Polska - 2. liga

18. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Widzew Łódź 17 37   11 4 2   33 - 14 19
2   Radomiak 18 34   10 4 4   40 - 11 29
3   GKS Bełchatów 18 32   8 8 2   21 - 10 11
4   TKP Elana 17 32   8 8 1   27 - 15 12
5   Olimpia Grudziądz 18 31   9 4 5   34 - 23 11
6   Górnik Łęczna 18 29   8 5 5   31 - 31 0
7   Stal Stalowa Wola 18 27   8 3 7   30 - 25 5
8   CWKS Resovia 18 26   7 5 6   27 - 29 -2
9   Ruch Chorzów 18 24   6 6 6   26 - 23 3
10   Znicz Pruszków 18 24   6 6 6   26 - 29 -3
11   KS SKRA Częstochowa 18 21   6 3 9   14 - 25 -11
12   Błękitni Stargard 18 20   6 2 10   18 - 30 -12
13   WKS Gryf Wejherowo 18 19   5 4 9   25 - 34 -9
14   Siarka Tarnobrzeg 18 18   5 3 10   14 - 27 -13
15   Energetyk ROW Rybnik 18 17   3 8 7   15 - 22 -7
16   Pogoń Siedlce 18 16   4 4 10   23 - 29 -6
17   Rozwój Katowice 17 16   4 4 9   18 - 32 -14
18   Olimpia Elbląg 17 15   4 3 10   12 - 25 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 17.11 13:00
  • 17.11 13:00
  • 17.11 13:00
  • 17.11 13:00
  • 17.11 13:00
  • 17.11 13:30
  • 17.11 17:00
  • 17.11 19:10
  • 18.11 13:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Leândro Rossi Pereira(Radomiak) 11 7
Filip Kozłowski(TKP Elana) 10 0
Patryk Szysz(Górnik Łęczna) 10 4

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Piotr Klepczarek(Znicz Pruszków) 3 5 8
Tomasz Margol(Pogoń Siedlce) 2 8 10
Dariusz Frankiewicz(CWKS Resovia) 2 5 7

Terminarz / Wyniki 2. liga

18. kolejka

19. kolejka

  • 17.11 13:00  
    Radomiak Ruch Chorzów -
  • 17.11 13:00  
    Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów -
  • 17.11 13:00  
    TKP Elana Znicz Pruszków -
  • 17.11 13:00  
    CWKS Resovia Stal Stalowa Wola -
  • 17.11 13:00  
    Energetyk ROW Rybnik WKS Gryf Wejherowo -
  • 17.11 13:30  
    KS SKRA Częstochowa Górnik Łęczna -
  • 17.11 17:00  
    Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz -
  • 17.11 19:10  
    Widzew Łódź Rozwój Katowice -
  • 18.11 13:00  
    Błękitni Stargard Olimpia Elbląg -

20. kolejka

  • 24.11 13:00  
    KS SKRA Częstochowa Ruch Chorzów -
  • 24.11 13:00  
    Stal Stalowa Wola TKP Elana -
  • 24.11 17:00  
    Znicz Pruszków Widzew Łódź -
  • 24.11 17:00  
    Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce -
  • 24.11 17:00  
    Olimpia Grudziądz Siarka Tarnobrzeg -
  • 24.11 17:00  
    GKS Bełchatów Radomiak -
  • 24.11 18:00  
    Górnik Łęczna Energetyk ROW Rybnik -
  • 25.11 13:00  
    WKS Gryf Wejherowo CWKS Resovia -
  • 25.11 13:00  
    Rozwój Katowice Błękitni Stargard -

21. kolejka

  • 01.12 12:00  
    CWKS Resovia Energetyk ROW Rybnik -
  • 01.12 13:00  
    KS SKRA Częstochowa GKS Bełchatów -
  • 01.12 13:00  
    Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg -
  • 01.12 13:00  
    Błękitni Stargard Znicz Pruszków -
  • 01.12 13:00  
    TKP Elana WKS Gryf Wejherowo -
  • 01.12 16:00  
    Pogoń Siedlce Rozwój Katowice -
  • 01.12 17:00  
    Ruch Chorzów Górnik Łęczna -
  • 01.12 19:10  
    Widzew Łódź Stal Stalowa Wola -
  • 02.12 13:00  
    Radomiak Olimpia Grudziądz -

22. kolejka

  • 02.03  
    KS SKRA Częstochowa Olimpia Grudziądz -
  • 02.03  
    Górnik Łęczna CWKS Resovia -
  • 02.03  
    Energetyk ROW Rybnik TKP Elana -
  • 02.03  
    WKS Gryf Wejherowo Widzew Łódź -
  • 02.03  
    Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard -
  • 02.03  
    Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -
  • 02.03  
    Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -
  • 02.03  
    Olimpia Elbląg Radomiak -
  • 02.03  
    GKS Bełchatów Ruch Chorzów -

23. kolejka

  • 09.03  
    GKS Bełchatów Górnik Łęczna -
  • 09.03  
    Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz -
  • 09.03  
    KS SKRA Częstochowa Olimpia Elbląg -
  • 09.03  
    Radomiak Rozwój Katowice -
  • 09.03  
    Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków -
  • 09.03  
    Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola -
  • 09.03  
    Błękitni Stargard WKS Gryf Wejherowo -
  • 09.03  
    Widzew Łódź Energetyk ROW Rybnik -
  • 09.03  
    TKP Elana CWKS Resovia -

24. kolejka

  • 16.03  
    Górnik Łęczna TKP Elana -
  • 16.03  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 16.03  
    Energetyk ROW Rybnik Błękitni Stargard -
  • 16.03  
    WKS Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce -
  • 16.03  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 16.03  
    Znicz Pruszków Radomiak -
  • 16.03  
    Rozwój Katowice KS SKRA Częstochowa -
  • 16.03  
    Olimpia Elbląg Ruch Chorzów -
  • 16.03  
    Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów -

25. kolejka

  • 23.03  
    Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna -
  • 23.03  
    GKS Bełchatów Olimpia Elbląg -
  • 23.03  
    Ruch Chorzów Rozwój Katowice -
  • 23.03  
    KS SKRA Częstochowa Znicz Pruszków -
  • 23.03  
    Radomiak Stal Stalowa Wola -
  • 23.03  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 23.03  
    Pogoń Siedlce Energetyk ROW Rybnik -
  • 23.03  
    Błękitni Stargard CWKS Resovia -
  • 23.03  
    Widzew Łódź TKP Elana -

26. kolejka

  • 30.03  
    Górnik Łęczna Widzew Łódź -
  • 30.03  
    TKP Elana Błękitni Stargard -
  • 30.03  
    CWKS Resovia Pogoń Siedlce -
  • 30.03  
    Energetyk ROW Rybnik Siarka Tarnobrzeg -
  • 30.03  
    WKS Gryf Wejherowo Radomiak -
  • 30.03  
    Stal Stalowa Wola KS SKRA Częstochowa -
  • 30.03  
    Znicz Pruszków Ruch Chorzów -
  • 30.03  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 30.03  
    Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz -

27. kolejka

  • 06.04  
    Olimpia Elbląg Górnik Łęczna -
  • 06.04  
    Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice -
  • 06.04  
    GKS Bełchatów Znicz Pruszków -
  • 06.04  
    Ruch Chorzów Stal Stalowa Wola -
  • 06.04  
    KS SKRA Częstochowa WKS Gryf Wejherowo -
  • 06.04  
    Radomiak Energetyk ROW Rybnik -
  • 06.04  
    Siarka Tarnobrzeg CWKS Resovia -
  • 06.04  
    Pogoń Siedlce TKP Elana -
  • 06.04  
    Błękitni Stargard Widzew Łódź -

28. kolejka

  • 13.04  
    Górnik Łęczna Błękitni Stargard -
  • 13.04  
    Widzew Łódź Pogoń Siedlce -
  • 13.04  
    TKP Elana Siarka Tarnobrzeg -
  • 13.04  
    CWKS Resovia Radomiak -
  • 13.04  
    Energetyk ROW Rybnik KS SKRA Częstochowa -
  • 13.04  
    WKS Gryf Wejherowo Ruch Chorzów -
  • 13.04  
    Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów -
  • 13.04  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 13.04  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -

29. kolejka

  • 20.04  
    Rozwój Katowice Górnik Łęczna -
  • 20.04  
    Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -
  • 20.04  
    Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola -
  • 20.04  
    GKS Bełchatów WKS Gryf Wejherowo -
  • 20.04  
    Ruch Chorzów Energetyk ROW Rybnik -
  • 20.04  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -
  • 20.04  
    Radomiak TKP Elana -
  • 20.04  
    Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź -
  • 20.04  
    Pogoń Siedlce Błękitni Stargard -

30. kolejka

  • 24.04  
    Górnik Łęczna Pogoń Siedlce -
  • 24.04  
    Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg -
  • 24.04  
    Widzew Łódź Radomiak -
  • 24.04  
    TKP Elana KS SKRA Częstochowa -
  • 24.04  
    CWKS Resovia Ruch Chorzów -
  • 24.04  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -
  • 24.04  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz -
  • 24.04  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg -
  • 24.04  
    Znicz Pruszków Rozwój Katowice -

31. kolejka

  • 27.04  
    Znicz Pruszków Górnik Łęczna -
  • 27.04  
    Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola -
  • 27.04  
    Olimpia Elbląg WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.04  
    Olimpia Grudziądz Energetyk ROW Rybnik -
  • 27.04  
    GKS Bełchatów CWKS Resovia -
  • 27.04  
    Ruch Chorzów TKP Elana -
  • 27.04  
    KS SKRA Częstochowa Widzew Łódź -
  • 27.04  
    Radomiak Błękitni Stargard -
  • 27.04  
    Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce -

32. kolejka

  • 04.05  
    Górnik Łęczna Siarka Tarnobrzeg -
  • 04.05  
    Pogoń Siedlce Radomiak -
  • 04.05  
    Błękitni Stargard KS SKRA Częstochowa -
  • 04.05  
    Widzew Łódź Ruch Chorzów -
  • 04.05  
    TKP Elana GKS Bełchatów -
  • 04.05  
    CWKS Resovia Olimpia Grudziądz -
  • 04.05  
    Energetyk ROW Rybnik Olimpia Elbląg -
  • 04.05  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 04.05  
    Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków -

33. kolejka

  • 11.05  
    Stal Stalowa Wola Górnik Łęczna -
  • 11.05  
    Znicz Pruszków WKS Gryf Wejherowo -
  • 11.05  
    Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik -
  • 11.05  
    Olimpia Elbląg CWKS Resovia -
  • 11.05  
    Olimpia Grudziądz TKP Elana -
  • 11.05  
    GKS Bełchatów Widzew Łódź -
  • 11.05  
    Ruch Chorzów Błękitni Stargard -
  • 11.05  
    KS SKRA Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 11.05  
    Radomiak Siarka Tarnobrzeg -

34. kolejka

  • 18.05  
    Górnik Łęczna Radomiak -
  • 18.05  
    Siarka Tarnobrzeg KS SKRA Częstochowa -
  • 18.05  
    Pogoń Siedlce Ruch Chorzów -
  • 18.05  
    Błękitni Stargard GKS Bełchatów -
  • 18.05  
    Widzew Łódź Olimpia Grudziądz -
  • 18.05  
    TKP Elana Olimpia Elbląg -
  • 18.05  
    CWKS Resovia Rozwój Katowice -
  • 18.05  
    Energetyk ROW Rybnik Znicz Pruszków -
  • 18.05  
    WKS Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola -