Polska - 1. liga

10. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Widzew Łódź 10 23   7 2 1   22 - 8 14
2   Korona Kielce 10 23   7 2 1   13 - 5 8
3   Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 18   5 3 2   15 - 10 5
4   GKS Tychy 10 18   5 3 2   9 - 8 1
5   Łódzki Klub Sportowy 10 17   5 2 3   15 - 11 4
6   Odra Opole 10 17   5 2 3   14 - 12 2
7   Arka Gdynia 10 16   5 1 4   16 - 11 5
8   Sandecja Nowy Sącz 9 16   5 1 3   11 - 8 3
9   Miedź Legnica 9 15   4 3 2   11 - 8 3
10   Chrobry Głogów 10 14   4 2 4   12 - 8 4
11   KS SKRA Częstochowa 9 11   3 2 4   7 - 12 -5
12   CWKS Resovia 9 9   2 3 4   10 - 12 -2
13   Górnik Polkowice 10 8   1 5 4   11 - 17 -6
14   Puszcza Niepołomice 10 8   2 2 6   9 - 18 -9
15   Zagłębie Sosnowiec 10 7   1 4 5   11 - 14 -3
16   Stomil Olsztyn 10 7   2 1 7   10 - 16 -6
17   GKS Jastrzębie Zdrój 10 7   1 4 5   7 - 15 -8
18   GKS Katowice 10 7   1 4 5   13 - 23 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • 01.10 18:00
  • 01.10 20:30
  • 02.10 12:40
  • 02.10 18:00
  • 02.10 20:30
  • 03.10 12:40
  • 03.10 15:00
  • 03.10 18:00
  • 04.10 18:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Karol Czubak(Arka Gdynia) 5 0
Kamil Biliński(Podbeskidzie Bielsko-Biała) 5 1
Jakub Łukowski(Korona Kielce) 5 1

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Oliver Práznovský(Chrobry Głogów) 1 4 5
Błażej Szczepanek(Sandecja Nowy Sącz) 1 3 4
Maissa El Hadji Fall(Sandecja Nowy Sącz) 1 3 4

Terminarz / Wyniki 1. liga

11. kolejka

  • 01.10 18:00  
    Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 01.10 20:30  
    Łódzki Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec -
  • 02.10 12:40  
    Puszcza Niepołomice Widzew Łódź -
  • 02.10 18:00  
    Korona Kielce Chrobry Głogów -
  • 02.10 20:30  
    CWKS Resovia Sandecja Nowy Sącz -
  • 03.10 12:40  
    GKS Tychy Odra Opole -
  • 03.10 15:00  
    Górnik Polkowice KS SKRA Częstochowa -
  • 03.10 18:00  
    GKS Katowice Stomil Olsztyn -
  • 04.10 18:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Arka Gdynia -

12. kolejka

  • 08.10 17:30  
    Arka Gdynia Korona Kielce -
  • 08.10 18:00  
    Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice -
  • 09.10 12:40  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 09.10 18:00  
    Odra Opole KS SKRA Częstochowa -
  • 09.10 20:30  
    Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica -
  • 10.10 12:40  
    Zagłębie Sosnowiec CWKS Resovia -
  • 10.10 15:00  
    Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 10.10 18:00  
    Widzew Łódź GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 11.10 18:00  
    Chrobry Głogów Łódzki Klub Sportowy -

13. kolejka

  • 16.10  
    GKS Tychy Stomil Olsztyn -
  • 16.10  
    Łódzki Klub Sportowy Arka Gdynia -
  • 16.10  
    Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec -
  • 16.10  
    CWKS Resovia Chrobry Głogów -
  • 16.10  
    Korona Kielce Widzew Łódź -
  • 16.10  
    KS SKRA Częstochowa GKS Katowice -
  • 16.10  
    Puszcza Niepołomice Odra Opole -
  • 16.10 15:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Górnik Polkowice -
  • 16.10 18:00  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz -

14. kolejka

  • 23.10  
    GKS Katowice Puszcza Niepołomice -
  • 23.10  
    Górnik Polkowice Korona Kielce -
  • 23.10  
    Odra Opole GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 23.10  
    GKS Tychy KS SKRA Częstochowa -
  • 23.10  
    Arka Gdynia CWKS Resovia -
  • 23.10  
    Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz -
  • 23.10  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 23.10  
    Chrobry Głogów Miedź Legnica -
  • 23.10 19:10  
    Widzew Łódź Łódzki Klub Sportowy -

15. kolejka

  • 30.10  
    KS SKRA Częstochowa Stomil Olsztyn -
  • 30.10  
    Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.10  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Chrobry Głogów -
  • 30.10  
    Miedź Legnica Arka Gdynia -
  • 30.10  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 30.10  
    Korona Kielce Odra Opole -
  • 30.10  
    Łódzki Klub Sportowy Górnik Polkowice -
  • 30.10  
    Puszcza Niepołomice GKS Tychy -
  • 30.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Katowice -

16. kolejka

  • 06.11  
    KS SKRA Częstochowa Puszcza Niepołomice -
  • 06.11  
    GKS Katowice Korona Kielce -
  • 06.11  
    Górnik Polkowice CWKS Resovia -
  • 06.11  
    Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 06.11  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 06.11  
    Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz -
  • 06.11  
    Odra Opole Łódzki Klub Sportowy -
  • 06.11  
    GKS Tychy GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 06.11 19:10  
    Widzew Łódź Miedź Legnica -

17. kolejka

  • 13.11  
    Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia -
  • 13.11  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź -
  • 13.11  
    Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów -
  • 13.11  
    Miedź Legnica Górnik Polkowice -
  • 13.11  
    CWKS Resovia Odra Opole -
  • 13.11  
    Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn -
  • 13.11  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Katowice -
  • 13.11  
    Korona Kielce GKS Tychy -
  • 13.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS SKRA Częstochowa -

18. kolejka

  • 20.11  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 20.11  
    CWKS Resovia GKS Katowice -
  • 20.11  
    KS SKRA Częstochowa Korona Kielce -
  • 20.11  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Tychy -
  • 20.11  
    Miedź Legnica Odra Opole -
  • 20.11  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Polkowice -
  • 20.11  
    Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź -
  • 20.11  
    Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia -
  • 20.11  
    Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie Zdrój -

19. kolejka

  • 27.11  
    Puszcza Niepołomice Korona Kielce -
  • 27.11  
    Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 27.11  
    Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec -
  • 27.11  
    Chrobry Głogów Arka Gdynia -
  • 27.11  
    Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice -
  • 27.11  
    Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 27.11  
    GKS Katowice Miedź Legnica -
  • 27.11  
    KS SKRA Częstochowa Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.11  
    GKS Tychy CWKS Resovia -

20. kolejka

  • 04.12  
    GKS Jastrzębie Zdrój Korona Kielce -
  • 04.12  
    Łódzki Klub Sportowy Puszcza Niepołomice -
  • 04.12  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -
  • 04.12  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice -
  • 04.12  
    Miedź Legnica GKS Tychy -
  • 04.12  
    Sandecja Nowy Sącz Odra Opole -
  • 04.12  
    Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice -
  • 04.12  
    Arka Gdynia Stomil Olsztyn -
  • 04.12  
    Chrobry Głogów Widzew Łódź -

21. kolejka

  • 26.02  
    GKS Jastrzębie Zdrój Łódzki Klub Sportowy -
  • 26.02  
    Korona Kielce Stomil Olsztyn -
  • 26.02  
    KS SKRA Częstochowa Miedź Legnica -
  • 26.02  
    Puszcza Niepołomice CWKS Resovia -
  • 26.02  
    Widzew Łódź Arka Gdynia -
  • 26.02  
    Chrobry Głogów Górnik Polkowice -
  • 26.02  
    Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.02  
    GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 26.02  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice -

22. kolejka

  • 05.03  
    Miedź Legnica Puszcza Niepołomice -
  • 05.03  
    Łódzki Klub Sportowy Korona Kielce -
  • 05.03  
    CWKS Resovia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 05.03  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice -
  • 05.03  
    Chrobry Głogów Odra Opole -
  • 05.03  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy -
  • 05.03  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała KS SKRA Częstochowa -
  • 05.03  
    Arka Gdynia Górnik Polkowice -
  • 05.03  
    Stomil Olsztyn Widzew Łódź -

23. kolejka

  • 12.03  
    Odra Opole Arka Gdynia -
  • 12.03  
    Górnik Polkowice Widzew Łódź -
  • 12.03  
    GKS Katowice Chrobry Głogów -
  • 12.03  
    Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 12.03  
    GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.03  
    KS SKRA Częstochowa Sandecja Nowy Sącz -
  • 12.03  
    Korona Kielce CWKS Resovia -
  • 12.03  
    Łódzki Klub Sportowy Stomil Olsztyn -
  • 12.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Miedź Legnica -

24. kolejka

  • 19.03  
    Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice -
  • 19.03  
    Chrobry Głogów GKS Tychy -
  • 19.03  
    Zagłębie Sosnowiec KS SKRA Częstochowa -
  • 19.03  
    Miedź Legnica Korona Kielce -
  • 19.03  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 19.03  
    CWKS Resovia Łódzki Klub Sportowy -
  • 19.03  
    Arka Gdynia GKS Katowice -
  • 19.03  
    Stomil Olsztyn Górnik Polkowice -
  • 19.03  
    Widzew Łódź Odra Opole -

25. kolejka

  • 26.03  
    Odra Opole Górnik Polkowice -
  • 26.03  
    KS SKRA Częstochowa Chrobry Głogów -
  • 26.03  
    Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 26.03  
    Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.03  
    Łódzki Klub Sportowy Miedź Legnica -
  • 26.03  
    GKS Tychy Arka Gdynia -
  • 26.03  
    GKS Katowice Widzew Łódź -
  • 26.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Sandecja Nowy Sącz -
  • 26.03  
    CWKS Resovia Stomil Olsztyn -

26. kolejka

  • 02.04  
    GKS Katowice Górnik Polkowice -
  • 02.04  
    Arka Gdynia KS SKRA Częstochowa -
  • 02.04  
    Miedź Legnica CWKS Resovia -
  • 02.04  
    Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce -
  • 02.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Łódzki Klub Sportowy -
  • 02.04  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 02.04  
    Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice -
  • 02.04  
    Widzew Łódź GKS Tychy -
  • 02.04  
    Stomil Olsztyn Odra Opole -

27. kolejka

  • 09.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Chrobry Głogów -
  • 09.04  
    Puszcza Niepołomice Arka Gdynia -
  • 09.04  
    CWKS Resovia Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 09.04  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 09.04  
    Łódzki Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz -
  • 09.04  
    Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec -
  • 09.04  
    GKS Katowice Odra Opole -
  • 09.04  
    GKS Tychy Górnik Polkowice -
  • 09.04  
    KS SKRA Częstochowa Widzew Łódź -

28. kolejka

  • 16.04  
    KS SKRA Częstochowa Górnik Polkowice -
  • 16.04  
    Zagłębie Sosnowiec Łódzki Klub Sportowy -
  • 16.04  
    Sandecja Nowy Sącz CWKS Resovia -
  • 16.04  
    Chrobry Głogów Korona Kielce -
  • 16.04  
    Arka Gdynia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 16.04  
    Widzew Łódź Puszcza Niepołomice -
  • 16.04  
    Odra Opole GKS Tychy -
  • 16.04  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -
  • 16.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Miedź Legnica -

29. kolejka

  • 23.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Widzew Łódź -
  • 23.04  
    GKS Tychy GKS Katowice -
  • 23.04  
    Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice -
  • 23.04  
    KS SKRA Częstochowa Odra Opole -
  • 23.04  
    Łódzki Klub Sportowy Chrobry Głogów -
  • 23.04  
    CWKS Resovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 23.04  
    Korona Kielce Arka Gdynia -
  • 23.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Stomil Olsztyn -
  • 23.04  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -

30. kolejka

  • 27.04  
    Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 27.04  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 27.04  
    Arka Gdynia Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.04  
    Chrobry Głogów CWKS Resovia -
  • 27.04  
    GKS Katowice KS SKRA Częstochowa -
  • 27.04  
    Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 27.04  
    Górnik Polkowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 27.04  
    Widzew Łódź Korona Kielce -
  • 27.04  
    Stomil Olsztyn GKS Tychy -

31. kolejka

  • 30.04  
    Puszcza Niepołomice GKS Katowice -
  • 30.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Odra Opole -
  • 30.04  
    KS SKRA Częstochowa GKS Tychy -
  • 30.04  
    Korona Kielce Górnik Polkowice -
  • 30.04  
    CWKS Resovia Arka Gdynia -
  • 30.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.04  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -
  • 30.04  
    Łódzki Klub Sportowy Widzew Łódź -
  • 30.04  
    Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn -

32. kolejka

  • 07.05  
    Arka Gdynia Miedź Legnica -
  • 07.05  
    GKS Tychy Puszcza Niepołomice -
  • 07.05  
    Odra Opole Korona Kielce -
  • 07.05  
    GKS Katowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 07.05  
    Stomil Olsztyn KS SKRA Częstochowa -
  • 07.05  
    Górnik Polkowice Łódzki Klub Sportowy -
  • 07.05  
    Widzew Łódź CWKS Resovia -
  • 07.05  
    Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz -
  • 07.05  
    Chrobry Głogów Podbeskidzie Bielsko-Biała -

33. kolejka

  • 14.05  
    Puszcza Niepołomice KS SKRA Częstochowa -
  • 14.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Tychy -
  • 14.05  
    Korona Kielce GKS Katowice -
  • 14.05  
    Łódzki Klub Sportowy Odra Opole -
  • 14.05  
    Miedź Legnica Widzew Łódź -
  • 14.05  
    CWKS Resovia Górnik Polkowice -
  • 14.05  
    Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów -
  • 14.05  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Arka Gdynia -
  • 14.05  
    Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn -

34. kolejka

  • 21.05  
    GKS Katowice Łódzki Klub Sportowy -
  • 21.05  
    KS SKRA Częstochowa GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 21.05  
    Odra Opole CWKS Resovia -
  • 21.05  
    GKS Tychy Korona Kielce -
  • 21.05  
    Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz -
  • 21.05  
    Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 21.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 21.05  
    Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice -
  • 21.05  
    Górnik Polkowice Miedź Legnica -