Norwegia - Eliteserien

10. kolejka - Eliteserien

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Aalesunds Fk 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Fk Bodo/Glimt 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Brann Bergen 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FK Haugesund 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Kristiansund BK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Mjøndalen IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Molde FK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Odd Grenland Skien 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Rosenborg Trondheim 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Sandefjord Fotball 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Sarpsborg 08 FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Stabok IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 IK Start Kristiansand 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Stromsgodset IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Viking Stavanger 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Valerenga Oslo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Terminarz / Wyniki Eliteserien

1. kolejka

  • przełożony  
    Stromsgodset IF Viking Stavanger -
  • przełożony  
    Valerenga Oslo Molde FK -
  • przełożony  
    Kristiansund BK IK Start Kristiansand -
  • przełożony  
    Aalesunds Fk FK Haugesund -
  • przełożony  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • przełożony  
    Sandefjord Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • przełożony  
    Stabok IF Odd Grenland Skien -
  • przełożony  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -
  • 16.06 18:00  
    Stabok IF Mjøndalen IF -
  • 16.06 18:00  
    Odd Grenland Skien Sandefjord Fotball -
  • 16.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim Kristiansund BK -
  • 16.06 18:00  
    Viking Stavanger Fk Bodo/Glimt -
  • 16.06 18:00  
    Aalesunds Fk Molde FK -
  • 16.06 20:30  
    Sarpsborg 08 FF Valerenga Oslo -
  • 17.06 18:00  
    IK Start Kristiansand Stromsgodset IF -
  • 17.06 20:30  
    FK Haugesund Brann Bergen -

2. kolejka

  • przełożony  
    IK Start Kristiansand Aalesunds Fk -
  • przełożony  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • przełożony  
    Sarpsborg 08 FF Fk Bodo/Glimt -
  • przełożony  
    Mjøndalen IF Sandefjord Fotball -
  • przełożony  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • przełożony  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • przełożony  
    Brann Bergen Stabok IF -
  • przełożony  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -
  • 20.06 18:00  
    Kristiansund BK Aalesunds Fk -
  • 20.06 20:30  
    Molde FK Rosenborg Trondheim -
  • 21.06 18:00  
    Fk Bodo/Glimt FK Haugesund -
  • 21.06 18:00  
    Mjøndalen IF Sarpsborg 08 FF -
  • 21.06 18:00  
    Valerenga Oslo Stabok IF -
  • 21.06 18:00  
    Stromsgodset IF Odd Grenland Skien -
  • 21.06 18:00  
    Sandefjord Fotball IK Start Kristiansand -
  • 21.06 20:30  
    Brann Bergen Viking Stavanger -

3. kolejka

  • przełożony  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -
  • przełożony  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -
  • przełożony  
    Stromsgodset IF IK Start Kristiansand -
  • przełożony  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -
  • przełożony  
    Aalesunds Fk Sarpsborg 08 FF -
  • przełożony  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 24.06 18:00  
    FK Haugesund Kristiansund BK -
  • 24.06 18:00  
    Aalesunds Fk Brann Bergen -
  • 24.06 18:00  
    IK Start Kristiansand Molde FK -
  • 24.06 18:00  
    Stabok IF Sandefjord Fotball -
  • 24.06 18:00  
    Viking Stavanger Mjøndalen IF -
  • 24.06 20:30  
    Odd Grenland Skien Valerenga Oslo -
  • 25.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stromsgodset IF -
  • 25.06 20:30  
    Rosenborg Trondheim Fk Bodo/Glimt -

4. kolejka

  • przełożony  
    Viking Stavanger Aalesunds Fk -
  • przełożony  
    Brann Bergen Fk Bodo/Glimt -
  • przełożony  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • przełożony  
    Valerenga Oslo Stromsgodset IF -
  • przełożony  
    IK Start Kristiansand Stabok IF -
  • przełożony  
    Odd Grenland Skien Rosenborg Trondheim -

5. kolejka

  • przełożony  
    Fk Bodo/Glimt IK Start Kristiansand -
  • przełożony  
    Rosenborg Trondheim Valerenga Oslo -
  • przełożony  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • przełożony  
    Stabok IF Molde FK -
  • przełożony  
    Sarpsborg 08 FF Brann Bergen -
  • przełożony  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • przełożony  
    Mjøndalen IF Viking Stavanger -
  • przełożony  
    Sandefjord Fotball FK Haugesund -

6. kolejka

  • przełożony  
    Valerenga Oslo Aalesunds Fk -
  • przełożony  
    Stromsgodset IF Rosenborg Trondheim -
  • przełożony  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • przełożony  
    Odd Grenland Skien Fk Bodo/Glimt -
  • przełożony  
    Viking Stavanger Stabok IF -
  • przełożony  
    IK Start Kristiansand Sandefjord Fotball -
  • przełożony  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • przełożony  
    Brann Bergen Kristiansund BK -

7. kolejka

  • przełożony  
    Stabok IF Valerenga Oslo -
  • przełożony  
    Aalesunds Fk Rosenborg Trondheim -
  • przełożony  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • przełożony  
    FK Haugesund IK Start Kristiansand -
  • przełożony  
    Fk Bodo/Glimt Molde FK -
  • przełożony  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • przełożony  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -

8. kolejka

  • przełożony  
    Molde FK Aalesunds Fk -
  • przełożony  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • przełożony  
    IK Start Kristiansand Mjøndalen IF -
  • przełożony  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -
  • przełożony  
    Stromsgodset IF Stabok IF -

9. kolejka

  • przełożony  
    Fk Bodo/Glimt Rosenborg Trondheim -
  • przełożony  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • przełożony  
    Sarpsborg 08 FF IK Start Kristiansand -
  • przełożony  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • przełożony  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • przełożony  
    Aalesunds Fk Stabok IF -
  • przełożony  
    Kristiansund BK Valerenga Oslo -

10. kolejka

  • przełożony  
    Odd Grenland Skien Mjøndalen IF -
  • przełożony  
    Rosenborg Trondheim Sandefjord Fotball -
  • przełożony  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • przełożony  
    Viking Stavanger Sarpsborg 08 FF -
  • przełożony  
    Valerenga Oslo Fk Bodo/Glimt -
  • przełożony  
    Stromsgodset IF Aalesunds Fk -
  • przełożony  
    Molde FK FK Haugesund -
  • przełożony  
    IK Start Kristiansand Brann Bergen -

11. kolejka

  • przełożony  
    Viking Stavanger IK Start Kristiansand -
  • przełożony  
    Brann Bergen Molde FK -
  • przełożony  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • przełożony  
    Mjøndalen IF Rosenborg Trondheim -
  • przełożony  
    Sarpsborg 08 FF Odd Grenland Skien -
  • przełożony  
    Fk Bodo/Glimt Stromsgodset IF -
  • przełożony  
    FK Haugesund Valerenga Oslo -

12. kolejka

  • przełożony  
    Odd Grenland Skien Brann Bergen -
  • 26.06 19:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 26.06 19:00  
    Aalesunds Fk Sandefjord Fotball -
  • 26.06 19:00  
    Kristiansund BK Fk Bodo/Glimt -
  • 26.06 19:00  
    Molde FK IK Start Kristiansand -
  • 26.06 19:00  
    Stabok IF Sarpsborg 08 FF -
  • 26.06 19:00  
    Valerenga Oslo Mjøndalen IF -
  • 26.06 21:00  
    Rosenborg Trondheim Viking Stavanger -

13. kolejka

  • 01.07 19:00  
    Viking Stavanger Molde FK -
  • 01.07 19:00  
    Fk Bodo/Glimt Aalesunds Fk -
  • 01.07 19:00  
    Brann Bergen Stromsgodset IF -
  • 01.07 19:00  
    Mjøndalen IF Kristiansund BK -
  • 01.07 19:00  
    IK Start Kristiansand Odd Grenland Skien -
  • 01.07 19:00  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -
  • 01.07 19:00  
    Sarpsborg 08 FF FK Haugesund -
  • 01.07 21:00  
    Stabok IF Rosenborg Trondheim -

14. kolejka

  • 04.07 16:00  
    Stromsgodset IF Mjøndalen IF -
  • 04.07 16:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 05.07 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 05.07 18:00  
    Rosenborg Trondheim Sarpsborg 08 FF -
  • 05.07 18:00  
    Valerenga Oslo IK Start Kristiansand -
  • 05.07 18:00  
    Kristiansund BK Sandefjord Fotball -
  • 05.07 20:00  
    FK Haugesund Viking Stavanger -

15. kolejka

  • 11.07 18:00  
    Viking Stavanger Odd Grenland Skien -
  • 11.07 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 11.07 18:00  
    Stabok IF FK Haugesund -
  • 11.07 18:00  
    Mjøndalen IF Aalesunds Fk -
  • 11.07 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 11.07 20:00  
    Brann Bergen Valerenga Oslo -
  • 12.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Fk Bodo/Glimt -
  • 12.07 18:00  
    IK Start Kristiansand Rosenborg Trondheim -

16. kolejka

  • 19.07 18:00  
    Valerenga Oslo Viking Stavanger -
  • 19.07 18:00  
    FK Haugesund Molde FK -
  • 19.07 18:00  
    Kristiansund BK Stabok IF -
  • 19.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 19.07 18:00  
    Stromsgodset IF Sandefjord Fotball -
  • 19.07 18:00  
    Aalesunds Fk IK Start Kristiansand -
  • 19.07 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Brann Bergen -
  • 19.07 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -

17. kolejka

  • 26.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 26.07 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Aalesunds Fk -
  • 26.07 18:00  
    Stabok IF Stromsgodset IF -
  • 26.07 18:00  
    Viking Stavanger Kristiansund BK -
  • 26.07 18:00  
    Molde FK Valerenga Oslo -
  • 26.07 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 26.07 18:00  
    Mjøndalen IF FK Haugesund -
  • 26.07 18:00  
    IK Start Kristiansand Fk Bodo/Glimt -

18. kolejka

  • przełożony  
    Molde FK Mjøndalen IF -
  • 02.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stabok IF -
  • 02.08 18:00  
    Valerenga Oslo Sandefjord Fotball -
  • 02.08 18:00  
    Stromsgodset IF Kristiansund BK -
  • 02.08 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sarpsborg 08 FF -
  • 02.08 18:00  
    Odd Grenland Skien IK Start Kristiansand -
  • 02.08 18:00  
    Aalesunds Fk Viking Stavanger -

19. kolejka

  • 09.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Molde FK -
  • 09.08 18:00  
    IK Start Kristiansand Valerenga Oslo -
  • 09.08 18:00  
    Brann Bergen Mjøndalen IF -
  • 09.08 18:00  
    Sandefjord Fotball Aalesunds Fk -
  • 09.08 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 09.08 18:00  
    Stabok IF Fk Bodo/Glimt -
  • 09.08 18:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -

20. kolejka

  • 16.08 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 16.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 16.08 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 16.08 18:00  
    Aalesunds Fk Kristiansund BK -
  • 16.08 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 16.08 18:00  
    Mjøndalen IF IK Start Kristiansand -
  • 16.08 18:00  
    Molde FK Brann Bergen -

21. kolejka

  • 23.08 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 23.08 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 23.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 23.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 23.08 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 23.08 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -

22. kolejka

  • 13.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Kristiansund BK -
  • 13.09 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.09 18:00  
    Mjøndalen IF Odd Grenland Skien -
  • 13.09 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 13.09 18:00  
    FK Haugesund Stabok IF -
  • 13.09 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -
  • 13.09 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -

23. kolejka

  • 20.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Mjøndalen IF -
  • 20.09 18:00  
    IK Start Kristiansand FK Haugesund -
  • 20.09 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -
  • 20.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Aalesunds Fk -
  • 20.09 18:00  
    Stabok IF Brann Bergen -
  • 20.09 18:00  
    Kristiansund BK Molde FK -
  • 20.09 18:00  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -

24. kolejka

  • 27.09 18:00  
    Brann Bergen IK Start Kristiansand -
  • 27.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 27.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 27.09 18:00  
    Aalesunds Fk Fk Bodo/Glimt -
  • 27.09 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 27.09 18:00  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 27.09 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -

25. kolejka

  • 04.10 18:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -
  • 04.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Aalesunds Fk -
  • 04.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 04.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -
  • 04.10 18:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -
  • 04.10 18:00  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -

26. kolejka

  • 18.10 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -
  • 18.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 18.10 18:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 18.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 18.10 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 18.10 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 18.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Viking Stavanger -
  • 18.10 18:00  
    Molde FK Odd Grenland Skien -

27. kolejka

  • 01.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Odd Grenland Skien -
  • 01.11 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Mjøndalen IF -

28. kolejka

  • 08.11 18:00  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    Mjøndalen IF Fk Bodo/Glimt -
  • 08.11 18:00  
    Brann Bergen Sandefjord Fotball -
  • 08.11 18:00  
    Molde FK Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -

29. kolejka

  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 22.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -
  • 22.11 18:00  
    Aalesunds Fk Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Molde FK -
  • 22.11 18:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 22.11 18:00  
    Stabok IF IK Start Kristiansand -

30. kolejka

  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Valerenga Oslo -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 29.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Kristiansund BK -
  • 29.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -