Norwegia - Eliteserien

1. kolejka - Eliteserien

  • 08.05 16:00
  • 08.05 18:00
  • 09.05 18:00
  • 09.05 18:00
  • 09.05 18:00
  • 09.05 18:00
  • 09.05 18:00
  • 09.05 20:00

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fk Bodo/Glimt 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Brann Bergen 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FK Haugesund 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Kristiansund BK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Lillestroem SK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Mjøndalen IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Molde FK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Odd Grenland Skien 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Rosenborg Trondheim 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Sandefjord Fotball 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Sarpsborg 08 FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Stabok IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Stromsgodset IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Tromso Idrettslag 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Viking Stavanger 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Valerenga Oslo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 12.05 18:00
  • 12.05 18:00
  • 12.05 18:00
  • 12.05 18:00
  • 12.05 18:00
  • 12.05 20:00
  • 13.05 18:00
  • 13.05 20:00

Terminarz / Wyniki Eliteserien

1. kolejka

  • 08.05 16:00  
    Stromsgodset IF Odd Grenland Skien -
  • 08.05 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Tromso Idrettslag -
  • 09.05 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 09.05 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Mjøndalen IF -
  • 09.05 18:00  
    Stabok IF Lillestroem SK -
  • 09.05 18:00  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 09.05 18:00  
    Sandefjord Fotball FK Haugesund -
  • 09.05 20:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -

2. kolejka

  • 12.05 18:00  
    Rosenborg Trondheim Viking Stavanger -
  • 12.05 18:00  
    Odd Grenland Skien Sandefjord Fotball -
  • 12.05 18:00  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 12.05 18:00  
    Lillestroem SK Sarpsborg 08 FF -
  • 12.05 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 12.05 20:00  
    Brann Bergen Valerenga Oslo -
  • 13.05 18:00  
    Tromso Idrettslag Molde FK -
  • 13.05 20:00  
    Kristiansund BK Fk Bodo/Glimt -

3. kolejka

  • 16.05 15:00  
    Sarpsborg 08 FF FK Haugesund -
  • 16.05 15:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 16.05 18:00  
    Sandefjord Fotball Mjøndalen IF -
  • 16.05 18:00  
    Stromsgodset IF Lillestroem SK -
  • 16.05 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Rosenborg Trondheim -
  • 16.05 18:00  
    Stabok IF Odd Grenland Skien -
  • 16.05 18:00  
    Viking Stavanger Tromso Idrettslag -
  • 16.05 20:00  
    Molde FK Brann Bergen -

4. kolejka

  • 24.05 15:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 24.05 18:00  
    Tromso Idrettslag Sandefjord Fotball -
  • 24.05 18:00  
    FK Haugesund Stabok IF -
  • 24.05 18:00  
    Brann Bergen Fk Bodo/Glimt -
  • 24.05 18:00  
    Lillestroem SK Viking Stavanger -
  • 24.05 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 24.05 18:00  
    Mjøndalen IF Valerenga Oslo -
  • 24.05 20:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -

5. kolejka

  • 27.05 18:00  
    Viking Stavanger Mjøndalen IF -
  • 27.05 18:00  
    Stromsgodset IF Tromso Idrettslag -
  • 27.05 18:00  
    Stabok IF Brann Bergen -
  • 27.05 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 27.05 18:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 27.05 18:00  
    Lillestroem SK Odd Grenland Skien -
  • 27.05 18:00  
    Fk Bodo/Glimt FK Haugesund -
  • 27.05 20:00  
    Molde FK Valerenga Oslo -

6. kolejka

  • 30.05 15:00  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • 30.05 18:00  
    Brann Bergen Stromsgodset IF -
  • 30.05 18:00  
    Valerenga Oslo Sandefjord Fotball -
  • 30.05 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stabok IF -
  • 30.05 18:00  
    Tromso Idrettslag Sarpsborg 08 FF -
  • 30.05 18:00  
    Kristiansund BK Lillestroem SK -
  • 30.05 18:00  
    Odd Grenland Skien Fk Bodo/Glimt -
  • 30.05 20:00  
    FK Haugesund Viking Stavanger -

7. kolejka

  • 12.06 15:00  
    Stabok IF Tromso Idrettslag -
  • 12.06 15:00  
    Sandefjord Fotball Molde FK -
  • 13.06 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • 13.06 18:00  
    Lillestroem SK FK Haugesund -
  • 13.06 18:00  
    Stromsgodset IF Rosenborg Trondheim -
  • 13.06 18:00  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 13.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Brann Bergen -
  • 13.06 20:00  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -

8. kolejka

  • 19.06 15:00  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • 20.06 15:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 20.06 18:00  
    Molde FK Stabok IF -
  • 20.06 18:00  
    FK Haugesund Kristiansund BK -
  • 20.06 18:00  
    Tromso Idrettslag Lillestroem SK -
  • 20.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim Sarpsborg 08 FF -
  • 20.06 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 20.06 20:00  
    Valerenga Oslo Fk Bodo/Glimt -

9. kolejka

  • 24.06 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Molde FK -
  • 24.06 18:00  
    FK Haugesund Brann Bergen -
  • 24.06 18:00  
    Odd Grenland Skien Tromso Idrettslag -
  • 24.06 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 24.06 18:00  
    Stromsgodset IF Sandefjord Fotball -
  • 24.06 20:00  
    Lillestroem SK Rosenborg Trondheim -
  • 25.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 25.06 20:00  
    Stabok IF Valerenga Oslo -

10. kolejka

  • 30.06 18:00  
    Sandefjord Fotball Fk Bodo/Glimt -
  • 30.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 30.06 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 30.06 18:00  
    Mjøndalen IF Odd Grenland Skien -
  • 30.06 18:00  
    Tromso Idrettslag Kristiansund BK -
  • 30.06 20:00  
    Brann Bergen Lillestroem SK -
  • 01.07 18:00  
    Viking Stavanger Stabok IF -
  • 01.07 20:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -