Polska - 1. liga

1. kolejka - 1. liga

  • 30.07 18:00
  • 30.07 20:00
  • 30.07 20:30
  • 31.07 12:40
  • 31.07 18:00
  • 31.07 20:30
  • 01.08 12:40
  • 01.08 15:00
  • 01.08 18:00

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Arka Gdynia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   Chrobry Głogów 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   CWKS Resovia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   GKS Jastrzębie Zdrój 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   GKS Katowice 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   GKS Tychy 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   Górnik Polkowice 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   Korona Kielce 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   KS SKRA Częstochowa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Łódzki Klub Sportowy 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Miedź Legnica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Odra Opole 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Puszcza Niepołomice 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Sandecja Nowy Sącz 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Stomil Olsztyn 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   Widzew Łódź 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Zagłębie Sosnowiec 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 06.08 18:00
  • 06.08 20:30
  • 07.08 12:40
  • 07.08 18:00
  • 07.08 20:30
  • 08.08 12:40
  • 08.08 15:00
  • 08.08 18:00
  • 09.08 18:00

Terminarz / Wyniki 1. liga

1. kolejka

  • 30.07 18:00  
    Odra Opole Miedź Legnica -
  • 30.07 20:00  
    Korona Kielce KS SKRA Częstochowa -
  • 30.07 20:30  
    GKS Tychy Łódzki Klub Sportowy -
  • 31.07 12:40  
    GKS Katowice CWKS Resovia -
  • 31.07 18:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Puszcza Niepołomice -
  • 31.07 20:30  
    Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec -
  • 01.08 12:40  
    Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz -
  • 01.08 15:00  
    Górnik Polkowice Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 01.08 18:00  
    Stomil Olsztyn Chrobry Głogów -

2. kolejka

  • 06.08 18:00  
    CWKS Resovia GKS Tychy -
  • 06.08 20:30  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Odra Opole -
  • 07.08 12:40  
    Miedź Legnica GKS Katowice -
  • 07.08 18:00  
    Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz -
  • 07.08 20:30  
    Arka Gdynia Chrobry Głogów -
  • 08.08 12:40  
    Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź -
  • 08.08 15:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Stomil Olsztyn -
  • 08.08 18:00  
    Łódzki Klub Sportowy KS SKRA Częstochowa -
  • 09.08 18:00  
    Korona Kielce Puszcza Niepołomice -

3. kolejka

  • 12.08 20:00  
    CWKS Resovia KS SKRA Częstochowa -
  • 13.08 18:00  
    Puszcza Niepołomice Łódzki Klub Sportowy -
  • 13.08 20:30  
    GKS Tychy Miedź Legnica -
  • 14.08 12:40  
    Korona Kielce GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 14.08 18:00  
    Stomil Olsztyn Arka Gdynia -
  • 14.08 20:30  
    GKS Katowice Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 15.08 12:40  
    Widzew Łódź Chrobry Głogów -
  • 15.08 15:00  
    Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec -
  • 15.08 18:00  
    Odra Opole Sandecja Nowy Sącz -

4. kolejka

  • 17.08 18:00  
    Miedź Legnica KS SKRA Częstochowa -
  • 17.08 18:00  
    CWKS Resovia Puszcza Niepołomice -
  • 17.08 20:30  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Tychy -
  • 18.08 18:00  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 18.08 18:00  
    Stomil Olsztyn Korona Kielce -
  • 18.08 20:30  
    Arka Gdynia Widzew Łódź -
  • 19.08 18:00  
    Górnik Polkowice Chrobry Głogów -
  • 19.08 18:00  
    Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -
  • 19.08 20:30  
    GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz -

5. kolejka

  • 20.08 18:00  
    Puszcza Niepołomice Miedź Legnica -
  • 20.08 20:30  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała KS SKRA Częstochowa -
  • 21.08 12:40  
    Korona Kielce Łódzki Klub Sportowy -
  • 21.08 18:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój CWKS Resovia -
  • 21.08 20:30  
    Widzew Łódź Stomil Olsztyn -
  • 22.08 12:40  
    GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec -
  • 22.08 15:00  
    Górnik Polkowice Arka Gdynia -
  • 22.08 18:00  
    GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz -
  • 23.08 18:00  
    Odra Opole Chrobry Głogów -

6. kolejka

  • 28.08  
    Miedź Legnica GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 28.08  
    Arka Gdynia Odra Opole -
  • 28.08  
    Sandecja Nowy Sącz KS SKRA Częstochowa -
  • 28.08  
    Chrobry Głogów GKS Katowice -
  • 28.08  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -
  • 28.08  
    Stomil Olsztyn Łódzki Klub Sportowy -
  • 28.08  
    CWKS Resovia Korona Kielce -
  • 28.08 18:00  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Puszcza Niepołomice -
  • 28.08 19:10  
    Widzew Łódź Górnik Polkowice -

7. kolejka

  • 04.09  
    KS SKRA Częstochowa Zagłębie Sosnowiec -
  • 04.09  
    Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz -
  • 04.09  
    Korona Kielce Miedź Legnica -
  • 04.09  
    GKS Jastrzębie Zdrój Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 04.09  
    Łódzki Klub Sportowy CWKS Resovia -
  • 04.09  
    GKS Katowice Arka Gdynia -
  • 04.09  
    GKS Tychy Chrobry Głogów -
  • 04.09  
    Górnik Polkowice Stomil Olsztyn -
  • 04.09  
    Odra Opole Widzew Łódź -

8. kolejka

  • 11.09  
    Arka Gdynia GKS Tychy -
  • 11.09  
    Górnik Polkowice Odra Opole -
  • 11.09  
    Chrobry Głogów KS SKRA Częstochowa -
  • 11.09  
    Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice -
  • 11.09  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 11.09  
    Miedź Legnica Łódzki Klub Sportowy -
  • 11.09  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Korona Kielce -
  • 11.09  
    Stomil Olsztyn CWKS Resovia -
  • 11.09 19:10  
    Widzew Łódź GKS Katowice -

9. kolejka

  • 18.09  
    CWKS Resovia Miedź Legnica -
  • 18.09  
    Łódzki Klub Sportowy Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 18.09  
    GKS Jastrzębie Zdrój Zagłębie Sosnowiec -
  • 18.09  
    Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz -
  • 18.09  
    KS SKRA Częstochowa Arka Gdynia -
  • 18.09  
    GKS Tychy Widzew Łódź -
  • 18.09  
    Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów -
  • 18.09  
    GKS Katowice Górnik Polkowice -
  • 18.09  
    Odra Opole Stomil Olsztyn -

10. kolejka

  • 25.09  
    Górnik Polkowice GKS Tychy -
  • 25.09  
    Odra Opole GKS Katowice -
  • 25.09  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała CWKS Resovia -
  • 25.09  
    Stomil Olsztyn Miedź Legnica -
  • 25.09  
    Arka Gdynia Puszcza Niepołomice -
  • 25.09  
    Chrobry Głogów GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 25.09  
    Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce -
  • 25.09  
    Sandecja Nowy Sącz Łódzki Klub Sportowy -
  • 25.09 19:10  
    Widzew Łódź KS SKRA Częstochowa -

11. kolejka

  • 02.10  
    Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 02.10  
    CWKS Resovia Sandecja Nowy Sącz -
  • 02.10  
    Łódzki Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec -
  • 02.10  
    Korona Kielce Chrobry Głogów -
  • 02.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój Arka Gdynia -
  • 02.10  
    GKS Tychy Odra Opole -
  • 02.10  
    GKS Katowice Stomil Olsztyn -
  • 02.10  
    Puszcza Niepołomice Widzew Łódź -
  • 02.10  
    KS SKRA Częstochowa Górnik Polkowice -

12. kolejka

  • 09.10  
    Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice -
  • 09.10  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 09.10  
    Chrobry Głogów Łódzki Klub Sportowy -
  • 09.10  
    Arka Gdynia Korona Kielce -
  • 09.10  
    Zagłębie Sosnowiec CWKS Resovia -
  • 09.10  
    Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 09.10  
    Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica -
  • 09.10  
    Odra Opole KS SKRA Częstochowa -
  • 09.10 19:10  
    Widzew Łódź GKS Jastrzębie Zdrój -

13. kolejka

  • 16.10  
    GKS Tychy Stomil Olsztyn -
  • 16.10  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz -
  • 16.10  
    Łódzki Klub Sportowy Arka Gdynia -
  • 16.10  
    Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec -
  • 16.10  
    CWKS Resovia Chrobry Głogów -
  • 16.10  
    Korona Kielce Widzew Łódź -
  • 16.10  
    KS SKRA Częstochowa GKS Katowice -
  • 16.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój Górnik Polkowice -
  • 16.10  
    Puszcza Niepołomice Odra Opole -

14. kolejka

  • 23.10  
    GKS Katowice Puszcza Niepołomice -
  • 23.10  
    Górnik Polkowice Korona Kielce -
  • 23.10  
    Odra Opole GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 23.10  
    Arka Gdynia CWKS Resovia -
  • 23.10  
    Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz -
  • 23.10  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 23.10  
    Chrobry Głogów Miedź Legnica -
  • 23.10 19:10  
    Widzew Łódź Łódzki Klub Sportowy -

15. kolejka

  • 23.10  
    GKS Tychy KS SKRA Częstochowa -
  • 30.10  
    KS SKRA Częstochowa Stomil Olsztyn -
  • 30.10  
    Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.10  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Chrobry Głogów -
  • 30.10  
    Miedź Legnica Arka Gdynia -
  • 30.10  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 30.10  
    Korona Kielce Odra Opole -
  • 30.10  
    Łódzki Klub Sportowy Górnik Polkowice -
  • 30.10  
    Puszcza Niepołomice GKS Tychy -
  • 30.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Katowice -

16. kolejka

  • 06.11  
    KS SKRA Częstochowa Puszcza Niepołomice -
  • 06.11  
    GKS Katowice Korona Kielce -
  • 06.11  
    Górnik Polkowice CWKS Resovia -
  • 06.11  
    Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 06.11  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 06.11  
    Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz -
  • 06.11  
    Odra Opole Łódzki Klub Sportowy -
  • 06.11  
    GKS Tychy GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 06.11 19:10  
    Widzew Łódź Miedź Legnica -

17. kolejka

  • 13.11  
    Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia -
  • 13.11  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź -
  • 13.11  
    Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów -
  • 13.11  
    Miedź Legnica Górnik Polkowice -
  • 13.11  
    CWKS Resovia Odra Opole -
  • 13.11  
    Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn -
  • 13.11  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Katowice -
  • 13.11  
    Korona Kielce GKS Tychy -
  • 13.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS SKRA Częstochowa -

18. kolejka

  • 20.11  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 20.11  
    CWKS Resovia GKS Katowice -
  • 20.11  
    KS SKRA Częstochowa Korona Kielce -
  • 20.11  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Tychy -
  • 20.11  
    Miedź Legnica Odra Opole -
  • 20.11  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Polkowice -
  • 20.11  
    Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź -
  • 20.11  
    Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia -
  • 20.11  
    Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie Zdrój -

19. kolejka

  • 27.11  
    Puszcza Niepołomice Korona Kielce -
  • 27.11  
    Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 27.11  
    Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec -
  • 27.11  
    Chrobry Głogów Arka Gdynia -
  • 27.11  
    Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice -
  • 27.11  
    Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 27.11  
    GKS Katowice Miedź Legnica -
  • 27.11  
    KS SKRA Częstochowa Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.11  
    GKS Tychy CWKS Resovia -

20. kolejka

  • 04.12  
    GKS Jastrzębie Zdrój Korona Kielce -
  • 04.12  
    Łódzki Klub Sportowy Puszcza Niepołomice -
  • 04.12  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -
  • 04.12  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice -
  • 04.12  
    Miedź Legnica GKS Tychy -
  • 04.12  
    Sandecja Nowy Sącz Odra Opole -
  • 04.12  
    Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice -
  • 04.12  
    Arka Gdynia Stomil Olsztyn -
  • 04.12  
    Chrobry Głogów Widzew Łódź -

21. kolejka

  • 26.02  
    GKS Jastrzębie Zdrój Łódzki Klub Sportowy -
  • 26.02  
    Korona Kielce Stomil Olsztyn -
  • 26.02  
    KS SKRA Częstochowa Miedź Legnica -
  • 26.02  
    Puszcza Niepołomice CWKS Resovia -
  • 26.02  
    Widzew Łódź Arka Gdynia -
  • 26.02  
    Chrobry Głogów Górnik Polkowice -
  • 26.02  
    Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.02  
    GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 26.02  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice -

22. kolejka

  • 05.03  
    Miedź Legnica Puszcza Niepołomice -
  • 05.03  
    Łódzki Klub Sportowy Korona Kielce -
  • 05.03  
    CWKS Resovia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 05.03  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice -
  • 05.03  
    Chrobry Głogów Odra Opole -
  • 05.03  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy -
  • 05.03  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała KS SKRA Częstochowa -
  • 05.03  
    Arka Gdynia Górnik Polkowice -
  • 05.03  
    Stomil Olsztyn Widzew Łódź -

23. kolejka

  • 12.03  
    Odra Opole Arka Gdynia -
  • 12.03  
    Górnik Polkowice Widzew Łódź -
  • 12.03  
    GKS Katowice Chrobry Głogów -
  • 12.03  
    Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 12.03  
    GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.03  
    KS SKRA Częstochowa Sandecja Nowy Sącz -
  • 12.03  
    Korona Kielce CWKS Resovia -
  • 12.03  
    Łódzki Klub Sportowy Stomil Olsztyn -
  • 12.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Miedź Legnica -

24. kolejka

  • 19.03  
    Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice -
  • 19.03  
    Chrobry Głogów GKS Tychy -
  • 19.03  
    Zagłębie Sosnowiec KS SKRA Częstochowa -
  • 19.03  
    Miedź Legnica Korona Kielce -
  • 19.03  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 19.03  
    CWKS Resovia Łódzki Klub Sportowy -
  • 19.03  
    Arka Gdynia GKS Katowice -
  • 19.03  
    Stomil Olsztyn Górnik Polkowice -
  • 19.03  
    Widzew Łódź Odra Opole -

25. kolejka

  • 26.03  
    Odra Opole Górnik Polkowice -
  • 26.03  
    KS SKRA Częstochowa Chrobry Głogów -
  • 26.03  
    Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 26.03  
    Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.03  
    Łódzki Klub Sportowy Miedź Legnica -
  • 26.03  
    GKS Tychy Arka Gdynia -
  • 26.03  
    GKS Katowice Widzew Łódź -
  • 26.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Sandecja Nowy Sącz -
  • 26.03  
    CWKS Resovia Stomil Olsztyn -

26. kolejka

  • 02.04  
    Arka Gdynia KS SKRA Częstochowa -
  • 02.04  
    Miedź Legnica CWKS Resovia -
  • 02.04  
    Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce -
  • 02.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Łódzki Klub Sportowy -
  • 02.04  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 02.04  
    Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice -
  • 02.04  
    Widzew Łódź GKS Tychy -
  • 02.04  
    Stomil Olsztyn Odra Opole -
  • 02.04  
    Górnik Polkowice GKS Katowice -

27. kolejka

  • 09.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Chrobry Głogów -
  • 09.04  
    Puszcza Niepołomice Arka Gdynia -
  • 09.04  
    CWKS Resovia Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 09.04  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 09.04  
    Łódzki Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz -
  • 09.04  
    Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec -
  • 09.04  
    GKS Katowice Odra Opole -
  • 09.04  
    GKS Tychy Górnik Polkowice -
  • 09.04  
    KS SKRA Częstochowa Widzew Łódź -

28. kolejka

  • 16.04  
    Zagłębie Sosnowiec Łódzki Klub Sportowy -
  • 16.04  
    Sandecja Nowy Sącz CWKS Resovia -
  • 16.04  
    Chrobry Głogów Korona Kielce -
  • 16.04  
    Arka Gdynia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 16.04  
    Widzew Łódź Puszcza Niepołomice -
  • 16.04  
    Odra Opole GKS Tychy -
  • 16.04  
    Górnik Polkowice KS SKRA Częstochowa -
  • 16.04  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -
  • 16.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Miedź Legnica -

29. kolejka

  • 23.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Widzew Łódź -
  • 23.04  
    GKS Tychy GKS Katowice -
  • 23.04  
    Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice -
  • 23.04  
    KS SKRA Częstochowa Odra Opole -
  • 23.04  
    Łódzki Klub Sportowy Chrobry Głogów -
  • 23.04  
    CWKS Resovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 23.04  
    Korona Kielce Arka Gdynia -
  • 23.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Stomil Olsztyn -
  • 23.04  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -

30. kolejka

  • 27.04  
    Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 27.04  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 27.04  
    Arka Gdynia Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.04  
    Chrobry Głogów CWKS Resovia -
  • 27.04  
    GKS Katowice KS SKRA Częstochowa -
  • 27.04  
    Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 27.04  
    Górnik Polkowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 27.04  
    Widzew Łódź Korona Kielce -
  • 27.04  
    Stomil Olsztyn GKS Tychy -

31. kolejka

  • 30.04  
    Puszcza Niepołomice GKS Katowice -
  • 30.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Odra Opole -
  • 30.04  
    KS SKRA Częstochowa GKS Tychy -
  • 30.04  
    Korona Kielce Górnik Polkowice -
  • 30.04  
    CWKS Resovia Arka Gdynia -
  • 30.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.04  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -
  • 30.04  
    Łódzki Klub Sportowy Widzew Łódź -
  • 30.04  
    Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn -

32. kolejka

  • 07.05  
    Arka Gdynia Miedź Legnica -
  • 07.05  
    GKS Tychy Puszcza Niepołomice -
  • 07.05  
    Odra Opole Korona Kielce -
  • 07.05  
    GKS Katowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 07.05  
    Stomil Olsztyn KS SKRA Częstochowa -
  • 07.05  
    Górnik Polkowice Łódzki Klub Sportowy -
  • 07.05  
    Widzew Łódź CWKS Resovia -
  • 07.05  
    Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz -
  • 07.05  
    Chrobry Głogów Podbeskidzie Bielsko-Biała -

33. kolejka

  • 14.05  
    Puszcza Niepołomice KS SKRA Częstochowa -
  • 14.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Tychy -
  • 14.05  
    Korona Kielce GKS Katowice -
  • 14.05  
    Łódzki Klub Sportowy Odra Opole -
  • 14.05  
    Miedź Legnica Widzew Łódź -
  • 14.05  
    CWKS Resovia Górnik Polkowice -
  • 14.05  
    Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów -
  • 14.05  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Arka Gdynia -
  • 14.05  
    Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn -

34. kolejka

  • 21.05  
    GKS Katowice Łódzki Klub Sportowy -
  • 21.05  
    KS SKRA Częstochowa GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 21.05  
    Odra Opole CWKS Resovia -
  • 21.05  
    GKS Tychy Korona Kielce -
  • 21.05  
    Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz -
  • 21.05  
    Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 21.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 21.05  
    Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice -
  • 21.05  
    Górnik Polkowice Miedź Legnica -