Norwegia - Eliteserien

18. kolejka - Eliteserien

  • trwa (59')
    Stabok IF Kristiansund BK 1-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 20:00
  • 19.08 19:00

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fk Bodo/Glimt 17 38   12 2 3   40 - 26 14
2 Molde FK 17 36   11 3 3   39 - 16 23
3 Odd Grenland Skien 18 34   10 4 4   26 - 20 6
4 Brann Bergen 17 29   8 5 4   22 - 16 6
5 Rosenborg Trondheim 18 29   8 5 5   27 - 22 5
6 Valerenga Oslo 17 26   7 5 5   32 - 23 9
7 Kristiansund BK 17 23   6 5 6   20 - 19 1
8 Viking Stavanger 17 22   6 4 7   23 - 28 -5
9 FK Haugesund 17 21   5 6 6   25 - 20 5
10 Lillestroem SK 17 21   6 3 8   22 - 28 -6
11 Ranheim Fotball 17 18   5 3 9   18 - 29 -11
12 Mjøndalen IF 17 17   3 8 6   24 - 29 -5
13 Stabok IF 17 17   4 5 8   16 - 23 -7
14 Tromso IF 17 17   5 2 10   19 - 35 -16
15 Sarpsborg 08 FF 17 14   2 8 7   18 - 24 -6
16 Stromsgodset IF 17 13   3 4 10   19 - 32 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

19. kolejka (następna)

  • 24.08 18:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 18:00
  • 25.08 20:00
  • 26.08 19:00

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Torgeir Børven(Odd Grenland Skien) 13 2
Ohikhuaeme Anthony Omoijuanfo(Molde FK) 10 3
Magnus Wolff Eikrem(Molde FK) 9 0

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Joackim Olsen Solberg(Mjøndalen IF) 1 5 6
Efrain Juarez(Valerenga Oslo) 1 4 5
Vadim Demidov(Stabok IF) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Eliteserien

18. kolejka

  • 18.08 18:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 18.08 18:00  
    Ranheim Fotball Molde FK -
  • 18.08 18:00  
    Tromso IF Lillestroem SK -
  • 18.08 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 18.08 20:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 19.08 19:00  
    Sarpsborg 08 FF Fk Bodo/Glimt -

19. kolejka

  • 24.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stabok IF -
  • 25.08 18:00  
    Molde FK Odd Grenland Skien -
  • 25.08 18:00  
    Brann Bergen Tromso IF -
  • 25.08 18:00  
    FK Haugesund Lillestroem SK -
  • 25.08 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 25.08 18:00  
    Viking Stavanger Ranheim Fotball -
  • 25.08 20:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 26.08 19:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -

20. kolejka

  • 30.08 19:00  
    Odd Grenland Skien Fk Bodo/Glimt -
  • 31.08 18:00  
    Stabok IF Stromsgodset IF -
  • 01.09 18:00  
    Ranheim Fotball Kristiansund BK -
  • 01.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 01.09 18:00  
    Tromso IF FK Haugesund -
  • 01.09 18:00  
    Lillestroem SK Brann Bergen -
  • 01.09 18:00  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • 01.09 20:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -

21. kolejka

  • 14.09 18:00  
    Rosenborg Trondheim Lillestroem SK -
  • 15.09 18:00  
    Molde FK Tromso IF -
  • 15.09 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 15.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 15.09 18:00  
    Stromsgodset IF Ranheim Fotball -
  • 15.09 18:00  
    Viking Stavanger Odd Grenland Skien -
  • 15.09 20:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -
  • 16.09 19:00  
    Sarpsborg 08 FF Valerenga Oslo -

22. kolejka

  • 21.09 18:00  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 22.09 18:00  
    Valerenga Oslo Viking Stavanger -
  • 22.09 18:00  
    Ranheim Fotball Fk Bodo/Glimt -
  • 22.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 22.09 18:00  
    Tromso IF Stromsgodset IF -
  • 22.09 18:00  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 22.09 20:00  
    Mjøndalen IF Rosenborg Trondheim -
  • 23.09 19:00  
    Stabok IF Molde FK -

23. kolejka

  • 28.09 20:00  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -
  • 29.09 18:00  
    Molde FK Lillestroem SK -
  • 29.09 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 29.09 18:00  
    Valerenga Oslo Ranheim Fotball -
  • 29.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 29.09 18:00  
    Stromsgodset IF Odd Grenland Skien -
  • 29.09 20:00  
    Fk Bodo/Glimt Tromso IF -
  • 30.09 19:00  
    Viking Stavanger Mjøndalen IF -

24. kolejka

  • 04.10 19:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 05.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Valerenga Oslo -
  • 06.10 18:00  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • 06.10 18:00  
    Ranheim Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • 06.10 18:00  
    Tromso IF Kristiansund BK -
  • 06.10 18:00  
    Lillestroem SK Fk Bodo/Glimt -
  • 06.10 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 06.10 20:00  
    Brann Bergen Molde FK -

25. kolejka

  • 20.10 18:00  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 20.10 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 20.10 18:00  
    Valerenga Oslo Stabok IF -
  • 20.10 18:00  
    Ranheim Fotball Odd Grenland Skien -
  • 20.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Brann Bergen -
  • 20.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • 20.10 18:00  
    Stromsgodset IF Lillestroem SK -
  • 20.10 18:00  
    Viking Stavanger Tromso IF -

26. kolejka

  • 27.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -
  • 27.10 18:00  
    Brann Bergen Fk Bodo/Glimt -
  • 27.10 18:00  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 27.10 18:00  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -
  • 27.10 18:00  
    Tromso IF Ranheim Fotball -
  • 27.10 18:00  
    Lillestroem SK Valerenga Oslo -
  • 27.10 18:00  
    Stabok IF Odd Grenland Skien -
  • 27.10 18:00  
    Mjøndalen IF Sarpsborg 08 FF -

27. kolejka

  • 02.11 18:00  
    Ranheim Fotball Stabok IF -
  • 03.11 18:00  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 03.11 18:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -
  • 03.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Tromso IF -
  • 03.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Mjøndalen IF -
  • 03.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt FK Haugesund -
  • 03.11 18:00  
    Stromsgodset IF Rosenborg Trondheim -
  • 03.11 18:00  
    Viking Stavanger Lillestroem SK -

28. kolejka

  • 10.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Fk Bodo/Glimt -
  • 10.11 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 10.11 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 10.11 18:00  
    FK Haugesund Viking Stavanger -
  • 10.11 18:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 10.11 18:00  
    Tromso IF Valerenga Oslo -
  • 10.11 18:00  
    Lillestroem SK Stabok IF -
  • 10.11 18:00  
    Mjøndalen IF Ranheim Fotball -

29. kolejka

  • 24.11 18:00  
    Valerenga Oslo Molde FK -
  • 24.11 18:00  
    Ranheim Fotball Lillestroem SK -
  • 24.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF FK Haugesund -
  • 24.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Tromso IF -
  • 24.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Kristiansund BK -
  • 24.11 18:00  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 24.11 18:00  
    Stabok IF Mjøndalen IF -
  • 24.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -

30. kolejka

  • 30.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Ranheim Fotball -
  • 30.11 18:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 30.11 18:00  
    Brann Bergen Viking Stavanger -
  • 30.11 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 30.11 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 30.11 18:00  
    Tromso IF Stabok IF -
  • 30.11 18:00  
    Lillestroem SK Sarpsborg 08 FF -
  • 30.11 18:00  
    Mjøndalen IF Valerenga Oslo -