Norwegia - Eliteserien

30. kolejka - Eliteserien

  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 29.11 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00
  • 19.12 18:00

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fk Bodo/Glimt 20 56   18 2 0   69 - 21 48
2 Rosenborg Trondheim 20 38   11 5 4   40 - 21 19
3 Molde FK 20 37   12 1 7   48 - 24 24
4 Valerenga Oslo 20 35   10 5 5   33 - 27 6
5 Odd Grenland Skien 20 35   11 2 7   37 - 32 5
6 Kristiansund BK 20 34   9 7 4   41 - 29 12
7 Viking Stavanger 20 29   8 5 7   38 - 38 0
8 Sarpsborg 08 FF 20 27   8 3 9   25 - 25 0
9 Stabok IF 20 25   6 7 7   25 - 32 -7
10 Brann Bergen 20 23   6 5 9   25 - 33 -8
11 Stromsgodset IF 20 23   5 8 7   28 - 37 -9
12 Sandefjord Fotball 20 23   7 2 11   21 - 31 -10
13 FK Haugesund 20 22   6 4 10   24 - 36 -12
14 IK Start Kristiansand 20 18   4 6 10   24 - 39 -15
15 Mjøndalen IF 20 14   4 2 14   15 - 36 -21
16 Aalesunds Fk 20 7   1 4 15   25 - 57 -32
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Amahl Pellegrino(Kristiansund BK) 19 4
Philip Aksel Frigast Zinckernagel(Fk Bodo/Glimt) 14 3
Jens Petter Hauge(Fk Bodo/Glimt) 14 3

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexander Betten Hansen(Mjøndalen IF) 2 2 4
Emil Pálsson(Sandefjord Fotball) 1 5 6
Espen Ruud(Odd Grenland Skien) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Eliteserien

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

20. kolejka

21. kolejka

  • 23.08 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 23.08 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 23.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 23.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 23.08 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 23.08 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 17.10 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 17.10 20:30  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 18.10 18:00  
    Stromsgodset IF IK Start Kristiansand -
  • 18.10 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 18.10 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 18.10 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 18.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 18.10 20:30  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -

22. kolejka

  • 13.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Kristiansund BK -
  • 13.09 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.09 18:00  
    Mjøndalen IF Odd Grenland Skien -
  • 13.09 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 13.09 18:00  
    FK Haugesund Stabok IF -
  • 13.09 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -
  • 13.09 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 24.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sandefjord Fotball -
  • 24.10 20:30  
    Brann Bergen Stabok IF -
  • 25.10 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 25.10 18:00  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • 25.10 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 25.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • 25.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 25.10 20:30  
    Viking Stavanger FK Haugesund -

23. kolejka

  • 20.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Mjøndalen IF -
  • 20.09 18:00  
    IK Start Kristiansand FK Haugesund -
  • 20.09 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -
  • 20.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Aalesunds Fk -
  • 20.09 18:00  
    Stabok IF Brann Bergen -
  • 20.09 18:00  
    Kristiansund BK Molde FK -
  • 20.09 18:00  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -
  • 31.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 31.10 20:30  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 01.11 15:00  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK Fk Bodo/Glimt -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 01.11 20:30  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -

24. kolejka

  • 27.09 18:00  
    Brann Bergen IK Start Kristiansand -
  • 27.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 27.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 27.09 18:00  
    Aalesunds Fk Fk Bodo/Glimt -
  • 27.09 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 27.09 18:00  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 27.09 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 07.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 07.11 20:30  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 08.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 08.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 18:00  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 08.11 20:30  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -

25. kolejka

  • 04.10 18:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -
  • 04.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Aalesunds Fk -
  • 04.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 04.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -
  • 04.10 18:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -
  • 04.10 18:00  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -
  • 22.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -
  • 22.11 18:00  
    Odd Grenland Skien IK Start Kristiansand -
  • 22.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 22.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 22.11 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -

26. kolejka

  • 18.10 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -
  • 18.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 18.10 18:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 18.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 18.10 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 18.10 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 18.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Viking Stavanger -
  • 18.10 18:00  
    Molde FK Odd Grenland Skien -
  • 29.11 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -
  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 29.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Viking Stavanger IK Start Kristiansand -
  • 29.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -

27. kolejka

  • 01.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Odd Grenland Skien -
  • 01.11 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Mjøndalen IF -
  • 06.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -
  • 06.12 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 06.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 06.12 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 06.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Fk Bodo/Glimt -
  • 06.12 18:00  
    Aalesunds Fk Sandefjord Fotball -
  • 06.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 06.12 18:00  
    Stabok IF Valerenga Oslo -

28. kolejka

  • 08.11 18:00  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    Mjøndalen IF Fk Bodo/Glimt -
  • 08.11 18:00  
    Brann Bergen Sandefjord Fotball -
  • 08.11 18:00  
    Molde FK Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -
  • 13.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 13.12 18:00  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 13.12 18:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 13.12 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • 13.12 18:00  
    Mjøndalen IF IK Start Kristiansand -
  • 13.12 18:00  
    Molde FK Aalesunds Fk -
  • 13.12 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -

29. kolejka

  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 22.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -
  • 22.11 18:00  
    Aalesunds Fk Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Molde FK -
  • 22.11 18:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 22.11 18:00  
    Stabok IF IK Start Kristiansand -
  • 16.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -
  • 16.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 16.12 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 16.12 18:00  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -
  • 16.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 16.12 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 16.12 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 16.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Brann Bergen -

30. kolejka

  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Valerenga Oslo -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 29.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Kristiansund BK -
  • 29.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 19.12 18:00  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 19.12 18:00  
    Stromsgodset IF Stabok IF -
  • 19.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 19.12 18:00  
    Mjøndalen IF Aalesunds Fk -
  • 19.12 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 19.12 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 19.12 18:00  
    Valerenga Oslo IK Start Kristiansand -