Norwegia - Eliteserien

1. kolejka - Eliteserien

Mecze awansem

  • 27.06 18:00

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Molde FK 10 23   7 2 1   25 - 11 14
2 Fk Bodo/Glimt 10 20   6 2 2   21 - 9 12
3 Valerenga Oslo 10 16   4 4 2   17 - 13 4
4 Kristiansund BK 9 16   5 1 3   8 - 9 -1
5 Rosenborg Trondheim 9 14   4 2 3   20 - 14 6
6 Odd Grenland Skien 8 12   3 3 2   11 - 8 3
7 Viking Stavanger 8 12   4 0 4   14 - 17 -3
8 FK Haugesund 7 11   3 2 2   9 - 6 3
9 Stromsgodset IF 8 11   3 2 3   13 - 15 -2
10 Sarpsborg 08 FF 7 9   2 3 2   5 - 6 -1
11 Lillestroem SK 6 9   3 0 3   7 - 9 -2
12 Tromso Idrettslag 9 8   2 2 5   10 - 17 -7
13 Mjøndalen IF 7 7   1 4 2   7 - 7 0
14 Sandefjord Fotball 7 6   2 0 5   9 - 16 -7
15 Stabok IF 7 5   1 2 4   7 - 13 -6
16 Brann Bergen 10 4   1 1 8   8 - 21 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ohi Anthony Kwoeme Omoijuanfo(Molde FK) 11 0
Mushagalusa Bakenga Joar Namugunga(Odd Grenland Skien) 8 3
Kristoffer Zachariassen(Rosenborg Trondheim) 7 0

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Anders Jenssen(Tromso Idrettslag) 1 1 2
Marcus Sandberg(Stabok IF) 1 0 1
Alioune Badou Ndour(FK Haugesund) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Eliteserien

1. kolejka

2. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

  • 30.06 18:00  
    Sandefjord Fotball Fk Bodo/Glimt -
  • 30.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 30.06 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 30.06 18:00  
    Viking Stavanger Stabok IF -
  • 30.06 18:00  
    Tromso Idrettslag Kristiansund BK -
  • 30.06 20:00  
    Brann Bergen Lillestroem SK -
  • 01.07 18:00  
    Mjøndalen IF Odd Grenland Skien -
  • 01.07 20:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -

11. kolejka

  • 03.07 15:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 04.07 15:00  
    Stabok IF Sandefjord Fotball -
  • 04.07 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Molde FK -
  • 04.07 18:00  
    Lillestroem SK Mjøndalen IF -
  • 04.07 18:00  
    FK Haugesund Tromso Idrettslag -
  • 04.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Rosenborg Trondheim -
  • 04.07 20:00  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -
  • 05.07 19:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -

12. kolejka

  • 27.06 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 10.07 18:00  
    Rosenborg Trondheim Kristiansund BK -
  • 10.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • 10.07 18:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 10.07 18:00  
    Mjøndalen IF FK Haugesund -
  • 10.07 20:00  
    Brann Bergen Tromso Idrettslag -
  • 11.07 15:30  
    Valerenga Oslo Lillestroem SK -
  • 11.07 18:00  
    Molde FK Odd Grenland Skien -

13. kolejka

  • 17.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 17.07 20:00  
    Sarpsborg 08 FF Fk Bodo/Glimt -
  • 18.07 18:00  
    Lillestroem SK Molde FK -
  • 18.07 18:00  
    Brann Bergen Mjøndalen IF -
  • 18.07 18:00  
    Kristiansund BK Sandefjord Fotball -
  • 18.07 18:00  
    Tromso Idrettslag Rosenborg Trondheim -
  • 18.07 18:00  
    FK Haugesund Valerenga Oslo -
  • 18.07 20:00  
    Stromsgodset IF Stabok IF -

14. kolejka

15. kolejka

  • 14.08 18:00  
    Kristiansund BK Stabok IF -
  • 14.08 20:00  
    Lillestroem SK Fk Bodo/Glimt -
  • 15.08 18:00  
    Tromso Idrettslag Valerenga Oslo -
  • 15.08 18:00  
    Mjøndalen IF Rosenborg Trondheim -
  • 15.08 18:00  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -
  • 15.08 18:00  
    Brann Bergen Sandefjord Fotball -
  • 15.08 18:00  
    Viking Stavanger Molde FK -
  • 15.08 20:00  
    Sarpsborg 08 FF Stromsgodset IF -

16. kolejka

  • 21.08 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Kristiansund BK -
  • 21.08 20:00  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 22.08 18:00  
    Valerenga Oslo Viking Stavanger -
  • 22.08 18:00  
    Stabok IF Mjøndalen IF -
  • 22.08 18:00  
    Sandefjord Fotball Tromso Idrettslag -
  • 22.08 18:00  
    FK Haugesund Lillestroem SK -
  • 22.08 20:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -

17. kolejka

  • 28.08 18:00  
    Tromso Idrettslag Fk Bodo/Glimt -
  • 28.08 20:00  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 29.08 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 29.08 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 29.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 29.08 18:00  
    Kristiansund BK Molde FK -
  • 29.08 18:00  
    Mjøndalen IF Lillestroem SK -
  • 29.08 20:00  
    Valerenga Oslo Stabok IF -

18. kolejka

  • 12.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -
  • 12.09 18:00  
    Lillestroem SK Brann Bergen -
  • 12.09 18:00  
    Molde FK Mjøndalen IF -
  • 12.09 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 12.09 18:00  
    Rosenborg Trondheim Tromso Idrettslag -
  • 12.09 18:00  
    Stromsgodset IF Kristiansund BK -
  • 12.09 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 12.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Odd Grenland Skien -

19. kolejka

  • 19.09 18:00  
    Valerenga Oslo Molde FK -
  • 19.09 18:00  
    Viking Stavanger Fk Bodo/Glimt -
  • 19.09 18:00  
    Mjøndalen IF Sandefjord Fotball -
  • 19.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Lillestroem SK -
  • 19.09 18:00  
    Stabok IF Stromsgodset IF -
  • 19.09 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.09 18:00  
    Tromso Idrettslag Brann Bergen -
  • 19.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -

20. kolejka

  • 26.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 26.09 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -
  • 26.09 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 26.09 18:00  
    Brann Bergen Kristiansund BK -
  • 26.09 18:00  
    Lillestroem SK Tromso Idrettslag -
  • 26.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -
  • 26.09 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 26.09 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -

21. kolejka

  • 03.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Lillestroem SK -
  • 03.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 03.10 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 03.10 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 03.10 18:00  
    Stabok IF Fk Bodo/Glimt -
  • 03.10 18:00  
    Valerenga Oslo Stromsgodset IF -
  • 03.10 18:00  
    Tromso Idrettslag FK Haugesund -
  • 03.10 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -

22. kolejka

  • 17.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 17.10 18:00  
    Stromsgodset IF Viking Stavanger -
  • 17.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Valerenga Oslo -
  • 17.10 18:00  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 17.10 18:00  
    Molde FK Tromso Idrettslag -
  • 17.10 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 17.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sarpsborg 08 FF -
  • 17.10 18:00  
    Brann Bergen Stabok IF -

23. kolejka

  • 24.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Brann Bergen -
  • 24.10 18:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 24.10 18:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 24.10 18:00  
    Tromso Idrettslag Mjøndalen IF -
  • 24.10 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 24.10 18:00  
    Viking Stavanger Lillestroem SK -
  • 24.10 18:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 24.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Sandefjord Fotball -

24. kolejka

  • 27.10 18:00  
    Tromso Idrettslag Odd Grenland Skien -
  • 27.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Valerenga Oslo -
  • 27.10 18:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 27.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • 27.10 18:00  
    Lillestroem SK Stabok IF -
  • 27.10 18:00  
    Mjøndalen IF Kristiansund BK -
  • 27.10 18:00  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • 27.10 18:00  
    Brann Bergen Viking Stavanger -

25. kolejka

  • 31.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Mjøndalen IF -
  • 31.10 18:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -
  • 31.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Lillestroem SK -
  • 31.10 18:00  
    Stabok IF FK Haugesund -
  • 31.10 18:00  
    Kristiansund BK Tromso Idrettslag -
  • 31.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 31.10 18:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -
  • 31.10 18:00  
    Viking Stavanger Sarpsborg 08 FF -

26. kolejka

  • 07.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 07.11 18:00  
    Tromso Idrettslag Stromsgodset IF -
  • 07.11 18:00  
    Mjøndalen IF Viking Stavanger -
  • 07.11 18:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 07.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -
  • 07.11 18:00  
    Lillestroem SK Valerenga Oslo -
  • 07.11 18:00  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • 07.11 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -

27. kolejka

  • 21.11 17:00  
    Valerenga Oslo Tromso Idrettslag -
  • 21.11 17:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 21.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Lillestroem SK -
  • 21.11 18:00  
    Molde FK Rosenborg Trondheim -
  • 21.11 18:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -
  • 21.11 18:00  
    Stromsgodset IF Mjøndalen IF -
  • 21.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Odd Grenland Skien -
  • 21.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -

28. kolejka

  • 28.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Fk Bodo/Glimt -
  • 28.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Valerenga Oslo -
  • 28.11 18:00  
    Tromso Idrettslag Stabok IF -
  • 28.11 18:00  
    Mjøndalen IF Sarpsborg 08 FF -
  • 28.11 18:00  
    Brann Bergen Molde FK -
  • 28.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 28.11 18:00  
    Lillestroem SK Stromsgodset IF -
  • 28.11 18:00  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -

29. kolejka

  • 05.12 17:00  
    Stabok IF Rosenborg Trondheim -
  • 05.12 17:00  
    Valerenga Oslo Mjøndalen IF -
  • 05.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Brann Bergen -
  • 05.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 05.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Tromso Idrettslag -
  • 05.12 18:00  
    Molde FK Lillestroem SK -
  • 05.12 18:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 05.12 18:00  
    Viking Stavanger Odd Grenland Skien -

30. kolejka

  • 12.12 18:00  
    Tromso Idrettslag Viking Stavanger -
  • 12.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 12.12 18:00  
    Lillestroem SK Sandefjord Fotball -
  • 12.12 18:00  
    Kristiansund BK Valerenga Oslo -
  • 12.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 12.12 18:00  
    Mjøndalen IF Fk Bodo/Glimt -
  • 12.12 18:00  
    FK Haugesund Molde FK -
  • 12.12 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -