Norwegia - Eliteserien

18. kolejka - Eliteserien

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Molde FK 18 36   11 3 4   45 - 22 23
2 Fk Bodo/Glimt 18 35   10 5 3   37 - 18 19
3 Kristiansund BK 18 32   10 2 6   24 - 20 4
4 Rosenborg Trondheim 18 31   9 4 5   37 - 24 13
5 Lillestroem SK 18 31   9 4 5   28 - 22 6
6 Viking Stavanger 18 31   9 4 5   36 - 34 2
7 FK Haugesund 18 28   8 4 6   29 - 26 3
8 Valerenga Oslo 18 26   6 8 4   30 - 26 4
9 Stromsgodset IF 18 25   7 4 7   26 - 27 -1
10 Sandefjord Fotball 18 24   7 3 8   25 - 31 -6
11 Odd Grenland Skien 18 23   6 5 7   25 - 33 -8
12 Sarpsborg 08 FF 18 20   5 5 8   19 - 24 -5
13 Tromso Idrettslag 18 15   3 6 9   21 - 34 -13
14 Mjøndalen IF 18 13   2 7 9   20 - 27 -7
15 Brann Bergen 18 13   3 4 11   21 - 37 -16
16 Stabok IF 18 13   3 4 11   23 - 41 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

19. kolejka (następna)

  • 18.09 18:00
  • 18.09 18:00
  • 19.09 18:00
  • 19.09 18:00
  • 19.09 18:00
  • 19.09 18:00
  • 19.09 20:00
  • 29.09 19:00

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ohi Anthony Kwoeme Omoijuanfo(Molde FK) 20 0
Thomas Lehne Olsen(Lillestroem SK) 15 2
Veton Berisha(Viking Stavanger) 12 3

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ibrahima Koné(Sarpsborg 08 FF) 1 4 5
Anton Salétros(Sarpsborg 08 FF) 1 3 4
Anders Jenssen(Tromso Idrettslag) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Eliteserien

19. kolejka

  • 18.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Lillestroem SK -
  • 18.09 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.09 18:00  
    Valerenga Oslo Molde FK -
  • 19.09 18:00  
    Viking Stavanger Fk Bodo/Glimt -
  • 19.09 18:00  
    Mjøndalen IF Sandefjord Fotball -
  • 19.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 19.09 20:00  
    Tromso Idrettslag Brann Bergen -
  • 29.09 19:00  
    Stabok IF Stromsgodset IF -

20. kolejka

  • 25.09 18:00  
    Lillestroem SK Tromso Idrettslag -
  • 25.09 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 26.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 26.09 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -
  • 26.09 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 26.09 18:00  
    Brann Bergen Kristiansund BK -
  • 26.09 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 26.09 20:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -

21. kolejka

  • 02.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Lillestroem SK -
  • 02.10 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -
  • 03.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 03.10 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 03.10 18:00  
    Stabok IF Fk Bodo/Glimt -
  • 03.10 18:00  
    Valerenga Oslo Stromsgodset IF -
  • 03.10 18:00  
    Tromso Idrettslag FK Haugesund -
  • 03.10 20:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -

22. kolejka

  • 16.10 18:00  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 16.10 18:00  
    Molde FK Tromso Idrettslag -
  • 17.10 17:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 17.10 17:00  
    Stromsgodset IF Viking Stavanger -
  • 17.10 17:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 17.10 17:00  
    Fk Bodo/Glimt Sarpsborg 08 FF -
  • 17.10 17:00  
    Brann Bergen Stabok IF -
  • 17.10 19:00  
    Rosenborg Trondheim Valerenga Oslo -

23. kolejka

  • 23.10 16:00  
    Viking Stavanger Lillestroem SK -
  • 23.10 18:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 24.10 17:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 24.10 17:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 24.10 17:00  
    Tromso Idrettslag Mjøndalen IF -
  • 24.10 17:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 24.10 17:00  
    Rosenborg Trondheim Sandefjord Fotball -
  • 24.10 19:00  
    Odd Grenland Skien Brann Bergen -

24. kolejka

  • 27.10 18:00  
    Tromso Idrettslag Odd Grenland Skien -
  • 27.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • 27.10 18:00  
    Lillestroem SK Stabok IF -
  • 27.10 18:00  
    Mjøndalen IF Kristiansund BK -
  • 27.10 18:00  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • 27.10 20:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 28.10 18:00  
    Brann Bergen Viking Stavanger -
  • 28.10 20:00  
    Sarpsborg 08 FF Valerenga Oslo -

25. kolejka

  • 30.10 16:00  
    Kristiansund BK Tromso Idrettslag -
  • 30.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Lillestroem SK -
  • 31.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Mjøndalen IF -
  • 31.10 18:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -
  • 31.10 18:00  
    Stabok IF FK Haugesund -
  • 31.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 31.10 18:00  
    Viking Stavanger Sarpsborg 08 FF -
  • 31.10 20:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -

26. kolejka

  • 06.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 06.11 18:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 07.11 17:00  
    Tromso Idrettslag Stromsgodset IF -
  • 07.11 17:00  
    Mjøndalen IF Viking Stavanger -
  • 07.11 17:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -
  • 07.11 17:00  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • 07.11 17:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 07.11 19:00  
    Lillestroem SK Valerenga Oslo -

27. kolejka

  • 20.11 18:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -
  • 20.11 18:00  
    Stromsgodset IF Mjøndalen IF -
  • 21.11 17:00  
    Fk Bodo/Glimt Lillestroem SK -
  • 21.11 17:00  
    Valerenga Oslo Tromso Idrettslag -
  • 21.11 17:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 21.11 17:00  
    Sarpsborg 08 FF Odd Grenland Skien -
  • 21.11 17:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 21.11 19:00  
    Molde FK Rosenborg Trondheim -

28. kolejka

  • 27.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Valerenga Oslo -
  • 27.11 18:00  
    Lillestroem SK Stromsgodset IF -
  • 28.11 17:00  
    Rosenborg Trondheim Fk Bodo/Glimt -
  • 28.11 17:00  
    Tromso Idrettslag Stabok IF -
  • 28.11 17:00  
    Mjøndalen IF Sarpsborg 08 FF -
  • 28.11 17:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 28.11 17:00  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -
  • 28.11 19:00  
    Brann Bergen Molde FK -

29. kolejka

  • 05.12  
    Fk Bodo/Glimt Brann Bergen -
  • 05.12  
    Stabok IF Rosenborg Trondheim -
  • 05.12  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 05.12  
    Sarpsborg 08 FF Tromso Idrettslag -
  • 05.12  
    Molde FK Lillestroem SK -
  • 05.12  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 05.12  
    Viking Stavanger Odd Grenland Skien -
  • 05.12  
    Valerenga Oslo Mjøndalen IF -

30. kolejka

  • 12.12  
    Tromso Idrettslag Viking Stavanger -
  • 12.12  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 12.12  
    Lillestroem SK Sandefjord Fotball -
  • 12.12  
    Kristiansund BK Valerenga Oslo -
  • 12.12  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 12.12  
    Mjøndalen IF Fk Bodo/Glimt -
  • 12.12  
    FK Haugesund Molde FK -
  • 12.12  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -