Wisła Puławy Ruch Chorzów -

31. kolejka

  • 30.04  
    Ruch Chorzów Znicz Pruszków -
  • 30.04  
    WKS Śląsk Wrocław II Wisła Puławy -
  • 30.04  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Radunia Stężyca -
  • 30.04  
    Pogoń Siedlce Stal Rzeszów -
  • 30.04  
    Motor Lublin Sokół Ostróda -
  • 30.04  
    GKS Bełchatów Wigry Suwałki -
  • 30.04  
    KKS Lech Poznań II KKS 1925 Kalisz -
  • 30.04  
    RKS Garbarnia Kraków MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 30.04  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki Olimpia Elbląg -

32. kolejka

  • 07.05  
    Radunia Stężyca Pogoń Siedlce -
  • 07.05  
    Olimpia Elbląg Ruch Chorzów -
  • 07.05  
    Wisła Puławy KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 07.05  
    Wigry Suwałki KKS Lech Poznań II -
  • 07.05  
    Znicz Pruszków WKS Śląsk Wrocław II -
  • 07.05  
    Stal Rzeszów Motor Lublin -
  • 07.05  
    Sokół Ostróda GKS Bełchatów -
  • 07.05  
    KKS 1925 Kalisz RKS Garbarnia Kraków -
  • 07.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -

33. kolejka

  • 14.05  
    WKS Śląsk Wrocław II Ruch Chorzów -
  • 14.05  
    Pogoń Siedlce Wisła Puławy -
  • 14.05  
    KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 Znicz Pruszków -
  • 14.05  
    RKS Garbarnia Kraków Wigry Suwałki -
  • 14.05  
    Motor Lublin Radunia Stężyca -
  • 14.05  
    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki KKS 1925 Kalisz -
  • 14.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Olimpia Elbląg -
  • 14.05  
    KKS Lech Poznań II Sokół Ostróda -
  • 14.05  
    GKS Bełchatów Stal Rzeszów -

34. kolejka

  • 21.05  
    KKS 1925 Kalisz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 21.05  
    Radunia Stężyca GKS Bełchatów -
  • 21.05  
    Wigry Suwałki GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki -
  • 21.05  
    Ruch Chorzów KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 -
  • 21.05  
    Sokół Ostróda RKS Garbarnia Kraków -
  • 21.05  
    Wisła Puławy Motor Lublin -
  • 21.05  
    Stal Rzeszów KKS Lech Poznań II -
  • 21.05  
    Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -
  • 21.05  
    Olimpia Elbląg WKS Śląsk Wrocław II -