Norwegia - Tippeligaen

25. kolejka - Tippeligaen

Tabela Tippeligaen

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Rosenborg Trondheim 25 53   16 5 4   44 - 21 23
2 Brann Bergen 25 49   14 7 4   37 - 24 13
3 Molde FK 25 46   14 4 7   49 - 30 19
4 FK Haugesund 25 44   13 5 7   37 - 28 9
5 Ranheim Fotball 25 38   11 5 9   38 - 42 -4
6 Odd Grenland Skien 25 37   10 7 8   37 - 29 8
7 Valerenga Oslo 25 37   10 7 8   36 - 38 -2
8 Kristiansund BK 25 34   9 7 9   37 - 36 1
9 Tromso IF 25 33   10 3 12   36 - 38 -2
10 Sarpsborg 08 FF 25 32   9 5 11   39 - 35 4
11 Fk Bodo/Glimt 25 27   6 9 10   28 - 31 -3
12 Stromsgodset IF 25 26   6 8 11   38 - 39 -1
13 Lillestroem SK 25 26   6 8 11   27 - 38 -11
14 IK Start Kristiansand 25 26   7 5 13   25 - 42 -17
15 Stabok IF 25 24   5 9 11   30 - 44 -14
16 Sandefjord Fotball 25 16   2 10 13   25 - 48 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

26. kolejka (następna)

  • 20.10 15:30
  • 20.10 18:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 18:00
  • 21.10 20:00

Strzelcy Tippeligaen

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Franck Boli(Stabok IF) 14 2
Marcus Pedersen(Stromsgodset IF) 14 3
Sam Johnson(Valerenga Oslo) 11 2

Kartkowicze Tippeligaen

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Frode Kippe(Lillestroem SK) 1 7 8
Abdisalam Ibrahim(Valerenga Oslo) 1 5 6
Emil Pálsson(Sandefjord Fotball) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Tippeligaen

26. kolejka

  • 20.10 15:30  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 20.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • 21.10 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 21.10 18:00  
    Ranheim Fotball Fk Bodo/Glimt -
  • 21.10 18:00  
    Lillestroem SK Rosenborg Trondheim -
  • 21.10 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 21.10 18:00  
    Tromso IF IK Start Kristiansand -
  • 21.10 20:00  
    Stabok IF Brann Bergen -

27. kolejka

  • 27.10 18:00  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -
  • 28.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 28.10 18:00  
    Ranheim Fotball Lillestroem SK -
  • 28.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF FK Haugesund -
  • 28.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Tromso IF -
  • 28.10 18:00  
    Kristiansund BK Sandefjord Fotball -
  • 28.10 20:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 29.10 19:00  
    IK Start Kristiansand Molde FK -

28. kolejka

  • 03.11 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 04.11 18:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -
  • 04.11 18:00  
    FK Haugesund Ranheim Fotball -
  • 04.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -
  • 04.11 18:00  
    Tromso IF Molde FK -
  • 04.11 18:00  
    Sandefjord Fotball IK Start Kristiansand -
  • 04.11 20:00  
    Brann Bergen Stromsgodset IF -
  • 05.11 19:00  
    Lillestroem SK Fk Bodo/Glimt -

29. kolejka

  • 11.11 18:00  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 11.11 18:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -
  • 11.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -
  • 11.11 18:00  
    Ranheim Fotball Tromso IF -
  • 11.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Rosenborg Trondheim -
  • 11.11 18:00  
    Stromsgodset IF Lillestroem SK -
  • 11.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 11.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -

30. kolejka

  • 24.11 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 24.11 18:00  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 24.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Molde FK -
  • 24.11 18:00  
    Stabok IF Stromsgodset IF -
  • 24.11 18:00  
    FK Haugesund IK Start Kristiansand -
  • 24.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Fk Bodo/Glimt -
  • 24.11 18:00  
    Valerenga Oslo Ranheim Fotball -
  • 24.11 18:00  
    Tromso IF Sarpsborg 08 FF -