Norwegia - Eliteserien

17. kolejka - Eliteserien

Tabela Eliteserien

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fk Bodo/Glimt 18 50   16 2 0   65 - 20 45
2 Molde FK 18 34   11 1 6   46 - 22 24
3 Odd Grenland Skien 18 34   11 1 6   32 - 24 8
4 Rosenborg Trondheim 18 32   9 5 4   34 - 19 15
5 Valerenga Oslo 18 32   9 5 4   29 - 24 5
6 Kristiansund BK 18 30   8 6 4   38 - 27 11
7 Viking Stavanger 18 25   7 4 7   34 - 35 -1
8 Sarpsborg 08 FF 18 23   7 2 9   21 - 25 -4
9 Stabok IF 18 22   5 7 6   23 - 28 -5
10 Brann Bergen 18 22   6 4 8   23 - 30 -7
11 FK Haugesund 18 21   6 3 9   19 - 27 -8
12 Stromsgodset IF 18 21   5 6 7   26 - 35 -9
13 Sandefjord Fotball 18 20   6 2 10   19 - 29 -10
14 IK Start Kristiansand 18 15   3 6 9   19 - 36 -17
15 Mjøndalen IF 18 14   4 2 12   13 - 30 -17
16 Aalesunds Fk 18 7   1 4 13   23 - 53 -30
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

18. kolejka (następna)

Strzelcy Eliteserien

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Amahl Pellegrino(Kristiansund BK) 18 3
Jens Petter Hauge(Fk Bodo/Glimt) 14 3
Philip Aksel Frigast Zinckernagel(Fk Bodo/Glimt) 13 3

Kartkowicze Eliteserien

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Alexander Betten Hansen(Mjøndalen IF) 2 2 4
Emil Pálsson(Sandefjord Fotball) 1 5 6
Espen Ruud(Odd Grenland Skien) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Eliteserien

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

  • 09.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Molde FK -
  • 09.08 18:00  
    IK Start Kristiansand Valerenga Oslo -
  • 09.08 18:00  
    Brann Bergen Mjøndalen IF -
  • 09.08 18:00  
    Sandefjord Fotball Aalesunds Fk -
  • 09.08 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 09.08 18:00  
    Stabok IF Fk Bodo/Glimt -
  • 09.08 18:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -
  • 26.09 18:00  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • 26.09 20:30  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 27.09 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 27.09 18:00  
    Mjøndalen IF Viking Stavanger -
  • 27.09 18:00  
    Aalesunds Fk Rosenborg Trondheim -
  • 27.09 18:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -
  • 27.09 18:00  
    Stabok IF IK Start Kristiansand -
  • 27.09 20:30  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -

20. kolejka

  • 16.08 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 16.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 16.08 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 16.08 18:00  
    Aalesunds Fk Kristiansund BK -
  • 16.08 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 16.08 18:00  
    Mjøndalen IF IK Start Kristiansand -
  • 16.08 18:00  
    Molde FK Brann Bergen -
  • 03.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 03.10 20:30  
    Valerenga Oslo Mjøndalen IF -
  • 04.10 18:00  
    Aalesunds Fk Kristiansund BK -
  • 04.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Sandefjord Fotball -
  • 04.10 18:00  
    IK Start Kristiansand FK Haugesund -
  • 04.10 18:00  
    Brann Bergen Molde FK -
  • 04.10 18:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 04.10 20:30  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -

21. kolejka

  • 23.08 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 23.08 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 23.08 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 23.08 18:00  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 23.08 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 23.08 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 17.10 18:00  
    Mjøndalen IF Brann Bergen -
  • 17.10 20:30  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 18.10 18:00  
    Stromsgodset IF IK Start Kristiansand -
  • 18.10 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 18.10 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 18.10 18:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -
  • 18.10 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 18.10 20:30  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -

22. kolejka

  • 13.09 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Kristiansund BK -
  • 13.09 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.09 18:00  
    Mjøndalen IF Odd Grenland Skien -
  • 13.09 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 13.09 18:00  
    FK Haugesund Stabok IF -
  • 13.09 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -
  • 13.09 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 24.10 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 24.10 20:30  
    Brann Bergen Stabok IF -
  • 25.10 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 25.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sandefjord Fotball -
  • 25.10 18:00  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • 25.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Mjøndalen IF -
  • 25.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 25.10 20:30  
    Viking Stavanger FK Haugesund -

