Norwegia - Eliteserien

22. kolejka - Eliteserien

  • 24.10 18:00
  • 24.10 20:30
  • 25.10 18:00
  • 25.10 18:00
  • 25.10 18:00
  • 25.10 18:00
  • 25.10 20:30
  • 27.10 19:00

Zaległe mecze

  • 27.10 19:00

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fk Bodo/Glimt 21 56   18 2 1   71 - 25 46
2 Molde FK 21 40   13 1 7   52 - 26 26
3 Rosenborg Trondheim 21 39   11 6 4   40 - 21 19
4 Valerenga Oslo 21 38   11 5 5   36 - 27 9
5 Kristiansund BK 21 35   9 8 4   41 - 29 12
6 Odd Grenland Skien 20 35   11 2 7   37 - 32 5
7 Viking Stavanger 20 29   8 5 7   38 - 38 0
8 Stabok IF 21 28   7 7 7   29 - 32 -3
9 Sarpsborg 08 FF 21 27   8 3 10   25 - 27 -2
10 FK Haugesund 21 25   7 4 10   26 - 36 -10
11 Stromsgodset IF 21 24   5 9 7   29 - 38 -9
12 Brann Bergen 21 23   6 5 10   25 - 35 -10
13 Sandefjord Fotball 21 23   7 2 12   21 - 34 -13
14 IK Start Kristiansand 21 19   4 7 10   25 - 40 -15
15 Mjøndalen IF 21 17   5 2 14   17 - 36 -19
16 Aalesunds Fk 21 7   1 4 16   25 - 61 -36
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

23. kolejka (następna)

  • 31.10 18:00
  • 31.10 20:30
  • 01.11 15:00
  • 01.11 18:00
  • 01.11 18:00
  • 01.11 18:00
  • 01.11 18:00
  • 01.11 20:30

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Amahl Pellegrino(Kristiansund BK) 19 4
Jens Petter Hauge(Fk Bodo/Glimt) 14 3
Philip Aksel Frigast Zinckernagel(Fk Bodo/Glimt) 14 3

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ipalibo Jack(Stromsgodset IF) 2 3 5
Alexander Betten Hansen(Mjøndalen IF) 2 2 4
Sigurd Hauso Haugen(Aalesunds Fk) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Eliteserien

22. kolejka

  • 24.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sandefjord Fotball -
  • 24.10 20:30  
    Brann Bergen Stabok IF -
  • 25.10 18:00  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • 25.10 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 25.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 25.10 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 25.10 20:30  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • 27.10 19:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -

23. kolejka

  • 31.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 31.10 20:30  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 01.11 15:00  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK Fk Bodo/Glimt -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 01.11 20:30  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -

24. kolejka

  • 07.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 07.11 20:30  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 08.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 18:00  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 08.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 08.11 20:30  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -

25. kolejka

  • 21.11 16:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 21.11 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -
  • 22.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 22.11 18:00  
    Odd Grenland Skien IK Start Kristiansand -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 22.11 20:00  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -

26. kolejka

  • 28.11 16:00  
    Viking Stavanger IK Start Kristiansand -
  • 28.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 29.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 29.11 20:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -

27. kolejka

  • 05.12 16:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 05.12 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 06.12 18:00  
    Aalesunds Fk Sandefjord Fotball -
  • 06.12 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 06.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 06.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Fk Bodo/Glimt -
  • 06.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -
  • 06.12 20:00  
    Stabok IF Valerenga Oslo -

28. kolejka

  • 12.12 16:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 12.12 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.12 18:00  
    Mjøndalen IF IK Start Kristiansand -
  • 13.12 18:00  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 13.12 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -
  • 13.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 13.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • 13.12 20:00  
    Molde FK Aalesunds Fk -

29. kolejka

  • 16.12 18:00  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -
  • 16.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Brann Bergen -
  • 16.12 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 16.12 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 16.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 16.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 16.12 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 16.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -

30. kolejka

  • 19.12 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 19.12 18:00  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 19.12 18:00  
    Stromsgodset IF Stabok IF -
  • 19.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 19.12 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.12 18:00  
    Mjøndalen IF Aalesunds Fk -
  • 19.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 19.12 18:00  
    Valerenga Oslo IK Start Kristiansand -