Norwegia - Eliteserien

19. kolejka - Eliteserien

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fk Bodo/Glimt 19 53   17 2 0   67 - 20 47
2 Rosenborg Trondheim 19 35   10 5 4   36 - 20 16
3 Odd Grenland Skien 19 35   11 2 6   36 - 28 8
4 Molde FK 19 34   11 1 7   46 - 23 23
5 Valerenga Oslo 19 32   9 5 5   29 - 26 3
6 Kristiansund BK 19 31   8 7 4   39 - 28 11
7 Viking Stavanger 19 28   8 4 7   36 - 36 0
8 Stabok IF 19 25   6 7 6   25 - 28 -3
9 Sarpsborg 08 FF 19 24   7 3 9   21 - 25 -4
10 Brann Bergen 19 23   6 5 8   24 - 31 -7
11 Sandefjord Fotball 19 23   7 2 10   20 - 29 -9
12 FK Haugesund 19 22   6 4 9   23 - 31 -8
13 Stromsgodset IF 19 22   5 7 7   26 - 35 -9
14 IK Start Kristiansand 19 15   3 6 10   19 - 38 -19
15 Mjøndalen IF 19 14   4 2 13   14 - 32 -18
16 Aalesunds Fk 19 7   1 4 14   24 - 55 -31
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

20. kolejka (następna)

  • 03.10 18:00
  • 03.10 20:30
  • 04.10 18:00
  • 04.10 18:00
  • 04.10 18:00
  • 04.10 18:00
  • 04.10 18:00
  • 04.10 20:30

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Amahl Pellegrino(Kristiansund BK) 19 4
Jens Petter Hauge(Fk Bodo/Glimt) 14 3
Philip Aksel Frigast Zinckernagel(Fk Bodo/Glimt) 14 3

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexander Betten Hansen(Mjøndalen IF) 2 2 4
Emil Pálsson(Sandefjord Fotball) 1 5 6
Sigurd Hauso Haugen(Aalesunds Fk) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Eliteserien

20. kolejka

  • 03.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 03.10 20:30  
    Valerenga Oslo Mjøndalen IF -
  • 04.10 18:00  
    Aalesunds Fk Kristiansund BK -
  • 04.10 18:00  
    Brann Bergen Molde FK -
  • 04.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 04.10 18:00  
    IK Start Kristiansand FK Haugesund -
  • 04.10 18:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 04.10 20:30  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -

21. kolejka

  • 17.10 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 17.10 20:30  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 18.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 18.10 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 18.10 18:00  
    Stromsgodset IF IK Start Kristiansand -
  • 18.10 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 18.10 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 18.10 20:30  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -

22. kolejka

  • 24.10 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 24.10 20:30  
    Brann Bergen Stabok IF -
  • 25.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • 25.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sandefjord Fotball -
  • 25.10 18:00  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • 25.10 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 25.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 25.10 20:30  
    Viking Stavanger FK Haugesund -

23. kolejka

  • 31.10 18:00  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • 31.10 20:30  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK Fk Bodo/Glimt -
  • 01.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 01.11 20:30  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -

24. kolejka

  • 07.11 18:00  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 07.11 20:30  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 08.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 08.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 08.11 20:30  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -

25. kolejka

  • 22.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -
  • 22.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 22.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 22.11 18:00  
    Odd Grenland Skien IK Start Kristiansand -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 22.11 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -

26. kolejka

  • 29.11 18:00  
    Viking Stavanger IK Start Kristiansand -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 29.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -
  • 29.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -

27. kolejka

  • 06.12 18:00  
    Aalesunds Fk Sandefjord Fotball -
  • 06.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 06.12 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 06.12 18:00  
    Stabok IF Valerenga Oslo -
  • 06.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 06.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Fk Bodo/Glimt -
  • 06.12 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 06.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -

28. kolejka

  • 13.12 18:00  
    Mjøndalen IF IK Start Kristiansand -
  • 13.12 18:00  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 13.12 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -
  • 13.12 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 13.12 18:00  
    Molde FK Aalesunds Fk -
  • 13.12 18:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 13.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -

29. kolejka

  • 16.12 18:00  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -
  • 16.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Brann Bergen -
  • 16.12 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 16.12 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 16.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 16.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 16.12 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 16.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -

30. kolejka

  • 19.12 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 19.12 18:00  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 19.12 18:00  
    Stromsgodset IF Stabok IF -
  • 19.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 19.12 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.12 18:00  
    Mjøndalen IF Aalesunds Fk -
  • 19.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 19.12 18:00  
    Valerenga Oslo IK Start Kristiansand -