23. kolejka

  • 20.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Mjøndalen IF -
  • 20.09 18:00  
    IK Start Kristiansand FK Haugesund -
  • 20.09 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -
  • 20.09 18:00  
    Odd Grenland Skien Aalesunds Fk -
  • 20.09 18:00  
    Stabok IF Brann Bergen -
  • 20.09 18:00  
    Kristiansund BK Molde FK -
  • 20.09 18:00  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -
  • 31.10 18:00  
    Mjøndalen IF Molde FK -
  • 31.10 20:30  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 01.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK Fk Bodo/Glimt -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 01.11 20:30  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -

24. kolejka

  • 27.09 18:00  
    Brann Bergen IK Start Kristiansand -
  • 27.09 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 27.09 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 27.09 18:00  
    Aalesunds Fk Fk Bodo/Glimt -
  • 27.09 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 27.09 18:00  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 27.09 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 07.11 18:00  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 07.11 20:30  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 08.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 08.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 08.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 20:30  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -

25. kolejka

  • 04.10 18:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -
  • 04.10 18:00  
    Rosenborg Trondheim Aalesunds Fk -
  • 04.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Sarpsborg 08 FF -
  • 04.10 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Valerenga Oslo -
  • 04.10 18:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -
  • 04.10 18:00  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -
  • 22.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -
  • 22.11 18:00  
    Odd Grenland Skien IK Start Kristiansand -
  • 22.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    Stabok IF Molde FK -
  • 22.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Fk Bodo/Glimt -
  • 22.11 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -

26. kolejka

  • 18.10 18:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -
  • 18.10 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 18.10 18:00  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 18.10 18:00  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 18.10 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 18.10 18:00  
    Mjøndalen IF Stromsgodset IF -
  • 18.10 18:00  
    IK Start Kristiansand Viking Stavanger -
  • 18.10 18:00  
    Molde FK Odd Grenland Skien -
  • 29.11 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -
  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 29.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Viking Stavanger IK Start Kristiansand -
  • 29.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -

27. kolejka

  • 01.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Odd Grenland Skien -
  • 01.11 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 01.11 18:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -
  • 01.11 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 01.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim IK Start Kristiansand -
  • 01.11 18:00  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -
  • 01.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Mjøndalen IF -
  • 06.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -
  • 06.12 18:00  
    FK Haugesund Mjøndalen IF -
  • 06.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 06.12 18:00  
    Viking Stavanger Brann Bergen -
  • 06.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Fk Bodo/Glimt -
  • 06.12 18:00  
    Aalesunds Fk Sandefjord Fotball -
  • 06.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 06.12 18:00  
    Stabok IF Valerenga Oslo -

28. kolejka

  • 08.11 18:00  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 08.11 18:00  
    Mjøndalen IF Fk Bodo/Glimt -
  • 08.11 18:00  
    Brann Bergen Sandefjord Fotball -
  • 08.11 18:00  
    Molde FK Stabok IF -
  • 08.11 18:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -
  • 08.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -
  • 13.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Stabok IF -
  • 13.12 18:00  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 13.12 18:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 13.12 18:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 13.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • 13.12 18:00  
    Mjøndalen IF IK Start Kristiansand -
  • 13.12 18:00  
    Molde FK Aalesunds Fk -
  • 13.12 18:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -

29. kolejka

  • 22.11 18:00  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 22.11 18:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -
  • 22.11 18:00  
    Aalesunds Fk Mjøndalen IF -
  • 22.11 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 22.11 18:00  
    Sandefjord Fotball Molde FK -
  • 22.11 18:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 22.11 18:00  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 22.11 18:00  
    Stabok IF IK Start Kristiansand -
  • 16.12 18:00  
    Rosenborg Trondheim Mjøndalen IF -
  • 16.12 18:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 16.12 18:00  
    FK Haugesund Fk Bodo/Glimt -
  • 16.12 18:00  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -
  • 16.12 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 16.12 18:00  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 16.12 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 16.12 18:00  
    IK Start Kristiansand Brann Bergen -

30. kolejka

  • 29.11 18:00  
    Mjøndalen IF Valerenga Oslo -
  • 29.11 18:00  
    Molde FK Fk Bodo/Glimt -
  • 29.11 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 29.11 18:00  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 29.11 18:00  
    IK Start Kristiansand Kristiansund BK -
  • 29.11 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -
  • 29.11 18:00  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -
  • 29.11 18:00  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 19.12 18:00  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 19.12 18:00  
    Stromsgodset IF Stabok IF -
  • 19.12 18:00  
    Fk Bodo/Glimt Viking Stavanger -
  • 19.12 18:00  
    Mjøndalen IF Aalesunds Fk -
  • 19.12 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 19.12 18:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 19.12 18:00  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 19.12 18:00  
    Valerenga Oslo IK Start Kristiansand -