Norwegia - Eliteserien

13. kolejka - Eliteserien

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Molde FK 14 30   9 3 2   34 - 13 21
2 Fk Bodo/Glimt 14 25   7 4 3   29 - 15 14
3 Lillestroem SK 13 24   7 3 3   20 - 16 4
4 Kristiansund BK 13 23   7 2 4   13 - 12 1
5 Rosenborg Trondheim 14 22   6 4 4   26 - 19 7
6 FK Haugesund 13 22   6 4 3   18 - 12 6
7 Valerenga Oslo 14 21   5 6 3   25 - 20 5
8 Stromsgodset IF 14 19   5 4 5   21 - 23 -2
9 Sandefjord Fotball 13 19   6 1 6   18 - 21 -3
10 Odd Grenland Skien 14 19   5 4 5   20 - 24 -4
11 Viking Stavanger 13 18   5 3 5   24 - 27 -3
12 Sarpsborg 08 FF 14 14   3 5 6   11 - 19 -8
13 Mjøndalen IF 13 12   2 6 5   15 - 15 0
14 Tromso Idrettslag 13 10   2 4 7   12 - 24 -12
15 Stabok IF 13 9   2 3 8   16 - 28 -12
16 Brann Bergen 14 7   1 4 9   13 - 27 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

14. kolejka (następna)

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ohi Anthony Kwoeme Omoijuanfo(Molde FK) 15 0
Thomas Lehne Olsen(Lillestroem SK) 12 2
Mushagalusa Bakenga Joar Namugunga(Odd Grenland Skien) 11 5

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ibrahima Koné(Sarpsborg 08 FF) 1 3 4
Anton Salétros(Sarpsborg 08 FF) 1 2 3
Marcus Sandberg(Stabok IF) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Eliteserien

14. kolejka

15. kolejka

  • 14.08 18:00  
    Kristiansund BK Stabok IF -
  • 14.08 20:00  
    Lillestroem SK Fk Bodo/Glimt -
  • 15.08 18:00  
    Tromso Idrettslag Valerenga Oslo -
  • 15.08 18:00  
    Mjøndalen IF Rosenborg Trondheim -
  • 15.08 18:00  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -
  • 15.08 18:00  
    Brann Bergen Sandefjord Fotball -
  • 15.08 18:00  
    Viking Stavanger Molde FK -
  • 15.08 20:00  
    Sarpsborg 08 FF Stromsgodset IF -

16. kolejka

  • 21.08 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Kristiansund BK -
  • 21.08 20:00  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 22.08 18:00  
    Valerenga Oslo Viking Stavanger -
  • 22.08 18:00  
    Stabok IF Mjøndalen IF -
  • 22.08 18:00  
    Sandefjord Fotball Tromso Idrettslag -
  • 22.08 18:00  
    FK Haugesund Lillestroem SK -
  • 22.08 20:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -

17. kolejka

  • 28.08 18:00  
    Tromso Idrettslag Fk Bodo/Glimt -
  • 28.08 20:00  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 29.08 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 29.08 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 29.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 29.08 18:00  
    Kristiansund BK Molde FK -
  • 29.08 18:00  
    Mjøndalen IF Lillestroem SK -
  • 29.08 20:00  
    Valerenga Oslo Stabok IF -

18. kolejka

  • 12.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -
  • 12.09 18:00  
    Lillestroem SK Brann Bergen -
  • 12.09 18:00  
    Molde FK Mjøndalen IF -
  • 12.09 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 12.09 18:00  
    Rosenborg Trondheim Tromso Idrettslag -
  • 12.09 18:00  
    Stromsgodset IF Kristiansund BK -
  • 12.09 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 12.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Odd Grenland Skien -

19. kolejka

  • 19.09 18:00  
    Valerenga Oslo Molde FK -
  • 19.09 18:00  
    Viking Stavanger Fk Bodo/Glimt -
  • 19.09 18:00  
    Mjøndalen IF Sandefjord Fotball -
  • 19.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Lillestroem SK -
  • 19.09 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.09 18:00  
    Tromso Idrettslag Brann Bergen -
  • 19.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 29.09 19:00  
    Stabok IF Stromsgodset IF -

20. kolejka

  • 26.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 26.09 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -
  • 26.09 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 26.09 18:00  
    Brann Bergen Kristiansund BK -
  • 26.09 18:00  
    Lillestroem SK Tromso Idrettslag -
  • 26.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -
  • 26.09 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 26.09 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -

21. kolejka

  • 03.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Lillestroem SK -
  • 03.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 03.10 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 03.10 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 03.10 18:00  
    Stabok IF Fk Bodo/Glimt -
  • 03.10 18:00  
    Valerenga Oslo Stromsgodset IF -
  • 03.10 18:00  
    Tromso Idrettslag FK Haugesund -
  • 03.10 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -

22. kolejka

  • 17.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 17.10 18:00  
    Stromsgodset IF Viking Stavanger -
  • 17.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Valerenga Oslo -
  • 17.10 18:00  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 17.10 18:00  
    Molde FK Tromso Idrettslag -
  • 17.10 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 17.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sarpsborg 08 FF -
  • 17.10 18:00  
    Brann Bergen Stabok IF -

23. kolejka

  • 24.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Brann Bergen -
  • 24.10 18:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 24.10 18:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 24.10 18:00  
    Tromso Idrettslag Mjøndalen IF -
  • 24.10 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 24.10 18:00  
    Viking Stavanger Lillestroem SK -
  • 24.10 18:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 24.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Sandefjord Fotball -

24. kolejka

  • 27.10 18:00  
    Tromso Idrettslag Odd Grenland Skien -
  • 27.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Valerenga Oslo -
  • 27.10 18:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 27.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • 27.10 18:00  
    Lillestroem SK Stabok IF -
  • 27.10 18:00  
    Mjøndalen IF Kristiansund BK -
  • 27.10 18:00  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • 27.10 18:00  
    Brann Bergen Viking Stavanger -

25. kolejka

  • 31.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Mjøndalen IF -
  • 31.10 18:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -
  • 31.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Lillestroem SK -
  • 31.10 18:00  
    Stabok IF FK Haugesund -
  • 31.10 18:00  
    Kristiansund BK Tromso Idrettslag -
  • 31.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 31.10 18:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -
  • 31.10 18:00  
    Viking Stavanger Sarpsborg 08 FF -

26. kolejka

  • 07.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 07.11 18:00  
    Tromso Idrettslag Stromsgodset IF -
  • 07.11 18:00  
    Mjøndalen IF Viking Stavanger -
  • 07.11 18:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 07.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -
  • 07.11 18:00  
    Lillestroem SK Valerenga Oslo -
  • 07.11 18:00  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • 07.11 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -

27. kolejka

  • 21.11 17:00  
    Valerenga Oslo Tromso Idrettslag -
  • 21.11 17:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 21.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Lillestroem SK -
  • 21.11 18:00  
    Molde FK Rosenborg Trondheim -
  • 21.11 18:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -
  • 21.11 18:00  
    Stromsgodset IF Mjøndalen IF -
  • 21.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Odd Grenland Skien -
  • 21.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -

28. kolejka

  • 28.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Fk Bodo/Glimt -
  • 28.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Valerenga Oslo -
  • 28.11 18:00  
    Tromso Idrettslag Stabok IF -
  • 28.11 18:00  
    Mjøndalen IF Sarpsborg 08 FF -
  • 28.11 18:00  
    Brann Bergen Molde FK -
  • 28.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 28.11 18:00  
    Lillestroem SK Stromsgodset IF -
  • 28.11 18:00  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -

29. kolejka

  • 05.12 17:00  
    Stabok IF Rosenborg Trondheim -
  • 05.12 17:00  
    Valerenga Oslo Mjøndalen IF -
  • 05.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Brann Bergen -
  • 05.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 05.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Tromso Idrettslag -
  • 05.12 18:00  
    Molde FK Lillestroem SK -
  • 05.12 18:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 05.12 18:00  
    Viking Stavanger Odd Grenland Skien -

30. kolejka

  • 12.12 18:00  
    Tromso Idrettslag Viking Stavanger -
  • 12.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 12.12 18:00  
    Lillestroem SK Sandefjord Fotball -
  • 12.12 18:00  
    Kristiansund BK Valerenga Oslo -
  • 12.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 12.12 18:00  
    Mjøndalen IF Fk Bodo/Glimt -
  • 12.12 18:00  
    FK Haugesund Molde FK -
  • 12.12 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -