Polska - 2. liga

22. kolejka - 2. liga

Zaległe mecze

  • 03.06 15:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 19:10
  • 03.06 20:05

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Widzew Łódź 22 47   14 5 3   48 - 19 29
2   Górnik Łęczna 22 42   12 6 4   30 - 25 5
3   GKS Katowice 22 41   12 5 5   39 - 24 15
4   CWKS Resovia 22 41   12 5 5   41 - 20 21
5   Olimpia Elbląg 22 36   9 9 4   33 - 21 12
6   MKS Bytovia 22 33   9 6 7   31 - 32 -1
7   Błękitni Stargard 22 31   9 4 9   32 - 34 -2
8   Górnik Polkowice 22 30   8 6 8   38 - 26 12
9   Stal Rzeszów 22 30   9 3 10   35 - 32 3
10   Znicz Pruszków 22 30   9 3 10   31 - 37 -6
11   TKP Elana 22 29   8 5 9   29 - 27 2
12   RKS Garbarnia Kraków 22 28   7 7 8   23 - 25 -2
13   KKS Lech Poznań II 22 28   7 7 8   26 - 29 -3
14   Pogoń Siedlce 22 27   8 3 11   30 - 34 -4
15   KS SKRA Częstochowa 22 25   7 4 11   17 - 31 -14
16   Stal Stalowa Wola 22 24   6 6 10   23 - 34 -11
17   KS Legionovia 22 13   3 4 15   17 - 41 -24
18   WKS Gryf Wejherowo 22 13   3 4 15   15 - 47 -32
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 03.06 15:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 19:10
  • 03.06 20:05

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Marcin Robak(Widzew Łódź) 17 10
Michał Bednarski(Górnik Polkowice) 16 4
Pawel Wojciechowski(Górnik Łęczna) 11 3

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Szymon Jopek(Stal Stalowa Wola) 2 7 9
Dawid Kubowicz(CWKS Resovia) 2 6 8
Kamil Radulj(CWKS Resovia) 2 3 5

Terminarz / Wyniki 2. liga

23. kolejka

  • 03.06 15:00  
    Górnik Polkowice KS Legionovia -
  • 03.06 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce -
  • 03.06 17:00  
    KKS Lech Poznań II RKS Garbarnia Kraków -
  • 03.06 17:00  
    TKP Elana Stal Rzeszów -
  • 03.06 17:00  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg -
  • 03.06 17:00  
    CWKS Resovia Błękitni Stargard -
  • 03.06 17:00  
    Znicz Pruszków MKS Bytovia -
  • 03.06 19:10  
    Widzew Łódź KS SKRA Częstochowa -
  • 03.06 20:05  
    GKS Katowice Górnik Łęczna -

24. kolejka

  • 06.06 12:00  
    KKS Lech Poznań II Pogoń Siedlce -
  • 06.06 16:00  
    KS Legionovia TKP Elana -
  • 06.06 17:40  
    Górnik Łęczna Stal Stalowa Wola -
  • 07.06 13:05  
    Stal Rzeszów Widzew Łódź -
  • 07.06 16:00  
    Olimpia Elbląg CWKS Resovia -
  • 07.06 16:00  
    RKS Garbarnia Kraków Górnik Polkowice -
  • 07.06 16:00  
    Błękitni Stargard Znicz Pruszków -
  • 07.06 17:30  
    KS SKRA Częstochowa GKS Katowice -
  • 07.06 18:00  
    MKS Bytovia WKS Gryf Wejherowo -

25. kolejka

  • 12.06 17:00  
    TKP Elana RKS Garbarnia Kraków -
  • 13.06 15:00  
    Znicz Pruszków Olimpia Elbląg -
  • 13.06 17:00  
    Pogoń Siedlce MKS Bytovia -
  • 13.06 17:00  
    Stal Stalowa Wola KS SKRA Częstochowa -
  • 13.06 17:00  
    Górnik Polkowice KKS Lech Poznań II -
  • 13.06 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo Błękitni Stargard -
  • 13.06 18:00  
    GKS Katowice Stal Rzeszów -
  • 13.06 19:10  
    Widzew Łódź KS Legionovia -
  • 14.06 13:05  
    CWKS Resovia Górnik Łęczna -

26. kolejka

  • 17.06  
    KKS Lech Poznań II TKP Elana -
  • 17.06  
    Górnik Łęczna Znicz Pruszków -
  • 17.06 12:00  
    KS Legionovia GKS Katowice -
  • 17.06 16:00  
    Olimpia Elbląg WKS Gryf Wejherowo -
  • 17.06 17:00  
    Stal Stalowa Wola Stal Rzeszów -
  • 17.06 17:00  
    Pogoń Siedlce Górnik Polkowice -
  • 17.06 17:00  
    Błękitni Stargard MKS Bytovia -
  • 17.06 17:05  
    RKS Garbarnia Kraków Widzew Łódź -
  • 17.06 18:00  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -

27. kolejka

  • 20.06 17:00  
    Stal Stalowa Wola KS Legionovia -
  • 21.06  
    Znicz Pruszków KS SKRA Częstochowa -
  • 21.06  
    TKP Elana Górnik Polkowice -
  • 21.06 13:05  
    CWKS Resovia Stal Rzeszów -
  • 21.06 15:00  
    WKS Gryf Wejherowo Górnik Łęczna -
  • 21.06 16:00  
    Błękitni Stargard Pogoń Siedlce -
  • 21.06 18:00  
    MKS Bytovia Olimpia Elbląg -
  • 21.06 18:00  
    GKS Katowice RKS Garbarnia Kraków -
  • 21.06 19:10  
    Widzew Łódź KKS Lech Poznań II -

28. kolejka

  • 27.06 14:00  
    KS Legionovia CWKS Resovia -
  • 27.06 16:00  
    Olimpia Elbląg Błękitni Stargard -
  • 27.06 17:00  
    Pogoń Siedlce TKP Elana -
  • 27.06 17:00  
    Stal Stalowa Wola RKS Garbarnia Kraków -
  • 27.06 17:00  
    Stal Rzeszów Znicz Pruszków -
  • 27.06 17:30  
    KS SKRA Częstochowa WKS Gryf Wejherowo -
  • 28.06  
    Górnik Łęczna MKS Bytovia -
  • 28.06  
    KKS Lech Poznań II GKS Katowice -
  • 28.06 13:05  
    Górnik Polkowice Widzew Łódź -

29. kolejka

  • 01.07  
    Stal Stalowa Wola KKS Lech Poznań II -
  • 01.07  
    Znicz Pruszków KS Legionovia -
  • 01.07 16:00  
    Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce -
  • 01.07 17:00  
    Błękitni Stargard Górnik Łęczna -
  • 01.07 17:00  
    CWKS Resovia RKS Garbarnia Kraków -
  • 01.07 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo Stal Rzeszów -
  • 01.07 18:00  
    MKS Bytovia KS SKRA Częstochowa -
  • 01.07 18:00  
    GKS Katowice Górnik Polkowice -
  • 01.07 19:10  
    Widzew Łódź TKP Elana -

30. kolejka

  • 04.07 14:00  
    KS Legionovia WKS Gryf Wejherowo -
  • 05.07  
    Stal Stalowa Wola Górnik Polkowice -
  • 05.07  
    TKP Elana GKS Katowice -
  • 05.07  
    KKS Lech Poznań II CWKS Resovia -
  • 05.07  
    RKS Garbarnia Kraków Znicz Pruszków -
  • 05.07  
    Górnik Łęczna Olimpia Elbląg -
  • 05.07 17:00  
    Pogoń Siedlce Widzew Łódź -
  • 05.07 17:00  
    Stal Rzeszów MKS Bytovia -
  • 05.07 17:30  
    KS SKRA Częstochowa Błękitni Stargard -

31. kolejka

  • 11.07 17:00  
    Błękitni Stargard Stal Rzeszów -
  • 12.07  
    Znicz Pruszków KKS Lech Poznań II -
  • 12.07  
    WKS Gryf Wejherowo RKS Garbarnia Kraków -
  • 12.07  
    Olimpia Elbląg KS SKRA Częstochowa -
  • 12.07  
    Górnik Łęczna Pogoń Siedlce -
  • 12.07  
    CWKS Resovia Górnik Polkowice -
  • 12.07  
    GKS Katowice Widzew Łódź -
  • 12.07  
    Stal Stalowa Wola TKP Elana -
  • 12.07  
    MKS Bytovia KS Legionovia -

32. kolejka

  • 15.07 17:00  
    Pogoń Siedlce GKS Katowice -
  • 15.07 19:10  
    Widzew Łódź Stal Stalowa Wola -
  • 16.07  
    RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia -
  • 16.07  
    KKS Lech Poznań II WKS Gryf Wejherowo -
  • 16.07  
    Górnik Polkowice Znicz Pruszków -
  • 16.07  
    Stal Rzeszów Olimpia Elbląg -
  • 16.07  
    KS SKRA Częstochowa Górnik Łęczna -
  • 16.07  
    TKP Elana CWKS Resovia -
  • 16.07  
    KS Legionovia Błękitni Stargard -

33. kolejka

  • 19.07  
    KS SKRA Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 19.07  
    MKS Bytovia KKS Lech Poznań II -
  • 19.07  
    WKS Gryf Wejherowo Górnik Polkowice -
  • 19.07  
    Błękitni Stargard RKS Garbarnia Kraków -
  • 19.07  
    Górnik Łęczna Stal Rzeszów -
  • 19.07  
    Stal Stalowa Wola GKS Katowice -
  • 19.07  
    Znicz Pruszków TKP Elana -
  • 19.07  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 19.07  
    Olimpia Elbląg KS Legionovia -

34. kolejka

  • 25.07  
    TKP Elana WKS Gryf Wejherowo -
  • 25.07  
    RKS Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg -
  • 25.07  
    KKS Lech Poznań II Błękitni Stargard -
  • 25.07  
    Górnik Polkowice MKS Bytovia -
  • 25.07  
    GKS Katowice CWKS Resovia -
  • 25.07  
    Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola -
  • 25.07  
    Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa -
  • 25.07  
    KS Legionovia Górnik Łęczna -
  • 25.07 19:10  
    Widzew Łódź Znicz Pruszków -