Polska - 1. liga

9. kolejka - 1. liga

  • 17.09 18:00
  • 17.09 20:30
  • 18.09 12:40
  • 18.09 20:30
  • 19.09 12:40
  • 19.09 15:00
  • 19.09 18:00
  • 20.09 18:00
  • 20.09 20:30

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Korona Kielce 8 22   7 1 0   13 - 4 9
2   Widzew Łódź 8 19   6 1 1   17 - 7 10
3   Miedź Legnica 8 15   4 3 1   11 - 5 6
4   Łódzki Klub Sportowy 8 14   4 2 2   13 - 9 4
5   GKS Tychy 8 14   4 2 2   7 - 7 0
6   Arka Gdynia 8 13   4 1 3   13 - 9 4
7   Sandecja Nowy Sącz 7 13   4 1 2   10 - 7 3
8   Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 12   3 3 2   11 - 9 2
9   Odra Opole 8 11   3 2 3   8 - 10 -2
10   Chrobry Głogów 8 10   3 1 4   8 - 6 2
11   CWKS Resovia 8 9   2 3 3   10 - 10 0
12   KS SKRA Częstochowa 7 8   2 2 3   5 - 7 -2
13   Górnik Polkowice 8 7   1 4 3   10 - 15 -5
14   Puszcza Niepołomice 8 7   2 1 5   7 - 14 -7
15   GKS Jastrzębie Zdrój 8 6   1 3 4   6 - 12 -6
16   GKS Katowice 8 6   1 3 4   10 - 18 -8
17   Zagłębie Sosnowiec 8 5   1 2 5   10 - 13 -3
18   Stomil Olsztyn 8 4   1 1 6   7 - 14 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 24.09 18:00
  • 24.09 20:30
  • 25.09 12:40
  • 25.09 18:00
  • 25.09 20:30
  • 26.09 12:40
  • 26.09 15:00
  • 26.09 18:00
  • 27.09 18:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kamil Biliński(Podbeskidzie Bielsko-Biała) 5 1
Jakub Łukowski(Korona Kielce) 5 1
Krzysztof Drzazga(Miedź Legnica) 5 1

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Oliver Práznovský(Chrobry Głogów) 1 3 4
Maissa El Hadji Fall(Sandecja Nowy Sącz) 1 3 4
Julio César Rodríguez López(Podbeskidzie Bielsko-Biała) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 1. liga

9. kolejka

  • 17.09 18:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.09 20:30  
    CWKS Resovia Miedź Legnica -
  • 18.09 12:40  
    Łódzki Klub Sportowy Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 18.09 20:30  
    Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz -
  • 19.09 12:40  
    GKS Tychy Widzew Łódź -
  • 19.09 15:00  
    Odra Opole Stomil Olsztyn -
  • 19.09 18:00  
    Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów -
  • 20.09 18:00  
    KS SKRA Częstochowa Arka Gdynia -
  • 20.09 20:30  
    Górnik Polkowice GKS Katowice -

10. kolejka

  • 24.09 18:00  
    Widzew Łódź KS SKRA Częstochowa -
  • 24.09 20:30  
    Górnik Polkowice GKS Tychy -
  • 25.09 12:40  
    Odra Opole GKS Katowice -
  • 25.09 18:00  
    Arka Gdynia Puszcza Niepołomice -
  • 25.09 20:30  
    Chrobry Głogów GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 26.09 12:40  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała CWKS Resovia -
  • 26.09 15:00  
    Stomil Olsztyn Miedź Legnica -
  • 26.09 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.09 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce -

11. kolejka

  • 01.10 18:00  
    Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 01.10 20:30  
    Łódzki Klub Sportowy Zagłębie Sosnowiec -
  • 02.10 12:40  
    Puszcza Niepołomice Widzew Łódź -
  • 02.10 18:00  
    Korona Kielce Chrobry Głogów -
  • 02.10 20:30  
    CWKS Resovia Sandecja Nowy Sącz -
  • 03.10 12:40  
    GKS Tychy Odra Opole -
  • 03.10 15:00  
    Górnik Polkowice KS SKRA Częstochowa -
  • 03.10 18:00  
    GKS Katowice Stomil Olsztyn -
  • 04.10 18:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Arka Gdynia -

12. kolejka

  • 08.10 17:30  
    Arka Gdynia Korona Kielce -
  • 08.10 18:00  
    Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice -
  • 09.10 12:40  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 09.10 18:00  
    Odra Opole KS SKRA Częstochowa -
  • 09.10 20:30  
    Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica -
  • 10.10 12:40  
    Zagłębie Sosnowiec CWKS Resovia -
  • 10.10 15:00  
    Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 10.10 18:00  
    Widzew Łódź GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 11.10 18:00  
    Chrobry Głogów Łódzki Klub Sportowy -

13. kolejka

  • 16.10  
    GKS Tychy Stomil Olsztyn -
  • 16.10  
    Łódzki Klub Sportowy Arka Gdynia -
  • 16.10  
    Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec -
  • 16.10  
    CWKS Resovia Chrobry Głogów -
  • 16.10  
    Korona Kielce Widzew Łódź -
  • 16.10  
    KS SKRA Częstochowa GKS Katowice -
  • 16.10  
    Puszcza Niepołomice Odra Opole -
  • 16.10 15:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Górnik Polkowice -
  • 16.10 18:00  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz -

14. kolejka

  • 23.10  
    GKS Katowice Puszcza Niepołomice -
  • 23.10  
    Górnik Polkowice Korona Kielce -
  • 23.10  
    Odra Opole GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 23.10  
    Arka Gdynia CWKS Resovia -
  • 23.10  
    Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz -
  • 23.10  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 23.10  
    Chrobry Głogów Miedź Legnica -
  • 23.10 19:10  
    Widzew Łódź Łódzki Klub Sportowy -

15. kolejka

  • 23.10  
    GKS Tychy KS SKRA Częstochowa -
  • 30.10  
    KS SKRA Częstochowa Stomil Olsztyn -
  • 30.10  
    Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.10  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Chrobry Głogów -
  • 30.10  
    Miedź Legnica Arka Gdynia -
  • 30.10  
    CWKS Resovia Widzew Łódź -
  • 30.10  
    Korona Kielce Odra Opole -
  • 30.10  
    Łódzki Klub Sportowy Górnik Polkowice -
  • 30.10  
    Puszcza Niepołomice GKS Tychy -
  • 30.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Katowice -

16. kolejka

  • 06.11  
    KS SKRA Częstochowa Puszcza Niepołomice -
  • 06.11  
    GKS Katowice Korona Kielce -
  • 06.11  
    Górnik Polkowice CWKS Resovia -
  • 06.11  
    Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 06.11  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 06.11  
    Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz -
  • 06.11  
    Odra Opole Łódzki Klub Sportowy -
  • 06.11  
    GKS Tychy GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 06.11 19:10  
    Widzew Łódź Miedź Legnica -

17. kolejka

  • 13.11  
    Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia -
  • 13.11  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź -
  • 13.11  
    Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów -
  • 13.11  
    Miedź Legnica Górnik Polkowice -
  • 13.11  
    CWKS Resovia Odra Opole -
  • 13.11  
    Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn -
  • 13.11  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Katowice -
  • 13.11  
    Korona Kielce GKS Tychy -
  • 13.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS SKRA Częstochowa -

18. kolejka

  • 20.11  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 20.11  
    CWKS Resovia GKS Katowice -
  • 20.11  
    KS SKRA Częstochowa Korona Kielce -
  • 20.11  
    Łódzki Klub Sportowy GKS Tychy -
  • 20.11  
    Miedź Legnica Odra Opole -
  • 20.11  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Polkowice -
  • 20.11  
    Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź -
  • 20.11  
    Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia -
  • 20.11  
    Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie Zdrój -

19. kolejka

  • 27.11  
    Puszcza Niepołomice Korona Kielce -
  • 27.11  
    Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 27.11  
    Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec -
  • 27.11  
    Chrobry Głogów Arka Gdynia -
  • 27.11  
    Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice -
  • 27.11  
    Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 27.11  
    GKS Katowice Miedź Legnica -
  • 27.11  
    KS SKRA Częstochowa Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.11  
    GKS Tychy CWKS Resovia -

20. kolejka

  • 04.12  
    GKS Jastrzębie Zdrój Korona Kielce -
  • 04.12  
    Łódzki Klub Sportowy Puszcza Niepołomice -
  • 04.12  
    KS SKRA Częstochowa CWKS Resovia -
  • 04.12  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice -
  • 04.12  
    Miedź Legnica GKS Tychy -
  • 04.12  
    Sandecja Nowy Sącz Odra Opole -
  • 04.12  
    Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice -
  • 04.12  
    Arka Gdynia Stomil Olsztyn -
  • 04.12  
    Chrobry Głogów Widzew Łódź -

21. kolejka

  • 26.02  
    GKS Jastrzębie Zdrój Łódzki Klub Sportowy -
  • 26.02  
    Korona Kielce Stomil Olsztyn -
  • 26.02  
    KS SKRA Częstochowa Miedź Legnica -
  • 26.02  
    Puszcza Niepołomice CWKS Resovia -
  • 26.02  
    Widzew Łódź Arka Gdynia -
  • 26.02  
    Chrobry Głogów Górnik Polkowice -
  • 26.02  
    Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.02  
    GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 26.02  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice -

22. kolejka

  • 05.03  
    Miedź Legnica Puszcza Niepołomice -
  • 05.03  
    Łódzki Klub Sportowy Korona Kielce -
  • 05.03  
    CWKS Resovia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 05.03  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice -
  • 05.03  
    Chrobry Głogów Odra Opole -
  • 05.03  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy -
  • 05.03  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała KS SKRA Częstochowa -
  • 05.03  
    Arka Gdynia Górnik Polkowice -
  • 05.03  
    Stomil Olsztyn Widzew Łódź -

23. kolejka

  • 12.03  
    Odra Opole Arka Gdynia -
  • 12.03  
    Górnik Polkowice Widzew Łódź -
  • 12.03  
    GKS Katowice Chrobry Głogów -
  • 12.03  
    Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 12.03  
    GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.03  
    KS SKRA Częstochowa Sandecja Nowy Sącz -
  • 12.03  
    Korona Kielce CWKS Resovia -
  • 12.03  
    Łódzki Klub Sportowy Stomil Olsztyn -
  • 12.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Miedź Legnica -

24. kolejka

  • 19.03  
    Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice -
  • 19.03  
    Chrobry Głogów GKS Tychy -
  • 19.03  
    Zagłębie Sosnowiec KS SKRA Częstochowa -
  • 19.03  
    Miedź Legnica Korona Kielce -
  • 19.03  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 19.03  
    CWKS Resovia Łódzki Klub Sportowy -
  • 19.03  
    Arka Gdynia GKS Katowice -
  • 19.03  
    Stomil Olsztyn Górnik Polkowice -
  • 19.03  
    Widzew Łódź Odra Opole -

25. kolejka

  • 26.03  
    Odra Opole Górnik Polkowice -
  • 26.03  
    KS SKRA Częstochowa Chrobry Głogów -
  • 26.03  
    Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 26.03  
    Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.03  
    Łódzki Klub Sportowy Miedź Legnica -
  • 26.03  
    GKS Tychy Arka Gdynia -
  • 26.03  
    GKS Katowice Widzew Łódź -
  • 26.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Sandecja Nowy Sącz -
  • 26.03  
    CWKS Resovia Stomil Olsztyn -

26. kolejka

  • 02.04  
    GKS Katowice Górnik Polkowice -
  • 02.04  
    Arka Gdynia KS SKRA Częstochowa -
  • 02.04  
    Miedź Legnica CWKS Resovia -
  • 02.04  
    Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce -
  • 02.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Łódzki Klub Sportowy -
  • 02.04  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 02.04  
    Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice -
  • 02.04  
    Widzew Łódź GKS Tychy -
  • 02.04  
    Stomil Olsztyn Odra Opole -

27. kolejka

  • 09.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Chrobry Głogów -
  • 09.04  
    Puszcza Niepołomice Arka Gdynia -
  • 09.04  
    CWKS Resovia Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 09.04  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 09.04  
    Łódzki Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz -
  • 09.04  
    Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec -
  • 09.04  
    GKS Katowice Odra Opole -
  • 09.04  
    GKS Tychy Górnik Polkowice -
  • 09.04  
    KS SKRA Częstochowa Widzew Łódź -

28. kolejka

  • 16.04  
    KS SKRA Częstochowa Górnik Polkowice -
  • 16.04  
    Zagłębie Sosnowiec Łódzki Klub Sportowy -
  • 16.04  
    Sandecja Nowy Sącz CWKS Resovia -
  • 16.04  
    Chrobry Głogów Korona Kielce -
  • 16.04  
    Arka Gdynia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 16.04  
    Widzew Łódź Puszcza Niepołomice -
  • 16.04  
    Odra Opole GKS Tychy -
  • 16.04  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -
  • 16.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Miedź Legnica -

29. kolejka

  • 23.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Widzew Łódź -
  • 23.04  
    GKS Tychy GKS Katowice -
  • 23.04  
    Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice -
  • 23.04  
    KS SKRA Częstochowa Odra Opole -
  • 23.04  
    Łódzki Klub Sportowy Chrobry Głogów -
  • 23.04  
    CWKS Resovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 23.04  
    Korona Kielce Arka Gdynia -
  • 23.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Stomil Olsztyn -
  • 23.04  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -

30. kolejka

  • 27.04  
    Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 27.04  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 27.04  
    Arka Gdynia Łódzki Klub Sportowy -
  • 27.04  
    Chrobry Głogów CWKS Resovia -
  • 27.04  
    GKS Katowice KS SKRA Częstochowa -
  • 27.04  
    Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 27.04  
    Górnik Polkowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 27.04  
    Widzew Łódź Korona Kielce -
  • 27.04  
    Stomil Olsztyn GKS Tychy -

31. kolejka

  • 30.04  
    Puszcza Niepołomice GKS Katowice -
  • 30.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Odra Opole -
  • 30.04  
    KS SKRA Częstochowa GKS Tychy -
  • 30.04  
    Korona Kielce Górnik Polkowice -
  • 30.04  
    CWKS Resovia Arka Gdynia -
  • 30.04  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec -
  • 30.04  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -
  • 30.04  
    Łódzki Klub Sportowy Widzew Łódź -
  • 30.04  
    Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn -

32. kolejka

  • 07.05  
    Arka Gdynia Miedź Legnica -
  • 07.05  
    GKS Tychy Puszcza Niepołomice -
  • 07.05  
    Odra Opole Korona Kielce -
  • 07.05  
    GKS Katowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 07.05  
    Stomil Olsztyn KS SKRA Częstochowa -
  • 07.05  
    Górnik Polkowice Łódzki Klub Sportowy -
  • 07.05  
    Widzew Łódź CWKS Resovia -
  • 07.05  
    Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz -
  • 07.05  
    Chrobry Głogów Podbeskidzie Bielsko-Biała -

33. kolejka

  • 14.05  
    Puszcza Niepołomice KS SKRA Częstochowa -
  • 14.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Tychy -
  • 14.05  
    Korona Kielce GKS Katowice -
  • 14.05  
    Łódzki Klub Sportowy Odra Opole -
  • 14.05  
    Miedź Legnica Widzew Łódź -
  • 14.05  
    CWKS Resovia Górnik Polkowice -
  • 14.05  
    Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów -
  • 14.05  
    Podbeskidzie Bielsko-Biała Arka Gdynia -
  • 14.05  
    Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn -

34. kolejka

  • 21.05  
    GKS Katowice Łódzki Klub Sportowy -
  • 21.05  
    KS SKRA Częstochowa GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 21.05  
    Odra Opole CWKS Resovia -
  • 21.05  
    GKS Tychy Korona Kielce -
  • 21.05  
    Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz -
  • 21.05  
    Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała -
  • 21.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 21.05  
    Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice -
  • 21.05  
    Górnik Polkowice Miedź Legnica -